Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > RPG

Notki

RPG Wszystko o grach RPG i cRPG, czy może MMORPG.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 05-04-2009, 23:47   #981
eerion
CS Tibia.pl Team
 
eerion's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2003
Lokacja: Utopia
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,908
Stan: Niegrający
eerion ma numer GG 4323111
Domyślny

Cytuj:
Hej tylko powiedziałem co sądziłem nie puszę się na znawcę, ok? -.-
To się praktycznie do Plague odnosiło ;P
Ty nie rzucałeś takimi (nic nie wiem, ale zachowuję się jakbym siedział za programistami) stwierdzeniami

Aha - jeśli chcesz się w takim razie zapytać po co l. mnoga - chodziło o lepszy efekt . No i poza tym bardzo często teraz możesz usłyszeć takie wypowiedzi wokół, więc...
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Jezeli juz jestesmy przy Vision of Escaflowne - fajnego hentaja z tego widzialem
Wpuścić takiego maniaka do tematu o anime

eerion.blogspot.com - Jak to gaijin Japonię ogarniał, czyli relacja z kraju kwitnącej wiśni.

Ostatnio edytowany przez eerion - 06-04-2009 o 09:45.
eerion jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 06-04-2009, 00:55   #982
Vrael
Użytkownik Forum
 
Vrael's Avatar
 
Data dołączenia: 06 02 2006
Lokacja: Poznan
Wiek: 32

Posty: 526
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elder Druid
Świat: Arcania
Domyślny

Ano chyba ze Swoja droga to ostatnio powoli zmieniam zdanie co do Ulduaru.
Vrael jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-04-2009, 18:04   #983
Ametystowec
Użytkownik Forum
 
Ametystowec's Avatar
 
Data dołączenia: 28 03 2006
Lokacja: Ustka

Posty: 247
Stan: Niegrający
Domyślny

A ja, pomimo, ze gram w to od 5 miesiecy i mam 74 warriora tanka i moim zdaniem tankuje znakomicie (byl okres ze lecialem w arms na DPSa i kazdy tank ktory wtedy z nami szedl nie ogarnial - nie trzymal aggro). Jednak martwia mnie pewne sprawy, a mianowicie;

-moja zyciowa w posiadaniu golda to 740 monet (nie mam flying mounta!) (319 mining/92 blacksmithing)
-mam tylko jednego epica w EQ (trinket z MGT HC) reszta to niebieskie
-na arenie doslownie nie ma teamu, ktory by nam nie najebal (moj team to holy priest) (musze dodac, ze na duelu karam doslownie kazda napotkana osobe (nie dotyczy paladynow)
-jak mam expic? grindowac & questowac i "zadowalac" sie itemami z questow, czy chodzic na instancje w celu zdobycia lepszego EQ, zeby nie byc ostatnim noobem, ktory lazi w uncommonach
-patrzac na inne postacie na 80 lv to 95% jest full epic, wiec martwie sie o to, czy ktos mnie bedzie chcial na rajdzie
-itemy kupowac na AH? czy dropic na instancjach/questach?

aa, i jeszcze tutaj - link do mojej postaci

http://eu.wowarmory.com/character-sh...ggus&n=Conrack

Prosilbym o proste odpowiedzi, bez zbednego wowijskiego zargonu (gdyz do tej pory nie mam pojecia co to jest np. "t6")

Pozdro

Ostatnio edytowany przez Ametystowec - 06-04-2009 o 18:13.
Ametystowec jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-04-2009, 19:11   #984
eerion
CS Tibia.pl Team
 
eerion's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2003
Lokacja: Utopia
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,908
Stan: Niegrający
eerion ma numer GG 4323111
Domyślny

Cytuj:
(319 mining/92 blacksmithing)
Cofasz się dow cześniejszych krain, i dociągasz BSa i Mining co najmniej do 350 (start poziom w northrend)

Cytuj:
-mam tylko jednego epica w EQ (trinket z MGT HC) reszta to niebieskie
Przed 80 to nie ma żadnego znaczenia

Cytuj:
-na arenie doslownie nie ma teamu, ktory by nam nie najebal (moj team to holy priest) (musze dodac, ze na duelu karam doslownie kazda napotkana osobe (nie dotyczy paladynow)
Wbij 80ty, zbierz gear i dopiero wchodź na arenę.
A arena to nie duel. Duel nie jest żadnym wyznacznikiem. Żadne 1 vs 1 nie jest
Cytuj:
-jak mam expic? grindowac & questowac i "zadowalac" sie itemami z questow, czy chodzic na instancje w celu zdobycia lepszego EQ, zeby nie byc ostatnim noobem, ktory lazi w uncommonach
Rozłożył mnie ten tekst z ostantim noobem w Uncommonach. Aż wzorowo aluchem jedzie.
Do lvlu 80 liczy się tylko exp.

Cytuj:
-patrzac na inne postacie na 80 lv to 95% jest full epic, wiec martwie sie o to, czy ktos mnie bedzie chcial na rajdzie
Popatrz na wymagane lvle tych epicków...
Tak tak - 80
Cytuj:
-itemy kupowac na AH? czy dropic na instancjach/questach?
Jakie itemy? Gear? Rajdy/crafting
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Jezeli juz jestesmy przy Vision of Escaflowne - fajnego hentaja z tego widzialem
Wpuścić takiego maniaka do tematu o anime

eerion.blogspot.com - Jak to gaijin Japonię ogarniał, czyli relacja z kraju kwitnącej wiśni.
eerion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-04-2009, 20:06   #985
Dawergo
Użytkownik Forum
 
Dawergo's Avatar
 
Data dołączenia: 14 09 2005
Lokacja: Szczecin
Wiek: 31

Posty: 831
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Dawergo
Profesja: Druid
Gildia: Poland Team
Świat: Eonar
Poziom: 80
Domyślny

Ametys a mi to sie wydaje ze na allegro postac kupiles, na tym lvlu powinienes juz wiedziec to i owo...
__________________
Prawie nowy rekord. 62 KB w podpisie. Wald~

http://www.cda.pl/gry-online/g/f_toya2.htm

http://www.toya.net.pl/~qqraczy/lekcja1.swf
Dawergo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-04-2009, 21:47   #986
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Ehh i do tego expi w prot? :| Sporo enchantów i socketów do tankowania na 74?! I ty się dziwisz że nie masz kasy? Ehh... Aaaaaalegro.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-04-2009, 22:13   #987
Ametystowec
Użytkownik Forum
 
Ametystowec's Avatar
 
Data dołączenia: 28 03 2006
Lokacja: Ustka

Posty: 247
Stan: Niegrający
Domyślny

@2up

Hmm, nie wiem tego i owego, bo zanim zrobilem warriora to mam jeszcze 65 paladyna na servie RP, a tam nie uzywa sie zargonu. No i nie przeczytalem ZADNEGO manuala, na temat gry, wszystkiego dowiadywalem sie na bierzaco, a moj kontakt z innymi ograniczal sie do instancji (no, teraz mam ciekawsza gildie to sie jakos gada, ale glupio mi sie ich pytac, bo ta gildia jest w miare ogarnita)

@up

Expie w prot, bo lubie brac na klate po 5-10 mobow i wtedy spamowac GSem i TCem : ) a pozatym moj ojciec gra priestem w holy wiec sklad mamy gotowy, bo DPSow to jest jak psow. Btw moj ojciec ma warriora w fury (71lv) i moby go zjadaja szybko
Ametystowec jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-04-2009, 22:23   #988
Vrael
Użytkownik Forum
 
Vrael's Avatar
 
Data dołączenia: 06 02 2006
Lokacja: Poznan
Wiek: 32

Posty: 526
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elder Druid
Świat: Arcania
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
Ehh i do tego expi w prot? :|
Nie no, akurat to jest dość popularne bo buffneli dps prot warriora w końcu.
Vrael jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-04-2009, 23:42   #989
xoz
Użytkownik Forum
 
xoz's Avatar
 
Data dołączenia: 11 06 2007
Lokacja: ustka

Posty: 644
Stan: Niegrający
Domyślny

łobożesztymoj, alluch z mojego miasta. Szykuj haracz :S
__________________
W blasku mojej zajebistości można piec ciasteczka.
xoz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-04-2009, 23:48   #990
eerion
CS Tibia.pl Team
 
eerion's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2003
Lokacja: Utopia
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,908
Stan: Niegrający
eerion ma numer GG 4323111
Domyślny

Cytuj:
Ehh i do tego expi w prot? :| Sporo enchantów i socketów do tankowania na 74?!
Ja też leveluje warka w prot. Gear zbieram pół na pół, ale ogólnie sposób gry jest niesamowicie przyjemny. I soluje olbrzymi odłam elit. Praktycznie wszystko co da się zestunować to ubijam. I każdego castera.

Cytuj:
Hmm, nie wiem tego i owego, bo zanim zrobilem warriora to mam jeszcze 65 paladyna na servie RP, a tam nie uzywa sie zargonu.
Dziwne. Gram na serwie RP, grałem tylko na nim a operuje żargonem O_o
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Jezeli juz jestesmy przy Vision of Escaflowne - fajnego hentaja z tego widzialem
Wpuścić takiego maniaka do tematu o anime

eerion.blogspot.com - Jak to gaijin Japonię ogarniał, czyli relacja z kraju kwitnącej wiśni.
eerion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-04-2009, 07:30   #991
PLague
Użytkownik Forum
 
PLague's Avatar
 
Data dołączenia: 23 02 2006
Lokacja: Koszary

Posty: 279
Domyślny

Cytuj:
To się praktycznie do Plague odnosiło ;P
Podobnie, wyrażałem swoja opinię. Rajdy w BC były trudne. Nawet bardzo trudne. Przy nich, te wotlkowe są kpiną jakąś - moze Ulduar to zmieni, chociaż nie liczyłbym na to. Jeśli twierdzisz, że rajdy z podstawki były jeszcze trudniejsze, działa to na jeszcze większą niekorzyść dla WotLK w moich oczach.

W WoW przed wydaniem BC nie grałem, więc po prostu też nie miałem o 40tkach swojego zdania - nie uczestniczyłem w nich.
__________________
Fennec here, fennec there, fennecs are everywere.
PLague jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-04-2009, 08:40   #992
eerion
CS Tibia.pl Team
 
eerion's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2003
Lokacja: Utopia
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,908
Stan: Niegrający
eerion ma numer GG 4323111
Domyślny

Cytuj:
Podobnie, wyrażałem swoja opinię. Rajdy w BC były trudne. Nawet bardzo trudne. Przy nich, te wotlkowe są kpiną jakąś - moze Ulduar to zmieni, chociaż nie liczyłbym na to. Jeśli twierdzisz, że rajdy z podstawki były jeszcze trudniejsze, działa to na jeszcze większą niekorzyść dla WotLK w moich oczach.
Ale ty chociaż czytałeś co blizzard pisze na ten temat? bo chyba nie bardzo.
Blizz powiedział, że T7 lvl rajdy są wstępem do rajdowania. Aby nie było tak, że gracze mają masę problemów z wygearowaniem i zaczęciem samego kara. Fakt, że z tą łatwością przegięli, ale...
Ulduar ma być rajdem o kilka klas wyższym. Jest to oficjalne oświadczenie. Ulduar ma być wymagający, trudny i pochłaniający czas. Nie jak SWP. Ale jak TK/SSC/MH. Algalon ma być jeszcze trudniejszy.
"Nie liczyłbym na to" - na jakiej podstawie robisz swoje prognozy? Widzimisię? bo ja raczej biorę pod uwagę słowa tych, którzy tą grę tworzą od początku.
Ludzie mówią, że wow się staje casualowy. Ale tak naprawdę oil to faktycznie po prostu jeden buff mniej - mniej kasy do odfarmienia. O potach nie wspomnę. Już nie masz niezależnego 180 mp/5 za kase. Teraz pot jest bardziej narzędziem awaryjnym.
W podstawowywm WoWie rajdy to był completny hardcore. W porównaniu WoW -> TBC można już mówić o casualostwie. W BT pierwszych 3 bossów prościutkich, rajdy o wiele mniejsze, itd.
Wiem, bo mój znajomy, rajder z podstawki po jakimś czasie odpuścił sobie TBC właśnie przez takie rzeczy.
Czy czułeś się jak casual? Ja nie. I tak samo będzie w WotLK.

się rozpisałem
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Jezeli juz jestesmy przy Vision of Escaflowne - fajnego hentaja z tego widzialem
Wpuścić takiego maniaka do tematu o anime

eerion.blogspot.com - Jak to gaijin Japonię ogarniał, czyli relacja z kraju kwitnącej wiśni.
eerion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-04-2009, 09:08   #993
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez eerion Pokaż post
Ja też leveluje warka w prot. Gear zbieram pół na pół, ale ogólnie sposób gry jest niesamowicie przyjemny. I soluje olbrzymi odłam elit. Praktycznie wszystko co da się zestunować to ubijam. I każdego castera.
Mi chodzi o to, że on ma tyle enchantów i gemów jakby nie miał zamiaru levelować dalej / zmieniać ekwipunku. Z tego co zrozumiałem z jego posta wynika, że on robi tylko instancje i na tym polega jego expienie.

Poza tym, nie dam się wkręcić, że nie miałeś okazji nauczyć się grać. Masz dwie postacie +60 lev i nadal nie łapiesz o co chodzi? Nie żartuj sobie...
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-04-2009, 11:30   #994
malkolm
Użytkownik Forum
 
malkolm's Avatar
 
Data dołączenia: 09 05 2005

Posty: 275
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez eerion Pokaż post
W porównaniu WoW -> TBC można już mówić o casualostwie. W BT pierwszych 3 bossów prościutkich, rajdy o wiele mniejsze, itd.
No tych 3 bosów to faktycznie był żart, ale nie zapominaj że takich bosów jak Vashj czy Ka'el to "casulastwo" widziało tylko na filmikach w youtube.
Nawet dodane później epaxy za free (badge gear) im nie pomógł.
__________________
"W zeszłym roku o tej porze padał deszcz."

Ostatnio edytowany przez malkolm - 07-04-2009 o 11:32.
malkolm jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-04-2009, 13:43   #995
Lord Dreathan
Użytkownik Forum
 
Lord Dreathan's Avatar
 
Data dołączenia: 06 08 2004
Wiek: 34
Wpisy bloga: 4

Posty: 1,520
Stan: Niegrający
Lord Dreathan ma numer GG 5945841
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez malkolm Pokaż post
No tych 3 bosów to faktycznie był żart, ale nie zapominaj że takich bosów jak Vashj czy Ka'el to "casulastwo" widziało tylko na filmikach w youtube.
Nawet dodane później epaxy za free (badge gear) im nie pomógł.
Kiedys czytalem fajny komentarz przez gracza.
Napisal iz nawet dobrze ze pierwszych 3 bossow w BT jest latwych, poniewaz weterani byli juz wymeczeni po vashj, kaelu, MH.
__________________
Althunus, Fallen Dark, Harlequin Vito, Gutesco Vito, Acutus and Sinistril - always in my heart.

"We are falling - falling to rise"


Ukryty tekst:
[b] Pomogłem? Wkurzyłem? Mam fajny nick? Zostaw po sobie ślad w postaci NOTKI
Lord Dreathan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-04-2009, 13:46   #996
Ametystowec
Użytkownik Forum
 
Ametystowec's Avatar
 
Data dołączenia: 28 03 2006
Lokacja: Ustka

Posty: 247
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
Poza tym, nie dam się wkręcić, że nie miałeś okazji nauczyć się grać. Masz dwie postacie +60 lev i nadal nie łapiesz o co chodzi? Nie żartuj sobie...

Ujme to tak: nie znam zargonu, bo z tego co sie domyslam, to sklada sie on w 70% ze skrotow spelli i np. nazw raidow. A tak sie niefortunnie zlorzylo, ze jak wbijalem juz ten 70lv, to wyszedl WOTLK i nie mialem tej przyjemnosci z robienia jakichkolwiek raidow. Bylem MOZE na 4 raidach lacznie (i w tym kazdy raid byl dla 60 levela). Skrotow spelli nie znam, bo jezeli mag pusza jakis czar, to skad ja mam wiedziec co on mi zarzucil? Przeciez w trakcie walki nie bede jechal po ikonkach od debuffa i sprawdzal co dostalem (i nie lubie jak mi napisy fruwaja na ekranie, np "you have been polimorphed" lub cos w tym stylu).

OCB z tym alluchem, bo mam wrazenie, ze to jakis uzytkownik, ktory tu pisal madrosci a gowno wiedzial - nie, nie jestem nim.
Ametystowec jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-04-2009, 14:09   #997
Rothes
Książe Cieni
 
Rothes's Avatar
 
Data dołączenia: 03 06 2004
Lokacja: Suwałki / Wrocław
Wiek: 33

Posty: 1,132
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Guardia
Poziom: 130
Skille: 22/29
Poziom mag.: 73
Rothes ma numer GG 8040057 Adres Jabbera do Rothes
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ametystowec Pokaż post
OCB z tym alluchem, bo mam wrazenie, ze to jakis uzytkownik, ktory tu pisal madrosci a gowno wiedzial - nie, nie jestem nim.
Członek przymierza, alliance'u... nie zwracaj na to uwagi, tania prowokacja.
__________________
~~~ Proud to be bestowed the honorary title of Senator by CipSoft ~~~

Proszę do mnie nie pisać w sprawach związanych z moderacją forum. Zrezygnowałem z pełnienia tej funkcji.
Rothes jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-04-2009, 16:22   #998
xoz
Użytkownik Forum
 
xoz's Avatar
 
Data dołączenia: 11 06 2007
Lokacja: ustka

Posty: 644
Stan: Niegrający
Domyślny

prowokacja? lol bardziej "zart" w klimatach hordy

Cytuj:
mam wrazenie, ze to jakis uzytkownik, ktory tu pisal madrosci a gowno wiedzial
nie bede sie wypowiadal na temat czyjejs wiedzy o tej grze. ty tez tego nie rob skoro mnie nie znasz ani troche
__________________
W blasku mojej zajebistości można piec ciasteczka.

Ostatnio edytowany przez xoz - 07-04-2009 o 17:06.
xoz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-04-2009, 16:55   #999
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ametystowec Pokaż post
Ujme to tak: nie znam zargonu, bo z tego co sie domyslam, to sklada sie on w 70% ze skrotow spelli i np. nazw raidow. A tak sie niefortunnie zlorzylo, ze jak wbijalem juz ten 70lv, to wyszedl WOTLK i nie mialem tej przyjemnosci z robienia jakichkolwiek raidow. Bylem MOZE na 4 raidach lacznie (i w tym kazdy raid byl dla 60 levela). Skrotow spelli nie znam, bo jezeli mag pusza jakis czar, to skad ja mam wiedziec co on mi zarzucil? Przeciez w trakcie walki nie bede jechal po ikonkach od debuffa i sprawdzal co dostalem (i nie lubie jak mi napisy fruwaja na ekranie, np "you have been polimorphed" lub cos w tym stylu).
Wciąż bullshit. Nie mów mi tu o jakiś "żargonie". Skróty w Wowie są powszechnie znane, jeśli ty jesteś taki niezaznajomiony to może grałeś non stop sam, nie wiem... Ja swoją pierwszą postać zrobiłem już w TBC, był to hunter, grając samemu, tylko levelując, wbiłem 70 level. I miałem już jakieś pojęcie o grze. Po prostu tego nie rozumiem, to tak jakbyś 10 lat mieszkał w Anglii i wciąż nie potrafił angielskiego...

Cytuj:
OCB z tym alluchem, bo mam wrazenie, ze to jakis uzytkownik, ktory tu pisal madrosci a gowno wiedzial - nie, nie jestem nim.
Faktem jest, że to ty gówno wiesz. Ale powiem ci, że dobrze że jesteś alluchem. Właśnie tam powinni trafiać tacy gracze jak ty, którzy nie potrafią nauczyć się grać do 70 levela...

Ostatnio edytowany przez CytrynowySorbet - 07-04-2009 o 16:56.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-04-2009, 17:26   #1000
_WrD_
Użytkownik Forum
 
_WrD_'s Avatar
 
Data dołączenia: 01 05 2007

Posty: 1,261
_WrD_ ma numer GG 5762125
Domyślny

Nie jedźcie po nim, dobra?
To, że nie zna skrótów, żargonu itp to nie znaczy, że nie umie grać! Zagraj samemu - bez gildii, kumpli itd, bez kontaktu z ludźmi. Jak niby miał się tego nauczyć?
Zauważyłem, że jak ktoś pisze coś, z czym nie całkiem się zgadzacie, po prostu go objeżdżacie. Nawet, jeśli po prostu wyraża swoją opinię.
Eh, w niektórych tibia zostaje na całe życie...
_WrD_ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 10:22.


Powered by vBulletin 3