Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 27-04-2009, 21:15   #41
Falubazforever
Użytkownik Forum
 
Falubazforever's Avatar
 
Data dołączenia: 23 08 2007
Lokacja: Zielona Góra
Wiek: 29

Posty: 45
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Harmonia
Domyślny

Tylko pogratulować... Tak trzymać!

/Daw
Falubazforever jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 29-04-2009, 19:40   #42
robek
Zupa Dromidorowa
 
robek's Avatar
 
Data dołączenia: 09 09 2007

Posty: 1,385
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez GargoinX Pokaż post
Ciekawi mnie jak sprawdziłeś.
Mówię o 'You advanced (...)' przed wypowiedzeniem czaru, bo Ci na górze coś mówili.
robek jest offline  
stary 30-04-2009, 11:30   #43
epikk
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 05 11 2008

Posty: 27
Domyślny Bez podniety proszę

Nie rozumiem waszych gratulacji w kierunku tych osób. Ja znam tibie odkąd Bubble miała 142 lvl, i obserwując na przestrzeni lat, jak się wbija levele w tej żmudnej grze, nie moge zaakceptowac tych screenow, i reagowac na nie z podziwem. Wręcz przeciwnie, krew mnie zalewa co sie z tą grą porobiło.

Poziom trzysetny - czy dociera do was ile taki jeden z drugim musiałby grać ręcznie aby to wbić? Ja od kilkunastu miesięcy nie szanuje h-lvl, nie szanuje tych co mają skille ponad 100, bo dla mnie to jest oszukiwanie, mam kolege który w pracy ustawia bota w grze silkroad ( ten sam bot co w tibii) .

Dla mnie to jest kaleczenie tej gry, az dziw bierze ze Cip Soft nie jest w stanie tego bota jakos zneutralizować, niewiem zrobić jakieś szyfrowane polaczenie poprzez tibie, czy cos - nie znam sie. Ten sam bot jest używany w kilku, badz w kilkunastu grach. Szanować trzeba prawdziwych graczy, ja gram powoli, wtedy kiedy mam czas, i nie bede uzywal bota, i nigdy nie uzywalem.
epikk jest offline  
stary 01-05-2009, 11:12   #44
*vaRi*
Użytkownik Forum
 
*vaRi*'s Avatar
 
Data dołączenia: 12 08 2007

Posty: 337
Domyślny

moze mi ktorys z administatorow napisac po co te zdjecia?
sa ciekawe, owszem... ale te wymagania...
jak sie wam nie chce wklejac, to po co w ogole wklejacie?
bylo od 2x nizszych wymagan, bylo dobrze? bylo.
*vaRi* jest offline  
stary 01-05-2009, 12:22   #45
Snagoth
Cease & Sekkle
 
Snagoth's Avatar
 
Data dołączenia: 27 10 2006
Lokacja: Warszawa
Wiek: 35

Posty: 773
Imię: Snagoth
Profesja: Sorcerer
Świat: Eternia
Poziom: 70
Snagoth ma numer GG 8429069
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez epikk Pokaż post
Nie rozumiem waszych gratulacji w kierunku tych osób. Ja znam tibie odkąd Bubble miała 142 lvl, i obserwując na przestrzeni lat, jak się wbija levele w tej żmudnej grze, nie moge zaakceptowac tych screenow, i reagowac na nie z podziwem. Wręcz przeciwnie, krew mnie zalewa co sie z tą grą porobiło.

Poziom trzysetny - czy dociera do was ile taki jeden z drugim musiałby grać ręcznie aby to wbić? Ja od kilkunastu miesięcy nie szanuje h-lvl, nie szanuje tych co mają skille ponad 100, bo dla mnie to jest oszukiwanie, mam kolege który w pracy ustawia bota w grze silkroad ( ten sam bot co w tibii) .

Dla mnie to jest kaleczenie tej gry, az dziw bierze ze Cip Soft nie jest w stanie tego bota jakos zneutralizować, niewiem zrobić jakieś szyfrowane polaczenie poprzez tibie, czy cos - nie znam sie. Ten sam bot jest używany w kilku, badz w kilkunastu grach. Szanować trzeba prawdziwych graczy, ja gram powoli, wtedy kiedy mam czas, i nie bede uzywal bota, i nigdy nie uzywalem.

widze ze mam doczynienia z proplejerem ! Ziomus.. Tibia ewoluuje i bierz to pod uwage... kiedys zdobycie 100 lvla bylo czyms... bo inaczej sie expilo, na innych potworach, byly mniejsze mozliwosci itd.. Tibia sie zmienila bo musiala i teraz wbicie 100 lvla to zaden wyczyn praktycznie... teraz wbicie 300 lvla to jednak jest jakis wyczyn.. (kiedys, 300 lvl - niewyobrazalne) a to czy ktos gra na 15 ownerow czy sam zostaw cipsoftowi.. oni sa od tego by banowac takie osoby i nie wiem czy czytasz newsy ale 15 tys kont zostalo juz zbanowanych.. z roznych powodow.. od najmniejszych lvli do bardzo wysokich... jak jestes sfrustrowany to po uprawiaj jakis sport a nie dajesz upust swojej zlosci na forum... bo narzekanie niczego nie zalatwi...


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez *vaRi* Pokaż post
moze mi ktorys z administatorow napisac po co te zdjecia?
sa ciekawe, owszem... ale te wymagania...
jak sie wam nie chce wklejac, to po co w ogole wklejacie?
bylo od 2x nizszych wymagan, bylo dobrze? bylo.
nie jestem adminem (jeszcze ) ale nie wiem skad masz informacje ze nam sie nie chce wklejac fotek o.O czarnowidz? mam wrazenie ze boli Cie to ze wymagania sa zbyt duze i nie miescisz sie w nich a chcialbys znalezc sie w newsie... wyobrazasz sobie ze dalbym 150 lvl jako wymagany do newsa? bo ja nie... po 1 to zaden wyczyn a po 2 w ciagu tygodnia mialbym 100 fotek.. i kazdy sie 'obrazi' jak nie wstawie jego fotki do newsa... wymagania musza byc zwiekszane.. niestety

@edit
nie warto odpowiadac...
__________________
Wybitne umysły są zawsze gwałtownie atakowane przez miernoty, którym trudno pojąć, że ktoś może odmówić ślepego hołdowania panującym przesądom, decydując się w zamian na odważne i uczciwe głoszenie własnych poglądów.
www.wolnekonopie.pl
www.otwartapestka.info
www.spliff.pl
~Albert Einstein

Ostatnio edytowany przez Snagoth - 01-05-2009 o 19:05.
Snagoth jest offline  
stary 01-05-2009, 15:26   #46
epikk
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 05 11 2008

Posty: 27
Domyślny

[quote=Snagoth;2534761]widze ze mam doczynienia z proplejerem ! Ziomus.. Tibia ewoluuje i bierz to pod uwage... kiedys zdobycie 100 lvla bylo czyms... bo inaczej sie expilo, na innych potworach, byly mniejsze mozliwosci itd.. Tibia sie zmienila bo musiala i teraz wbicie 100 lvla to zaden wyczyn praktycznie... teraz wbicie 300 lvla to jednak jest jakis wyczyn.. (kiedys, 300 lvl - niewyobrazalne) a to czy ktos gra na 15 ownerow czy sam zostaw cipsoftowi.. oni sa od tego by banowac takie osoby i nie wiem czy czytasz newsy ale 15 tys kont zostalo juz zbanowanych.. z roznych powodow.. od najmniejszych lvli do bardzo wysokich... jak jestes sfrustrowany to po uprawiaj jakis sport a nie dajesz upust swojej zlosci na forum... bo narzekanie niczego nie zalatwi...
========================================

Ziomek pouczasz mnie jakbym mial 15 lat, tibijskie forum jest jedynym forum na ktory kazdy czuje sie lepszy od drugiego.

Tekst o ewolucji tibii brzmi jakby uzywanie bota bylo czyms akceptowalnym, czyms normalnym, i kazdy kto uwaza ze to zle jest newbem.

Nie wmowisz mi ze wbicie 300 lvl jest latwiejsze bo jest wiecej potworow, zapomniales ze czas ma postac wzgledna tylko w psychologii. Wiecej expowisk nie oznacza ze dzieciak ktory ma 200 lvl wbil go osobiscie !~

Ile jest 100+ , 200+ ktorzy graja gorzej od 40 lvl? Nie potrafia blokowac wiekszych potworow, malo wiedza? Jak program gra za ciebie pod zamkiem na senjii to nie moja wina ze jestes sfrustrowany. Ja sport uprawiam codziennie, przynajmniej nie wyzywam sie na innych uzytkownikach forum jak ty :*
epikk jest offline  
stary 01-05-2009, 15:38   #47
neopostman
Użytkownik Forum
 
neopostman's Avatar
 
Data dołączenia: 24 09 2005
Lokacja: Łowicz.
Wiek: 35
Wpisy bloga: 6

Posty: 1,227
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Nova
Poziom: 114
Skille: 101/84
Poziom mag.: 24
Wyślij wiadomość przez ICQ do neopostman neopostman ma numer GG trzeba sobie zasłuży Adres Jabbera do neopostman Send a message via Skype™ to neopostman
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez epikk Pokaż post
Ziomek pouczasz mnie jakbym mial 15 lat
Niejeden 15-latek jest od ciebie mądrzejszy.
Cytuj:

Nie wmowisz mi ze wbicie 300 lvl jest latwiejsze bo jest wiecej potworow, zapomniales ze czas ma postac wzgledna tylko w psychologii. Wiecej expowisk nie oznacza ze dzieciak ktory ma 200 lvl wbil go osobiscie !~

Ile jest 100+ , 200+ ktorzy graja gorzej od 40 lvl? Nie potrafia blokowac wiekszych potworow, malo wiedza? Jak program gra za ciebie pod zamkiem na senjii to nie moja wina ze jestes sfrustrowany. Ja sport uprawiam codziennie, przynajmniej nie wyzywam sie na innych uzytkownikach forum jak ty :*
Bo przecież najlepiej byłoby zatrzymać czas w miejscu i patrzeć nadal jak Bubble ma ten 142 lvl, u nikogo poziom nie rośnie i wogóle nic się nie dzieje. To dopiero byłoby narzekanie! Najprościej byłoby jakbyście odstawili sentymenty na bok, bo w życiu nie ma na nie czasu.
neopostman jest offline  
stary 01-05-2009, 19:31   #48
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Ty neonub nic się nie znasz na polityce a się odzywasz weź się zastanów!
Rybzor jest offline  
stary 01-05-2009, 20:38   #49
epikk
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 05 11 2008

Posty: 27
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez neopostman Pokaż post
Niejeden 15-latek jest od ciebie mądrzejszy.

Takie ogolne o niczym. W stylu znawcow tibijskich " to ty jestes glupszy"
To tak samo beznadziejne jak pisanie "z kąd" zamiast "skąd" po ty jestes "ztond"



Bo przecież najlepiej byłoby zatrzymać czas w miejscu i patrzeć nadal jak Bubble ma ten 142 lvl, u nikogo poziom nie rośnie i wogóle nic się nie dzieje. To dopiero byłoby narzekanie! Najprościej byłoby jakbyście odstawili sentymenty na bok, bo w życiu nie ma na nie czasu.
Nie no najlepiej niech daja boty do kazdej gry, tak jak grac na kodach w mario.

Zal mi was wszystkich, wole patrzec na prawdziwych historycznych graczy, niz podniecac sie jakimis botami co maja 90 fishing albo 360 lvl.
Wielka mi rzecz zostawic kompa na noc.
LOL !
epikk jest offline  
stary 01-05-2009, 20:50   #50
Rocket Slayer
Użytkownik Forum
 
Rocket Slayer's Avatar
 
Data dołączenia: 01 07 2006
Lokacja: Mikołów, niedaleko zamtuzu :)
Wiek: 33

Posty: 878
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Majk
Profesja: Elite Knight
Świat: Secura
Poziom: 146
Rocket Slayer ma numer GG 9457986 Send a message via Skype™ to Rocket Slayer
Domyślny

Cytuj:
jak jestes sfrustrowany to po uprawiaj jakis sport a nie dajesz upust swojej zlosci na forum
Pytanko - co ty robisz na tym forum? Nie odpowiadaj, zastanów się chwilę.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez epikk Pokaż post
Zal mi was wszystkich, wole patrzec na prawdziwych historycznych graczy, niz podniecac sie jakimis botami co maja 90 fishing albo 360 lvl.
Cóż, boty ostatnio są/były niestety modne. Niektórzy będą je ukrywać, inni eksponować.
Śmieszą mnie ci co pisali "Ja? Ależ skąd!", "Jakiś dowód? ;>", "I tak ci nikt nie uwierzy shushuehue"
Dlaczego mnie śmieszą? Bo takie myślenie jest nie na miejscu. Niestety, nie od dziś coś takiego jest :/

Ale po co? Dla fałszywej satysfakcji? To chyba mija się z celem.
"Dużo zarobić, byle się nie narobić". Wiesz, masy ludzi chcą pokazywać, że są "najlepszymi"... zguba... i to w grze! Jest jakiś lek?

A szkoda, szkoda.
__________________

Podoba Ci się ta pszczyla? Może chcesz jej wystawić 10 na fotce.pl?

Ostatnio edytowany przez Rocket Slayer - 01-05-2009 o 20:55.
Rocket Slayer jest offline  
stary 01-05-2009, 21:14   #51
epikk
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 05 11 2008

Posty: 27
Domyślny

zgadza sie. Widzisz, jak mozna nazwac te screeny na najpopularniejszej polskiej stronie tibijskiej spolecznosci? jako reklama Ng tibia boT?
moze zrobia tez banner na glownej stronie "tu kupisz taniego bota, bedziesz popularny, fajny , bedziesz h-lvl , a nie narobisz sie"
epikk jest offline  
stary 01-05-2009, 21:47   #52
piternet
Frequenter
 
piternet's Avatar
 
Data dołączenia: 01 01 2007
Lokacja: Radom
Wpisy bloga: 9

Posty: 671
Stan: Na Emeryturze
piternet ma numer GG 8247274
Domyślny

Cytuj:
Ziomek pouczasz mnie jakbym mial 15 lat, tibijskie forum jest jedynym forum na ktory kazdy czuje sie lepszy od drugiego.
Ey, czy 15-latki są wg. ciebie głupie ?
__________________
Masz kartę kredytową/debetową lub konto na Paypalu? Chcesz za darmo dostać iPhona, Xboxa, PS 3 czy najnowszą Nokię?
KLIKNIJ TUTAJ!
To nic nie kosztuje, a działa! Strona jest wypłacalna!
Wszystko o gildiach
Wszystko o staminie

piternet jest offline  
stary 02-05-2009, 08:53   #53
epikk
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 05 11 2008

Posty: 27
Domyślny

a czy zielona cytryna jest wg ciebie dojrzala?
epikk jest offline  
stary 02-05-2009, 09:54   #54
Cinse.
Użytkownik Forum
 
Cinse.'s Avatar
 
Data dołączenia: 15 07 2006
Lokacja: Exiva "Cinse

Posty: 66
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Cinse
Profesja: Elder Druid
Gildia: Severence
Świat: Celesta
Poziom: 194
Poziom mag.: 94
Domyślny

Po przeczytaniu tych 3 stron z gratulacjami oraz z komentarzami o moim fake postanowilem wyjasnic kilka spraw.
1. Co do many na pasku a w skilach, jest to wklejone z innego zdjecia ktore bylo robione zaraz po wbiciu mlvl. Dlaczego? Podczas wbijania mialem bp pootwierane ktore nie ladnie (jak dla mnie) wygladaly.
(Lexii na stronie 2 na samej gorze napisal cala prawde z wklejaniem.)
2. Dlaczego jest awans 90 a w skilach 92? Dlatego ze Yalahar mask dodaje 2 mlvl, czyli latwo policzyc 90+2=92.
3 Co to mojego mlvl na dzien dzisiejszy to posiadam 92mlvl i 18% do next, wiec moze i dlatego kilka osob pomyslalo ze to jakies fake. Ale tibia.com nie boli ktos nie wierzy? Tibia.com->communicaty->Celesta(3 miejsce).
__________________
17:55 Deecret [183]: cinkiewicz ile %? ;p
17:56 Cinse [155]: 3%
17:56 Talasi Manucella [258]: cinki je okcinko

17:56 Deecret [183]: lags ;*
17:56 Cinse [155]: Bez deda?
17:57 Deecret [183]: ta
17:57 Cinse [155]: to huj nie lag ;d
17:57 Cinse[155]: haha
17:57 Deecret [183]:
C!N$3

Ostatnio edytowany przez Cinse. - 02-05-2009 o 09:55.
Cinse. jest offline  
stary 03-05-2009, 15:30   #55
Sutmack
Użytkownik Forum
 
Sutmack's Avatar
 
Data dołączenia: 24 12 2007

Posty: 83
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Snagoth Pokaż post



nie jestem adminem (jeszcze ) ale nie wiem skad masz informacje ze nam sie nie chce wklejac fotek o.O czarnowidz? mam wrazenie ze boli Cie to ze wymagania sa zbyt duze i nie miescisz sie w nich a chcialbys znalezc sie w newsie... wyobrazasz sobie ze dalbym 150 lvl jako wymagany do newsa? bo ja nie... po 1 to zaden wyczyn a po 2 w ciagu tygodnia mialbym 100 fotek.. i kazdy sie 'obrazi' jak nie wstawie jego fotki do newsa... wymagania musza byc zwiekszane.. niestety
misiu, nie gram juz od jakiegos czasu w ten syf
jak gralem, to po 2h/dzien
wolno bilem lvl, ale nie byl dla mnie wazny lvl ;<
nie mowie, ze 150... ale z 200 minimum...

Ostatnio edytowany przez Sutmack - 03-05-2009 o 15:32.
Sutmack jest offline  
stary 05-05-2009, 12:46   #56
MatyDevil
Użytkownik Forum
 
MatyDevil's Avatar
 
Data dołączenia: 01 10 2007
Lokacja: W Garazu Odpalam Na Dotyk Smigam Motorem Bo To Mój Narkotyk
Wiek: 33

Posty: 73
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Maty Devil
Profesja: Elder Druid
Świat: Secura
Poziom: 220
Skille: 31
Poziom mag.: 85
Domyślny

fajne zdjecia ale wszystko i tak wybocone
__________________
Druid zajebisty
Siocher wieczysty
MatyDevil jest offline  
stary 07-05-2009, 14:24   #57
Cinse.
Użytkownik Forum
 
Cinse.'s Avatar
 
Data dołączenia: 15 07 2006
Lokacja: Exiva "Cinse

Posty: 66
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Cinse
Profesja: Elder Druid
Gildia: Severence
Świat: Celesta
Poziom: 194
Poziom mag.: 94
Domyślny

@up
czemu uwazasz ze jest wybocone?
Ja tutaj nie bede sie do niczego przyznawal. Ale to ze ktos ma wysoki lvl, dobre skile czy mlvl to nie znaczy odrazu ze ktos ma to wybocone. Jezeli bys nie robil co tydzien nowych postaci i zaczynal gre od nowa to tez napewno bys sie tutaj pojawil.
__________________
17:55 Deecret [183]: cinkiewicz ile %? ;p
17:56 Cinse [155]: 3%
17:56 Talasi Manucella [258]: cinki je okcinko

17:56 Deecret [183]: lags ;*
17:56 Cinse [155]: Bez deda?
17:57 Deecret [183]: ta
17:57 Cinse [155]: to huj nie lag ;d
17:57 Cinse[155]: haha
17:57 Deecret [183]:
C!N$3
Cinse. jest offline  
stary 07-05-2009, 17:18   #58
Samarcus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 03 2009
Lokacja: 30 fist/15 fishing
Wiek: 29

Posty: 18
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Samarcus
Profesja: Knight
Świat: Secura
Poziom: 23
Skille: 45/45
Poziom mag.: 3
Samarcus ma numer GG 12178940
Domyślny

Podejrzany ten Cinse, bo pisze, że 'advancednął' (xD) do 90 mlvl a na obrazku ma 92 mlvl oO Wygląda mi to na fake
__________________
[img=http://img187.imageshack.us/img187/178/trolling.th.png]

Przed napisaniem tematu użyj opcji SZUKAJ! Kto wie, czy już taki sam temat nie jest na Forum?
Samarcus jest offline  
stary 07-05-2009, 17:58   #59
Sutmack
Użytkownik Forum
 
Sutmack's Avatar
 
Data dołączenia: 24 12 2007

Posty: 83
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Samarcus Pokaż post
Podejrzany ten Cinse, bo pisze, że 'advancednął' (xD) do 90 mlvl a na obrazku ma 92 mlvl oO Wygląda mi to na fake
bo yalahari czapka daje 2 m lvle?
Sutmack jest offline  
stary 09-05-2009, 00:11   #60
Samarcus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 03 2009
Lokacja: 30 fist/15 fishing
Wiek: 29

Posty: 18
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Samarcus
Profesja: Knight
Świat: Secura
Poziom: 23
Skille: 45/45
Poziom mag.: 3
Samarcus ma numer GG 12178940
Domyślny

@up

Aaa nie zauważyłem Sry Cis'
__________________
[img=http://img187.imageshack.us/img187/178/trolling.th.png]

Przed napisaniem tematu użyj opcji SZUKAJ! Kto wie, czy już taki sam temat nie jest na Forum?
Samarcus jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 03:22.


Powered by vBulletin 3