Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Xerena

Notki

Xerena Wydarzenia ze świata Xerena

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 23-05-2008, 17:23   #101
wrogonastawiony
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 07 2006
Lokacja: miast0 FxP

Posty: 1,014
Stan: Na Emeryturze
Imię: Namsto
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sir-Babolek Pokaż post
Jebane forumowe trolle :d, ogarnijcie dupy i dajcie sobie spokoj z ta gra jest tyle fajnych dup i imprez na swiecie ze szkoda marnowac 15h/dobe na ta gre.

BTW

Prawdopodobnnie to moj ostatni post tutaj wiec zegnam panstwa ;d


KTHXBYE

Maxu
Tak, marnowanie rl jest glupie ale chwalenie sie swoim rl i te smieszne teksciki o dupach i imprezach sa jeszcze glupsze; ) Nikomu takim postem nie przemowisz do rozsadku, oni musza sami to zrozumiec ze nie warto...

:*
__________________
~ Founder of the Ufs.pl ~
wrogonastawiony jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 23-05-2008, 19:19   #102
Master Bonczek
Użytkownik Forum
 
Master Bonczek's Avatar
 
Data dołączenia: 08 06 2006
Lokacja: Warszawa

Posty: 124
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Xerena
Poziom: 113
Poziom mag.: 66
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sir-Babolek Pokaż post
Jebane forumowe trolle :d, ogarnijcie dupy i dajcie sobie spokoj z ta gra jest tyle fajnych dup i imprez na swiecie ze szkoda marnowac 15h/dobe na ta gre.

BTW

Prawdopodobnnie to moj ostatni post tutaj wiec zegnam panstwa ;d


KTHXBYE

Maxu

Kocham te teksty ludzi, którzy sami siedzieli po 24/7 na expie, a nagle doznają olśnienia jakie to życie jest piękne
__________________
Master Bonczek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-05-2008, 00:16   #103
Dadinz
Użytkownik Forum
 
Dadinz's Avatar
 
Data dołączenia: 01 01 2007

Posty: 153
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sir-Babolek Pokaż post
Jebane forumowe trolle :d, ogarnijcie dupy i dajcie sobie spokoj z ta gra jest tyle fajnych dup i imprez na swiecie ze szkoda marnowac 15h/dobe na ta gre.

BTW

Prawdopodobnnie to moj ostatni post tutaj wiec zegnam panstwa ;d


KTHXBYE

Maxu
tak właśnie Maxu!!! A ty tam szalejesz z Domestorem?
Dadinz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-05-2008, 00:40   #104
Xarupi
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 01 2007

Posty: 28
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Xmandah
Profesja: Elite Knight
Gildia: Faith
Świat: Nerana
Poziom: 135
Skille: 87/81
Poziom mag.: 9
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez SMk Pokaż post
pograj sobie dalej w Tibie niech Ci mozg zryje w chuj. <3
haha policz se moje posty a twoje get a life kid!
smieje sie wlasnie z takich dupków jak ty co sie podniecaja jakimis postami na forum. Jak Waldek powiedział ogarnijcie sie kurwa przyjdzie debil jeden z drugim i pierdola takie glupoty ze kurwa wstyd a potem masz pretensje ze sie z ciebie smieja lOl 3


i to ty masz zryty łeb bo ja sie z tego smieje a ty tym żeyjesz

louuuuuuuuuuuuuuu!
__________________
----------------Bolt Drake-----------------
Xarupi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-05-2008, 13:30   #105
tekenns
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny War

Witam prosze oto link do filmiku z wara Jak Valour dostaje ;/ ale coz wolalbym zeby wygrali

http://www.***********.com/716967591.html

zamiast * speedy share

Ostatnio edytowany przez tekenns - 24-05-2008 o 13:31.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 24-05-2008, 13:57   #106
sTILss
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 03 2008
Lokacja: Ełk

Posty: 46
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Nie dziala \;




Jedna z gorszych prob wyludzenia hasel jakie widzialem...
__________________
Since 2006 on forum tibia.pl
sTILss jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-05-2008, 15:11   #107
SMk
Użytkownik Forum
 
SMk's Avatar
 
Data dołączenia: 19 01 2008
Lokacja: Dębica

Posty: 68
Stan: Niegrający
Świat: Xerena
SMk ma numer GG 10193914
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xarupi Pokaż post
haha policz se moje posty a twoje get a life kid!
smieje sie wlasnie z takich dupków jak ty co sie podniecaja jakimis postami na forum. Jak Waldek powiedział ogarnijcie sie kurwa przyjdzie debil jeden z drugim i pierdola takie glupoty ze kurwa wstyd a potem masz pretensje ze sie z ciebie smieja lOl 3


i to ty masz zryty łeb bo ja sie z tego smieje a ty tym żeyjesz

louuuuuuuuuuuuuuu!
Co mnie to kurwa interesuje ile masz postow na tym forum? Jezeli to w twoim zajebanym zyciu jest dla ciebie najwazniejsze to pisz je dalej. Zamiast zagrac normalna gre cos takiego jak COD 4 , to w tibie na*******asz 24h. Zryje ci sie mozg. Sory juz ci sie zryl

BSNT!
__________________
_____________

Bez odbioru.
SMk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-05-2008, 17:40   #108
krzysheak
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 09 2006
Lokacja: Warszawa
Wpisy bloga: 2

Posty: 289
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Guildless
Świat: Xerena
Poziom: 140
Skille: 96/70
Poziom mag.: 21
Domyślny

Widze ze wszystkie pieski zaczely sie wyplacac (szczegolnie Qaffex, Bolt Drake)
Smiesznie to wyglada... jak zwykle wszyscy sie w juhc sadzili na wojne i mieli ogolnie zajebiscie bojowe nastroje a tu dupa

Przylaczam sie do opinii Maxa (procz tej czesci o imprezach bo chwalenie sie ze nagle z nalogowca stal sie najlepszym ziomem z osiedla ktory zalicza wszystkie laski jest troche do dupy), nie gram w Tibie w zasadzie od 3-4 miechow i bardzo mi to sluzy, przynajmniej juz nie musze sie wstydzic przed kumplami ze gram w pixelowe ludziki.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xarupi Pokaż post
haha policz se moje posty a twoje get a life kid!
smieje sie wlasnie z takich dupków jak ty co sie podniecaja jakimis postami na forum. Jak Waldek powiedział ogarnijcie sie kurwa przyjdzie debil jeden z drugim i pierdola takie glupoty ze kurwa wstyd a potem masz pretensje ze sie z ciebie smieja lOl 3


i to ty masz zryty łeb bo ja sie z tego smieje a ty tym żeyjesz

louuuuuuuuuuuuuuu!
I tak to ty jestes najbardziej zjebany...
krzysheak jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-05-2008, 19:06   #109
Kicek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 04 2005
Lokacja: Hrubieszów

Posty: 78
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Xerena
Domyślny

Powiem wam jedno :

Jestesci ZALOSNI.

Kazdy z was gada, ze to pixele... I huj! Jak sie wam podoba to grajcie omg... Gracie dla szpanu (do wowa won) czy dla wlasnej zabawy? Czy na dworze nie macie innych tematow niz w co grasz? Chyba po to odchodzisz od kompa aby od niego odpoczac... A teraz kazdy z was zostal wyjebany z serwa/gra sie znudzila i juz gada, ze kazdy gra 24/h, ze noob itp i sie chwali, ze moze na gole laski chodzic i z no lifera zrobil sie taki toowarzyski o0

Btw. To temat o wojnie!

Ostatnio edytowany przez Kicek - 24-05-2008 o 19:07.
Kicek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-05-2008, 22:07   #110
sTILss
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 03 2008
Lokacja: Ełk

Posty: 46
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kicek Pokaż post
Powiem wam jedno :

Jestesci ZALOSNI.

Kazdy z was gada, ze to pixele... I huj! Jak sie wam podoba to grajcie omg... Gracie dla szpanu (do wowa won) czy dla wlasnej zabawy? Czy na dworze nie macie innych tematow niz w co grasz? Chyba po to odchodzisz od kompa aby od niego odpoczac... A teraz kazdy z was zostal wyjebany z serwa/gra sie znudzila i juz gada, ze kazdy gra 24/h, ze noob itp i sie chwali, ze moze na gole laski chodzic i z no lifera zrobil sie taki toowarzyski o0

Btw. To temat o wojnie!
Polac mu.

Chociaz te 'gole laski' mnie rozjeb*ly
__________________
Since 2006 on forum tibia.pl
sTILss jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-05-2008, 22:08   #111
SMk
Użytkownik Forum
 
SMk's Avatar
 
Data dołączenia: 19 01 2008
Lokacja: Dębica

Posty: 68
Stan: Niegrający
Świat: Xerena
SMk ma numer GG 10193914
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez krzysheak Pokaż post
Widze ze wszystkie pieski zaczely sie wyplacac (szczegolnie Qaffex, Bolt Drake)
Smiesznie to wyglada... jak zwykle wszyscy sie w juhc sadzili na wojne i mieli ogolnie zajebiscie bojowe nastroje a tu dupa

Przylaczam sie do opinii Maxa (procz tej czesci o imprezach bo chwalenie sie ze nagle z nalogowca stal sie najlepszym ziomem z osiedla ktory zalicza wszystkie laski jest troche do dupy), nie gram w Tibie w zasadzie od 3-4 miechow i bardzo mi to sluzy, przynajmniej juz nie musze sie wstydzic przed kumplami ze gram w pixelowe ludziki.



I tak to ty jestes najbardziej zjebany...

Dziękuje Ci Krzysiu za poparcie btw. wpadaj do nas (Bartka i mnie ) Czekamy na wakacjach ! xD
__________________
_____________

Bez odbioru.
SMk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-05-2008, 22:30   #112
krzysheak
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 09 2006
Lokacja: Warszawa
Wpisy bloga: 2

Posty: 289
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Guildless
Świat: Xerena
Poziom: 140
Skille: 96/70
Poziom mag.: 21
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez SMk Pokaż post
Dziękuje Ci Krzysiu za poparcie btw. wpadaj do nas (Bartka i mnie ) Czekamy na wakacjach ! xD
Nie musisz dziekowac, po prostu trzeba cisnac i tempic frajerstwo

Taki maly offtop:
Troche szkoda ze zepsul mi sie dysk na ktorym mialem chatloga Otto de'lotto zaraz po wyplaceniu sie, mowil ze ma wyjebane na wszystkich i ze Nargoriel to jego bloodbro. Najsmieszniejsze jest to ze 2-3 dni potem padl od swojego ukochanego Mackana. Przytaczam ta historie bo Bolt Drake tez sobie myslal ze jak bedzie lizal dokladnie dupsko szwedom to zdobecie respekt u swoich eloziomow z Partille, a tu dupa... nie wyszlo i teraz jak najwiekszy smiec i nieudacznik sie wyplaca; )
krzysheak jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-05-2008, 12:02   #113
Xarupi
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 01 2007

Posty: 28
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Xmandah
Profesja: Elite Knight
Gildia: Faith
Świat: Nerana
Poziom: 135
Skille: 87/81
Poziom mag.: 9
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez krzysheak Pokaż post
Nie musisz dziekowac, po prostu trzeba cisnac i tempic frajerstwo

Taki maly offtop:
Troche szkoda ze zepsul mi sie dysk na ktorym mialem chatloga Otto de'lotto zaraz po wyplaceniu sie, mowil ze ma wyjebane na wszystkich i ze Nargoriel to jego bloodbro. Najsmieszniejsze jest to ze 2-3 dni potem padl od swojego ukochanego Mackana. Przytaczam ta historie bo Bolt Drake tez sobie myslal ze jak bedzie lizal dokladnie dupsko szwedom to zdobecie respekt u swoich eloziomow z Partille, a tu dupa... nie wyszlo i teraz jak najwiekszy smiec i nieudacznik sie wyplaca; )
Chłopczyku ja nie powiem co sobie ty myslales i jak to sie skonczylo
A co do asslickingu to sie chyba z siurkiem na glowy dziecko zamieniłes bo z partille nie znam nikogo

a co do wyplacania tak jak powiedziales nie mam tyle czasu na ta gre i na robienie nowej postaci a 100k do nie duza cena no tak ale ty przecierz nie grasz w tibie to na huj tu siedzisz na forum czytasz tibia com? haha tak jak mówilem wy tym żyjecie ja sie tym bawie

a co do wojny to spytaj kogo tylko chcesz ze jestem ostatnim któremu mozna cos wypominac

i powiedz otwarcie ze mnie cisniesz bo mnie nie lubisz dziecko liczyles na free gp odemnie bo miales duzy lvl ;< a padles i zamiast sie uczyc na bledach idziesz w zaparte typowe dla tej grupy wiekowej ;d
papa
__________________
----------------Bolt Drake-----------------
Xarupi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-05-2008, 15:19   #114
krzysheak
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 09 2006
Lokacja: Warszawa
Wpisy bloga: 2

Posty: 289
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Guildless
Świat: Xerena
Poziom: 140
Skille: 96/70
Poziom mag.: 21
Domyślny

Tak, patrze na forum tibia com i tibia pl bo lubie cisnac takich jak ty... Frajerkow z jakiegos zadupia dolnego ktorzy sadza ze sa elofajni bo maja 100 lvl w pixelowej grze, no wez w ogole sie ogarnij czlowieku.

Czuje sie od ciebie lepszy bo ja nie okradam ludzi ani w rl ani w tibii, moze to kwestia tego ze po prostu jestem bogatszy i nie jestem takim dziadem jak ty ze jak zobacze pare stow to mi staje...

Najbardziej smieszy mnie twoj argument z wiekiem, mam 17 lat i chuj? Czy jak mam 17 lat to sadzisz ze jestem jakis ulomny? No chyba ze znasz to z autopsji, jak ty miales 17 lat to pewnie byles niedorobiony ale to ze ty taki byles nie znaczy ze wszyscy tacy sa


@Do innych ktorzy nie wiedza o co chodzi

Xarupi sprzedal mojemu kumplowi chara (Xmander'a) za iles tam euro (nie pamietam dokladnie ile), kumpel oczywiscie musial czekac miech na nowego rk, w tym czasie wbil pare lvli i zloocil mandrake ktory zostal sprzedany nargorielowi za 15 dsmow, 2 dni potem (jednoczesnie z tydzien przed pierwszym poi) Bolt Drake odzyskal "swojego" chara i wyczyscil kumplowi postac...


PS pisze sie przecież a nie przecierz
krzysheak jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-05-2008, 15:25   #115
wrogonastawiony
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 07 2006
Lokacja: miast0 FxP

Posty: 1,014
Stan: Na Emeryturze
Imię: Namsto
Domyślny

Hmm niechce zgrywac kozaka sprzed monitora, ale skoro tak go ojebal... i zapewne macie jego dane, to w czym problem ? Niemowie zebyscie odrazu go młucili... wystarczyłaby rozmowa, a nawet telefon do matki i zapewne pas poszedłby w robote... dziecko oddałoby wszystko co ukradło
__________________
~ Founder of the Ufs.pl ~
wrogonastawiony jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-05-2008, 17:04   #116
Unholy_Elder
Użytkownik Forum
 
Unholy_Elder's Avatar
 
Data dołączenia: 30 01 2008

Posty: 108
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Xerena
Poziom: 142
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez wrogonastawiony Pokaż post
Hmm niechce zgrywac kozaka sprzed monitora, ale skoro tak go ojebal... i zapewne macie jego dane, to w czym problem ? Niemowie zebyscie odrazu go młucili... wystarczyłaby rozmowa, a nawet telefon do matki i zapewne pas poszedłby w robote... dziecko oddałoby wszystko co ukradło
To kupywanie/sprzedawanie kont to bardzo wzgledne pojecie. Sam slyszalem bardzo duzo historyjek tego typu i wiekszosc z nich konczyla sie w ten sam sposob: Kupilem chara za 500~ zl koles mnie ojebal przed zmiana danych. Ciagle sie zapewnialem ze cos z tym zrobie a tak naprawde im dluzej sie zapewnialem tym bardziej w to nie wierzylem. Ze wzgledu prawnego gowno mozna zrobic, sam sprawdzalem tego typu watpliwosci. Po jakims czasie mowisz sobie a chuj co tam 500 zl, zyjemy dalej, a jebany smiec co sprzedal chara cieszy sie bo zarobil pol k (pewnie jego starzy zarabiaja tyle przez rok). Wg mnie nic nie da zaden telefon, czy tez odwiedziny w jego chacie bo ziomek i jego rodzina zawsze moga sie wszystkiego wyprzec.

Historyjke pisalem w 1 os. zeby byla latwiejsza do zrozumienia. Nigdy nie kupilem chara a to zdarzenie mialo miejsce z udzialem mojego kumpla z rl...

@Xarupi
Wkurw*asz mnie od kiedy pierwszy raz ujrzalem twego posta, wkurw*asz mnie podobnie jak Rza Sho podczas wojny Alea~ vs. Tengu (teraz nic do ciebie nie mam Rza). Twoje debilne uwagi, komentarze sa zalosne, uwazanie sie za super pro ziooma tez jest zalosne. Mysle ze wiekszosc ludzi podziela moje zdanie.

Moze dostane bana ale jak skorzystasz z mojej rady to uznam ze bylo warto:
Nacisnij ctrl+W i nie truj nam wiecej dupy. Palant.
__________________
(CFC) <3
Tiësto <3

Ostatnio edytowany przez Unholy_Elder - 25-05-2008 o 17:12.
Unholy_Elder jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-05-2008, 18:26   #117
wrogonastawiony
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 07 2006
Lokacja: miast0 FxP

Posty: 1,014
Stan: Na Emeryturze
Imię: Namsto
Domyślny

Ale zrozum, dzwonisz i starej mowisz ze on cie okradł a ona juz cyka... bo niechce problemow, zadnych komisariatow policji itd. nawet jezeli nic nie wskurasz to im napsujesz krwi; ) Niech policja przyjdzie na jakies przesluchanie do chaty czy coś i widza full pirackiego oprogramowania na kompie.. to tylko przyklad.. a stara niedosc ze widzi ze syn naloguje sie cale dnie przy kompie to do tego zaczyna okradać innych.. i tak sie to kreci, naprawde tym mozna cos zdzialac. Zreszta, wiekszosc tych zlodziejaszkow to zera na rl, spojrzysz mu w oczy i juz z kasy wyskoczy.
__________________
~ Founder of the Ufs.pl ~
wrogonastawiony jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-05-2008, 18:41   #118
SMk
Użytkownik Forum
 
SMk's Avatar
 
Data dołączenia: 19 01 2008
Lokacja: Dębica

Posty: 68
Stan: Niegrający
Świat: Xerena
SMk ma numer GG 10193914
Domyślny

No ładnie żeście mu na wjeżdżali , aż się chłopak nie odzywa
__________________
_____________

Bez odbioru.
SMk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-05-2008, 20:22   #119
krzysheak
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 09 2006
Lokacja: Warszawa
Wpisy bloga: 2

Posty: 289
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Guildless
Świat: Xerena
Poziom: 140
Skille: 96/70
Poziom mag.: 21
Domyślny

Tez nigdy nie kupilem chara ale wiem ze jakby mnie taki cwaniak jak Bolt Drake albo Otto de'lotto ojebal to bym cos z tym zrobil na 100%...

Ogolnie wiem ze swe tez sie okradaja ale jakos jak polak cos ukradnie to mnie to bardziej w*****a bo to pokazuje ze polacy to takie dziady ktore tylko kurwa mysla jak sie nachapac jak najmniejszym nakladem sil... To mnie wkurza, mendy spoleczne ktore siedza przy kompie po 15h grajac w jakas chuja warta gre i szpanujac potem przed kolegami ze udalo mu sie zarobic na krate piwa bo wychujal swojego znajomego z gry.

Teraz o sobie:
1.5 roku temu sprzedalem postac, 106 ms za 300 dolcow, wtedy chary byly wiecej warte, szczegolnie sorki , wiem ze moglbym zarobic i ze 3x tyle sprzedajac chara 3x bo gralem na US serverze gdzie amerykanie australijczycy itp sa pierwsi do kupna h lvla , ale mnie jakos tak dziwnie rodzice wychowali ze nie okradam innych bo bym czul sie jak chuj przed samym soba...

Pozdro
krzysheak jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-05-2008, 22:09   #120
Unholy_Elder
Użytkownik Forum
 
Unholy_Elder's Avatar
 
Data dołączenia: 30 01 2008

Posty: 108
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Xerena
Poziom: 142
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez krzysheak Pokaż post
Teraz o sobie:
1.5 roku temu sprzedalem postac, 106 ms za 300 dolcow, wtedy chary byly wiecej warte, szczegolnie sorki , wiem ze moglbym zarobic i ze 3x tyle sprzedajac chara 3x bo gralem na US serverze gdzie amerykanie australijczycy itp sa pierwsi do kupna h lvla , ale mnie jakos tak dziwnie rodzice wychowali ze nie okradam innych bo bym czul sie jak chuj przed samym soba...

Pozdro
Mam to samo. Sprzedalem niedawno 70+ knight'a. Po jakims czasie postanowilem go odzyskac. Kupilem new rkeya all lajcik. Ojebalem typa i poczulem sie jak ostatni sukinkot. Meczyly mnie rozterki moralne. Nie wiem moze to sprawa silnej woli, ja po prostu tak nie moge i chuj. Zostalem wychowany zeby nie krasc czy to wartosc rzeczywista czy wirtualna. Jestem taki i chcialbym to samo u innych, coz niektorzy sa inni. Chara oddalem na nastepny dzien...
__________________
(CFC) <3
Tiësto <3
Unholy_Elder jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 17:12.


Powered by vBulletin 3