Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Profesje

Notki

Profesje Rycerz, paladyn, czarodziej czy może druid? Wszelkie wywody na temat profesji znajdziesz w tym dziale.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 26-07-2005, 23:03   #61
Fury Nightwolf
Użytkownik Forum
 
Fury Nightwolf's Avatar
 
Data dołączenia: 22 07 2005
Lokacja: Gorzów Wlkp.
Wiek: 34

Posty: 47
Fury Nightwolf ma numer GG 8852123 Fury Nightwolf ma login Tlenu krzyzu-ruf@tlen.pl
Domyślny

Boze ... ludzie dobijacie !


Dla kazdego jest potezniejsza inna profesja i tyle !
__________________
' Boze chron mnie od przyjaciol bo z wrogami sobie jakos poradze '

''Za mówienie do mnie
grozi pięć lat w zawieszeniu
Za jedno dotknięcie
Obcięcie rąk
Za patrzenie na mnie
ciemna cela w więzieniu
A myślenie o mnie
To śmiertelny błąd ''
Fury Nightwolf jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 27-07-2005, 00:23   #62
janek@
Użytkownik Forum
 
janek@'s Avatar
 
Data dołączenia: 22 03 2005

Posty: 1,033
Stan: Niegrający
Domyślny

kazda profesja ma swoje zle i dobre strony i muwie wam ze cipsoft nie zrobilo profesji zeby jedna z nich byla najlepsza(co by to bylo kazdy by chodzil ta jedna profesja to by zniszczylo urok i atmosfere tej gry) kazda jest dobra i nie ma najsilniejszej
sorc ma sdeki ale to nie znaczy ze jest himenem
palek mi sie podoba ale musze siedziec i robic strzaly nim
knight tez jest dobry ale ewentualnie nie wiem co o nim powiedziec
druid ma uhy i jest uhmaykerem bez niego tibia by byla diabelnie trudna
tyle mam do powiedzenia.

Ostatnio edytowany przez janek@ - 27-07-2005 o 00:46.
janek@ jest offline  
stary 27-07-2005, 21:18   #63
Donald8
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 23 04 2005
Wiek: 31

Posty: 19
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Gildia: Blood Soul
Świat: Honera
Poziom: 53
Skille: 83\83
Poziom mag.: 6
Domyślny Knight to najlepsz postac i najtańsza

np idziesz sam na gs sorcem i tak kupujesz 5 bp mana fluiduw to masz 10k np 3 bp sd i zabijasz 1 gsa z 5 sd to i z 10 mana fluid czyli pokonasz 10 gs i zostanie ci 10 sd i straciles 20k a knajtem za 20 k kupisz 8 bp uh liczmy tez 5 uh na jednego czyli zabijesz 4 od 1 bp czyli zabijesz około 32 gs PROSTE NIE
Donald8 jest offline  
stary 27-07-2005, 22:35   #64
Lyssy
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kronox
Czy Waszym zdaniem knight to napotężniejsza profesja? Moim zdaniem tak sam mam knighta super sie nim expi moge bloczyć fane potworki i mam good loot, jak wy uważacie czy inne profesje są lepsze od knajcika czy jednak knight panuje na mainie aha jeżeli ten temat był to sorry modkowie usunąć commen plx
Gdzie knightowi to potegi! co on moze? szybkie expienie i blokowanie potworkow to wg. ciebie jest potega? lol moim zdaniem potega jest wtedy gdy idziesz przez miasto i kazdwy otwiera bp z uhami. masz pewnosc ze kazdy cie respektuje, bo jesli nie to ma problem.. sorcerer wg mnie jest najpoteznieszy ze wszystkich profesji. wiadomo w pvp knight to pupa, paladyn niby juz troche lepszy ale jemu mozna sorcem fast combo sieknac a druid niema UE i jest latwym celem dla sorca (malo hp).

to tylko moja sugestia, wiele ludzi napewno jest innego zdania, ja to szanuje wiec niekrytykujcie glupimi postami typu "guwno prawda knight rox".

Ostatnio edytowany przez Lyssy - 27-07-2005 o 22:37.
 
stary 28-07-2005, 00:23   #65
Querix of Ice
Użytkownik Forum
 
Querix of Ice's Avatar
 
Data dołączenia: 11 06 2005
Lokacja: Wrocław
Wiek: 33

Posty: 90
Querix of Ice ma numer GG 7778722
Żarówka

Moim zdaniem jeżeli chodzi o POTĘGE to master sorcerer ty wymiata (ileż to filmów jest o potężnym zabijaniu sdkami oraz UE ) zaś jeżeli chodzi nam i SIŁE ty wymiata knight ma tyle ze bardzo trudno go ubic i jedynie skyteczny trap i kilka/naśćie playerow stzrelających z sd/bolcow moze go ubić . Jeżeli chodzi nam o UNIWERSALNOSC tu wymiata palek sdki,bolty,vita,duzo hp,duzo many ma wszystko, jest uniwersalny, Druid ? mozna traktowac go jako POTĘGE lecz brak UE sprawił ze druid ma mało zwolenników.

SO ....

Jeżeli mam temat najbardziej uniwersalna profesja, palek
Jeżeli mamy temat najbardzie potężna profesja, sorc
Jeżeli may temat najsilnijesza profesja , knight
__________________
Querix of Ice

voc :
skils : 88/63
m lvl : 18
lvl : 72




||...||....||.||..||\/||..||..||\..||..||||||..||||||..||
||...||....||.||..||\/||..||..||\\.||..||...||.....||....||
||...||....||.||..||...||..||..||..\\|..||||||.... .||....||
||...||||.|||||..||...||..||..||...||..||...||.... .||....||

..............Earth...........Air............Fire. .........Water
Querix of Ice jest offline  
stary 28-07-2005, 11:34   #66
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Donald8
np idziesz sam na gs sorcem i tak kupujesz 5 bp mana fluiduw to masz 10k np 3 bp sd i zabijasz 1 gsa z 5 sd to i z 10 mana fluid czyli pokonasz 10 gs i zostanie ci 10 sd i straciles 20k a knajtem za 20 k kupisz 8 bp uh liczmy tez 5 uh na jednego czyli zabijesz 4 od 1 bp czyli zabijesz około 32 gs PROSTE NIE
Brednie. Szkoda komentowac...

grales kiedys postacia na 15+ levelu ?

edit:

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez lyssy
masz pewnosc ze kazdy cie respektuje, bo jesli nie to ma problem
Akurat sorca najlatwiej ubic wiec respekt dla niego mozna sobie schowac gleboko. To ze ma sd wcale mu nie pomaga, bo kazdy powazny gracz przezyje jego atak, noob raczej z tego sd nie dostanie bo to marnotrawstwo.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez lyssy
wiadomo w pvp knight to pupa
dam ci do reki sorca na 30 lev i zaloze sie o 100 zlotych ze nie zabijesz mojego knighta na 20 lev. Ja cie nie zabije tylko dlatego ze jestes szybszy

nie. sorcem nie mozna sieknac fast combo ( exhausted )

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez lyssy
szybkie expienie i blokowanie potworkow to wg. ciebie jest potega? lol moim zdaniem potega jest wtedy gdy idziesz przez miasto i kazdwy otwiera bp z uhami
gdy ryc na 80+ idzie przez miasto z red skullem ludzie sie chowaja do dp. Poza tym dzieki temu ze szybciej leveluje twojemu ukochanemu sorcowi jest go coraz trudniej zabic.

Ostatnio edytowany przez Vil - 28-07-2005 o 11:47.
Vil jest offline  
stary 28-07-2005, 15:58   #67
NigMorOd LianO
Użytkownik Forum
 
NigMorOd LianO's Avatar
 
Data dołączenia: 05 03 2005
Lokacja: Carlin
Wiek: 33

Posty: 79
NigMorOd LianO ma numer GG 1347709
Domyślny

zadna postac niejest najpotezniejsza Cipsoft stworzyj te tak aby wszystkie byly rowne i mialy swoje plusy i minusy
np.knight ani rzadna inna profesja niemoze odeprzec atakow runiczych,spatanicznych na tarcze zato sorc zawsze tak 1 na 10,15 atakow bezposrednich knighta moze blokanac na tarcze
__________________
Za duzy podpis
NigMorOd LianO jest offline  
stary 29-07-2005, 08:33   #68
Gezund
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lyssy
Gdzie knightowi to potegi! co on moze? szybkie expienie i blokowanie potworkow to wg. ciebie jest potega? lol moim zdaniem potega jest wtedy gdy idziesz przez miasto i kazdwy otwiera bp z uhami. masz pewnosc ze kazdy cie respektuje, bo jesli nie to ma problem.. sorcerer wg mnie jest najpoteznieszy ze wszystkich profesji. wiadomo w pvp knight to pupa, paladyn niby juz troche lepszy ale jemu mozna sorcem fast combo sieknac a druid niema UE i jest latwym celem dla sorca (malo hp).

to tylko moja sugestia, wiele ludzi napewno jest innego zdania, ja to szanuje wiec niekrytykujcie glupimi postami typu "guwno prawda knight rox".
Zastanów się co piszesz.
Hlvl sorc w pojedynkę nie jest w stanie zabic knighta o tym samym levelu.
Knight sorca tez nie zabije bo po prostu go nie dogoni.
A co do tego respektu: Znacznie bardziej boje się kogoś, kto ma na pokładzie 100 bp + uhów, do tego 1500+ HP, niż kruchego sorca, polegającego wyłącznie na runach, i UE.
 
stary 30-07-2005, 18:58   #69
blackhand
Użytkownik forum
 
blackhand's Avatar
 
Data dołączenia: 10 05 2005
Lokacja: Gdańsk

Posty: 4
Stan: Początkujący
Imię: Valorhian
Profesja: Knight
Świat: Astera
Poziom: 9
Skille: 29/27
Domyślny Chyba nie....

Według mnie knight to nie jest najlepsza profesja. Dla mnie najlepszą profesją jest Paladyn. Atakuje z odległości, ma dużo shielding i w ogóle jest zajefajnie
blackhand jest offline  
stary 30-07-2005, 19:08   #70
Kathir
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 01 07 2005

Posty: 9
Domyślny

No nie wiem ja gram sorcem i jakos nawet dobrze mi sie gra ale sam robie knighta na non-pvp xD
Kathir jest offline  
stary 30-07-2005, 19:40   #71
filon
Guest
 

Posty: n/a
Żarówka knajt ,sorc, drut czy palek

ja uwazam ze...knajt jest silny ma mzoliwosc szybkiego nabijania skili (miecz shield i wogle),sorc ma mozliwosc uzywania sd ale za to ma malo zycia ; /
drut moze robic uhy taki sorc leczniczy, a palek jak to palek moze z duzych odleglosci walic w potworki |xD

@offtopic
nie wie ktos czy po nowym upade bedzie mozna w takiej samej cenie qpic bp of uh i hmm czy ih cena wzrosnie przez konkurencje npc xD
 
stary 30-07-2005, 19:50   #72
S.P.M
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 06 2004

Posty: 386
S.P.M ma numer GG pisz to ci dam
Domyślny

SORC na wojnie to potęga... SD i UE potrafi rozwalić nawet najlepszego knighta w najmniej oczekiwanym momencie. Co innego w pojedynkę
Po 1 knight to czołg, a SD i UE to ataki pół-fizyczne których dmg zależy od zbroi. Pozatym knight ma olbrzymią jakość życia (hp) i olbrzymi udźwig więc udźwignie dużo UH
Sorc z kolei zadaje olbrzymie obrażenia w jednej chwili UE + SD w najmniej oczekiwanym momencie, do tego EWAVE które też jest mocne i nieraz używane przez sorców nawet z PACC. Na niskie LVL knight sorcowi wystarczy 2 FE, SD i UE wtedy gdy mu już na FElementalach nie będzie zależało Myśle że z takim składem pojechałby SORCERER knighta do 40 lvl, jeśli ten nie poświęci całej swojej uwagi na UHaniu się, chociaż nie widziałem nigdy takiego pojedynku.
Jeśli SORC będzie za dużo obrywał, może użyć Strong Haste i uciec knightowi który dysponuje tylko haste.
Najwięcej i tak zależy od umiejętności gracza, takie jest moje zdanie.
S.P.M jest offline  
stary 30-07-2005, 20:05   #73
Yoshu Thor
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Co tu duzo kryć! Proste ze jesli ktos zawsze chcial sie wcielic w osobę która CHOLERNIE ryzykuje, duzo zyskuje, jest nieoceniona przy huntach na lepszych potworkach to wybierze knajta. Jesli chcecie stac caly dzien robiac runy to wybierzecie druta. Jesli chcecie stac caly dzien robiac runy a potem zniszczyc przeciwnika przxy pomocy magii to wezmiecie Sorca, a jesli chcecie byc przebiegli, szybcy i potrzebni, wybierzecie Palka. Pamietajcie ze nie kazdy Knight jest dobry. Ja teraz gram na takim otsie ktory jhest bardzo podobny do rl tibii ( pod wzgledem trudnosci potworow), mam 70 level i skille 88/85 (jezus, ale dlugo trenilem...ech to byly czasy) i nie daje rady kazdemu! To oczywiste ze jesli wyskoczy ci sorc na 70sce to padniesz bo facet jest: szybszy, mocniej uderza. Kiedy zaczynalem to po 6 godzinnym treningu na skillach 45/45 nie moglem bloknac nawet trolla! (trudne to potwory jka ...). Ale kocham mojego knajcika bo po prostu lubie czuc sie potrzebny. Moi kumple oczywiscie ze potrafia solowac trudne potwory, ale ze mna jest bezpieczniej.

@Offtopic: MATKO, ALE DLUGI POST xD
 
stary 30-07-2005, 20:50   #74
Master of chest
Użytkownik forum
 
Master of chest's Avatar
 
Data dołączenia: 24 07 2005
Wiek: 37

Posty: 14
Domyślny

Teraz troche samokrytyki. Ja gram Knightem, a odpowiedź na Twoje pytanie: nie ma najlepszej profesji, każda ma zalety i każda jest potrzebna, a kiedy masz kumpli z kazdej z nich to cała gra jest wasza
Master of chest jest offline  
stary 30-07-2005, 21:51   #75
jestem pewnien ze to sha~
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Denerwują mnie posty typu "Sorc jest najpotężniejszą postacią spamm UE i sd-ki"

NIEMA NAJPOTĘŻNIEJSZEJ POSTACI !!
 
stary 30-07-2005, 21:57   #76
Yoshu Thor
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

To po kiego piszesz? Tutaj ludzie mowia jaka jest WEDLUG NICH najpotezniejsza postac. jak nie amsz nic do powiedzenia to nie pisz.

Przepraszam za offtopic.
 
stary 31-07-2005, 00:05   #77
Ivanov Galil
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 05 2004

Posty: 76
Profesja: Knight
Gildia: Silver Flame
Świat: Arcania
Poziom: 106
Skille: 90.88
Poziom mag.: 7
Domyślny

[quote=Vil] nie dostanie bo to marnotrawstwo.


>>dam ci do reki sorca na 30 lev i zaloze sie o 100 zlotych ze nie zabijesz >>mojego knighta na 20 lev. Ja cie nie zabije tylko dlatego ze jestes szybszy



daj mi 31 masterka a przyjmuje zaklad ... utevo res "fire elemental
ahhhh...
ahhhh...
(ahhhh...)razy iles
utevo res "fire elemental
troche ahhhh i mozemy jechac ^_-
Ivanov Galil jest offline  
stary 31-07-2005, 00:27   #78
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

[quote=Ivanov Galil]
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vil
nie dostanie bo to marnotrawstwo.


>>dam ci do reki sorca na 30 lev i zaloze sie o 100 zlotych ze nie zabijesz >>mojego knighta na 20 lev. Ja cie nie zabije tylko dlatego ze jestes szybszy



daj mi 31 masterka a przyjmuje zaklad ... utevo res "fire elemental
ahhhh...
ahhhh...
(ahhhh...)razy iles
utevo res "fire elemental
troche ahhhh i mozemy jechac ^_-
30 lev, no more

poza tym chodzilo raczej o tak ubostwiane przez wszystkich tutaj sdki, z summonami przyznaje ze sprawa wyglada _troche_ inaczej na korzysc sorca
poza tym jesli nie masz utani hur a ja mam to wybierzesz miedzy nie strzelaniem we mnie a strzelaniem w siebie ( melee combat plx )

a to ze sorc moze rozwalic dobrego knighta to mozna sobie postawic na poleczce kolo Kubusia Puchatka i bajek Andersena.
__________________
Vil jest offline  
stary 31-07-2005, 00:48   #79
Ivanov Galil
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 05 2004

Posty: 76
Profesja: Knight
Gildia: Silver Flame
Świat: Arcania
Poziom: 106
Skille: 90.88
Poziom mag.: 7
Domyślny

[quote=Vil]

>>jesli nie masz utani hur a ja mam to wybierzesz miedzy nie strzelaniem we mnie a strzelaniem w siebie ( melee combat plx )


na 31 lvlu sorcem mam 300hp... wiec nawet stojac w miejscu moge oddac 2-3 strzaly i sie dopiero uhnac ... (i wiem ze nie dzwigne tyle sd zeby cie dropnac ;p chyba ze przy dobrym farcie pushne cie na niskim hp a ty nie trafisz w siebie uhem)
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
>a to ze sorc moze rozwalic dobrego knighta to mozna sobie postawic na poleczce kolo Kubusia Puchatka i bajek Andersena.

w sumie zaden voc nie rozwali innego solo przy podstawowym przygotowaniu atakowanego... no moze jedynie sorc druida dzieki ue ale to tez by potrzeba duzego szczescia ... mag ucieknie przed knightem/palkiem knight ma wystarczajaco uh zeby z palkiem/magiem na garbie zwiedzac sobie spokojnie tibie a palek wrzuci sheilda na garba i pobiegnie w strone dp ... no chyba ze bedzie mial pecha przy sorcu i po 2 sd sie nie uhnie ... wtedy ue i nara ... ale nie sadze zeby powiedzmy taki palek na ~60+ lvl \nie uhal sie po 2 strzalach z sd ...

i chodzi mi o podstawowe przygotowanie a nie ze taki szczepan z amerki na ~70 lvlu nosil 2 bp uh i biegal podniecony ... chodz i na tych uhach pewno by uciekl i przed magiem i przed palem ... i oczywiscie zblizone lvle =]
Ivanov Galil jest offline  
stary 31-07-2005, 01:23   #80
roXen
Użytkownik Forum
 
roXen's Avatar
 
Data dołączenia: 30 06 2005
Wiek: 33

Posty: 156
Stan: Na emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Aldora
Domyślny

Cytuj:
lol mam filmik jak 89 lvl knight zostal "trapniety" przez 2 ghosty i 3 stalkery poszlo mu 27 bp uh zanim stalker sie pojawil...
daj link to ci uwierze...
__________________
roXen jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 12:57.


Powered by vBulletin 3