Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 20-01-2006, 09:24   #181
Spikee
Użytkownik forum
 
Spikee's Avatar
 
Data dołączenia: 21 12 2005
Lokacja: Bielsko-Biała
Wiek: 31

Posty: 30
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Spikee ma numer GG 9804717 Spikee ma login Tlenu firespike@tlen.pl
Smutny

Zostałem zbanowany zmieniono mi passwordy
Stracilem swojego DRUIDA na 17 lvl
Co mam zrobić?
Spikee jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 21-01-2006, 02:48   #182
gryniex
Użytkownik forum
 
gryniex's Avatar
 
Data dołączenia: 17 04 2004
Lokacja: Wrocław
Wiek: 42

Posty: 4
Imię: Nernerex
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Sentou
Świat: Nova
Poziom: 119
Poziom mag.: 71
gryniex ma numer GG 4966715
Problem

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Spikee
Zostałem zbanowany zmieniono mi passwordy
Stracilem swojego DRUIDA na 17 lvl
Co mam zrobić?
to logiczne, że jak Cie zbanują to nie mozesz sie zalogować. Musisz poczekać przez okres, na ile ten ban przypada, i wtedy znowu bedziesz mógl się lognąć.
a z tego co widzę, to nie masz bana, wiec zatsanwó się o czym w ogóle chciałeś napisać

Ostatnio edytowany przez gryniex - 21-01-2006 o 02:55.
gryniex jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-01-2006, 05:56   #183
Celoz
Zbanowany
 
Celoz's Avatar
 
Data dołączenia: 24 12 2005
Wiek: 30

Posty: 1,233
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Thy slayer
Profesja: Rookstayer
Świat: Candia
Poziom: 9
Celoz ma numer GG 2451090 Celoz ma login Tlenu Celoz@o2.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Swat slejer
Niechce cie obrazic ale nie rub ze mnie glupa.Dobrze pisze i capslocka ni ma właczonego.Zalogowałem sie tam i pisze IP-address blocked for 30 minutes. Please wait. czyli IP - adres zablokował dla 30 minut. Proszę zaczekaj. Nie wiem czemu jest cos zablokowane.Czy to zrobil ten hacker czy co?/
to juz natura Cipów... zawsze wymyślą antyhakerowski sposób, tylko że on utrudnia gre... Cipy chcą dobrze, a tylko nas frustrują...
już ci wyjaśniam:
Jeśli 5 razy źle wpiszesz swój(albo zgadujesz zeby cos dostac) acc to masz acc zablokowany na 5 minut. jeśli po tych 5 minutach nadal wpisujesz źle to masz IP-blocka na 30 minut...
UWAGA!
PACERA - ,,gildia'' POLISH ARMY - MYSZKA MIKUS <-HAKEEER!!!
Celoz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-01-2006, 06:18   #184
Celoz
Zbanowany
 
Celoz's Avatar
 
Data dołączenia: 24 12 2005
Wiek: 30

Posty: 1,233
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Thy slayer
Profesja: Rookstayer
Świat: Candia
Poziom: 9
Celoz ma numer GG 2451090 Celoz ma login Tlenu Celoz@o2.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez pinokiooooooooo
Niestety chyba nie można bo to by było głupie to tak samo jak by można było w komórce zmienić nr. telefonu na taki jak si chce
mylisz się, my account, wpisujesz passy: ******* i hasło ********, potem change e-mail adress, tam se wpisujesz i czekasz miecha ;/
Celoz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-01-2006, 08:19   #185
Weed
Użytkownik forum
 
Weed's Avatar
 
Data dołączenia: 17 01 2006

Posty: 17
Stan: Aktywny gracz
Domyślny

Gram tyle czsu i jeszcze nigdy nie zhackowali mnie......
Moim zdaniem to nie ma fizycznej możliwiści żeby od tak zhackowali wam konto..
W tibii są miliony kodów "account" i tyle samo haseł więc hacker działa w sposób "chybił trafił" wybieraz sobie jakis 7 cyfrową liczbe i wpisuje accout do tej pory az czgos nie znajdzie.
Moja rada to od razu po wejsciu na tibie zmienic hasło.Takie jakie pamiętaci i napewno nie zapomnicie. Ja myśle że jest na 99% możliwe że ten hacker trafi na jakąs postać! Najniebezpieczniejsze są linki wpisywane przez ludzi na trade o treści np."Super itemy z FREE Golden armor, Crown Legs, Cruss Helm, BOH, Bright Sword i Crown Shield jeśli chcesz być posiadaczem tych wspaniałych itemów wejdz iz zaloguje sie tutaj www.Freeitemstibia.pl"
Jeśli wejdziecie i zalogujecie się to już na 50% nie odzyskacie swojej postaci drugie 50% to spróbować zmienić ACCOUNT poprzez maila tz. Account Lost?.
Jeżeli to nie pomoże PACC mają jeszcze Recovery-Key to zawsze działa lecz nie zawsze zdążysz powstrzymac Hackera przed zabraniem twoich rzeczy!
Dobra to na tyle co mam na ten temat do powiedzenia!
Cy'a
Weed jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-01-2006, 11:04   #186
kristo
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny schack

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Costanzo
Jeżeli zostałeś okradziony (shakowany) to nie rób nowego tematu bo zbiera się tego w piz.... i czytać nikomu się nie chce.

Proszę wszystkich, którym sie przytrafiło to "nieszczeście" żeby pisali tutaj...
mi sie to przytrafiło na świecie aldora i ostrzegam przed nijakim 'Vali Vake" to ta postać to zrobiła.radziłbym wogule sie z nią niezadawać i mam pytanko jeszcze bo wrazie zchakowania mojej postaci powinienem podkablowac hekera do GMów .Kto to jest i jak moge się z nim zkontaktować??Prosze o odpowiedz.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 23-01-2006, 12:42   #187
Patryk92
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Problem.

Witam, moj problem wystapil dzisiaj. Dostalem od jakiegos goscia wiadomosci ze wygralem PACCa na 90dni. Byl tam podany link na strone. PWisalem go i wszedlem,, okazalo sie ze strona na ktora wszedlem byla strona oficjalna Tibia. Adres byl taki:

www.tibialuckywinners.friko.pl

Na poczatku sie zastanawialem czy to nie zart, ale w koncu postanowilem sie pochwalic koledze. Wyslalem mu wiadomiosc i nagle wywalilo mnie z Tibi. Probujac sie zalogowac wyswietla mi sie komunikat:

Account disabled for five minutes. Please wait.

Nie wiem czy to znaczy ze mnie zhakowali czy nie. Prosze o pomoc. Aha, i niech mi ktos powie czy byla jakas loteria PACCowa ogloszona oficjalnie. Dzieki zgory za pomoc.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 23-01-2006, 12:52   #188
Bakuo
Użytkownik Forum
 
Bakuo's Avatar
 
Data dołączenia: 19 11 2005
Lokacja: Wrocław
Wiek: 31

Posty: 501
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

@up
Zostales shakowany teraz lepiej rusz pupe i odzyskuj haslo bo zostalo ci okolo 30 dni . Powodzenia

P.S daj edita i wykasuj te strone bo niedaj boze ktos na nia wejdzie
__________________
Pomoglem? Skrzywdzilem? Napisz : )

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Arack Pokaż post
ale zal chłopie oszmiesyzłes sie teraz xD
w moich oczach jestes głupi lekko muwiąc
Bakuo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-01-2006, 14:38   #189
malyjanek
Użytkownik Forum
 
malyjanek's Avatar
 
Data dołączenia: 02 03 2005

Posty: 575
Profesja: Royal Paladin
Gildia: exclusive
Świat: Magera
Poziom: 129
Skille: 95/72
Poziom mag.: 21
Domyślny lol

jak czytam ze ktos zostal shackowany bo wygral pacca i gdziest tam wyslal/zalogowal sie ze swoimi haslami to nie wiem czy sie smiac czy plakac.

W TIBI JAK W ZYCIU NIE MA NIC ZA DARMO!!!

ja nigdy nie zostalem zhackowany (wiem tu sie wpisuja Ci zostali zhackowani) nie dlatego ze mam super strzezony komputer (nie mam obecnie nawet antywira,adwarem skanuje raz na rok ) ale dlatego ze mysle RACJONALNIE!!!

nie dziw sie ze masz hacka jesli:
- wygrywasz pacca i sie nabierasz
- grasz w kafejce
- wchodzisz na nieznane strony podane w tibi albo na stronach tibi
- cheatujesz,uzywasz wspomagaczy

Pamietaj >>NIE UFAJ NIKOMU<<

sorki ze troszke offtopowo ale niewytrzymalem
malyjanek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-01-2006, 19:41   #190
Filip Konopka
Guest
 

Posty: n/a
Pytanie Czy musze podac Login i Password by zalogowac sie w gildii???

Spytalem sie goscia czy nie wezmie mnie do swojej gildii, ons ie sporo wypytal i Wpisal mnie na Invited Characters. Teraz ja mam sie tam zalogowac i podac Login i Password. Czy chce mnie on zhacowac, czy poprostu tak trzeba. Jest to strona www.Tibia.com a dokladniej

http://www.tibia.com/community/?subtopic=guilds

Czy musze podaclogin i hasło??
  Odpowiedz z Cytatem
stary 25-01-2006, 10:50   #191
Rycerz Damissimo
Użytkownik Forum
 
Rycerz Damissimo's Avatar
 
Data dołączenia: 06 11 2005
Lokacja: Wygodne siedzonko przed kompem

Posty: 58
Profesja: Paladin
Gildia: Uprising
Świat: Danera
Rycerz Damissimo ma numer GG 9090447
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Filip Konopka
Spytalem sie goscia czy nie wezmie mnie do swojej gildii, ons ie sporo wypytal i Wpisal mnie na Invited Characters. Teraz ja mam sie tam zalogowac i podac Login i Password. Czy chce mnie on zhacowac, czy poprostu tak trzeba. Jest to strona www.Tibia.com a dokladniej

http://www.tibia.com/community/?subtopic=guilds

Czy musze podaclogin i hasło??
Ja tak zostałem hacknienty i radze żeby nie podawać haseł. A dokładniej to było tak; Spotkałem pewnego gościa, miał nick Zbyszek K******* (Na Danerze jest bardzo znany), Spytałem się czy mogę się zapisać do jego gildii i zgodził się. Po jakimś czasie napisał do mnie "jego kumpel" ( dla pewności spytałem sie Zbyszka czy to on). Ten gość powiedział że bede w gildii i bede miał protekcje jeżeli podam mu passy i podałem mu. Przez miesiąc nie mogłem w chodzić w moje konto. Na szczęście wszystko jest teraz OK . Odzyskałem postać i nic nie straciłem. Nawet przeszedł mną z Carlin do Thais. Ani razu nie dednolem.
__________________
Rycerz Damissimo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-01-2006, 11:01   #192
Rycerz Damissimo
Użytkownik Forum
 
Rycerz Damissimo's Avatar
 
Data dołączenia: 06 11 2005
Lokacja: Wygodne siedzonko przed kompem

Posty: 58
Profesja: Paladin
Gildia: Uprising
Świat: Danera
Rycerz Damissimo ma numer GG 9090447
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Patryk92
Witam, moj problem wystapil dzisiaj. Dostalem od jakiegos goscia wiadomosci ze wygralem PACCa na 90dni. Byl tam podany link na strone. PWisalem go i wszedlem,, okazalo sie ze strona na ktora wszedlem byla strona oficjalna Tibia. Adres byl taki:

www.tibialuckywinners.friko.pl

Na poczatku sie zastanawialem czy to nie zart, ale w koncu postanowilem sie pochwalic koledze. Wyslalem mu wiadomiosc i nagle wywalilo mnie z Tibi. Probujac sie zalogowac wyswietla mi sie komunikat:

Account disabled for five minutes. Please wait.

Nie wiem czy to znaczy ze mnie zhakowali czy nie. Prosze o pomoc. Aha, i niech mi ktos powie czy byla jakas loteria PACCowa ogloszona oficjalnie. Dzieki zgory za pomoc.
Jak Ci się pojawia komunikat "Account disabled for five minutes. Please wait." to znaczy że Cie ktoś ZCHAKOWAŁ! Jezeli chcesz odzyskać konto musisz wejść na http://www.tibia.com tam wejdz w "My account" i wybierz "Account lost?". Tam musisz wpisać nick postaci która była na twoim koncie i nacisnąć "Submit". Potem Ci się pojawia takie coś i trzeba zaznaczyć "My account has been hacked". Potem trzeba wpisać swój acc number i swój mail i Ci przyślą nowe passy i będziesz mógł grać swoją postacią o ile jej nie usunęli . To był krótki poradnik dla schakowanych.

PS. Mój kumpel był tak samo schakowany.
__________________
Rycerz Damissimo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-01-2006, 13:01   #193
ZKS
Użytkownik forum
 
ZKS's Avatar
 
Data dołączenia: 25 01 2006
Lokacja: Tarnów

Posty: 22
Profesja: Sorcerer
Świat: Inferna
ZKS ma numer GG 6992327 Send a message via Skype™ to ZKS
Oczko

Jak coś to nigdy nie grajcie w Tibie w kafejach. Kolesie zakladaja programy do zapamietywania numerów i haseł
--------------------------
PS. Siema jestem nowy
ZKS jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-01-2006, 00:10   #194
-=WOLF=-
Użytkownik forum
 
-=WOLF=-'s Avatar
 
Data dołączenia: 22 01 2006
Lokacja: Wieś o nazwie Wieliszew:D

Posty: 10
Stan: Niegrający
Profesja: Knight
Świat: Silvera
Poziom: 50
Skille: 76/75
Poziom mag.: 5
Domyślny

Ja też zostalem zhackowany a mialem już sobie kupować Bright sworda, Knight legi, Knight armor, Bohy i warrior helmeta. Mój biedny sajanek został zhackowany PPLLZZ!!! Jak by ktoś mógłby mi dac jakies rzeczy albo by mi mógł ktos dac jakaś postac na mainie bym byl bardzo wdzieczny, rzeczy teraz jak ktos by mogl dac do do Vegeta of Silvera na serverze Silvera. Z Góry Dzięki
-=WOLF=- jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-01-2006, 12:16   #195
SimonEKO
Użytkownik Forum
 
SimonEKO's Avatar
 
Data dołączenia: 09 07 2005
Lokacja: Kobyłka

Posty: 62
Domyślny

ja moze nie zostalem hakniety, ale zapomnialem numeru i hasla wpisuje email, i wyskakuje mi komunikat: "This account has recently been used. Your account number and a new password will only be sent to your email address if the account is not used for 2 weeks. Please try again after this waiting period."

rozumeim ze mam czekac 2 tygodnie... ale poco i dlaczego? :|


edit: dobra, juz se poradzilem :
__________________
...always forgive... but never forgot!...

Ostatnio edytowany przez SimonEKO - 28-01-2006 o 16:23.
SimonEKO jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-01-2006, 08:33   #196
Undead Zbuj
Guest
 

Posty: n/a
Żarówka WArto Przeczytac to.....

Siema Wszystkim przeczytajcie to i napiszcie do mnie na MSG bo mnie hakneli na furoze czlowiek chce byc uczciwym graczem a tu podlatuje ci rodak polak i cie hakuje PLx piszcie NIk:Undead Zbij
  Odpowiedz z Cytatem
stary 01-02-2006, 15:25   #197
Krzysiekevil
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Oszukany !!

Zostałem oszukany przez postać Devilsen na serwerze Valoria ukradl mi haslo
i niechce oddac z EQ niewiem co mam w takim przypadku zrobic najchętniej dałbym mu bana ale nie jestem GM tyle pracowalem nad ta postacia a u h*j !!
Prosiłbym kogoś o zrobienie coś z tym
  Odpowiedz z Cytatem
stary 01-02-2006, 18:46   #198
karcio 1212
Użytkownik Forum
 
karcio 1212's Avatar
 
Data dołączenia: 26 12 2005
Lokacja: Lipsk n/d Biebrzą
Wiek: 28

Posty: 35
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Gildia: ----
Świat: Refugia
Poziom: 16
Skille: 42/38
Poziom mag.: 2
karcio 1212 ma numer GG 6684956
Domyślny Hakerzy

Moge wymienić postacie co do tego. Mam (a raczej chyba miałem) Postać Rallashasa Reluxusa na Refugii. Miałem kolege który wyprowadził mnie na maina i poszedł polować. Wpadł w dziure bez liny... Powiedział żebym dał mu mojego passa a on tam dojdzie i wyciągnie się. Nic z tego. Przed chwilą próbowałem się zalogować.
Wyświetliło mi ''Account number or password is not correct".
Wszedłem na www.tibia.com/service/?suptopic=accountlost
Napisałem że zostałem zhackowany i żeby wysłali mi nowy pass na e-mail.
Obawiam się, że osoba która to zrobiła okradła mnie w depo. Miałem tam ponad 1k. Wiem, że pomyślicie o mnie jak o głupcu, który dał się oszukać jakiemuś co teraz zrywa boki ze śmiechu, bo n00ba (czyli mnie) okradł i mu zmienił hasło.
Pisało też, że za 2 tygodnie mi to wyśle. Ale wątpie... Czy wogule odzyskam mój ekwipunek. Postacie i inne rzeczy z tym związane.
I też uważam, że źle zrobiłem podając mu mojego passa.

W tym momęcie nie obchodzi mnie prawo prywatności. (powinno obowiązywać prawo buszu) : Rudio lelune! Ten podły cham zawędził mi wszystko co najlepsze miałem! nie mam mojego 1k w depo!

Ostatnio edytowany przez karcio 1212 - 12-02-2006 o 09:46. Powód: zapomniałem o jednym szczegule...
karcio 1212 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-02-2006, 08:05   #199
Rookslayer of Dolera
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Hack

Mnie też hackneli ale naszczescie straciłem tylko 2 lvl 3 mlvl i cale eq podreczne oprocz wanda.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 03-02-2006, 09:27   #200
Maly zabijak
Guest
 

Posty: n/a
Problem hak

tez mnie zhakowali a powanie okradli bo mialem sie zamienic na potacie dale mu 3 k i moja postac a on zminil pas i po mojej postaci kurde kiedys mu sie dostanie
  Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 11:43.


Powered by vBulletin 3