Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 30-08-2007, 14:03   #81
--Cienius--
Użytkownik Forum
 
--Cienius--'s Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2007
Lokacja: u ciebie

Posty: 1,150
Stan: Zbanowany
Profesja: Elite Knight
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Leonio Pokaż post
Ty sobie ubzdurałeś że tibia to gra dla tych co PACC mają?
Można tak pomyśleć gdy zobaczy sie ogrom możliwości PACC
ale ci co premmium nie są też grają i tez musza mieć z tego jakaś przyjemność bo w koncu by w to nie grali co nie?
Ale masz racje rób tak dalej ,a niedługo kolejne update bedą robione kiedy liczba kupowanych PACC przekroczy wymagana liczbe do update.
Moj kolega jak go poznałem (ma PACC) miał 13 lvl .Teraz on ma 40 lvl choć nie minał tydzień i to ma być dobry gracz? NIE NIE ja jeszcze nie spotkałem zadnego high lvla bez PACC co oznacza że nie sztuka wbic 50 lvl bedąc premmium.Nawet Sunrise ma PACC a ciekawe ile by 102 lvl na FACCu robiła?
Pozatym ja bym tobie proponował 5 pkt karnych za obrażanie graczy słowami pasożyt itp.
Gdy ci sie PACC skonczy pewnie kupisz nowy a gdy przestaniesz grać to bedziesz żałował całej tej kasy ,z która tyle rzeczy w rl mogłeś zrobić ,a która poszła na kupno PACC.
Jeżeli Cipsoft bedzie tak dalej robił to powinien wpisać w dziale download takie słowa You must buy premmium account or bye...
Aż nie wierze że Cipsoft ma czelność jeszcze umieszczać możliwośc kupna PACC do gry która w rzeczywistości jest tylko poruszajaca sie bitmapką bez zadnych dzwieków. Jak ktoś płaci to ma prawo wymagać co nie?
Cipsoft woli za to dodac kilka innych bitmapek i piskeli jeżeli im jeszcze za to zapłacisz .Tak zapłacisz za taki szit.Za to uzanli że dzwięk w tibii nie potrzebny.A szcześciaz który wygral dsl wygrał je właśnie dzieki wam bo bez waszych 99 999 Premmium Account nie byłoby 100 000 co nie? Powinniście miec swiadomośc (mówie do graczy PACC) jak was Cipsoft skrzywdził dając nagrode tylko jednemu graczowi na Titani przez co na tym serwerze zapewne niedługo wybuchnie wojna o dsle ponieważ zawiść ludzka nie zna granic a sam gracz ,którego kumple chca zabic drugimi postaciami jeszcze raz rooka obejrzy..
Dlatego nie gram w tibie bo to bezgraficzny szit bez dzwieku bez klimatu bez duszy która powinna być w każdym szanujacym sie MMORPG.A w dodatku gracze tej bitmapki wcale gry nie umilają (nie wszyscy ale wystarczająca wiekszość)
Pozatym za free to ty możesz komuś laske oje**ć

Czy ktos mowi ze bede rl kase cisnal na tibie? Nie bede tego rozwijal ze wzgledow oczywsitych...

Jak ci sie tibia nie podoba to kto dlaczego siedzisz na forum o tej tematyce? zrozum ze ty mozesz sobie laske komu chcesz ojebac (jak ty to mowisz)
pzdr
__________________
Zarejestruj sie tutaj! PAcc za fasole! Setki osob juz dostalo !!/
Cytuj:
jestem strasznie wkużony stracilem z 8cc
wszystko kupilem co trzeba cały komplet parcela napisałem na góże nick a na dole miasto wlozylem kase i zucilem parcel do skrzynki niestety parrcel leżał
na skrzynce i szybko koles mi zakosil niewiem oco chodzi ale naprawcie mi to blagam 10cc to niejest malo (a tamten koleś mi nieodda wienc jestem tak wkużony że zaraz wyżuce komp przez okno
Co ta tibia robi z dziecmi...
--Cienius-- jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 30-08-2007, 14:16   #82
Madrista
Użytkownik Forum
 
Madrista's Avatar
 
Data dołączenia: 24 04 2007

Posty: 64
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Tif Cash
Profesja: Elite Knight
Świat: Guardia
Poziom: 29
Skille: 70/70
Poziom mag.: 4
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Leonio Pokaż post
Kiedyś nadejdzie moment że sam przestaniesz w tibie grać i wtedy dowiesz sie dlaczego tak żle o niej myśle
Ok to prada kiedys przestane ale co ty masz do tego ze ktos ma pacc a inny facc ja mam pacc i jestem zadowolony z tego ze moge wiencej to nie zanaczy ze ty zle myslisz o tibi to inni muszą tez o niej zle myslec
__________________




Madrista jest offline  
stary 30-08-2007, 14:19   #83
Erhion
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 03 2006

Posty: 2,104
Domyślny

To ty masz problem. Byłem facciem i wiem jak to jest. Byłem też Pacciem i uważam, że oni mają prawo dostawać najwięcej bo oni płacą.

Cytuj:
to Ze Nie Placa Nie Zanczy Ze Nie Maja Nic Dostac!
A Czemu MajĄ CoŚ DostaĆ? Wyjasnij Mi Do Cholery Na Jakiej Podstawie MajĄ CoŚ DostaĆ??? No Na Jakiej?

Poza Tym DostajĄ. MaŁo Ale CoŚ.

Co jest z tymi literkami na forum?

Ja nie jestem chamem itp. I nikogo nie dyskryminuje, że ma facca. Ale ty masz problem, że ktoś ma pacca i ma lepiej.

Ostatnio edytowany przez Erhion - 30-08-2007 o 14:25.
Erhion jest offline  
stary 30-08-2007, 14:23   #84
Erhion
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 03 2006

Posty: 2,104
Domyślny

Co zabrakło argumentów?
Erhion jest offline  
stary 30-08-2007, 14:27   #85
Madrista
Użytkownik Forum
 
Madrista's Avatar
 
Data dołączenia: 24 04 2007

Posty: 64
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Tif Cash
Profesja: Elite Knight
Świat: Guardia
Poziom: 29
Skille: 70/70
Poziom mag.: 4
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bloodwin Pokaż post
To ty masz problem. Byłem facciem i wiem jak to jest. Byłem też Pacciem i uważam, że oni mają prawo dostawać najwięcej bo oni płacą.



A Czemu MajĄ CoŚ DostaĆ? Wyjasnij Mi Do Cholery Na Jakiej Podstawie MajĄ CoŚ DostaĆ??? No Na Jakiej?

Poza Tym DostajĄ. MaŁo Ale CoŚ.

Co jest z tymi literkami na forum?

Ja nie jestem chamem itp. I nikogo nie dyskryminuje, że ma facca. Ale ty masz problem, że ktoś ma pacca i ma lepiej.
Brawo dla tego pana wreszcie ktos mądry

A co do leonio


Zamknij Się

a
__________________




Madrista jest offline  
stary 30-08-2007, 16:04   #86
Murdock
Użytkownik Forum
 
Murdock's Avatar
 
Data dołączenia: 16 08 2007
Lokacja: Wrocław

Posty: 370
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Skille: 67/67
Murdock ma numer GG 2910306 Send a message via Skype™ to Murdock
Domyślny

W tym całym balansie prof. mogliby ulepszyć knighta i palla, lecz zostawić druida i sorca...tak byłoby dal MNIE przynjamniej najlepiej...
Murdock jest offline  
stary 30-08-2007, 16:47   #87
Aneviv
Użytkownik Forum
 
Aneviv's Avatar
 
Data dołączenia: 17 01 2007
Lokacja: Kraków

Posty: 384
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Calmin Fen
Profesja: Elite Knight
Gildia: Matsunai
Świat: Nerana
Poziom: 80
Skille: 76/73
Poziom mag.: 6
Domyślny

Wszystko fajnie ale kiedy wyjdą nowe servery?
__________________
Pomóż! Każda złotówka się liczy!
http://rys.wwf.pl/


Demokracja to ustrój w którym dwóch pijaków z pod mostu, stanowi większość wobec Profesora Uniwersytetu!

Sami oceńcie:
http://www.maxior.pl/film/17990/TVN_o_Tibia
http://www.maxior.pl/film/54735/Tvp_3_o_Tibia
http://www.maxior.pl/film/76140/Wywiad_z_Tibyjczykiem
Aneviv jest offline  
stary 30-08-2007, 16:52   #88
DRoN
Użytkownik Forum
 
DRoN's Avatar
 
Data dołączenia: 02 08 2005
Lokacja: Przasnysz
Wiek: 33

Posty: 970
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Aneviv Pokaż post
Wszystko fajnie ale kiedy wyjdą nowe servery?
Ostatnio zupdatowali servery i ponoć mieszczą do 1,5k graczy, więc max limit o 50% wzrósł.
Raczej szybko nie będzie (chyba że znowu no(ob)-pvp, bo tam tłoczno).
DRoN jest offline  
stary 30-08-2007, 17:56   #89
KromeX
Użytkownik Forum
 
KromeX's Avatar
 
Data dołączenia: 30 08 2007
Lokacja: Gdzieś

Posty: 58
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Zakarumita
Profesja: Royal Paladin
Świat: Luminera
Poziom: ...
Skille: Xx/Xx
Poziom mag.: Xx
KromeX ma numer GG 5052395
Domyślny

Ja gram drutem i jest mi dobrze A co do update mogli tez jakies dodatki dla facc zrobic
KromeX jest offline  
stary 30-08-2007, 18:19   #90
wader0700
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 30 08 2007

Posty: 6
Domyślny

Co do tematu summer upade:
Tereny: wkoncu piekny krajobraz i klimat nowych lodowych wysp ;] masa potforow z POI na ktorych mozna samemu poexpic nie muszac leciec do poi
Ciekawe questy, duzo broni dla paladynow i knightow.
CO do balansacji... zupelnie nieudana :/
palek i najt bardzo dobrze zrobieni ;]
a co do sorcow i drutow to hity z sd za 200-250 an 40 lvl 40 m lvl to zal xD
paladyn expi za darmo... kup plecak p boltow za cene 2 plecakow sd i wymiata ;] a strzalow ma 100 x tyle...
jak to ktos powiedzial plx tibia 7.6 ;]
dojdzie to tego ze CIP zrobi jeden wielki OTS xD
wader0700 jest offline  
stary 30-08-2007, 18:51   #91
PhoenixNH
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Co do balansowania profesji, to moim zdaniem w tej chwili jest zupełnie ok (Gram sorcem, żeby nie było - przeszedłem z Palla na Sorca PO UPDACIE).

Pall expi szybko i w miarę tanio dzięki ulepszonym spearom.
Sorc expi szybko, lecz dosyć drogo - w zamian za to przy skillowaniu zarabia.
Druid expi szybko, trochę drożej od sorca, ale zarabia więcej, bo UH się lepiej opłaca, niż większość run sorca.
Knight expi trochę wolniej od palla, ale na lowlvl robi to całkowicie za darmo, bo nie korzysta z amunicji. Na Hlvl expi jak reszta profesji.

Co do dalszej balansacji, to już nie całkiem profesji, ale ekonomii w grze i balansacji profesji na FACC (Pall na 33lvl na FACC expi szybciej od sorca, a jemu amunicja zostaje na dłużej, bo WoI bierze 13 many) - na PACC są expowiska idealne dla danych profesji i sorc expi szybko nie tracąc wielkich ilości many.
 
stary 30-08-2007, 22:00   #92
Lord_Sztorm
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 31 07 2007
Lokacja: Kraków

Posty: 12
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Celesta
Poziom: 24
Skille: 64/64
Poziom mag.: 4
Lord_Sztorm ma numer GG 8028351
Domyślny

zrobili or update i terraz co sie idzie przed depo to przedewszytskim stoja paladyni i knighci.


ahh tamto update moze cos dodadza maga i znow bedzie nowa postac i sorc albo druid zobaczycie
Lord_Sztorm jest offline  
stary 31-08-2007, 02:34   #93
Żyłka
Użytkownik Forum
 
Żyłka's Avatar
 
Data dołączenia: 18 12 2004
Lokacja: Legnica
Wiek: 31

Posty: 833
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Kiedyś nadejdzie moment że sam przestaniesz w tibie grać i wtedy dowiesz sie dlaczego tak żle o niej myśle
Kiedyś umrzesz, więc po co jeszcze żyjesz? Idź się powieś.

FACC nie musi dostawać zupełnie niczego, może nawet nie istnieć, a to, że istnieje, to tylko dobra wola Cipsoftu.
Żyłka jest offline  
stary 31-08-2007, 08:51   #94
Farr
Użytkownik Forum
 
Farr's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2007
Lokacja: Lublin

Posty: 113
Stan: Niegrający
Domyślny

@ 80% podobaja sie zmiany - chyba pytali knightow i palkow ktorzy siepia po 300+ ja tam niemarudze bo tez sobie knighta zrobilem zamiast sie mazac i trudno ;]

@ kolejne zmiany - juz widze jak 200 ms wali z visa po 50 a 20 lvl pall / knight po 200+ ;o
Niech oni juz nierobia lepiej tej balansacji bo albo znowu zepsują gre -.-
__________________


żółto-biało-niebiescy :> glory Motor Lublin

To oni coś dla mnie znaczyli na Hibernie:
Rothes, Haveders, Devilen, El Maverick, Cinek, Macieki i wielu innych, których już nie pamiętam...

To oni sprawili, że wróciłem do gry tym razem na Harmonii:
Sorceser of Darknes (dawniej Malakashi Knight), Thon Neen, Ashi Bubeika, Dadan the Knight, Chorazy Veston, Bufer, Thorow Varen i wielu wielu innych (oni wiedzą, że to ich też dotyczy)
Farr jest offline  
stary 31-08-2007, 10:18   #95
Bigzone
Użytkownik Forum
 
Bigzone's Avatar
 
Data dołączenia: 25 09 2006
Lokacja: Łódź

Posty: 216
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Isara/Harmonia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez PhoenixNH Pokaż post
Co do balansowania profesji, to moim zdaniem w tej chwili jest zupełnie ok (Gram sorcem, żeby nie było - przeszedłem z Palla na Sorca PO UPDACIE).
bla bla bla takich głupot dawno już nie słyszałem. Ocknij się hity z assasin stars wchodzą po ~700+ przy czym koszt takiej jedej gwiazdki to o ile dobrze pamiętam 400 lub 450 <-- i jeszcze sie żalitaki pall że to drogie nah. Chyba jeszcze część gracze nie pojęła że taka gwiazdka nie psuje się po jednym rzucie i w efekcie wychodzą dużo taniej niż sd które magowie musza kupować od inych graczy x(.
Co do balansacji to uważam że mimo wszystko dobry jeżeli chodzi o paladyna, ale z najtem to przesada. Podchodzi raz do mnie taki ~115 ek i wali mi z tak od niechcenia hita nic nie mówie ze zjechal mi 140hp jednym ciosem. << I to ma być uczciwe?? Jedyny wydatek knighta na huncie to Uhy a sorca
manasy sd i uhy <<<jak sobie wchodzi 80 sorc na utamo vite to powiedzmy ze stracil 1k many << teraz musi "wychlac" 10 manasów >>koszt 550gp koszt "wyuhania" najta 300gp (2 uhy). żal można dlugooo jeszcze pisac ale zamiaste tego ide bić lvl. Bb
__________________
(\_/)
(O.o)
(> <)
To jest króliczek. Skopiuj go do swojej sygnaturki
aby pomóc mu w zawładnięciu światem!!!
Bigzone jest offline  
stary 31-08-2007, 10:57   #96
Dwimenor
Born to Ban
 
Dwimenor's Avatar
 
Data dołączenia: 04 06 2004
Lokacja: inny wymiar
Wiek: 37
Wpisy bloga: 7

Posty: 2,783
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Harmonia
Poziom: 88
Skille: 87/62
Poziom mag.: 18
Dwimenor ma numer GG 7472583
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bigzone Pokaż post
bla bla bla takich głupot dawno już nie słyszałem. Ocknij się hity z assasin stars wchodzą po ~700+ przy czym koszt takiej jedej gwiazdki to o ile dobrze pamiętam 400 lub 450 X
Przy discie w okolicach 100 z tych gwiazdek hity są w granicach 250-500(z przesunięciem średniej w stronę 400). Podczas test servera miały atak 90 i wtedy można było uderzyć za ponad 800, ale teraz już nie.
Kosztuje 450gp za sztukę i żeby móc kupić trzeba mieć assassin outfit(jeden z najdroższych). Fakt, można wylootować je z demonów, warlocków, ale nie są to ilości pozwalające na hunt
Cytuj:
( <-- i jeszcze sie żalitaki pall że to drogie nah. Chyba jeszcze część gracze nie pojęła że taka gwiazdka nie psuje się po jednym rzucie i w efekcie wychodzą dużo taniej niż sd które magowie musza kupować od inych graczy x(.
Gadasz bzdury jak mało który. Gwiazdki są jednorazowego użytku. Zanim zabierzesz głos w sprawach o których nie masz zielonego pojęcia przynajmniej sprawdź.
http://tibia.pl/item/assassin%20star


Co do balansacji:
Postacie magiczne Visują 2 razy szybciej niż reszta postaci atakuje. 80lv 66mlv pozwala na średnie obrażenia z vis około 120. Daje to średnio 240 punktów obrażeń w czasie kiedy paladyn:
  1. Zaatakuje tylko raz
  2. Musi trafić w cel (przy moim diście, atakując z broni miotanych średnio co 4 pocisk nie trafia. Wczoraj pobiłem rekord: 5 chybień z rzędu, biegając przed 3 bonebestami na ichniej wyspie)
  3. rozpiętość obrażeń wynosi od zera do 280 (enchanted spear), z nastawieniem na to, że 40% trafień jest poniżej 100.


Knight ma trochę lepiej: większą średnią obrażeń, ale zasada jest mniej więcej ta sama, z założeniem, że musi stać koło potwora i się leczyć. Mi wystarcza regeneracja many oraz exura vita.
__________________
Poniższe zdanie jest fałszywe
Powyższe zdanie jest prawdziwe.

Ostatnio edytowany przez Dwimenor - 31-08-2007 o 11:26.
Dwimenor jest offline  
stary 31-08-2007, 12:11   #97
DRoN
Użytkownik Forum
 
DRoN's Avatar
 
Data dołączenia: 02 08 2005
Lokacja: Przasnysz
Wiek: 33

Posty: 970
Domyślny

Cytuj:
bla bla bla takich głupot dawno już nie słyszałem. Ocknij się hity z assasin stars wchodzą po ~700+ przy czym koszt takiej jedej gwiazdki to o ile dobrze pamiętam 400 lub 450 X
Średnio max 350, a za tyle kasy sorc ma 1,5 SD, które zawsze trafia, a dmg nie ma dolnej granicy 0.
Cytuj:
Co do balansacji:
Postacie magiczne Visują 2 razy szybciej niż reszta postaci atakuje. 80lv 66mlv pozwala na średnie obrażenia z vis około 120. Daje to średnio 240 punktów obrażeń w czasie kiedy paladyn:

1. Zaatakuje tylko raz
2. Musi trafić w cel (przy moim diście, atakując z broni miotanych średnio co 4 pocisk nie trafia. Wczoraj pobiłem rekord: 5 chybień z rzędu, biegając przed 3 bonebestami na ichniej wyspie)
3. rozpiętość obrażeń wynosi od zera do 280 (enchanted spear), z nastawieniem na to, że 40% trafień jest poniżej 100.
1. Ale zaatakuje z dystansu.
2. Mag też musi trafić, chociaż dobry nietrafia <10% strzałów.
3. Tu się nie zgodzę. Przed upem było pocieszanie palków takie, że knight ma większego besta, a pall większą średnią dmg. Sam mam palka i pamiętam best hita 132, a ~50% strzałów było 90+. Knight za to przy best hicie 183 ma podobny średni dmg - 90.
DRoN jest offline  
stary 31-08-2007, 12:14   #98
abis nemo
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 07 06 2005
Wiek: 42

Posty: 9
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Dream Squad
Świat: celesta
Poziom: 101
Poziom mag.: 69
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Leonio Pokaż post
Ja tam nie naleze do tych 80% zadowolonych dlatego,że

-FACC nie dostal niczego nowego, a PACC nowe addony,ryby i nowe lodowe wyspy,czary (gdzie tu sprawiedliwosc?)

-oslabili magow i druidow (nie mogli wzmocnic rycerzy i palków ,a reszte zostawić ?)

-nie zrobiono niczego z thiefami i noobami

-oslabili bronie np ice rapier

-nowe itemy są w wiekszości na sterfach PACC i dlatego ci zawyzaja ich ceny a FACC nie moze z tym nic zrobic

Podsumowujac letni update 2007 to wielka klapa przez duze K! Dlatego zamiast wyzywac sie krzeslem na rodzinie idzcie sie nim wyzyc na Cipsoft!
Zgadzam sie w 100 procentach z toba w pierwszej czesci,z ta klapa troche przesadzilesCipsoft jak zwykle mydli oczy zamieniajac tibie w badziewie.Laski nie robia,ze ulepszaja gre bo ludzie ktorzy placa sa wybredni,Balans postaci to zwykla sciema i bzdura albo kierownictwo cipsoftu juz zapomnialo o co chodzi w tej grze albo zasliepilo ich euro.Tibia.pl tez coraz bardziej przypomina mi taniego pochlebce co mnie denerwuje od update nie gram chociaz mam 127 MS,142RP -ta informacja to dla tych klakierow co beda chcieli zagluszac przeinaczeniami moje skromne zdanie na temat tego newsa Jak MDW zdobywal 300-level ,to kazdy uuuu brawo brawo ,jak teraz wiekszosc wysokolewelowych graczy z profesjami MS i ED olala tibie,Tibia.pl nie komentuje,skupiajac sie na zachecaniu nowych graczy do gry aby tylko nie okazalo sie kiedys,ze przez takie bzdety ta gra przestanie istniecPozdrawiam wolnosc dla slowa Cya
abis nemo jest offline  
stary 31-08-2007, 13:12   #99
Dwimenor
Born to Ban
 
Dwimenor's Avatar
 
Data dołączenia: 04 06 2004
Lokacja: inny wymiar
Wiek: 37
Wpisy bloga: 7

Posty: 2,783
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Harmonia
Poziom: 88
Skille: 87/62
Poziom mag.: 18
Dwimenor ma numer GG 7472583
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez DRoN Pokaż post
1. Ale zaatakuje z dystansu. Dzięki temu wyrównują się szansę
2. Mag też musi trafić, chociaż dobry nietrafia <10% strzałów.Ale to już zależy od umiejętności gracza, nie od funkcji randomizujących na serwerze. Trzeba też wziąć pod uwagę, że paladyn musi się nabiegać i to z głową-żeby nie naloorować kilkunastu nowych mobów(albo, żeby nie zadziałał antylooring system)
3. Tu się nie zgodzę. Przed upem było pocieszanie palków takie, że knight ma większego besta, a pall większą średnią dmg. Sam mam palka i pamiętam best hita 132, a ~50% strzałów było 90+. Knight za to przy best hicie 183 ma podobny średni dmg - 90. Też się zgadzam
To tyle. Osobiście uważam, że obecnie jest lepiej niż było. A narzekania magów, że mniej walą...cóż skończyły się łatwe czasy.
Gdyby to zależało od mojej skromnej osoby, dodałbym potworą jakieś 50% hp, obniżył exp o 40% a drope rate o 80%. Wtedy było by ciekawie i trzeba by było pogłówkować, żeby wyjść na prostą.
__________________
Poniższe zdanie jest fałszywe
Powyższe zdanie jest prawdziwe.
Dwimenor jest offline  
stary 31-08-2007, 18:28   #100
Drypcik
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 07 2006

Posty: 51
LOL

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Leonio Pokaż post
Ja tam nie naleze do tych 80% zadowolonych dlatego,że

-FACC nie dostal niczego nowego, a PACC nowe addony,ryby i nowe lodowe wyspy,czary (gdzie tu sprawiedliwosc?)

-oslabili magow i druidow (nie mogli wzmocnic rycerzy i palków ,a reszte zostawić ?)

-nie zrobiono niczego z thiefami i noobami

-oslabili bronie np ice rapier

-nowe itemy są w wiekszości na sterfach PACC i dlatego ci zawyzaja ich ceny a FACC nie moze z tym nic zrobic


Podsumowujac letni update 2007 to wielka klapa przez duze K! Dlatego zamiast wyzywac sie krzeslem na rodzinie idzcie sie nim wyzyc na Cipsoft!

To kup Sobie noobku pacca a nie pluj sie po to sie placi zeby bylo cos nowego Jak by sorc mial ue bez pacca to Gz For u
Drypcik jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 18:44.


Powered by vBulletin 3