Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 10-08-2006, 01:24   #81
Shan Demon
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 16 01 2006
Lokacja: Gdynia

Posty: 13
Domyślny

Do usunięcia.

Ostatnio edytowany przez Shan Demon - 19-11-2010 o 02:09.
Shan Demon jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 11-08-2006, 14:58   #82
Hakuoh
Użytkownik Forum
 
Hakuoh's Avatar
 
Data dołączenia: 30 04 2005
Lokacja: Bełchatów/Reading
Wiek: 32
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,622
Stan: Niegrający
Imię: Eldryzif
Profesja: Rookstayer
Świat: Calmera
Poziom: 74
Domyślny

To już rzecz jasna ale pierwszy polak który ma kapelusz na Calmerze. Po długim samotnym zbierani nareszcie mi się udało.
__________________
I'm in league with satan. Obey his commands. With the goat of Mendes. Sitting at his left hand. I'm in league with satan. I love the dead. No one prayed for Sodom. As the people fled.
Hakuoh jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-08-2006, 16:43   #83
Ciufcia
Użytkownik Forum
 
Ciufcia's Avatar
 
Data dołączenia: 22 01 2006
Lokacja: KrainaNibyNiby

Posty: 252
Profesja: Rookstayer
Świat: Eternia
Skille: 26 fist
Strzałka 23 fist

Mój najnowszy advanced.
Jest to 23 poziom fist fightingu.
Może w końcu znajde się na rookstat.com

A oto zdjęcie:

__________________






Ciufcia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-08-2006, 20:13   #84
Hakuoh
Użytkownik Forum
 
Hakuoh's Avatar
 
Data dołączenia: 30 04 2005
Lokacja: Bełchatów/Reading
Wiek: 32
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,622
Stan: Niegrający
Imię: Eldryzif
Profesja: Rookstayer
Świat: Calmera
Poziom: 74
Domyślny

__________________
I'm in league with satan. Obey his commands. With the goat of Mendes. Sitting at his left hand. I'm in league with satan. I love the dead. No one prayed for Sodom. As the people fled.
Hakuoh jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-08-2006, 10:38   #85
Hakuoh
Użytkownik Forum
 
Hakuoh's Avatar
 
Data dołączenia: 30 04 2005
Lokacja: Bełchatów/Reading
Wiek: 32
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,622
Stan: Niegrający
Imię: Eldryzif
Profesja: Rookstayer
Świat: Calmera
Poziom: 74
Domyślny

Nie edytuje z tego względu, że nikt by nie zauważył tego.

Do końca wakacji zamierzam nabić 40lvl

__________________
I'm in league with satan. Obey his commands. With the goat of Mendes. Sitting at his left hand. I'm in league with satan. I love the dead. No one prayed for Sodom. As the people fled.
Hakuoh jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-08-2006, 14:23   #86
- Prodigy -
Użytkownik Forum
 
- Prodigy -'s Avatar
 
Data dołączenia: 03 07 2006

Posty: 575
Domyślny

__________________
You have the strongest armour, because you are the weakest.

- Prodigy - jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-08-2006, 11:18   #87
kuba1324
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 05 2005
Lokacja: wygodna
Wiek: 34

Posty: 207
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Aldora
Poziom: 50
Domyślny

Witam!
Jak sami za chwile zobaczycie, w pracy bardzo dobrze mi się powodzi...

Zdjęcie nie wygląda tak, jak powinno, w trakcie robienia screenshot'a miałem lekkiego lag'a, tak że nie "złapałem" odpowiedniego momentu gry.
Tutaj jednak naprawie swój błąd...
Jeśli zaczniemy kopać w suchym piasku(plaża), przez moment efekty naszej pracy mogą być widoczne(pojawia się "chmurka")

Podziękowania dla tych, którzy pomogli mi z tym zdjęciem...

Jak zawsze, gratuluję wszystkim osiągnięć.
Na razie.
kuba1324 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-08-2006, 13:35   #88
- Prodigy -
Użytkownik Forum
 
- Prodigy -'s Avatar
 
Data dołączenia: 03 07 2006

Posty: 575
Domyślny Kto to pamięta ? ;)

Witam !


Postanowiłem sięgnąć w najgłębsze czeluście Internetu, aby specjalnie dla Was wydobyć z nich zdjęcia Rookgaardu z czasów, gdy Tibia nie była tym, czym jest dziś, a były to na prawdę piękne czasy... Sporo czasu zeszło mi na przeszukaniu dziesiątek stron na zagranicznych forach, wyłuskaniu z nich najlepszych i najciekawszych zdjęć oraz hostowaniu ich od nowa. Efektem tego, są 54 zdjęcia z zamierzchłych czasów, w których pewnie większość z Was o Tibii jeszcze nie słyszała, a Jaras był piękny i młody... Niestety, wszystkich 54 zdjęć w 1 poście umieścić nie mogę (pytałem Dwimenora, jak to rozłożyć i z 4 sugerowanych przeze mnie opcji wybrał 5... złośliwiec jeden, indywiduum ), gdyż limity na to nie pozwalają, więc będę musiał dawać po 10 zdjęć, czekając, aż ktoś "przebije" mój post, swoim zdjęciem/zdjeciami. Tak więc na początek porcja 10, jakże ciekawych fotek, do których pozowliłem sobię dodać moje komentarze. Jeśli nie jesteś fanem moich komentarzy, skup się wyłącznie na oglądaniu zdjęć Zaczynamy! -



Pamiętasz te czasy...? Jeśli tak, to mam nadzieję, że wybrałeś już odpowiedni fundusz emerytalny Jest to zdjęcie, zrobione w pierwszym (!) dniu istnienia servera Nova, który jak wiadomo jest jednym z najstarszych serwerów. Zero muzyki, mierna interakcja z otoczeniem, kilka pikseli, ogromna grywalność ! Tak kiedyś wyglądała Tibia...



Ekhm... no tak - tak właśnie wyglądał na początku Rookgaard. Szczyt maperstwa, przyznacie ? Ja tu tylko poznaje skałe z pustelnią Hyacintha i tratwe, ze znanym questem (tego questu, jeszcze tam wtedy nie było...)



Zawsze wiedziałem, że po pijaku lvle lepiej wchodzą Skąd ? No... hmm... tego... od kolegi oczywiście. Zwróćcie uwagę na blackboardy w sklepie i na spodnie, leżące za ladą...



Jak widzicie, Ghoul budzi zainteresowanie Rookstayerów od dawien dawna... czy tylko ja mam wrażenie, że te Antidote Rune wciśnięte są w ziemię...?



Bear Room Quest... bez questu ?! Hmmm... to muszą być niewiarygodnie stare czasy... Ale cóż się dziwić ? Master Slayer to jeden z najstarszych Rookstayerów, jakich nosi tibijska ziemia. Jego sylwetkę przybliżę jeszcze w wielu innych screenach.



Mi się wydaje, czy teraz tam są 2 skrzynki...? Treasure of captain Igloo - jakże znany nam quest. Jak widzicie, edycja tekstu wyglądała kiedyś nieco inaczej, niż dziś...



Hurrey ! 40 Tibijczyków vs kilka biednych Rotwormów... dziś większość z nas sama poradziłaby sobie z tym pomieszczeniem. Ciekawe, co przyciągnęło tu takie tłumy... czyżby Knightmare wraz z innym GMem ?



Poradnik pieczenia chleba - punkt 8 (i najważniejszy!) - nie piecz chleba, gdy wokół młyna jest 10 Orców Warriorów. Ten młody piekarz, którego widzicie na zdjęciu, zlekceważył tą zasadę, skuszony chęcią zysku... Może to po prostu chłopcy z konkurencyjnej piekarni, którzy starają się żeby ich piekarnia nie była już konkurencyjna. Dla nikogo... (zdjęcie oczywiście z TS!)



Jak widzice, Dallehim miał kiedyś zupełnie inne widoki, niż obecnie... Teksty chyba też miał nieco inne. Tyle ciężkich lat, minęło już Dallehimowi, który w dalszym ciągu dzielnie broni miasta i leczy rannych, bądź chorych podróżnych - doceńcie go !



A oto pierwszy dzień istnienia serwera Furora. Ponoć, aby dostać się do questu na Rapier i z powrotem, trzeba było męczyć się aż 10 minut ! Kto wie, może gdzieś tam właśnie przeciskał się Taifun Devilry...



A tutaj widzicie... co ? To już koniec ? Ach... niestety, nie mogę umieścić więcej zdjęć w tym poście, lecz napewno zrobię to potem Podobała się Wam podróż w przeszłość? Jeśli tak, to mówię, że podobnych fotek zostało mi jeszcze 44, a możliwe, że znajdę kolejne. Wszystkich zainteresowanych, zachęcam do komentowania zdjęć w temacie "Komentarze do Tematu "Album Rookgaardu"".


[b]Pozdrawiam !
__________________
You have the strongest armour, because you are the weakest.


Ostatnio edytowany przez - Prodigy - - 28-04-2008 o 14:07.
- Prodigy - jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-08-2006, 19:01   #89
Zillek Edonek
Zbanowany
 
Data dołączenia: 30 01 2006

Posty: 471
Domyślny

A tu udalo mi się uchwycić pana z Addonem na 38 lvl Chyba to pierwszy addon na isarze (chyba)

Ostatnio edytowany przez Zillek Edonek - 19-08-2006 o 19:04.
Zillek Edonek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-08-2006, 19:02   #90
- Prodigy -
Użytkownik Forum
 
- Prodigy -'s Avatar
 
Data dołączenia: 03 07 2006

Posty: 575
Domyślny Part II

Oto druga porcja, zapowiadanych przeze mnie zdjęć "Starego Rookgaardu". Tym razem będzie kilka zdjęć z Test Serverów, Eventów i ogólnie "Fun-u"... Tak więc, bez zbędnych wstępów przejde do prezentacji fotek


Test Servery od zawsze były wspaniałą zabawą, dla znudzonych codziennymi sprawami Rookstayerów. Mainlandowe potwory, bronie, Player Killing - jednym słowem: "MASAKRA". Poniżej kilka zdjęć, ze starych TSów -


KaboOm !



"Demon powstaje z jęczmienia..." - Hehe, niech mi ktoś powie, jak ten demon padł ? Bo ja nie widzę żadnego wytłumaczenia, poza ew. udarem słonecznym. Ktoś z Maina musiał maczać w tym runy...



Master Slayer i arachnofobia. Dobrze, że to wszystko było na dachu...



Ciekawe, czy ktoś w końcu pokonał tego biednego smoczka...



GMowi puściły nerwy... i zabił sobie jakiegoś nooba dla rozluźnienia



Tutaj mały evencik, zorganizowany przez gildię Rook Aliance (bardzo stara gildia...) - jak widać, sam GM Excesus, autor strony Tibianews.net, zawitał do gości... Ehhh... kiedyś to był klimat...



Tam jest ! Łapcie go ! -Ale kogo...? Nie wiem ! Łapcie wszystkich !



Ktoś pojawił się w samym centrum wojny, między Smokami a Dijinami =( (Cipfried przeszukuje ciała)



Wyprzedaż w sklepie Obiego przyciągnęła prawdziwe tłumy ! Zwróćcie uwagę na tekst jednego z graczy: "boots of haste game master please i need very". Pomijam już fakt, że koleś nie zna interpunkcji i pisze od tyłu, ale gdzie on się tam GMa dopatrzył ?!



Nie jestem pewien, ale tak chyba wyglądało kiedyś miejsce, które dziś znajduje się zaraz, za mostem PACC/FACC, prowadzącym do jaskini z Spiderami i Bugami. Co kolwiek to było - było dawno



CDN...
__________________
You have the strongest armour, because you are the weakest.

- Prodigy - jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-08-2006, 14:10   #91
- Prodigy -
Użytkownik Forum
 
- Prodigy -'s Avatar
 
Data dołączenia: 03 07 2006

Posty: 575
Domyślny Part III

Nadszedł czas na kolejną dawkę zdjęć Rookgaardu z przed lat... Tym razem 10 fotek, ukazujących stare czasy, nie będzie miało żadnego szczególnego charakteru - zobaczycie różne interesujące momenty. Zapraszam zatem do oglądania i komentowania -


Jak widzicie, durnowate Noobki są z nami (niestety) od zarania tibijskich dziejów. Nie trzeba było być żadnym charyzmatycznym mówcą, żeby nakłonić kilku Noobów do wypicia trucizny, którzy z radością przyjmowali od nas napój. Radość trwała chwilę, bo tylko chwila życia zostawała im po wypiciu slime



Taki widok ukazywał się oczom rozpoczynających grę, Tibijczyków. Maleńka posadzka, pare kolumn, kilka żarzących się kandelabrów - ot i cała świątynia - czegóż chcieć więcej ? Jako iż nie było jeszcze wtedy podpisów nad postaciami, nie jestem tu w stanie wksazać CipFrieda. Jak widzicie również, autor zdjęcia odcenzurował wypowiedź jednego z graczy. W tamtych czasach, gdy Role Playing było najważniejszym aspektem gry, nikt sobie nie wyobrażał, że ktoś może klnąć... Niestety, ten stan nie utrzymał się do dziś. Teraz, jeśli w ciągu całego dnia nie usłyszysz ani jednego przekleństwa, tzn, że prawdopodobnie cały dzień stałeś na -7 piętrze pod ziemią, gdzieś na krańcach Tibii



Master Slayer uwiecznił kolejną wspaniałą fotografię, z... potrójnym respem w Mino Hell ! Wtedy double i triple respy, były na porządku dziennym i nikt nie dziwił się kilkoma/kilkunastoma(?) Minotaurami więcej... Jak widzicie, potwory nie potrafiły jeszcze wtedy nawet chodzić na ukos, a gracze mówili jak Tutorzy na Help Channel - na pomarańczowo...



"Mamy nadzieję, że w świecie Tibii będziecie się wspaniale bawić !"

Kind regards
Your CipSoft team.




Screen może nie tak stary, ale z pewnością równie przejmujący, co pokazane poprzednio. Gdybym dziś zobaczył taki tekst i ludzi stosujących się do niego, chyba popłakałbym się ze wzruszenia...

Cytuj:
Oto PIERWSZY depozyt na Rookgaardzie. Z ekwipunku w skrzynce mają prawo korzystać WSZYSCY, aktualnie grający na Rooku ludzie, więc jeśli chcesz coś z niej wziąć - weź, lecz byłoby niezmiernie miło, gdybyś na to miejsce zostawił swój inny przedmiot.

Twórca depozytu -
Romen Hunter


Ehhh... to były czasy. Ludzie spokojnie handlowali zdobytymi przedmiotami i ekwipunkiem w Trade Room, bez obaw, że trafią na złodzieja, który ukradnie ich rzeczy, nie zostawiając złota. Dogadywałeś się z kupcem/sprzedawcą, kładłeś na "depocie" przedmiot/złoto i zabierałeś co twoje, odchodząc zadowolony, bądź handlując dalej. GDZIE SIĘ PODZIAŁY TE CZASY ?!



Jak już wspominałem, Master Slayer to baaardzo stary gracz. 2 mln doświadczenia, 51 lvl, a ja nawet jeszcze o Tibii nie słyszałem, zagrywając się jakimiś grami na Amige... Dobrze, że ktoś w tamtych czasach pamiętał o robieniu SSów dla 'potomnych'



Dojście do Oracle wyglądało chyba nieco inaczej, przyznacie...? Pamiątkowe zdjęcie Master Slayera z "Jednookim", nie istniejącą już postacią (bądź istniejącą pod innym nickiem) -



Oto Qwerty (wymyślne imie, prawda?), jeden z najstarszych Rookstayerów w Tibii. Zdjęcie pokazuje zwój, który pojawiał się niegdyś na skale z Minotaurem. Sporo czasu minęło, nim cipSoft usunął bug z textem wypisanym na ów zwoju. Niestety - nie udało mi się dowiedzieć jak brzmiał oryginalny tekst, po naprawieniu tego buga. Widać jednak, że końcowe literki to "eg" - tylko proszę, niech nikt nie zakłada z tego powodu nowego tematu...



A oto pra, pra, pra, pra, pra-przodek Austina Vantage. Jak widzicie, trapy od zawsze były nieodłączną częścią życia na Rooku. Zwróćcie uwagę na otoczenie - okolice Bear Roomu wyglądały inaczej - nie było palącego się teraz ognia, choć dźwignia ustawiająca kamień, już jest. Interesujące jest też to, że ziemia w każdym miejscu była jednakowa - nie było błota spowalniającego nasze kroki. Mam też wrażenie, że Studded Armor praktycznie nie zmienił się od lat, heh.



Tak oto dobrnęliśmy do końca kolejnej podróży w odchłanie przeszłości Ale to wciąż nie wszystko, co skrywają stare zdjęcia Rookgaardu...
__________________
You have the strongest armour, because you are the weakest.


Ostatnio edytowany przez - Prodigy - - 28-04-2008 o 14:11.
- Prodigy - jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-08-2006, 20:23   #92
- Prodigy -
Użytkownik Forum
 
- Prodigy -'s Avatar
 
Data dołączenia: 03 07 2006

Posty: 575
Domyślny Part IV - Fakes & Fun !

Ciekawostki, zabawne sytuacje a nawet Fakes - to temat przewodni tej serii zdjęć. Chyba będę musiał ograniczyć swoje komentarze, bo niektóre zdjęcia nie wymagają żadnych komentarzy... Enjoy !


Zdjęcie może nie bezpośrednio, ale jednak związane z Rookiem. Długie minuty minęły, nim przestałem się śmiać z tego obrazka (dla tych, którzy nie wiedzą, wspomnę, że oficjalnym tekstem reklamowym Nike jest "Just do it").



Prosty sposób, na dostanie się w miejsca, z pozoru dostepne jedynie graczom ze statusem PACC...



Godne podziwu. Dziewczyna, która zdobyła 8 lvli używając jedynie własnych pięści. Takiej, to się lepiej nie nawinąć



Ehhh... taki jest dzisiejszy świat - nawet na Mainland nie wyjdziesz bez uiszczenia odpowiedniej opłaty. Swoją drogą, to świetny sposób na zarobek, dopóki nie trafi się ktoś, potrafiący korzystać z kombinacji klawiszy ctrl+r...



Cóż, mi osobiście trudno uświadczyć na codzień takiej kultury, więc jedynie obrazki zostają... Jeśli Tibia w dalszym ciągu będzie dążyć w tym kierunku, w którym dąży teraz, to za 2 lata to zdjęcie zostanie uznane za kiepski Fake...



Zdjęcie z jednego, z Test Serverów. Jedna małpka, a tyle szkód, hehe. A kto to ? Poznajecie Outfit tej 'Lejdi' w czerwonej ramce ?



"Z innej perspektywy", zabawny Fake.



Jeśli w Tibii istniałby SANEPID, z pewnością szybko przyczepiłby się do Obiego. Poszedłby siedzieć, a Dixi musiałaby ganiać z piętra na piętro i obsługiwać klientelę



Knightmare zamknięty w pokoju bez klamki. Zawsze wiedziałem, że w CipSofcie pracują wariaci.



Takie nicki, z pewnością przyczyniły się do wprowadzenia przez CipSoft różnego rodzaju ograniczeń w możliwości nadawania imion. Widziałem też kilka innych zdjęć z śmiesznymi nickami (np: "Mysocksareold"), lecz to wydało mi się najciekawsze...




Koniec 'Funu' ! Wiem, że przy takich zdjęciach, czas szybko leci, więc postaram się już przygotować następną porcję rozmaitości...
__________________
You have the strongest armour, because you are the weakest.


Ostatnio edytowany przez - Prodigy - - 28-04-2008 o 14:13.
- Prodigy - jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-08-2006, 22:38   #93
Vup
Guest
 

Posty: n/a
Oczko

Nic nie mowię... Mi się zdawało, że 2 lata temu Tibia wyglądała prymitywnie xD. A gram od 1,5 roku. Nie mogę się doczekać kolejnej porcji zdjęć...Dawaj je tu!
  Odpowiedz z Cytatem
stary 21-08-2006, 11:32   #94
Milan ognia
Użytkownik Forum
 
Milan ognia's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2005
Lokacja: Rookgaard / Gorzów Wlkp.
Wiek: 32

Posty: 668
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Antica
Poziom: 43
Milan ognia ma numer GG Dam na Pw... może.
Domyślny


32 wbity. Teraz na 35 czekam sobie xD Może sam się wbije.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dobo Pokaż post
@Thoro
ROTFL, Twoje posty są głupsze niż ustawa przewiduje, gratulacje.
Ogólnie to spadaj, nikt nie wierzy w te spedalone bajki, poza tym, jak takiś eko, to wyłącz komputer, bo energia elektryczna u nas pochodzi w większości z węgla .
Milan ognia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-08-2006, 13:45   #95
- Prodigy -
Użytkownik Forum
 
- Prodigy -'s Avatar
 
Data dołączenia: 03 07 2006

Posty: 575
Domyślny

Znajomy ze Szwecji, urządził sobie gospodę



A tutaj bardzo nam się nudziło...



Hehe, tutaj jeszcze Thargaal się śmieje, ale gdy przelogował się na swój char na Securze, już nie było mu tak do śmiechu... Dlaczego ? Dlatego...

EDIT

Jednak powiedział, że wtedy też się śmiał, lol.
__________________
You have the strongest armour, because you are the weakest.


Ostatnio edytowany przez - Prodigy - - 21-08-2006 o 23:04.
- Prodigy - jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-08-2006, 00:03   #96
Mega_RobalXXL
Użytkownik Forum
 
Mega_RobalXXL's Avatar
 
Data dołączenia: 23 04 2006
Lokacja: Bydgoszcz
Wiek: 33

Posty: 238
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Xerena
Poziom: 100
Domyślny

"Mała Wystawa"



EDIT:
24lvl =D



POZDRO DLA TIBIA.PL
__________________

Ostatnio edytowany przez Mega_RobalXXL - 22-08-2006 o 16:18.
Mega_RobalXXL jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-08-2006, 14:06   #97
Mega_RobalXXL
Użytkownik Forum
 
Mega_RobalXXL's Avatar
 
Data dołączenia: 23 04 2006
Lokacja: Bydgoszcz
Wiek: 33

Posty: 238
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Xerena
Poziom: 100
Domyślny

25lvl

__________________
Mega_RobalXXL jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-08-2006, 14:41   #98
PawieOczko
Użytkownik Forum
 
PawieOczko's Avatar
 
Data dołączenia: 20 11 2005
Lokacja: Wrocław, Polska
Wiek: 30

Posty: 103
Profesja: Rookstayer
Świat: Antica
PawieOczko ma numer GG 3484993 PawieOczko ma login Tlenu pawieoczko@tlen.pl
Domyślny

__________________

Kiedy z serca płyną słowa,
Uderzają z wielką mocą,
Krążą blisko wśród nas, od tak,
Dając chętnym szczere złoto,
I dlatego lubię mówić z tobą,
I dlatego lubię mówić z tobą...
PawieOczko jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-08-2006, 15:27   #99
Bunny
Użytkownik Forum
 
Bunny's Avatar
 
Data dołączenia: 24 08 2005
Lokacja: Łódź
Wiek: 35

Posty: 40
Stan: Na emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Secura
Poziom: 42
Skille: 85/85
Poziom mag.: 5
Bunny ma numer GG 3757199 Bunny ma login Tlenu andre_bunny@o2.pl
Domyślny Nie pierwszy, nie ostatni. :)

Niektórym osobom przypomni to ich dawne czasy ^^'

__________________

~~Retired~~



~~Retired~~
Bunny jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-08-2006, 17:45   #100
Milan ognia
Użytkownik Forum
 
Milan ognia's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2005
Lokacja: Rookgaard / Gorzów Wlkp.
Wiek: 32

Posty: 668
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Antica
Poziom: 43
Milan ognia ma numer GG Dam na Pw... może.
Pergamin

Kolejny awansik:

Pół miliona expa:


~Milan
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dobo Pokaż post
@Thoro
ROTFL, Twoje posty są głupsze niż ustawa przewiduje, gratulacje.
Ogólnie to spadaj, nikt nie wierzy w te spedalone bajki, poza tym, jak takiś eko, to wyłącz komputer, bo energia elektryczna u nas pochodzi w większości z węgla .
Milan ognia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 00:35.


Powered by vBulletin 3