Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 26-09-2006, 12:39   #1
Marixon
Użytkownik Forum
 
Marixon's Avatar
 
Data dołączenia: 11 06 2005
Lokacja: Bełchatów

Posty: 355
Profesja: Royal Paladin
Świat: Berylia
Marixon ma numer GG 7189912
Żarówka Szukamy nieznanych tytułów!

Witam! Jak sama nazwa wskazuje, ten temat jest po to, aby ludzie mogli w nim odnaleźć tytuły filmów, programów i ogólnie wszystkiego, co związane z telewizją, czy radiem. [EDIT]Książki, przedmioty, itp. też mogą być.[/EDIT] Chyba większość z nas miała coś takiego, coś, co bardzo lubiła, ale teraz już tego nie transmitują, a my chcielibyśmy wiedzieć, jak to się nazywało; z różnych powodów - nie rozmawiajmy o tym, każdy może mieć swoje własne.

Chodzi mi o to, żeby osoby zainteresowane opisywały najlepiej jak się da swoje programy, w celu dania możliwości pomocy ze strony innych użytkowników forum. A pomagający, żeby krótko podali tytuł.

Zasady tematu - uprzejmię upraszam się o ich przestrzeganie:

1. Jeśli jesteś interesantem, napisz swoją prośbę kolorem niebieskim (blue, royal blue, deep sky blue, cyan), a jeśli chcesz pomóc to zielonym (dark green, green, sea green, lime, yellow green). Po prostu będzie wygodniej, czytelniej, a temat nie będzie wyglądał jak śmietnik.

2. Co do komentarzy, to jakieś mogą być, ale pod warunkiem, że w poście zawarta będzie również prośba lub odpowiedź (i/lub pytanie, związane z tematem).

3. Oczywiście wszystkich obowiązuje kultura (niby jasne, ale niestety nie dla wszystkich).

4. Nie rób offtopicu!

5. W poście może się znajdować jednocześnie wiele odpowiedzi i próśb, ale według mnie lepiej jest odpowiadać od razu, żeby szybciej kogoś zadowolić.

6. Jeśli uważasz, że ktoś podał błędny tytuł, to bardzo dobrze by było, gdybyś go poprawił.

7. Jeśli chcesz pomóc, ale do odgadnięcia brakuje ci jeszcze jakichś cech, to możesz o to spytać.

To chyba wszystko, jak coś sobie jeszcze ważnego przypomnę, to dopiszę. Jak macie jakieś pytania, to piszcie tutaj.

Zaczynamy! Ja pierwszy:

Szukam tytułu filmu animowanego o dinozaurach, żyjących we współczesnym świecie. Mieli oni cechy ludzkie, poruszali się na dwóch nogach. Byli ubrani, ale nie pamietam w co; kojarzę, że mieli buty. Było ich bodajże pięciu, mówili ludzkim głosem i latali na jakichś skuterach (skutery były cztery, bo jeden z tych dinozaurów był pterodaktylem, archeopteryksem, czy czymś w podobie, więc potrafił latać; był on koloru czerwonego). Inny z tych dino był zielony i miał na plecach takie trójkątne łuski (czy jak to się tam fachowo nazywa) i pamietam, że miał na imię Stego (więc chyba był stegozaurem, o ile istnieje taki gatunek). Jeszcze kojarzę niebieskiego triceratopsa (niestety nie z imienia). Wszyscy lubili ostre jedzenie, a w szczególności sos salsę. Z tego co pamiętam, film leciał 6-8 lat temu na Polsacie albo TVN-ie (bądź na ówczesnym RTL 7).

Ostatnio edytowany przez Marixon - 16-07-2007 o 16:55. Powód: ort xD
Marixon jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 26-09-2006, 13:02   #2
Pramus
Tupac Legacy
 
Pramus's Avatar
 
Data dołączenia: 05 12 2004
Lokacja: Olsztyn
Wiek: 32

Posty: 817
Stan: Na Emeryturze
Imię: Midurion
Profesja: Elder Druid
Świat: Furora
Pramus ma numer GG 4183891
Domyślny

Moim zdaniem swietny pomysl na temat. Kilka dni temu pytalem sie na IRCu co to za piosenka i nikt nie wiedzial o co chodzi, wiec wale tutaj

Jest to piosenka z gatunku rap, jest polska. Kiedys na kanale Hyper puszczali klip z gry Port Royale 1 i w tle leciala wlasnie ta piosenka. Pamietam, ze w tekscie bylo "Wszystko sie zmienia, od najmldoszych lat, jak rozdania kart zmienia sie swiat"

ZNALEZIONE
@Czuk
Kiedys klipy powtarzaly sie dosc czesto Zeditowalem juz ^. Jest to pierwsza czesc tej gry.
__________________
"I'm not saying I'm gonna change the world, but I guarantee that I will spark the brain that will change the world."

Tupac Amaru Shakur


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ujo
To by była akopalipsa czy jak to jej

Ostatnio edytowany przez Pramus - 01-04-2007 o 15:58.
Pramus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-09-2006, 13:03   #3
Scream
Użytkownik Forum
 
Scream's Avatar
 
Data dołączenia: 30 07 2004
Lokacja: who cares.....?
Wiek: 35

Posty: 1,112
Stan: Niegrający
Profesja: Master Sorcerer
Świat: tu i tam
Poziom mag.: wy
Scream ma numer GG 9478893
Domyślny

poszukuje teledysku hip-hopowego ; jada 3 gosciowki(ktore rapuja) ubrane na nastolatki, jada samochodem bez dachu, ok 5km/h(bardzo powoli), obok nich jest szkola, a wokol przejezdzajacego samochodu tlum ludzi(nastolatkow).
btw glupi topc troche, raczej nie wypali;p
__________________


kliknij pana garrisona!


Ostatnio edytowany przez Scream - 26-09-2006 o 13:14.
Scream jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-09-2006, 13:11   #4
DDoS
Born in Hell
 
DDoS's Avatar
 
Data dołączenia: 10 03 2004
Wiek: 38

Posty: 1,406
DDoS ma numer GG 2529081
Domyślny

Moje krótkie ale owocne poszukiwania - pamiętam taką kreskówkę, oj jak dawno to było ;p, a tytuł jej to: ...... "Gang dinozaurów".
__________________


Ostatnio edytowany przez DDoS - 26-09-2006 o 13:22.
DDoS jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-09-2006, 13:23   #5
Matek
Użytkownik Forum
 
Matek's Avatar
 
Data dołączenia: 21 09 2004
Lokacja: Węgorzewo/Gdańsk

Posty: 1,859
Matek ma numer GG 3933509
Domyślny

Tutaj macie 20 sekundowy fragment jakiegos seta/mixu. Co to za kawalek, ktore leci najpier w tle a potem jako glowny motyw?
__________________


"Miła, błagam, nie zrozum mnie źle
Kocham cię tak jak swoje przestworza pokochał wiatr"

Moj jogger

Ostatnio edytowany przez Matek - 26-09-2006 o 13:29.
Matek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-09-2006, 13:24   #6
Marixon
Użytkownik Forum
 
Marixon's Avatar
 
Data dołączenia: 11 06 2005
Lokacja: Bełchatów

Posty: 355
Profesja: Royal Paladin
Świat: Berylia
Marixon ma numer GG 7189912
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Scream Pokaż post
(...) glupi topc troche, raczej nie wypali;p
Czemu głupi?

@czuk85:

Wielkie dzięki [EDIT](pomimo iż nie miałeś racji)[/EDIT], ale na drugi raz proszę, aby cytować osobę, której pomagamy, żeby było dokładnie wiadomo do kogo nasza odpowiedź się odnosi.

Ostatnio edytowany przez Marixon - 26-09-2006 o 21:04.
Marixon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-09-2006, 13:24   #7
Scream
Użytkownik Forum
 
Scream's Avatar
 
Data dołączenia: 30 07 2004
Lokacja: who cares.....?
Wiek: 35

Posty: 1,112
Stan: Niegrający
Profesja: Master Sorcerer
Świat: tu i tam
Poziom mag.: wy
Scream ma numer GG 9478893
Domyślny ksiazka

poszukuje ksiazki nt. hackingu, w ktorej w pierwszym rozdziale opisana jest historia pewnego slynnego hakera, pisze o tym jak w dziecinstwie znalazl sposob na darmowe podrozowanie autobusami; jest tam tez chyba kilka akapitow poswieconych geniuszowi bill gatesa za jego mlodzienczych lat.
__________________


kliknij pana garrisona!

Scream jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-09-2006, 13:28   #8
DDoS
Born in Hell
 
DDoS's Avatar
 
Data dołączenia: 10 03 2004
Wiek: 38

Posty: 1,406
DDoS ma numer GG 2529081
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Scream Pokaż post
poszukuje ksiazki nt. hackingu, w ktorej w pierwszym rozdziale opisana jest historia pewnego slynnego hakera, pisze o tym jak w dziecinstwie znalazl sposob na darmowe podrozowanie autobusami; jest tam tez chyba kilka akapitow poswieconych geniuszowi bill gatesa za jego mlodzienczych lat.

http://hack.pl/hacking_ksiazka_i_film/ Hmm mało szczegółowy opis, tu jest spis bardziej znanych filmów i książek opowiadających o Hackerach. O czym jest reszta książki??
__________________


Ostatnio edytowany przez DDoS - 26-09-2006 o 13:30.
DDoS jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-09-2006, 13:35   #9
dana63
Guest
 

Posty: n/a
Pytanie w sprawie wooden stake

mam problem

jest to nowy quest Blessed Wooden Stake ktory jest dosc zmudny i trzeba podrozowac po miastach tibi jednak w nagrode u Chondur na peg leg mozna robic z kolkow za 5k te wooden stake.
i tu mam problem
zrobilam owszem 1 kolek w quescie jednak jak chcialam 2 zrobic pojechalam na peg leg i tu sie zaczely schody mianowicie ten npc caly czas mowi:

ja>hi
chondur>12:17 Chondur: Be greeted, child.
12:17 ja>: wooden stake
12:17 Chondur: Would you like to receive a spiritual prayer to bless your stake?
12:18 ja>: yes
12:18 Chondur: Sorry, but I am still exhausted from the last ritual. Please come back later.



wyszlam wrocilam za pol godziny i jest to samo
wrocilam za 4 godziny jest to samo
wrocilam na 2 dzien jest to samo
zainwestowalam w kolek 5k i mam bezuzyteczny kolek z ktorym nie mam co zrobic
czy ktos moze pomoc w tej sprawie?

POTRZEBUJE TEN KOLEK
  Odpowiedz z Cytatem
stary 26-09-2006, 13:39   #10
Marixon
Użytkownik Forum
 
Marixon's Avatar
 
Data dołączenia: 11 06 2005
Lokacja: Bełchatów

Posty: 355
Profesja: Royal Paladin
Świat: Berylia
Marixon ma numer GG 7189912
Domyślny

@dana63:

To nie jest temat do rozmów o Tibii!

EDIT:

@down:

Ja też zrozumiałem, że Chondur jest wykończony po poprzednim rytuale, ale nie odpowiadałem jej, bo chciałem ją zmusić do myślenia i szukania, a tak to ty już ją wyręczyłeś . Czuk - proszę - następnym razem olewaj takich ludzi (najlepiej raportuj spam, bo to ewidentnie JEST spam). Mówię jednocześnie do wszystkich, którzy to czytają.

P.S.

Chciałem napisać dziesiątą odpowiedz zanim temat "przeżyje" godzinę, ale niestety jestem spóźniony o 1 minutę (ale i tak nie spodziewałem się, że aż tyle odpowiedzi będzie w tak krótkim czasie !).

EDIT2:

@down:


Cieszę się, że przeczytałeś to, co miałem ci do przekazania. BTW. jesteś bardzo chętny do pomocy .

Ostatnio edytowany przez Marixon - 26-09-2006 o 14:08. Powód: Chciałem napisać coś do czuka, a wolałem nie tworzyć kolejnego posta.
Marixon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-09-2006, 13:47   #11
DDoS
Born in Hell
 
DDoS's Avatar
 
Data dołączenia: 10 03 2004
Wiek: 38

Posty: 1,406
DDoS ma numer GG 2529081
Domyślny

Trochę nie na temat zeszłaś, bo nie temu ma służyć ten topic.
Z tego co mi kumpel mówił to czas między zrobieniem następnych BWS wynosi 5-7 dni. Chondur mówi, że jest wykończony po poprzednim rytuale.


Oki, Napisałem, żeby nie spamowała już nigdzie indziej . Dawać coś czego nie wiecie .

Edit: Pramus Hyper ma to do siebie, że przez tydzień zdarza mu się puszczać te same klipy gier . Btw chodzi ci Port Royale 1 czy 2??
__________________


Ostatnio edytowany przez DDoS - 26-09-2006 o 14:02.
DDoS jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-09-2006, 14:02   #12
Matek
Użytkownik Forum
 
Matek's Avatar
 
Data dołączenia: 21 09 2004
Lokacja: Węgorzewo/Gdańsk

Posty: 1,859
Matek ma numer GG 3933509
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez czuk85 Pokaż post
Wydaję mi się, że jest to Andre Visior - Speed Up
Nie, to raczej nie to. Takie jakies podobne chyba tylko,.

@dobra, nie wazne - jednak to

@2: nah, jednak nie to... czekam na dalsze objawienia
__________________


"Miła, błagam, nie zrozum mnie źle
Kocham cię tak jak swoje przestworza pokochał wiatr"

Moj jogger

Ostatnio edytowany przez Matek - 26-09-2006 o 14:05.
Matek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-09-2006, 14:05   #13
Duke Dran
Użytkownik Forum
 
Duke Dran's Avatar
 
Data dołączenia: 23 08 2005

Posty: 1,369
Duke Dran ma numer GG 13923094
Domyślny

Szukam piosenki. W teledysku biały gościu jedzie sobie "lowrajderem" i udaje kozaka, popisuje sie przed latynosami na rowerach poprzez zainstalowane w wozie niskie zawieszenie (skacze przodem)... i pamietam koncowke teledysku, facet podchodzi do jakiejs dziewczynki a ona od niego ucieka. Bardzo zalezy mi na tej muzie.

(jest to stary utwor)

@Thx Shadows

@Srr Marixon, już jest dobrze

Ostatnio edytowany przez Duke Dran - 26-09-2006 o 21:14.
Duke Dran jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-09-2006, 14:05   #14
DDoS
Born in Hell
 
DDoS's Avatar
 
Data dołączenia: 10 03 2004
Wiek: 38

Posty: 1,406
DDoS ma numer GG 2529081
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Matek Pokaż post
Nie, to raczej nie to. Takie jakies podobne chyba tylko,.

@dobra, nie wazne - jednak to
Na 100% podkład muzyczny pod głosem panienki jest fragmentem utoru Visiora - Speed Up, takich utworów nie zapominam ;p.

http://youtube.com/watch?v=groWWfA9cxk 55 secunda to jest ten fragment użyty, a zapewne jak zwykle w setach przerobiony na potrzebny własne ;p. Użył kawałka w tych 20 sekundach bynajmniej i zrobił pętle. Sam się bawie w robienie setów i czasami jedna zmiana powoduje różnice ogromną do orginału.
__________________


Ostatnio edytowany przez DDoS - 26-09-2006 o 14:24.
DDoS jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-09-2006, 14:08   #15
Shadows
Zbanowany
 
Shadows's Avatar
 
Data dołączenia: 27 07 2005

Posty: 111
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Duke Dran
Szukam piosenki. W teledysku biały gościu jedzie sobie "lowrajderem" i udaje kozaka, popisuje sie przed latynosami na rowerach poprzez zainstalowane w wozie niskie zawieszenie (skacze przodem)... i pamietam koncowke teledysku, facet podchodzi do jakiejs dziewczynki a ona od niego ucieka. Bardzo zalezy mi na tej muzie.
The offspring - Pretty Fly (for a white guy)

Ostatnio edytowany przez Shadows - 26-09-2006 o 14:22.
Shadows jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-09-2006, 14:14   #16
Marixon
Użytkownik Forum
 
Marixon's Avatar
 
Data dołączenia: 11 06 2005
Lokacja: Bełchatów

Posty: 355
Profesja: Royal Paladin
Świat: Berylia
Marixon ma numer GG 7189912
Domyślny

Prosiłem, żeby używać kolorowych czcionek w pytaniach i odpowiedziach . Ale oczywiście respektowanie tak prostej zasady jest, jak zwykle, zbyt trudne -.-

EDIT:

@3up:

Nie, nie jest dobrze, bo ten kolor wygląda jak niebieski i zielony razem, ale niech ci będzie (wiem, że się czepiam, ale taki już jestem i proszę tego nie komentować ).

Ostatnio edytowany przez Marixon - 27-09-2006 o 10:18.
Marixon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-09-2006, 14:57   #17
hoomik
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 11 2003

Posty: 2,117
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Scream Pokaż post
poszukuje ksiazki nt. hackingu, w ktorej w pierwszym rozdziale opisana jest historia pewnego slynnego hakera, pisze o tym jak w dziecinstwie znalazl sposob na darmowe podrozowanie autobusami; jest tam tez chyba kilka akapitow poswieconych geniuszowi bill gatesa za jego mlodzienczych lat.
O ile dobrze kojarze, to nie jest to ksiazka o hackingu, a czyms powiazanym z psychologia - socjotechnika. Dobra, krotko i na temat - wydaje mi sie, ze chodzi o Kevin Mitnick - Sztuka Podstepu

btw, naprawde fajna ksiazka ;] Nauczyc sie z niej za wiele nie da, ale czyta sie przyjemnie.
hoomik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-09-2006, 14:59   #18
Max121
Zbanowany
 
Max121's Avatar
 
Data dołączenia: 27 01 2006
Lokacja: Daaaaaleko....
Wiek: 30

Posty: 550
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Lucera
Poziom: 10
Skille: 18/18
Poziom mag.: Bd
Max121 ma numer GG 1064581 Max121 ma login Tlenu max11-93@tlen.pl
Domyślny

@up
No pewnie sam ją mam Polecam każdemu.

@topic
Poszukuję pwnej starej gry. Była to bijatyka, z lat 90. Pamiętam, że walczyły tam roboty w klatkach (jak w wrestlingu).
Max121 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-09-2006, 17:40   #19
Kajulec
Użytkownik Forum
 
Kajulec's Avatar
 
Data dołączenia: 17 07 2004

Posty: 1,632
Imię: Raititute
Profesja: Elite Knight
Gildia: Satanica
Świat: Astera
Kajulec ma numer GG 2445317
Domyślny

Szukam dziewczyny!
__________________

retired/retarded
Kajulec jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-09-2006, 18:08   #20
DDoS
Born in Hell
 
DDoS's Avatar
 
Data dołączenia: 10 03 2004
Wiek: 38

Posty: 1,406
DDoS ma numer GG 2529081
Domyślny

Dobra wymyśliłem coś wkońcu czego nie mogę znaleść:
Mianowicie piosenka, którą można usłyszeć w 22 odcinku pełnej serii (nie okrojonej jaką posiada Hyper) Chobits w momencie gdy Dragonfly dodytka Chii w te miejsce gdzie ma włącznik, gdy Chii przechodzi w drugi tryb zaczyna się ta piosenka, może ktoś zna lub wie co to
__________________

DDoS jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 20:26.


Powered by vBulletin 3