Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 10-06-2009, 21:04   #4501
DK-LOG.911
Użytkownik Forum
 
DK-LOG.911's Avatar
 
Data dołączenia: 19 01 2008
Lokacja: Bydgoszcz
Wpisy bloga: 1

Posty: 482
Stan: Na Emeryturze
DK-LOG.911 ma numer GG 9863330 DK-LOG.911 ma login Tlenu gfos@tlen.pl
Domyślny

Cytuj:
Poczytaj sobie genesis rooka czy cos tam innego, to sie dowiesz czy i ew. jaki zwiazek ze swordem ma mino mag
W Genesis nie ma nic o Mieczu i Królewskim Magu.

--- ---

Ponieważ większość robi sobie jaja z Beh0ldera i mnie, postanowiłem nie napisać w tym temacie już ani jednego posta, dopóki Beh0lder się nie zmieni. Nie wiem dlaczego mnie uważacie za podobnego do niego. Luker's nawet ma nas w sygnaturce. Wszyscy o mnie tutaj zapomnijcie. To już mój ostatni post. DK odszedł...
__________________
I am allways glad to share the memory of the old times - Taghor Mithrilbasher
DK-LOG.911 jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 10-06-2009, 22:39   #4502
Pethaf
Użytkownik Forum
 
Pethaf's Avatar
 
Data dołączenia: 22 12 2007
Lokacja: Olkusz

Posty: 73
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Titania
Poziom: 32
Domyślny

Na waszym miejscu nie łykałbym tego haczyka (/big black cocka ^^)
To kolejny chwyt mający na celu rozpoczęcie dyskusji, która sprowokuje dyskusje której efektem będzie czyjaś kolejna próba samobójcza po niepowodzeniu na forum.
Pethaf jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-06-2009, 22:53   #4503
Ameriov
Użytkownik Forum
 
Ameriov's Avatar
 
Data dołączenia: 25 04 2006
Wpisy bloga: 4

Posty: 713
Profesja: Rookstayer
Gildia: Vampires
Świat: Isara
Poziom: 70
Skille: 96 Fish
Domyślny

Cytuj:
Dowodu nie dadza z jednego powodu: bo ich nie maja. Gdyby nie chcieli tego ujawniac, to w ogole nie zaczynaliby pisac swoich wywodow na forum, tylko siedzieliby cicho
Super.

Cytuj:
Nie, nikt nie bedzie tej wiedzy przyswajal, bo nie ma dowodu na to, ze jest to "wiedza", a nie jakies wymyslone bzdety. To tak jakbym napisal, ze na rooku mozna zdobyc demon armor, i jest to 100% pewne info, ale nie dam dowodu, bo nie i chuj. Uwierzylbys? Moze nie do konca trafione porownanie, ale chyba kazdy sie domysli o co chodzi..
Napisałem to samo geniuszu.

Cytuj:
Po co czytac jego posty skoro sa napisane w tonie "myslcie, to moze kiedys bedziecie tacy jak ja", wszedzie sie zarzeka jakoby znal 469 od podszewki, a nawet nie odroznia wcisnietych na pale/skopiowanych liczb od sensownego zdania w tym jezyku, ani nie potrafi sie zdecydowac czy w ogole jest to jezyk czy kod. Na dodatek wciskanie ludziom "spoilera ukrytego w lamiglowce" za tysiace zlotych i rozpowiadanie, ze dysponuje notatkami na 150-u stronach A4 wygladalo tak zalosnie, ze nawet nie chcialo mi sie tego szerzej komentowac. Tym bardziej zalosnie, gdy pomysle, ze dopiero co skonczyl gimnazjum (jest z mojego miasta)
Po co? Chociażby po to, aby móc mu udowodnić niespójność wypowiedzianych przez niego słów.
Sam tak bardzo pragniesz dowodów!
Cytuj:
Nie no kurwa, stary... Sam zes napisal jakies pierdoly, jakbys mial spoilery do ukrytych questow, a gdy nie potrafisz potwierdzic, ze w ogole jakiegos rozwiazales masz zamiar "obalac" nasze "glupoty"?
Gdybyś nie był tak bardzo zapatrzony w siebie, to wiedziałbyś o co chodzi.


Cytuj:
Poczytaj sobie genesis rooka czy cos tam innego, to sie dowiesz czy i ew. jaki zwiazek ze swordem ma mino mag, a quest nie moze sie zaczynac na mainie i konczyc na rooku.
Nie ma żadnego, 2ga część zdania- A masz dowody? Jeśli ich nie masz, to znaczy, że jednak może.

Hipokryta.

Cytuj:
Na waszym miejscu nie łykałbym tego haczyka (/big black cocka ^^)
To kolejny chwyt mający na celu rozpoczęcie dyskusji, która sprowokuje dyskusje której efektem będzie czyjaś kolejna próba samobójcza po niepowodzeniu na forum.
Napisałem tego posta przez Ciebie. W myśl mojej zasady
"Ktoś popełnił samobójstwo?-Jednego idioty na świecie mniej".
A nóż...


Tak, jak sami widzicie takie pisanie nie ma sensu. Już mamy 1 prowokatora mniej! Do dzieła ludzie- Przestańcie postować...

A na koniec:

Cytuj:
@up pobiles chyba rekord , nawet rocket tak dlugiego posta chyba nie napisal \o/
Też jestem fajny? Każdy ma opcje cytuj, tylko na cholerę pisać takie głupoty jak niektórzy.


~Ameriov.
__________________
Free Candy

Rookgaardians Smasher

Secrets Keeper.
Ameriov jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-06-2009, 23:24   #4504
Beh0lder
Użytkownik Forum
 
Beh0lder's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2009
Lokacja: tutaj

Posty: 903
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez DK-LOG.911 Pokaż post
Ponieważ większość robi sobie jaja z Be0ldera i mnie, postanowiłem nie napisać w tym temacie już ani jednego posta, dopóki Beh0lder się nie zmieni.
Papa !!!

// nie zycze sobie rowniez aby mnie do dk-noba porownywano

Cytuj:
Nie wiem dlaczego mnie uważacie za podobnego do niego.
Ja tez do k***** nedzy ;/...

Cytuj:
Luker's nawet ma nas w sygnaturce.
Nie puacz

Cytuj:
Wszyscy o mnie tutaj zapomnijcie.
BOZE ! A wiec jednak istniejesz !
Cytuj:
To już mój ostatni post. DK odszedł...
Uoo... chyba machne se podpis w stylu Piombona ... tylko podaj swoja date zgonu na pw;d

Cytuj:
Nie ma żadnego, 2ga część zdania- A masz dowody? Jeśli ich nie masz, to znaczy, że jednak może.
Ot chocby taki ze nie ma tunelu z maina na rooka , otwartego. Wiec jakim k**** cudem quest ma sie zaczac na mainie a konczyc na rooku np. ?

Cytuj:
Też jestem fajny? Każdy ma opcje cytuj, tylko na cholerę pisać takie głupoty jak niektórzy.
;D i co z tego to i tak chyba jeden z najdluzszych postow (jesli nie najdluzszy ) w tym, dziale , czy tez na forum.
__________________
Tak mało ludzi uważa , że jestem debilem ,czuję się taki nie spełniony .
Beh0lder jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-06-2009, 23:26   #4505
Ufocznik
Użytkownik Forum
 
Ufocznik's Avatar
 
Data dołączenia: 26 07 2004
Lokacja: Piła/Poznań

Posty: 1,425
Stan: Niegrający
Imię: Ufoczix
Ufocznik ma numer GG 1483849
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez DK-LOG.911 Pokaż post
W Genesis nie ma nic o Mieczu i Królewskim Magu.
Dlatego napisalem ogolnie: lub cos tam innego, mozna tez poczytac ksiazki, historie itp.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ameriov Pokaż post

Napisałem to samo geniuszu.
A ja to napisalem juz pare stron wczesniej "geniuszu", tylko do niektorych nadal nie dotarlo

Cytuj:
Po co? Chociażby po to, aby móc mu udowodnić niespójność wypowiedzianych przez niego słów.
Sam tak bardzo pragniesz dowodów!
Jeden pisze, ze quest jest zbugowany, inny, ze mozna go zrobic raz na 6 miesiecy, jeszcze inny, ze mozna go wykonac. Jak dla mnie to wszyscy jestescie siebie warci. Smieszni odkrywcy, ktorzy nigdy niczego nie odkryja

Cytuj:
Gdybyś nie był tak bardzo zapatrzony w siebie, to wiedziałbyś o co chodzi.
Poobalaj najpierw swoje glupoty:
Cytuj:
Podaj mi jeden powód, dla którego miałbym Ci dać choć część spoila do jakiegokolwiek ukrytego questa.
Cytuj:
Nie ma żadnego, 2ga część zdania- A masz dowody? Jeśli ich nie masz, to znaczy, że jednak może.
A gdzies napisalem, ze ma zwiazek? Nie, nie moze z bardzo prostego powodu, ktory juz ktos bardzo dobrze przedstawil wczesniej. Badz laskaw czytac wszystkie posty

Cytuj:
Hipokryta.
pl.wikipedia.org/wiki/hipokryzja

Cytuj:
A nóż...
...i widelec? Chyba chodzilo ci o "nuż"

Cytuj:
Tak, jak sami widzicie takie pisanie nie ma sensu. Już mamy 1 prowokatora mniej! Do dzieła ludzie- Przestańcie postować...
Tak! Nie bedziecie juz mieli komu sie chwalic swoja super wiedza tajemna
Ufocznik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-06-2009, 00:18   #4506
Old_Game
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 05 2008
Lokacja: Polska
Wiek: 35
Wpisy bloga: 1

Posty: 213
Stan: Na Emeryturze
Imię: Loneka
Profesja: Knight
Świat: Celesta
Poziom: 23
Skille: 60/60
Poziom mag.: 3
Domyślny

Wy za wszelką cenę chcecie odkryć questa nie?

Jeśli nie istnieje nie będziecie sie mogli z tym pogodzić i dalej będziecie szukać tego co już było \o/.

Nie "dowoduff" nie mam. Na to, że nie istnieje. Ale na to, ze istnieje też nie ma
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Blader19948 Pokaż post
No już mnie zaczynacie wku*wiać z tym Sunrisem. Pierwszy zdobył 100lvl na rooku. KONIEC!
Nie posiada on Spike Sworda, Brass Armor, Iron Helmeta;
nie walczył on z tarantulą, gulem ani minotaurem magiem;
nie jest GM'em, postacią Cipsoftu; nie znał Durina, Knightmare, Ducha Świętego czy Jezusa Chrystusa;
Old_Game jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-06-2009, 00:57   #4507
Beh0lder
Użytkownik Forum
 
Beh0lder's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2009
Lokacja: tutaj

Posty: 903
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

powrót trolla \o/ , no ale akurat tu sie zgodze choc nie wniosles nic do tematu , a stresciles ostatnie 5+ stron.
__________________
Tak mało ludzi uważa , że jestem debilem ,czuję się taki nie spełniony .
Beh0lder jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-06-2009, 10:43   #4508
<hmm>
Użytkownik Forum
 
<hmm>'s Avatar
 
Data dołączenia: 07 05 2008
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 212
Świat: Harmonia
Domyślny

@Amer
Nie było moim celem obrażanie Cie, tylko wyjaśnienie czegoś. NIe wiem nawet kiedy to napisałeś. Sorki.
A pisze tu bo czasami znajduje n to chwilkę... i jeszcze mnie troszkę bawi czytanie odpowiedzi ludzi nie potrafiących zrozumieć prostego zdania.

Dowody na idtnienie questa(i na boga, nie mowie tutaj o jego 'rozwiązaniu'): nie wpadliście geniusze, że skoro quest jest 'zbugowany' to dawanie wam gotowego opisu i tak nie zmieni waszego zdania na ten temat?
Naprawdę myślicie że twórcy gry siedzą przez ostatnei 2 lata w skryptach NPC rookgaardu i kasują wszelakie dialogi związane z minomage i spike swordem tak dla własnej radochy? KIedyś przynajmniej(z tego co sam pamiętam) trzy NPC potrafiły nawiązać do questu, teraz podobno żaden. A zapisane informacje rozrzucone po rookgaardzie gdzie się podziały i po co zostały usunięte?

Czasami wydaje mi się że sceptycy tacy jak Ufocznik widzac pewne pseudonimy po lewej od posta, nie czytają go kompletnie i zakładają że znowu napisane jest tam "hahaha i tak wam nie powiem, mojego wielkiego sekretu skąd mam tego spike sworda"... po chwili wyrywają z kontekstu jakieś zdanie tak by pasowało do ich wizji i cytują je prosząc o dowody.
Wracajcie expić, i nie liczcie ze to też ktoś zrobi za was.

I tak btw on topic (!!!).. nie milej było by się 'posprzeczać' na czysto roleplayowe tematy? Gdzie te kłótnie o to skąd Slepy Ork ma łuki skoro jest kowalem.. dlaczego Amber przypłynęła w ten a nie inny sposób/co przywiozła/kto jej pomagał..?
Ach zapomniałem.. fansajty zabiły RPG...
__________________
SETI@home - troche mądrzejsze wykorzystanie komputera
(Lekko zdezaktualizowane)
Linux a Projekt GNU
(przeczytać i zapamiętać do końca życia!)

"And then, something happened. I let go. Lost in oblivion. Dark and silent and complete. I found freedom. Losing all hope was freedom."
<hmm> jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-06-2009, 11:10   #4509
Pethaf
Użytkownik Forum
 
Pethaf's Avatar
 
Data dołączenia: 22 12 2007
Lokacja: Olkusz

Posty: 73
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Titania
Poziom: 32
Domyślny

RPG jest nieśmiertelne, a że teraz jest chwilowo osłabiane, przez między innymi takie tematy, to trzeba to zmienić.
Nigdy nie interesowało was, gdzie zapodział się zegarek Amber?
Czy to może czysty przypadek, że zgubiła go w nawałnicy, kiedy to jej tratwa dobijała do południowo-wschodniego brzegu Rookgaardu?
Pewnie zaraz posypią się posty, które zarzucą mi kłamstwo, a żeby przekonać się że to prawda, wystarczy ładnie, pełnym zdaniem zapytać Amber o godzinę ;]
Jak zresztą każdego NPC.
Pełne zdania, to droga do sukcesu, pisanie wyrywków w stylu "quest" "item's" itd. itp. nie ma najmniejszego sensu, bo odpowiedź ukryta jest gdzieś pod głęboką warstwą dialogową, jakże niedocenianą.
Pethaf jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-06-2009, 11:46   #4510
redfaction
Użytkownik Forum
 
redfaction's Avatar
 
Data dołączenia: 07 12 2003
Lokacja: Tychy

Posty: 273
Stan: Aktywny Gracz
Imię: ?
Świat: Kamadan!
Poziom: ?
redfaction ma numer GG 4524829
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pethaf Pokaż post
Pewnie zaraz posypią się posty, które zarzucą mi kłamstwo, a żeby przekonać się że to prawda, wystarczy ładnie, pełnym zdaniem zapytać Amber o godzinę ;]
"time" -> "Sorry, I lost my watch in a storm."

Amber reaguje tylko na wyrywkowe słowo, nie ma potrzeby pytać ją pełnym zdaniem - tak jak większość NPC.
__________________
rallaggallar
redfaction jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-06-2009, 11:48   #4511
Blooo
Użytkownik forum
 
Blooo's Avatar
 
Data dołączenia: 30 05 2009
Lokacja: K-Koźle
Wiek: 33

Posty: 31
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Gildia: Vx team
Świat: Luminera
Poziom: 115
Skille: 83/79
Poziom mag.: 7
Send a message via Skype™ to Blooo
Domyślny

Cytuj:
podobnie jak dk-log niebede jush nic pisal w tym temacie bo fszyscy poruwnujom mnie z beh0lderem
Jak dla mnie przypominasz Pokemona
Cytuj:
WlAtcy mooch – |>OL$|<1 $eR1AL AN1mOWANy |)LA |)ORO$lych=) $eR1AL mOże też byc |>RZeZNAcZONy |)LA W1|)ZooW O|) 16 LAt (W WeR$J1 OceNZvROWANeJ=) cZyL1 WeR$JA |3EZ)=) 1 O|) 18 (W WeR$J1 beZ ceNZvRy)=) $eR1AL Je$t NA|)AWANy W $tAcJ1 teLeW1ZyJNeJ TV 4 1 tWORZONy We WROclAW$|<1m $tv|)1v RM6=) |3OhAteRAm1 tegO $eR1ALv AN1mOWANegO $a cZteReJ O$m1OLAt|O|)$tAWOWeJ ORAZ 1ch NAvcZyc1eL|AN1 FRAl) 1 h1g1eN1$t|<1=) |ONA|)tO vżycZA glO$v Je|)NeJ Z |>O$tAc1 – (Ze$1OW1=) ()|)c1N|<1 $eR1ALv ceLOWO ZAW1eRAJa W1eLe blE|)ooW ORtOgRAF1cZNych – W tym $Am tytvl F1Lmv=) ])1ALOg1 ObF1tvJa W WvLgARyZmy=) chOc1Aż Wy|>RO|)v|RZygOtOWAl Ze$|>ool |3ehAv1OR=) |OW1e|)Z1ALNe Je$t $tv|)1O |)źW1E|1ZO|)y |>RZyc1agAJa |>RAW1e m1L1ONOWa W1|)OWN1E[2][3]=) |>O|>vLARNO$c "WlAtcooW mooch" Je$t Je|)NA|< Z|)ecy|)OWAN1e W1E|<$(hA=) g|)yż |)WA RAZy tyLe O$oob OgLa|)A $eR1AL W INteRNec1e[2]=) ])O O|OcZat|<1em WRZe$N1A 2007 ROZ|>OcZElA $1E em1$JA tRZec1eJ $eR11[4][5]=) W 2007 1 2008 RO|LANOWANA Je$t em1$JA "WlAtcooW mooch" |>OZA gRAN1cAm1 |>OL$|<1 – TV4 F1NAL1ZvJe $|>RZe|)Aż $eR1ALv ZAgRAN1cZNym $tAcJOm teLeW1ZyJNym=) NA |>OcZate|< Z W1eL|<1eJ |3RytAN11 1 N1em1ec[2]=) Tytvl |<1 NAW1aZvJe |)O tytvlv |>OW1e$c1 WlA|)cA mvch ANg1eL$|<1egO |>1$ARZA W1LL1AmA 6OL|)1NgA=)
Blooo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-06-2009, 12:17   #4512
redfaction
Użytkownik Forum
 
redfaction's Avatar
 
Data dołączenia: 07 12 2003
Lokacja: Tychy

Posty: 273
Stan: Aktywny Gracz
Imię: ?
Świat: Kamadan!
Poziom: ?
redfaction ma numer GG 4524829
Domyślny

Ten quest prawdopodobnie nie istnieje, przynajmniej żaden NPC nic o tym nie mówi, Mino Mag to nie NPC, ten teleport tam u niego prowadzi do nikąd a jak juz wspominalem zaden NPC nic nie wie o spike sword quescie.
Wiem to stąd że posiadam 100% z 7.7 NPC files ;-)
__________________
rallaggallar
redfaction jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-06-2009, 12:20   #4513
Pethaf
Użytkownik Forum
 
Pethaf's Avatar
 
Data dołączenia: 22 12 2007
Lokacja: Olkusz

Posty: 73
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Titania
Poziom: 32
Domyślny

Milcz głupcze beholdopodobny
używając pełnych zdań, szansa na znalezienie tego "słowa klucza" znacznie się zwiększa, zresztą, kto powiedział że to musi słowo, a nie pełne zdanie? ;]
Czy Knightmare w swej mądrości, tak prymitywnie ukrył by questa?
By każdy dzieciak, chaotycznie wklepujący byle co w klawiaturę mógł dostąpić zaszczytu poznania tajemnicy? dobrze się nad tym zastanów...
A jak to mówi stare przysłowie "nic w Tibii nie ginie"...
Zegarek może być wszędzie, może właśnie on jest niezbędny do wykonania misji, może trzeba znaleźć się o określonej godzinie, ciężkiej do ustalenia BEZ zegarka?

Ostatnio edytowany przez Pethaf - 11-06-2009 o 12:25.
Pethaf jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-06-2009, 12:25   #4514
redfaction
Użytkownik Forum
 
redfaction's Avatar
 
Data dołączenia: 07 12 2003
Lokacja: Tychy

Posty: 273
Stan: Aktywny Gracz
Imię: ?
Świat: Kamadan!
Poziom: ?
redfaction ma numer GG 4524829
Domyślny

Ja tak mówie, bo wiem co widzę.
Dla przykładu pokaże Ci plik NPC Dalheima
Jeżeli ktoś tu jest głupcem to raczej Ty ;-)

I btw. w pliku z NPC Amber nie ma żadnej akcji, tj. nawet jeśli zegarek gdzieś jest to nie możesz go jej oddać / ona go nie potrzebuje / nawet jak jakimś cudem oddasz to nic Ci nie powie / nic nie dostaniesz.

Ukryty tekst:

# GIMUD - Graphical Interface Multi User Dungeon
# dallheim.npc: Datenbank für den Dorfwächter Dallheim (Rookgaard)

Name = "Dallheim"
Sex = male
Race = 1
Outfit = (131,76-38-76-95)
Home = [32093,32180,6]
Radius = 1
GoStrength = 10

Behaviour = {
ADDRESS,"hello$",! -> "<nods silently>"
ADDRESS,"hi$",! -> *
ADDRESS,! -> Idle
BUSY,"hello$",! -> "Not now."
BUSY,"hi$",! -> *
BUSY,"heal$",Burning>0 -> "You are burning. I will help you.", Burning(0,0), EffectOpp(15)
BUSY,"heal$",Poison>0 -> "You are poisoned. I will help you.", Poison(0,0), EffectOpp(14)
BUSY,"heal$",HP<65 -> "You are looking really bad. Let me heal your wounds.", HP=65, EffectOpp(13)
BUSY,"heal$" -> "You aren't looking really bad. Sorry, I can't help you."
BUSY,! -> NOP
VANISH,! -> "Hm."

"bye" -> "Bye.", Idle
"farewell" -> *
"how","are","you" -> "Fine."
"sell" -> "I sell nothing."
"advice",level<4 -> "Be careful out there and avoid the dungeons."
"advice",level>3 -> "Be careful out there."
"job" -> "I am the bridgeguard. I defend Rookgaard against the beasts from the wilderness and the dungeons!"
"name" -> "Dallheim."
"time" -> "No idea."
"help" -> "I have to stay here, sorry, but I can heal you if you are wounded."
"monster" -> "I will crush all monsters who dare to attack our base."
"dungeon" -> "Dungeons are dangerous, be prepared."
"wilderness" -> "There are wolves, bears, snakes, deers, and spiders. You can find some dungeon entrances there, too."
"sewer" -> "In the sewers there are some rats, fine targets for young heroes."
"god" -> "I am a follower of Banor."
"banor" -> "The great one! Read books to learn about him."
"king" -> "HAIL TO THE KING!"
"seymour" -> "Leave me alone with this whimp."
"willie" -> "A fine cook and farmer he is."
"amber" -> "I don't trust her."
"hyacinth" -> "Strange Fellow, hides somewhere in the mountains of the isle."
"weapon" -> "With my spikesword I slice even a cyclops in pieces."
"magic" -> "Not interested in such party tricks."
"tibia" -> "A nice place for a hero, but nothing for whelps."
"heal$",Burning>0 -> "You are burning. I will help you.", Burning(0,0), EffectOpp(15)
"heal$",Poison>0 -> "You are poisoned. I will help you.", Poison(0,0), EffectOpp(14)
"heal$",HP<65 -> "You are looking really bad. Let me heal your wounds.", HP=65, EffectOpp(13)
"heal$" -> "You aren't looking really bad. Sorry, I can't help you."
}


Jest JEDNO pełne zdanie. How are you.
Coś jeszcze chcesz powiedzieć, głupcze?
__________________
rallaggallar
redfaction jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-06-2009, 14:21   #4515
Beh0lder
Użytkownik Forum
 
Beh0lder's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2009
Lokacja: tutaj

Posty: 903
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pethaf Pokaż post
Milcz głupcze beholdopodobny
używając pełnych zdań, szansa na znalezienie tego "słowa klucza" znacznie się zwiększa, zresztą, kto powiedział że to musi słowo, a nie pełne zdanie? ;]
Czy Knightmare w swej mądrości, tak prymitywnie ukrył by questa?
By każdy dzieciak, chaotycznie wklepujący byle co w klawiaturę mógł dostąpić zaszczytu poznania tajemnicy? dobrze się nad tym zastanów...
A jak to mówi stare przysłowie "nic w Tibii nie ginie"...
Zegarek może być wszędzie, może właśnie on jest niezbędny do wykonania misji, może trzeba znaleźć się o określonej godzinie, ciężkiej do ustalenia BEZ zegarka?
Wstukujac po kolei slowa ze slownika angielskiego szansa jest kilkakrotnie wieksza niz dumanie nad ukladaniem zdan na ktore moglby odpowiedziec.
A zegarek prawdopodobnie lezy pod troll mountain u orkow w skrzynce.

@redfaction
No ... przynajmniej jakis dowod dales ;d a nie tylko pieprzysz be sensu ze cos masz a nie pokazesz ...
__________________
Tak mało ludzi uważa , że jestem debilem ,czuję się taki nie spełniony .

Ostatnio edytowany przez Beh0lder - 11-06-2009 o 14:26.
Beh0lder jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-06-2009, 15:28   #4516
<hmm>
Użytkownik Forum
 
<hmm>'s Avatar
 
Data dołączenia: 07 05 2008
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 212
Świat: Harmonia
Domyślny

.................
__________________
SETI@home - troche mądrzejsze wykorzystanie komputera
(Lekko zdezaktualizowane)
Linux a Projekt GNU
(przeczytać i zapamiętać do końca życia!)

"And then, something happened. I let go. Lost in oblivion. Dark and silent and complete. I found freedom. Losing all hope was freedom."

Ostatnio edytowany przez <hmm> - 11-06-2009 o 19:32.
<hmm> jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-06-2009, 17:57   #4517
Szpec
Zbanowany
 
Data dołączenia: 22 11 2008
Lokacja: KrK

Posty: 119
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Kyra
Poziom: 97
Skille: 24/31
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez <hmm> Pokaż post
Dowody na idtnienie questa(i na boga, nie mowie tutaj o jego 'rozwiązaniu'): nie wpadliście geniusze, że skoro quest jest 'zbugowany' to dawanie wam gotowego opisu i tak nie zmieni waszego zdania na ten temat?
Zapodaj, z chęcią poczytam nawet jeżeli nic nie daje...

Cytuj:
Naprawdę myślicie że twórcy gry siedzą przez ostatnei 2 lata w skryptach NPC rookgaardu i kasują wszelakie dialogi związane z minomage i spike swordem tak dla własnej radochy?
W sumie fakt ze usuwaja... Chca jakby zatrzec slady po quescie - tylko po co nadal miecz jest na wyspie?

Co do skryptow ktore sa zamieszcone wyzej - nie do konca wierze w ich autentyczność.
Szpec jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-06-2009, 21:31   #4518
Heatvich
Użytkownik Forum
 
Heatvich's Avatar
 
Data dołączenia: 14 01 2009
Lokacja: MyWorld

Posty: 257
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Harmonia
Poziom: 20
Skille: 18/21
Heatvich ma numer GG 666666shatan
Domyślny

@up
Dla klimatu
Ozdoby
Zachęty do gry
Pytania się "Po co miecz jest na wyspie".
Starczy?

@!top
Może w końcu dojdziecie do porozumienia.
Jeśli usuwają ślady po quescie, to znaczy że go nie ma. Banalne nie prawdaż?
__________________

Time 4 Some Fun.



99% ludzi uważa że grafika jest najważniejszą częścią gry. Jeśli należysz do tego 1%, wklej to do podpisu.
Heatvich jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-06-2009, 23:01   #4519
Old_Game
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 05 2008
Lokacja: Polska
Wiek: 35
Wpisy bloga: 1

Posty: 213
Stan: Na Emeryturze
Imię: Loneka
Profesja: Knight
Świat: Celesta
Poziom: 23
Skille: 60/60
Poziom mag.: 3
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Heatvich Pokaż post
@up
@!top
Może w końcu dojdziecie do porozumienia.
Jeśli usuwają ślady po quescie, to znaczy że go nie ma. Banalne nie prawdaż?

Zgadzam się !! \o/
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Blader19948 Pokaż post
No już mnie zaczynacie wku*wiać z tym Sunrisem. Pierwszy zdobył 100lvl na rooku. KONIEC!
Nie posiada on Spike Sworda, Brass Armor, Iron Helmeta;
nie walczył on z tarantulą, gulem ani minotaurem magiem;
nie jest GM'em, postacią Cipsoftu; nie znał Durina, Knightmare, Ducha Świętego czy Jezusa Chrystusa;
Old_Game jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-06-2009, 04:57   #4520
Ameriov
Użytkownik Forum
 
Ameriov's Avatar
 
Data dołączenia: 25 04 2006
Wpisy bloga: 4

Posty: 713
Profesja: Rookstayer
Gildia: Vampires
Świat: Isara
Poziom: 70
Skille: 96 Fish
Domyślny

@Lesiu (co do pw)

Chyba udało Ci się mnie nabrać po czasie, gz!
Ale przynajmniej przez Ciebie, czy też dzięki Tobie znam orkowy na pamięć.

@Beholder

Ty serio przestań się już odzywać...


Cytuj:
@!top
Może w końcu dojdziecie do porozumienia.
Jeśli usuwają ślady po quescie, to znaczy że go nie ma. Banalne nie prawdaż?
Zakładając, że quest jest tylko wtedy, kiedy nagroda to coś materialnego: owszem. We większości przypadków (...).
__________________
Free Candy

Rookgaardians Smasher

Secrets Keeper.
Ameriov jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 5 (zarejestrowanych: 0, gości: 5)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 15:52.


Powered by vBulletin 3