Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > RPG

Notki

RPG Wszystko o grach RPG i cRPG, czy może MMORPG.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 10-04-2009, 18:53   #1021
eerion
CS Tibia.pl Team
 
eerion's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2003
Lokacja: Utopia
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,908
Stan: Niegrający
eerion ma numer GG 4323111
Domyślny

Cytuj:
No kolejny sprytny facet, to już zaczyna być komiczne - Cytowałem Thuriva Ty już sam nie wiesz co Twoje a co nie.
O ja pierdzielę, jaki fail xD
Przepraszam =f

Cytuj:
Wtf? Od kiedy 10-many są trudniejsze od 25-manów..?
Sarth 3d na 10 osób jest obecnie najtrudniejszym encounterem w WoWie, choć z założenia nie miał taki być. Blizz sam przyznał, że przegiął. Sarth 3d 25 zrobiło niecałe 17% gildii. Sarth 3d 10 4%.
A co dokładniej jest trudniejsze w 10tce... Chyba theorycraftera byś do tego potrzebował ;D
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Jezeli juz jestesmy przy Vision of Escaflowne - fajnego hentaja z tego widzialem
Wpuścić takiego maniaka do tematu o anime

eerion.blogspot.com - Jak to gaijin Japonię ogarniał, czyli relacja z kraju kwitnącej wiśni.
eerion jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 11-04-2009, 16:49   #1022
kołbaś
Użytkownik Forum
 
kołbaś's Avatar
 
Data dołączenia: 14 12 2004

Posty: 2,238
kołbaś ma numer GG 7494864
Domyślny

moze dlatego 10man sar+3d jest taki trodny ze kazda smierc konczy sie failem. A o smierc nie trodno na polach lavy etc.
__________________

I staniemy się pasterzami,
Dla Ciebie mój panie dla Ciebie,
Z Potęgą otrzymaną prosto z Twej dłoni,
Nasze nogi nieść mogą spokojnie Twe rozkazy,
Tak więc rozlejemy rzekę ku Tobie,
I poskramiać duszę będziemy na wieki,
In nomine Patris et Filii,
et Spiritus Sancti. Amen.
kołbaś jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-04-2009, 23:40   #1023
eerion
CS Tibia.pl Team
 
eerion's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2003
Lokacja: Utopia
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,908
Stan: Niegrający
eerion ma numer GG 4323111
Domyślny

Cytuj:
Algalon feeds on your tears
I may regret saying this, but it is hard. If Sarth +3 was too much for you, then you probably want to steer clear of the hard modes and Mr. Algalon. The achievement is called "He feeds on your tears" for a reason. (Source)
Od siebie powiem tak...
zuo
Naprawdę algalon zapowiada się niesamowicie ^^

Ostatnio edytowany przez eerion - 11-04-2009 o 23:42.
eerion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-04-2009, 21:41   #1024
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Pewnie będzie jak zwykle, czyli jakaś gildia położy go w pierwszym tygodniu.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-04-2009, 22:04   #1025
Dawergo
Użytkownik Forum
 
Dawergo's Avatar
 
Data dołączenia: 14 09 2005
Lokacja: Szczecin
Wiek: 31

Posty: 831
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Dawergo
Profesja: Druid
Gildia: Poland Team
Świat: Eonar
Poziom: 80
Domyślny

@Up
Jedna położy, a reszta nie położy w ogole. Cały czas nie dochodzi do ciebie poziom trudnosci sathariona 3d? Jeśli ma byc jeszcze silniejszy alga to bedzie super
__________________
Prawie nowy rekord. 62 KB w podpisie. Wald~

http://www.cda.pl/gry-online/g/f_toya2.htm

http://www.toya.net.pl/~qqraczy/lekcja1.swf
Dawergo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-04-2009, 23:44   #1026
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
Pewnie będzie jak zwykle, czyli jakaś gildia położy go w pierwszym tygodniu.
Kungen z ekipa poloza go zanim im przywioza zamowioną pizze.
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-04-2009, 10:25   #1027
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dawergo Pokaż post
@Up
Jedna położy, a reszta nie położy w ogole. Cały czas nie dochodzi do ciebie poziom trudnosci sathariona 3d? Jeśli ma byc jeszcze silniejszy alga to bedzie super
Trudność Sarthariona 3d Heroic = fail.
Trudność Sarthariona 3d Normal = jedyne wyzwanie jest takie, żeby nikt nie padł.


I chyba mnie nie zrozumiałeś za dobrze. Mi chodzi o to, że będzie powtórka z początków WotLK, czyli content cleared, kiedy 99% graczy WoWa jeszcze leveluje. Poza tym Algalona nie zaliczajmy póki co do niego. Z tego, co daje nam do zrozumienia Blizz wynika, że będzie to diabelnie trudny boss. Więc mam nadzieję, że TROCHĘ czasu minie zanim ktoś go położy.

A patch kiedy? W tą środę? Następną?
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-04-2009, 13:12   #1028
eerion
CS Tibia.pl Team
 
eerion's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2003
Lokacja: Utopia
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,908
Stan: Niegrający
eerion ma numer GG 4323111
Domyślny

Cytuj:
Trudność Sarthariona 3d Heroic = fail.
Spoko. Czyli obecnie 84% gildii rajdujących nie potrafi zrobić bardzo prostego zadania.
Może najpierw sam to zrób?
Cytuj:
Trudność Sarthariona 3d Normal = jedyne wyzwanie jest takie, żeby nikt nie padł.
Jedyne wyzwanie...
Takie to proste, że 96% gildii rajdujących nie jest w stanie tego zrobić. Poza tym - gówno prawda bo potrzebny jest jeszcze porządny dps i dawka szczęścia (double breathy)

Cytuj:
A patch kiedy? W tą środę? Następną?
dunno.

Ogólnie podsumuje wsio jak to powiedział mój były guild leader
Cytuj:
First - clear all and farm it. then whine about content being easy. If you can't do that - shut up.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Jezeli juz jestesmy przy Vision of Escaflowne - fajnego hentaja z tego widzialem
Wpuścić takiego maniaka do tematu o anime

eerion.blogspot.com - Jak to gaijin Japonię ogarniał, czyli relacja z kraju kwitnącej wiśni.
eerion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-04-2009, 15:35   #1029
_WrD_
Użytkownik Forum
 
_WrD_'s Avatar
 
Data dołączenia: 01 05 2007

Posty: 1,261
_WrD_ ma numer GG 5762125
Domyślny

Mógłbym prosić o źródło tych danych dot. procentu gildii, które 'zaliczyły' sarth 3d?
Bo wyglądają na z dupy wzięte :D

@down
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez kołbaś Pokaż post
wejdz na armory i zobacz ile mniej wiecej osob ma achievementa za zrobienie sar +3d
A Eerion ma precyzyjne i dokładne dane i jestem ciekaw skąd one pochodzą :)

Ostatnio edytowany przez _WrD_ - 13-04-2009 o 18:18.
_WrD_ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-04-2009, 15:55   #1030
kołbaś
Użytkownik Forum
 
kołbaś's Avatar
 
Data dołączenia: 14 12 2004

Posty: 2,238
kołbaś ma numer GG 7494864
Domyślny

wejdz na armory i zobacz ile mniej wiecej osob ma achievementa za zrobienie sar +3d
__________________

I staniemy się pasterzami,
Dla Ciebie mój panie dla Ciebie,
Z Potęgą otrzymaną prosto z Twej dłoni,
Nasze nogi nieść mogą spokojnie Twe rozkazy,
Tak więc rozlejemy rzekę ku Tobie,
I poskramiać duszę będziemy na wieki,
In nomine Patris et Filii,
et Spiritus Sancti. Amen.
kołbaś jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-04-2009, 19:02   #1031
eerion
CS Tibia.pl Team
 
eerion's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2003
Lokacja: Utopia
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,908
Stan: Niegrający
eerion ma numer GG 4323111
Domyślny

Cytuj:
Mógłbym prosić o źródło tych danych dot. procentu gildii, które 'zaliczyły' sarth 3d?
Bo wyglądają na z dupy wzięte
Cytuj:
ejdz na armory i zobacz ile mniej wiecej osob ma achievementa za zrobienie sar +3d
Cytuj:
A Eerion ma precyzyjne i dokładne dane i jestem ciekaw skąd one pochodzą
Cytuj:
Cytuj:
13.6% of guilds have done 3 drakes in 25 player. 4.2% of guilds have done 3 drakes in 10 player - AND that includes guilds who are wearing 25 player gear. Why can't you just admit you screwed up on 3D for 10 man and made it THE hardest encounter in the game? Considerably harder than the 25 man version in fact, and the proof is in the numbers.
I am saying we screwed up and made the 10 player harder a lot harder than the 25 player version. I think you are arguing from an absolute POV that 10 was hard and 25 was on target. You could just as easily say that 10 was the target and 25 was too easy.
http://forums.worldofwarcraft.com/th...=1&pageNo=3#41

Tutaj masz dokładny post, w któym ghostcrawler (niebieski) cytuje post ze statystykami i na nie odpowiada.

Oto moje dowody.
Nastepnym razem, zanim zaczniecie rzucać, że sobie zmyslałem - spytajcie się, a nie zaczynacie się od razu nabijać

I jeszcze jest fajny cytat w tym temacie (zauważyłem na fast, cały temat przemiele potem)
Cytuj:
13% completing 3D only weeks before the next set of gear (ie. guilds would be fully equipped by now) says that it *is* hard and clearly NOT undertuned.

No, it's not Sunwell, but it's as hard as anything in BT was, and to suggest it's undertuned is a slap in the face of guilds who cannot complete it.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Jezeli juz jestesmy przy Vision of Escaflowne - fajnego hentaja z tego widzialem
Wpuścić takiego maniaka do tematu o anime

eerion.blogspot.com - Jak to gaijin Japonię ogarniał, czyli relacja z kraju kwitnącej wiśni.
eerion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-04-2009, 19:54   #1032
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez eerion Pokaż post
Spoko. Czyli obecnie 84% gildii rajdujących nie potrafi zrobić bardzo prostego zadania.
Może najpierw sam to zrób?
Zrobiłem. Było ciut trudniejsze od 0d. Czemu tak mało ludzi to zrobiło, nie wiem. Czuję się zaszczycony, że moja gildia jest jedną z tych 16%. A ten GM... To już wiem, czemu czekam kilka dni na odp na tickety. Blizz każe każdemu wchodzić na wowarmory i sprawdzać achievmenty :O

Cytuj:
Takie to proste, że 96% gildii rajdujących nie jest w stanie tego zrobić. Poza tym - gówno prawda bo potrzebny jest jeszcze porządny dps i dawka szczęścia (double breathy)
Na 10tce nie miałem okazji się załapać, bo wzięli kogoś innego, ale... Udało im się za pierwszym razem, a nasza gildia nie jest najlepsza na serverze.


Ogólnie nie chce mi się wierzyć w te dane z OS+addy. Wypowiedz niebieskiego na forum nic nie znaczy, bo (witam whinerzy) ile razy blizz wypowiadał się o czymś, a potem się okazało, że było inaczej.

Poza tym, jeśli by liczyć wszystkie gildie, to rzeczywiście to możliwe, ale wiesz ile jest w WoWie gildii?
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-04-2009, 21:38   #1033
_WrD_
Użytkownik Forum
 
_WrD_'s Avatar
 
Data dołączenia: 01 05 2007

Posty: 1,261
_WrD_ ma numer GG 5762125
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez eerion Pokaż post
Nastepnym razem, zanim zaczniecie rzucać, że sobie zmyslałem - spytajcie się, a nie zaczynacie się od razu nabijać
Dlategoż to poprosiłem o źródło. I wcale się nie nabijałem ;d

/edit/
@topic
Właśnie zainstalowałem WoWa, teraz go patchuję. I tu pytanie: czy pomiędzy patchami (np. jak skończy mi się 2.4.2) program automatycznie rozpoczyna ściąganie następnego update'a, czy trzeba będzie nacisnąć coś w stylu "continue"?
Bo chcę zostawić kompa na noc z nadzieją, że jutro będę mógł zagrać na najnowszej wersji (3.0.1, jak mniemam?) i nie zobaczę rano okienka "Patching to version 2.4.2 completed, press OK to continue updating..."?

Ostatnio edytowany przez _WrD_ - 13-04-2009 o 21:44.
_WrD_ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-04-2009, 22:32   #1034
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

3.0.8* a za kilka dni 3.1.0 Co do pytania to nie wiem.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-04-2009, 23:09   #1035
kołbaś
Użytkownik Forum
 
kołbaś's Avatar
 
Data dołączenia: 14 12 2004

Posty: 2,238
kołbaś ma numer GG 7494864
Domyślny

chyba 3.0.9 ale niestety bedziesz musial nacisnac ok czy cos w tym stylu. Najlepiej ustaw sobie budzik kliknij te ok i idz znowu spac.
__________________

I staniemy się pasterzami,
Dla Ciebie mój panie dla Ciebie,
Z Potęgą otrzymaną prosto z Twej dłoni,
Nasze nogi nieść mogą spokojnie Twe rozkazy,
Tak więc rozlejemy rzekę ku Tobie,
I poskramiać duszę będziemy na wieki,
In nomine Patris et Filii,
et Spiritus Sancti. Amen.
kołbaś jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-04-2009, 01:50   #1036
eerion
CS Tibia.pl Team
 
eerion's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2003
Lokacja: Utopia
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,908
Stan: Niegrający
eerion ma numer GG 4323111
Domyślny

Cytuj:
Zrobiłem. Było ciut trudniejsze od 0d. Czemu tak mało ludzi to zrobiło, nie wiem.
yyy tak. I wcale nie wiesz czym jest np. doublebreath?
Że takie niewiele trudniejsze.

Cytuj:
Na 10tce nie miałem okazji się załapać, bo wzięli kogoś innego, ale... Udało im się za pierwszym razem, a nasza gildia nie jest najlepsza na serverze.
No to gz. Jesteś super zajebisty i w ogóle, że z marszu w pierwszym runie za pierwszym podejściem go ściągnęliście. No i mieliście farta
Teraz idź sklep ulduar na hard mode (oczywiście za pierwszym podejściem), bo przecież nie jesteście najlepszą gildią, ale to pikuś i w ogóle easy mode.

Cytuj:
Ogólnie nie chce mi się wierzyć w te dane z OS+addy. Wypowiedz niebieskiego na forum nic nie znaczy, bo (witam whinerzy) ile razy blizz wypowiadał się o czymś, a potem się okazało, że było inaczej.
Ale balansowanie postaci, a kreowanie rajdów to jest mała różnica.
Fakt, poziomy trudności z 10 i 25 im średnio wyszły, ale to pierwsze podejście do tej kwestii, więc nie ma się co dziwić, że idealnie nie było.
A jak nie chce ci się wierzyć - to nie wierz. Ale nie dyskutuj, skoro nie akceptujesz żadnego argumentu strony przeciwnej.

Cytuj:
Poza tym, jeśli by liczyć wszystkie gildie, to rzeczywiście to możliwe, ale wiesz ile jest w WoWie gildii?
Gdyby liczyć wszystkie gildie wowa to sarth 25 +3 nie zrobił nawet 1% - bo tych gildii są tysiące, z czego cała masa nie rajduje nawet.
Najprawdopodbniej pod uwage zostały wzięte albo gildie, które sarthariona ubiły, albo z wotlk content (basic) cleared.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Jezeli juz jestesmy przy Vision of Escaflowne - fajnego hentaja z tego widzialem
Wpuścić takiego maniaka do tematu o anime

eerion.blogspot.com - Jak to gaijin Japonię ogarniał, czyli relacja z kraju kwitnącej wiśni.
eerion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-04-2009, 10:00   #1037
_WrD_
Użytkownik Forum
 
_WrD_'s Avatar
 
Data dołączenia: 01 05 2007

Posty: 1,261
_WrD_ ma numer GG 5762125
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez kołbaś Pokaż post
chyba 3.0.9 ale niestety bedziesz musial nacisnac ok czy cos w tym stylu. Najlepiej ustaw sobie budzik kliknij te ok i idz znowu spac.
Ehh... Dupa, jednym słowem. Mniej więcej o 2 nocy, kiedy skończyłem oglądać Star Warsy, zobaczyłem, że jest 98% do 2.4.2, no to położyłem się i mówię 'zaczekam te 15 min'. Zasnąłem :D
7 rano patrzę, a tu "Patching to 2.4.2 was succesfull" i przycisk OK...
No i o 8 zacząłem ściągać 3.0.1... Na szczęście przez 1,5h zrobiło się 13% , więc dość szybko idzie :)
_WrD_ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-04-2009, 10:00   #1038
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez eerion Pokaż post
yyy tak. I wcale nie wiesz czym jest np. doublebreath?
Że takie niewiele trudniejsze.
Aniołek priesta, cooldowny dk... Naprawdę to nic trudnego, trzeba tylko się do tego odpowiednio przygotować i brać odpowiednich ludzi.


Cytuj:
No to gz. Jesteś super zajebisty i w ogóle, że z marszu w pierwszym runie za pierwszym podejściem go ściągnęliście. No i mieliście farta
Zazdrosny czy co? Że niby to niemożliwe czy co? Zapraszam na Burning Legiona, zrób noobchara w hordzie, wejdź na kanał trade i każdą reklamującą gildię zapytaj czy zrobili już OS10+3d i czy mieli jakieś trudności. To samo z 25.

Cytuj:
Teraz idź sklep ulduar na hard mode (oczywiście za pierwszym podejściem), bo przecież nie jesteście najlepszą gildią, ale to pikuś i w ogóle easy mode.
To ty idź wyczyścić Icecrown Citadel. No już! Sio! I pozdrów Arthasa!
Wypowiadanie się w takich kwestiach na temat rzeczy, które jeszcze się nie pojawiły, i co do których nie jesteśmy pewni, jest, wybacz, idiotyczne. Pożyjemy, zobaczymy.


Cytuj:
Fakt, poziomy trudności z 10 i 25 im średnio wyszły, ale to pierwsze podejście do tej kwestii, więc nie ma się co dziwić, że idealnie nie było.
A mi się wydawało, że 25 są po to, żeby szybko się ubrać przed Ulduarem, a 10tki dla funu, bo Naxxa25 wyczyścisz w t6.

Cytuj:
A jak nie chce ci się wierzyć - to nie wierz. Ale nie dyskutuj, skoro nie akceptujesz żadnego argumentu strony przeciwnej.
Tu nie chodzi o to, że nie akceptuję... Tylko, że po prostu te dane wydają mi się bardzo nieprawdopodobne. Nie wiem, może nasz server jest jakiś cudowny, a inne zacofane. Jeszcze bardziej mnie dziwi to, że Burning Legion to legowisko polaczków, których specjalnością nie jest zgranie, a codziennie na trade widzę reklamujących się -+10 gidlii z OS+3d 10/25 cleared.


Cytuj:
Najprawdopodbniej pod uwage zostały wzięte albo gildie, które sarthariona ubiły, albo z wotlk content (basic) cleared.
Dobrze by było, żeby ten GM się też wypowiedział, jakie gildie były brane pod uwagę, bo nigdy nie wiadomo. Jeśli brano pod uwagę gildie które wyczyściły tylko Naxxa, to cóż... Przecież każdego dnia powstaje wiele gildii, które dopiero zaczynają.


Edit: BTW. Jutro patch.

Ostatnio edytowany przez CytrynowySorbet - 14-04-2009 o 10:46.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-04-2009, 13:06   #1039
malkolm
Użytkownik Forum
 
malkolm's Avatar
 
Data dołączenia: 09 05 2005

Posty: 275
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez _WrD_ Pokaż post
Ehh... Dupa, jednym słowem. Mniej więcej o 2 nocy, kiedy skończyłem oglądać Star Warsy, zobaczyłem, że jest 98% do 2.4.2, no to położyłem się i mówię 'zaczekam te 15 min'. Zasnąłem
7 rano patrzę, a tu "Patching to 2.4.2 was succesfull" i przycisk OK...
No i o 8 zacząłem ściągać 3.0.1... Na szczęście przez 1,5h zrobiło się 13% , więc dość szybko idzie
A nie lepiej zainstalować prosto z pudełka WotLK? (na dvd jest client od razu w wersji 3.01 bodajże).
__________________
"W zeszłym roku o tej porze padał deszcz."
malkolm jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-04-2009, 13:27   #1040
eerion
CS Tibia.pl Team
 
eerion's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2003
Lokacja: Utopia
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,908
Stan: Niegrający
eerion ma numer GG 4323111
Domyślny

Cytuj:
Aniołek priesta, cooldowny dk... Naprawdę to nic trudnego, trzeba tylko się do tego odpowiednio przygotować i brać odpowiednich ludzi.
O ile aniołek priesta trzymany może (nie musi) uratować drake tanka, to cooldowny DK nic ci nie dadzą. Dlaczego? Breathy drake'ów nie są typowymi cooldownami tylko mogą zostać wyłożone kiedykolwiek (stąd szansa na doublebreath) - nie przewidzisz kiedy będa, a nie masz przecież ciągle buffów na sobie, dzia?

Cytuj:
Zazdrosny czy co? Że niby to niemożliwe czy co? Zapraszam na Burning Legiona, zrób noobchara w hordzie, wejdź na kanał trade i każdą reklamującą gildię zapytaj czy zrobili już OS10+3d i czy mieli jakieś trudności. To samo z 25.
To u was gildie się na trade reklamują? Nie no niezły poziom. I wyczyścili wszyscy OS10 +3?
A co do zazdrości - ja tam mam tytulik. Fakt, że tylko z 25tki, ale jest.


Cytuj:
To ty idź wyczyścić Icecrown Citadel. No już! Sio! I pozdrów Arthasa!
Wypowiadanie się w takich kwestiach na temat rzeczy, które jeszcze się nie pojawiły, i co do których nie jesteśmy pewni, jest, wybacz, idiotyczne. Pożyjemy, zobaczymy.
Sorka, ale to nie ja cały czas jade po dodatkach, które jeszcze nie wyszły i uznaje je za prościutkie.

Cytuj:
A mi się wydawało, że 25 są po to, żeby szybko się ubrać przed Ulduarem, a 10tki dla funu, bo Naxxa25 wyczyścisz w t6.
Jeśli to nei była ironia to przeczytaj sobie może co blizzard pisze o takich rzeczach, założeniach, itd.

Cytuj:
Tu nie chodzi o to, że nie akceptuję... Tylko, że po prostu te dane wydają mi się bardzo nieprawdopodobne. Nie wiem, może nasz server jest jakiś cudowny, a inne zacofane. Jeszcze bardziej mnie dziwi to, że Burning Legion to legowisko polaczków, których specjalnością nie jest zgranie, a codziennie na trade widzę reklamujących się -+10 gidlii z OS+3d 10/25 cleared.
Dziwne.
Bo u nas najlepsza hordowa gildia, fakt że 25 OS +3 ma na farmie to jakoś 10tki nie zrobiła (za to druga hordowa OS10+3 pocisnęła zgrabnie).
Według wowjutsu honorbound jest 452 gildią w wowie, więc raczej tak źle nie jest.
Choć fakt - moonglade top pve raiding servem nie jest.

Cytuj:
Dobrze by było, żeby ten GM się też wypowiedział, jakie gildie były brane pod uwagę, bo nigdy nie wiadomo. Jeśli brano pod uwagę gildie które wyczyściły tylko Naxxa, to cóż... Przecież każdego dnia powstaje wiele gildii, które dopiero zaczynają.
Można poczytać temat. Choć nie wiem czy o tym gadał. Poza tym to nie GM
Ghostcrawler jest pare krzesełek wyżej

Cytuj:
Edit: BTW. Jutro patch.
Ano.
Za 2 tygodnie będziemy mogli znowu podyskutować na temat trudności Ulduaru

edit:
Anyway... Jak wam się podobał filmik z ulduaru?
Jak dla mnie był zgrabny, ale... Garrosh Hellscream musi umrzeć >.>
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Jezeli juz jestesmy przy Vision of Escaflowne - fajnego hentaja z tego widzialem
Wpuścić takiego maniaka do tematu o anime

eerion.blogspot.com - Jak to gaijin Japonię ogarniał, czyli relacja z kraju kwitnącej wiśni.

Ostatnio edytowany przez eerion - 14-04-2009 o 13:29.
eerion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 3 (zarejestrowanych: 0, gości: 3)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 19:40.


Powered by vBulletin 3