Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 22-09-2009, 15:34   #61
Giorio
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 02 03 2009

Posty: 69
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: ;P
Poziom: 57
Skille: 82 ->>
Poziom mag.: ;P
Domyślny

Co prawda to prawda kościół naucza moralności, a sam postępuje okrutnie.
W Boga wierze tak samo jak w Jezusa ale nie wierze w kościół. Co oczywiście nie oznacza, że nie podziwiam tej instytucji za to co zrobiła dla tego kraju.
Gdyby nie kościół to polska nadal by dźumiła w czarnej dupie komuny. Nalezy przypominać o tym młodemu pokoleniu bo gówno wiedzą i gównem się żywią.

Ostatnio edytowany przez Giorio - 22-09-2009 o 15:35.
Giorio jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 22-09-2009, 15:37   #62
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nari Pokaż post
Naukowo dowiedziono, że rekreacja, modlitwa i medytacja zwiększają trwale ilość opiatów we krwi. To dlatego ci "święci" mogli się śmiać i modlić podczas obdzierania ich ze skóry.
I pewnie dlatego jak potłuczeni pieprzą o in-vitro i chcą wprowadzić kreacjonizm do amerykańskich szkół. W tym rzecz - niech sami wierzą, w co chcą, ale odbierzmy im prawa wyborcze, bo paru gości w śmiesznych czapkach dostaje nagle parę milionów głosów do dyspozycji.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nari Pokaż post
Twierdzisz to na podstawie większości? Ograniczasz samego siebie, każdy człowiek w coś wierzy, a ludzie wierzą w to, w co chcą wierzyć
Jako zwierzęta jesteśmy stworzeni do prokreacji, nic tu nie zmienisz, niezależnie od tego, w co wierzysz. I nie widzę w tym żadnego ograniczania siebie, wręcz przeciwnie - wiara - a zwłaszcza zorganizowana w formie religii - ogranicza.

@Kradzież w supermarkecie: po pierwsze, nie wiem skąd wniosek, że więcej księży tam kradnie, niż gwałci dzieci. Przeciętny ksiądz nie przymiera głodem (nie znaczy to, oczywiście, że jest od razu bogaty - ale daje sobie radę). Ja też nie przymieram głodem i ja też nie kradnę. Dlaczego ksiądz miałby?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mazur199 Pokaż post
nie ma na to dowodow, dusza jest tworem naszej wyobrazni w celu wytyczenia sobie granic co jest dobre a co złe i niemoralne
Podobnie jak religie, nie? To ciekawe, że nie było ateistów zabijających w imię ateizmu, a ofiar wojen na tle religijnym były miliony. No, pewnie dlatego, że ateiści są niemoralni i źli, bo nie wiedzą, co to dobro i zło.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mazur199 Pokaż post
co do wyznan,sa stworzone tylko po to by ludzie mieli w co wierzyc, mieli w zyciu jakies zasady, to prawa ktore ludzie dobrowolnie przyjmują podpisując się pod daną wiarą, bez wierzeń świat juz by dawno nie istniał, każdy mordował by drugiego, traktował jak zwierzę bo tak mu się podoba bez zadnych granic moralnych i etycznych, np chrześcijanin wierzy w to, że żyjąc zgodnie z dekalogiem trafi do nieba i zazna życia wiecznego (czy cos takiego) więc nie będzie mordował xx ludzi na dzień bo jest to wbrew jego wyznaniom i wie że spotka go za to kara, więc zanim zaczniecie rzucac hasła "je*ac kler bo nie przestrzega celibatu" , "sram na kosciol bo nie płaci podatków" pomyślcie o pozytywach, o tym że dzięki wyznaniom panuje jako taki ład
Nie znam żadnego chrześcijanina, który by nie grzeszył, to raz. Dwa, jestem agnostykiem (a skoro nie wierzę w boga/ów, a jedynie zakładam, że mogą istnieć, to chyba jestem jednym z tych niemoralnych morderców?) - a jeszcze nikogo nie zabiłem.

Dzięki wyznaniom nigdy nie panował ład, ten panował dzięki prawu i dzięki logice ('nie okradnę go, bo nie byłoby mi miło, gdyby mnie ktoś okradł).

Swoją drogą, imho religie powstały bardziej po to, by zniewolić ludzi, uczynić pewną grupę uprzywilejowaną i zarobić na tępym, strachliwym motłochu.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ashlon Pokaż post
W kazdym razie - przedstawiciel kosciola nie musi zyc w biedzie. Jednak powinien ograniczac "niepotrzebne" wydatki. Podam przyklad - w mojej parafii po smierci papieza postawiono Janowi Pawlowi II pomnik. Co zabawniejsze, jego czesc pokryto warstwa zlota. Powiedz mi - czy bylo to konieczne. Czy to przypadkiem nie nasz papiez mowil, zeby po smierci nie stawiac mu pomnikow? Czy nie lepiej byloby wydac te pieniadze na dozywienie dzieci?
A czego spodziewać się po przedstawicielach najbardziej zakłamanej religii świata, która kiedyś sama uznawała obrazy i pomniki (podobnie jak samych świętych... swoją drogą, Jezus przez kilkaset lat też nie był uznawany za Boga) za bluźnierstwo?

A co do JP II - to jest człowiek, który na pomnik zasłużył. Ale bez przesady - pomnik przy co drugim kościele i ulicę/plac swego imienia w każdej miejscowości?
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.
Lasooch jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-09-2009, 15:38   #63
Exodus
Użytkownik Forum
 
Exodus's Avatar
 
Data dołączenia: 14 02 2005
Lokacja: Bolesławiec
Wiek: 35

Posty: 1,577
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
Z jednym wyjątkiem - ja nie pieprze takich głupot (: Przykład z dzisiejszej religii: Ksiądz nam powiedział, że jeśli miałeś wypadek i straciłeś przyrodzenie to nie możesz zostać księdzem. Pytamy co ma piernik do wiatraka, a on: To tak jakby reporter nie miał rąk. WTF?
Widocznie ten ksiadz jest takim Pajacykowem, sa ludzie i taborety, w KAZDEJ grupie.


@Co do tych pomnikow to wedlug mnie, powinno sie miec umiar, to samo tyczy sie kosciolow, powinny byc zwyklymi klimatyzowanymi halami, po co komu jakies wieze, dzwony i setki ozdob, to chyba wbrew nauce Jezusa.

Ostatnio edytowany przez Exodus - 22-09-2009 o 15:43.
Exodus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-09-2009, 15:47   #64
Litawor
Użytkownik Forum
 
Litawor's Avatar
 
Data dołączenia: 19 03 2004
Lokacja: Szczecin/Kraków

Posty: 1,657
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Giorio Pokaż post
Gdyby nie kościół to polska nadal by dźumiła w czarnej dupie komuny. Nalezy przypominać o tym młodemu pokoleniu bo gówno wiedzą i gównem się żywią.
Tak, należy też jednak pamiętać, dlaczego Kościół walczył z komunizmem. Odpowiedź jest prosta: dla własnego przetrwania.
Litawor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-09-2009, 16:01   #65
Giorio
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 02 03 2009

Posty: 69
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: ;P
Poziom: 57
Skille: 82 ->>
Poziom mag.: ;P
Domyślny

no Litawor w tej chwili obraziłeś pamięć Karola Wojtyły i innych polskich księży, którzy przysłużyli się sprawie. Niektórzy z nich umarli za tą sprawę...
Giorio jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-09-2009, 16:05   #66
piternet
Frequenter
 
piternet's Avatar
 
Data dołączenia: 01 01 2007
Lokacja: Radom
Wpisy bloga: 9

Posty: 671
Stan: Na Emeryturze
piternet ma numer GG 8247274
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
Meteor walnie w pomnik i go zniszczy. I pieniądze stracone. A tymczasem te dzieci będą miały jedną z najpiękniejszych chwil w życiu, bo nie często zdarza im się zjeść taki posiłek.
Zjedzą i za chwilę znów będą głodne. Co wtedy? Wspomnieniami, chociażby najpiękniejszymi to się nie najedzą...
__________________
Masz kartę kredytową/debetową lub konto na Paypalu? Chcesz za darmo dostać iPhona, Xboxa, PS 3 czy najnowszą Nokię?
KLIKNIJ TUTAJ!
To nic nie kosztuje, a działa! Strona jest wypłacalna!
Wszystko o gildiach
Wszystko o staminie

piternet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-09-2009, 16:09   #67
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Giorio Pokaż post
no Litawor w tej chwili obraziłeś pamięć Karola Wojtyły i innych polskich księży, którzy przysłużyli się sprawie. Niektórzy z nich umarli za tą sprawę...
Powiedz mi co nie-polskich księży obchodziła wtedy Polska? K.W. i inni Polacy, owszem, to chyba logiczne, ale co ma Włoch do Polski? Komunizm był poważnym zagrożeniem, bo... no popatrz, też niewolił i kontrolował ludzi

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez piternet Pokaż post
Zjedzą i za chwilę znów będą głodne. Co wtedy? Wspomnieniami, chociażby najpiękniejszymi to się nie najedzą...
Więc nie karmmy ich w ogóle i pozwólmy żyć w męczarniach. O to wam chodzi?
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-09-2009, 16:29   #68
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Giorio Pokaż post
Gdyby nie kościół to polska nadal by dźumiła w czarnej dupie komuny. Nalezy przypominać o tym młodemu pokoleniu bo gówno wiedzą i gównem się żywią.
sugerujesz, ze z jakiegos wyimaginowanego powodu zostalibysmy oaza komunizmu w srodku Europy ?

Wszedzie indziej komunizm upadl, bo musial w koncu upasc, u nas - dlatego ze Kosciol i Wojtyla.

Cytuj:
Podam przyklad - w mojej parafii po smierci papieza postawiono Janowi Pawlowi II pomnik. Co zabawniejsze, jego czesc pokryto warstwa zlota. Powiedz mi - czy bylo to konieczne. Czy to przypadkiem nie nasz papiez mowil, zeby po smierci nie stawiac mu pomnikow?
jesli dewoty chca pomników, to niech zrzucą się chocby na piętnaście i stawiają je na każdym rogu ulicy.

Problem z tego typu inwestycjami jest nie taki, ze są przeprowadzane, tylko taki, ze finansuje się je z pieniędzy publicznych na roznych szczeblach, bez wyraznego zamowienia ze strony mieszkancow, niejako ich w ten sposób oszukując. Analogicznie jak nikt nie pytał sie mieszkancow Mazowsza gdy marszalek Struzik (bodajze) dajac upust swojej dewocji lekka reka zdecydowal sie wydac 30 mln na Swiatynie Opaczności (blad celowy) Bozej.

Cytuj:
Poza tym, wśród np. nauczycieli czy psychologów jest podobna, a nawet większa ilość pedofilów. Tylko jakoś nikt o tym nie mówi
Po pierwsze, dyskusyjne jest to, czemu niby odsetek mialby byc wiekszy.

Po drugie, nie slyszalem jeszcze o przypadku delegowania nauczyciela - pedofila do pracy w placowce oswiatowej 300 km dalej zeby wyciszyc sprawe.

Po trzecie - nauczyciele i pracownicy szkolnictwa nie oglaszaja sie jako krynica moralności, wiec i zakres tolerancji na szok jest w tym przypadku wiekszy.
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-09-2009, 16:33   #69
Pan i Wladca
BadBoy
 
Pan i Wladca's Avatar
 
Data dołączenia: 10 08 2005
Lokacja: unknown
Wpisy bloga: 2

Posty: 1,343
Stan: Na Emeryturze
Świat: PL
Pan i Wladca ma numer GG 5984090
Domyślny

Nie ma Boga, są Predatorzy :>

Co do artykułu, to tak jak ktoś już napisał - krucjaty były znacznie gorsze. Religia od zawsze była przyczyną wielu okrutnych zdarzeń i to się raczej nie zmieni, póki przybywa wciąż wielu pseudo-księży z niby powołania.
__________________
http://www.ligabbva.pl/
Rzetelnie o La Liga
[center]
Pan i Wladca jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-09-2009, 16:47   #70
Giorio
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 02 03 2009

Posty: 69
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: ;P
Poziom: 57
Skille: 82 ->>
Poziom mag.: ;P
Domyślny

Vil zapytaj się historyka z podstawówki jak było to pogadamy.
Giorio jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-09-2009, 17:18   #71
Litawor
Użytkownik Forum
 
Litawor's Avatar
 
Data dołączenia: 19 03 2004
Lokacja: Szczecin/Kraków

Posty: 1,657
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Giorio Pokaż post
no Litawor w tej chwili obraziłeś pamięć Karola Wojtyły i innych polskich księży, którzy przysłużyli się sprawie. Niektórzy z nich umarli za tą sprawę...
Za sprawę umacniania Kościoła, która przypadkiem zbiegała się ze sprawą opozycji w PRL? Władze komunistyczne pozbawiły Kościół wszelkich wpływów politycznych i przywilejów, redukując jego rolę do tej, jaką powinien sprawować - świadczenia usług religijnych dla chętnych. Naturalną konsekwencją było, że Kościół znalazł się w opozycji do władzy, zwłaszcza jeśli widział, co stało się z Cerkwią w ZSRR (Związek Radziecki był znacznie mniej tolerancyjny dla religii niż komuniści w Polsce). W interesie wszystkich religii było stanąć w opozycji do komunizmu.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Giorio Pokaż post
Vil zapytaj się historyka z podstawówki jak było to pogadamy.
??

Vil ma rację, komunizm upadł przede wszystkim z przyczyn gospodarczych i to było nieuniknione.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pan i Wladca Pokaż post
Co do artykułu, to tak jak ktoś już napisał - krucjaty były znacznie gorsze.
Nie rozumiem, jak można tak myśleć. Jak już napisałem wcześniej - krucjaty to była zwykła polityka, ukryta pod pretekstem religii.

Ostatnio edytowany przez Litawor - 22-09-2009 o 17:22.
Litawor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-09-2009, 18:46   #72
Wielkimanitu
Zbanowany
 
Data dołączenia: 13 01 2009
Lokacja: Kraina zamków i jednego klucza...
Wpisy bloga: 25

Posty: 302
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
Oj jest tego dużo. Ale nie od tego jest ten temat.
Czyli nic nie ma

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ponczus Pokaż post
Albo krucjatę do nowego świata. Jakieś 25 mln zabitych/uśmierconych w efekcie wypraw ludzi. Plus ze trzy cywilizacje wycięte w pień.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ospa_prawdziwa

@Ashlon



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
Tak samo nie wydaje mi się, żeby księża potrzebowali jakieś super wypasione fury.
Nie wydaje mi się, żeby Cytrynowy potrzebował komputera z dostępem do Internetu. Bo i po co?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lasooch Pokaż post
@Kradzież w supermarkecie: po pierwsze, nie wiem skąd wniosek, że więcej księży tam kradnie, niż gwałci dzieci.
Po np. tym, że więcej ludzi kradnie, niż popełnia morderstwa.

Cytuj:
To ciekawe, że nie było ateistów zabijających w imię ateizmu
http://pl.wikipedia.org/wiki/Zwi%C4%...5%BCnik%C3%B3w
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ateizm_pa%C5%84stwowy

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vil Pokaż post
Problem z tego typu inwestycjami jest nie taki, ze są przeprowadzane, tylko taki, ze finansuje się je z pieniędzy publicznych na roznych szczeblach, bez wyraznego zamowienia ze strony mieszkancow, niejako ich w ten sposób oszukując.
Uroki demokracji. Ja jestem przeciwny trwonieniu publicznych pieniędzy na stadiony - bo gałą się nie interesuję. No i co mam powiedzieć?

Cytuj:
Analogicznie jak nikt nie pytał sie mieszkancow Mazowsza gdy marszalek Struzik (bodajze) dajac upust swojej dewocji lekka reka zdecydowal sie wydac 30 mln na Swiatynie Opaczności (blad celowy) Bozej.
Ostatecznie ŚOP tej kasy nie otrzymała.
Wielkimanitu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-09-2009, 19:22   #73
Litawor
Użytkownik Forum
 
Litawor's Avatar
 
Data dołączenia: 19 03 2004
Lokacja: Szczecin/Kraków

Posty: 1,657
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wielkimanitu Pokaż post
Po np. tym, że więcej ludzi kradnie, niż popełnia morderstwa.
To odnosi się do ogółu społeczeństwa, ale nie we wszystkich grupach musi tak być. Księża mają znacznie mniej powodów niż większość ludzi, żeby kraść, za to znacznie więcej, żeby gwałcić dzieci. Także pytanie, skąd posiadasz takie informacje, jest jak najbardziej zasadne.

Ostatnio edytowany przez Litawor - 22-09-2009 o 19:23.
Litawor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-09-2009, 20:16   #74
Otakuma
Użytkownik Forum
 
Otakuma's Avatar
 
Data dołączenia: 04 10 2008
Lokacja: Będzin
Wiek: 33

Posty: 688
Stan: Na Emeryturze
Otakuma ma numer GG 3378616
Domyślny

@dożywianie
A co da wydanie jednorazowego posiłku 1000 osób?? Lepiej za te pieniądze zapewnić jedzenie kilku osobą na dłuższy czas. Jednak i tu pojawia się problem, komu.
__________________
Otakuma jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-09-2009, 21:15   #75
Nari
Użytkownik Forum
 
Nari's Avatar
 
Data dołączenia: 06 12 2006
Lokacja: www.tibiaspy.com

Posty: 1,549
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post

A to ciekawe, myślałem że to ludzie natchnieni przez Boga. Rozumiem więc że jak ksiądz ma ochotę na numerek to ma iść na panienki?
Idąc twoim tokiem myślenia, ludzie piszący Biblię to w końcu ludzie, więc zbytnio nie różnią się od takiego Mickiewicza.
Najwidoczniej nie wszyscy są natchnieni. Trudno powiedzieć żeby tak było, patrząc wstecz na historię KK, w tym wspomniane wyżej krucjaty.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Otakuma Pokaż post
Czyli nie powinien też realizować swoich pasji, jak inni ludzie tylko siedzieć w kościele i nawracać zbłąkane duszyczki. Co znaczy, że większość jeśli nie wszyscy księża nie są prawdziwymi kapłanami. Włączając w to śp. papieża Jana Pawła II.
A jeśli chcesz przykładu prawdziwego kapłana to nie raczej nie ma go w katolicyzmie, za takich uważam tylko buddyjskich czy innych mnichów którzy spędzają czas na medytacji itd.
Trochę przesadziłem z tym oddaniem u księży, ale chodziło mi głównie o to, że niewielu byłoby w stanie podzielić uwagę między rodziną a sprawami służbowymi, tak aby obie strony były szczęśliwe.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lasooch Pokaż post
I pewnie dlatego jak potłuczeni pieprzą o in-vitro i chcą wprowadzić kreacjonizm do amerykańskich szkół. W tym rzecz - niech sami wierzą, w co chcą, ale odbierzmy im prawa wyborcze, bo paru gości w śmiesznych czapkach dostaje nagle parę milionów głosów do dyspozycji.
Większość ludzi to zwierzęta stadne, ktoś zawsze będzie ich prowadził. Tego nie zmienisz.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lasooch
Jako zwierzęta jesteśmy stworzeni do prokreacji, nic tu nie zmienisz, niezależnie od tego, w co wierzysz. I nie widzę w tym żadnego ograniczania siebie, wręcz przeciwnie - wiara - a zwłaszcza zorganizowana w formie religii - ogranicza.
To dlatego, że uważasz się za zwierzę. I to jest martwy punkt, bo nie zmienimy swoich przekonań, dlatego że jest nam z nimi wygodniej.
A sama wiara oparta na jakiejkolwiek instytucji czy regułkach jest po prostu denna. Prawdziwa wiara, lub jej brak, wynika z samego człowieka, a przewodnicy duchowi, czy kapłani mogą ją jedynie pomóc wyrazić i ukierunkować.

Ktoś wyżej wspomniał o buddyjskich mnichach, bodajże Otakuma. Ciekawostką jest to, że główna modlitwa ubóstwianych przez nas moherów- Różaniec, ew. Koronka- jest na bazie buddyjskiej medytacji. Powtarzając ciągle te same frazy, popadamy w trans i zmuszamy odpowiednie części naszego mózgu do większej aktywności, co nazywamy często "kontaktem z Bogiem", czy oświeceniem. No ale to tak na marginesie.
__________________
*Tooku sora mado no mukou*

Nari jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-09-2009, 22:16   #76
Beh0lder
Użytkownik Forum
 
Beh0lder's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2009
Lokacja: tutaj

Posty: 903
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Giorio Pokaż post
Co prawda to prawda kościół naucza moralności, a sam postępuje okrutnie.
W Boga wierze tak samo jak w Jezusa ale nie wierze w kościół. Co oczywiście nie oznacza, że nie podziwiam tej instytucji za to co zrobiła dla tego kraju.
Gdyby nie kościół to polska nadal by dźumiła w czarnej dupie komuny. Nalezy przypominać o tym młodemu pokoleniu bo gówno wiedzą i gównem się żywią.
Tak zrobil bardzo wiele dla swiata dzieki niemu Polska ma ujemny przyrost naturalny = brazole sie ciesza , amerykance placza (nie bedzie kto im mial dupy lizac) unia nawet na to nie zwroci uwagi , rosja nie bedzie miala na czym sie wyżywać.
(tekst powyższy mial ukazać , że na swiecie sie za bardzo nie liczymy)

Cytuj:
Gdyby nie kościół to polska nadal by dźumiła w czarnej dupie komuny.
Serio... jak widze to co robi obecny rząd i prezydent to juz wole aby tu byla komuna (amerykance by wkroczyli jak do wietnamu i bysmy mieli swoja gwiazdke we fladze USA )

Cytuj:
Podobnie jak religie, nie? To ciekawe, że nie było ateistów zabijających w imię ateizmu, a ofiar wojen na tle religijnym były miliony. No, pewnie dlatego, że ateiści są niemoralni i źli, bo nie wiedzą, co to dobro i zło.
Szkoda fraga o/

Cytuj:
Tak, należy też jednak pamiętać, dlaczego Kościół walczył z komunizmem. Odpowiedź jest prosta: dla własnego przetrwania.
Myśł wieku o/
Cytuj:
no Litawor w tej chwili obraziłeś pamięć Karola Wojtyły i innych polskich księży, którzy przysłużyli się sprawie. Niektórzy z nich umarli za tą sprawę...
To i tak jakies milionowe %

Cytuj:
Nie wydaje mi się, żeby Cytrynowy potrzebował komputera z dostępem do Internetu. Bo i po co?
Raczej slaby przyklad internet jakby nie patrzec daje dostep do swiata i wiedzy albo do zabawy :O (w zaleznosci jak chce sie go wykorzystac) , bmw proboszcza nie ;p
__________________
Tak mało ludzi uważa , że jestem debilem ,czuję się taki nie spełniony .

Ostatnio edytowany przez Beh0lder - 22-09-2009 o 22:33.
Beh0lder jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-09-2009, 22:57   #77
Argen
Użytkownik Forum
 
Argen's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2006
Wpisy bloga: 1

Posty: 2,059
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nari Pokaż post
[...]Większość ludzi to zwierzęta stadne[...]

To dlatego, że uważasz się za zwierzę.[...]
Samobój? ; /
Argen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-09-2009, 23:26   #78
Nari
Użytkownik Forum
 
Nari's Avatar
 
Data dołączenia: 06 12 2006
Lokacja: www.tibiaspy.com

Posty: 1,549
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Argen Pokaż post
Samobój? ; /
Nie. Ironia? Sarkazm? Zgorzknienie? Prędzej.
__________________
*Tooku sora mado no mukou*

Nari jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-09-2009, 20:07   #79
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lasooch Pokaż post
Skoro nie pierwszy raz, to może jednak nie generalizuje za bardzo? Facet, który dobrowolnie rezygnuje z seksu na całe życie jest zboczony - to przecież wyrzekanie się podstawowej biologicznej funkcji, jaką ma do spełnienia. A jeśli przecenia siłę swojej wstrzemięźliwości, to potem gwałci dzieci.
pewnie ze tak! zgodzę się w 100% !! Jak ja raz próbowałem się wstrzymać od masturbacji to po 6 dniach miałem ochotę zgwałcić każda kobietę która widziałem na ulicy ;D wiec wole już tak nie eksperymentować. Wiec Nie wyobrażam se co dziele się w umyśle księdza...
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-09-2009, 20:19   #80
Seeleesee1992
Użytkownik Forum
 
Seeleesee1992's Avatar
 
Data dołączenia: 08 08 2008

Posty: 394
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Paladin
Poziom: 45
Skille: 75/59
Poziom mag.: 12
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
pewnie ze tak! zgodzę się w 100% !! Jak ja raz próbowałem się wstrzymać od masturbacji to po 6 dniach miałem ochotę zgwałcić każda kobietę która widziałem na ulicy ;D wiec wole już tak nie eksperymentować. Wiec Nie wyobrażam se co dziele się w umyśle księdza...
Jak to żart, to mało śmieszny. Jak to nie żart, to Ci współczuję… :/ Wiem, wiem... Offtop...
__________________
"Qui non est mecum, contra me est"
Seeleesee1992 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 20:04.


Powered by vBulletin 3