Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 07-06-2009, 23:40   #4461
Beh0lder
Użytkownik Forum
 
Beh0lder's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2009
Lokacja: tutaj

Posty: 903
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
a czemu wy tak napieracie na ten rookgaard może odpowiedzi trzeba szukać w starym Mintwalin. Może żeby wykonać questa trzeba mieć postać na mainie.
Zakladajac ze ten quest ma jakies tam powiazanie z fabula to jest kompletnie nie logiczne . Z punktu widzenia fabuly nie ma czegos takiego jak postac na mainie , na rooku ... wiec pomysl troche zanim cos napiszesz.
Cytuj:
Beh0lder zamknij się nic nowego nie wnosisz a się Wymądrzasz
Ty tez ,a krytykowac mi nie zabronisz ;0 ...

Cytuj:
beh0lder chuj sobą reprezentujesz a udajesz geniusza. Twoje posty przypominają 13latka który chce obalić każde zdanie, i myśli że to zrobił w koxerski sposób, ale coś ci to chujowo wychodzi.
Chuj wiesz o SoFie a sie wypowiadasz jak expert.
Po co mam kazde zdanie obalac ? Sami je obalacie piszac historyjki z ksiezyca , nie podawajac zadnych dowodow , wyjasnien .
Tobie cos "ch**owo " myslenie jakbys nie zauwazyl to ja nic o sofie nie mowie tak jak np. pseudo cos wiedzacy lesiu , mr. kloc. , ameriov . W ZADNYM POSCIE NIE NAPISALEM NIC CO MOGLOBY SUGEROWAC ZE COS WIEM NA TEN TEAMAT. Pisze tylko ,ze chce dowodow . Czy to juz oznacza ze wymadrzam sie jak ekspert w tej dziedzinie ? ;s
__________________
Tak mało ludzi uważa , że jestem debilem ,czuję się taki nie spełniony .
Beh0lder jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 07-06-2009, 23:51   #4462
Luker's
Użytkownik Forum
 
Luker's's Avatar
 
Data dołączenia: 29 11 2008
Lokacja: Warszawa
Wiek: 34
Wpisy bloga: 1

Posty: 519
Stan: Niegrający
Profesja: Rookstayer
Gildia: Brak
Świat: Thoria
Poziom: 1
Skille: 10/10
Luker's ma numer GG 8570011
Domyślny

ludzie dajcie se spokój on ma jeszcze 4 punkty do bana... poczekajcie to się zamknie...
__________________

----------------- o LoLu... ------------------
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ruszek Pokaż post
Rybzor i Lukers to wyższa liga, oni z pospólstwem się nie zadają
Luker's jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-06-2009, 07:32   #4463
Brecht
Użytkownik Forum
 
Brecht's Avatar
 
Data dołączenia: 03 01 2009
Lokacja: Gdańsk

Posty: 60
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Brecht
Profesja: Rookstayer
Świat: Antica
Poziom: 75
Brecht ma numer GG 3700633
Domyślny

A ja proponuję przenieść wymianę poglądów na PW lub inne forum, z dala od "questo-sceptyków". Niech ich gra opiera się na dążeniu do zdobycia uznania kolegów wysokim lvlem i prezentowania na tym forum kolejnych osiągnięć z napisem "You advanced in...". Niech mądrzejsi ustąpią
Brecht jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-06-2009, 12:50   #4464
Heatvich
Użytkownik Forum
 
Heatvich's Avatar
 
Data dołączenia: 14 01 2009
Lokacja: MyWorld

Posty: 257
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Harmonia
Poziom: 20
Skille: 18/21
Heatvich ma numer GG 666666shatan
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez DK-LOG.911 Pokaż post
No ja wypraszam sobie porównywania mnie z Heatem.
Właśnie, nie jestem taki tępy jak ty.
Co do outfitu ten 1 wyraz nie ma znaczenia.

@brecht
A ty tak nie kozacz, bo się bujasz po tym forum jakbyś wiedział wszystko o SoF'ie.
Wiesz tyle co inni - żadna nowość. A tak btw. Po co pw jak można sobie nabić posta?
__________________

Time 4 Some Fun.



99% ludzi uważa że grafika jest najważniejszą częścią gry. Jeśli należysz do tego 1%, wklej to do podpisu.

Ostatnio edytowany przez Heatvich - 08-06-2009 o 12:52.
Heatvich jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-06-2009, 15:46   #4465
Beh0lder
Użytkownik Forum
 
Beh0lder's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2009
Lokacja: tutaj

Posty: 903
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Luker's Pokaż post
ludzie dajcie se spokój on ma jeszcze 4 punkty do bana... poczekajcie to się zamknie...
Wygasly no to zacznie sie nabijanie postow wohoo ...


Cytuj:
A ja proponuję przenieść wymianę poglądów na PW lub inne forum, z dala od "questo-sceptyków". Niech ich gra opiera się na dążeniu do zdobycia uznania kolegów wysokim lvlem i prezentowania na tym forum kolejnych osiągnięć z napisem "You advanced in...". Niech mądrzejsi ustąpią
Eh ... to moze glupie pytanie sugerujace ze ktos cos wie ale nie powie tego wprost niech np. ameriov tez rozsyla na pw .. ?
Ja tam lvla praktycznie nie bije na rooku wbije 20 .. moze bo taki wystarczy do trapowania jako tako .. wiec jesli mialbym sie juz czyms chwalic to liczba ztrapowanych noobow / bottow / rookstayerow.

Nawet jak ci pseudo madrzejsi za jakich uwazasz Pana Kloca itd. ustapia to zaraz znowu wyjada z glupim cos sugerujacym pytaniu / screenem czy czyms podobnym , w stylu "czy wiecie do czegos sluzy xx item ktory wypadl mi z ASa ".. my znowu zaczniemy "spamowac" ze nie ma dowodu i żądać powrocenia do rzeczy na ktore sa dowody i sa scisle zwiazane z tematem wy zaczniecie pi**** ze jestemy idioci spamerzy trolle , nic nie wnosimy do tematow wypowiadamy sie jak experci i gowno wiem ... i kolko sie zatacza ...
__________________
Tak mało ludzi uważa , że jestem debilem ,czuję się taki nie spełniony .

Ostatnio edytowany przez Beh0lder - 08-06-2009 o 15:48.
Beh0lder jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-06-2009, 16:38   #4466
Brecht
Użytkownik Forum
 
Brecht's Avatar
 
Data dołączenia: 03 01 2009
Lokacja: Gdańsk

Posty: 60
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Brecht
Profesja: Rookstayer
Świat: Antica
Poziom: 75
Brecht ma numer GG 3700633
Domyślny

Heatvich, z tobą nie będę dyskutował, skoro nie umiesz nawet przeczytać ze zrozumieniem prostych zdań i wysnuwasz z nich nie wiadomo jakie wnioski.


Ech ludziki, a w jakim celu zaprzeczacie wciąż istnieniu na Rookgaardzie czegokolwiek bardziej złożonego niż quest z bananem? Przyjęliśmy do wiadomości, że nie uznajecie naszych gdybań za sensowne części układanki i nie musicie nam stale się ze swoim zdaniem narzucać. Nikt nie próbuje na siłę wpierać wam, że ukryte questy istnieją, więc zaprzestańcie swojej demagogii Nic nie zmieni, że zaprzeczysz czemuś, ja nadal będę tego szukał, więc po co strzępicie języki? Spożytkujcie swoją elokwencję w postach do tematów, o których wiecie, że dotyczą istniejących zadań. Po co marnujecie czas na głupców goniących za tajemnicą SoFa? Zniechęciliście już parę osób do wypowiadania się tutaj więc nie warto tu zaglądać.
Brecht jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-06-2009, 17:30   #4467
Rocket Slayer
Użytkownik Forum
 
Rocket Slayer's Avatar
 
Data dołączenia: 01 07 2006
Lokacja: Mikołów, niedaleko zamtuzu :)
Wiek: 33

Posty: 878
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Majk
Profesja: Elite Knight
Świat: Secura
Poziom: 146
Rocket Slayer ma numer GG 9457986 Send a message via Skype™ to Rocket Slayer
Domyślny

@Ufocznik
100% Agree
Będziesz kiedyś w Katowicach to Ci 2 piwa postawię, bo mądrze piszesz.

Beholder, dk-coś, hae~
Kiedyś was nie było. Mam wrażenie, że wtedy było lepiej...
__________________

Podoba Ci się ta pszczyla? Może chcesz jej wystawić 10 na fotce.pl?
Rocket Slayer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-06-2009, 17:34   #4468
RookeR
Użytkownik Forum
 
RookeR's Avatar
 
Data dołączenia: 18 07 2007
Lokacja: W Domu :)
Wiek: 32

Posty: 244
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Beh0lder Pokaż post
Zakladajac ze ten quest ma jakies tam powiazanie z fabula to jest kompletnie nie logiczne . Z punktu widzenia fabuly nie ma czegos takiego jak postac na mainie , na rooku ... wiec pomysl troche zanim cos napiszesz.
Polemizował bym. Grając na rookgaardzie gracz od pierwszej chwili wie że po zdobyciu pewnego doświadczenia (8 lvl) wyrocznia przeniesie go na kontynent. Wystarczy porozmawiać z npc o mainlandzie i zaraz usłyszymy o nim kilka ciekawych historii (lub przeczytać księgę o miastach w bibliotece na rookgaardzie). Rookgaard nie ma nic wspólnego z mainem?
Fail. Nie którzy npc mają "korzenie" z mainlandu (ba, nawet z niego powrócili patrz Amber). Postać na rookgaardzie, postać na mainie nie ma nic wspólnego? Hmm... Obie postacie zaczynały na rookgaardzie?

Zresztą, po co ja będę Ci to tłumaczył skoro zaraz po moim poście pojawią się twoje "mondroźci"*
Cytuj:
W ZADNYM POSCIE NIE NAPISALEM NIC CO MOGLOBY SUGEROWAC ZE COS WIEM NA TEN TEAMAT. Pisze tylko ,ze chce dowodow . Czy to juz oznacza ze wymadrzam sie jak ekspert w tej dziedzinie ? ;s
Oj nasz panie i władco, wybacz jak mogliśmy nie podać Ci gotowego spoila abyś mógł mieć miecz karbowany jak frytki i nim ciachać minosy. No jak mogliśmy.
* Błędy ort. specjalnie.

@Wszyscy chcących dowodów

Radzę przeczytać kilka razy wypowiedzi Pana Klocka na temat questów. (Jeśli nie potraficie czytać ze zrozumieniem, a tak właśnie sądzę to poproście rodziców/opiekunów prawnych) Tam macie odpowiedź.

Obiecuje już się nie "wymądrzać" w tym temacie, gdyż niektórym moje wypowiedzi działają na nerwy. No i mądrzejszy ustępuje. See you soon. (Wrócę jak nie którzy otrzymają bana)

Edit:
Cytuj:
Kiedyś was nie było. Mam wrażenie, że wtedy było lepiej...
I agree.

Pozdrawiam RookeR.
__________________
"Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze".
A. Sapkowski - Czas pogardy

Dziadki z którymi grałem na Candi i dyskutowałem na forum rookgaardu, jeśli ktoś to czyta odzywajcie się na priv - od czasu do czasu będę przeglądał skrzynkę tutaj

Ostatnio edytowany przez RookeR - 08-06-2009 o 17:37. Powód: Bo zupa była za słona. :-)
RookeR jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-06-2009, 18:04   #4469
DK-LOG.911
Użytkownik Forum
 
DK-LOG.911's Avatar
 
Data dołączenia: 19 01 2008
Lokacja: Bydgoszcz
Wpisy bloga: 1

Posty: 482
Stan: Na Emeryturze
DK-LOG.911 ma numer GG 9863330 DK-LOG.911 ma login Tlenu gfos@tlen.pl
Domyślny

Cytuj:
Beholder, dk-coś, hae~
Kiedyś was nie było. Mam wrażenie, że wtedy było lepiej...
No ja nie wyzywam każdego, kogo zobaczę, nie żądam żadnych dowodów na temat Miecza, czy czegokolwiek. Na ten temat przychodzą noobki i piszą posty typu

Cytuj:
Siemka! Spike Sword Quest to bzdury! Cya
__________________
I am allways glad to share the memory of the old times - Taghor Mithrilbasher
DK-LOG.911 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-06-2009, 18:47   #4470
Beh0lder
Użytkownik Forum
 
Beh0lder's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2009
Lokacja: tutaj

Posty: 903
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez RookeR Pokaż post
Polemizował bym. Grając na rookgaardzie gracz od pierwszej chwili wie że po zdobyciu pewnego doświadczenia (8 lvl) wyrocznia przeniesie go na kontynent. Wystarczy porozmawiać z npc o mainlandzie i zaraz usłyszymy o nim kilka ciekawych historii (lub przeczytać księgę o miastach w bibliotece na rookgaardzie). Rookgaard nie ma nic wspólnego z mainem?
Z punktu widzenia fabuly chodzilo mi ze gracz ma jedna postac a nie kilkanascie .. bo to rownie glupie by bylo jakby ciebie zaczepil dres a ty mu powiesz ze zaaraz relogniesz ... No sorry moze i postacie (npc) sa powiazane z mainem i rookiem ale tak jak juz mowilem to ABSURD aby wykonac questa na rooku trzeba miec postac na mainie . Jesli w ogole ten quest dzieje sie na mainie i rooku to najwpierw sie go zaczyna na rooku , a konczy na mainie .. A nie na odwrot robisz se postac na rooku po czym relogasz na maina potem znowu na rook to czysty DEBILIZM z punktu widzenia fabuly ...

Cytuj:
Zresztą, po co ja będę Ci to tłumaczył skoro zaraz po moim poście pojawią się twoje "mondroźci"*
xD
Cytuj:
Oj nasz panie i władco, wybacz jak mogliśmy nie podać Ci gotowego spoila abyś mógł mieć miecz karbowany jak frytki i nim ciachać minosy
Nie chce spoilera tylko jakiegos wiarygodnego dowodu na to ze ten quest istnieje .. wypowiedzi jakiegos CMa , gracza ktory juz go zrobil i go ma , jakiegos zagadnienia u npc ktore mogloby choc czesciowo potwierdzic ze ten quest da sie zrobic , jakiejs ksiazki (oczywiscie nie takiej w stylu lesia ze niby wypada raz na 10.000 przypadkow i nie zbyt wiarygodne jest to czy w ogole wypada)

Cytuj:
Radzę przeczytać kilka razy wypowiedzi Pana Klocka na temat questów. (Jeśli nie potraficie czytać ze zrozumieniem, a tak właśnie sądzę to poproście rodziców/opiekunów prawnych) Tam macie odpowiedź.
Po co ... niby cos tam odczytamy zaczniemy cos tam robic a po kilku godzinach dojdziemy do tego ze to stek bzdur i gosciu sie tarza ze smiechu...
Cytuj:
(Wrócę jak nie którzy otrzymają bana)
Procz mnie ;s chyba ze bym wrzucil link do jakiejs haxorskiej strony ...
__________________
Tak mało ludzi uważa , że jestem debilem ,czuję się taki nie spełniony .
Beh0lder jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-06-2009, 18:48   #4471
Vermilion
Użytkownik Forum
 
Vermilion's Avatar
 
Data dołączenia: 05 11 2007
Lokacja: s piekua

Posty: 180
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez DK-LOG.911 Pokaż post
nie żądam żadnych dowodów na temat Miecza, czy czegokolwiek.
Nie wiem co jest złego w żądaniu dowodów. Weszli, nagadali bzdur to niech się teraz tłumaczą co i dlaczego :S.

Aha i pod panem Ufocznikiem podpisuję się ręcami i nogyma.

@edit 2

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Beh0lder Pokaż post
Z punktu widzenia fabuly chodzilo mi ze gracz ma jedna postac a nie kilkanascie .. bo to rownie glupie by bylo jakby ciebie zaczepil dres a ty mu powiesz ze zaaraz relogniesz ... No sorry moze i postacie (npc) sa powiazane z mainem i rookiem ale tak jak juz mowilem to ABSURD aby wykonac questa na rooku trzeba miec postac na mainie . Jesli w ogole ten quest dzieje sie na mainie i rooku to najwpierw sie go zaczyna na rooku , a konczy na mainie .. A nie na odwrot robisz se postac na rooku po czym relogasz na maina potem znowu na rook to czysty DEBILIZM z punktu widzenia fabuly ...
No ta, ale może być tak, że część questa wykonujemy na mainie my, a drugą część nasz kolega siedzący na rooku, więc nie musi być mowy o jakimkolwiek relogowaniu, nieprawdaż?

Ostatnio edytowany przez Vermilion - 08-06-2009 o 19:01.
Vermilion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-06-2009, 22:09   #4472
Pethaf
Użytkownik Forum
 
Pethaf's Avatar
 
Data dołączenia: 22 12 2007
Lokacja: Olkusz

Posty: 73
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Titania
Poziom: 32
Domyślny

To zabawne, który z was, wy tempe młoty zadał sobie tyle trudu na utworzenie nowego konta, tylko po to, żeby móc po nim pojechać, i odwrócić uwagę od siebie? Doprawdy żałosne ;\

@down:
Jesteś nikim, to możesz być też Ty ;]

Ostatnio edytowany przez Pethaf - 09-06-2009 o 09:22.
Pethaf jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-06-2009, 23:20   #4473
Beh0lder
Użytkownik Forum
 
Beh0lder's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2009
Lokacja: tutaj

Posty: 903
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vermilion Pokaż post
No ta, ale może być tak, że część questa wykonujemy na mainie my, a drugą część nasz kolega siedzący na rooku, więc nie musi być mowy o jakimkolwiek relogowaniu, nieprawdaż?
I co porozumiewaja sie telepatycznie ? ;s pisza listy co kto zrobil ... ? E no... troche malo prawdopodobne no ale mozna szukac i tam ..

@up Nikt? ;d Pewnie to kolejny troll jakich wiele w dodatku bląd na błędzie ...
__________________
Tak mało ludzi uważa , że jestem debilem ,czuję się taki nie spełniony .

Ostatnio edytowany przez Beh0lder - 08-06-2009 o 23:27.
Beh0lder jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-06-2009, 11:37   #4474
Heatvich
Użytkownik Forum
 
Heatvich's Avatar
 
Data dołączenia: 14 01 2009
Lokacja: MyWorld

Posty: 257
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Harmonia
Poziom: 20
Skille: 18/21
Heatvich ma numer GG 666666shatan
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez RookeR Pokaż post

@Wszyscy chcących dowodów

Radzę przeczytać kilka razy wypowiedzi Pana Klocka na temat questów. (Jeśli nie potraficie czytać ze zrozumieniem, a tak właśnie sądzę to poproście rodziców/opiekunów prawnych) Tam macie odpowiedź.



Pozdrawiam RookeR.
Rozumiesz że to co on pisze to żaden dowód? Żaden!

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez DK-LOG.911 Pokaż post
No ja nie wyzywam każdego, kogo zobaczę, nie żądam żadnych dowodów na temat Miecza, czy czegokolwiek. Na ten temat przychodzą noobki i piszą posty typu
Br? Jesteś noobkiem który nabija sobie posty na udawaniu wielkiego bossa.
Taki mądrala jesteś? A masz jakieś info na temat że ten quest istnieje?
@btw. Gz że nauczyłeś się pisać dużą literką 6 kl pdst. rox.
__________________

Time 4 Some Fun.



99% ludzi uważa że grafika jest najważniejszą częścią gry. Jeśli należysz do tego 1%, wklej to do podpisu.
Heatvich jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-06-2009, 15:20   #4475
<hmm>
Użytkownik Forum
 
<hmm>'s Avatar
 
Data dołączenia: 07 05 2008
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 212
Świat: Harmonia
Domyślny

Specjalnie dla ............ którzy nie potrafia rozumieć czytanego tekstu.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pan Klocek
CM powiedział, że Quest (SoFQ) jest zbugowawny.

Nie, że BYŁ zbugowany i usunięty, tylko, że jest.
Zbugowany nie znaczy, że nie można go odkryć, poznać jego historii i fabuły BO JAK KAŻDY STARY QUEST takową posiada.
Tłumaczenie:
Nie dostaniecie nagrody z questa w postaci itemu, BO QUEST JEST WYŁĄCZONY(zbugowany, zawsze taki był).
Możecie dowiedzieć się jak go rozwiązać. A raczej jak mógłoby wyglądać rozwiązanie gdyby go udostępniono(stworzono/od_bugowano/dokończono).
Nagrody 'materialnej' dla was nie ma, nie było i nie będzie.

Jedni w tibii expia, inni szukają rozwiązań zagadek. Prosicie tutaj o dowody na istnienie zagadek. Ciekawe dlaczego nie prosicie h-lvl o to by wam expili postaciami....?
__________________
SETI@home - troche mądrzejsze wykorzystanie komputera
(Lekko zdezaktualizowane)
Linux a Projekt GNU
(przeczytać i zapamiętać do końca życia!)

"And then, something happened. I let go. Lost in oblivion. Dark and silent and complete. I found freedom. Losing all hope was freedom."
<hmm> jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-06-2009, 15:46   #4476
Ace70ne
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 06 2008

Posty: 201
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez <hmm> Pokaż post
Specjalnie dla ............ którzy nie potrafia rozumieć czytanego tekstu.



Tłumaczenie:
Nie dostaniecie nagrody z questa w postaci itemu, BO QUEST JEST WYŁĄCZONY(zbugowany, zawsze taki był).
Możecie dowiedzieć się jak go rozwiązać. A raczej jak mógłoby wyglądać rozwiązanie gdyby go udostępniono(stworzono/od_bugowano/dokończono).
Nagrody 'materialnej' dla was nie ma, nie było i nie będzie.

Jedni w tibii expia, inni szukają rozwiązań zagadek. Prosicie tutaj o dowody na istnienie zagadek. Ciekawe dlaczego nie prosicie h-lvl o to by wam expili postaciami....?
Bo to nielegalne tak samo jak botowanie. Ci, którzy rozwiązują zagadki z jednej strony dają przykład, że Tibia to nie tylko exp, a z drugiej strony marnują swój czas tak jak i ci co expią.

Choć przyznam, że główkowanie na wszelkie sposoby przyda się bardziej niż walenie w hotkeye czy klikanie w pajączki.

@down
Było, minęło, teraz jestem pro przestrzegający, błogosławiony, święty i w ogóle... \
A jak nauczysz się już myśleć to wykorzystasz i poza grą.
__________________
NEWS: Poszli z dymem.

Ostatnio edytowany przez Ace70ne - 09-06-2009 o 17:17.
Ace70ne jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-06-2009, 16:45   #4477
<hmm>
Użytkownik Forum
 
<hmm>'s Avatar
 
Data dołączenia: 07 05 2008
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 212
Świat: Harmonia
Domyślny

Jeśli chodzi o zagadki o których rozmawiamy w temacie - nie zmarnujesz wiele czasu. Dojdziesz do rozwiązania i zakończysz grę. Natomiast co do 'expa' nie ma ograniczeń.

Do czego niby ma się przydać główkowanie nad questami w grze? Myślenie o tym ogranicza percepcje - w czym wiekszość poszukiwaczy utknęła. Poza grą do niczego tego nie wykorzystasz no chyba ze oldfag wanna be


P.S.
Nielegalne... daj sobie spokój w tym temacie.. jesteś najmniej odpowiednią osobą by zwracać komukolwiek na to uwagę.
__________________
SETI@home - troche mądrzejsze wykorzystanie komputera
(Lekko zdezaktualizowane)
Linux a Projekt GNU
(przeczytać i zapamiętać do końca życia!)

"And then, something happened. I let go. Lost in oblivion. Dark and silent and complete. I found freedom. Losing all hope was freedom."
<hmm> jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-06-2009, 18:07   #4478
Valderor
Użytkownik Forum
 
Valderor's Avatar
 
Data dołączenia: 28 10 2006

Posty: 181
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pan Klocek & <hmm>
CM powiedział, że Quest (SoFQ) jest zbugowawny. Nie, że BYŁ zbugowany i usunięty, tylko, że jest. Tłumaczenie:
Nie dostaniecie nagrody z questa w postaci itemu, BO QUEST JEST WYŁĄCZONY(zbugowany, zawsze taki był).
A to ciekawe...

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ameriov
Tu nie chodziło o SoFQ ^^. Była wypowiedź CM "Quest jest zabugowany" przy aferze z Potty. BA, ta plotka rozeszła się w dużej mierze przeze mnie (Tekst wypowiedziany na tutor channelu, a nas- tutorów było wtedy tylko około 5 online) Rzuciliśmy wyrywkowe zdania ludziom, Ci to przyswoili, skojarzyli z SoFem i napisali na większości for- Tada! A chodziło tu o dość znany Quest z maina, który był "zamknięty" przez jakieś 2 tygodnie.
W sumie później był z tego niezły ubaw ^^.
I komu tu wierzyć?

Tak czy inaczej, oznaczałoby to tylko tyle, że półtora roku temu quest jakoby był zbugowany, ale wiemy, że od tego czasu Rookgaard zmienił się nieco...
Valderor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-06-2009, 19:24   #4479
Blooo
Użytkownik forum
 
Blooo's Avatar
 
Data dołączenia: 30 05 2009
Lokacja: K-Koźle
Wiek: 33

Posty: 31
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Gildia: Vx team
Świat: Luminera
Poziom: 115
Skille: 83/79
Poziom mag.: 7
Send a message via Skype™ to Blooo
Domyślny

Cytuj:
Tak czy inaczej, oznaczałoby to tylko tyle, że półtora roku temu quest jakoby był zbugowany, ale wiemy, że od tego czasu Rookgaard zmienił się nieco...
Nie zmienił się troche , tylko nawet bardzo (Training Island , Island of Destiny).
Kto wie może po magicznym update 8.5 w naszym spr pojawi się pewien złoty kluczyk?
Blooo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-06-2009, 19:33   #4480
Beh0lder
Użytkownik Forum
 
Beh0lder's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2009
Lokacja: tutaj

Posty: 903
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Tja jasne .. i wjewjurki co walom z esde ;s
Nie ma co wymyslac co sie pojawi w upie a co sie pojawilo w ostatnich tylko lepiej to sprawdzic .. ;d
__________________
Tak mało ludzi uważa , że jestem debilem ,czuję się taki nie spełniony .
Beh0lder jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 6 (zarejestrowanych: 0, gości: 6)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 08:30.


Powered by vBulletin 3