Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Updates

Notki

Updates Forum zawiera wszelkie informacje o najnowszym update oraz pod fora z informacjami o byłych update.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 21-07-2009, 15:58   #261
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rocket Slayer Pokaż post
Nie grałem nigdy w WoW i nie zrozumiałem tego. Wyjaśnisz?
Chyba chodzi o to, że w Tibii skończy ci się pacc - grasz dalej, ale "ograniczony". W WoWie skończy się abonament: cya, bb, gg.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 21-07-2009, 16:26   #262
ZapodajMuze
Użytkownik Forum
 
ZapodajMuze's Avatar
 
Data dołączenia: 10 08 2008

Posty: 562
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
Chyba chodzi o to, że w Tibii skończy ci się pacc - grasz dalej, ale "ograniczony". W WoWie skończy się abonament: cya, bb, gg.
Dokladnie .
ZapodajMuze jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-07-2009, 12:23   #263
Froder
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 07 2006

Posty: 21
Domyślny

Jestem ciekaw, co powiecie na ten pomysł. Skoro są białe listy i listy osób ignorowanych to może...fajnie by było gdyby powstała lista "ignorowanych przedmiotów". W tym sensie, że można by zablokować pojawianie się informacji, o śmieciach wypadających z potworów. Expimy sobie na przykład na jakichś Tombach i do listy dopisujemy takie pierdoły jak pochodnia, kości, robaki itd. Dzięki temu na środku ekranu pojawiłaby się informacja tylko o gp, life ringach...dowolnie, to co kto chciałby faktycznie zbierać. I nie dostawalibyśmy niepotrzebnej informacji o kości, która wypadła z zabitego szkieleta, która i tak się nam nie przyda. Wtedy przy pomocy naszej listy, taki item byłby klasyfikowany jako "nothing" Co Wy na to? ;p
Froder jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-07-2009, 22:27   #264
piramjida
Użytkownik Forum
 
piramjida's Avatar
 
Data dołączenia: 29 11 2008

Posty: 408
Stan: Niegrający
Imię: Breakah
Profesja: Rookstayer
Świat: Eternia
Poziom: 20
Skille: 18/22
Domyślny

Cytuj:
Tibia ma specyficzne pvp, ktore w oryginalnym wydaniu (przed aimbotem) polegalo na tym, ze matematyczne szanse zabicia kogos na zblizonym do twojego levelu oscylowaly w okolicach zera, a na knightow wyposazonych w duza ilosc uhow wybierales sie w dziesieciu.
Po pierwsze: trudno sie nie zgodzic, ze Tibia ma specyficzne pvp wlasnie dlatego, ze jest to ogromnie oplacalne, zeby zlootowac przykladowego knight armora musimy huncic stworki pokroju GSa i do tego miec ogromne szczescie. Tymczasem taki armor mozna przy odrobinie szczescia zlootowac z 15-20 knighta.

A po drugie: w wydaniu przed aimbotem z przewaga powiedzmy 10 lvli jestem w stanie zabic drugiego maga. Oczywiscie nie kazdego, ale to nie musi wcale byc idiota, ktory sie nie leczy. Wystarczy jeden blad, nietrafiony UH, maksymalnie dwa.

#down
Zgadzam sie.
__________________
The rest is empty with no brain but the clever nerd
The best emcee with no chain ya ever heard

--------------------

Ostatnio edytowany przez piramjida - 27-07-2009 o 11:34.
piramjida jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-07-2009, 11:15   #265
Zamne
Użytkownik Forum
 
Zamne's Avatar
 
Data dołączenia: 04 04 2006
Wpisy bloga: 7

Posty: 634
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Sorcerer
Świat: Isara
Poziom: 1
Skille: 10/10
Domyślny

Jak dla mnie najlepsza cecha tibii jest (byla?) to, ze gra dopuszcza spuszczenie komus wpierdol. W innych grach jakies zasrane szaliczki, wyzywanie na pojedynek, a pvp jest tylko po to zeby gracze poogladali sobie swiatelka, 0 strat przy przegranej.
__________________
chcę tibicama

notka here
Ukryty tekst:
Cytuj:
gdzie najlepiej expić pallem na rooku?
Cytuj:
12:05 CM Andasstra on Askara [2]: no kurwa in here.. thats not nice-.-
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez TheDwarf
Cytuj:
daj, ja ci zrobie ludzika
..O
./|\
../\/
./
Ja przeczytalem zamiast ludzika, to "lodzika" i cale 60 sekund szukalem w tym obrazku czegos zboczonego HAHA
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mapa_Europy Pokaż post
Miał swoje 5 minet.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez OwntibiaForFree
Nie zdziwcie sie jak anty vir bedzie wam szalal wkoncu to keylogger
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Azris- Pokaż post
Mikolaj upil sie kakalem ;d

Ukryty tekst:
Zamne jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-07-2009, 12:31   #266
Typhoon
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 27 07 2009
Lokacja: Dębica
Wiek: 35

Posty: 7
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Obsidia
Poziom: 25
Skille: 63.63
Poziom mag.: 4
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Froder Pokaż post
Jestem ciekaw, co powiecie na ten pomysł. Skoro są białe listy i listy osób ignorowanych to może...fajnie by było gdyby powstała lista "ignorowanych przedmiotów". W tym sensie, że można by zablokować pojawianie się informacji, o śmieciach wypadających z potworów. Expimy sobie na przykład na jakichś Tombach i do listy dopisujemy takie pierdoły jak pochodnia, kości, robaki itd. Dzięki temu na środku ekranu pojawiłaby się informacja tylko o gp, life ringach...dowolnie, to co kto chciałby faktycznie zbierać. I nie dostawalibyśmy niepotrzebnej informacji o kości, która wypadła z zabitego szkieleta, która i tak się nam nie przyda. Wtedy przy pomocy naszej listy, taki item byłby klasyfikowany jako "nothing" Co Wy na to? ;p
W moim przekonaniu genialny pomysł, fajnie gdyby coś takiego wprowadzili.

A ja bym chciał powrót knightów do uhów i farm druidów z 11lvl klepiących je na dachach - eh to były czasy

Ostatnio edytowany przez Typhoon - 27-07-2009 o 12:31. Powód: mała poprawka
Typhoon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-07-2009, 11:05   #267
Eruin
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 07 2007

Posty: 21
Domyślny

nie wiem czy to już było, ale wpadl mi do glowy pomysl (poza tymi noobskimi życzeniami jakie już napisalem;])

żeby bank był na prawdę bankiem a nie tylko przechowalnią pieniędzy i udostęniaczem ich w każdym mieście ze swoją filią;] bo to prawie jak depo;]
a mianowicie, żeby pieniądze w banku w jakis sposób procentowały (taka lokata) - na pewno jakies właściwe limity zostałyby opracowane;]
tak samo pożyczki - jakiś limit debetowy ustalić i żeby ludzie potrzebujący w danym momencie kasy mogli ją spłacić później, chociaż myślę, że to znów by przypadło tylko dla PACCów, bo zastawem najlogiczniejszym jest domek;] no chyba, że jakiś NPC-komornik by się pojawiał w naszym dp albo przy nas i by zabierał wybrany przez siebie najcenniejszy nasz przedmiot pokrywający dług- czy to z EQ czy to wyjęty z naszych depozytów w różnych miastach;] ewentualnie najpierw ściągnie nam całą kasę należną jeśli po prostu zwlekaliśmy ze spłatą długu;] oczywiscie inne operacje bankowe jak choćby przelewy też mogłyby się pojawić - to nic nowego, bo można użyc parcela, ale byłoby to ciekawsze przelewać na konto, chociażby dlatego co napisałem wcześniej - konto i kasa na nim jest wszędzie tam gdzie bank
Eruin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-08-2009, 00:23   #268
Froder
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 07 2006

Posty: 21
Domyślny

Powinni moim zdaniem poprawić korzystanie z Obsidian Knife. A mianowicie zdejmowanie skór powinno być możliwe zaraz po ubiciu potwora, a nie po 10 sekundach. Jest to irytujące czekanie, a po drugie ktoś może podejść i swoim nożem załatwić sprawę.
Froder jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-08-2009, 16:47   #269
brefka
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 04 10 2007

Posty: 3
Imię: Halth brew
Profesja: Elite Knight
Świat: Celesta
Poziom: 200
Skille: 103/100
Poziom mag.: 9
Domyślny Co bys chcial~~

Witajcie. Nie wiem jak wy, ale ja osobiscie mam 200+ ek i wadlug mnie powinni zrobic cos z kradzieza loota z bossow. Sam proponowalbym aby po zabiciu danego bossa przez okreslony czas tak jak to jest w "ownerstwem" nie mozna bylo rzucac zadnych smieci na cialo potworka. Mnie samego denerwowala byc walka o loota z potworka ktorego sie blokalo.Pzdr.

Yours
Brefka~~
brefka jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-08-2009, 18:31   #270
namlessone
Użytkownik Forum
 
namlessone's Avatar
 
Data dołączenia: 19 04 2004
Lokacja: w domu
Wiek: 34

Posty: 65
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Eternia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Froder Pokaż post
Powinni moim zdaniem poprawić korzystanie z Obsidian Knife. A mianowicie zdejmowanie skór powinno być możliwe zaraz po ubiciu potwora, a nie po 10 sekundach. Jest to irytujące czekanie, a po drugie ktoś może podejść i swoim nożem załatwić sprawę.
Tu bym się zgodził, te 10 sekund to niby taki antyzłodziejski ficzer, ale działa zupełnie odwrotnie przy skinowaniu... Podejrzewam, że wprowadzenie możliwości skinowania przez owe pierwsze 10 sekund tylko przez ownera potworka nie sprawiłoby dużych problemów dla programistów, a dla ludzi huncących minosy czy inne skinowalne potworki oszczędziłoby nerwów...
__________________
Tibia: Enjoy the silence or run winamp...
namlessone jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-08-2009, 18:04   #271
kelvin19
Użytkownik Forum
 
kelvin19's Avatar
 
Data dołączenia: 01 11 2007

Posty: 52
Szczęśliwy

A ja chciałbym, by przedmioty z miast PACC (np. nowe różdżki) można byłoby kupić na FACC area.

Zapewne np. te różdżki dano tylko w miastach PACC, żeby tylko PACC gracze mogły kupić, ale co jeśli np. gracz z Premium mieszka w Thais? Ma lecieć na darashie tylko po 1 różdżke?
Czyli żeby te przedmioty były także na FACC area, ale mogli je kupić tylko PACC.

Dzięki temu np. Palek nie musiałby lecieć na Darashie tylko po włócznie, jeśli mieszka w mieście FACC.

I co wy na to?
__________________

Niedługo zamiana na Vistę
kelvin19 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-08-2009, 20:09   #272
Kuronasuka
Użytkownik Forum
 
Kuronasuka's Avatar
 
Data dołączenia: 24 08 2009

Posty: 47
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez kelvin19 Pokaż post
A ja chciałbym, by przedmioty z miast PACC (np. nowe różdżki) można byłoby kupić na FACC area.

Zapewne np. te różdżki dano tylko w miastach PACC, żeby tylko PACC gracze mogły kupić, ale co jeśli np. gracz z Premium mieszka w Thais? Ma lecieć na darashie tylko po 1 różdżke?
Czyli żeby te przedmioty były także na FACC area, ale mogli je kupić tylko PACC.

Dzięki temu np. Palek nie musiałby lecieć na Darashie tylko po włócznie, jeśli mieszka w mieście FACC.

I co wy na to?
A nie zastanawia Cię czemu to ww różdżki i włócznie są na PACC area?
__________________

矮星のばかです
Kuronasuka jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-08-2009, 14:17   #273
kelvin19
Użytkownik Forum
 
kelvin19's Avatar
 
Data dołączenia: 01 11 2007

Posty: 52
Domyślny

Sorry, ale pisałem ten tekst trochę zdenerwowany, więc tak dziwnie napisałem

Chodzi o to że osoba z PACC która mieszka np. w thais, musi polecieć do miasta PACC, żeby zdobyć np. wand of draconia.

I to chodzi o to, żeby można było to kupić także w mieście FACC, żeby PACC nie musiał lecieć do miasta PACC, żeby kupić przedmiot, który kosztuje mniej niż sama podróż. (np. Royal Spear)

Czyli żeby te przedmioty były także w miastach FACC, ale mógł je kupić TYLKO PACC.




Wkurza też, że w Edron są te wszystkie najpotężniejsze czary: utevo tura mura zniszczenie całego świata .... ALE ZABRAKŁO JUŻ MIEJSCA DLA ZWYKŁYCH CZARÓW: nawet exury nima co jak ktoś po rooku leci do edron?


EDIT. Tak samo jest z czarami: Osoba z PACC musi bo jakiś czar lecieć do miasta PACC. Czemu nie mogą kupić je w mieście FACC, skoro i tak FACC ich nie kupi?
__________________

Niedługo zamiana na Vistę

Ostatnio edytowany przez kelvin19 - 29-08-2009 o 14:20. Powód: Czary
kelvin19 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-08-2009, 17:08   #274
Orez
Użytkownik Forum
 
Orez's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2009

Posty: 44
Domyślny

Powinno sie znieść opcje nakierowania Health Potion na jednostki. Zamiast wskazywania celu który ma zostać uleczony, potion powinien zadziałać od razu lecząc naszą postać. Troche głupie jest leczenie potionem naszych sojuszników (wkładamy do ust flaszkę z potionem, czy polewamy go miksturą? )

Gdyby dało się wypić potion bez nakierowywania, leczenie stało by się łatwiejsze i szybsze.
__________________
Orez jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-08-2009, 17:14   #275
Kozto$
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 10 2007

Posty: 255
Domyślny

Jedyne, co mnie zadowoli to dodanie nowych serverów.
Kozto$ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-08-2009, 22:09   #276
Zamne
Użytkownik Forum
 
Zamne's Avatar
 
Data dołączenia: 04 04 2006
Wpisy bloga: 7

Posty: 634
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Sorcerer
Świat: Isara
Poziom: 1
Skille: 10/10
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Orez Pokaż post
Powinno sie znieść opcje nakierowania Health Potion na jednostki. Zamiast wskazywania celu który ma zostać uleczony, potion powinien zadziałać od razu lecząc naszą postać. Troche głupie jest leczenie potionem naszych sojuszników (wkładamy do ust flaszkę z potionem, czy polewamy go miksturą? )

Gdyby dało się wypić potion bez nakierowywania, leczenie stało by się łatwiejsze i szybsze.
zmien /use with crosshairs na /use on yourself w menu hotkeyow (ctrl+k)
__________________
chcę tibicama

notka here
Ukryty tekst:
Cytuj:
gdzie najlepiej expić pallem na rooku?
Cytuj:
12:05 CM Andasstra on Askara [2]: no kurwa in here.. thats not nice-.-
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez TheDwarf
Cytuj:
daj, ja ci zrobie ludzika
..O
./|\
../\/
./
Ja przeczytalem zamiast ludzika, to "lodzika" i cale 60 sekund szukalem w tym obrazku czegos zboczonego HAHA
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mapa_Europy Pokaż post
Miał swoje 5 minet.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez OwntibiaForFree
Nie zdziwcie sie jak anty vir bedzie wam szalal wkoncu to keylogger
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Azris- Pokaż post
Mikolaj upil sie kakalem ;d

Ukryty tekst:
Zamne jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-08-2009, 23:24   #277
Brak
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 06 2007

Posty: 203
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Cholernik
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Astera
Poziom: 252
Poziom mag.: 83
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Eruin Pokaż post
oczywiscie inne operacje bankowe jak choćby przelewy też mogłyby się pojawić - to nic nowego, bo można użyc parcela, ale byłoby to ciekawsze przelewać na konto,
poczytaj sobie poradniki o banku z konta na konto da sie przelewac kase;[
__________________
TIBIA-STATS.COM - najlepsza strona z statystykami expa , loota i o wiele więcej!
Brak jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-10-2009, 00:43   #278
Daycon
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 06 10 2009

Posty: 5
Domyślny

A oto czego ja oczekuję :
-Aby skile miały większe znacznie w zadawanych obrażeniach, co z tego że to co zrobili zmniejszyło liczbę skilujących botów skoro przybyło ich na expowiskach na których jeszcze bardziej przeszkadzają normalnym graczom ?
-Dodane nowe expowiska zarówno dla facc jak i pacc
-Możliwość skórkowania potworów zaraz po ich zabiciu
-Wprowadzenie blokady rzucania przedmiotów na nowo zabitego potwora przez 5 sekund
-Nowy świat non-pvp (obecne są już bardzo zapchane)
-Nowe questy, jakiś podobny do INQ i coś dla ~60 lvl mniejwięcej jak banshee quest (dla facc także!!)
-Balansacja postaci, zmniejszenie potęgi paladyna bo to co teraz może zrobić paladyn na 80 lvl jest jakimś nieporozumieniem
-Nowe potworki, coś trochę mocniejsze od draga ale słabsze od DL, i coś dla 300-400lvli żeby się nie nudzili na demach
-Jakiś nowy addon bardzo trudny do zrobienia, taki żeby miało go tylko kilku najlepszych graczy
-Można a nawet trzeba popracować nad denerwującymi lagami i kickami które często zaprzepaszczają godziny spędzone przed komputerem w celu wbicia skila, lvl czy zarobienia na jakiś itemek który przepadnie przez głupi lag czy kick
Daycon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-10-2009, 10:38   #279
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

balansacji nie oczekuj, bo wszystko wskazuje na to, ze Cipsoft ma problemy ze znalezieniem znaczenia tego slowa w slowniku, a dopoki nie zrozumieją o co w wtym chodzi - nie mogą się za to wziąć.
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-10-2009, 12:21   #280
oOoMiKooOo
Użytkownik Forum
 
oOoMiKooOo's Avatar
 
Data dołączenia: 16 04 2008
Lokacja: W Polsce

Posty: 55
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Druid
Gildia: Refugia
Świat: Refugia
Poziom: 28
Skille: :)
Poziom mag.: 36
Domyślny

Taa niech jeszcze zrobią, że można dzieci robić xd. Ale z tymi serverami to racja i to szczególnie z n-pvp.
__________________
oOoMiKooOo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 11:43.


Powered by vBulletin 3