Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > RPG

Notki

RPG Wszystko o grach RPG i cRPG, czy może MMORPG.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 27-08-2009, 20:07   #1341
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

dodatek zapowiada sie na tyle dobrze, ze chyba wreszcie sie wykosztuje na cd keye i pare pp.
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 27-08-2009, 20:17   #1342
Lord Dreathan
Użytkownik Forum
 
Lord Dreathan's Avatar
 
Data dołączenia: 06 08 2004
Wiek: 34
Wpisy bloga: 4

Posty: 1,520
Stan: Niegrający
Lord Dreathan ma numer GG 5945841
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post


O rly? Nie przypominam sobie walki z Illidanem, Vashj, Archimonde, w Warcrafcie nie było całego OL (tylko HFP).
Mam rozumiec ze w w3 nie walczylo sie przeciwko Archimonde, lub Illidan? A co do krain to nie tylko HFP. Napewno bylo black temple, a w war2 beyond the dark portal byl chyba blade's edge moutains.
__________________
Althunus, Fallen Dark, Harlequin Vito, Gutesco Vito, Acutus and Sinistril - always in my heart.

"We are falling - falling to rise"


Ukryty tekst:
[b] Pomogłem? Wkurzyłem? Mam fajny nick? Zostaw po sobie ślad w postaci NOTKI
Lord Dreathan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-08-2009, 20:40   #1343
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lord Dreathan Pokaż post
Mam rozumiec ze w w3 nie walczylo sie przeciwko Archimonde, lub Illidan? A co do krain to nie tylko HFP. Napewno bylo black temple, a w war2 beyond the dark portal byl chyba blade's edge moutains.
Tfu, pomylił mi się Archimonde z Kil'Jeadenem
I nie, nie walczyło się z nimi W OUTLANDZIE. Cóż za psucie fabuły, nieprawdaż?
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-08-2009, 00:17   #1344
Ametystowec
Użytkownik Forum
 
Ametystowec's Avatar
 
Data dołączenia: 28 03 2006
Lokacja: Ustka

Posty: 247
Stan: Niegrający
Domyślny

Btw można jakoś usunąć historie moich paymentów? I czy w razie czego ją przywrócić?
Ametystowec jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-08-2009, 10:41   #1345
eerion
CS Tibia.pl Team
 
eerion's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2003
Lokacja: Utopia
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,908
Stan: Niegrający
eerion ma numer GG 4323111
Domyślny

Cytuj:
Po pierwsze za szybko go zapowiedzieli.
O rly? Najprawdopodobniej przed następnym Blizzconem Cataclysm już będzie, więc nie jest to zbyt szybko.
Cytuj:
Ludzie nawet lich kinga nie rozgryźli.
W ten sposób to ty byś się mógł pluć, gdyby dali ten dodatek tak szybko, że ludzie LK by nie oklepali. A tak... głupota nie argument, ponieważ zapowiedź niczego nie zmienia.
Poza tym blizzard wie co robi. Jak się przyjrzycie to się zrozumiecie, czemu szybszy preview nowego dodatku siadł.
Cytuj:
Po drugie te wszystkie nowe klasy dla ras, to też niezbyt pomysł.
Jak to niezbyt? Wszystkie sa wytłumaczone w lore i w dawnych questach.
Cytuj:
Nie wiem po co te nowe rasy dodali, bo goblinów jest już w całym wowie od cholery,
Ale gobliny zgodnie z lore włażą do Hordy (Zawsze były jej bliższe - w ally były gnomy), z powodu deathwinga.
Cytuj:
a worgeni to całkowicie nieprawdopodobna rasa.
Niby w którym momencie jest to nieprawdopodobne? Curse of the werewolf, który dotknął ludzką rasę królestwa Gilneas. Dlatego oni będą mogli poza combatem wyglądać jak ludzie.
A twoje teksty i wyrzuty są kretyńskie i bezsensowne
Cytuj:
W dodatku rozwalają niektóre krainy, czyli właściwie środek gry większości osób, więc ci co byli wcześniej mieli dostęp do tych miejsc, a nowi już nie będą mieli.
Aby dopasować do lore, lokacje będa modyfikowane. Dla graczy levelujących to nie zmieni nic. No zmieni - ciekawsze questy będą. Lokacje dalej zostaną.
Cytuj:
I można by tak te wady wymieniać i wymieniać, bo jest ich mnóstwo.
No to wymień. Czekam na kolejne śmieszne/idiotyczne rzeczy nam opowiesz.
Cytuj:
A co jeszcze gorsze, cały wow był oparty na warcrafcie, a teraz wymyślają nie wiadomo jakie wydarzenia.
BUAHAHAHAHA. Po pierwsze - Deathwing był w Warcrafcie 2. Po drugie - lore wykracza bardzo poza grę - zawsze tak jest. Zresztą fakt kilku książek już o tym świadczy. A to twoje powody są głupie, ponieważ ty żądasz, żeby nie było żadnych innych historii niż tylko w grach Warcraft.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Jezeli juz jestesmy przy Vision of Escaflowne - fajnego hentaja z tego widzialem
Wpuścić takiego maniaka do tematu o anime

eerion.blogspot.com - Jak to gaijin Japonię ogarniał, czyli relacja z kraju kwitnącej wiśni.
eerion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-08-2009, 11:24   #1346
sphinx123
Użytkownik Forum
 
sphinx123's Avatar
 
Data dołączenia: 15 06 2005
Lokacja: Bydgoszcz
Wpisy bloga: 44

Posty: 1,255
Stan: Niegrający
Skille: Milion
Wyślij wiadomość przez ICQ do sphinx123 sphinx123 ma numer GG Siemanowice Adres Jabbera do sphinx123 Send a message via Skype™ to sphinx123
Domyślny

Jeżeli zrobią trójwymiarowy efekt do Power Word: Shield, to uznam dodatek za udany (czeka na zmianę tego efektu od czasów podstawki).
__________________
sphinx123 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-08-2009, 14:05   #1347
Veliarth
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 03 2009

Posty: 33
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Alathir
Profesja: Paladin
Świat: Secura
Poziom: 17
Skille: 42/27
Poziom mag.: 6
Domyślny

Cytuj:
A twoje teksty i wyrzuty są kretyńskie i bezsensowne
To jest moja opinia, a jeśli ci się ona nie podoba, to łaskawie wypie*dalaj. Tobie się to podoba, dla mnie to gówno.
Veliarth jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-08-2009, 14:12   #1348
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Veliarth Pokaż post
dla mnie to gówno.
To UARGUMENTUJ. Ale sensownie plx. Bo nieznajomość lore wcale nie jest argumentem >.>
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-08-2009, 14:49   #1349
Veliarth
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 03 2009

Posty: 33
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Alathir
Profesja: Paladin
Świat: Secura
Poziom: 17
Skille: 42/27
Poziom mag.: 6
Domyślny

Nie muszę nic argumentować. Nie podoba mi się to i nie muszę się pytać nikogo czy mogę, albo udowadniać tego. Poza tym to oni wymyślają fabułę w wowie, bo to w ich rękach jest całe lore. Jeśli będą chcieli, to mogą nawet wykasować wszystkie mapki i umożliwić legalne używanie hacków, a wszyscy to przyklepią i powiedzą, że to jest uzasadnione czymś w lore, które blizz właśnie zmienił. A to, że w WC nie można było zabić illidana nie znaczy, że w wowie, który stoi na fabule warcrafta, nie można go zabić. Wow nie jest ograniczony żadną fabułą, więc można tam robić co tylko się zechce. Poza tym kozaczenie tym, że się grało we wszystkie WC nie ma żadnego znaczenia, bo każdy może znaleźć opisany cały przebieg gry i wiedzieć to samo.

Ostatnio edytowany przez Veliarth - 28-08-2009 o 14:52.
Veliarth jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-08-2009, 14:52   #1350
sphinx123
Użytkownik Forum
 
sphinx123's Avatar
 
Data dołączenia: 15 06 2005
Lokacja: Bydgoszcz
Wpisy bloga: 44

Posty: 1,255
Stan: Niegrający
Skille: Milion
Wyślij wiadomość przez ICQ do sphinx123 sphinx123 ma numer GG Siemanowice Adres Jabbera do sphinx123 Send a message via Skype™ to sphinx123
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Veliarth Pokaż post
Jeśli już tak wnikacie w tą fabułę, to zajrzyjcie na http://www.wowwiki.com/Portal:Main. Tam jest wszystko o całym świecie warcrafta. Jak dla mnie ten dodatek jest średni, jeśli nie słaby. Po pierwsze za szybko go zapowiedzieli. Ludzie nawet lich kinga nie rozgryźli. Po drugie te wszystkie nowe klasy dla ras, to też niezbyt pomysł. Jedynie podoba mi się system levelowania gildii (chociaż też ma wady) i archeologia. Nie wiem po co te nowe rasy dodali, bo goblinów jest już w całym wowie od cholery, a worgeni to całkowicie nieprawdopodobna rasa. W dodatku rozwalają niektóre krainy, czyli właściwie środek gry większości osób, więc ci co byli wcześniej mieli dostęp do tych miejsc, a nowi już nie będą mieli. I można by tak te wady wymieniać i wymieniać, bo jest ich mnóstwo. A co jeszcze gorsze, cały wow był oparty na warcrafcie, a teraz wymyślają nie wiadomo jakie wydarzenia.
Lich king nie jest do rozgryzienia i długo nie będzie. Nowe klasy dla ras są z punktu widzenia lore raczej dobrze przygotowane, no poza NE magami. Nowe rasy dodaje się po to, żeby gra była ciekawsza i bogatsza. Goblinami grać nie będę, ale Worgeni zapowiadają się ciekawie. Nieprawdopodobna rasa? Zapraszam do lore... Dobrze, że kataklizm zmienia wygląd całego Azeroth, obecnie tereny są dość nudne i szarawe w porównaniu z np. Outlandem czy Northrend. Wow oparty na Warcrafcie? Nie rozumiem... WoW jak i wszystkie gry z serii jest oparty na lore, na które składają się gry i książki. Blizzard chyba ma prawo wymyślać "nie wiadomo jakie wydarzenia" do swojej kreacji, hmm? ...

@up

Dojrzali ludzie tak mają, że argumentują swoje poglądy. Face with it.
__________________

Ostatnio edytowany przez sphinx123 - 28-08-2009 o 14:54.
sphinx123 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-08-2009, 15:21   #1351
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Veliarth Pokaż post
Nie muszę nic argumentować. Nie podoba mi się to i nie muszę się pytać nikogo czy mogę, albo udowadniać tego.
To za przeproszeniem wy*******aj. Nikt nie lubi dziecinnego "nie bo nie".

Cytuj:
Poza tym to oni wymyślają fabułę w wowie, bo to w ich rękach jest całe lore.
W poprzednim poście plułeś się że psują fabułę WoWa. Zdecyduj się w końcu może?

Cytuj:
Jeśli będą chcieli, to mogą nawet wykasować wszystkie mapki i umożliwić legalne używanie hacków, a wszyscy to przyklepią i powiedzą, że to jest uzasadnione czymś w lore, które blizz właśnie zmienił.
Rofl. Po pierwsze niektórym się podoba, bo należy brać co ci dają. Równie dobrze Blizz mógłby dawać 1 dodatek na 2 lata, żadnych patchy, 1 raid, ciągle to samo. Pasuje?

Cytuj:
A to, że w WC nie można było zabić illidana nie znaczy, że w wowie, który stoi na fabule warcrafta, nie można go zabić.
To że w WC nie można było grać worgenami nie znaczy, że w wowie, który stoi na fabule warcrafta, nie można nimi grać.

Cytuj:
Wow nie jest ograniczony żadną fabułą, więc można tam robić co tylko się zechce.
Jak wyżej. Wcześniej mówiłeś że psują lore. Skoro WoW nie jest niczym ograniczony to jaki problem?

Cytuj:
Poza tym kozaczenie tym, że się grało we wszystkie WC nie ma żadnego znaczenia, bo każdy może znaleźć opisany cały przebieg gry i wiedzieć to samo.
Tiaa. Po pierwsze zacytuj mnie czy kogokolwiek kto szpanuje tym że przeszedl wszystkie WC. Po drugie, fabuła z WC to może... 30% fabuły WoWa?

Aha, jak ci się nie podoba to zawsze można skończyć grać, przecież cię nikt nie zmusza. Ja nie mogę się doczekać dodatku, jak zawsze zresztą.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-08-2009, 15:23   #1352
Veliarth
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 03 2009

Posty: 33
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Alathir
Profesja: Paladin
Świat: Secura
Poziom: 17
Skille: 42/27
Poziom mag.: 6
Domyślny

Cytuj:
Nowe klasy dla ras są z punktu widzenia lore raczej dobrze przygotowane, no poza NE magami
Sranie w banię. Gdybym był na miejscu blizza, to mógłbym sobie wymyślić nieumarłych paladynów, służących lich kingowi. Potem mógłbym to sobie uzasadnić byle czym, co jest chociażby w 0,0000001% prawdopodobne, a ludzie i tak musieli by się przystosować, bo to by była moja gra. Poza tym NE jako elfy jak najbardziej zasługują na maga, szczególnie, że jak na razie mają tylko priesta i po części druida, jako magiczne klasy.
Cytuj:
Nieprawdopodobna rasa? Zapraszam do lore...
Jak sobie chcesz. Prawdopodobna... tak jak reszta wszystkich wydarzeń w cataclysmie.
Cytuj:
obecnie tereny są dość nudne i szarawe w porównaniu z np. Outlandem czy Northrend
To może od razu na pierwszym lvlu będziemy walczyć ze smokami, a heroic strike warriora będzie tworzył wybuch atomowy, zabierający 12 hp? Tak jest w każdej grze, bo są jakieś granice, których nie należy przekraczać dla wyróżniania się ze wszystkich gier.

Cytuj:
Dojrzali ludzie tak mają, że argumentują swoje poglądy. Face with it.
Jak teraz będziemy się wyzywać od dzieciaków i wyszukiwać najmniejszy błąd, to może później zejdziemy na teksty twoja stara? A to wszystko tylko po to, żeby pokazać, że wie się więcej o jakiejś grze i zmyślonych bajeczkach, zamiast po prostu uszanować zdanie kogoś innego. Mogę w każdej chwili powiedzieć na kogoś, że uważam go za ch*ja, a to, że będzie na mnie potem bluzgał, niczego nie zmieni. Ja uważam go za ch*ja, a on też, więc po co zaczynać jakieś wojny, skoro można się odwrócić i zostawić sprawę taką, jaka jest.

Cytuj:
jak ci się nie podoba to zawsze można skończyć grać
To skończę i zacznę grać w metina, czy inny szajs. A jeśli uważasz, że zmuszam cię w ten sposób do zaprzestania grania, to możemy skończyć gadanie już teraz.

Ostatnio edytowany przez Veliarth - 28-08-2009 o 15:26.
Veliarth jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-08-2009, 15:29   #1353
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Veliarth Pokaż post
Sranie w banię. Gdybym był na miejscu blizza, to mógłbym sobie wymyślić nieumarłych paladynów, służących lich kingowi.
1. Forsakeni mają jeden cel. Zemsta na Lich Kingu i The Living. To tak jakby Irakijczycy wstąpili do Amerykańskiego wojska.
2. Tłumaczyłem już na battlenecie. Forsakeni kierują się zemstą. A co mówił Uther do Arthasa w W3? "Paladyn nie kieruje się zemstą, lecz zdrowym rozsądkiem".

Cytuj:
Poza tym NE jako elfy jak najbardziej zasługują na maga, szczególnie, że jak na razie mają tylko priesta i po części druida, jako magiczne klasy.
NE wyrzekły się arcane magii, bo zakłócała równowagę w świecie. Między innymi dlatego Highborne'si odeszli od NE. Lecz teraz wrócili.

Cytuj:
Jak sobie chcesz. Prawdopodobna... tak jak reszta wszystkich wydarzeń w cataclysmie.
Zdajesz sobie sprawę, że po WOTLKU kończy się fabuła Warcrafta? Tutaj już Blizz ma pole do popisu.

Wiem, lubię cytować
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-08-2009, 15:50   #1354
Veliarth
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 03 2009

Posty: 33
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Alathir
Profesja: Paladin
Świat: Secura
Poziom: 17
Skille: 42/27
Poziom mag.: 6
Domyślny

Jak są dalej cytatówki, to ja ze swojej strony odpuszczam :d. Sprostuję tylko kilka rzeczy, żeby być czystym, i piszcie co chcecie.
Cytuj:
nieumarłych paladynów
Tzn, ghule, szkielety i inni nieumarli przedstawiciele wszystkich ras. Forsakeni niech siedzą w swojej dziurze w tristfal.
Cytuj:
NE wyrzekły się arcane magii, bo zakłócała równowagę w świecie
Być może, mój błąd, ale druid, który powinien być przykładem elfa jednak zadaje obrażenia od arcane moonfire i starfire. Być może to niedopatrzenie, ale żadnego innego dmg by nie zadawało, więc czasem trzeba coś poświęcić na rzecz części rpg. W końcu i tak prawie wszyscy gracze wowa patrzą na exp, itemy, pvp i inne tego typu duperele.
Veliarth jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-08-2009, 17:04   #1355
Cygan Slejter
Użytkownik Forum
 
Cygan Slejter's Avatar
 
Data dołączenia: 20 06 2006
Lokacja: Jawor
Wiek: 34
Wpisy bloga: 1

Posty: 828
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Domyślny

Cytuj:
Zdajesz sobie sprawę, że po WOTLKU kończy się fabuła Warcrafta? Tutaj już Blizz ma pole do popisu.
a niby czemu konczy?
__________________
Cygan Slejter jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-08-2009, 17:12   #1356
Veliarth
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 03 2009

Posty: 33
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Alathir
Profesja: Paladin
Świat: Secura
Poziom: 17
Skille: 42/27
Poziom mag.: 6
Domyślny

Fabuła gry kończy się w zasadzie tam, gdzie zaczyna wotlk. No, ale to jest akurat normalne, bo w mmo można zabić jakąś postać z wc jako bossa, a w strategii wszystko jest rozgrywane wg. scenariusza.

Ostatnio edytowany przez Veliarth - 28-08-2009 o 17:15.
Veliarth jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-08-2009, 18:38   #1357
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Cygan Slejter Pokaż post
a niby czemu konczy?
Hmm... Illidan - był. Lich King - będzie. Coś jeszcze pozostało? ahh no tak, Tomb of Sargeras, cóż być może będzie w patchu jak Cataclysm wyjdzie, bo niby Maelstrom. A może będzie poświęcony mu oddzielny dodatek. Ale ogólnie, to co z Warcrafta można jeszcze dodać jako osobny dodatek?
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-08-2009, 18:48   #1358
kołbaś
Użytkownik Forum
 
kołbaś's Avatar
 
Data dołączenia: 14 12 2004

Posty: 2,238
kołbaś ma numer GG 7494864
Domyślny

jednak sa rozne rodzaje arcane magii, akurat ta magia druidzka, jak i priesci maja duzo wspolnego z Elune, i nie jest to typowa arcane magia a raczej ksiezycowa, a na potrzeby gry potrktowana jako arcane(bo co tylko druidzi NE mieli by wlasny rodzaj magii i co nowe resistane na magie robic etc ?)
__________________

I staniemy się pasterzami,
Dla Ciebie mój panie dla Ciebie,
Z Potęgą otrzymaną prosto z Twej dłoni,
Nasze nogi nieść mogą spokojnie Twe rozkazy,
Tak więc rozlejemy rzekę ku Tobie,
I poskramiać duszę będziemy na wieki,
In nomine Patris et Filii,
et Spiritus Sancti. Amen.
kołbaś jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-08-2009, 18:59   #1359
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Veliarth Pokaż post
Być może, mój błąd, ale druid, który powinien być przykładem elfa jednak zadaje obrażenia od arcane moonfire i starfire. Być może to niedopatrzenie, ale żadnego innego dmg by nie zadawało, więc czasem trzeba coś poświęcić na rzecz części rpg.
Hmm, nie należy tego brać tak dokładnie. Symbolem maga jest arcane, którego NE nie lubią (przecież mogli dać maga ale z 2 specami), tak samo priest, symbolem jego jest holy (a to że jest sp, inna sprawa). Symbolem druidów jest natura (ucieleśniona jako metamorfozy, i magiczna jako moc Elune).

Ale akurat NE mage pasują tu idealnie, biorąc pod uwagę fakt, że na 3.2.2 PTRze pojawia się jeden z Highbornów. Chce porozmawiać z Tyrande o zbliżającym się niebezpieczeństwie (kataklizm), ale nie zostaje do niej dopuszczony.

No i w większości wytłumaczeniem jest tekst z trailera: "the world's champions have adapted to new paths of glory".
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-08-2009, 19:53   #1360
Cygan Slejter
Użytkownik Forum
 
Cygan Slejter's Avatar
 
Data dołączenia: 20 06 2006
Lokacja: Jawor
Wiek: 34
Wpisy bloga: 1

Posty: 828
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Domyślny

A moze ukaza sie jakies nowe watki z Warcrafta o ktorych malo wiemy
__________________
Cygan Slejter jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 2 (zarejestrowanych: 0, gości: 2)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 12:27.


Powered by vBulletin 3