Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Arcania

Notki

Arcania Wydarzenia ze świata Arcania

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 19-12-2008, 08:51   #41
Filush_
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 04 2008

Posty: 203
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Inferno3031 Pokaż post
A po co chcesz cokolwiek odróżniać? Zablokuj wszystko i otwórz połączenia tibi, vencie i gg i ewentualnie czemu tam jeszcze chcesz. Poza tym niektóre firewalle mają funkcję nie przepuszczania pingów. Na linuksie da się to spokojnie zrobić...
Zablokuj cały ruch jaki Ci się tylko podoba, tak czy siak zostaniesz "zpingowany". Na Windowsie też da się z powodzeniem zablokowac pakiety ICMP.
Filush_ jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 19-12-2008, 09:52   #42
nifef
Użytkownik forum
 
nifef's Avatar
 
Data dołączenia: 09 10 2007

Posty: 4
Domyślny

Dokladnie

Ostatnio edytowany przez nifef - 19-12-2008 o 09:54.
nifef jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-12-2008, 09:53   #43
nifef
Użytkownik forum
 
nifef's Avatar
 
Data dołączenia: 09 10 2007

Posty: 4
Domyślny

Sry za double.

Ostatnio edytowany przez nifef - 19-12-2008 o 09:55.
nifef jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-12-2008, 15:43   #44
Thuygioshok
Użytkownik Forum
 
Thuygioshok's Avatar
 
Data dołączenia: 11 02 2007
Lokacja: Grudziądz
Wiek: 30

Posty: 830
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Cadix
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Arcania
Poziom: 132
Skille: ^był
Poziom mag.: 67
Domyślny

Medivh Shady Pa Bil Mnie Dzis Za Fre1111!!
__________________
STILLmatic
Thuygioshok jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-12-2008, 15:50   #45
Koszyk
Moderator
 
Koszyk's Avatar
 
Data dołączenia: 10 05 2005
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 3,026
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

http://www.youtube.com/watch?v=MwhTFC-5hWs < Moj nowy movie jak ktos zainteresowany to wchodzic... : P

Ogladac w HQ!
__________________

Ostatnio edytowany przez Koszyk - 19-12-2008 o 16:00.
Koszyk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-12-2008, 15:57   #46
Lafa_elo
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 10 2008

Posty: 393
Domyślny

wejscie na frosty bardzo ladne
Lafa_elo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-12-2008, 16:29   #47
Inferno3031
Użytkownik Forum
 
Inferno3031's Avatar
 
Data dołączenia: 29 10 2006
Lokacja: Grudziądz
Wiek: 34

Posty: 185
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Arcania
Poziom: 47
Poziom mag.: 45
Inferno3031 ma numer GG 1569478 Inferno3031 ma login Tlenu inferno3031@tlen.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Filush_ Pokaż post
Zablokuj cały ruch jaki Ci się tylko podoba, tak czy siak zostaniesz "zpingowany". Na Windowsie też da się z powodzeniem zablokowac pakiety ICMP.
Co z tego, że zostane "zpingowany" skoro klient nie dostanie żadnej odpowiedzi? A myślisz, że na czym polega ochrona przed ping of death? -.- Nie wmówisz mi aż takiej bzdury, że nie jestem w stanie kontrolować ruchu sieciowego na swoim komputerze... nawet zwykły router może przyblokować pingi nadchodzące z internetu...

a tak btw. to dobrym pomysłem byłoby też nie udostępniać swojego adresu ip...
__________________
Little boy it's time for you to PAY! For hurtin' that bird/not goin to church and starin' at boobs all day You aint goin' back/ now you must stand in HELL!

Ostatnio edytowany przez Inferno3031 - 19-12-2008 o 16:45.
Inferno3031 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-12-2008, 16:33   #48
Lafa_elo
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 10 2008

Posty: 393
Domyślny

ahahhaha felix gz

http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=184258
Lafa_elo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-12-2008, 18:04   #49
Koszyk
Moderator
 
Koszyk's Avatar
 
Data dołączenia: 10 05 2005
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 3,026
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Dzieki za ping <3

Tylko szkoda ze wam nie wyszlo...
__________________
Koszyk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-12-2008, 18:32   #50
Filush_
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 04 2008

Posty: 203
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Inferno3031 Pokaż post
Co z tego, że zostane "zpingowany" skoro klient nie dostanie żadnej odpowiedzi? A myślisz, że na czym polega ochrona przed ping of death? -.- Nie wmówisz mi aż takiej bzdury, że nie jestem w stanie kontrolować ruchu sieciowego na swoim komputerze... nawet zwykły router może przyblokować pingi nadchodzące z internetu...

a tak btw. to dobrym pomysłem byłoby też nie udostępniać swojego adresu ip...
A po co komuś odpowiedz? I gdzie napisałem, że nie masz możliwości kontrolowania ruchu sieciowego. Radze poczytać co to jest atak ddos i jak to ma się do domowych łącz internetowych.
Filush_ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-12-2008, 19:27   #51
kamsz
Użytkownik Forum
 
kamsz's Avatar
 
Data dołączenia: 01 09 2004
Lokacja: Białystok
Wiek: 24

Posty: 243
kamsz ma numer GG 1150154 Adres Jabbera do kamsz
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Inferno3031 Pokaż post
Co z tego, że zostane "zpingowany" skoro klient nie dostanie żadnej odpowiedzi? A myślisz, że na czym polega ochrona przed ping of death? -.- Nie wmówisz mi aż takiej bzdury, że nie jestem w stanie kontrolować ruchu sieciowego na swoim komputerze... nawet zwykły router może przyblokować pingi nadchodzące z internetu...

a tak btw. to dobrym pomysłem byłoby też nie udostępniać swojego adresu ip...
te majster rotfl poczytaj o ddosie lepiej zanim zaczniesz kogokolwiek tu pouczac

co z tego, ze nie dostanie odpowiedzi jak nadal router/cokolwiek tam masz je (pakiety) dostanie (i zarazem przydzieli im jakas czesc swoich zasobow), az w koncu dedek? rotfl

http://pl.wikipedia.org/wiki/DDoS

rozumiem, ze to tibia.pl to mozna przyszpanowac, bo poziom forum odstrasza, ale zle trafiles
__________________
15:15 <Temper> and this women comes up to me and she says i want double bagging
15:15 <Temper> and i was like wtf double bagging
15:15 <+Rifle> i was lajk wuttafakk wuttfakk! like shit.. shit
15:15 <+Rifle> bnubuahuhuhuh UAuauauABUbuabUABuA =?(
kamsz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-12-2008, 19:36   #52
Inferno3031
Użytkownik Forum
 
Inferno3031's Avatar
 
Data dołączenia: 29 10 2006
Lokacja: Grudziądz
Wiek: 34

Posty: 185
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Arcania
Poziom: 47
Poziom mag.: 45
Inferno3031 ma numer GG 1569478 Inferno3031 ma login Tlenu inferno3031@tlen.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Filush_ Pokaż post
A po co komuś odpowiedz? I gdzie napisałem, że nie masz możliwości kontrolowania ruchu sieciowego. Radze poczytać co to jest atak ddos i jak to ma się do domowych łącz internetowych.
Bo odpowiedź stanowi drugą część obciążenia pingiem... i ma wysoki priorytet dlatego Twój komputer przestaje odpowiadać na inne połączenia...Nie rób ze mnie idioty wiem co to ddos. A ten dumnie nazwany atak ddos na prywatne osoby to tylko prymitywna wersja spamowania pakietami , większość firewall'i z łatwością to wykryje i zatrzyma -.- Bez problemu idzie to zablokować...

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez kamsz Pokaż post
te majster rotfl poczytaj o ddosie lepiej zanim zaczniesz kogokolwiek tu pouczac

co z tego, ze nie dostanie odpowiedzi jak nadal router/cokolwiek tam masz je (pakiety) dostanie (i zarazem przydzieli im jakas czesc swoich zasobow), az w koncu dedek? rotfl

http://pl.wikipedia.org/wiki/DDoS

rozumiem, ze to tibia.pl to mozna przyszpanowac, bo poziom forum odstrasza, ale zle trafiles
To co ty opisujesz to atak na serwery nie na osoby prywatne... na swoim kompie możesz zablokować wszystko oprócz tibi ... serwer nie ma takiego pola manewru


A tak btw. bardziej od ddos do takich tibijskich ataków pasuje zwykłe ping flood. Ddos jest stokroć bardziej skomplikowany...
__________________
Little boy it's time for you to PAY! For hurtin' that bird/not goin to church and starin' at boobs all day You aint goin' back/ now you must stand in HELL!

Ostatnio edytowany przez Inferno3031 - 19-12-2008 o 19:54.
Inferno3031 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-12-2008, 21:49   #53
kamsz
Użytkownik Forum
 
kamsz's Avatar
 
Data dołączenia: 01 09 2004
Lokacja: Białystok
Wiek: 24

Posty: 243
kamsz ma numer GG 1150154 Adres Jabbera do kamsz
Domyślny

@up

mow do slupa, a slup jak dupa, nie mam ochoty powtarzac x raz juz idz dalej sie wymadrzaj ;]
__________________
15:15 <Temper> and this women comes up to me and she says i want double bagging
15:15 <Temper> and i was like wtf double bagging
15:15 <+Rifle> i was lajk wuttafakk wuttfakk! like shit.. shit
15:15 <+Rifle> bnubuahuhuhuh UAuauauABUbuabUABuA =?(
kamsz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-12-2008, 00:03   #54
skarabeusz323
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 09 2005

Posty: 284
Stan: Niegrający
Imię: xXx
Profesja: Rookstayer
Gildia: echo srecho
Świat: arcania
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez kamsz Pokaż post
@up

mow do slupa, a slup jak dupa, nie mam ochoty powtarzac x raz juz idz dalej sie wymadrzaj ;]
myślę ze się gówno znasz i ze ping shit można zablokować


a tak ogólnie to ten koleś pierdoli ze został spingowany po prostu padł bo spanikował

nara
skarabeusz323 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-12-2008, 00:23   #55
Inferno3031
Użytkownik Forum
 
Inferno3031's Avatar
 
Data dołączenia: 29 10 2006
Lokacja: Grudziądz
Wiek: 34

Posty: 185
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Arcania
Poziom: 47
Poziom mag.: 45
Inferno3031 ma numer GG 1569478 Inferno3031 ma login Tlenu inferno3031@tlen.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez kamsz Pokaż post
@up

mow do slupa, a slup jak dupa, nie mam ochoty powtarzac x raz juz idz dalej sie wymadrzaj ;]
Zabrakło argumentów? Czy może gdy spadłeś z krzesła przypierdoliłeś o podłoge albo kant biurka? Na początku pierdoliłeś coś o odróżnianiu pakietów i atakach na microsoft (jakby zasady filtrowania rasowego serwera miały cokolwiek wspólnego ze zwykłym komputerem klienckim) a teraz wyjechałeś, że nie da się odrzucać pakietów. Czy ty w ogóle widzisz jakie pierdoły wypisujesz? ... Ale fajnie wiedzieć, że można Cie zabić byle pingiem ;] Dobrze wiem o czym piszę bo w przeciwieństwie do Ciebie sprawdziłem wszystko własnoręcznie. Z palcem w dupie można zablokować każdy rodzaj pingu i zarówno jak w linuxie jak i windowsie ... Czytaj kurwa dalej definicje na wikipedi pozdro i padaj od pingów
__________________
Little boy it's time for you to PAY! For hurtin' that bird/not goin to church and starin' at boobs all day You aint goin' back/ now you must stand in HELL!

Ostatnio edytowany przez Inferno3031 - 20-12-2008 o 00:35.
Inferno3031 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-12-2008, 01:02   #56
Filush_
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 04 2008

Posty: 203
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Inferno3031 Pokaż post
Zabrakło argumentów? Czy może gdy spadłeś z krzesła przypierdoliłeś o podłoge albo kant biurka? Na początku pierdoliłeś coś o odróżnianiu pakietów i atakach na microsoft (jakby zasady filtrowania rasowego serwera miały cokolwiek wspólnego ze zwykłym komputerem klienckim) a teraz wyjechałeś, że nie da się odrzucać pakietów. Czy ty w ogóle widzisz jakie pierdoły wypisujesz? ... Ale fajnie wiedzieć, że można Cie zabić byle pingiem ;] Dobrze wiem o czym piszę bo w przeciwieństwie do Ciebie sprawdziłem wszystko własnoręcznie. Z palcem w dupie można zablokować każdy rodzaj pingu i zarówno jak w linuxie jak i windowsie ... Czytaj kurwa dalej definicje na wikipedi pozdro i padaj od pingów
Kamsz i inni w miarę znający się na rzeczy ludzie wiedzą, z czym mają do czynienia. Ty pierdolisz jakies bzudry i wyskakujesz z ICMP floodem. Mówiłeś abym nie robił z Ciebie idioty, a sam z siebie robisz błazna. Zabezpiecz się w chuj jak mocno, gwarantuje, że atak na Tobie i tak się powiedzie.

Ostatnio edytowany przez Filush_ - 20-12-2008 o 04:06.
Filush_ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-12-2008, 08:46   #57
Inferno3031
Użytkownik Forum
 
Inferno3031's Avatar
 
Data dołączenia: 29 10 2006
Lokacja: Grudziądz
Wiek: 34

Posty: 185
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Arcania
Poziom: 47
Poziom mag.: 45
Inferno3031 ma numer GG 1569478 Inferno3031 ma login Tlenu inferno3031@tlen.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Filush_ Pokaż post
Kamsz i inni w miarę znający się na rzeczy ludzie wiedzą, z czym mają do czynienia. Ty pierdolisz jakies bzudry i wyskakujesz z ICMP floodem.
Czyli chcesz powiedzieć że pingowanie zwykłych ludzi żeby mieli tzw. kicka to już jest atak ddos a nie zwykły ping flood? Bo nawet nazwa na to nie wskazuje. o.0 I mówisz o tym jakby nad pingowaniem ludzi z takiej czy innej gildi zajmowali się uber pro hakerzy pokroju tych którzy normalnie atakują serwery sieciowe ... Błagam to jest zwykły ping na litość boską a nie zmasowany atak tysiąca zombie które mają totalnie zawiesić Ci komputer ... Ktoś chociaż SPRÓBOWAŁ zasymulować taką sytuację? Bo ja próbowałem już i w sieci lokalnej i przez internet używając różnych sposobów. Twoja pozycja jest w tej chwili taka "prywatny użytkownik nie jest w stanie obronić się nawet przed zwykłym pingowaniem" ... To nawet BRZMI dziwnie biorąc pod uwagę, że w informatyce nie ma rzeczy niemożliwych... Więc może tak. Niech ktoś powie jak się odbywa to sławne "pingowanie" ludzi, jakich narzędzi się używa, jak to przebiega dokładnie.

Btw czemu "wyskakuje" z ICMP? Przcież nawet celem ddos poniekąd jest wytworzenie dużego ruchu ICMP dokładnie w warstwie sieciowej tak aby nie mógł odpowiadać na inne połączenia?
__________________
Little boy it's time for you to PAY! For hurtin' that bird/not goin to church and starin' at boobs all day You aint goin' back/ now you must stand in HELL!

Ostatnio edytowany przez Inferno3031 - 20-12-2008 o 08:51.
Inferno3031 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-12-2008, 11:07   #58
Gallanonim513
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 08 2007

Posty: 134
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Gildia: ormo
Świat: arcania
Domyślny

ty inferno a ja chcialbym zauwazyc iz jest to temat o wojnie jak chcesz sobie dyskutowac i wymadrzac sie (czyt.szpanowac na forum jaka to mam wiedze) to idz stad albo wbijaj na forum nie wiem hacking.pl?
Gallanonim513 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-12-2008, 12:38   #59
Filush_
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 04 2008

Posty: 203
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Inferno3031 Pokaż post
Czyli chcesz powiedzieć że pingowanie zwykłych ludzi żeby mieli tzw. kicka to już jest atak ddos a nie zwykły ping flood? Bo nawet nazwa na to nie wskazuje. o.0 I mówisz o tym jakby nad pingowaniem ludzi z takiej czy innej gildi zajmowali się uber pro hakerzy pokroju tych którzy normalnie atakują serwery sieciowe ... Błagam to jest zwykły ping na litość boską a nie zmasowany atak tysiąca zombie które mają totalnie zawiesić Ci komputer ... Ktoś chociaż SPRÓBOWAŁ zasymulować taką sytuację? Bo ja próbowałem już i w sieci lokalnej i przez internet używając różnych sposobów. Twoja pozycja jest w tej chwili taka "prywatny użytkownik nie jest w stanie obronić się nawet przed zwykłym pingowaniem" ... To nawet BRZMI dziwnie biorąc pod uwagę, że w informatyce nie ma rzeczy niemożliwych... Więc może tak. Niech ktoś powie jak się odbywa to sławne "pingowanie" ludzi, jakich narzędzi się używa, jak to przebiega dokładnie.

Btw czemu "wyskakuje" z ICMP? Przcież nawet celem ddos poniekąd jest wytworzenie dużego ruchu ICMP dokładnie w warstwie sieciowej tak aby nie mógł odpowiadać na inne połączenia?
"DDoS (ang. Distributed Denial of Service) - atak na system komputerowy lub usługę sieciową w celu uniemożliwienia działania poprzez zajęcie wszystkich wolnych zasobów, przeprowadzany równocześnie z wielu komputerów (np. zombie)."

Atakując serwery ventrilo,tibia.com,tibia.pl czy zwykłego usera będzie to atak ddos. Czy zrobi się to z 2 zoombie czy z 2 tysięcy, też będzie to atak ddos.

Nie masz w ogóle pojęcia co się stało a gadasz jakbyś wszystko wiedział najlepiej.

Cytuj:
Btw czemu "wyskakuje" z ICMP? Przcież nawet celem ddos poniekąd jest wytworzenie dużego ruchu ICMP dokładnie w warstwie sieciowej tak aby nie mógł odpowiadać na inne połączenia?
Spadłem z krzesła w tym momencie... hahahaha

Cytuj:
Więc może tak. Niech ktoś powie jak się odbywa to sławne "pingowanie" ludzi, jakich narzędzi się używa, jak to przebiega dokładnie.
Właśnie, nie wiesz o czym gadasz.
Filush_ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-12-2008, 12:48   #60
ywemytus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 03 2008

Posty: 58
Świat: arcania
Domyślny

no k*rwa drugi smokuu nam sie zrobil z tego inferno.
ywemytus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 13:33.


Powered by vBulletin 3