Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Sondy

Notki

Sondy Tutaj znajdziecie wszelkie sondy przeprowadzane przez tibia.pl

Pokaż wyniki sondy: Czy uważasz się za osobę uzależnioną od Tibii?
Tak, jestem uzależniony 603 29.87%
Nie, nie jestem uzależniony 1,416 70.13%
Głosujących: 2019. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 03-05-2006, 23:35   #81
songossj4
Użytkownik Forum
 
songossj4's Avatar
 
Data dołączenia: 19 09 2005
Wiek: 35

Posty: 201
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Astera
Poziom: 25
Skille: 10/21
Poziom mag.: 35
songossj4 ma numer GG 4789662 songossj4 ma login Tlenu songossj4@tlen.pl
Domyślny

Manfredo powiem Ci że Twój podpis jest całkowitą prawdą.Ale jeżeli nie można grać w piłkę nożną ani uprawiać innego sportu bo ma się np: astmę, jeżeli nie ma się(dosłownie nie ma się z nikim)z nikim wyjśc pogadać bo same chamy są w okolicy?Wtedy Tibia potrafi człowieka nawet ocalić od szaleństwa.Ja rok temu potrafiłem spędzić cały dzień grając w Tibie ale szkoły nie zarywałem.Chodziłem regularnie do szkoły, miałem najlepsze oceny, teraz jak mi przeszło takie nałogowe granie w Tibie(tak z dnia na dzień praktycznie skończyłem grać) to mam troche gorsze oceny niż rok temu.Sam nie wiem jak to jest możliwe ale tak sie właśnie dzieje(z angla mam takie same jak miałem rok temu i w gim).Może to przez przepisanie się z drugiej liceum do pierwszej technikum mam troszke słabsze oceny, może to przez presje psychiczną że muszę mieć pasek na świadectwie tak jak rok temu.Sam nie wiem.
P.S.Jeżeli myślicie że jestm głupi że tak się przpisałem to wiedzcie że nie.Co bym miał po liceum?Nic.Po technikum mogę mieć jakąś przyszłość.A przynajmniej jeden niezbyt potrzebny papierek kiedy żądają ludzi w wieku 20 góra 21 lat z doświadczeniem.Kurde miałem napisać krótko a się rozpisałem.Dobra spadam grać w Deus Ex zanim pójdę spać.
__________________
Śmieszne teksty forumowiczów:

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shuki Pokaż post
Phi... Pierdne i już leżysz. Muahahaha!
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sarix Pokaż post
a ja jestem pstrykacz roz********cz...<pstryk nie ma was>
songossj4 jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 03-05-2006, 23:39   #82
dumle123
Guest
 

Posty: n/a
Król No Pewnie Ze Jestem... Widac Po Moich Ocenach :D

Jak siadam do tibi to wogle niereaguje na swiat zeczywisty Matka cos do mnie mowi a ja nawet na nia uwagi nie zwracam. Dziennie gram w tibie ok7 godz. To Kiedys Sie Zmnieni??
 
stary 03-05-2006, 23:51   #83
Royal Fredi
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Nalogowiec.... LoL

Kiedys moze bylem ..... ale juz nie gram tak czesto wole isc pograc na boisko i w pileczke popykac ale troche gram nadal


TVN.... dajcie juz spokoj -.-
 
stary 04-05-2006, 00:56   #84
Deythwen
Użytkownik Forum
 
Deythwen's Avatar
 
Data dołączenia: 26 03 2005
Wiek: 35

Posty: 74
Stan: Na Emeryturze
Świat: Dan00bia
Domyślny

Lol ;P

Te pytania o uzależnienie to jeden wielki nonsens... nagle się okazuje że wszyscy luźno podchodza do gry... grają 1-2h dziennie i ich rodzice grają wtedy razem z nimi ;P LOLZ ;P Przecierz to anonimowe... możecie sie przyznać że tak nie jest?! A tak pozatym, to uważam że tak naprawde ci którzy przyznali się do uzależnienia, są włąśnie zdrowi. Zaakceptowali że lubią tą gre, grają w nią i kontrolują to - bo zdają sobie sprawe z uzależnienia. To ci wpierajacy że nie (choć wiem że są osoby które serio są nie uzależnione) gnieżdzą to w sobie, wypierając i nakręcając tym samym się do gry. Na spotkaniach AA pierwszą, podobno najcięższą próbą, jest akceptacja siebie. To co widzimy w TV. wstajesz mówisz: "Mam na imie Herman, jestem alkoholikiem od lat 3"... "Mam na imie deythwen, jestem tibioholikiem od 2 lat. Zerwałem z nałogiem. Last login: 02.03.2006"
__________________
Fly on the wings of love, fly baby fly!
Deythwen jest offline  
stary 04-05-2006, 01:58   #85
Kondzio K-ce
Użytkownik forum
 
Kondzio K-ce's Avatar
 
Data dołączenia: 30 10 2005
Lokacja: Kozienice
Wiek: 34

Posty: 29
Stan: Na Emeryturze
Imię: Sunver
Gildia: Moonblades
Świat: Refugia
Domyślny

Tibia to silny narkotyk...należałoby się teraz zastanowić...po co ja w to gram, dla sportu, by pogadać z kolegami, dla kasy, dla satysfakcji z tego, że mając xx lvl jestem kimś? Powiem wam tyle.
W obiektywnej ocenie przeciętnego nastolatka, który nie miał kontaktu z tą grą, to jesteście uważani za niezbyt rozsądnych. Ci co grają po kilkanaście godzin dziennie, a nawet po kilka, ale każdego dnia, muszą coś ze sobą zrobić. Tibia kiedyś upadnie, może nie nastąpi to szybko ale to jest tylko sprawą czasu.

A co wtedy? Kto wam zapłaci za stracony czas? Kto odda wam te setki godzin spędzonych przed monitorem...i czy wreszcie nie dojdziecie do wniosku: "a przecież mogłem robić coś pożyteczniejszego". Gry mmorpg to taki rodzaj gier, których nie da się przejść, nie da się osiągnąć wszystkiego. One się nigdy nie kończą. Oczywiście można sobie postawić określony cel, np wbicie 200lvla. Ale gry już go spełnimy, to co potem? 300? A jak wbijemy 300...i tak w nieskończoność. Zastanówcie się poważnie nad tym, co robicie. Zastanówcie się, by przysłowie "Mądry Polak po szkodzie" nie miało racji bytu w waszym przypadku.
Kondzio K-ce jest offline  
stary 04-05-2006, 07:47   #86
dressu
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 05 2005

Posty: 137
Stan: Niegrający
Świat: Galana
Poziom: 1+
Domyślny

Nie, nie jestem uzalezniony , wakacje kiedy byl czas wolny gralem po 10 h dziennie ale to juz minelo teraz sa wazniejsze rzeczy na glowie
dressu jest offline  
stary 04-05-2006, 08:36   #87
Thor m.
Użytkownik forum
 
Thor m.'s Avatar
 
Data dołączenia: 30 04 2006

Posty: 6
Stan: Początkujący
Profesja: Elite Knight
Świat: Obsidia
Poziom: 58
Domyślny

Jak zawsze po całym dniu w szkole przychodzę wkurzony ilością prac domowych, zażenowany intelektem niektórych nauczycieli i kolegów. Patrzę czy jest możliwosc wyrwania sie z kims z domu (piłka,deska,rower,inne :>). Jeśli nie to włączam kompa i expie kilka h. po tych kilku godzinach mając dosyc nudnego expienia, wychodzę z domu sam bez kumpli . Czy to jest uzależnienie?
W niewielkich ilosciach (3h max) tibia sprawia mi satysfakcje nie mniejszą niż sport, przekroczeniu tej ilsoci czasu tibia staje się dla mnie rutyną i po prostu nudzi

Ostatnio edytowany przez Thor m. - 04-05-2006 o 08:37.
Thor m. jest offline  
stary 04-05-2006, 08:44   #88
Mavarius
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Ja nawet nie rozumiem jak można być od tibii uzależnionym.
 
stary 04-05-2006, 09:04   #89
Antos
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Ja spokojnie moge sobie gdzieś pojść oderwać sieod kompa. Zrezygnować z hunta na rzecz wypicia piwka z kumplami czy wyjechać gdzieś na kilka dni i życ bez kompa i bez tibi
 
stary 04-05-2006, 09:09   #90
quiqqly
Użytkownik Forum
 
quiqqly's Avatar
 
Data dołączenia: 08 09 2005
Lokacja: Wrocław
Wiek: 33

Posty: 148
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Rubera
quiqqly ma numer GG 2877239
Domyślny

Czy jestem uzależniony? To jest dobre pytanie choć samemu na pewno na nie trudno odpowiedzieć. Myślę, że jestem bynajmniej z tego powodu, że w nic innego nie gram na kompie tylko w Tibię. Fakt, że spędzam jeszcze czas na kompie na GG, na stronach i tak dalej, choć Tibii poświęcam znacznie więce czasu Więc chyba jestem tym nałogowcem choć nie tak napalonym jak kiedyś kiedy nie odrabiałem lekcji (grałem od 6-8 h dziennie), a teraz gram też codziennie tak z 3-4 h. Kiedy kolega dzwoni lub babcia żeby gdzieś iśc to chętnie idę, bo przecież ile można bić ten mlvl/skille/lvl. Czyli krótko mówiąc Przyznaję się, że jestem nałogowcem i się tego nie wstydzę bo każdy ma jakieś zajęcie i nie trzeba go wytykać palcami tylko dlatego, że gra w grę która potrafi bardzo mocno wciągnąć.
quiqqly jest offline  
stary 04-05-2006, 09:19   #91
Mefisto of Deth
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Myśle ze w pewnym stopniu jestem uzalezniony od tibi. Gdybym mial zrobic sobie test zeby przestac grac miesiac to bym przestal grac ale myslal bym o tibi i rozmawial o niej z kumplami
 
stary 04-05-2006, 10:24   #92
Bystry1991
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 08 2005
Wiek: 33

Posty: 13
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Skille: 85/68
Poziom mag.: 17
Domyślny

u mnie to roznie bywa lubie sobie pograc ale jak mnie real Tbia zbulwersuje albo mi sie odechciewa grac to na ot sie wbijam ale moge powiedziec ze u mnie to 50:50 jest to uzaleznienie od Tibi
Bystry1991 jest offline  
stary 04-05-2006, 10:29   #93
borysq
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Jestem uzalezniony zazwyczaj spedzam 7h+ przed tibia co dzien
 
stary 04-05-2006, 11:36   #94
oxidos vikarum
Użytkownik forum
 
oxidos vikarum's Avatar
 
Data dołączenia: 02 08 2005

Posty: 19
Domyślny

uzalezniony nie jestem i nigdy nie bylem xD teraz juz nie gram w tibie a jak gralem hmmm moim zdaniem jak ktos jest uzalezniony to gra 24h a ja gralem tylko 15h wiedz looz
oxidos vikarum jest offline  
stary 04-05-2006, 12:22   #95
Tom@$Z
Użytkownik Forum
 
Tom@$Z's Avatar
 
Data dołączenia: 18 03 2005
Lokacja: Śląsk
Wiek: 33

Posty: 226
Stan: Na Emeryturze
Świat: Aldora
Tom@$Z ma numer GG 646353
Domyślny

Jak się założe, dużo osób myśli, że nie są uzależnieni, a jest faktem, że SĄ. Możliwe też, że po prostu głosują, że nie, ponieważ nie chcą robić sobie i innym Tibiarzom przypału..


Piszcie szczerze, ja zagłosowałem ze tak.
__________________
Tibia tu, Tibia tam, Tibia życie zniszczy nam
Tom@$Z jest offline  
stary 04-05-2006, 12:26   #96
Tom@$Z
Użytkownik Forum
 
Tom@$Z's Avatar
 
Data dołączenia: 18 03 2005
Lokacja: Śląsk
Wiek: 33

Posty: 226
Stan: Na Emeryturze
Świat: Aldora
Tom@$Z ma numer GG 646353
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez oxidos vikarum
uzalezniony nie jestem i nigdy nie bylem xD teraz juz nie gram w tibie a jak gralem hmmm moim zdaniem jak ktos jest uzalezniony to gra 24h a ja gralem tylko 15h wiedz looz

Jesteś uzależniony, jeżeli ciupałeś te 15 h non-stop. Mój rekord to 52h, ale raczej nie mam się czym chwalić
__________________
Tibia tu, Tibia tam, Tibia życie zniszczy nam
Tom@$Z jest offline  
stary 04-05-2006, 12:46   #97
Yoshi-Sliwa
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

mnie nie uzaleznila, moge nie grac, ale podoba mi sie i lubie te gre
wg mnie Tibia jest taka ucieczka do super wymarzonego swiata w jakim chcemy zyc naprawde...
swiat tibi jest extra ;]
[chociarz bardziej lubie mange , ktorej nikt nie pokona ]
 
stary 04-05-2006, 13:02   #98
Marson
Użytkownik Forum
 
Marson's Avatar
 
Data dołączenia: 31 07 2005
Lokacja: WrOcłaW

Posty: 226
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Calmera
Poziom: 100
Skille: 90/90
Poziom mag.: 7
Domyślny

eh pamietam te czasy jak sie gralo 22h+ na dobe : P ale to juz minelo. char i eq sprzedane ; D
__________________
W stolicy Dolnego Śląska i w Wolnym Mieście się mawia,
że Wrocław dzielnicą jest Gdańska, a Gdańsk dzielnicą Wrocławia.
Marson jest offline  
stary 04-05-2006, 13:04   #99
Avearan
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

hmm wczasie wolnym bez szkoly (16h ) a tak to po 10h = ) !
 
stary 04-05-2006, 13:09   #100
lady mackoto
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Osobiscie uwazam ze nie ejstem uzalenziona. Fakt jak inni gracze tez przezylam czas kiedys po iles tam godzin siedzialam przed komputerem skillujac czy rozmawiajac z ludzmi z innych stron swiata. Teraz w ciagu tygidnia spedzam na Tibii moze 4h. Podkerslam w ciagu tydognia a to chyba nie nalow. A cio do TVN niech najpierw sami sprobuja zagrac ciekawe jak oni odbiora ta gre TVN polecam wamP
 
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 23:54.


Powered by vBulletin 3