Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 09-04-2007, 01:36   #21
juran_se_spychowa
Użytkownik Forum
 
juran_se_spychowa's Avatar
 
Data dołączenia: 04 04 2007
Lokacja: Zielona Góra

Posty: 308
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Gildia: Sin
Świat: Selena
Poziom: 43
Skille: 71/50
Poziom mag.: 11
Król

@ up, up, up, up

co wy gadacie... tibia to najlepsza gra pod sloncem...jak jeszcze raz ktos obrazi moja kochana tibie to...(joke xD)

ogolnie tibia for me jest fajna ale np. fri itans kurza jak nie wiem...albo takie cos ze na pacc mozesz wbic np. z 25 lvl na 30 lvl w 1 day co na facc nie bylo by takie latwe ;/ ale cuz... ja gram w tibie wieczorami ...tak na rooku zeby z kolegami gadac bo mam keyloggera ;/ pozdro
juran_se_spychowa jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 09-04-2007, 01:40   #22
Soul's
Zbanowany
 
Soul's's Avatar
 
Data dołączenia: 15 07 2006
Lokacja: -*-

Posty: 436
Profesja: Elder Druid
Gildia: Illusion
Świat: Morgana
Soul's ma numer GG ;]
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez -Maciek Mur- Pokaż post
W Tibi można to odczuć bo ta gra się nie kończy.
PraVda, ja skonczylem po ostatnim paccu(grudzien) i nie zamierzam wracac... a Wy, drodzy forumowicze/tibiany/itd róbta co chceta
Soul's jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-04-2007, 03:33   #23
Thero
Użytkownik Forum
 
Thero's Avatar
 
Data dołączenia: 30 12 2004

Posty: 2,105
Domyślny

Tyle życia biedaku zmarnowałeś przed Tibią, a teraz, na domiar złego, tracisz nerwy zaciskając pośladki i oczekując odpowiedzi na Twój arcyciekawy temat... Oj, ty biedaczku nasz.
Thero jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-04-2007, 07:59   #24
Andrealfus
Zbanowany
 
Andrealfus's Avatar
 
Data dołączenia: 25 01 2006
Lokacja: Żory
Wiek: 32

Posty: 894
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Andrealfus
Profesja: Elite Knight
Świat: Trimera
Poziom: 106
Skille: 87/84
Poziom mag.: 7
Andrealfus ma numer GG 8673236
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Belizariusz Pokaż post
Tibia, MMORPG które wygląda jakby była grą na pegazusa. Teoretycznie liczy się klimat, ale ta gra już dawno go utraciła. Jedyne co ona daje to.....hmmm.... ona nic nie daje tylko zabiera czas, a maniaki siedzą przed nią godzinami a najwyższą wartościa jest dla nich jest właśnie tibia. Dojście do wniosków, że prez owa grę straciłem w życiu wiele casu, zajęło mi 1.5 roku, czyli tyle ile w nia gram. Grałem prawie codziennie, ogólnie można uznać że jakoś godzinke dziennie, co przz caly czas mojego grania daje jakies ponad 500 godzin.... tyle życia zmarnowane. Teraz tylko poczekam, aż wszyscy uzależnieni poślą na mnie kanonade bluzg, bez sensownego udowodnienia. Ale tak zazwyczaj wygląda dyskusja z tibijczykiem. A możę moderatorzy usuną ten temat, chociarz pisałm go tak aby nie łamał regulaminu, kto to wie...
Pegazus miał gorszą grafikę wierz mi ale do całej reszty się zgadzam, inne gry tak nie zniewalają, a do tych co sądzą że się czas marnuje na każdej grze to np. na nie których grach ćwiczy się logiczne myślenie, pamięć a co by to były za gry jak by nie dawały przyjemności?
Andrealfus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-04-2007, 08:56   #25
Maxioris
Użytkownik Forum
 
Maxioris's Avatar
 
Data dołączenia: 07 10 2006
Lokacja: Wrocław
Wiek: 29

Posty: 286
Stan: Niegrający
Maxioris ma numer GG 2780851
Domyślny

Wyzycu komputer przez okno, bo granie na koputzeze / serwowanie po internecie to strata czasu. Wyzuc go tez, poniewaz i tak go nie bedziesz uzywal, a widzac ten topic, sadze ze nie chcesz go sprzedac, poniewaz nie chcesz aby inni tez go dotykali.

A co do wielkiego czlowieka, to moge dotknac?
__________________
PAJACYK.PL ->
Kliknij i nakarm dzieciaka!

POLSKIE SERCE.PL ->Klikając w czerwone serce, takżę pomożesz ludzia
Poradnik - Jak założyć konto, oraz uploadować filmy na Tibicams
Stop rapishadere! Niekturzy mają sieć lokalną, i limity ich bardzo ściśle ograniczają, a uploadować film na Tibicams, to tylko minuta dłużej!

Dyslektyk
Maxioris jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-04-2007, 11:47   #26
-Maciek Mur-
Użytkownik Forum
 
-Maciek Mur-'s Avatar
 
Data dołączenia: 30 06 2005
Lokacja: Daleko
Wiek: 31

Posty: 293
Stan: Niegrający
-Maciek Mur- ma numer GG 3898985
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Maxioris Pokaż post
Wyzycu komputer przez okno,

...strata cennego czasu -.-.
__________________
=[
-Maciek Mur- jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-04-2007, 14:03   #27
Vezir
Zbanowany
 
Vezir's Avatar
 
Data dołączenia: 21 11 2005
Lokacja: Białystok/Brussel

Posty: 157
Domyślny

Carpe diem ? Heh anonimowy klub tibiocholików nam sie tu zrobił
moja kolej

Cześć starciałem 3 lata na tą gierkę i nazywam się Maciek

Żal


Signed.
Vezir jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-04-2007, 00:11   #28
kukot
Użytkownik forum
 
kukot's Avatar
 
Data dołączenia: 20 02 2007

Posty: 7
Domyślny

MAcie racje Tibia jest grą bardzo wćiagającą, ale wedlug mnie Clip Soft specjalnie ulożył tak "fabulę" żeby ludzie kupywali PACC-A przecież oni maja z tego zysk. Mimo wszystko Tibia jest super grąchoc jak wspomniałem wcześniej to denerwujące jest to że trzeba dużo czasu poświęcać
kukot jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-04-2007, 00:47   #29
Podraz
Użytkownik forum
 
Podraz's Avatar
 
Data dołączenia: 11 12 2004

Posty: 13
Domyślny

Według mnie, Tibia jest ok. Gram tylko weekendami, bo nie mam czasu, a kiedy przychodzą wakacje to mi się w nią nie chce grać, bo jest słońce>łopata>hopa>rower>gleba> ew. jakaś fajna ewolucja, aczkolwiek rzadko ;p . W tibie grają nie tylko ludzie "maniaczący" , ale i osoby o nad wyraz dużej inteligencji (niestety to nie jestem ja :/ ). Nie można oceniać całej "społeczności" tibijskiej po tym, że jakiś idiota spędza noce przed komputerem. Nie wszyscy są tacy. Większość tych często nazywanych "NOOBAMI" przez jakże "silnych" i "wytrwałych" h-lvli, to osoby, które nie spędzają całych dni przed komputerem, ale bawią się tibią. Bardzo nie podoba mi się, to że według większości tibijczyków to lvl jest w tibii najważniejszy a nie to czy znajdziemy sobie w grze kolegę (nie mowie "przyjaciela", bo gra to nie jest prawdziwe życie) z którym możemy przenieść się w zapomniane czasy pełne magii i niebezpiecznych stworzeń.


A tak BTW to ostatnio widziałem w panoramie wywiad z jakimś facetem który mówił, że gry komputerowe poprawiają koncentrację ;p . Ale nie wykorzystujmy za często tej wiedzy przeciwko swoim rodzicom ;p
Podraz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-04-2007, 01:08   #30
NoCka
Użytkownik forum
 
NoCka's Avatar
 
Data dołączenia: 06 01 2007

Posty: 9
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Saphira
NoCka ma numer GG 7163680
Domyślny

Moim skromnym zdaniem... niektórzy przesadzają? - Jest sobota rano (pora roku teraźniejsza czyli pogoda niezbyt) o tej godzinie jakoś szczytem moich marzeń nie jest wyjście na dwór. I mam do wyboru albo oglądać jakieś flaki z olejem w tv albo włączyć kompa, gg i zagrać sobie w tibię ze znajomymi. Jakoś bardziej kusząca wydaje się opcja 2. Wedug mnie tibia nie jest zła, ale trzeba znać granice...
NoCka jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-04-2007, 03:08   #31
Evul Tibian
Użytkownik Forum
 
Evul Tibian's Avatar
 
Data dołączenia: 26 11 2004

Posty: 698
Stan: Na emeryturze
Domyślny

Muszę nadmieniać, że temat był poruszany 500tys. razy?
__________________
~Legends never die.~

~Get low, bitch!~
Evul Tibian jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-04-2007, 03:46   #32
Sozemego
Użytkownik Forum
 
Sozemego's Avatar
 
Data dołączenia: 20 10 2004
Wiek: 35

Posty: 1,099
Stan: Na Emeryturze
Sozemego ma numer GG 3321585
Domyślny

Jak ci sie nie podoba to nie graj, O MOJ BOZE....who gives a crap anyway.
__________________


Wystaw notkę
Przed wystawieniem notki zapoznaj się z papieżem lub farmaceutą.
Sozemego jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-04-2007, 08:56   #33
Kolidos
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: 30cm od Monitora

Posty: 418
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Zomo
Świat: Refugia
Poziom: 32
Skille: 66/33
Poziom mag.: 13
Domyślny

Ojej, jaki ty jesteś biedny, że straciłes tyle swojego cennego czasu... ojojojoj...
Wszyscy musieli się o tym dowiedzieć, bo to ty straciłeś ten czas...
Kolidos jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-04-2007, 10:58   #34
Schak
Użytkownik forum
 
Schak's Avatar
 
Data dołączenia: 07 04 2007
Lokacja: Daleko -.-

Posty: 10
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Spec'Kasq
Profesja: Sorcerer
Świat: Azura
Poziom: 19
Skille: -------
Poziom mag.: 99
Domyślny

Mówicie że grając w gry marnuje się cenne sekundy życia , a przecież są fajne gry dzięki którym można się czegoś nauczyć. Ja np. lubie grać w Europe Universalis 2 i są tam prawdziwe wydarzenia histortyczne które mogą pomóc w nauce historii.
Schak jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-04-2007, 11:15   #35
Zupka_Chinska
Użytkownik Forum
 
Zupka_Chinska's Avatar
 
Data dołączenia: 26 04 2006

Posty: 193
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Zgadzam się z tym, że temat był poruszany xxx razy, zgadzam się też, że Tibia poniekąd "marnuje" czas/życie. Jednak nie mogę zgodzić się z tym, że mam wyjść ze znajomymi/ "ziomami" i grać w piłkę nożną. Ostatnio kiedy patrze na otaczających mnie równieśników, to wnioskuje, że większość woli "zapalić szluga"/"dotlenić się", niżeli iść zagrać, np. w siatkę. Trzeba naprawdę się postarać by zebrać grupkę chętną do gry. Można też oczywiście zapisać się do jakiś specjalnych drużyn, ale to wiąże się najczęściej z kosztami, na które niektórych nie stać i tu rodzi się kolejny problem. Ostatnio próbuje wyciągać znajomych, by zagrać, jednak większości się albo nie chce, albo wolą grać w Tibie etc. Trzeba się porządnie napracować, by uzgodnić 'termin", by zebrać ludzi do gry.
Zupka_Chinska jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-04-2007, 12:00   #36
Zrywna_Szkapa
Użytkownik Forum
 
Zrywna_Szkapa's Avatar
 
Data dołączenia: 25 03 2007
Lokacja: Taka wiocha

Posty: 1,578
Stan: Niegrający
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Sexy Team
Świat: Nerana
Poziom: 176
Domyślny

Co was obchodzi na co "marnują" czas inni?
To wasz problem? NIE!!!
Może wg. was jestem maniakiem, siedzę przed Tibią długo, ale ja mam jakiś cel, gadam z ludźmi itp. itd.
A najbardziej mnie wkurzają ludzie którzy mówią: "Tzw. nooby to jest elita intelektualna" to jest denne. Może ma dobre oceny ale zachowuje się jak śmieć i nikt go nie lubi - na co mu intelekt w takiej sytuacji?
Zrywna_Szkapa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-04-2007, 13:29   #37
Astral55
Zbanowany
 
Data dołączenia: 17 01 2007
Lokacja: planeta ziemia

Posty: 212
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Ziemia
Poziom: 999
Skille: 999/999
Poziom mag.: 99
Domyślny

bo tylko ots ma sens
0 noobizmu bo trzeba miec troche inteligencji zeby na nim grac ;p
Astral55 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-04-2007, 14:09   #38
Mehu
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Wszystko jest dla ludzi ( alkohol papierosy samohody gry(np Tibia)) ale CZEBA rozsondnie z tego korzystac i wiedziec kiedy przestac.
Można se popykac w tibie ale nie jak jeden ziomek przyszedl ze szkoly w piatek gral do 3 w nocy W sobote tez w niedziele zarwal nocke i nie musial wstawac do szkoly o 7.30 tosamo bylo z poniedzialku na wtorek z wtorku na srode kolega usnol przed kompem i stracil prawie cale doswiadczenie i wogule nabite w poprzednich nockach.Jeste jedna klasa w mojej szkole w kturej wszyscy chlopcy graja w tibie nalogowo (srednia ocen klasy 2,3 bodajze)ale czeba im przyznac ze wszyscy maja + 50 lvl Albo takie gadania ze musze nabic jakis level do piatku naprzyklad.Przychodze do kolegi imuwie choc na browca a on nie bo musze sprztac pokuj itd po 10 minutah zglondam przez okno a on siedzi przed komoem i gra w tibie.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 10-04-2007, 14:09   #39
Mehu
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Wszystko jest dla ludzi ( alkohol papierosy samohody gry(np Tibia)) ale CZEBA rozsondnie z tego korzystac i wiedziec kiedy przestac.
Można se popykac w tibie ale nie jak jeden ziomek przyszedl ze szkoly w piatek gral do 3 w nocy W sobote tez w niedziele zarwal nocke i nie musial wstawac do szkoly o 7.30 tosamo bylo z poniedzialku na wtorek z wtorku na srode kolega usnol przed kompem i stracil prawie cale doswiadczenie i wogule nabite w poprzednich nockach.Jeste jedna klasa w mojej szkole w kturej wszyscy chlopcy graja w tibie nalogowo (srednia ocen klasy 2,3 bodajze)ale czeba im przyznac ze wszyscy maja + 50 lvl Albo takie gadania ze musze nabic jakis level do piatku naprzyklad.Przychodze do kolegi imuwie choc na browca a on nie bo musze sprztac pokuj itd po 10 minutah zglondam przez okno a on siedzi przed komoem i gra w tibie.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 11-04-2007, 14:48   #40
Fatevux
Użytkownik Forum
 
Fatevux's Avatar
 
Data dołączenia: 07 08 2004
Lokacja: Poznań
Wiek: 34

Posty: 106
Imię: Avonasak
Profesja: Knight
Świat: Morgana
Poziom: 9
Poziom mag.: 1
Fatevux ma numer GG 3997873
Domyślny

dobra nie chciało mi się tego all czytać, ale jak komuś się nudzi to niech mi obliczy ile straciłem życia na te gre (zaczołem w 2000r. a skończyłem jakoś w 2005r), powiedzmy, że grałem z 4 lata i 9 mieś po 10h dziennie . A teraz tak do tematu... to ten temat kompletnie nic nie da, ale po paru latach to ta gra się nudzi, a zwłaszcza teraz poniewarz teraz wszyscy tylko biją lvle, kiedyś to się siedziało pod depo i gadało z kumplami trenując lub robiąc runki, a teraz: "musze wbić dziś 82 lvl i zaras bede miał wole expowisko, więc sier...". Bicie lvli jest nudne, a zwłaszcza samemu...

PS.: Jak grasz tak długo jak ja grałem to się zastanów ile czasu zmarnowałeś, a potem sobie policz 3,20zł za godzine (czas to pieniądz) i dojdziesz do wniosku, że był byś miliarderem.
__________________
"Jakie to uczucie kiedy moja ręka zaciska się na twojim sercu ? chce bić, walczyć ? ale jest już za puźno...umierasz"

Fatevux jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 21:34.


Powered by vBulletin 3