Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 04-02-2007, 00:47   #21
Xerden
Użytkownik Forum
 
Xerden's Avatar
 
Data dołączenia: 02 10 2006

Posty: 221
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Nebula
Domyślny

Najbardziej by się przydało zeby cos dali druidom... bo nie mają zadnego dobrego czaru, np. zeby polepszyli poison storma:>
Xerden jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 04-02-2007, 00:58   #22
Ajron 88
Użytkownik Forum
 
Ajron 88's Avatar
 
Data dołączenia: 13 08 2004
Lokacja: Kluczbork
Wiek: 36

Posty: 327
Domyślny

"Każda gildia ma możliwość wyboru jednego z 56 domów gildiowych"

Jezu chryste , "domy gildiowe" to wogóle po polsku jest ? Nie można było przetłumaczyc po ludzku a nie słowo w słowo ? "Każda gildia może wynając jeden z 56 budynków na swoją siedzibe" albo coś w tym stylu..
__________________
19:12 Seemes: does that mean your br?
19:12 Wabasi: -aims shotgun- whos BR?
Ajron 88 jest offline  
stary 04-02-2007, 01:01   #23
SaDDaM
Użytkownik forum
 
SaDDaM's Avatar
 
Data dołączenia: 27 01 2007

Posty: 13
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Zuture
Profesja: Paladin
Gildia: brak
Świat: Pacera
Poziom: 19
Skille: 64+/55+
Poziom mag.: --
Domyślny Letni update

A może ktoś w końcu pomyśli o paladynach? Są tak udupieni że nawet na deserta niema tej profesji. Muszą powrócić te niełamiące się speary i nie niszczące kamienie itp. Nowe czary też by się przydały.

Co do knighta mogli by mu dać lepszy czar leczący.

Druid/Sorc oni już dostali swoje od CipSoft'u (różdżki) a jeśli ktoś mówi o wyrównaniu profesji to tylko albo ulepszeniu Paladyna i Knighta albo udupieniu Sorca i Druida.
SaDDaM jest offline  
stary 04-02-2007, 01:10   #24
Bean
Użytkownik forum
 
Bean's Avatar
 
Data dołączenia: 16 05 2006

Posty: 21
Stan: Aktywny gracz
Świat: Arcania
Domyślny

Według mnie oprócz zbalansowania ogólnie profesji, powinni zbalansować również postacie magiczne facc\pacc, bo jak wszyscy wiemy gra sorcem\drutem na faccu powyżej 40 jest praktycznie niemożliwa, trudna i uciążliwa ze względu m. in. na brak odpowiednich expowisk jak również brak czarów (exori vis, mort). Knightem na faccu da się grać, palem też jakoś idzie co prawda gożej niż knightem ale idzie, natomiast sorcem i drutem jak mam grać. Do znudzenia bić guardy z różdżki ? Albo używać nieopłacalnych run, podczas gdy koledzy pacc beda sobie bić z visów. Gra druidem w porównaniu do sorca facc jest w jeszcze gorszej sytuacji, gdyż czary które są niewątpliwym atutem druida są dla pacc (czary defensywne - exura sio czy też mass healing), a taki sorc facc ma chociażby energy wave czy GEB.
Bean jest offline  
stary 04-02-2007, 01:14   #25
NinJa
Użytkownik Forum
 
NinJa's Avatar
 
Data dołączenia: 06 07 2005

Posty: 277
Domyślny

2up
W pełni się zgadzam...
Jeżeli ktoś pisze żeby polepszyć sorcerera to już jest chory na głowe i powinien się leczyć (tak samo ED, zrozumcie, Druid to przyjazna pomagając profesja a nie morderca ; p). Moim zdaniem powinni dać jakiś czar ofensywny (spontana) dla palka i coś extra dla knighta. Ja jednak myśle że i tak polepszą palka dlatego od paru miesięcy ciężko expie paladinem i myśle że chyba się opłaci do wakacji (narazie tylko 53 lvl ale nie robie pg ; p).
NinJa jest offline  
stary 04-02-2007, 01:19   #26
ambele
Użytkownik forum
 
ambele's Avatar
 
Data dołączenia: 29 09 2005
Lokacja: Wrocław
Wiek: 33

Posty: 7
Stan: Aktywny gracz
Imię: Noqnak
Profesja: Druid
Świat: Arcania
Poziom: 30
Skille: hmm?
Poziom mag.: ?!
ambele ma numer GG 5457713
Domyślny

Sam artykuł ma parę błędów
"domów gildiowych" jak zauważył kolega trochę wyżej.
TO nie jest po polsku
Już chociażby "specjalnych budynków przeznaczonych dla gildii"
I jeszcze:
"Niektórzy z wam mogli zauważyć, że nadal brakuje sekcji głosowań."
was oczywiście miało być : )))
Poprawcie

Topic
Niech nic nie zabierają i tak biednemu drutkowi --.--
Ogólnie knight WCALE nie jest biedny,ale zabierać mu też nie wolno o.0
Sorc ma za dobrze, a pall jest o tyle biedny co niszczące się speary.
oczywiście mówię w odniesieniu do FACC'a bo nie grałem żadną z prof. z paccem
ambele jest offline  
stary 04-02-2007, 01:43   #27
Piotrek Marycha
Użytkownik Forum
 
Piotrek Marycha's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2006
Lokacja: Legionowo
Wiek: 34

Posty: 1,529
Stan: Niegrający
Imię: Dobrzejszy
Profesja: Paladin
Gildia: ';..;'
Świat: Xerena
Poziom: 64
Skille: 81
Poziom mag.: 16
Piotrek Marycha ma numer GG 7952466
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez SaDDaM Pokaż post
A może ktoś w końcu pomyśli o paladynach? Są tak udupieni że nawet na deserta niema tej profesji.
a wiesz jak sie fajnie zarabia? 1.5k za pomoc w desercie, i tak anwet kilka razy dziennie ja z RoHow z deserta zrobilem 15 mlvl na 46 lvlu :>
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bean Pokaż post
Według mnie oprócz zbalansowania ogólnie profesji, powinni zbalansować również postacie magiczne facc\pacc, bo jak wszyscy wiemy gra sorcem\drutem na faccu powyżej 40 jest praktycznie niemożliwa, trudna i uciążliwa ze względu m. in. na brak odpowiednich expowisk jak również brak czarów (exori vis, mort).
a myslisz ze o co im chodzi? o to zeby ludzie pacca kupowali, wiec nie licz na łaske dla faccow
__________________
"Istnieja dwie bezgraniczne rzeczy - wszechswiat i ludzka glupota. Chociaż co do wszechswiata nie jestem calkiem pewien... " (ALBERT EINSTEIN )
-------------------------------------------------------------------------------
Piotrek Marycha jest offline  
stary 04-02-2007, 02:18   #28
Tero
Użytkownik forum
 
Tero's Avatar
 
Data dołączenia: 08 04 2006
Lokacja: Świnoujscie

Posty: 29
Imię: Tero
Profesja: Knight
Świat: Calmera
Poziom: 50
Skille: 73/72
Poziom mag.: 5
Tero ma numer GG 2111151
Domyślny Updaty

Heh... Wszystko fajnie ale knighci i paladyni sa zbyt udupieni. Ja gdybym był Cipem <lol2> to knightom bym zrobil cos takiego ze od 7 mlvla moga exura gran uzywac a od 10 mlvla sd bo nie ma szans inaczej. Ale to tylko marzenia
Tero jest offline  
stary 04-02-2007, 02:35   #29
paffelek
Użytkownik Forum
 
paffelek's Avatar
 
Data dołączenia: 22 05 2005
Lokacja: Bydgoszcz
Wiek: 32

Posty: 796
Stan: Niegrający
Imię: Liczbix
Domyślny

Nie czytałem do końca postów (może i dobrze dla mnie...), ale mam nadzieję, że nie zaczną się kłutnie co dodadzą knightowi, czy też co odbiorą sorcowi/druidowi/pallowi Nie mogę się doczekać jednak tego wyważenia profesji. Ciekawe czy doczekamy czasów kiedy wymyślą nową profesię? To było by coś

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bean Pokaż post
Knightem na faccu da się grać, palem też jakoś idzie co prawda gożej niż knightem ale idzie...
Pozostawie bez komentarza Ludzię którzy grali/grają knightem sami ocenią ...

Ostatnio edytowany przez paffelek - 04-02-2007 o 02:39. Powód: znalazłem coś żałosnego moim skromnym zdaniem...
paffelek jest offline  
stary 04-02-2007, 02:36   #30
-=DanieL=-
Użytkownik Forum
 
-=DanieL=-'s Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2005
Wiek: 33

Posty: 1,189
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lukas Hiper Pokaż post
Może dadzą dla Palka coś np. vis`a lub możliwość robienia IH`ów
GHAHAHAHAHAH tak dzadzą mu vis'a! Bolty + vis = najlepsze pg. Prędzej zostane arabem niż palkowi dadzą exori vis.
__________________



Gdy wypowiesz moje imię znikam. Kim jestem ?

Ostatnio edytowany przez -=DanieL=- - 04-02-2007 o 03:35.
-=DanieL=- jest offline  
stary 04-02-2007, 02:49   #31
Picasso
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 06 2005

Posty: 131
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Yako'taka
Profesja: Druid
Świat: Unitera
Skille: -/20
Domyślny

Tak jak ktos tam wyzej pisal - oni tylko ladne newsy potrafia pisac.
Jak przyjdzie co do czego to pewnie dalej gra bedzie niezbalansowana i dodadza nowe tereny z evul uber nowym questem 3x "trudniejszym" niz PoI xF

Jesli przez tyle czasu od wprowadzenia tanich visow/szybkiej many itp nie potrafili odpowiednio wywazyc profesji to dalej tego nie zrobia ;f
Picasso jest offline  
stary 04-02-2007, 03:10   #32
Kemez
Użytkownik forum
 
Kemez's Avatar
 
Data dołączenia: 28 05 2006
Lokacja: (^.^)

Posty: 9
Imię: Kemez
Profesja: Elite Knight
Gildia: Heaven
Świat: Celesta
Poziom: 45
Skille: 73/73
Poziom mag.: 6
Kemez ma numer GG 9264149
Problem

takk....... juz widze to wywazenie profesji >.>
...Manaski po 100gp by zmniejszyly przewage sorców i drutów.
I mogli by tez pomyslec o czyms dla paladyna no knighta moze tez
narazie gra palkiem to jedo wielkie *****.
A co do nowych terenów to pewnie wyjdzie znowu jakies miasto do ktorego dostac sie bedzie trzeba zrobic 10 questów a exp dla h lvli, zalosne :/ (pewnie bez sorca i ue sie nie obejdzie)... <.<
Kemez jest offline  
stary 04-02-2007, 03:37   #33
Lleyton35
Użytkownik forum
 
Lleyton35's Avatar
 
Data dołączenia: 04 01 2007

Posty: 3
Domyślny

Juz to widze to wyrownanie profesji buehehehe . Moze lepiej niech juz oni nic nie ruszaja, bo czuje ze to na dobre nam nie wyjdzie hehhe. Pozdro...


P.S: Lubie noobków
a takze tych bardziej uposledzonych kozaków
Lleyton35 jest offline  
stary 04-02-2007, 06:36   #34
Michael Jackson
Użytkownik Forum
 
Michael Jackson's Avatar
 
Data dołączenia: 19 08 2005

Posty: 101
Profesja: Elder Druid
Domyślny

Wszyscy mowia ze sorc/drut maja najlepiej (tanie manasy, tanie visy) ale to magowie musza placic drugo za amunicje, i to sorc traci najwiecej kasy wbijajac lvl (chyba ze expi z hammerem na rotach xD).
I wedlug mnie powinni znalesc nauczyciela armagedonu i niech dadza to drutowi po z poxa to on nei zawojuje
__________________
,,l,,
Michael Jackson jest offline  
stary 04-02-2007, 08:10   #35
nabuziomek
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Dla knighta exori które zjada 10-20 many i obrażenia rosną wraz z lvlem. Dla palka jakiś nowy system treningu. Dla druida nic i dla sorcka tez nic
 
stary 04-02-2007, 09:02   #36
amilold
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Cipsoft
Dodatkowo, wyważenie profesji jest gorącym tematem nadchodzącego lata.
Nareszcie skończy się owntibia sorców. Brawo Cipsoft!
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Miodojad
Zapewne każda profesja coś dostanie.
A po co maja sorce dostawac skoro sa o wiele za dobrzy? Na pewno sorce i druty nic nie dostanę, z czego się zresztą bardzo cieszę.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Szafa
jesli chodzi o knightow to ... maja tyle broni , tyle eq do wyboru, takie hity wala na dobrym skillu i czego wy chcecie ?
Knight ze skillami 100 i avengerem w łapie ma średnią tylko 102 hp w draga. Sorc na takim samym poziomie wyciąga 150 z visa i jego średnia cały czas rośnie. W demona sorc wali z morta też po 150, a knight w ogóle nie trafia. Co z tego, że ma dużo eq i broni do wyboru skoro i tak nosi się tylko najlepsze dostępne?
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bean
Według mnie oprócz zbalansowania ogólnie profesji, powinni zbalansować również postacie magiczne facc\pacc, bo jak wszyscy wiemy gra sorcem\drutem na faccu powyżej 40 jest praktycznie niemożliwa, trudna i uciążliwa ze względu m. in. na brak odpowiednich expowisk jak również brak czarów (exori vis, mort). Knightem na faccu da się grać, palem też jakoś idzie co prawda gożej niż knightem ale idzie, natomiast sorcem i drutem jak mam grać. Do znudzenia bić guardy z różdżki ? Albo używać nieopłacalnych run, podczas gdy koledzy pacc beda sobie bić z visów. Gra druidem w porównaniu do sorca facc jest w jeszcze gorszej sytuacji, gdyż czary które są niewątpliwym atutem druida są dla pacc (czary defensywne - exura sio czy też mass healing), a taki sorc facc ma chociażby energy wave czy GEB.
Człowieku weź się zastanów zanim coś napiszesz. Przecież sorce i druty na faccu mogą atakować z run, które z każdym lvl zadają coraz większe obrażenia. Knight natomiast musi długo trenować, a i tak nawet na dobrych skillach zadaje obrażenia podobne do hmm sorca/druta. Sorc/drut oprócz hmm może jeszcze używać różdżek czyli expi szybciej niz knight. (przynajmniej od 50 lvla bo wtedy ma juz duza sile magii)
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ambele
Niech nic nie zabierają i tak biednemu drutkowi --.--
Ogólnie knight WCALE nie jest biedny,ale zabierać mu też nie wolno o.0
Sorc ma za dobrze, a pall jest o tyle biedny co niszczące się speary.
oczywiście mówię w odniesieniu do FACC'a bo nie grałem żadną z prof. z paccem
No tak, bardzo "biedny" ten twoj drutek - obrazenia z visa 150+ na 100+ lvlu i caly czas rosna podczas gdy knight musi trenowac 30+ godzin zeby o 1-2 hp mocniej uderzać niż te 80-90 hp w draga. (taka jest średnia knighta na przeciętnych skillach jak na ten lvl)
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kemez
takk....... juz widze to wywazenie profesji >.>
...Manaski po 100gp by zmniejszyly przewage sorców i drutów.
I mogli by tez pomyslec o czyms dla paladyna no knighta moze tez
narazie gra palkiem to jedo wielkie *****.
A co do nowych terenów to pewnie wyjdzie znowu jakies miasto do ktorego dostac sie bedzie trzeba zrobic 10 questów a exp dla h lvli, zalosne :/ (pewnie bez sorca i ue sie nie obejdzie)... <.<
W takim razie czym jest gra knightem, skoro gra palkiem to g*wno? 1000 godzin nudnego trenienia, a potem denne hity na żółwiach i scarabach bo na nic lepszego nie pójdzie.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Michael Jackson
Wszyscy mowia ze sorc/drut maja najlepiej (tanie manasy, tanie visy) ale to magowie musza placic drugo za amunicje, i to sorc traci najwiecej kasy wbijajac lvl (chyba ze expi z hammerem na rotach xD).
I wedlug mnie powinni znalesc nauczyciela armagedonu i niech dadza to drutowi po z poxa to on nei zawojuje
No tak tylko ze zauwaz ze sorce i druty na wyzszych poziomach expia na demonach wiec kasa wydana na manasy i runy zwraca im sie z duza nawiazka. A knight? Biedak musi siedziec cale zycie na nudnych scarabach i zolwiach i wcale nie zarabia lepiej od sorcow/drutow.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sir Heike
po 2 - dla mnie paladyn jest zaraz po sorcu najlepsza profesja, z dobrym distem mozna bardzo szybko expic, a przy jakims wiekszym huncie palek najmniej traci i zgarnia wiekszosc expa (nie zawsze), sieka boltami na full atak + ewentualnie runy (hmmy, explo), bloker na full defie duzo nie zdziala, noi sorc czy tam druid, no oni maja te przewage ze exori vis/mort maja (pacc) i tu sie mozna klucic kto zgarnia exp, ale jak sie potwor przezuci to napewno nie na palka ktory siedzi w drugim koncu ekranu
Nieprawda, na wyzszych poziomach expi sie z sd na demonach wiec pal wbija duzo mniej expa. A mniej wiecej od 50 do 200 lvla expi sie z visow/mortow ktore sa duzo mocniejsze niz bolt pala. Pal moze i mniej placi za exp ale jest duzo wolniejszy.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sir Heike
po 3. zgodze sie z tym ze sorc/druid maja przewalone na faccu tak powyzej 40 lvl, ale druid wedlug mnie mniej, bo ma tempest rod i moze sobie na dragach siedziec, teraz jeszcze doszedl nowy potwor dla facc - wyverna wiec tu nie ma na co narzekac. ale najlepiej na faccu ma palek - jest expowisko idealne dla palkow - poh, all respy beho, dragi rowniez. a knight ? guardy napewno nie jedynie elf fortess, albo orc fortess, gdzie i tak jest przeludnienie
Drutem/sorcem na faccu mozna spokojnie expic na dragach od 50 lvl bez utamo z combo rozdzka+hmm i jest zysk. Knight w tym czasie skazany jest na siedzenie na nudnych elfach albo trening.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sir Heike
~amilold
demony dla sorca/druta jako oplacalny exp to na 150 lvl+ jak nie lepiej, wczesniej zuzywa ponad polowe bp na 1 demona, kilka demonow i po sdekach, chyba ze idzie z blokerem ktory dla niego tacha wszystko a i tak szansa ze cos wypadnie jest bardzo mala, i nie zgodze sie z tym ze knight w demona nic nie trafia bo inaczej anhilator bylby dla niego nieosiagalny, knight ma o tyle do tylu ze nawet ze skilami 100/100 z avengera (czy jak mu tam) moze nie trafic w biednego szczurka
No wlasnie, na 150+ demony sie oplacaja magom a knightowi i palkowi nie. Knight trafia ale z burstow, zauwaz ze na anni nikt zwyklej broni nie stosuje bo demon ma tak wysoki def i arm ze prawie w ogole nie wchodza w niego hity
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sir Heike
z burstow leja ale knighci-shooterzy ten co blokuje musi miec tarcze i jakas bron bo by demon za duzo z lapy walil, a trafiac cos musi bo zwylke jakis exp wyskakuje nad nim, palkom sie nie oplaca bo nie dla palkow demony przeznaczone sa a knight jak blokuje to zuzywa 4-5 uh na demona a loot dla niego to mu sie to placa (chociaz z tym podzialem loota to zalezy jak sie umowia)
Jesli wyskakuje exp przed pierwszym knightem to znaczy ze albo walil z burstow albo z explo. Uwierz mi ze z broni nie da sie trafic demona! (no chyba ze ice rapier) Brak tarczy nie jest wielkim problemem dla knighta z 1,5k hp. Zreszta nawet jak knight ma tarcze to demon duzo go z lapy wali. Knighci jak soluja demony to wlasnie z burstow + explo a nie bron + explo bo demon sie za szybko leczy zeby go mogli zabic z samego explo a bron w demona nie zadaje obrazen. Knightowi sie oplaca demony tylko blokowac i ma z tego 0 expa, a loot jest gorszy niz przy solowaniu przez sorca/druta bo sie musi dzielic. Pal juz ma lepiej bo przynajmniej wali z sd i z bolca hity w demona tez duzo lepiej wchodza niz knightowi z broni.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sir Heike
palek i tak sporo tlucze z luku czy tam z kuszy, wiecej sieka z bolta powiedzmy z 80 distem niz knight z f axa z 80 axe fighting
knight ma kase bo zarabiac moze tylko w trakcie expa, a ze mu sie zwraca z nawiazka to juz nie jego wina , sorc szybko expi, sporo za to placi, a zwraca sie jesli chce sie zeby sie zwracalo chodzi mi o to ze niektorym ludziom zalezy na blyskawicznym expie i maja gdzies loot itp, a innym zeby wyjsc przynajmniej na zero. tylko ze sorc jak nie ma kasy posiedzi dzien porobi runki, sprzeda i znow ma kase, zreszta na wyzszym lvlu i tak na kase nie narzekaja
Sorc jak expi na demonach na 200+ lvlu z ue to mu sie zwraca a exp ma super szybki okolo 400-500k/h. Sam kiedys widzialem film jak taifun expi. Sprobujcie tak knightem.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Memku
moj kolega gra sorcem i uwaza ze jezeli dodadza cos knightowi a sorcowi nic to bedzie lipa... knight nad sorcem ma 1 przewage - wiencej kasy. nic wiencej, sorx wydajde duzo kasy na exp i nie zawsze sie zwraca ale lvl wbija duuuzo szybciej.
wg mnie:
sorc/druid - nic
knight - lepszy sponatan leczniczy, lepsze srednie hity, tansze exori, nowe expowiska
pal - lepsze srednie i best hity, jakis czar ofensywny podobny do GEB sorca...
Nie masz racji, na wyzszym poziomie knight jak chce expic z taka sama predkoscia jak sorc to zawsze ma waste, a sorc przynajmniej wychodzi na zero albo nawet zarabia. Pal nie powinien dostac wiekszych hitow z bolta bo i tak uderza mocniej niz knight z broni. (przynajmniej w potwory z dobrym defem)

Ostatnio edytowany przez amilold - 04-02-2007 o 12:04.
 
stary 04-02-2007, 09:12   #37
Sir Heike
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 04 2006

Posty: 34
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Domyślny

wszyscy jak zawsze narzekaja ;d bo coz by innego, ja nie bede gorszy i tez ponarzekam.
po 1 - knight niby ma to zaklecie ofensywne "exori" ale ono zjezdza cala mane, na wyzszym lvl zanim sie sieknie to zaklecie trza niezle sie manasow nalykac ;/ a na nizszym lvl prawie ze nic nie daje, bo juz wiecej sie sieka z axa, sworda czy cluba. wlasnie dla nich przydalo by sie cos na spalanie soula, nie wiem.. moze robienie ice rapierow ? .

po 2 - dla mnie paladyn jest zaraz po sorcu najlepsza profesja, z dobrym distem mozna bardzo szybko expic, a przy jakims wiekszym huncie palek najmniej traci i zgarnia wiekszosc expa (nie zawsze), sieka boltami na full atak + ewentualnie runy (hmmy, explo), bloker na full defie duzo nie zdziala, noi sorc czy tam druid, no oni maja te przewage ze exori vis/mort maja (pacc) i tu sie mozna klucic kto zgarnia exp, ale jak sie potwor przezuci to napewno nie na palka ktory siedzi w drugim koncu ekranu .

po 3. zgodze sie z tym ze sorc/druid maja przewalone na faccu tak powyzej 40 lvl, ale druid wedlug mnie mniej, bo ma tempest rod i moze sobie na dragach siedziec, teraz jeszcze doszedl nowy potwor dla facc - wyverna wiec tu nie ma na co narzekac. ale najlepiej na faccu ma palek - jest expowisko idealne dla palkow - poh, all respy beho, dragi rowniez. a knight ? guardy napewno nie jedynie elf fortess, albo orc fortess, gdzie i tak jest przeludnienie

po 4 - sdeki jakby knight mogl uzywac sd, tzn jakby zmniejszyli wymaganie m lvl na uzycie sdeka to by byla paranoja xD zabraklo by sorcow na wyprodukowanie tych sd, i musieli by kupowac w sklepie, wtedy cena bp sd podskoczyla by do ponad 6k ale mniej niz 6,5k (cena sklepowa) sorcowie stali by sie najbogatsi, i nie styklo by respow demonow zara by ruszyla armia knightow wypchanych sdekami, uhami manasami solowac demony dla mnie knightowi explo wystarczy w zupelnosci


dobra, bo sie rozpisalem niewiadomo po co xd, wracajac do bardzo ciekawego artykulu cipsoftu- predzej dadza nowa profesje niz wyrownaja te co sa. nowe miasto, tereny... i jak to juz ktos wczesniej wspomnial tysiac questow zeby sie do tego terenu nowego dostac, pewnie dodadza nowe addony, outfity a kto na tych addonach najwiecej zarobi ? NPC, taki Lugri - (npc kolo respa 2 beho na bagnach kolo thais) nikt nie ma takiej kolekcji dsm , albo Lubo, jakby on te all skorki sprzedal gdzies w veno to moglby kupic posade tibianusa

dobra koniec, napisalem tyle ze nikt tego nie zechce przeczytac xD

cya in tibia

p.s - wybaczcie mi moje bledy ortograficzne jesli takowe znajdziecie

~amilold
demony dla sorca/druta jako oplacalny exp to na 150 lvl+ jak nie lepiej, wczesniej zuzywa ponad polowe bp na 1 demona, kilka demonow i po sdekach, chyba ze idzie z blokerem ktory dla niego tacha wszystko a i tak szansa ze cos wypadnie jest bardzo mala, i nie zgodze sie z tym ze knight w demona nic nie trafia bo inaczej anhilator bylby dla niego nieosiagalny, knight ma o tyle do tylu ze nawet ze skilami 100/100 z avengera (czy jak mu tam) moze nie trafic w biednego szczurka

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez amilold Pokaż post
No wlasnie, na 150+ demony sie oplacaja magom a knightowi i palkowi nie. Knight trafia ale z burstow, zauwaz ze na anni nikt zwyklej broni nie stosuje bo demon ma tak wysoki def i arm ze prawie w ogole nie wchodza w niego hity
z burstow leja ale knighci-shooterzy ten co blokuje musi miec tarcze i jakas bron bo by demon za duzo z lapy walil, a trafiac cos musi bo zwylke jakis exp wyskakuje nad nim, palkom sie nie oplaca bo nie dla palkow demony przeznaczone sa a knight jak blokuje to zuzywa 4-5 uh na demona a loot dla niego to mu sie to placa (chociaz z tym podzialem loota to zalezy jak sie umowia)

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Memku Pokaż post
moj kolega gra sorcem i uwaza ze jezeli dodadza cos knightowi a sorcowi nic to bedzie lipa... knight nad sorcem ma 1 przewage - wiencej kasy. nic wiencej, sorx wydajde duzo kasy na exp i nie zawsze sie zwraca ale lvl wbija duuuzo szybciej.
wg mnie:
sorc/druid - nic
knight - lepszy sponatan leczniczy, lepsze srednie hity, tansze exori, nowe expowiska
pal - lepsze srednie i best hity, jakis czar ofensywny podobny do GEB sorca...
palek i tak sporo tlucze z luku czy tam z kuszy, wiecej sieka z bolta powiedzmy z 80 distem niz knight z f axa z 80 axe fighting
knight ma kase bo zarabiac moze tylko w trakcie expa, a ze mu sie zwraca z nawiazka to juz nie jego wina , sorc szybko expi, sporo za to placi, a zwraca sie jesli chce sie zeby sie zwracalo chodzi mi o to ze niektorym ludziom zalezy na blyskawicznym expie i maja gdzies loot itp, a innym zeby wyjsc przynajmniej na zero. tylko ze sorc jak nie ma kasy posiedzi dzien porobi runki, sprzeda i znow ma kase, zreszta na wyzszym lvlu i tak na kase nie narzekaja

Ostatnio edytowany przez Sir Heike - 04-02-2007 o 10:19.
Sir Heike jest offline  
stary 04-02-2007, 10:05   #38
Memku
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 01 2007

Posty: 91
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Harmonia
Memku ma numer GG 9490711
Domyślny

moj kolega gra sorcem i uwaza ze jezeli dodadza cos knightowi a sorcowi nic to bedzie lipa... knight nad sorcem ma 1 przewage - wiencej kasy. nic wiencej, sorx wydajde duzo kasy na exp i nie zawsze sie zwraca ale lvl wbija duuuzo szybciej.
wg mnie:
sorc/druid - nic
knight - lepszy sponatan leczniczy, lepsze srednie hity, tansze exori, nowe expowiska
pal - lepsze srednie i best hity, jakis czar ofensywny podobny do GEB sorca...
Memku jest offline  
stary 04-02-2007, 10:07   #39
Xerenon
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 12 2006

Posty: 32
Domyślny

09:02 Unusual frequent scarab sightings at the gates of Ankrahmun.
tak sobie teraz pomyslalem o tych najazdach...
...jaki Knight samotnie to przezyje zaden.. nawet jakby mogl.. zawsze wejdzie kilku UE""makerow i po najezdzie...poza tym.. Knight moze bloczyc obrazenia od 2 potworkow... a co jesli np zrespia sie 4 hydry???albo pojdzie na dragi i bendzie dl i 3 dragi??od razu pada
Xerenon jest offline  
stary 04-02-2007, 10:13   #40
pokers39
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 07 2006
Lokacja: Port Hope

Posty: 54
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Cerbor
Profesja: Royal Paladin
Świat: Nova
LOL

I to mi sie podoba stanowcze myslenie o przyszłosci Tibi
pokers39 jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 02:37.


Powered by vBulletin 3