Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 08-07-2005, 19:22   #1
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny Final Fantasy - The spirits within

Czy ktoś z Was oglądał ten film ?Jeżeli tak to możemy sobie o nim pogadać tutaj
Piszcie co o nim myślicie itp.Ja zaczne:
Cóż,ten film był i jest dla mnie jednym z lepszych,poprostu lubie całą sage FF i ten film mi się poboda...
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 08-07-2005, 21:09   #2
Ryłek
Zbanowany
 
Ryłek's Avatar
 
Data dołączenia: 23 09 2004
Wiek: 33
Wpisy bloga: 3

Posty: 700
Imię: RC-1262
Ryłek ma numer GG 1617583
Domyślny

Beznadziejnie nudny, sorry moja opinia. Saga Final Fantasy jest wg najlepszą fabularnie sagą w historii gier video, ten film tylko popsuł jej opinię. Efekty graficzne są najmocniejszą stroną tego produktu, a fabuła - no cóż, przerost formy nad treścią.
Ryłek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-07-2005, 01:23   #3
$corcerer
Nieobecny.
 
$corcerer's Avatar
 
Data dołączenia: 22 09 2003
Lokacja: Gdzieś w Necie. Liczba postów: koło 1337. http://rtfm.killfile.pl
Wiek: 37

Posty: 1,628
Stan: Na Emeryturze
Imię: Scorcerer
Profesja: Sorcerer
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Poziom: 23
Skille: 23/22
Poziom mag.: 42
Wyślij wiadomość przez ICQ do $corcerer $corcerer ma numer GG Użyj Jabbera. $corcerer ma login Tlenu scorcerer@tlen.pl Adres Jabbera do $corcerer
Domyślny

Chrzanic to, przeciez to nie jest zwiazane w zaden sposob z FFVII - Czekajmy lepiej na Advent Children...

A Aeris powinna zostac wskrzeszona!
__________________

Dżizas!
$corcerer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-07-2005, 01:36   #4
Magus
eX Moderator
 
Magus's Avatar
 
Data dołączenia: 26 09 2003
Lokacja: Fangorn Forest
Wiek: 42

Posty: 1,355
Stan: Na Emeryturze
Magus ma numer GG 2279467
Domyślny

Scor, Advent Children jest exclusive dla japoni. Jesli zostanie wypuszczone poza , to tylko przez piratow i przetlumaczone przez fanow. Poza tym na duzy ekran nie trafi nigdy, tylko DVD.

@topic
Pod koniec seansu zaczalem przysypiac, nie specjalnie mi sie podobalo.
BTW, ponoc "kwadratowi" mieli zbankrutowac po premierze, bo sie przeliczyli i zawiedli fanow . Pewnie dlatego teraz mamy "Square'Enix" zamiast 'soft'.
__________________
1. Moderator nie nabija postów - moderator ma wiele do przekazania
2. Moderator nie myli się - moderator ma inne zdanie
3. Moderator nie obraża innych - moderator dobitnie zwraca uwagę
4. Kto przychodzi ze swoimi przekonaniami - wychodzi z przekonaniami moderatora.
5. Szanuj moda swego - możesz mieć gorszego.

Ostatnio edytowany przez Magus - 09-07-2005 o 01:37.
Magus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-07-2005, 02:36   #5
Ing
Użytkownik Forum
 
Ing's Avatar
 
Data dołączenia: 30 11 2004
Lokacja: Thais
Wiek: 36

Posty: 172
Domyślny

@Topic:
Spirits Within bylo szczerze mówiąc słabe... baardzo słabe i mało wciągające, ale przynajmniej ładnie wykonane.

@Scor: Pod żadnym pozorem nie wskrzeszać Aeris!! To byl najpiękniejszy wątek calej fabyly FFVII... to on sprawił, że postać Aeris jest taka wyjątkowa... prawdziwa, pełna emocji...

@Off:
Na Advent Children czekam z niecierpliwością ;]

Btw AC zostanie wydane także w stanach, ale póki co premiera w Japonii datowana jest gdzieś na wrzesień/październik. AFAIK DVD będzie zaopatrzony w anglojęzyczne suby ;]

Koszt bez transportu nie powinien przekroczyć 5000 jenów (tj. ~150zł), najgorsze będą jednak opłaty związane z wysyłką (tym bardziej, że możemy zapomnieć o jakimkolwiek handlu z Europą - tym bardziej z takim zadupiem jak Polska... trzeba będzie poprosić znajomych ze stanów, żeby nam przesłali. Ja póki co mam kumpla wybierającego się w tym czasie do Japonii, więc większych problemów z transportem nie będzie... co do reszty - zawsze zostaje eBay... stamtąd m.in. załatwilem sobie japońskie limitowane wydanie Kanon [Renai] *.*).

@Down: I wlaśnie o to chodzi ;] Bez wzgledu na to, co to będzie - zawsze jest to FFVII (konkretniej - kontynuacja sagi), więć każdy szanujący się otaku chce to za wszelką cenę dostać w swoje łapki ;] Cholera z tym, ze to komercha... i tak wiadomo, że to ona napędza caly japoński rynek związany z j-rpg, anime i mangą - w postaci setek tysięcy nieprzydatnych pierduł od doujinshi i posterów po figurki czy prezerwatywy
__________________
Piroko Linux 2.0
now featuring LDW (Largo Desktop Enviroment) 43.4
50% cute. 50% deadly force. 100% ice cold. ph34r t3h penguin!

copyright: www.megatokyo.com

Ostatnio edytowany przez Ing - 09-07-2005 o 02:57.
Ing jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-07-2005, 02:50   #6
Kryptonics
Użytkownik Forum
 
Kryptonics's Avatar
 
Data dołączenia: 09 12 2004
Lokacja: Memoria
Wiek: 35

Posty: 578
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Faxes
Profesja: Elite Knight
Świat: Astera
Poziom: 161
Skille: 99/97
Poziom mag.: 8
Domyślny

Hmmm...FF:SW był taki troche hmmm..dziwny,wydaje mi sie że film Final Fantasy to nie jest dobry pomysł.FF od zawsze był rpg, jrpg miał w sobie to coś,każda część wzbudzała emocje, miała w sobie to coś co przyciągało do plejaczka na długje godziny.A film??? film jest bardzo słaby ,wogóle nie ma tego czegoś ,poprostu obejrzałem go na siłę.Mam wrażenie że FF:AC może też nie dać rady, taka gra jaką była,jest FFVII to jest evenement coś genialnego,wedługo mnie nigdy już w historii gier video nie będzie tak genialnej gry,która jest ponadczasowa(co pare miesięcy przechodze ponownie,przelazłem już chyba ze 20 razy).Do czego zmierzam???Ano cokolwiek związanego z tą grą,czy to jej kontynuacja czy c*** wie co jeszcze nie ma szans odnieść takiego sukcesu,a ten co nie wygrywa staje się przegranym i tak może być z FF:AC,obym sie mylił.
BTW.Przelazłem WSZYSTKIE części FF,grałem w FF XI,oglądałem film,tak więc nie wiem jak ale muszę dostać w swoje łapska AC ażeby mielić zaliczone wszystkie pozycje spod szyldu FF.Tyle.
__________________
07.05.2006
01:22 You advanced from Level 99 to Level 100.

Kryptonics jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 09:13.


Powered by vBulletin 3