Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów

Notki

Wydarzenia ze światów Na tym forum możesz porozmawiać o wszelkich ważnych wydarzeniach z Twojego serwera.
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 18-08-2007, 18:23   #1
Duch Niespokojny
Moderator
 
Duch Niespokojny's Avatar
 
Data dołączenia: 10 09 2005

Posty: 2,347
Stan: Na Emeryturze
Domyślny [Refugia] Pits of Inferno Quest 18.08.2007

Chciałbym pogratulować wszystkim, którym udało się ukończyć ten quest i nie dostać nerwicy. Wiedziałem, że ludzie potrafią być idiotami, ale czegoś takiego się zwyczajnie nie spodziewałem. Po prostu banda dzieci z przedszkola poszła sobie zrobić queścik i myśleli, że skoro zapłacili 200k, to inni za nich wszystko zrobią, a oni sami tylko przyjdą po nagrody. Nieumiejętność zrozumienia (nie mówiąc o wykonywaniu) najprostszych poleceń i myślenia wykraczającego choćby odrobinę ponad "ja", "mnie", "mi", "moje" jest chyba cechą charakterystyczną większości graczy na Refugii...
Co prawda nie przez to sam nie ukończyłem questu, ale przez błąd na TibiaWiki, ale dzięki tej bandzie niedorozwiniętych pokurczów (oczywiście nie mam na myśli wszystkich, ale znaczną większość), z którą miałem wątpliwą przyjemność go robić straciłem masę czasu i nerwów. Raz jeszcze potwierdziło się, że ludzka głupota jest nieskończona...
Duch Niespokojny jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 18-08-2007, 23:04   #2
Bakuo
Użytkownik Forum
 
Bakuo's Avatar
 
Data dołączenia: 19 11 2005
Lokacja: Wrocław
Wiek: 31

Posty: 501
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Moglbys troszke bardziej rozszerzyc temat, bo lubie byc w centrum wydarzen. ; p
__________________
Pomoglem? Skrzywdzilem? Napisz : )

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Arack Pokaż post
ale zal chłopie oszmiesyzłes sie teraz xD
w moich oczach jestes głupi lekko muwiąc
Bakuo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-08-2007, 23:40   #3
Hestoran
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 11 2006

Posty: 231
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Hestoran
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: -
Świat: Secura/Hiberna
Poziom: 120
Poziom mag.: 70
Domyślny

Jaki błąd na tibiawiki ?
Robie w najblizszym czasie quest wiec prosze odpisz
Hestoran jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-08-2007, 23:54   #4
Duch Niespokojny
Moderator
 
Duch Niespokojny's Avatar
 
Data dołączenia: 10 09 2005

Posty: 2,347
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bakuo Pokaż post
Moglbys troszke bardziej rozszerzyc temat, bo lubie byc w centrum wydarzen. ; p
Eeech... Co tu dużo mówić... Jak zwykle banda Polaczków-cwaniaków pchała się do przodu byle by samemu zrobić seale, mając w dupie wszystkich, nie słuchając najprostszych poleceń i nie rozumiejąc prostej prawdy, że i tak muszą czekać aż wszyscy skończą, więc to czy zrobili dany seal jako pierwsi czy ostatni nie miało żadnego znaczenia. Najgorzej było oczywiście w salach Pumina z biurokratami, gdzie bandy idiotów pchały się do przodu spamując "hi", tak że nawet nie wiadomo było kto w danym momencie rozmawia z NPC.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Hestoran Pokaż post
Jaki błąd na tibiawiki ?
Robie w najblizszym czasie quest wiec prosze odpisz
Błąd był w angielskojęzycznej Wiki (tibia.erig.net). Już go poprawiłem. Chodziło o to, że było napisane, żeby w pokoju z platinum coins (przed salą tronową Bazira) zignorować je i wejść w teleport, tymczasem trzeba właśnie wejść na te platinum coins. Ja wszedłem w teleport i zostałem cofnięty do poprzedniej sali, gdzie zdążył się już zrespić destroyer. Bojąc się, że nie zdążę przesunąć dźwigni i teleportować się z powrotem, uciekłem w górę, do legowiska dragon lordów, skąd oczywiście nie dało się już wrócić.
Duch Niespokojny jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-08-2007, 13:18   #5
X3R3
Zbanowany
 
X3R3's Avatar
 
Data dołączenia: 10 08 2007
Lokacja: Wrocław

Posty: 148
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Xeremon
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Ever Dream
Świat: Candia
Poziom: 112
Skille: 27
Poziom mag.: 68
Domyślny

To się zdarza. Zwłaszcza na światach non-pvp. Założę się, że Br, albo SWE by takiej akcji nie odwalili. Na Banshee quescie jak byłem ostatnio to też - Każdy się pchał do przodu. Może 1/4 teamu biła Warlocki (Poszło 40+ osób). Mało tego: Podczas jednego z seali, KRADLI SOBIE NAWZAJEM PERŁY! Ja też nie byłem święty. Znaczy, nie działałem na czyjąś niekorzyść, tylko straszliwie panikowałem, gdy nie wiedziałem o co dokładnie chodzi z Warlock seal, przez co niektórzy krzyczeli, żebym zamknął wreszcie mordę
X3R3 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 13:16.


Powered by vBulletin 3