Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów

Notki

Wydarzenia ze światów Na tym forum możesz porozmawiać o wszelkich ważnych wydarzeniach z Twojego serwera.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 23-12-2005, 18:20   #121
Demoralez
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 18 12 2005
Wiek: 43

Posty: 27
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elite Knight
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Evil Maul
Tak wogule ta wojna to kiedys sie skonczy ??? -.^ bo widze ze ta wojna nie ma konca ;p

Kiedyś napewno...

Sądze że długo to potrwa...
Demoralez jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 23-12-2005, 20:28   #122
Serapis Seledian
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 22 11 2005
Lokacja: Zabrze

Posty: 14
Profesja: Elite Knight
Gildia: Perdition
Świat: Danubia
Poziom: 72
Skille: 82/79
Poziom mag.: 7
Domyślny

Tak po mojemu to może i z 2 miechy jeszcze trwać chyba ze fragowanko nabierze tempa bo na razie to idzie to wolno ;P - a musi byc dluga, zadna z gildi nie odpusci sobie tego serva
Serapis Seledian jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-12-2005, 02:00   #123
Deythwen
Użytkownik Forum
 
Deythwen's Avatar
 
Data dołączenia: 26 03 2005
Wiek: 35

Posty: 74
Stan: Na Emeryturze
Świat: Dan00bia
Domyślny

powiem wam tyle, to jest kur** smutne!! zrobia to samo co z silvera... teraz obie strony sie grzeja, a zeby miec na to fundusze power abussuja. i malo mnie to boli ze oni umieraja, ich glupota. ale poprostu mnie PIER**LEC bierze jak patrze na to co robia z innymi graczam... Bad Boyss ugania sie za skullami, poluje na ludzi, robi trapy i power abussuje. Lil'demo zas boji sie stanac twarza w twarz z bb i bawia sie w partyzantke... Ile bylo takich prawdziwych BITEW w tej wojnie?! Spotkajcie sie gdzies i bijcie sie az któras strona sie podda, bo teraz dewastujecie tylko serwer!!
__________________
Fly on the wings of love, fly baby fly!
Deythwen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-12-2005, 10:10   #124
Serapis Seledian
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 22 11 2005
Lokacja: Zabrze

Posty: 14
Profesja: Elite Knight
Gildia: Perdition
Świat: Danubia
Poziom: 72
Skille: 82/79
Poziom mag.: 7
Domyślny

Cytuj:
Bad Boyss ugania sie za skullami, poluje na ludzi, robi trapy i power abussuje. Lil'demo zas boji sie stanac twarza w twarz z bb i bawia sie w partyzantke...

Poprawka Lil'Demo tez PA uprawia , nie jest tak że tylko BB ganiają za skullami czy coś takiego zresztą jak widziałem BB i Lil to oni aż tak zawzięcie nie rżną innych , przynajmniej tego nie odczuwam jakos specjalnie w porównaniu do dni sprzed wojny .

A i swoją drogą ... jedna uwaga do Jesakesa nie zabijaj maga wracajacego do depotu, tylko wychodzącego z poza niego w teren, zazwyczaj wtedy ma więcej run .
Serapis Seledian jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-12-2005, 11:17   #125
Demoralez
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 18 12 2005
Wiek: 43

Posty: 27
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elite Knight
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Deythwen
powiem wam tyle, to jest kur** smutne!! zrobia to samo co z silvera... teraz obie strony sie grzeja, a zeby miec na to fundusze power abussuja. i malo mnie to boli ze oni umieraja, ich glupota. ale poprostu mnie PIER**LEC bierze jak patrze na to co robia z innymi graczam... Bad Boyss ugania sie za skullami, poluje na ludzi, robi trapy i power abussuje. Lil'demo zas boji sie stanac twarza w twarz z bb i bawia sie w partyzantke... Ile bylo takich prawdziwych BITEW w tej wojnie?! Spotkajcie sie gdzies i bijcie sie az któras strona sie podda, bo teraz dewastujecie tylko serwer!!
Jeśli taktyka się sprawdza , to znaczy że jest dobra. Pamiętaj że Polacy zawsze byli w partyzantce najlepsi.



A tera wszystkim życzę wesołych świąt. Może przez te święta będzie trochę spokoju.

Demoralez jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-12-2005, 13:19   #126
Renden
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 18 12 2005

Posty: 5
Domyślny

No to powiem wam ze ludzie z BB bezczelnie uzywaja mc,no moze nie wszyscy ale napewno jeden.Wczoraj Dixtra postawil sobie sorka przed dp w kazo i bil,a jak ktos zaczal bic jego sorka on przybiegal main charem i go zabijal.BB sux
Renden jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-12-2005, 13:51   #127
Picek91
Użytkownik Forum
 
Picek91's Avatar
 
Data dołączenia: 22 11 2004

Posty: 42
Domyślny

Własnie w ab Paladinka, Vetebina i Toksi czają sie na Nereba , Vestri i Jesakesa I chyba Ci z lil nie zamiezaja wysc z dp
Picek91 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-12-2005, 14:14   #128
m_simple
Użytkownik Forum
 
m_simple's Avatar
 
Data dołączenia: 16 08 2004
Lokacja: woj.mazowieckie

Posty: 51
Stan: Niegrający
Domyślny

ja gratuluje fraga na Shtahet byl naprawde niezly (= lil'demo gora
m_simple jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-12-2005, 20:01   #129
Silver Elv
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 24 12 2005
Lokacja: Olecko
Wiek: 34

Posty: 4
Stan: Aktywny gracz
Imię: Silver Elv
Profesja: Paladin
Gildia: Calimehtar
Świat: Aldora
Poziom: 60
Skille: 81/54
Poziom mag.: 15
Domyślny

@lil'demo
Ludzie, chyba was popier****lo.
Jestem z olecka i wiem jaka jest sytuacja.
po 1. - boty? jakie boty ku*** to ze dranit pala itp potrafia grac to jest bot od razu bo uwazacie ze jak ktos gra lepiej od was to musi miec bota ^.- zenada.
po2. siedza w caffe i graja na lanie cala caffejka pozyczonymi charami?? -.-' Chdoze do tej caffe dosyc czesto na nocki itp, zznam paladinke z rl. wiem jak jest... widzialem jak graly tam na wojnie max 2 osoby wiec...
po 3. Zecik chyba jest waszym bóstwem czy niewiem kim... myslicie ze on niema co robic tylko leciec caly czas na wojnie? moze na mc 10 charow odpala i wszystkimi leci na WAR, zastanowcie sie... on ma 160 lvl na aldorze, ciekawe jak by mial czas lvlowac skoro waszy, zdaniem zecik gra kazdym praktycznie charem ktory ma dobre pvp...
po 4. masa~~ codziennie przyjezdza do olecka??? HUAHAUHAUAHUAHAUA byl tu 1 raz, max 2 razy... wiecie co? *** wiecie a gadacie ...
Silver Elv jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-12-2005, 20:01   #130
Poker H.O.T.D.
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 26 09 2005

Posty: 10
Domyślny

Po przeczytaniu tych wszystkich ******* jedno mi sie nasunelo na mysl :
Dlaczego nie ma na Da(nob)i Walkora Beltha itd. oni to pewnie zrobili by pozadek!! ; )

PS: tylko czy byl by tu jeszcze jakis Polack.
Poker H.O.T.D. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-12-2005, 23:41   #131
Silver Elv
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 24 12 2005
Lokacja: Olecko
Wiek: 34

Posty: 4
Stan: Aktywny gracz
Imię: Silver Elv
Profesja: Paladin
Gildia: Calimehtar
Świat: Aldora
Poziom: 60
Skille: 81/54
Poziom mag.: 15
Domyślny

Wyobraz sobie ze kiedys buli Niejacy "Mythos" jednak Bad boyss ich ze tak powiem "rozpier******" wiec walkor, belth povi, romi etc. skonczyli z danubia...
Silver Elv jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-12-2005, 00:07   #132
Demoralez
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 18 12 2005
Wiek: 43

Posty: 27
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elite Knight
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Silver Elv
@lil'demo
Ludzie, chyba was popier****lo.
Jestem z olecka i wiem jaka jest sytuacja.
po 1. - boty? jakie boty ku*** to ze dranit pala itp potrafia grac to jest bot od razu bo uwazacie ze jak ktos gra lepiej od was to musi miec bota ^.- zenada.
po2. siedza w caffe i graja na lanie cala caffejka pozyczonymi charami?? -.-' Chdoze do tej caffe dosyc czesto na nocki itp, zznam paladinke z rl. wiem jak jest... widzialem jak graly tam na wojnie max 2 osoby wiec...
po 3. Zecik chyba jest waszym bóstwem czy niewiem kim... myslicie ze on niema co robic tylko leciec caly czas na wojnie? moze na mc 10 charow odpala i wszystkimi leci na WAR, zastanowcie sie... on ma 160 lvl na aldorze, ciekawe jak by mial czas lvlowac skoro waszy, zdaniem zecik gra kazdym praktycznie charem ktory ma dobre pvp...
po 4. masa~~ codziennie przyjezdza do olecka??? HUAHAUHAUAHUAHAUA byl tu 1 raz, max 2 razy... wiecie co? *** wiecie a gadacie ...

Niechce ci przytaczać rozmowy na gg z moim ziomem z olecka , którtego znam z rl. Ale wiem że nemtor prosił się aby wziąć udział w tej wojnie. Biały się zgodził tak samo jak i czarny.
I w ten sposób ma dostęp do pasów... Widocznie lubi walczyć i chce wam pomóc. Ale zapewniam cię że sam tej wojny nie wygra.
Demoralez jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-12-2005, 00:09   #133
Demoralez
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 18 12 2005
Wiek: 43

Posty: 27
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elite Knight
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Silver Elv
Wyobraz sobie ze kiedys buli Niejacy "Mythos" jednak Bad boyss ich ze tak powiem "rozpier******" wiec walkor, belth povi, romi etc. skonczyli z danubia...

To nie jest ta gildia co kiedyś. Zobacz co BB zrobili z Danubi, wielki śmietnik. I nie gadaj mi tu o polskości .Server jest dla wszystkich a nie dla wybranej opcji.
Demoralez jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-12-2005, 00:11   #134
Demoralez
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 18 12 2005
Wiek: 43

Posty: 27
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elite Knight
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Poker H.O.T.D.
Po przeczytaniu tych wszystkich ******* jedno mi sie nasunelo na mysl :
Dlaczego nie ma na Da(nob)i Walkora Beltha itd. oni to pewnie zrobili by pozadek!! ; )

PS: tylko czy byl by tu jeszcze jakis Polack.

Wolę współpracować z Thorim dextym itd niż z ludzmi z BB...
Demoralez jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-12-2005, 00:50   #135
Poker H.O.T.D.
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 26 09 2005

Posty: 10
Domyślny

W LD jak i w BB jest wielkie PA(sa oczywiscie wyjatki).
Taki Xsiao, ktory upie__rdalał moich kumpli za to ze sobie spokojanie stali.
Paladinka to juz mi sie nawet nichce pisac...
Wojne pewnie wygra LD ale no i co z tego moze przez miesiac bedzie loozik i znow sie zacznie jakas wojna.Na innych swiatach ludzie nazekaja ze maja przeje**** ze szwedami, a tu prosze jak Polacy sa wiekszoscia to jest jeszcze baardziej c******.
Poker H.O.T.D. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-12-2005, 02:30   #136
Deythwen
Użytkownik Forum
 
Deythwen's Avatar
 
Data dołączenia: 26 03 2005
Wiek: 35

Posty: 74
Stan: Na Emeryturze
Świat: Dan00bia
Domyślny KoŃczcie!!

Coraz wiecej się dowiaduje o wojnie i coraz żałośniejsze sie to wszystko dla mnie wydaje Mam dość tego co sie na danoobi dzieje... Dlaczego wy wszyscy nie mozecie sie ogarnąć. To oczywiste jest że czy bb czy ld wygrya itak dalej bedzie Power Abusse na olbrzymią skale... Zaś puki trwa wojna polują na skulle, mckuja, power abussuja itp.... tak czy inaczej ogólnie smutno jest! Tym bardziej że z najnowszysch wieści wiem że teraz zamiana ról jest: to bb ucieka, a lil'demo PA. Czyli tak serio to wszyscy uciekaja, wszyscy power abussuja i robia co moga żeby zniszczyć serva... A najbardziej cierpia średnie lvle (50-80) bo to oni najbardziej dostaja po dupie od PA itp.... OGARNIJCIE SIE BAD BOYSSI I LIL'DEMOSI!! UDOWODNIJCIE SOBIE W KONCU KTO MA ŻĄDZIC I NIE BÓJCIE SIĘ!! CAŁY SERVER CZEKA NA WAS!! MY, GRACZE DANUBIJSCY, CHCEMY KOŃCA WOJNY I STABILNOŚCI POLITYCZNEJ!!
__________________
Fly on the wings of love, fly baby fly!
Deythwen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-12-2005, 09:11   #137
Nexagon
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 31 03 2004
Lokacja: Płock
Wiek: 37

Posty: 57
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Busters
Świat: Danubia
Poziom: 141
Poziom mag.: 73
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Silver Elv
Wyobraz sobie ze kiedys buli Niejacy "Mythos" jednak Bad boyss ich ze tak powiem "rozpier******" wiec walkor, belth povi, romi etc. skonczyli z danubia...
Hahahaha to powiem Ci ze jestes w bledzie bo oni nie przegrali tylko po delete Valise poprostu przestali grac widac sa honorowi a nie jak Pala podal passy koelsiowi co rooknal 4 chary i co ? Nawet ich nie przeprosil a sam jakos nie zbyt sie tym przejal wiec pomysl zanim cos napiszesz bo to smieszne.
A co to tych botow itd to jest jasne ze bys nie wydal ludzi ze swojego miasta tymbardziej kolegow wiec po co to piszesz przeciez i tak nie mozesz napsiac nic innego lol.

NeXa~
Nexagon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-12-2005, 11:25   #138
majk
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 09 2005
Lokacja: Gdańsk
Wiek: 33

Posty: 118
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Obsidia
Domyślny

@up swieta prawda
kazdy by gadal ze jego rl kumple(no chyba ze sie ich nielubi) nieuzywaja botow to chyba logiczne

hail lildemo
pozdro dla nexa
__________________
Trójmiasto jest Nasze,
Trójmiasto do Nas należy.
Nie damy nikomu, nikomu nie damy
Trójmiasto do Lechii należy!!
majk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-12-2005, 11:30   #139
Marek Tibioman
Użytkownik Forum
 
Marek Tibioman's Avatar
 
Data dołączenia: 01 02 2005
Lokacja: Piła
Wiek: 32

Posty: 208
Profesja: Elite Knight
Świat: Danubia
Poziom: 74
Skille: 82/78
Poziom mag.: 6
Domyślny

@Nexagon
Ty grasz dlugo na danubii wiec pewnie masz racje, ale wydaje mi sie dziwne, ze szwedzi po stracie jednego (fakt ze mocnego) kumpla zrezygnowali z gry na tym servie -.-
__________________



22/08/2005r. - mój 100 post na forum :-)
Marek Tibioman jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-12-2005, 14:35   #140
Poker H.O.T.D.
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 26 09 2005

Posty: 10
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Marek Tibioman
@Nexagon
Ty grasz dlugo na danubii wiec pewnie masz racje, ale wydaje mi sie dziwne, ze szwedzi po stracie jednego (fakt ze mocnego) kumpla zrezygnowali z gry na tym servie -.-
Wydaje mi sie ze to nie byl ich kumpel.Oni byli jak bracia.Gdy dla Valise skasowali kont to połowa Mythosow odeszla razem z nim na Elysie, a co by sie dzialo gdyby zostali...
Poker H.O.T.D. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 10:57.


Powered by vBulletin 3