Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Morgana

Notki

Morgana Wydarzenia ze świata Morgana

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 18-06-2010, 01:30   #6541
Wiecznyodpoczynek
Użytkownik Forum
 
Wiecznyodpoczynek's Avatar
 
Data dołączenia: 08 04 2008
Lokacja: Polska

Posty: 512
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Rosi Thern
Profesja: Elite Knight
Gildia: Flow
Świat: Morgana
Poziom: 160
Skille: 90+/90+
Poziom mag.: 9
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kambaa Pokaż post
@ Siema mateo )))))))))



Dobrze ze byłem spajem to sobie pogram z kolegami z Morgany >
HAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHAHAHAHAHAHAHA
__________________
Wiecznyodpoczynek jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 18-06-2010, 05:57   #6542
Kambaa
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 03 2010

Posty: 61
Domyślny

[quote=Kambaa;2766372]@ Siema mateo )))))))))



Dobrze ze byłem spajem to sobie pogram z kolegami z Morgany >

--- Kambaa dodał 4 minut i 42 sekund później ---

Heeeh
Kambaa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-06-2010, 08:09   #6543
Elesar Inferno
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 07 2006

Posty: 662
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Flow
Świat: Morgana
Poziom: 187
Skille: 109/94
Poziom mag.: 25
Domyślny

Kamba pierwsze jaranie/picie w życiu? Opowiedz jak było!
Elesar Inferno jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-06-2010, 12:06   #6544
Kambaa
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 03 2010

Posty: 61
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Elesar Inferno Pokaż post
Kamba pierwsze jaranie/picie w życiu? Opowiedz jak było!
Nie jaram zioła sorry , a co do picia mialem zakonczenie sezonu to sie najebałem i było miło

btw. Chuj ci w dupe leszczyno jebana daje sobie reke uciac ze nawet taki patalach jak kurczak by cie wjebal hi thx bye
Kambaa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-06-2010, 12:34   #6545
Elesar Inferno
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 07 2006

Posty: 662
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Flow
Świat: Morgana
Poziom: 187
Skille: 109/94
Poziom mag.: 25
Domyślny

No Kura by mi najebal co do tego nie ma watpilwosci, widze ze naprawde zakres twojego slownictwa jest ograniczony jak ty sam. I ty masz niby 20 lat? wyzywasz sie jak dzieciak ciagle pierodlisz jakies grozby ktorych potem nie spelniasz, najwyzsza pora sie ogarnac ja nie mam zamiaru wiecej do ciebie nic pisac wiec papa

Co do twojego "nejebania" sie to kto normalny po milym jak to okresliles melanzu wejdzie na forum tibi i zacznie sie chwalic ze sie napierodlil? lol

A kura widze masz konkretny szacunek wsrod swoich ziomkow haha

Ostatnio edytowany przez Elesar Inferno - 18-06-2010 o 12:36.
Elesar Inferno jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-06-2010, 14:05   #6546
Kakej92
Użytkownik Forum
 
Kakej92's Avatar
 
Data dołączenia: 08 11 2008

Posty: 299
Imię: Kakeej
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Flow
Świat: Morgana
Domyślny

Kur*a dobrze Wam się nudzi barany, wydzwaniacie do ludzi kiedy sobie piją w spokoju. Widać, że życia nie macie i próbujecie uprzykrzyć życie innym -.-
__________________
In memory of Eter Rael


19:57 Izervis [86]: Slain at Level 162 by Demestos, Frutcik, Izervis, Magiczna Niki and Vildingen.
19:57 Izervis [86]: kurwa UDALO SIE
19:57 Izervis [86]: jebac to ze poprawilem 3 przedmioty
19:57 Izervis [86]: ZAJEBALEM KAKEJAAA
Kakej92 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-06-2010, 15:28   #6547
Kambaa
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 03 2010

Posty: 61
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Elesar Inferno Pokaż post
No Kura by mi najebal co do tego nie ma watpilwosci, widze ze naprawde zakres twojego slownictwa jest ograniczony jak ty sam. I ty masz niby 20 lat? wyzywasz sie jak dzieciak ciagle pierodlisz jakies grozby ktorych potem nie spelniasz, najwyzsza pora sie ogarnac ja nie mam zamiaru wiecej do ciebie nic pisac wiec papa

Co do twojego "nejebania" sie to kto normalny po milym jak to okresliles melanzu wejdzie na forum tibi i zacznie sie chwalic ze sie napierodlil? lol

A kura widze masz konkretny szacunek wsrod swoich ziomkow haha

Bez bani tez mi sie nie chce z toba gadac a co do tego ze przyjade do zielonej gory to ci obiecuje juz z góry

Btw. Kurczak nie jest moim ziomkiem na codzien , conajwyzej znajomym

--- Kambaa dodał 0 minut i 49 sekund później ---

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kakej92 Pokaż post
Kur*a dobrze Wam się nudzi barany, wydzwaniacie do ludzi kiedy sobie piją w spokoju. Widać, że życia nie macie i próbujecie uprzykrzyć życie innym -.-

No to jest załosne w chuj ^^

Ostatnio edytowany przez Kambaa - 18-06-2010 o 15:28. Powód: Automerged Doublepost
Kambaa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-06-2010, 16:01   #6548
Elesar Inferno
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 07 2006

Posty: 662
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Flow
Świat: Morgana
Poziom: 187
Skille: 109/94
Poziom mag.: 25
Domyślny

Nie wiem czy ty sie starasz wygladać groźnie przed wszystkimi czy o huj ci tak naprawde chodzi, ale z tego co wiem zawsze najwiecej sie napinales, jak byles z nami to wyzywales "zydostwo" jak pojebany teraz kiedy my jestesmy przeciwko tobie jedziesz po nas, widzisz twoja filozofia jest taka - jesli ktos jest przeciwko tobie W GRZE zaznaczam w grze to trzeba go jezdzic, zajebac, zabic, spalic dom, wybic rodzine. Co do przyjazdu do Zielonej Gory slyszalem juz to wielokrotnie nie musisz sie powtarzac. Grozby na rl sa zarowno tak samo smieszne jak i wiarygodne wiec prosze cie.. W twoim wieku? Spojrz prawdzie w oczy koncza ci sie argumenty i ciagle jedziesz to samo "ty kurwo masz wpierdol na rl ty kurwo ty kurwo ty kurwo" bez kitu zablysnales elokwencja.

Mam nadzieje ze przemyslisz sobie to jak sie zachowujesz albo poczytaj sobie swoje wszystkie poprzednie posty, bo jak byles jeszcze z nami wydawales sie w miare normalny i spoko a teraz niewiem moze ten rozjebus Angelos zrobil ci pranie mozgu, walcz z tym moze cos z tego bedzie xd
Elesar Inferno jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-06-2010, 16:39   #6549
Kambaa
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 03 2010

Posty: 61
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Elesar Inferno Pokaż post
Nie wiem czy ty sie starasz wygladać groźnie przed wszystkimi czy o huj ci tak naprawde chodzi, ale z tego co wiem zawsze najwiecej sie napinales, jak byles z nami to wyzywales "zydostwo" jak pojebany teraz kiedy my jestesmy przeciwko tobie jedziesz po nas, widzisz twoja filozofia jest taka - jesli ktos jest przeciwko tobie W GRZE zaznaczam w grze to trzeba go jezdzic, zajebac, zabic, spalic dom, wybic rodzine. Co do przyjazdu do Zielonej Gory slyszalem juz to wielokrotnie nie musisz sie powtarzac. Grozby na rl sa zarowno tak samo smieszne jak i wiarygodne wiec prosze cie.. W twoim wieku? Spojrz prawdzie w oczy koncza ci sie argumenty i ciagle jedziesz to samo "ty kurwo masz wpierdol na rl ty kurwo ty kurwo ty kurwo" bez kitu zablysnales elokwencja.

Mam nadzieje ze przemyslisz sobie to jak sie zachowujesz albo poczytaj sobie swoje wszystkie poprzednie posty, bo jak byles jeszcze z nami wydawales sie w miare normalny i spoko a teraz niewiem moze ten rozjebus Angelos zrobil ci pranie mozgu, walcz z tym moze cos z tego bedzie xd

Wiec tak Mr. Arkano zapytaj kolegow z vt czy sie zmieniłem od tej pory jak odszedlem , druga sprawa to ja z toba dlugi czas siedzialem na jednym kanale ale juz jak przyszla akcja zaczoles mnie wyzywac od najgorszych i wlasnie to ty z tego zrobiles takie cos jakie jest bo nie pozwole zeby mi jakis kiep wjezdzal chodz z nim siedzialem na jednym kanale prawie rok , odchodzac nikomu nie naublizałem ,okradłem etc , Ty i pare innych osob zaczeliscie mi wjezdzac niewiem do tej pory dlaczego ale juz mam to w dupie i popatrz np z szejkiem , montheusem , ulipem , vallherem , yanosikiem , jezioem , akonem itp gadam normalnie to ze odszedlem z flow nie znaczy ze znajomi/koledzy nie zostali a zreszta nie bede sie produkował i pisal faramzonow cze


Btw. i nigdzie nie napisalem ze przyjezdzam ci "napierdolic" , "zabic" poprostu powiedzialem ze sie zjawie w Zielonej gorze wiec fail

Ostatnio edytowany przez Kambaa - 18-06-2010 o 16:41.
Kambaa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-06-2010, 16:53   #6550
Elesar Inferno
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 07 2006

Posty: 662
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Flow
Świat: Morgana
Poziom: 187
Skille: 109/94
Poziom mag.: 25
Domyślny

Nie chce mi sie szukac ale z tego co pamietam to napisalem cos w stylu "Pierdole to ze odszedles ale dalej cie lubie" i wlasnie jak to dobrze zaznaczyles dlatego ze wydawales sie lajtowy i odchodzac nie odjebales maniany typu Nobi Chra czy inne dauny, co do wyzywania od najgorszych przypomnij sobie jeszcze raz jak to bylo - czekalismy iles tam na was i chyba nie wyszliscie z tego co pamietam to krzyknalem jebane lamusy i zaczalem cisnac (głownie angelosa bo ta kurwa pseudo adde-lider wannabe mnie roz*******a psychicznie) to, że przyjales te wyzwiska do siebie i zaczeles sie odgrazac to naprawde nie mam na to wplywu. Potem wpadles na kanal na vencie na koncie barana i zaczales na*******ac jakies wiazanki w moja strone to nie pozostalem dluzny. Tak to wlasnie wyglada, a jedyne osoby ktore chetnie bym rozjebal i moglbym cisnac na powaznie to Kura i dAungelos, reszta jest poprostu po drugiej stronie.

Btw. ja wlasnie szanuje takie osoby ktore walcza i odszedly mimo ze byly dobrze ustawione i wojny raczej szans nie maja wygrac, szczerze bardziej od moich przeciwnikow nigdy nie lubilem neutrali ktorzy plakali o respy a cale zycie jechali na naszej robocie.

Co do zabicia i najebania mnie tez nigdzie tak nie napisalem, napisalem ze poprostu sie powtarzasz a to z zabiciem i spaleniem domu bylo przenoscia skierowana w twoje podejscie do przeciwnikow;p

Ostatnio edytowany przez Elesar Inferno - 18-06-2010 o 16:56.
Elesar Inferno jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-06-2010, 17:13   #6551
Kambaa
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 03 2010

Posty: 61
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Elesar Inferno Pokaż post
Nie chce mi sie szukac ale z tego co pamietam to napisalem cos w stylu "Pierdole to ze odszedles ale dalej cie lubie" i wlasnie jak to dobrze zaznaczyles dlatego ze wydawales sie lajtowy i odchodzac nie odjebales maniany typu Nobi Chra czy inne dauny, co do wyzywania od najgorszych przypomnij sobie jeszcze raz jak to bylo - czekalismy iles tam na was i chyba nie wyszliscie z tego co pamietam to krzyknalem jebane lamusy i zaczalem cisnac (głownie angelosa bo ta kurwa pseudo adde-lider wannabe mnie roz*******a psychicznie) to, że przyjales te wyzwiska do siebie i zaczeles sie odgrazac to naprawde nie mam na to wplywu. Potem wpadles na kanal na vencie na koncie barana i zaczales na*******ac jakies wiazanki w moja strone to nie pozostalem dluzny. Tak to wlasnie wyglada, a jedyne osoby ktore chetnie bym rozjebal i moglbym cisnac na powaznie to Kura i dAungelos, reszta jest poprostu po drugiej stronie.

Btw. ja wlasnie szanuje takie osoby ktore walcza i odszedly mimo ze byly dobrze ustawione i wojny raczej szans nie maja wygrac, szczerze bardziej od moich przeciwnikow nigdy nie lubilem neutrali ktorzy plakali o respy a cale zycie jechali na naszej robocie.

Co do zabicia i najebania mnie tez nigdzie tak nie napisalem, napisalem ze poprostu sie powtarzasz a to z zabiciem i spaleniem domu bylo przenoscia skierowana w twoje podejscie do przeciwnikow;p

To dobrze ze to sobie wyjasnilismy , z mojej strony bluzgi nie uslyszysz =] a co do tego wyzywania dobrze zaznaczyles ze przyjąlem to do siebie bo tak jak napisales wyzej myslalem ze te slowa sa do mnie skierowanie moglem sie pomylic cóż. Peace and love ;x
Kambaa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-06-2010, 17:25   #6552
Kakej92
Użytkownik Forum
 
Kakej92's Avatar
 
Data dołączenia: 08 11 2008

Posty: 299
Imię: Kakeej
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Flow
Świat: Morgana
Domyślny

Weźcie jeszcze ślub xD
__________________
In memory of Eter Rael


19:57 Izervis [86]: Slain at Level 162 by Demestos, Frutcik, Izervis, Magiczna Niki and Vildingen.
19:57 Izervis [86]: kurwa UDALO SIE
19:57 Izervis [86]: jebac to ze poprawilem 3 przedmioty
19:57 Izervis [86]: ZAJEBALEM KAKEJAAA
Kakej92 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-06-2010, 21:08   #6553
Els1337
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 01 2010
Lokacja: FSW
Wiek: 31

Posty: 61
Imię: Zard Elis
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Legend
Świat: Morgana
Poziom: 80
Poziom mag.: 60
Domyślny

Kamba to jakbyś jechał do zg to napisz do mnie; D
Els1337 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-06-2010, 00:46   #6554
Wiecznyodpoczynek
Użytkownik Forum
 
Wiecznyodpoczynek's Avatar
 
Data dołączenia: 08 04 2008
Lokacja: Polska

Posty: 512
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Rosi Thern
Profesja: Elite Knight
Gildia: Flow
Świat: Morgana
Poziom: 160
Skille: 90+/90+
Poziom mag.: 9
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Elesar Inferno Pokaż post
Btw. ja wlasnie szanuje takie osoby ktore walcza i odszedly


Użyj czasem, ziom, bo bez kitu ten fragment mnie rozpierdolił po całości
__________________
Wiecznyodpoczynek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-06-2010, 17:08   #6555
Abor
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 12 2004
Lokacja: Bydgoszcz
Wiek: 35

Posty: 165
Imię: Zizka
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Avision
Świat: Morgana
Poziom: 95
Domyślny

@wiszu

myslisz ze przejszles e-slownik ortograficzny to jestes dobry? kurwa mylisz sie... GHIEHZIEHIZEHIHEZEHIZH IEHZI XAXAXAXAXAXAXAXAAAAAAA !!!!11111oneoneone<shift>?!
__________________

Abor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-06-2010, 21:13   #6556
Wiecznyodpoczynek
Użytkownik Forum
 
Wiecznyodpoczynek's Avatar
 
Data dołączenia: 08 04 2008
Lokacja: Polska

Posty: 512
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Rosi Thern
Profesja: Elite Knight
Gildia: Flow
Świat: Morgana
Poziom: 160
Skille: 90+/90+
Poziom mag.: 9
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Abor Pokaż post
@wiszu

myslisz ze przejszles e-slownik ortograficzny to jestes dobry? kurwa mylisz sie... GHIEHZIEHIZEHIHEZEHIZH IEHZI XAXAXAXAXAXAXAXAAAAAAA !!!!11111oneoneone<shift>?!
Br?

Wiadomość, którą wprowadziłeś, jest za krótka. Aby uniknąć bezsensownych komentarzy wprowadziliśmy ograniczenie minimalnej długości woadomości do 10 znaków. Jeśli nie masz nic ciekawego do napisania, to lepiej nie pisz nic.
__________________
Wiecznyodpoczynek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-06-2010, 00:13   #6557
Kambaa
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 03 2010

Posty: 61
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wiecznyodpoczynek Pokaż post
Br?

Wiadomość, którą wprowadziłeś, jest za krótka. Aby uniknąć bezsensownych komentarzy wprowadziliśmy ograniczenie minimalnej długości woadomości do 10 znaków. Jeśli nie masz nic ciekawego do napisania, to lepiej nie pisz nic.

Chuj ci na imie ! Ooo kurwa chuj ci na umie ! chuj ciiii na imieeeeeeeee o kurwa chuj ci na imieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ! CHUJ CI W DUPE PARCELU ^^
Kambaa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-06-2010, 12:28   #6558
Abor
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 12 2004
Lokacja: Bydgoszcz
Wiek: 35

Posty: 165
Imię: Zizka
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Avision
Świat: Morgana
Poziom: 95
Domyślny

no offence kamba, ale twoj poziom leci na leb na szyje 0 elokwencji. ;x

czy moze znowu sie napiles? ;s
__________________

Abor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-06-2010, 12:42   #6559
Kambaa
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 03 2010

Posty: 61
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Abor Pokaż post
no offence kamba, ale twoj poziom leci na leb na szyje 0 elokwencji. ;x

czy moze znowu sie napiles? ;s

Siema karolina ;D

--- Kambaa dodał 2 minut i 23 sekund później ---

@Armatyz napisz do mnie priva na carlin.pl mam sprawe ;p

Ostatnio edytowany przez Kambaa - 20-06-2010 o 12:42. Powód: Automerged Doublepost
Kambaa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-06-2010, 03:08   #6560
RajstinMejere
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 03 2007
Lokacja: Bogatynia

Posty: 29
Stan: Na Emeryturze
Imię: Gicik
Profesja: Royal Paladin
Świat: Morgana
Domyślny

Ja zacytuje tylko Toksonga jak siedzialem z wiszem i zizka na kanale za kazdym razem wysylal mi to samo. "Zizka i Wiszu geje"
__________________
Gogo.
RajstinMejere jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 13:45.


Powered by vBulletin 3