Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 27-08-2004, 23:50   #1
$corcerer
Nieobecny.
 
$corcerer's Avatar
 
Data dołączenia: 22 09 2003
Lokacja: Gdzieś w Necie. Liczba postów: koło 1337. http://rtfm.killfile.pl
Wiek: 37

Posty: 1,628
Stan: Na Emeryturze
Imię: Scorcerer
Profesja: Sorcerer
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Poziom: 23
Skille: 23/22
Poziom mag.: 42
Wyślij wiadomość przez ICQ do $corcerer $corcerer ma numer GG Użyj Jabbera. $corcerer ma login Tlenu scorcerer@tlen.pl Adres Jabbera do $corcerer
Pergamin Ulepszenie systemu odzyskiwania hasła.

Na tibia.com pojawił się nowy news, dotyczący zmian w systemie odzyskiwania konta. Jak możemy dowiedzieć się ze strony, cały system został dokładniej opisany, tak, aby zwiększyć jego przyjazność dla użytkowników. Co więcej, posiadacze PACC otrzymali dwa udogodnienia. Pierwszym z nich jest natychmiastowa zmiana adresu e-mail na który jest zarejestrowane nasze konto. Nie trzeba będzie czekać już miesiąc, wystarczy tylko wypełnić formularz i gotowe (potrzebny jest recovery key). Drugim udogodnieniem, jest możliwość otrzymania nowego recovery keya. Nie będziemy już zmuszeni do trzymania cały czas tego samego klucza, którego ne jesteśmy w stanie odzyskać w razie jego zguienia. Interfrejs utraconych kont zawiera już potrzebne informacje na ten temat.

Wprowadzone zmiany na pewno nie zmniejszą ilości haców, jednak CipSoft widzi problemy swoich użytkowników (zagubiony rec key) i stara się je rozwiązywać.

Do zobaczenia w Tibii !
__________________

Dżizas!

Ostatnio edytowany przez $corcerer - 27-08-2004 o 23:51.
$corcerer jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 28-08-2004, 00:15   #2
Vegefa Ziom
Użytkownik Forum
 
Vegefa Ziom's Avatar
 
Data dołączenia: 11 08 2004
Lokacja: skąd? Z dużego pokoju
Wiek: 31

Posty: 348
Vegefa Ziom ma numer GG 6128566
Smutny Dzienkujemy.. .

Oczywiście dla paccek(na muchy) zrobiono udogodnienia w sprawie kradzieżty kont, lecz żeby już udzielić dość znaczącej pomocy dla faccek już CipSoft nie wpadł, nie to że uważam że facce powinni mieć to co pacc, tlyko to według mnie wygląda tak jakby CipSoft przyczyniał się do hacku

A tak serio to Cipy przyczyniają się do tego że coraz mniej facców gra w tibię (Ile to razy słyszało się o hacku kolrgi lub o zgrozo hacku na twoją postać) a czasami jesteś po protstu bezradny i nie uda ci się odzyskać postaci


No nic życzymy Cipom "znacznego" przyczyniania się do tego że tibia to "sama" radość także i dla freeaccountowców To tyle a ogólnie to dobrze że coś zrobili
Vegefa Ziom jest offline  
stary 28-08-2004, 08:07   #3
Immortal herbatnik
Użytkownik Forum
 
Immortal herbatnik's Avatar
 
Data dołączenia: 14 07 2004

Posty: 36
Wyślij wiadomość przez ICQ do Immortal herbatnik Immortal herbatnik ma numer GG 2745011
Domyślny Jak cos ci nie odpowiada to kup pacc

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vegefa Ziom
Oczywiście dla paccek(na muchy) zrobiono udogodnienia w sprawie kradzieżty kont, lecz żeby już udzielić dość znaczącej pomocy dla faccek już CipSoft nie wpadł, nie to że uważam że facce powinni mieć to co pacc, tlyko to według mnie wygląda tak jakby CipSoft przyczyniał się do hacku

A tak serio to Cipy przyczyniają się do tego że coraz mniej facców gra w tibię (Ile to razy słyszało się o hacku kolrgi lub o zgrozo hacku na twoją postać) a czasami jesteś po protstu bezradny i nie uda ci się odzyskać postaci


No nic życzymy Cipom "znacznego" przyczyniania się do tego że tibia to "sama" radość także i dla freeaccountowców To tyle a ogólnie to dobrze że coś zrobili
Oni dzieki temu zapewniaja se kase teraz nie ma nic za darmo to jest reklama "Chcesz byc bezpieczny PŁaĆ"
Immortal herbatnik jest offline  
stary 28-08-2004, 09:22   #4
Gremlin
Buuuuu
 
Gremlin's Avatar
 
Data dołączenia: 06 10 2003
Lokacja: Edron

Posty: 1,637
Stan: Niegrający
Imię: Sir Grali
Profesja: Elder Druid
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Domyślny

Ostatnio sie jakas moda zrobila - Och jacy to my za darmoche grajacy biedni, wszystko dla PACC, itp.

Personalizacja konta jest tylko dla PACC z prostego powodu - personalizacja = mozna odzyskac konto wysylajac im swoje dane osobowe (kopie jakiegos dokumentu), to znaczy ze musi tam ktos siedziec w siedzibie CIP softu i sprawdzac czy tak naprawde to ty jestes na tym dokumencie czy nie, a jak wiadomo osobie w biurze trzeba placic co miesiac prawdziwa kase a nie gp.
Gremlin jest offline  
stary 28-08-2004, 10:16   #5
Pawelakoos
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 23 07 2004

Posty: 16
Domyślny

No w końcu. Ja zgubiłem mój Recover Kay i myślałem że go nie odzyskam. CipSoft RuleZ !!!
Pawelakoos jest offline  
stary 28-08-2004, 10:28   #6
Dark Vilej
Użytkownik Forum
 
Dark Vilej's Avatar
 
Data dołączenia: 11 08 2004
Lokacja: Nowa Sarzyna
Wiek: 33

Posty: 199
Dark Vilej ma numer GG 4463885
Domyślny

I znowu udogodnienie dla pacc, a dla facc jak zwykle nic nowego.
Dark Vilej jest offline  
stary 28-08-2004, 11:05   #7
Trans
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Mam ważne pytanie: gdzie zmienić ten Recovery Key ?? Zgubilem go dawno. Mam packa ... prosze o pomoc
 
stary 28-08-2004, 19:47   #8
kicek12
Użytkownik forum
 
kicek12's Avatar
 
Data dołączenia: 26 07 2004

Posty: 16
LOL

Wiecie co!!!
WSTYDZILIBYŚCIE SIĘ!!!

Zamiast pogratulować postępu i zagrzać Zespół Tibia.com do pracy , narzekacie że wszystko dla pacca.
TROCHĘ KULTURY!!!
Ja nie mam Pacc`a i nie narzekam

Od siebie:
Jeśli ktoś umie angielski niech napisze, że świetnie wykombinowali i, że bardzo DZIĘKUJĘ!!!

Nie myślcie że się podliuję


Ostatnio edytowany przez kicek12 - 28-08-2004 o 19:55.
kicek12 jest offline  
stary 29-08-2004, 09:30   #9
Hildex
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 29 08 2004

Posty: 7
Pergamin CooL

Eeee tam mi się podoba
Mam zamiar wykupic sobie pacca jusz mam pieniążki ale jeszcze skillki potrenuje No ale dlaczego znowu kolejne udogodnienie dla pacców!!!
Hildex jest offline  
stary 29-08-2004, 10:35   #10
Szczawix
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 03 2004

Posty: 67
Wyślij wiadomość przez ICQ do Szczawix Szczawix ma numer GG 8070045 Adres Jabbera do Szczawix
Strzałka Recover key

Trans musisz dac acount loss i tma znajdziesz dow yboru co straciłeś konto, e maila, numerki, czy recover key. Musisz do niech wysłać listem jakis zkopiowany dokument na odowdnienie ze jestes tom osobią poczytaj lepiej jeszcze co jeszcze hccoą sie dowiedziec,a jeszcze jeśli niemasz 18 to musisz miec terz tma podpis opiekuna .
__________________
http://www.darkthrone.com/recruit.dt?uid=V30243X30260A30328W30328E30260H3029 4
ciekawy rpg zbierasz własną armie
Szczawix jest offline  
stary 29-08-2004, 12:38   #11
Trans
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Trans musisz dac acount loss i tma znajdziesz dow yboru co straciłeś konto, e maila, numerki, czy recover key. Musisz do niech wysłać listem jakis zkopiowany dokument na odowdnienie ze jestes tom osobią poczytaj lepiej jeszcze co jeszcze hccoą sie dowiedziec,a jeszcze jeśli niemasz 18 to musisz miec terz tma podpis opiekuna .
Dzięki Szczawix ;D Przynajmnije wkoncu bede mugl byc spokojny o swoiom postac. + dla ciebie
 
stary 29-08-2004, 13:20   #12
mani
Użytkownik Forum
 
mani's Avatar
 
Data dołączenia: 23 01 2004
Lokacja: Kielce
Wiek: 44

Posty: 61
Stan: Aktywny gracz
Imię: Ashalog
Profesja: Paladin
Świat: Hiberna
Poziom: 37
Skille: 71/56
Poziom mag.: 14
mani ma numer GG 1517227
Domyślny

Tak ulepszyli Tibie, ze teraz nie dziala, rewelacja!!! Gratulacje dla CipSoftu....
__________________
"Kto sie nie myli, ten nie osiagnie niczego nowego."

Wpadnij, moze Cos Ci sie spodoba!
mani jest offline  
stary 29-08-2004, 14:16   #13
Raads
Użytkownik forum
 
Raads's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004

Posty: 3
Raads ma numer GG 4774794
Oczko Tibijczyk :P

Chodzi o to ,ze niektore swiaty sa wylaczone ( z jakich przyczyn nie wiem ale niedlugo powninno byc good)


A wiecie moze dlaczego i kiedy ??

P.s Tu zobaczycie jakie serwy dzialaja, ( oficjalna strona tibi szwankuje)
www.tibia.gery.pl
Raads jest offline  
stary 05-04-2006, 01:32   #14
heiger
Guest
 

Posty: n/a
Problem j***** r-key!

siema.kupiłem postac na allegro i dostałem r-keya ale z brakiem kopii dokumentu.chciałbym teraz zmienic r-keya ale nie wiem czy moge. help plx
 
stary 05-04-2006, 03:51   #15
Dr. Omader
Administrator
 
Dr. Omader's Avatar
 
Data dołączenia: 05 01 2004
Lokacja: Happyland :)
Wiek: 37

Posty: 4,290
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Poziom: 104
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez heiger
siema.kupiłem postac na allegro i dostałem r-keya ale z brakiem kopii dokumentu.chciałbym teraz zmienic r-keya ale nie wiem czy moge. help plx
Nie mozesz. Masz nauczke zeby nie kupowac postaci.
Dr. Omader jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 11:05.


Powered by vBulletin 3