Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Furora

Notki

Furora Wydarzenia ze świata Furora Moderowanie nowych tematów na tym forum zostało włączone. Proszę pilnie czekać na akceptację tematu. Moderowanie postów w niektórych tematach zostanie włączone.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 06-03-2007, 02:22   #4161
DNX
Użytkownik Forum
 
DNX's Avatar
 
Data dołączenia: 08 01 2007
Lokacja: niewiem :/
Wiek: 34

Posty: 41
Stan: Aktywny Gracz
Imię: ? <<<
Profesja: Elder Druid
Poziom: 1
Skille: -10
Poziom mag.: 99
Domyślny

1.Fakt spadly soft 137 min o ile pamietam
2.James wedlug mnie slusznie postapil najpierw na prawde trzymalismy z wami jednak przesadziliscie i serv z wami bylby nie do zniesienia a Taifun w miare utrzymuje go ps. pozdrawiam harca pewnie sie domyslal ze bedziemy go na*******ac po haku feliany "niestety mamy swoje dowody na ciebie"
3. Niech wygra lepszy ;]

Ostatnio edytowany przez DNX - 06-03-2007 o 02:24.
DNX jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 06-03-2007, 03:16   #4162
Rodri
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 09 2006
Lokacja: Chełm

Posty: 221
Profesja: Elite Knight
Świat: Furora
Domyślny

Kolejne owocne pkowanko noobami

No wiec filmik jest momentami smiechowaty a momentami nudny do bolu, radze ogladac na zwiekszonej predkosci a zatrzymywac na Dragach edron i Venore

Przez caly filmik Cardothen gania nas i kozaczy mowi ze jestesmy noobki ze wie co knujemy a na koniec haniebnie pada przez swoje kozaczenie no coz... obejzyjcie i konajcie z niego po prostu loocik GS, crusader helmet, runki i manasy.

http://www.rogepost.com/n/9289523024

a tu screen na zachete
Rodri jest offline  
stary 06-03-2007, 08:08   #4163
Bert
Użytkownik Forum
 
Bert's Avatar
 
Data dołączenia: 06 04 2006
Lokacja: Warszawa

Posty: 218
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Furora
Domyślny

nice nice ;d
__________________
Bert jest offline  
stary 06-03-2007, 10:02   #4164
personanongrata
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez DNX Pokaż post
1.Fakt spadly soft 137 min o ile pamietam
2.James wedlug mnie slusznie postapil najpierw na prawde trzymalismy z wami jednak przesadziliscie i serv z wami bylby nie do zniesienia a Taifun w miare utrzymuje go ps. pozdrawiam harca pewnie sie domyslal ze bedziemy go na*******ac po haku feliany "niestety mamy swoje dowody na ciebie"
3. Niech wygra lepszy ;]



Z czym przesadzilo Vision ze dawalo wam expic i nie robilo na was akcji ?? MOZE DLATEGO ZE BYLI FAIR DO KONCA ??? PRAWDA JEST TAKA ZE JAMES BYL KURWA OD POCZATKU KTORA CHCIALA ICH JEBNAC PODCZAS OPENA ALE SPOKO NA KAZDA KURWE ZNAJDZIE SIE OdPOWIEDNI HACK...


James Caros ty wiesz kim jestes , ty wiesz jak skonczysz , takich jak ty zal trzymac w Polsce ba takich to do piachu _/
 
stary 06-03-2007, 10:20   #4165
Harc3sh
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 02 09 2006

Posty: 37
Imię: Harcesh
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Na Wspolnej
Świat: Furora
Poziom: 81
Poziom mag.: 59
Domyślny

@DNX
Lepiej wy***** z tego forum bo ty i James z Laenem jestescie gowno warci.
Zaufalismy wam i pozwolilismy wam powbijac lvle co bylo bledem lecz duzo wam to nie da bo i tak na battle jestescie niczym co widac bylo na przyklad wczoraj na d lair.
Ale gl na war.
PS. Zal Tryczka na prawde zal .. oj jednak i ta postac skonczyla tak samo jak jego poprzednia w Aberratio
Harc3sh jest offline  
stary 06-03-2007, 10:25   #4166
personanongrata
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

WIdac odrazu ze to ludzie taifa...

09:28 Cardothen [100]: ile
09:28 Cardothen [100]: masz uh
09:28 Wizardiuss Blade [50]: TO br
09:28 Cardothen [100]: to polak
09:28 Wizardiuss Blade [50]: Br


01:27 Cardothen [100]: more

Mar 06 2007, 01:28:52 CET Killed at Level 100 by Wizardiuss Blade




A ty feliana lepiej sie ogarnij bo tera wychodzisz na dziwke ktora ktos wyruchal a ona do niego wraca jak bumerang , pozdro dla taifuna ktory musial bardzo plakac ze stracil tryka ;-)





UWAGA INFORMACJA DNIA NASZ KOCHANY STRATEG KTORY SPRZEDAL CALTUSA BO "TAK NIENAWIDZIL TAIFUNA" DOLACZYL DZIS DO DUSKINESS...

Zikri Groove Mar 06 2007

Caltusie jesli to czytasz to wiedz ze wyszles na najwiekszego szmaciarza _/

Jestem ciekaw kiedy zaczna sie klutnie w dusk kto jest spyem i kiedy zacznie sie strach petra :-)

POZDRO DLA KUMATYCH , PAMIETAJ JAMES MY WIEMY O ALL )))))))

Ostatnio edytowany przez personanongrata - 06-03-2007 o 10:32.
 
stary 06-03-2007, 10:43   #4167
Diablord
Użytkownik Forum
 
Diablord's Avatar
 
Data dołączenia: 29 06 2005
Lokacja: okolice Poznania
Wiek: 35

Posty: 555
Stan: Na Emeryturze
Imię: Diabllord
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Duskiness
Świat: Furora
Poziom: 376
Skille: 115/97
Poziom mag.: 29
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Harc3sh Pokaż post
@DNX
Lepiej wy***** z tego forum bo ty i James z Laenem jestescie gowno warci.
Zaufalismy wam i pozwolilismy wam powbijac lvle co bylo bledem lecz duzo wam to nie da bo i tak na battle jestescie niczym co widac bylo na przyklad wczoraj na d lair.
Ale gl na war.
PS. Zal Tryczka na prawde zal .. oj jednak i ta postac skonczyla tak samo jak jego poprzednia w Aberratio
James i Lean postapili slusznie. Moze Ty im zaufales, ale kto zaufa Tobie po tylu hakach?!
Diablord jest offline  
stary 06-03-2007, 11:08   #4168
Cyrillus
Użytkownik Forum
 
Cyrillus's Avatar
 
Data dołączenia: 05 02 2007
Lokacja: Pomorze

Posty: 255
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Bound
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez personanongrata Pokaż post
WIdac odrazu ze to ludzie taifa...

09:28 Cardothen [100]: ile
09:28 Cardothen [100]: masz uh
09:28 Wizardiuss Blade [50]: TO br
09:28 Cardothen [100]: to polak
09:28 Wizardiuss Blade [50]: Br


01:27 Cardothen [100]: more

Mar 06 2007, 01:28:52 CET Killed at Level 100 by Wizardiuss Blade




A ty feliana lepiej sie ogarnij bo tera wychodzisz na dziwke ktora ktos wyruchal a ona do niego wraca jak bumerang , pozdro dla taifuna ktory musial bardzo plakac ze stracil tryka ;-)





UWAGA INFORMACJA DNIA NASZ KOCHANY STRATEG KTORY SPRZEDAL CALTUSA BO "TAK NIENAWIDZIL TAIFUNA" DOLACZYL DZIS DO DUSKINESS...

Zikri Groove Mar 06 2007

Caltusie jesli to czytasz to wiedz ze wyszles na najwiekszego szmaciarza _/

Jestem ciekaw kiedy zaczna sie klutnie w dusk kto jest spyem i kiedy zacznie sie strach petra :-)

POZDRO DLA KUMATYCH , PAMIETAJ JAMES MY WIEMY O ALL )))))))

idz sie przejdz do parku z laska(jezeli wogle masz) albo cos takiego bo tutaj
widze jestes najwiekszym specjalista ;] od "kto go lubi a kto nie"
@Vision
teraz czuje sie wykiwane... ale to bylo do przewidzenia ;]
__________________
"Każdy człowiek żyje końcem jakiejś drogi. To tylko szczegół jak żył i jak umarł, który rozróżnia człowieka od innych ludzi" - Ernest Hemingway

Ostatnio edytowany przez Cyrillus - 06-03-2007 o 11:10.
Cyrillus jest offline  
stary 06-03-2007, 12:25   #4169
Masywny_Titania
Użytkownik Forum
 
Masywny_Titania's Avatar
 
Data dołączenia: 12 09 2005

Posty: 316
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

No coz, po niektorych osobach ktore dolaczyly do duss, naprawde bym sie tego nie spodziewal... wzwlaszcza biorac pod uwage to ze byli dobrymi znajomymi od poczatku servera. Ale coz zrobic, ludzie sie zmieniaja, moze mieli swoje podejrzenia (czyt. powody), ale zachowali sie nie za bardzo.
__________________
O.S.T.R Vs. Banda Jebanych Innowiercow
Masywny_Titania jest offline  
stary 06-03-2007, 12:43   #4170
Reloop
Użytkownik Forum
 
Reloop's Avatar
 
Data dołączenia: 17 12 2006
Lokacja: Tychy
Wiek: 37

Posty: 328
Domyślny

Ten temat powinien być od 18 lat, po niektórych wypowiedziach to aż szkoda serio czytać dalej..

@ personanongrata, możesz gadać co chcesz o James Caros, nic to nie zmieni, że powiesz na niego pare obelg.

@ Harcesh. Ty zato jesteś najuczciwszą osobą na tym serwerze. Nie zdziwił bym sie, że Tryku to twoja robota. I to może ty byłeś tym jednym z powodów co zrobił James i Lean.
Reloop jest offline  
stary 06-03-2007, 13:14   #4171
Smerfu
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 02 2006
Lokacja: Bielsko-Biała
Wiek: 39

Posty: 188
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Gildia: Sunblade
Świat: Furora
Poziom: 147
Poziom mag.: 74
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez personanongrata Pokaż post
WIdac odrazu ze to ludzie taifa...

09:28 Cardothen [100]: ile
09:28 Cardothen [100]: masz uh
09:28 Wizardiuss Blade [50]: TO br
09:28 Cardothen [100]: to polak
09:28 Wizardiuss Blade [50]: Br


01:27 Cardothen [100]: more

Mar 06 2007, 01:28:52 CET Killed at Level 100 by Wizardiuss Blade




A ty feliana lepiej sie ogarnij bo tera wychodzisz na dziwke ktora ktos wyruchal a ona do niego wraca jak bumerang , pozdro dla taifuna ktory musial bardzo plakac ze stracil tryka ;-)





UWAGA INFORMACJA DNIA NASZ KOCHANY STRATEG KTORY SPRZEDAL CALTUSA BO "TAK NIENAWIDZIL TAIFUNA" DOLACZYL DZIS DO DUSKINESS...

Zikri Groove Mar 06 2007

Caltusie jesli to czytasz to wiedz ze wyszles na najwiekszego szmaciarza _/

Jestem ciekaw kiedy zaczna sie klutnie w dusk kto jest spyem i kiedy zacznie sie strach petra :-)

POZDRO DLA KUMATYCH , PAMIETAJ JAMES MY WIEMY O ALL )))))))

NIe ma to jak forumowi szczekacze ktorzy duzo pyskuja a malo wiedza.

1. Zikri Groove to moja postac wiec doszedlem gdzie chcialem i Caltus nie mial z tym nic wspolnego, a co do jego osoby zapewne znacznie bardziej nie lubil Imargama o czym wiecej bedzie troche nizej niz Taifuna.
2. Jedyne co wam pozostalo to robienie forumowej propagandy, od chocby jak z deadem Cardothena, zownowaliscie go? tak sie sklada ze na serwerze byl mass kick i polecial prawie kazdy poza Imargamem ktory zabil go z noob chara i cieszyliscie sie jak dzieci ze sie wam fukslo a robicie tu z siebie pro mastahow.
3. Co do tego jaka gildie wybralismy, nie kazdemu nasza decyzja sie musi podobac ale to nasze chary i nasz wybor, mielismy pare umow z Vision ktore zlamali, jak hakniecie 2 naszych membersow i random pk na rl znajomych.

@Imargam,
pozdrawiam pana ktory mi tak smuci dokad to ja nie poszedlem, chyba zapomniales juz jakis czas temu jak na ~130 lvlu sciagnolem ci tu hunta z Caltusem, grales tylko dzieki nam, wzielismy cie do gildii ale ze trzymany byles krotko i nie pozwalalismy ci odwalac PA to szybko zmieniles gildie po czym dzieki twojemu kretactwu wyszedl war Dusk vs Sun.


Zycze udanego pekowania na serwerze bo to wam pozostalo, a z kazda zpekowana osoba rosnie do was niechec, wiec pewnie juz niedlugo jedyny kontakt bedzie na forum. Zanim znowu zaczniecie na kogos szczekac lepiej popatrzcie na siebie czy jestescie tylko taka niewinna grupa osob pokrzywdzonych przez los ktora zawsze gra fair.
Smerfu jest offline  
stary 06-03-2007, 13:35   #4172
Rodri
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 09 2006
Lokacja: Chełm

Posty: 221
Profesja: Elite Knight
Świat: Furora
Domyślny

James nie pier**l, doskonale wiemy ze chcieliscie nas wyj***c juz wczesniej
A ze znalezliscie sobie pretekst do przylaczenia sie do duskow, to wasza sprawa. Jestem pewien ze gdyby Tryku mial 150 ms tez bylby w Duskiness a powod znalezlibyscie inny co do cardothena nie jaramy sie ze nam sie sfuksilo tylko ze zostal skarcony za swoje kozaczenie "more more". BYe
Rodri jest offline  
stary 06-03-2007, 14:05   #4173
JojkO
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny ;o

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Smerfu Pokaż post
NIe ma to jak forumowi szczekacze ktorzy duzo pyskuja a malo wiedza.

1. Zikri Groove to moja postac wiec doszedlem gdzie chcialem i Caltus nie mial z tym nic wspolnego, a co do jego osoby zapewne znacznie bardziej nie lubil Imargama o czym wiecej bedzie troche nizej niz Taifuna.
2. Jedyne co wam pozostalo to robienie forumowej propagandy, od chocby jak z deadem Cardothena, zownowaliscie go? tak sie sklada ze na serwerze byl mass kick i polecial prawie kazdy poza Imargamem ktory zabil go z noob chara i cieszyliscie sie jak dzieci ze sie wam fukslo a robicie tu z siebie pro mastahow.
3. Co do tego jaka gildie wybralismy, nie kazdemu nasza decyzja sie musi podobac ale to nasze chary i nasz wybor, mielismy pare umow z Vision ktore zlamali, jak hakniecie 2 naszych membersow i random pk na rl znajomych.

@Imargam,
pozdrawiam pana ktory mi tak smuci dokad to ja nie poszedlem, chyba zapomniales juz jakis czas temu jak na ~130 lvlu sciagnolem ci tu hunta z Caltusem, grales tylko dzieki nam, wzielismy cie do gildii ale ze trzymany byles krotko i nie pozwalalismy ci odwalac PA to szybko zmieniles gildie po czym dzieki twojemu kretactwu wyszedl war Dusk vs Sun.


Zycze udanego pekowania na serwerze bo to wam pozostalo, a z kazda zpekowana osoba rosnie do was niechec, wiec pewnie juz niedlugo jedyny kontakt bedzie na forum. Zanim znowu zaczniecie na kogos szczekac lepiej popatrzcie na siebie czy jestescie tylko taka niewinna grupa osob pokrzywdzonych przez los ktora zawsze gra fair.
Czytałem to 3x i doszłem do wniosku ze James ma racje.. grałem wtedy jak była wojna z Sunblade i też troche mam wiedzy na ten temat.. Pozdro!


btw. Filmik nice =)

Ostatnio edytowany przez JojkO - 06-03-2007 o 14:13.
 
stary 06-03-2007, 16:00   #4174
Cyrillus
Użytkownik Forum
 
Cyrillus's Avatar
 
Data dołączenia: 05 02 2007
Lokacja: Pomorze

Posty: 255
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Bound
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rodri Pokaż post
James nie pier**l, doskonale wiemy ze chcieliscie nas wyj***c juz wczesniej
A ze znalezliscie sobie pretekst do przylaczenia sie do duskow, to wasza sprawa. Jestem pewien ze gdyby Tryku mial 150 ms tez bylby w Duskiness a powod znalezlibyscie inny co do cardothena nie jaramy sie ze nam sie sfuksilo tylko ze zostal skarcony za swoje kozaczenie "more more". BYe
kur... mam Ci powiedziec jak mialo byc?
Laen 170 Tryku 160 i James 140-150 mieli dojsc do dusk... złamali umowe trudno zle to rozegraliscie i tyle... nie płacz nad rozlanym mlekiem...
__________________
"Każdy człowiek żyje końcem jakiejś drogi. To tylko szczegół jak żył i jak umarł, który rozróżnia człowieka od innych ludzi" - Ernest Hemingway
Cyrillus jest offline  
stary 06-03-2007, 16:02   #4175
Wigget
Użytkownik Forum
 
Wigget's Avatar
 
Data dołączenia: 07 04 2006

Posty: 300
Stan: Usunięty
Świat: Furora
Domyślny

Smerfu ile ci taifun dal srebrnikow judaszu ?:>
__________________
You can take me to the ghetto land move everything and back
Take me from the Echo Side and never bring me back (repeat till end)

30 Aug 2006 +1,004,634 14 122

Cześć suko.
Wigget jest offline  
stary 06-03-2007, 17:01   #4176
Harc3sh
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 02 09 2006

Posty: 37
Imię: Harcesh
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Na Wspolnej
Świat: Furora
Poziom: 81
Poziom mag.: 59
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Smerfu Pokaż post
NIe ma to jak forumowi szczekacze ktorzy duzo pyskuja a malo wiedza.

1. Zikri Groove to moja postac wiec doszedlem gdzie chcialem i Caltus nie mial z tym nic wspolnego, a co do jego osoby zapewne znacznie bardziej nie lubil Imargama o czym wiecej bedzie troche nizej niz Taifuna.
2. Jedyne co wam pozostalo to robienie forumowej propagandy, od chocby jak z deadem Cardothena, zownowaliscie go? tak sie sklada ze na serwerze byl mass kick i polecial prawie kazdy poza Imargamem ktory zabil go z noob chara i cieszyliscie sie jak dzieci ze sie wam fukslo a robicie tu z siebie pro mastahow.
3. Co do tego jaka gildie wybralismy, nie kazdemu nasza decyzja sie musi podobac ale to nasze chary i nasz wybor, mielismy pare umow z Vision ktore zlamali, jak hakniecie 2 naszych membersow i random pk na rl znajomych.

@Imargam,
pozdrawiam pana ktory mi tak smuci dokad to ja nie poszedlem, chyba zapomniales juz jakis czas temu jak na ~130 lvlu sciagnolem ci tu hunta z Caltusem, grales tylko dzieki nam, wzielismy cie do gildii ale ze trzymany byles krotko i nie pozwalalismy ci odwalac PA to szybko zmieniles gildie po czym dzieki twojemu kretactwu wyszedl war Dusk vs Sun.


Zycze udanego pekowania na serwerze bo to wam pozostalo, a z kazda zpekowana osoba rosnie do was niechec, wiec pewnie juz niedlugo jedyny kontakt bedzie na forum. Zanim znowu zaczniecie na kogos szczekac lepiej popatrzcie na siebie czy jestescie tylko taka niewinna grupa osob pokrzywdzonych przez los ktora zawsze gra fair.





James pamietaj jedno...
Ja nigdy nie odchodze na zawsze ^^
"to jeszcze nie koniec , choc mam co zostawic po sobie"
Taki smiec jak ty i reszta nie jest warty mojego szacunku a konsekwencje tego sa wszystkim znane hahahahahah .
Na kazdego przyjdzie pora pzdr !
Harc3sh jest offline  
stary 06-03-2007, 17:05   #4177
Tryku
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Hehe, sprzedałem Tryka i od razu sie ciekawiej na serwie zrobiło ;P
 
stary 06-03-2007, 17:19   #4178
JojkO
Guest
 

Posty: n/a
Smutny OmG...

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tryku Pokaż post
Hehe, sprzedałem Tryka i od razu sie ciekawiej na serwie zrobiło ;P
Nie podawaj sie za kogos kim nie jesteś... plax
 
stary 06-03-2007, 17:40   #4179
Rodri
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 09 2006
Lokacja: Chełm

Posty: 221
Profesja: Elite Knight
Świat: Furora
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Cyrillus Pokaż post
kur... mam Ci powiedziec jak mialo byc?
Laen 170 Tryku 160 i James 140-150 mieli dojsc do dusk... złamali umowe trudno zle to rozegraliscie i tyle... nie płacz nad rozlanym mlekiem...
To oni beda plakac... Tryku juz cos o tym wie chyba
Rodri jest offline  
stary 06-03-2007, 17:42   #4180
personanongrata
Guest
 

Posty: n/a
Cool @james

Ty glupia cipo nawet nie wiesz kim jestem ale spoko niedlugo sie przekonasz co czeka laenka i ciebie.


Drizer mastah gl na expie =*
  Received Infraction
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 04:20.


Powered by vBulletin 3