Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Potwory

Notki

Potwory Wszystko o potworach. Jak się zachowują, jakie taktyki, jakie mają słabe punkty. To wszystko znajdziesz tutaj.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 25-08-2004, 14:36   #101
gorgi
Użytkownik Forum
 
gorgi's Avatar
 
Data dołączenia: 16 05 2004
Lokacja: ubikacja!

Posty: 610
gorgi ma numer GG 3064753
Domyślny

Ok to teraz ja :
Soldier dwarf - podchodzilem przed updatem do niego nic mi nie robił , teraz 10 hp jeden zabiera , oznacza to że jest źle .
zerker - wolniejszy i wydaje mi się że słabszy bo rozwalam jakoś go szybciej .
lider - nie no z nim cipy tak zrobiły że nawet ja go na 24 lvlu zabijam normalnie , teraz jest cienki realnie .
drag - szybciej wali f-wave ( przynajmniej u mnie było to na 2 smokach na pierwszym stracilem 174 many , na drugim 190 many {shit})
mumia - częsciej paraliżuje .
ghul - szybciej sie leczy ale jest słabszy .
ds - mocniejszy atak ale dziś wypadł mi z niego g shield !!!!! yeah
Jeśli sie wam podobało dajcie mi takie coś takie o + thx all dziekuje polecam sie na przyszłośc (ciemna przyszłość )
gorgi jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 25-08-2004, 15:16   #102
jastin
Użytkownik forum
 
jastin's Avatar
 
Data dołączenia: 06 07 2004

Posty: 14
LOL zachowanie potworow

dwarf soldier - zdaje mi sie ze jest troszke mocniejszy ale nie duzo
belholder - nie wiem dlaczego ale dlamnie to jest pionek nieraz potrawi zabrac duzo ale nie dobszesady (wali kulami ognia , zabiera mane :>)
jastin jest offline  
stary 25-08-2004, 15:32   #103
Mortis Carion
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 24 08 2004
Lokacja: Białystok

Posty: 5
Mortis Carion ma numer GG 1098669
Domyślny

Niewiem czy ktos o tym pisal ale mam wrazenie ze DS'y oslably. przed update musialem uzywac masowo exury vity gdy je bralem ze spearow a teraz tylko jedna poszla !!!! zeby nie bylo ze oparlem moja teze na jednym ds'ie bo zabilem ich chyba z 10 i kazdy zachowywal sie tak samo !!!! ponadto kolega mi mowil ze gdy bil ds'a ten potworek zaatakowal go magia cos jak explosion...to jest niepewna informacja
_________________
moze plusik? :tongue:
Mortis Carion jest offline  
stary 25-08-2004, 16:44   #104
Draco
Użytkownik Forum
 
Draco's Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2003

Posty: 32
Domyślny

Zauważyłem, że dwarfy dostają trochę mocniej, więc chyba trochę im tej obrony obniżyli
Draco jest offline  
stary 25-08-2004, 20:37   #105
Buwoduxo
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 16 08 2004
Lokacja: -----------

Posty: 12
Buwoduxo ma numer GG 1357130
Brak ikony kradzierz

nielubie jak ktoś mnie kradnie ukradziono mi dark helmet spodnie na urodziny dostałem od brata a mi ukradlikto mi pomoze prosze
Buwoduxo jest offline  
stary 25-08-2004, 23:07   #106
Arklite
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 25 08 2004

Posty: 3
Żarówka Widzialem na filmie

Czyzby ork warlord znikal. Widzialem a filmiku sciagnietym z www.tibia.xx.pl. Na www.tibia.pl w potworach specjalnosc warlorda pisze "??". Mozliwe ze po upda zaczal znikac. Nie wiem high lvle musza to sprawdzic.


Arklite - lvl 13, skills 42/27, mlvl 6

Best hit: 54 on

Najlepszy ubity solo: albo (nie wiem co silniejsze )

Najlepszy ubity z kolega:

Zginalem 3 razy: (na rooku), , (bylo ich z 5 )
Arklite jest offline  
stary 25-08-2004, 23:46   #107
Kaio
Guest
 

Posty: n/a
Żarówka No i moze ja cos dodam

Wg mnie wiele przyszybszyl respaw potworkow!

Soliderki i ghule oslably, amazonki wirche i behy wzrosly w sile.


No i Gs-ik czasami strzela atakiem Cobry
 
stary 26-08-2004, 02:26   #108
Wezu666
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 23 07 2004

Posty: 17
Cool Orc Warlord

@Arklite:Orc warlord zawsze znikał...
Re Up: Cyclop jest wiele silniejszy od slima(mimo że daje mniej exp)
Wezu666 jest offline  
stary 26-08-2004, 12:16   #109
Stefan ambona
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Słyszałem że becholdery po update wysysają manę, to prawda??
 
stary 26-08-2004, 12:19   #110
miszko77
Użytkownik Forum
 
miszko77's Avatar
 
Data dołączenia: 23 08 2004

Posty: 67
Stan: Niegrający
Profesja: Paladin
Świat: non-pvp
Poziom: 33
Skille: 70/55
Poziom mag.: 15
Domyślny

beholder ma nowy czar wyzera energie wiec nie radze isc na niego dla sorca albo druida chyba ze wczescniej zurzyje cala mane
miszko77 jest offline  
stary 26-08-2004, 14:11   #111
Deathroll
Użytkownik forum
 
Deathroll's Avatar
 
Data dołączenia: 15 08 2004
Lokacja: Jelenia góra

Posty: 4
Deathroll ma numer GG 8784005
LOL loot z potworków też stał sie lepszy...dzieki CIPy !!

Co do respawnu potworków (Jest szybszy ) siem zgodze. Zaczeło się prawdziwe szaleństwo na dwarf solach mój dzisiejszy loot z nich to: 3 dwarf shieldy, 2 battle axe, 2 axe ringi i pare innych fajnych itemów . Polecam tym którzy potrzebuja loota na sprzedaz chodzic na dwarfy bo mozna sie troche dorobic ,a wszystko to dzieki modyfikacjom cipów
--------------------------------------------------------------------------

Jeśli komuś przydała się moja rada niech da "+" do mojej reputacji. Każdy plus to dodatkowa zachęta do twórczej pracy więc nie oszczędzajmy plusików nikomu kto pracuje rzetelnie!

Ostatnio edytowany przez Deathroll - 26-08-2004 o 17:39.
Deathroll jest offline  
stary 26-08-2004, 17:22   #112
Dark Vilej
Użytkownik Forum
 
Dark Vilej's Avatar
 
Data dołączenia: 11 08 2004
Lokacja: Nowa Sarzyna
Wiek: 33

Posty: 199
Dark Vilej ma numer GG 4463885
Domyślny

Otóz, chodzilem expic zawsze na cycach i dostawalem hity 30 max. Dzisiaj sobie ide na cyce, szczesliwy bo zaraz lvl, tak ide ide, spotkalem cyca od ktorego dostalem hita okolo 57 hp- eq mialem takie same jak zawsze, cyce sa chyba znacznie silniejsze...
Dark Vilej jest offline  
stary 26-08-2004, 17:43   #113
kowi16
Użytkownik forum
 
kowi16's Avatar
 
Data dołączenia: 15 07 2004

Posty: 15
Evul

ee tam... byłem dzisiaj na cycach i walą słabiej niż dawniej
ale dalej nie wiem co z tym gs-em jaki lvl i skille dla palla zeby zabić tą bestie
kowi16 jest offline  
stary 27-08-2004, 10:16   #114
wyseq
Użytkownik forum
 
wyseq's Avatar
 
Data dołączenia: 24 08 2004
Lokacja: Lewiatan- twój dobry sąsiad
Wiek: 33

Posty: 18
wyseq ma numer GG 3746026
Domyślny

Slimy nie znikaja po zabiciu glownego i chyba za pozostale nie dostaje sie expa. Albo mi sie tak wydaje poprawcie mnie jak co
wyseq jest offline  
stary 27-08-2004, 23:26   #115
Pentomon
Użytkownik forum
 
Pentomon's Avatar
 
Data dołączenia: 12 08 2004
Lokacja: Polandia

Posty: 21
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Pentomon
Profesja: Elite Knight
Świat: Harmonia
Poziom: 80
Skille: 83/80
Poziom mag.: 6
Pentomon ma numer GG 4990166
Domyślny

Ummm... Nie mam pojęcia czy przed czy po apdejcie ael orc rider zaczął uzywac haste...
Pentomon jest offline  
stary 29-08-2004, 08:45   #116
Talnubis
Użytkownik forum
 
Talnubis's Avatar
 
Data dołączenia: 09 08 2004

Posty: 7
Domyślny

Zmiana orc ridera nastapila z update, a nie teraz. W ogole w kolko piszecie te same sprawy :-). Mozna by je zmiescic doslownie w jednym poscie... Najlepiej by bylo, gdyby ktos, kto chce napisac cos nowego, przeczytal najpierw te 12 stron...
Talnubis jest offline  
stary 29-08-2004, 12:51   #117
Shog
Użytkownik Forum
 
Shog's Avatar
 
Data dołączenia: 23 02 2004
Lokacja: Kraków

Posty: 122
Domyślny

Kilku ludzi napisalo ze GS jest wolniejszy... WTF ??!?!?!?!

GS - rzuca utani hur , ZERK - tak samo.
BK - (tak tylko slyszalem i w to raczej nie wierze) rzuca exori.
NECRO - dodatkowo przywoluje ghosty i bije mocniej.
BEHOLDER - silniejszy + wysysa mane
DRAGON - silniejszy
MUMIE - silniejsze

Na pewno jest tego wiecej ale nie kce mi sie pisac ;/

Zeby zabic GSa wypadalo by miec teras 65lv + bohy, 70+ lv bez bohow ;/
Ale za to loot z GSa jest zmieniony : wypada z niego Giang Sword i (raczej plotka) RH.

Ostatnio edytowany przez Shog - 29-08-2004 o 13:03. Powód: Huh ?
Shog jest offline  
stary 29-08-2004, 16:16   #118
Talnubis
Użytkownik forum
 
Talnubis's Avatar
 
Data dołączenia: 09 08 2004

Posty: 7
Strzałka Podsumowanie!

Pozwoliłem sobie pozbierać, co znalazłem w tym temacie, a co wiem, że jest w miarę przynajmniej pewne i nie opiera się na 100 zabitych stworkach, tak żeby osoby zaglądające na ten temat i nie widzące wypowiedzi z poprzednich stron nie powielały, czego tu nie ma:
- Gigant spider został zwolniony, ale nadal jest szybszy niż przed aktualizacją
- Ork Berserker - ludzie mówią, że nadal biega szybciej - jak po aktualizacji, ale jakoś nie doświadczyłem jego prędkości. Sądzę, że został albo zwolniony podobnie jak GS, albo do stanu sprzed update.
- Beholder nadal atakuje czymś w stylu lmm i rzuca mana drain, ale jego zaklęcia nie zadają już tak masakratycznie dużo jak po aktualizacji. Przy odrobinie szczęścia np knightem na 20 levelu można już na pojedynczych expić bez problemu, nie zużywając prawie uh.
- Smoki... ploty mówią niestworzone rzeczy o nich. Najpotężniejszy ich atak jednak nadal zadaje tyle samo. Tak przynajmniej mówił jeden człowiek zajmującym się masową ich eksterminacją. Ja dziś blokowałem jednemu czarodziejowi z 10 i też nie zauważyłem różnic, więc raczej chłopak ma rację .
- Nekromanta - atakuje silniej, nie używa już hmm, a za to czegoś podobnego do poison arrow i przyzywa wrednie duchy zamiast szkieletów. Mówią również, że częściej przyzywa mumie. W przypadku tego stworka info całkowicie z obcych źródeł, ale raczej potwierdzone.
- Slime - wbrew plotkom nadal znikają po zabiciu matki - ktoś musiał trafić na spawn dwóch i się pogubić...
- Cyklop - chłopak jest tak samo potulny, jak i był kiedyś. Zresztą z tych niby-zmian cyklopów to już się chyba wszyscy śmieją. Dzisiaj ktoś zarzucił mi z uśmiechem, że cyklopy sd używają
- Amazonki, Minotaur Archerzy, Dwarf Soldierzy, Hunterzy, Valkirie, Elf Scouty i pozostałe stworki typowo atakujące z dystansu wróciły z atakiem i obroną do stanu sprzed aktualizacji. Przede wszystkim zaś znów walą z odpowiednim tempem i np. dwarf soldierzy na powrót atakują rzadziej z dystansu w zwarciu. Można powiedzieć, że cip soft doszedł do wniosku, że zmiana stworków dystansowych była błędna i teraz ją naprawił.
- Wilki wcale nie biegają szybciej... Boże! Komu byłaby potrzebna taka zmiana .
- Rotworm - wszystko w takim stanie, w jakim było kiedyś
- Ghoule straciły do reszty obronę . Pewna sprawa. To chyba miało wskazać na to, że chodzącemu trupowi raczej chodzi o wkopaniu komuś i pożarciu jak największych ilości mięska, a nie o obronie swoich gnijących kawałków.

Nie sądzę, żeby były jakiekolwiek inne zmiany, chyba że na stworkach tylko dla PACC'ów... Mam nadzieję, że post się przyda i ograniczy masowe powtarzanie się informacji i jeśli już, to nie przyniesie mi ujemnych punkcików w reputacji . Pozdrawiam!
Talnubis jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 00:38.


Powered by vBulletin 3