Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 09-06-2009, 19:38   #4481
Blooo
Użytkownik forum
 
Blooo's Avatar
 
Data dołączenia: 30 05 2009
Lokacja: K-Koźle
Wiek: 33

Posty: 31
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Gildia: Vx team
Świat: Luminera
Poziom: 115
Skille: 83/79
Poziom mag.: 7
Send a message via Skype™ to Blooo
Domyślny

No leć sprawdzić.
Pszeciesz tacy gejm masteszy mają swój własny server i wersję klienta.
Blooo jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 09-06-2009, 20:36   #4482
AnonimowyPowrot
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 02 2009

Posty: 756
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Blooo Pokaż post
własny server
Śmiem wątpić. Swoją drogą - co ma jedno do drugiego? : D

@Piszący o nabijaniu postów, których jest tu coraz więcej

Brawo, na pewno ktoś spamuje po to, żeby mieć więcej postów (i tylko dlatego, bo nawet nikt inny o tym nie będzie wiedział).

@Ten od języka duńskiego

Napisałeś tam "aha", a pisze się "acha" ;>
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=ikruy84ZnM4 YEA!

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Blader19948 Pokaż post
  1. Nie poważnie piszę się osobno. Ponieważ "nie" z czasownikami piszę się osobno. Rozumiem, że wam firefox błędy poprawia, ale nie można na niego liczyć w 100%.
AnonimowyPowrot jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-06-2009, 21:09   #4483
mistrz99
Użytkownik Forum
 
mistrz99's Avatar
 
Data dołączenia: 09 08 2008

Posty: 213
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Harmonia
Poziom: 38
Skille: 68/67
Poziom mag.: 5
Domyślny

kurwa to ja mam zajebisty pomysł!!!
weźmiemy wszyscy zrobimy sobie konta na tym samym serwie
i zalogujemy się o podanej godzinie, zaludnimy cały rookgard i będziemy dotego używać wszystkich przedmiotów w wszystkich miejscach
mistrz99 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-06-2009, 21:17   #4484
Old_Game
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 05 2008
Lokacja: Polska
Wiek: 35
Wpisy bloga: 1

Posty: 213
Stan: Na Emeryturze
Imię: Loneka
Profesja: Knight
Świat: Celesta
Poziom: 23
Skille: 60/60
Poziom mag.: 3
Domyślny

@up

OMG =,=.

@Topic

Ja bym poczekał do Update. Może na rooku się zmienić 1/100%.

Ale pewnie jak sie zmieni. Jakiś pr0 ivul gracz Rookstayer powie, że to było przed upem
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Blader19948 Pokaż post
No już mnie zaczynacie wku*wiać z tym Sunrisem. Pierwszy zdobył 100lvl na rooku. KONIEC!
Nie posiada on Spike Sworda, Brass Armor, Iron Helmeta;
nie walczył on z tarantulą, gulem ani minotaurem magiem;
nie jest GM'em, postacią Cipsoftu; nie znał Durina, Knightmare, Ducha Świętego czy Jezusa Chrystusa;
Old_Game jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-06-2009, 00:16   #4485
Ufocznik
Użytkownik Forum
 
Ufocznik's Avatar
 
Data dołączenia: 26 07 2004
Lokacja: Piła/Poznań

Posty: 1,425
Stan: Niegrający
Imię: Ufoczix
Ufocznik ma numer GG 1483849
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Brecht Pokaż post
A ja proponuję przenieść wymianę poglądów na PW lub inne forum, z dala od "questo-sceptyków". Niech ich gra opiera się na dążeniu do zdobycia uznania kolegów wysokim lvlem i prezentowania na tym forum kolejnych osiągnięć z napisem "You advanced in...". Niech mądrzejsi ustąpią
Jestem wiem-ale-nie-powiem-sceptykiem i akurat ciekawi mnie dlaczego odpowiadasz ciagle na posty tych "questo-sceptykow" uparcie twierdzac, ze sofq istnieje, skoro dobrze wiesz, ze ani ty nie udowodnisz, ze masz racje, ani tobie nikt nie udowodni, ze nie masz, wiec cala dyskusja jest bezcelowa, za to nie odnosisz sie w ogole do moich wypowiedzi


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Brecht Pokaż post
Heatvich, z tobą nie będę dyskutował, skoro nie umiesz nawet przeczytać ze zrozumieniem prostych zdań i wysnuwasz z nich nie wiadomo jakie wnioski.

Ech ludziki, a w jakim celu zaprzeczacie wciąż istnieniu na Rookgaardzie czegokolwiek bardziej złożonego niż quest z bananem? Przyjęliśmy do wiadomości, że nie uznajecie naszych gdybań za sensowne części układanki i nie musicie nam stale się ze swoim zdaniem narzucać. Nikt nie próbuje na siłę wpierać wam, że ukryte questy istnieją, więc zaprzestańcie swojej demagogii Nic nie zmieni, że zaprzeczysz czemuś, ja nadal będę tego szukał, więc po co strzępicie języki? Spożytkujcie swoją elokwencję w postach do tematów, o których wiecie, że dotyczą istniejących zadań. Po co marnujecie czas na głupców goniących za tajemnicą SoFa? Zniechęciliście już parę osób do wypowiadania się tutaj więc nie warto tu zaglądać.
A w jakim celu ty caly czas potwierdzasz ich istnienie? Zrobiles juz tego questa? Masz pewnosc?
Dla scislosci: nie, nie wiem czy istnieja jakies ukryte questy ani nie potepiam ich szukania. Ale po co ciagle obstawac przy swoim skoro nikt z was NIE WIE czy istnieja. Mozecie w to wierzyc, albo nie, ale na pewno tego nie wiecie. No, chyba, ze ktos z was ma juz jakiegos nieodkrytego questa na koncie, ale niech to wtedy zachowa dla siebie, albo da.. dowod


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rocket Slayer Pokaż post
@Ufocznik
100% Agree
Będziesz kiedyś w Katowicach to Ci 2 piwa postawię, bo mądrze piszesz.
Cholera, jakbys to napisal z rok temu... Ale na pewno dam znac

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vermilion Pokaż post
Nie wiem co jest złego w żądaniu dowodów. Weszli, nagadali bzdur to niech się teraz tłumaczą co i dlaczego :S.
Haha, pewnie ktos z nich zaraz napisze cos w stylu "nie musicie mi wierzyc, to jest wasz problem", zeby pokazac, ze go to nie obchodzi, ze on i tak wie swoje, a na koncu doda mniej wiecej "nie chcecie moich wskazowek to sie wypchajcie" i wiecej go tutaj nie zobaczymy


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez <hmm> Pokaż post
Specjalnie dla ............ którzy nie potrafia rozumieć czytanego tekstu.

Tłumaczenie:
Nie dostaniecie nagrody z questa w postaci itemu, BO QUEST JEST WYŁĄCZONY(zbugowany, zawsze taki był).
Możecie dowiedzieć się jak go rozwiązać. A raczej jak mógłoby wyglądać rozwiązanie gdyby go udostępniono(stworzono/od_bugowano/dokończono).
Nagrody 'materialnej' dla was nie ma, nie było i nie będzie.
Masz pewnosc, ze istnieje? Masz pewnosc, ze jest zbugowany? Masz pewnosc, ze jest wylaczony? To daj dowod, albo nie powtarzaj tego co ci inni powiedzieli bez sprawdzenia wiarygodnosci zrodla

Cytuj:
Jedni w tibii expia, inni szukają rozwiązań zagadek. Prosicie tutaj o dowody na istnienie zagadek. Ciekawe dlaczego nie prosicie h-lvl o to by wam expili postaciami....?
To jakas glebsza metafora, bo nie widze zwiazku miedzy jednym, a drugim?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Valderor Pokaż post
I komu tu wierzyć?
Nikomu. Kazdy moze udawac madrego, ale nie kazdy nim jest

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Blooo Pokaż post
Nie zmienił się troche , tylko nawet bardzo (Training Island , Island of Destiny).
Kto wie może po magicznym update 8.5 w naszym spr pojawi się pewien złoty kluczyk?
Kurwa no, to JESLI sie pojawi to WTEDY napisz tego posta, a nie robisz syf opisujac jakies swoje prorocze sny. Zreszta nawet gdyby sie pojawil jakis klucz to i tak chuja nim zrobisz, bo mm - domyslam sie, ze chodzi ci o te drzwi - zamknal sie tam przy uzyciu magii, wiec logika wskazuje na to, ze tylko magia mozna je otworzyc, a poza tym nawet gdybys w jakis cudowny sposob sie tam dostal, to i tak nic ci to nie da, bo wg fabuly tamten tp prowadzi do mint

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez AnonimowyPowrot Pokaż post
@Piszący o nabijaniu postów, których jest tu coraz więcej

Brawo, na pewno ktoś spamuje po to, żeby mieć więcej postów (i tylko dlatego, bo nawet nikt inny o tym nie będzie wiedział).

@Ten od języka duńskiego

Napisałeś tam "aha", a pisze się "acha" ;>
sjp.pl/aha
mozesz juz isc, pajacu
i nie pisze sie "dlatego, bo"

@top
Ten temat mial sluzyc rozwiazywaniu tych wszystkich zagadek zwiazanych z rookiem, wiec jesli nie masz zamiar nad nimi myslec (nie wierzysz, ze moga jakies nieodkryte questy istniec/chcesz napisac - nie podajac dowodu - ze juz to rozwiazales/chcesz napisac, ze moze cos wprowadza w nastepnym updacie/masz zamiar przedstawic jakas teorie wzieta z ksiezyca, ktorej samemu nawet nie chce ci sie sprawdzic) to po prostu tu nie wchodz, czy to takie trudne?
Ufocznik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-06-2009, 11:10   #4486
<hmm>
Użytkownik Forum
 
<hmm>'s Avatar
 
Data dołączenia: 07 05 2008
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 212
Świat: Harmonia
Domyślny

@Valderor
Amer myśli/ał że jest pępkiem świata, i wszystko kręciło się wokół tamtej rozmowy. Tak się składa że aferę ze Slythia(nie.. nie z pottym) pamiętam bardzo dobrze, byłem w tamtym okresie także tutorem i widziałem tamtą rozmowę o poi. Była także rozmowa o spike swordzie z CM/GM na tut chacie. Ale niczego z tego nikt z nas nie brał na poważnie. Nikt z obsługi gry nie ma obowiązku mówić prawdy w grze(jak i poza nią).
Zapewniam Cię że stwierdzenie iż quest jest 'zbugowany' nie pochodzi z tamtych czasów.


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ufocznik Pokaż post
Masz pewnosc, ze istnieje? Masz pewnosc, ze jest zbugowany? Masz pewnosc, ze jest wylaczony? To daj dowod, albo nie powtarzaj tego co ci inni powiedzieli bez sprawdzenia wiarygodnosci zrodla
Tak mam pewność. Twoje pytania to skutki wpadania do tematu x lat po czasie i udawania kogoś wprowadzonego w temat.
Dowody? RPG jest złożony z ksiażek, rozmów, lokacji, wyglądu.. ściągnij tibie. Wszystko to razem daje dowód.
btw. prawdopodbnie to ja pierwszy tutaj jakis czas temu pisałem o zamknietym quescie.. więc nie wiem po kim miałbym to powtarzać.

Wszędzie szukasz metafor i spisków...? Zdobywanie expa z poznawaniem zagadek nie ma ze sobą związku.
Zagadka jest celem w jednym wypadku, w drugim exp. (zagadka to nie jej rozwiązanie!)

Jak dalej masz problem to zastosuj się do ostatniego akapitu swojej ostatniej wypowiedzi.
__________________
SETI@home - troche mądrzejsze wykorzystanie komputera
(Lekko zdezaktualizowane)
Linux a Projekt GNU
(przeczytać i zapamiętać do końca życia!)

"And then, something happened. I let go. Lost in oblivion. Dark and silent and complete. I found freedom. Losing all hope was freedom."

Ostatnio edytowany przez <hmm> - 10-06-2009 o 11:12.
<hmm> jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-06-2009, 13:04   #4487
Ameriov
Użytkownik Forum
 
Ameriov's Avatar
 
Data dołączenia: 25 04 2006
Wpisy bloga: 4

Posty: 713
Profesja: Rookstayer
Gildia: Vampires
Świat: Isara
Poziom: 70
Skille: 96 Fish
Domyślny

@up
Nie musisz mnie od razu obrażać ^^'. (To się zmieniło już dawno temu)
Jak dobrze wiesz CM Huggiebear tamto napisał- I o ile się nie mylę od wtedy też niektórzy tak myśleli, więc...
Coś tam o wcześniejszym zabugowaniu questa słyszałem- Ale nie byłem przy tej rozmowie, więc nie mogę potwierdzić czy to pra... Chwila.
Skąd wy macie tą informacje? Będzie szybciej. (Świta mi, że to z forum tutorów półtora roku temu, lub z wywiadu z kimś tam, ale nie jestem pewny. Więc skąd wy to wzięliście?)
PS.
Oni i tak Cię zaraz pojadą, po co się starasz?

Do wszystkich sceptyków:
Macie racje, żądajcie dowodów. Tak na dobrą sprawę... Niektórzy na siłę wam wciskają jakieś info. I teraz zastanówmy się- po co?
Dowodów nie dadzą z 2 powodów: Nie chcą, żeby coś się oficjalnie ujawniło, lub po prostu ich nie mają.
Więc tak czy siak wam ich nie dostarczą a dzisiejsze społeczeństwo to tacy ateiści, "słowo" im nie wystarczy (I dobrze.)

A teraz naprawdę zastanówcie się wszyscy, którzy "macie coś do powiedzenia" czy warto ich przekonywać, jeśli i tak nikt nie przyswoi tej wiedzy.
Wiemy coś- Fajnie, zostawmy to dla siebie.
Nie wierzą- No i ok. Niech wracają do zabijania kolorowych prostokątów.
Nie wpajajcie im na siłę czegoś co oni odrzucają jeśli nie zamierzacie tego potwierdzić.
Nie nakręcajcie ich na szukanie, to nie te czasy. Zostawcie ich samych sobie
i w końcu też się zamkną.

@Beholder
Cytuj:
65141520120911 16191420 1764
Napisałeś to 2 strony temu i stwierdziłeś, że to przypadkowy ciąg. Miałbyś aż takiego fuksa, aby zacząć liczbą 65 i skończyć 64? Musiałeś to skądś skopiować.
Jeśli ktoś kiedykolwiek się interesował 469 {tudzież czytał posty Piom~} to wie, że czasem te 2 liczby zaczynają i kończą "kod".
(PS. Nie, nie twierdze, że Piom naprawdę posiadł wyższą wiedzę, ale na pewno zna więcej faktów niż gruba większość tego forum razem wzięta, więc nie mi go oceniać.)

Teraz to mi przyszło obalać wasze głupoty, eh.
__________________
Free Candy

Rookgaardians Smasher

Secrets Keeper.

Ostatnio edytowany przez Ameriov - 10-06-2009 o 13:09.
Ameriov jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-06-2009, 13:18   #4488
Blooo
Użytkownik forum
 
Blooo's Avatar
 
Data dołączenia: 30 05 2009
Lokacja: K-Koźle
Wiek: 33

Posty: 31
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Gildia: Vx team
Świat: Luminera
Poziom: 115
Skille: 83/79
Poziom mag.: 7
Send a message via Skype™ to Blooo
Domyślny

Cytuj:
Teraz to mi przyszło obalać wasze głupoty, eh.
Nie chcesz , nie musisz ^^
A co do kodu to się zgadzam.
Blooo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-06-2009, 14:06   #4489
AnonimowyPowrot
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 02 2009

Posty: 756
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ufocznik Pokaż post
mozesz juz isc, pajacu
i nie pisze sie "dlatego, bo"
Jesteś lepszym znawcą j. polskiego niż moja nauczycielka, bo podałeś link? ZAWSZE, u nieważne jakiego nauczyciela "aha" było podkreślane u mnie w szkole. Sam wiele razy przez to miałem odejmowane punkty, aż na lekcję została przyniesiona wielka liczba słowników z biblioteki szkolnej. Śmiem wątpić, że tyle różnych wydawnictw popełniło błąd w tym samym wyrazie. Nawet w T9 mam "acha".
Jeśli chodzi o drugą linijkę, to fakt, pomyliłem się. Lepiej pasowałoby "że", ale jak widzisz nikt nie używa tu poprawnie naszego języka. Np. ty nie stawiasz kropek, nie używasz polskich znaków.

@Mainland

Jedyne tropy prowadzą do Mint, a i to wydaje się być naciągane (niekoniecznie MM ma związek z mieczem).
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=ikruy84ZnM4 YEA!

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Blader19948 Pokaż post
  1. Nie poważnie piszę się osobno. Ponieważ "nie" z czasownikami piszę się osobno. Rozumiem, że wam firefox błędy poprawia, ale nie można na niego liczyć w 100%.

Ostatnio edytowany przez AnonimowyPowrot - 10-06-2009 o 14:08.
AnonimowyPowrot jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-06-2009, 14:16   #4490
Brecht
Użytkownik Forum
 
Brecht's Avatar
 
Data dołączenia: 03 01 2009
Lokacja: Gdańsk

Posty: 60
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Brecht
Profesja: Rookstayer
Świat: Antica
Poziom: 75
Brecht ma numer GG 3700633
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ufocznik Pokaż post

A w jakim celu ty caly czas potwierdzasz ich istnienie? Zrobiles juz tego questa? Masz pewnosc?
Dla scislosci: nie, nie wiem czy istnieja jakies ukryte questy ani nie potepiam ich szukania. Ale po co ciagle obstawac przy swoim skoro nikt z was NIE WIE czy istnieja. Mozecie w to wierzyc, albo nie, ale na pewno tego nie wiecie. No, chyba, ze ktos z was ma juz jakiegos nieodkrytego questa na koncie, ale niech to wtedy zachowa dla siebie, albo da.. dowod
Myślałem, że to USA ma zidiociałych nastolatków, jednak wrażenia powoli się zmieniają. Jak to nikt z nas NIE WIE czy istnieją? Ja WIEM o przynajmniej jednym quescie, którego nagrodą nie jest SoF, a zrobili go dopiero nieliczni. Przedstawiłem dowód, nie obchodzi mnie to czy jest dla was wystarczający. Nie zrobiłeś jakiegoś questa z maina to oznacza, że on nie istnieje skoro inni gracze posiadają z niego nagrodę? To już narodowa cecha Polaków, skoro nie znają faktów, a i tak wiedzą lepiej. Masz rację, nie będę już tu sobie "nabijał postów" (tak, zamiłowanie do rosnących cyferek w statystykach to kolejna głupota, która opanowała większe grono tutaj), bo jakoś nie mam zamiaru powtarzać tego samego kilka razy. Strach pomyśleć co będzie z tym krajem za 20 lat jak zostaną w nim tacy trzeźwo myślący rodacy .
Brecht jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-06-2009, 15:07   #4491
Heatvich
Użytkownik Forum
 
Heatvich's Avatar
 
Data dołączenia: 14 01 2009
Lokacja: MyWorld

Posty: 257
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Harmonia
Poziom: 20
Skille: 18/21
Heatvich ma numer GG 666666shatan
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez <hmm> Pokaż post



Nie dostaniecie nagrody z questa w postaci itemu, BO QUEST JEST WYŁĄCZONY(zbugowany, zawsze taki był).
Możecie dowiedzieć się jak go rozwiązać. A raczej jak mógłoby wyglądać rozwiązanie gdyby go udostępniono(stworzono/od_bugowano/dokończono).
Nagrody 'materialnej' dla was nie ma, nie było i nie będzie.
Dotarło do was nareszcie? Pisałem chyba z 5 razy że CM pisał iż quest jest zbugowany, to każdy to olewał.


Skończcie spamować o tym czy quest jest czy nie. Połączcie siły i razem się przekonajcie czy można zdobyć SoF'a. Tyle.
__________________

Time 4 Some Fun.



99% ludzi uważa że grafika jest najważniejszą częścią gry. Jeśli należysz do tego 1%, wklej to do podpisu.
Heatvich jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-06-2009, 15:15   #4492
DK-LOG.911
Użytkownik Forum
 
DK-LOG.911's Avatar
 
Data dołączenia: 19 01 2008
Lokacja: Bydgoszcz
Wpisy bloga: 1

Posty: 482
Stan: Na Emeryturze
DK-LOG.911 ma numer GG 9863330 DK-LOG.911 ma login Tlenu gfos@tlen.pl
Domyślny

Skoro quest jest "zbugowany", to czemu istnieje? Czemu go nie usuną?

@Ci, co mówią o "zbugowaniu"

Dajcie linka do oficjalnego wypowiedzenia CMa.
__________________
I am allways glad to share the memory of the old times - Taghor Mithrilbasher
DK-LOG.911 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-06-2009, 15:33   #4493
Vermilion
Użytkownik Forum
 
Vermilion's Avatar
 
Data dołączenia: 05 11 2007
Lokacja: s piekua

Posty: 180
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez DK-LOG.911 Pokaż post
Skoro quest jest "zbugowany", to czemu istnieje? Czemu go nie usuną?
A po cholerę usuwać? Czy quest jest zbugowany czy nie ma go wcale to i tak nikt nie dostanie Sofa w swoje łapy, więc nie ma problemu.
Vermilion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-06-2009, 16:31   #4494
Beh0lder
Użytkownik Forum
 
Beh0lder's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2009
Lokacja: tutaj

Posty: 903
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Więc tak czy siak wam ich nie dostarczą a dzisiejsze społeczeństwo to tacy ateiści, "słowo" im nie wystarczy (I dobrze.)

A teraz naprawdę zastanówcie się wszyscy, którzy "macie coś do powiedzenia" czy warto ich przekonywać, jeśli i tak nikt nie przyswoi tej wiedzy.
Wiemy coś- Fajnie, zostawmy to dla siebie.
Nie wierzą- No i ok. Niech wracają do zabijania kolorowych prostokątów.
Nie wpajajcie im na siłę czegoś co oni odrzucają jeśli nie zamierzacie tego potwierdzić.
Nie nakręcajcie ich na szukanie, to nie te czasy. Zostawcie ich samych sobie
i w końcu też się zamkną.
Zgodze się ...


Co do ciagu cyfr to 65 , 764 , akurat to nie bylo przypadkowe ;0 3/4 ludzi o tym wie i 2/4 z nich domysliloby sie ;d ze to podpucha .
Cytuj:
Jeśli ktoś kiedykolwiek się interesował 469 {tudzież czytał posty Piom~} to wie, że czasem te 2 liczby zaczynają i kończą "kod".
(PS. Nie, nie twierdze, że Piom naprawdę posiadł wyższą wiedzę, ale na pewno zna więcej faktów niż gruba większość tego forum razem wzięta, więc nie mi go oceniać.)
Jesli naprawde by znal to nie dalby sie na taka podpuche nabrac ;0






Cytuj:
Myślałem, że to USA ma zidiociałych nastolatków, jednak wrażenia powoli się zmieniają
Nie obrazaj dumnych obywateli Stanow Zjednoczonych !

Cytuj:
Jak to nikt z nas NIE WIE czy istnieją? Ja WIEM o przynajmniej jednym quescie, którego nagrodą nie jest SoF, a zrobili go dopiero nieliczni.
quest na battle axe w podziemiach carlin !!! ha ! rozgryzlem cie ... ;d malo kto robi tego questa ;d

Cytuj:
Przedstawiłem dowód, nie obchodzi mnie to czy jest dla was wystarczający.
Wjewjurki walom z ozehuw 111111!!!111111 nie obchodzi mnie czy dla ciebie to wystarczajacy dowod.

Cytuj:
Nie zrobiłeś jakiegoś questa z maina to oznacza, że on nie istnieje skoro inni gracze posiadają z niego nagrodę?
A co jesli w przypadku SoFa nikt tej nagrody nie ma ? Wg. tego toku myslenia sof questa nie ma , a w postach poprzednich zarzekales sie i broniles jak lew tego ze istnieje ...

Cytuj:
To już narodowa cecha Polaków, skoro nie znają faktów, a i tak wiedzą lepiej.
Wlasnie ... nie wiesz czy sof quest istnieje a jednak sie zarzekałes ze istnieje


Cytuj:
(tak, zamiłowanie do rosnących cyferek w statystykach to kolejna głupota, która opanowała większe grono tutaj)
.. pierwsze slysze ze na t.pl jest licznik postow widoczny ... no ale . OK
__________________
Tak mało ludzi uważa , że jestem debilem ,czuję się taki nie spełniony .

Ostatnio edytowany przez Beh0lder - 10-06-2009 o 16:34.
Beh0lder jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-06-2009, 16:45   #4495
Blooo
Użytkownik forum
 
Blooo's Avatar
 
Data dołączenia: 30 05 2009
Lokacja: K-Koźle
Wiek: 33

Posty: 31
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Gildia: Vx team
Świat: Luminera
Poziom: 115
Skille: 83/79
Poziom mag.: 7
Send a message via Skype™ to Blooo
Domyślny

@up


Cytuj:
Nie obrazaj dumnych obywateli Stanow Zjednoczonych !
To na pewno nie ty. Ty jesteś z Czarnobyla
Blooo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-06-2009, 16:57   #4496
Brecht
Użytkownik Forum
 
Brecht's Avatar
 
Data dołączenia: 03 01 2009
Lokacja: Gdańsk

Posty: 60
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Brecht
Profesja: Rookstayer
Świat: Antica
Poziom: 75
Brecht ma numer GG 3700633
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Beh0lder Pokaż post

A co jesli w przypadku SoFa nikt tej nagrody nie ma ? Wg. tego toku myslenia sof questa nie ma , a w postach poprzednich zarzekales sie i broniles jak lew tego ze istnieje ...

Wlasnie ... nie wiesz czy sof quest istnieje a jednak sie zarzekałes ze istnieje
Żeby udowodnić twoją ograniczoną poczytalność i małe IQ poproszę o DOWODY. Zacytuj uprzejmie wszystkim moje wypowiedzi, w których zarzekam się, że SoF quest istnieje. Proszę tylko o pełne zdania, a nie wyrwane z kontekstu wyrazy. Wyjdzie cała twoja błazenada i błędne pojmowanie najprostszych wypowiedzi.
Brecht jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-06-2009, 17:35   #4497
Beh0lder
Użytkownik Forum
 
Beh0lder's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2009
Lokacja: tutaj

Posty: 903
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Zaprzeczasz gdy ktos mowi ze sof nie istnieje ... ewidentnie , nie wprost no ale zaprzecasz ....
__________________
Tak mało ludzi uważa , że jestem debilem ,czuję się taki nie spełniony .
Beh0lder jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-06-2009, 18:06   #4498
Heatvich
Użytkownik Forum
 
Heatvich's Avatar
 
Data dołączenia: 14 01 2009
Lokacja: MyWorld

Posty: 257
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Harmonia
Poziom: 20
Skille: 18/21
Heatvich ma numer GG 666666shatan
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez DK-LOG.911 Pokaż post
Skoro quest jest "zbugowany", to czemu istnieje? Czemu go nie usuną?


Gdzie ci kórwa pisze że on istnieje? Nikt nie udowodnił tego. Idź się lepiej wyśpij bo ci sny w klawiature wchodzą .
__________________

Time 4 Some Fun.



99% ludzi uważa że grafika jest najważniejszą częścią gry. Jeśli należysz do tego 1%, wklej to do podpisu.
Heatvich jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-06-2009, 20:33   #4499
Ufocznik
Użytkownik Forum
 
Ufocznik's Avatar
 
Data dołączenia: 26 07 2004
Lokacja: Piła/Poznań

Posty: 1,425
Stan: Niegrający
Imię: Ufoczix
Ufocznik ma numer GG 1483849
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ameriov Pokaż post
Coś tam o wcześniejszym zabugowaniu questa słyszałem- Ale nie byłem przy tej rozmowie, więc nie mogę potwierdzić czy to pra...
Wlasnie, wszystko w tym temacie opiera sie na "cos tam chyba slyszalem", ale nikt nie potrafi jakos potwierdzic swoich slow

Cytuj:
Do wszystkich sceptyków:
Macie racje, żądajcie dowodów. Tak na dobrą sprawę... Niektórzy na siłę wam wciskają jakieś info. I teraz zastanówmy się- po co?
Dowodów nie dadzą z 2 powodów: Nie chcą, żeby coś się oficjalnie ujawniło, lub po prostu ich nie mają.
Więc tak czy siak wam ich nie dostarczą a dzisiejsze społeczeństwo to tacy ateiści, "słowo" im nie wystarczy (I dobrze.)
Dowodu nie dadza z jednego powodu: bo ich nie maja. Gdyby nie chcieli tego ujawniac, to w ogole nie zaczynaliby pisac swoich wywodow na forum, tylko siedzieliby cicho

Cytuj:
A teraz naprawdę zastanówcie się wszyscy, którzy "macie coś do powiedzenia" czy warto ich przekonywać, jeśli i tak nikt nie przyswoi tej wiedzy.
Wiemy coś- Fajnie, zostawmy to dla siebie.
Nie wierzą- No i ok. Niech wracają do zabijania kolorowych prostokątów.
Nie wpajajcie im na siłę czegoś co oni odrzucają jeśli nie zamierzacie tego potwierdzić.
Nie nakręcajcie ich na szukanie, to nie te czasy. Zostawcie ich samych sobie
i w końcu też się zamkną.
Nie, nikt nie bedzie tej wiedzy przyswajal, bo nie ma dowodu na to, ze jest to "wiedza", a nie jakies wymyslone bzdety. To tak jakbym napisal, ze na rooku mozna zdobyc demon armor, i jest to 100% pewne info, ale nie dam dowodu, bo nie i chuj. Uwierzylbys? Moze nie do konca trafione porownanie, ale chyba kazdy sie domysli o co chodzi..

Cytuj:
Napisałeś to 2 strony temu i stwierdziłeś, że to przypadkowy ciąg. Miałbyś aż takiego fuksa, aby zacząć liczbą 65 i skończyć 64? Musiałeś to skądś skopiować.
Jeśli ktoś kiedykolwiek się interesował 469 {tudzież czytał posty Piom~} to wie, że czasem te 2 liczby zaczynają i kończą "kod".
(PS. Nie, nie twierdze, że Piom naprawdę posiadł wyższą wiedzę, ale na pewno zna więcej faktów niż gruba większość tego forum razem wzięta, więc nie mi go oceniać.)
Po co czytac jego posty skoro sa napisane w tonie "myslcie, to moze kiedys bedziecie tacy jak ja", wszedzie sie zarzeka jakoby znal 469 od podszewki, a nawet nie odroznia wcisnietych na pale/skopiowanych liczb od sensownego zdania w tym jezyku, ani nie potrafi sie zdecydowac czy w ogole jest to jezyk czy kod. Na dodatek wciskanie ludziom "spoilera ukrytego w lamiglowce" za tysiace zlotych i rozpowiadanie, ze dysponuje notatkami na 150-u stronach A4 wygladalo tak zalosnie, ze nawet nie chcialo mi sie tego szerzej komentowac. Tym bardziej zalosnie, gdy pomysle, ze dopiero co skonczyl gimnazjum (jest z mojego miasta)

Cytuj:
Teraz to mi przyszło obalać wasze głupoty, eh.
Nie no kurwa, stary... Sam zes napisal jakies pierdoly, jakbys mial spoilery do ukrytych questow, a gdy nie potrafisz potwierdzic, ze w ogole jakiegos rozwiazales masz zamiar "obalac" nasze "glupoty"?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez AnonimowyPowrot Pokaż post
Jesteś lepszym znawcą j. polskiego niż moja nauczycielka, bo podałeś link? ZAWSZE, u nieważne jakiego nauczyciela "aha" było podkreślane u mnie w szkole. Sam wiele razy przez to miałem odejmowane punkty, aż na lekcję została przyniesiona wielka liczba słowników z biblioteki szkolnej. Śmiem wątpić, że tyle różnych wydawnictw popełniło błąd w tym samym wyrazie. Nawet w T9 mam "acha".
Jeśli chodzi o drugą linijkę, to fakt, pomyliłem się. Lepiej pasowałoby "że", ale jak widzisz nikt nie używa tu poprawnie naszego języka. Np. ty nie stawiasz kropek, nie używasz polskich znaków.
Nie masz sie co tlumaczyc, sprawdzilem w slowniku i jest aha i koniec pod "acha" bylo tylko "achać" wiec najwidoczniej cos sie musialo pozmieniac, albo twoja nauczycielka nie byla zanadto kompetentna. W swoim T9 w telefonie, tez mam aha. Zreszra bedziemy sie o to klocic? Nawet gdyby pisalo sie "acha", to jest to inna skala bledu, tak samo jak blad interpunkcyjny i ortograficzny, albo nieuzywanie polskich znakow . Kto pisze "oł" na koncu wyrazu zamiast "ą" albo "ął"?! Poza tym nie wytknalbym tego nawet gdyby nie udawal takiego madrego, robiac taki blad w nastepnym zdaniu, wiec moze skonczmy ten temat.

Cytuj:
@Mainland

Jedyne tropy prowadzą do Mint, a i to wydaje się być naciągane (niekoniecznie MM ma związek z mieczem).
Poczytaj sobie genesis rooka czy cos tam innego, to sie dowiesz czy i ew. jaki zwiazek ze swordem ma mino mag, a quest nie moze sie zaczynac na mainie i konczyc na rooku.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Brecht Pokaż post
Myślałem, że to USA ma zidiociałych nastolatków, jednak wrażenia powoli się zmieniają.
Nie mam co powiedziec = bede obrazac?

Cytuj:
Jak to nikt z nas NIE WIE czy istnieją? Ja WIEM o przynajmniej jednym quescie, którego nagrodą nie jest SoF, a zrobili go dopiero nieliczni. Przedstawiłem dowód, nie obchodzi mnie to czy jest dla was wystarczający. Nie zrobiłeś jakiegoś questa z maina to oznacza, że on nie istnieje skoro inni gracze posiadają z niego nagrodę?
Dowod? Jaki dowod? Twoje slowa sa dowodem? Czy moze to zdjecie z iron helmetem? Na rooku sa rozne rzeczy, niekoniecznie musza pochodzic z questow. Poza tym uwazasz, ze jesli byly egzemplarze winged helmetow, great axow, magic long swordow, golden bootsow itp. to na te wszystkie itemy questy? Nie powiedziales nawet kto ma te nagrode i co nia jest. Tez moge napisac, ze moj kumpel zrobil questa na niekonczacego sie ice rapiera. Nadal nie rozumiesz znaczenia slowa dowod.

Cytuj:
To już narodowa cecha Polaków, skoro nie znają faktów, a i tak wiedzą lepiej.
Tak, nie znam faktow, nie wiem czy istnieja sofq, nie wiem czy istnieja jakies nieodkryte questy, nie pisze czy w to wierze czy nie, bo tego po prostu nie wiem. Ty tez nie znasz faktow, a mimo to uparcie twierdzisz, ze wiesz. Dlaczego uwazam, ze nie znasz faktow? Jesli opierasz je na tym co ktos ci powiedzial, to nigdy nie mozesz miec 100% pewnosci! Mozna przyznac ci racje, jesli sam zrobiles tego questa. Tylko, ze albo go nie zrobiles, albo nie potrafisz tego udowodnic, a niestety jedno jest z drugim scisle powiazane.

Cytuj:
Masz rację, nie będę już tu sobie "nabijał postów" (tak, zamiłowanie do rosnących cyferek w statystykach to kolejna głupota, która opanowała większe grono tutaj), bo jakoś nie mam zamiaru powtarzać tego samego kilka razy. Strach pomyśleć co będzie z tym krajem za 20 lat jak zostaną w nim tacy trzeźwo myślący rodacy .
Zobacz ile czasu jestem zarejestrowany na forum, dodaj do tego czas kiedy wchodzilem tu nie majac jeszcze konta i sprawdz ile napisalem postow. Jak to zrobisz to zastanow sie jaki sens ma zdanie o rosnacych cyferkach w odniesieniu do mnie

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Heatvich Pokaż post
Dotarło do was nareszcie? Pisałem chyba z 5 razy że CM pisał iż quest jest zbugowany, to każdy to olewał.
Poprosze o pokazanie mi OFICJALNEJ wypowiedzi CMa, ktory mowi, ze quest na sof jest zbugowany.

Cytuj:
Skończcie spamować o tym czy quest jest czy nie. Połączcie siły i razem się przekonajcie czy można zdobyć SoF'a. Tyle.
Chyba najmadrzejsze zdanie na tej stronie tematu.


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez DK-LOG.911 Pokaż post
Skoro quest jest "zbugowany", to czemu istnieje? Czemu go nie usuną?

@Ci, co mówią o "zbugowaniu"

Dajcie linka do oficjalnego wypowiedzenia CMa.
signed

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vermilion Pokaż post
A po cholerę usuwać? Czy quest jest zbugowany czy nie ma go wcale to i tak nikt nie dostanie Sofa w swoje łapy, więc nie ma problemu.
Skoro quest rzekomo jest zbugowany oznacza to, ze w pierwotnym zamysle mial istniec, wiec po co mialoby komus zalezec na niedostaniu sie sofa w czyjes lapy?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez <hmm> Pokaż post
@Valderor
Amer myśli/ał że jest pępkiem świata, i wszystko kręciło się wokół tamtej rozmowy. Tak się składa że aferę ze Slythia(nie.. nie z pottym) pamiętam bardzo dobrze, byłem w tamtym okresie także tutorem i widziałem tamtą rozmowę o poi. Była także rozmowa o spike swordzie z CM/GM na tut chacie. Ale niczego z tego nikt z nas nie brał na poważnie. Nikt z obsługi gry nie ma obowiązku mówić prawdy w grze(jak i poza nią).
Zapewniam Cię że stwierdzenie iż quest jest 'zbugowany' nie pochodzi z tamtych czasów.
W takim razie prosze o wiarygodne zrodlo wg, ktorego quest jest "zbugowany". O wiarygodne, a nie o tekst w stylu "bo kolega mojego kolegi slyszal...". Jesli chcesz napisac to drugie, to zastanow sie nad roznica miedzy "wierzyc", a "wiedziec"

Cytuj:
Tak mam pewność. Twoje pytania to skutki wpadania do tematu x lat po czasie i udawania kogoś wprowadzonego w temat.
Dowody? RPG jest złożony z ksiażek, rozmów, lokacji, wyglądu.. ściągnij tibie. Wszystko to razem daje dowód.
btw. prawdopodbnie to ja pierwszy tutaj jakis czas temu pisałem o zamknietym quescie.. więc nie wiem po kim miałbym to powtarzać.
"Prawdopodobnie" to wiesz. Moze i pisales, ale nadal nie wytlumaczyles skad ta pewnosc, ze istnieje i jest zamkniety? (pomijajac fakt, ze trudno stwierdzic, ze istnieje, skoro niby od zawsze byl zamkniety)

Cytuj:
Wszędzie szukasz metafor i spisków...? Zdobywanie expa z poznawaniem zagadek nie ma ze sobą związku.
Zagadka jest celem w jednym wypadku, w drugim exp. (zagadka to nie jej rozwiązanie!)
Dlatego nadal nie rozumiem zestawienia expa i zagadek razem, w tamtym poscie.

Cytuj:
Jak dalej masz problem to zastosuj się do ostatniego akapitu swojej ostatniej wypowiedzi.
Od poczatku sie do niego stosowalem, dlatego nie udzielalem sie w tym temacie, ale postanowilem to zmienic po przeczytaniu kilku twoich (i nie tylko) postow

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Brecht Pokaż post
Żeby udowodnić twoją ograniczoną poczytalność i małe IQ poproszę o DOWODY.
Aha, znow nie wiem co powiedziec = powyzywam troche? Niestety tym razem ci nie wyszlo, bo to zdanie nawet nie ma sensu.

Cytuj:
Zacytuj uprzejmie wszystkim moje wypowiedzi, w których zarzekam się, że SoF quest istnieje. Proszę tylko o pełne zdania, a nie wyrwane z kontekstu wyrazy. Wyjdzie cała twoja błazenada i błędne pojmowanie najprostszych wypowiedzi.
Prosze:

Cytuj:
Ech ludziki, a w jakim celu zaprzeczacie wciąż istnieniu na Rookgaardzie czegokolwiek bardziej złożonego niż quest z bananem? Przyjęliśmy do wiadomości, że nie uznajecie naszych gdybań za sensowne części układanki i nie musicie nam stale się ze swoim zdaniem narzucać. Nikt nie próbuje na siłę wpierać wam, że ukryte questy istnieją, więc zaprzestańcie swojej demagogii Nic nie zmieni, że zaprzeczysz czemuś, ja nadal będę tego szukał, więc po co strzępicie języki?
Chodzi o pierwsze zdanie. Co prawda z ostatniego mozna wywnioskowac, ze tego questa szukasz, a nie, ze juz go znalazles, ale wtedy nie upieraj sie przy tym, ze wiesz, ze on istnieje.
Ufocznik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-06-2009, 20:38   #4500
Beh0lder
Użytkownik Forum
 
Beh0lder's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2009
Lokacja: tutaj

Posty: 903
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Brecht Pokaż post
A co to orków nie ma na Rookgaardzie?

Dobra, może bardziej łopatologicznie...skoro sprowadzacie SoF quest do stanięcia na odpowiedniej kratce to ujmę to tak: aby wiedzieć na której kratce stanąć należy poznać mitologię i historię Rookgaardu, co może nakierować na właściwe pola lub pozwoli wydedukować jakie jeszcze czynności mogą być kluczowe.
Wyjasniasz co nalezaloby zrobic , gdybys nie wierzyl ze quest istnieje nawet bys o tym nie pisal ...

@up pobiles chyba rekord , nawet rocket tak dlugiego posta chyba nie napisal \o/
__________________
Tak mało ludzi uważa , że jestem debilem ,czuję się taki nie spełniony .

Ostatnio edytowany przez Beh0lder - 10-06-2009 o 20:40.
Beh0lder jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 4 (zarejestrowanych: 0, gości: 4)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 01:41.


Powered by vBulletin 3