Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów

Notki

Wydarzenia ze światów Na tym forum możesz porozmawiać o wszelkich ważnych wydarzeniach z Twojego serwera.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 22-10-2006, 12:58   #1
Eminey
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 31 08 2005

Posty: 6
Żarówka Ratujmy Empere!

Nikt nic na ten temat nie napisał, więc ja to zrobię!

Serwer to nie to co kiedyś. Z sentymentem przypominam sobie to zapchane depo w Ab gdzie zawsze było kilkunastu Polaków, w Thais czy Venore troche gorzej, ale też sporo naszych można było spotkać, a teraz? Niestety, ale Empera jest serwerem, który należy do Brazoli(którzy stanowią >75% populacji). Liczba Polaków jest niska i (prawdopodobnie) ciągle maleje – a przecież tak nie musi być!
Na Emperze jest stosunkowo pusto(zwłaszcza gdy brazole śpią ) i expić jest gdzie, dlatego dobrze by było gdyby Polacy wrócili na serwer, poexpili i przejęli go!

Jeszcze Polska nie zginęła!

Dla pokrzepienia zamieszczam SS z dzisiaj:

Ostatnio edytowany przez Eminey - 22-10-2006 o 13:01.
Eminey jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 22-10-2006, 13:19   #2
XIII
Zbanowany
 
XIII's Avatar
 
Data dołączenia: 27 07 2006
Lokacja: Localhost
Wiek: 38

Posty: 1,000
Stan: Na Emeryturze
Świat: RL
Domyślny

Czy do twojego mozgu trafi, ze w Tibii nie ma zadnego znaczenia, jakiej kto jest narodowosci?
XIII jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-10-2006, 13:21   #3
Yapan
Użytkownik Forum
 
Yapan's Avatar
 
Data dołączenia: 13 09 2006
Lokacja: Międzyzdroje
Wiek: 36

Posty: 134
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Genkotsu
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Partyzanci
Świat: Titania
Poziom: 100
Poziom mag.: 63
Domyślny

Podpowiem ci coś:
-server
-ameryka północna
-polska
-jakość i odległość połączenia
-wysoki ping

Teraz użyj mózgu i pomyśl dlaczego polacy tam nie grają.
Yapan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-10-2006, 13:51   #4
Eminey
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 31 08 2005

Posty: 6
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez XIII Pokaż post
Czy do twojego mozgu trafi, ze w Tibii nie ma zadnego znaczenia, jakiej kto jest narodowosci?
Ja przynajmniej mam mózg...
Nie wiem czy wiesz(a wątpie) ale nie każdy brazylijczyk umie i chce mówić po angielsku - co jest uciążliwe zwłaszcza przy handlu, jak również gdy spotka sie br-pk.
Oczywiście jest grupa brazoli ksenofobów(czy nawet rasistów) dla których narodowość ma jednak znaczenie.
Dotarło?
Poza tym ten post to imgo spam!

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yapan Pokaż post
Podpowiem ci coś:
-server
Tak, serwer o nim własnie mówimy. =_=

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yapan Pokaż post
-ameryka północna
i? Chciałeś udowodnić, że znasz jeden kontynent? Dobrze, udało Ci się, ale co poza tym?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yapan Pokaż post
-polska
Polska!

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yapan Pokaż post
-jakość i odległość połączenia
bzdura!

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yapan Pokaż post
-wysoki ping
Skąd te dane?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yapan Pokaż post
Teraz użyj mózgu i pomyśl dlaczego polacy tam nie grają.
Wypisałeś 5 punktów wśród których znalazły się tylko 2 (bez)sensowne argumenty. A tak poza tym to naucz się czytać, bo nie pytałem - "Dlaczego nie ma Polaków na Emperze", bo przyczyną tego jest tak naprawde przegrana wojna - ale miałem na celu zachęcenie tych, którzy chcą by zaczęli grać na tym serwerze.

Edit Czy poza tymi odosobnionymi głosami krytyki jest ktoś kto popiera moja inicjatywe?

Ostatnio edytowany przez Eminey - 22-10-2006 o 14:31.
Eminey jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-10-2006, 19:53   #5
Mr.lordi
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez XIII Pokaż post
Czy do twojego mozgu trafi, ze w Tibii nie ma zadnego znaczenia, jakiej kto jest narodowosci?
A własnie ma bo bralole to piczki na max'a i jak ich speczysz to ciagle q passo
  Odpowiedz z Cytatem
stary 22-10-2006, 20:11   #6
XIII
Zbanowany
 
XIII's Avatar
 
Data dołączenia: 27 07 2006
Lokacja: Localhost
Wiek: 38

Posty: 1,000
Stan: Na Emeryturze
Świat: RL
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mr.lordi Pokaż post
A własnie ma bo bralole to piczki na max'a i jak ich speczysz to ciagle q passo
Jestes zalosny, krytykujesz ludzi tylko dlatego, ze pochodza z Brazylii?
Polskiej spolecznosci tibijskiej oczywiscie nie masz nic do zarzucenia.
XIII jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-10-2006, 13:17   #7
5000mHz
Zbanowany
 
Data dołączenia: 19 09 2006
Lokacja: Tomaszów Mazowiecki

Posty: 11
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Trimera
Poziom: 117
Skille: 104/86
Poziom mag.: 21
Domyślny

Doswiadczenie mnie nauczylo, iz tego typu tematy zakladaja przewaznie nooby nie majace pojecia o wojnie. TAK! Wejdzie kilku skretynialych noobow z tego forum i odrazu przejmiecie server!
Pozatym, br to rzeczywiscie nooby, lecz polacy nie odstepuja od nich zbytnio - i tych i tych z checia pkuje.
Ktoa napisal ze br gadaja "g passo", a co robi takie biedny polaczek, gdy go leja? Oczywiscie probuje gadac w swoim ojczystym jezyku (podkreslam - probuje), bo 80% polakow tibia odmozdza i 1 slowa poprawnei napisac nie potrafia
5000mHz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-10-2006, 13:59   #8
Eminey
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 31 08 2005

Posty: 6
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez XIII Pokaż post
Polskiej spolecznosci tibijskiej oczywiscie nie masz nic do zarzucenia.
Przynajmniej jest do kogo się odezwać...

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez 5000mHz Pokaż post
Doswiadczenie mnie nauczylo, iz tego typu tematy zakladaja przewaznie nooby nie majace pojecia o wojnie. TAK!
Sam sobie odpowiadasz? Tylko tak dalej...

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez 5000mHz Pokaż post
Wejdzie kilku skretynialych noobow z tego forum...
Lepszy polski kretyn niż fajny brazol!

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez 5000mHz Pokaż post
...i odrazu przejmiecie server!
Jeśli juz to 'od razu' a tak w ogóle to gdzie coś takiego napisałem?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez 5000mHz Pokaż post
Pozatym, br to rzeczywiscie nooby, lecz polacy nie odstepuja od nich zbytnio - i tych i tych z checia pkuje.
Swój to swój!

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez 5000mHz Pokaż post
Ktoa napisal ze br gadaja "g passo", a co robi takie biedny polaczek, gdy go leja? Oczywiscie probuje gadac w swoim ojczystym jezyku (podkreslam - probuje), bo 80% polakow tibia odmozdza i 1 slowa poprawnei napisac nie potrafia
A to może jest moja wina? =_=
Eminey jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-10-2006, 14:29   #9
HaJuTu
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez XIII Pokaż post
Czy do twojego mozgu trafi, ze w Tibii nie ma zadnego znaczenia, jakiej kto jest narodowosci?
Jezeli tak twierdzisz to zapewne nigdy nie grales na serwerze PVP a tym bardziej na emperze -.- . Brazylijczycy tepia Polakow majacych duze lvl jezeli nie masz dobrych plecow to jestes nikim ...
A jesli nie grasz wogole w tibie to nie powinienes sie wypowiadac w tej kwesti .
  Odpowiedz z Cytatem
stary 23-10-2006, 14:49   #10
Okonius
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 07 2005
Lokacja: Kozienice
Wiek: 37

Posty: 329
Stan: Początkujący
Imię: Okonius
Profesja: Elite Knight
Świat: Refugia
Domyślny

Nie jestem tu zeby sie pochwalic czy cos

Moj nick na emperze to Okon Tiger jestem najwyzszym polskim lvlem na emperze i powiem wam cos

Wojny PL vs BR nie maja sensu z dwóch powodów ( byla mowa o przejmowaniu serwera):

Po pierwsze w top 100 jest 2 polakow (procz mnie Nexus Star) i obydwaj jestesmy retired. Wiec jezeli chodzi o jakiekolwiek przejmowanie serwera to uwiezcie mi ale jest to nierealne bez wzgledu na to jak bardzo byscie lvlowali.

Odnosnie malej ilosci polakow na serwerze to musze sie tu zgodzic z zalozycielem tego tematu ze Polakow na emperze w tej chwili jest jak na lekarstwo. Oczywiscie wieksze niz na niemieckich serwerach swoje robia ciezej sie tu gra ale głowna przyczyną tego ze polaków z empery ubywa są Rasistowskie poglądy duzej czesci brazylijczykow z wysokimi lvlami ktorzy wywalili miedzy innymi mnie i NExusa z empery( poza nami wszystkich polakow z lvlami 50+ z empery) potem odpuscili ale nam grac nie dali. Empera tak ludziom ktorzy tu grali zbrzydla ze nie chca tu juz wrocic , ciagle placenie huncenie za nic za to ze expiles tam gdzie ktos chcial expic. Tragedia jednym zdaniem.

NO ale kazdy medal ma dwie strony i teraz moze powiem o tej jasniejszej. Obecnie na emperze .. w sumie to juz od kilku miesiecy .. ma miejsce wojna FOr Freedom(tych ktorzy Robili PA i wywalali polakow) z gildia "Last Resort" w ktorej zrzeszyli sie Brazylijczycy oraz kilku graczy innych narodowosci - miedzy innymi ja , chcemy uwolnic empere od tej czesci brazylijczykow ktora nie daje ludziom grac , ale zobaczymy co z tego wyjdzie narazie wygrywamy do tego GM zbanowal kilku high lvli z tamtej strony wiec mamy jeszcze delikatne ulatwienie. No ale reasumujac moze poprawi sie dola polakow na tym serwerze i zacznie ich przybywac.

Btw jak by ktos chcial pomoc w wojnie runkami lub jakimis datkami to do venore parceliki prosze
Okonius jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-10-2006, 15:58   #11
Eminey
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 31 08 2005

Posty: 6
Domyślny

Wreszcie wypowiedzieli się sami mieszkańcy Empery Moze jeszcze nie wszyscy wyginęliśmy

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Okonius Pokaż post
Po pierwsze w top 100 jest 2 polakow (procz mnie Nexus Star) i obydwaj jestesmy retired. Wiec jezeli chodzi o jakiekolwiek przejmowanie serwera to uwiezcie mi ale jest to nierealne bez wzgledu na to jak bardzo byscie lvlowali.
Od czegoś trzeba zacząć! Oczywiste chyba jest, że nie zdobędziemy go dziś i jutro, a może w ogóle , ale nie dajmy się zastraszyć i nie skazujmy polskich emperańczyków na śmierć, zreszta Empera to nie jest (aż tak)zły serwer

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Okonius Pokaż post
... ale głowna przyczyną tego ze polaków z empery ubywa są Rasistowskie poglądy duzej czesci brazylijczykow z wysokimi lvlami ktorzy wywalili miedzy innymi mnie i NExusa z empery( poza nami wszystkich polakow z lvlami 50+ z empery) potem odpuscili ale nam grac nie dali. Empera tak ludziom ktorzy tu grali zbrzydla ze nie chca tu juz wrocic , ciagle placenie huncenie za nic za to ze expiles tam gdzie ktos chcial expic. Tragedia jednym zdaniem.
A jak twoim zdaniem rozwiązać ten problem?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Okonius Pokaż post
Obecnie na emperze .. w sumie to juz od kilku miesiecy .. ma miejsce wojna FOr Freedom(...)z gildia "Last Resort" w ktorej zrzeszyli sie Brazylijczycy oraz kilku graczy innych narodowosci - miedzy innymi ja , chcemy uwolnic empere od tej czesci brazylijczykow ktora nie daje ludziom grac ,
Jak to jest że masz protected by Jah Widelux(który jest członkiem For Freedom )

Może coś ruszyło... Przed chwila widziałem w depo w Ab kilku Polaków

Zamieszczam zdjęcie zrobione przed sekunda, a sam label leży już chyba 3 dni

Ostatnio edytowany przez Eminey - 23-10-2006 o 16:01.
Eminey jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-10-2006, 16:48   #12
5000mHz
Zbanowany
 
Data dołączenia: 19 09 2006
Lokacja: Tomaszów Mazowiecki

Posty: 11
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Trimera
Poziom: 117
Skille: 104/86
Poziom mag.: 21
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Eminey Pokaż post
Przynajmniej jest do kogo się odezwać...



Sam sobie odpowiadasz? Tylko tak dalej...



Lepszy polski kretyn niż fajny brazol!



Jeśli juz to 'od razu' a tak w ogóle to gdzie coś takiego napisałem?



Swój to swój!



A to może jest moja wina? =_=
Nie masz co napisac to przypiepszasz sie do mojej pisowni - spox. Akurat to "TAK!" bylo kierowane do nastepnego zdania. Przez ciebie poprostu przemawia rasizm i brak akceptacji dla br.
5000mHz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-10-2006, 21:20   #13
Eminey
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 31 08 2005

Posty: 6
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez 5000mHz Pokaż post
Nie masz co napisac to przypiepszasz sie do mojej pisowni - spox.
Jak sam napisałeś
Cytuj:
bo 80% polakow tibia odmozdza i 1 slowa poprawnei napisac nie potrafia
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez 5000mHz Pokaż post
Akurat to "TAK!" bylo kierowane do nastepnego zdania. Przez ciebie poprostu przemawia rasizm i brak akceptacji dla br.
Masz racje, a przez Brazylijczyków przemawia milość, pokój i szacunek dla innych...(jakby ktoś nie chwycił, to była ironia)
Przykładowo teraz mam 2 hunty, jednego za to, ze akurat sobie szedłem do Thais, a drugiego za to, ze nie umiałem portugalskiego. =_=

W gwoli ścisłości to nie jest rasizm, bo już nacjonalizm to byłoby za mocne słowo, a raczej dążenia emancypacyjne, wolnościowe, narodowowyzwoleńcze(?) którym (to przyznaje) na drodze stoją właśnie Brazylijczycy!

A tak poza tym:
Niech żyje polska Empera!
Eminey jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-11-2006, 13:16   #14
Okonius
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 07 2005
Lokacja: Kozienice
Wiek: 37

Posty: 329
Stan: Początkujący
Imię: Okonius
Profesja: Elite Knight
Świat: Refugia
Domyślny

Mam taki nawias dla brechtu ... ogolnie kilku gosci ode mnie z gildii ma takie opisy ze ich proteguja Ci z tej gildii przeciwnej.

Co do pytania jak rozwiazac ten problem .. To moze wlasnie sie rozwiazuje ale to sie zobaczy
Okonius jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-11-2006, 13:25   #15
wisnia wielki
Użytkownik Forum
 
wisnia wielki's Avatar
 
Data dołączenia: 28 05 2006
Lokacja: Płock

Posty: 37
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Cendia
wisnia wielki ma numer GG 852292
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Eminey Pokaż post
Masz racje, a przez Brazylijczyków przemawia milość, pokój i szacunek dla innych...(jakby ktoś nie chwycił, to była ironia)
A przez ciebie wiedza, szacunek i tolerancja ...(jakby ktoś nie chwycił, to była ironia)

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Eminey Pokaż post
Przykładowo teraz mam 2 hunty, jednego za to, ze akurat sobie szedłem do Thais, a drugiego za to, ze nie umiałem portugalskiego. =_=
Biedaczek

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Eminey Pokaż post
W gwoli ścisłości to nie jest rasizm, bo już nacjonalizm to byłoby za mocne słowo, a raczej dążenia emancypacyjne, wolnościowe, narodowowyzwoleńcze(?) którym (to przyznaje) na drodze stoją właśnie Brazylijczycy!
Albo Polacy sami sobie

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Eminey Pokaż post
A tak poza tym:
Niech żyje polska Empera!
I nooby takie jak ty
__________________
Kiedy przeczytałem o szkodliwości picia alkoholu, rzuciłem czytanie

Ostatnio edytowany przez wisnia wielki - 18-11-2006 o 13:27.
wisnia wielki jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-12-2006, 10:45   #16
Cloud'Walker
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Okinah hacked.
Chłopaki z Last Resort zjechali go o +/- 40 lvli a później zrobili mu delate'a.Jednego mniej zostało około 40.

Jakby ktos chciał sobie pooglądać filmik to wpiszcie w tibia.com Okinah,w komencie będzie miał linka do YouTube'a.Zaiste,wykwintny filmik.
  Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 08:49.


Powered by vBulletin 3