Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > RPG

Notki

RPG Wszystko o grach RPG i cRPG, czy może MMORPG.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 11-09-2009, 12:41   #1421
Frezko
Użytkownik Forum
 
Frezko's Avatar
 
Data dołączenia: 12 12 2008
Lokacja: Venore

Posty: 134
Stan: Usunięty
Imię: Ferionix
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Xerena
Poziom: 140
Skille: 30/30
Poziom mag.: 78
Frezko ma numer GG 2997386
Strzałka

Cytuj:
Taureni nie byli dziecy. To, że nie produkowali zamków, itd nie oznaczało, że byli nieucywilizowani. Szanowali naturę, kuli broń (bo skąd cairne by miał taką sprośną halabardkę? ) i w swoim życiu szukali balansu.
Byli dzicy i szukali pojednania z naturą. A to że nosił Halberdkę to o niczym nie świadczy
Cytuj:
Nie bardzo. Taureni, starający się zawsze stać w obronie natury i balansu (co można wywnioskować z ich questów chociażby), mają o wieeele bliżej do postawy paladyńskiej, niż forsakeni, których motywem przewodnim jest zemsta na Lich Kingu, za los który na nich sprowadził.
Nie wiem co ma zemsta Forsaken do Paladyństwa oni już byli Paladynami a Taureni nie mają żadnego pojęcia o tym

Cytuj:
W takim razie rozpisz mi to, w odniesieniu do lore warcrafta i konwersji na wowa swój argument. Ja nie mam zamairu się produkować znowu, jak ty znowu podsumujesz to jednym zdaniem. Chce rozpisania dlaczego to bardzo wielka różnica. Bo inaczej ta dyskusja nie będzie miała sensu.
A no i oczywiście to samo o magu i locku i warrku i palku - skoro przytoczyłeś taki temacik...
Bo śa podobni Warrek wali z broni tak samo jak Pallek a mimo to nie są tym samym tak samo Mag wali z magi i lock a też są inni tak samo jest z Hunterem i Rangerem jest tu bardzo wielkie podobnieństwo i nie możesz się wnoskowac tylko tym że strzelają obydwaj z łuku.
Cytuj:
Także ta magia doprowadziła do złotej ery nocnych elfów pewien czas przed pierwszą wojną z legionem.
I nie zabiła wszystkiego co żyje
Cytuj:
Co to za argument? Magia jest w powszechnym użyciu przez wiele ras i jakoś płonący legion nie przybywa z powrotem. Został pokonany podczas ostatniej wojny i obecnie jest spokój. To czy night elfy będą używały magii czy nie - obecnie nie robi to żadnej różnicy, zwłaszcza że ich cywilizacja nie jest już tak liczna.
Oj robi i to wielką
Pierwsza wojna wywołana przez magie
w Drugiej wojnie zostały sprowadzone orki dzięki magowi Medvinowi
Trzecia wojna sprowadzony został jeden z dowódców płonącego legionu Archomonde przez Nekromantę Kel'Thuzada za Pomocą księgi maga Medvina
Zresztą przez magie Malygos stał się ich wrogiem a on jest strarznikiem magi
więc elfy wiedzą że ona nie niesie nic dobrego.
Cytuj:
Jakie dawne czasy... Magowie zostali wygnani 25 tyś lat temu, w tym czasie wiele może się zmienić.
25 tysiecy lat temu to chyba są dawne czasy
Cytuj:
Blood Knight po raz enty...
Ale jako klasa to Paladyn
Cytuj:
Repa nie ma nic do znaczenia, jedynym wytłumaczeniem tego że jest duża może być to, że to w końcu dzięki Sylvanas BE znalazły się w Hordzie (był to chwyt taktyczny, w tej sytuacji Forsakeni nie muszą walczyć na dwa fronty, a Ally raczej chętnie by przyjęło BE w swoje szeregi, bo to w końcu wciąż High Elfy).
Owszem ma jak to twierdzi Blizzard to Sylvanas czuła się odpowiedzialna za to co się stało i zaczeła pomagac Krwawym elfą zresztą nie wiem czego BE miały by walczyc z Forsaken przecież Królowa Forsaken zapłaciła najwyższą cenę za obronę BE a Sojusz odebrał jakie kolwiek szanse na zwycięstwo BE więc skorzystali z pomocy nag za to ze wykonali poprawie rozkazy sojuszu zostali skazani na śmierc przez sojusz i uznani za złych ale BE uciekły. BE chciały by ich lud przetrwał a sojusz temu zagroził więc stali się wrogami.
Cytuj:
Mylisz go z innym generałem podczas gry Kael'Thasem.
Chodzi mi o Marszałka Garitosa czy jak ta się to pisało który w zamian za pomoc w odbiciu lorderonu kazał się sylvanas wynosic

Cytuj:
Umowa była taka że Sylvanas miała MU pomóc w odbiciu Lordareonu, potem miała się wynieść. Oczywiście kłamała. Większość tego co mówią UD to kłamstwa. Najchętniej byliby neutralni, ale musieli wybierać, więc wybrali Hordę.
Tylko że wcześniej ta sama osobą chciała skazac na śmierc większośc krwawych elfów więc zasłużyła a Forsaken nie kłamią tylko są przebiegli w swoich planach.

Cytuj:
Varimathras był sługą Sylvanas. Jest petem. Darowała mu życie pod warunkiem że zdradzi swoich braci i będzie jej służył.
Był jej prawą ręką i głównym doradcą a nie petem zabił swoich braci że by udowodnic swoją lojalnośc
Cytuj:
A gnomy niby skąd mogą mieć pojęcie na temat kapłaństwa? Na te dwa pytania jest jedna odpowiedź.
Bo siedzą długo u Krasnoludów ?
Cytuj:
Byli paladynami kiedy byli żywi. Jak coś martwego i demonicznego może posiąść moc światła (znów przypominam: symbolem UD Priesta jest shadow)?
Tak samo jak coś mrocznego posługującego się demoniczną magią mogło też posiąśc moc światła mowa tu o Krwawych Elfach

Cytuj:
Oh naprawdę? Radzę pograć w inne gry, w niektórych WoWowy hunter to Ranger.
Ale to nie są inne gry tylko Wow który jest zbudowany od podstaw.

Cytuj:
Eeee. O ile mi wiadomo, to plaga była spowodowana przez Burning Legion. A Burning Legion chyba nie został wywołany przez NE?
Pierwszym razem został sprowadzony przez NE

Cytuj:
Wskaż mi więc choć jeden cytat, w którym Sylvanas mówi że ma sojuszników / przyjaciół?
Kiedy wchodzi do Hordy posłańcy Sylvanas mówią że chce ona zawrzec sojusz z Hordą.
Cytuj:
To w TFT był Putress? : o
Btw. Putress wypełniał rozkazy Sylvanas, problem w tym że zrobił to za szybko, a Varimathras widząc okazję to wyswobodzenia się spod władzy Sylvanas przejął UC.
Puttress sprzymierzył się z Varimathrasem i potajemnie uknuli spisek przeciwko Sylvanas a ona sama cudem uciekła z życiem.Puźniej zabijała zdrajców razem z Thralem i odzyskała Undercity.
Cytuj:
Eee no nie wiem, IMO hordę trzyma w spokoju Thrall. Kiedy ją opuści, stanie się piekło.
I w tedy Gerrosh stanie się dowódcą i stanie się piekło dla sojuszu.
Cytuj:
Ale to była decyzja Kael'Thasa, a nie BE ogólnie. Równie dobrze można powiedzieć, że BE nie powinny dołączyć do Hordy, bo BL to największy wróg orków, a przecież BE pomogły BL.
Tak ale za Kaelem poszły wszystkie BE.Kiedyś orkowie też byli z BL i to nie były blood elfy tylko wysoko urodzeni.
Cytuj:
Tiaa, póki Garrosh i Wrynn żyją, to pokoju nie będzie.
Każde z nich wie że jego rasie zapewni pokój klęska drugiego i obaj się nie nawidzą.
Cytuj:
Ale czemu to zły argument. Prawda jest taka, że wszystko się zmienia, naprawdę nie rozumiem czemu ludzie tak płaczą o tych NE magach w sytuacji, kiedy Highborne wyszli z cienia,
Bo to gwałt na lore.
Cytuj:
O Varimathrasie nie zaprzeczam. A myślisz że skąd Putress miał tylu zwolenników? Skąd miał tą broń? Bo chyba mi nie powiesz, że robił to wszystko pod okiem Sylvanas, a ona nic nie zauważyła.
Ona wiedziała że robi plaga ale ta plaga miała służyc przeciwko Arthasowi i swojemu ludowi nie mogła zabronic noszenia broni tym bardziej że Purtress był zaufanym i największym aptekarzem.
Cytuj:
Ogólnie to radzę poczytać dyskusję na ten temat na mmo-champion. Tam wielu ludzi ma takie same poglądy jak ja. Lich King zostanie pokonany i co? Po co Forsakeni mają siedzieć w Hordzie? O ile mi wiadomo, to Taureni mieli opracować jakiś eliksir który zdejmie klątwę Forsakenów. Coś długo im to idzie, i nie wiem czy w ogóle ma sens czekanie na to.
Ogólnie to ja tam widzę wszystkie poglądy a nie tylko takie jak ty masz.
Lich King zostanie pokonany i będą siedziec w Hordzie bo jak wiemy zatakują Stolice worgenów co stanie się ich nowym celem tylko nasuwa się myśl po co ją zatakują byc może tam będzie coś co się okaże pomocnym do tworzenia Lekarstwa dla forsaken lub coś w tym stylu.

@Topic
A później co będzie Night Elf Warlock,Tauren Rogute,Orc i Goblin Palladyn,Forsaken Shaman i Druid tylko dla tego że będzie wytłumaczenie w Lore ?
__________________
Nie gram w tibie

Ostatnio edytowany przez Frezko - 11-09-2009 o 12:43.
Frezko jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 11-09-2009, 16:28   #1422
Reflux
Użytkownik Forum
 
Reflux's Avatar
 
Data dołączenia: 14 08 2006
Lokacja: Warszawa
Wiek: 35

Posty: 112
Stan: Niegrający
Profesja: Royal Paladin
Poziom: 90
Skille: 97/81
Reflux ma numer GG 6823397 Reflux ma login Tlenu reflux-1988@tlen.pl Send a message via Skype™ to Reflux
Domyślny

Tak na upartego to każdą kombinację rasowo-klasową można wytłumaczyć , w pokrętny sposób. Inna sprawa że nie koniecznie to wytłumaczenie i te kombinacje muszą się podobać. Mnie na przykład nie odpowiadają.
__________________
Power is necessary because conflicts continue to exsist.
Reflux jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-09-2009, 16:46   #1423
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Jakby nie patrzeć to tą grę tworzy Blizzard, poza tym tak jest zawsze. Ludzie popłaczą popłaczą a i tak będą grali, ba, nawet zrobią sobie jakąś postać z nową kombinacją!
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-09-2009, 17:48   #1424
eerion
CS Tibia.pl Team
 
eerion's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2003
Lokacja: Utopia
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,908
Stan: Niegrający
eerion ma numer GG 4323111
Domyślny

Cytuj:
Cytuj:
W takim razie rozpisz mi to, w odniesieniu do lore warcrafta i konwersji na wowa swój argument. Ja nie mam zamairu się produkować znowu, jak ty znowu podsumujesz to jednym zdaniem. Chce rozpisania dlaczego to bardzo wielka różnica. Bo inaczej ta dyskusja nie będzie miała sensu.
A no i oczywiście to samo o magu i locku i warrku i palku - skoro przytoczyłeś taki temacik...
Bo śa podobni Warrek wali z broni tak samo jak Pallek a mimo to nie są tym samym tak samo Mag wali z magi i lock a też są inni tak samo jest z Hunterem i Rangerem jest tu bardzo wielkie podobnieństwo i nie możesz się wnoskowac tylko tym że strzelają obydwaj z łuku.
Ja w tym momencie kończę dyskusją z tobą. Nie ma to zadnego sensu, w momencie gdy przy prośbie o rzeczowe piszesz takiego bzdeta.

Twoje argumenty z taurenami są na takim samym poziomie.
A jeszcze ostatnia rzecz.
Cytuj:
Oj robi i to wielką
Pierwsza wojna wywołana przez magie
w Drugiej wojnie zostały sprowadzone orki dzięki magowi Medvinowi
Trzecia wojna sprowadzony został jeden z dowódców płonącego legionu Archomonde przez Nekromantę Kel'Thuzada za Pomocą księgi maga Medvina
Zresztą przez magie Malygos stał się ich wrogiem a on jest strarznikiem magi
więc elfy wiedzą że ona nie niesie nic dobrego.
1. Pierwsza wojna została spowodowana przez Azsharę, która sprzymierzyła się z Sargerasem. Owszem, Legion zwrócił uwagę na Azeroth przez magię, ale nie jest ona bezpośrednim powodem.
Druga wojna to była wojna z W3. Nie to co mówisz, że Medhiv sprowadził orkÓW do azerothu. To nie była wojna z płonącym legionem.
Trzecia wojna została spowodowana przez plagę, która była tworem legionu. Bezpośrednia inwazja stała się dopiero w momencie przyzwania Archimonde - jednego z generałów Sargerasa, który był Eradar Warlockiem (kuzyn Dreaneia xD)
Malygos stał się wrogiem wszystkich ras, ponieważ oszalał (przez to co zrobił mu Deathwing/Nefarion podczas pierwszej wojny). Oszalał na tyle, że mówiąc, że magia jest zagrożeniem, gdy używają jej pomniejsze rasy:
1. Nie rozumiał, że była już druga wojna z legionem, czego się obawiał i przyjęło to inne obroty
2. Zaczął przemieszczać Ley Lines, co było o wieeeele gorsze od całego użytkowania magii na całym świecie. Tak bardzo, że sama Alextrasza stwierdziła, że Malygos musi zostać zatrzymany, nawet jeśli trzeba go zabić!
A elfy wiedzą więcej od ciebie i blizzard lepiej to rozłożył niż twoje widzimisie.
Cytuj:
Ale jako klasa to Paladyn
Ale przecież to dwie różne rzeczy! Jak ranger i hunter!
<jużmnietuniema>


Nie musisz odpisywać - ja już na twoje posty nie będe odpisywał. Nie widze sensu, gdy nie popierasz swoich argumentów niczym, ba nawet popisujesz się swoją niewiedzą (jak z kwestią magii i malygosa)
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Jezeli juz jestesmy przy Vision of Escaflowne - fajnego hentaja z tego widzialem
Wpuścić takiego maniaka do tematu o anime

eerion.blogspot.com - Jak to gaijin Japonię ogarniał, czyli relacja z kraju kwitnącej wiśni.
eerion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-09-2009, 19:08   #1425
Frezko
Użytkownik Forum
 
Frezko's Avatar
 
Data dołączenia: 12 12 2008
Lokacja: Venore

Posty: 134
Stan: Usunięty
Imię: Ferionix
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Xerena
Poziom: 140
Skille: 30/30
Poziom mag.: 78
Frezko ma numer GG 2997386
Domyślny

Cytuj:
Ja w tym momencie kończę dyskusją z tobą. Nie ma to zadnego sensu, w momencie gdy przy prośbie o rzeczowe piszesz takiego bzdeta.

Twoje argumenty z taurenami są na takim samym poziomie.
A jeszcze ostatnia rzecz.
Wracaj do szkoły jeśli masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem rozpisałem ci to w bardzo dobrym stylu i podałem powód a to że ty jakiś niedorozwój to już nie moja wina.

Cytuj:
1. Pierwsza wojna została spowodowana przez Azsharę, która sprzymierzyła się z Sargerasem. Owszem, Legion zwrócił uwagę na Azeroth przez magię, ale nie jest ona bezpośrednim powodem.
Jak by magi nie było to i legion też by się nie dostał bo Azhara w tedy by nawet nie wiedziała że takie coś jak Legion istnieje gdyby nie było magi.

Cytuj:
Druga wojna to była wojna z W3. Nie to co mówisz, że Medhiv sprowadził orkÓW do azerothu. To nie była wojna z płonącym legionem.
Ale ci orkowie byli wysłani przez legion.

Cytuj:
Trzecia wojna została spowodowana przez plagę, która była tworem legionu. Bezpośrednia inwazja stała się dopiero w momencie przyzwania Archimonde - jednego z generałów Sargerasa, który był Eradar Warlockiem (kuzyn Dreaneia xD)
Tak ale tutaj się też posłużono magią że by sprowadzic Archimonde.
Cytuj:
Malygos stał się wrogiem wszystkich ras, ponieważ oszalał (przez to co zrobił mu Deathwing/Nefarion podczas pierwszej wojny). Oszalał na tyle, że mówiąc, że magia jest zagrożeniem, gdy używają jej pomniejsze rasy:
i także Malygos jeszcze przed szaleństwem sprawdził poziom many i okazało się że stan tego jest bardzo nie pokojący to też jest głównym powodem.

Cytuj:
2. Zaczął przemieszczać Ley Lines, co było o wieeeele gorsze od całego użytkowania magii na całym świecie. Tak bardzo, że sama Alextrasza stwierdziła, że Malygos musi zostać zatrzymany, nawet jeśli trzeba go zabić!
Tak bo chciał zmienic kierunek Ley Lines za pomocą specjalnych maszyn co by spowodowało wiele szkód dla życia dla tego Alextrasza wypowiedziała mu wojne i sprzymierzyła się z Dalanar.
Cytuj:
A elfy wiedzą więcej od ciebie i blizzard lepiej to rozłożył niż twoje widzimisie.
To nie są moje widzimisie to że jesteś ślepy i nie czytasz wszystkiego dokładnie ze zrozumieniem do tego twoje brak podstawowych informacji o wowie zaskakuje i walisz jakieś bzdety.

Cytuj:
Ale przecież to dwie różne rzeczy! Jak ranger i hunter!
Nazwanie a Klasa to całkiem inne rzeczy.

Cytuj:
Nie musisz odpisywać - ja już na twoje posty nie będe odpisywał. Nie widze sensu, gdy nie popierasz swoich argumentów niczym, ba nawet popisujesz się swoją niewiedzą (jak z kwestią magii i malygosa)
Moja wiedza jest wystarczająca za to ty się po pisujesz swoją niewiedzą na temat Krwawych Elfów.
__________________
Nie gram w tibie
Frezko jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-09-2009, 19:18   #1426
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Frezko wyjdź? Twoje posty są żałosne bo:
1. wjeżdżasz na innych
2. jedziesz czyjeś argumenty jednocześnie podając takie same, oczywiście na twoją korzyść.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-09-2009, 19:28   #1427
Frezko
Użytkownik Forum
 
Frezko's Avatar
 
Data dołączenia: 12 12 2008
Lokacja: Venore

Posty: 134
Stan: Usunięty
Imię: Ferionix
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Xerena
Poziom: 140
Skille: 30/30
Poziom mag.: 78
Frezko ma numer GG 2997386
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
Frezko wyjdź? Twoje posty są żałosne bo:
1. wjeżdżasz na innych
2. jedziesz czyjeś argumenty jednocześnie podając takie same, oczywiście na twoją korzyść.


To że na mnie podaje takie argumenty to nie znaczy że sam ich nie po pełnia a ja wyrażam moje zdanie po parte mocnymi dowodami to że wy macie inne zdanie to nie moja wina a ty mnie nie możesz stąd wygonic ja mogę równie dobrze napisac że twoje posty są żałosne np mylisz Sylvanas z Putress.
__________________
Nie gram w tibie
Frezko jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-09-2009, 19:31   #1428
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Frezko Pokaż post
To że na mnie podaje takie argumenty to nie znaczy że sam ich nie po pełnia a ja wyrażam moje zdanie po parte mocnymi dowodami to że wy macie inne zdanie to nie moja wina a ty mnie nie możesz stąd wygonic ja mogę równie dobrze napisac że twoje posty są żałosne np mylisz Sylvanas z Putress.
1. Pisz po polsku.
2. Pokaż mi te twoje mocne dowody. Lolz.

Wiesz, na mmo championie jest dużo osób znających fabułę lepiej od nas wszystkich tutaj i jestem pewien że byłbyś klasycznym perfect troll is perfect.

Aha. Nie podoba ci się, nie graj, jaki problem? A jak masz płakać, to wypłacz się w poduszkę, a nie w tym temacie.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-09-2009, 19:54   #1429
Frezko
Użytkownik Forum
 
Frezko's Avatar
 
Data dołączenia: 12 12 2008
Lokacja: Venore

Posty: 134
Stan: Usunięty
Imię: Ferionix
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Xerena
Poziom: 140
Skille: 30/30
Poziom mag.: 78
Frezko ma numer GG 2997386
Domyślny

Cytuj:
1. Pisz po polsku.
A myślisz że po jakiemu to jest ?

Cytuj:
2. Pokaż mi te twoje mocne dowody. Lolz.
Są napisane wyżej w tekście.
Cytuj:
Wiesz, na mmo championie jest dużo osób znających fabułę lepiej od nas wszystkich tutaj i jestem pewien że byłbyś klasycznym perfect troll is perfect
.
Tak i jest też dużo osób co wcale jej nie zna jak była tam mowa o Arthasie to wiele osób wcale nie wiedziała kto to jest co mnie bardzo zdziwiło ich odpowiedzią była że nie grają dla lore tylko dla zabawy.
Klasycznym Perfect trollem nie był bym na pewno bo nie widzę powodu że bym był w przeciwieństwie do ciebie i twojej znajomości lore na fanowskich jest wiele sprzeciwów na temat nowych przynależności klasy do rasy.

Cytuj:
Aha. Nie podoba ci się, nie graj, jaki problem? A jak masz płakać, to wypłacz się w poduszkę, a nie w tym temacie.
Nie płacze to jest raz tylko nie podoba mi się źle opisane lore przynależności nowych klas po drugie nie wypowiadaj się na tematy o których nic nie wiesz tylko sugerujesz się swoimi przypuszczeniami.Po trzecie nie tobie decydowac o tym że bym nie grał lepiej wracaj do tej dziecinej tibi tam spotkasz podobnych sobie.
__________________
Nie gram w tibie
Frezko jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-09-2009, 21:17   #1430
kołbaś
Użytkownik Forum
 
kołbaś's Avatar
 
Data dołączenia: 14 12 2004

Posty: 2,238
kołbaś ma numer GG 7494864
Domyślny

Frezko seryjnie, wyjdź, czytam, wszystkie posty nie uczęszczając w dyskusji ale teraz jesteś żałosny... znam eriona myślę trochę lepiej niż ty wiec nie obrażaj go poprzez wyzywanie go od retardów, a co do sorbeta to ma całkowitą racje, mając beznadziejne z dupy wzięte argumenty wskakujesz na innych...
1 wojna by byla tak czy inaczej, studnia wieczności tak czy siak emitowała by magie którą by legion wychwycił, a wtedy nie był bym pewien czy NE by go powstrzymali, bo to od razu oznacza ich zacofanie cywilizacyjne przez brak magii. Orkowie nie byli wytworem legiony, oni istnieli już wcześniej i to nawet w zgodzie z daranei, jednak po opętaniu przez Legion zostali wysłani jako żołdacy legionu. Medi chciał ich od tego ochronić dlatego stworzył portale do wyprowadzenia ostatnich orków nie będących pod władzą legionu z dreanoru.
Malygos niczego kufa nie sprawdzal przed szalenstwem bo oszalal praktycznie w jednej chwili gdzie prawie cale jego stado zostalo zniszczone przez deathwinga.
__________________

I staniemy się pasterzami,
Dla Ciebie mój panie dla Ciebie,
Z Potęgą otrzymaną prosto z Twej dłoni,
Nasze nogi nieść mogą spokojnie Twe rozkazy,
Tak więc rozlejemy rzekę ku Tobie,
I poskramiać duszę będziemy na wieki,
In nomine Patris et Filii,
et Spiritus Sancti. Amen.

Ostatnio edytowany przez kołbaś - 11-09-2009 o 21:19.
kołbaś jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-09-2009, 01:25   #1431
Grue
Użytkownik Forum
 
Grue's Avatar
 
Data dołączenia: 16 06 2005
Lokacja: Poznań - Rataje
Wiek: 37

Posty: 886
Grue ma numer GG 8009267
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Frezko Pokaż post
To że na mnie podaje takie argumenty to nie znaczy że sam ich nie po pełnia a ja wyrażam moje zdanie po parte mocnymi dowodami to że wy macie inne zdanie to nie moja wina a ty mnie nie możesz stąd wygonic ja mogę równie dobrze napisac że twoje posty są żałosne np mylisz Sylvanas z Putress.
Ładne zdanie, ale w "jenzyka polaskai istńci pżećnek i krupek jou!"

; )
__________________
<Take a look inside my head, do you see how I feel, 'cos I'm a freak dirty rocker with sex appeal, 'cos I will take your drugs, and I'll get you high, 'cos I'm a freak dirty rocker, and i'll make you fly>

-- Mitsubishi Eclipse Klub Polska --
www.eclipse.net.pl


Grue jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-09-2009, 09:45   #1432
Bluray
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 08 2007
Lokacja: Outland
Wpisy bloga: 2

Posty: 1,077
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Bluray ma numer GG 9804717
Domyślny

Cytuj:
Nathanos Marris ani sylvanas windrunner nie są Undead Hunter oni są Dark Ranger a to bardzo wielka różnica.
W sumie to tak, jak bym powiedział, że Thrall nie jest szamanem, on jest wróżbitą : o

Cytuj:
Ale ci orkowie byli wysłani przez legion.
Jak przez legion, jak do Azeroth wysłał ich Medivh/Sargeras, który naopowiadał różnych bzdur Gul'danowi o łatwym do podboju świecie itp. O ile wiem Medivh'a niewiele obchodziło kto wygra wojnę orkowie, czy ludzie. To nie był plan Legionu.

Cytuj:
Jak by magi nie było to i legion też by się nie dostał bo Azhara w tedy by nawet nie wiedziała że takie coś jak Legion istnieje gdyby nie było magi.
Czy Studia Wieczności coś Ci mówi? Może poczytał byś kilka książek, zanim wypowiesz się na tematy o których coś mało wiesz.


Uparłeś się przy swoim, nie dochodzą do Ciebie żadne argumenty, a twoje, są coraz bardziej, żałosne i rozpaczliwe.
Bluray jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-09-2009, 10:43   #1433
Frezko
Użytkownik Forum
 
Frezko's Avatar
 
Data dołączenia: 12 12 2008
Lokacja: Venore

Posty: 134
Stan: Usunięty
Imię: Ferionix
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Xerena
Poziom: 140
Skille: 30/30
Poziom mag.: 78
Frezko ma numer GG 2997386
Domyślny

Cytuj:
Frezko seryjnie, wyjdź, czytam, wszystkie posty nie uczęszczając w dyskusji ale teraz jesteś żałosny... znam eriona myślę trochę lepiej niż ty wiec nie obrażaj go poprzez wyzywanie go od retardów, a co do sorbeta to ma całkowitą racje, mając beznadziejne z dupy wzięte argumenty wskakujesz na innych..
.
Po pierwsze sami zaczeli wskakiwac na mnie i te argumenty są wykonania Blizzarda ja tylko twierdze że to jest bezens

Cytuj:
1 wojna by byla tak czy inaczej, studnia wieczności tak czy siak emitowała by magie którą by legion wychwycił, a wtedy nie był bym pewien czy NE by go powstrzymali, bo to od razu oznacza ich zacofanie cywilizacyjne przez brak magii
A czym była studnia wieczności jak nie wielkim źródłem magi ?

Cytuj:
Orkowie nie byli wytworem legiony, oni istnieli już wcześniej i to nawet w zgodzie z daranei, jednak po opętaniu przez Legion zostali wysłani jako żołdacy legionu. Medi chciał ich od tego ochronić dlatego stworzył portale do wyprowadzenia ostatnich orków nie będących pod władzą legionu z dreanoru.
Pokarz mi gdzie napisałem że orkowie są tworem legionu

Cytuj:
legionu. Medi chciał ich od tego ochronić dlatego stworzył portale do wyprowadzenia ostatnich orków nie będących pod władzą legionu z dreanoru.
Tak i po prosił o to Gul'Dana jednego z największych Warlocków który był sługą legionu

Cytuj:
Malygos niczego kufa nie sprawdzal przed szalenstwem bo oszalal praktycznie w jednej chwili gdzie prawie cale jego stado zostalo zniszczone przez deathwinga.
Pojawiwszy się po milleniach spędzonych w obłędzie i odosobnieniu, Smoczy Aspekt Malygos ocenił kondycję magii Azeroth, którą dawno temu tytani powierzyli jego pieczy

Cytuj:
Ładne zdanie, ale w "jenzyka polaskai istńci pżećnek i krupek jou!"
http://pl.wikipedia.org/wiki/Szko%C5%82a_podstawowa

Cytuj:
W sumie to tak, jak bym powiedział, że Thrall nie jest szamanem, on jest wróżbitą : o
Thrall - Character class Far seer (WC3); Fighter, Healer, Blademaster, Shaman (WRPG) tekst skopiowany z http://www.wowwiki.com/Thrall i pisze tam dokłądnie Shaman

Sylvanas Windrunner - class Dark ranger (WC3); Fighter, Sorcerer, Elven ranger (WCRPG); Warrior, Mage, Elven Ranger (WoWRPG) tekst skopiowany z
http://www.wowwiki.com/Sylvanas_Windrunner i nic nie pisze że jest Undead Hunterem

Cytuj:
Jak przez legion, jak do Azeroth wysłał ich Medivh/Sargeras, który naopowiadał różnych bzdur Gul'danowi o łatwym do podboju świecie itp. O ile wiem Medivh'a niewiele obchodziło kto wygra wojnę orkowie, czy ludzie. To nie był plan Legionu.
Sam sobie zaprzeczasz napisałeś że wysłał ich Medivh/Sargeras a Sargeras jest założycielem Legionu

Cytuj:
Czy Studia Wieczności coś Ci mówi? Może poczytał byś kilka książek, zanim wypowiesz się na tematy o których coś mało wiesz.
A czym była studnia jak nie wielkim źródłem magi
Cytuj:
Uparłeś się przy swoim, nie dochodzą do Ciebie żadne argumenty, a twoje, są coraz bardziej, żałosne i rozpaczliwe.
Pierw spójrz na swoje argumenty czy są dobre dopiero później oceniaj inne

@CytrynowySorbet
Przestań nasyłac do mnie swoich kolegów lub pisac z ich kąt widac że nie wiedza od nich jest zaskakująco podobna do twojej.
__________________
Nie gram w tibie
Frezko jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-09-2009, 10:50   #1434
Grue
Użytkownik Forum
 
Grue's Avatar
 
Data dołączenia: 16 06 2005
Lokacja: Poznań - Rataje
Wiek: 37

Posty: 886
Grue ma numer GG 8009267
Domyślny

http://so.pwn.pl/ - Wejdź tam czasem i sprawdź pisownie Panie "Kąt"...


http://pl.wikipedia.org/wiki/Ironia - Sprawdź!


A teraz z pełnym szacunkiem - Do widzenia!
__________________
<Take a look inside my head, do you see how I feel, 'cos I'm a freak dirty rocker with sex appeal, 'cos I will take your drugs, and I'll get you high, 'cos I'm a freak dirty rocker, and i'll make you fly>

-- Mitsubishi Eclipse Klub Polska --
www.eclipse.net.pl


Grue jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-09-2009, 10:51   #1435
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Frezko Pokaż post
A czym była studnia wieczności jak nie wielkim źródłem magi ?
No tak, to najlepiej w ogóle usuńmy taką klasę jak mage bo jeszcze legion powróci.

Cytuj:
Tak i po prosił o to Gul'Dana jednego z największych Warlocków który był sługą legionu
Warlock = mage? Ahh według twojej logiki to prawie takie same klasy.

Cytuj:
i nic nie pisze że jest Undead Hunterem
Rofl czy do ciebie nie dociera że WoWowy hunter jest zlepkiem kilku klas z W3? Beastmaster, Ranger, i co tam jeszcze jest.

Cytuj:
@CytrynowySorbet
Przestań nasyłac do mnie swoich kolegów lub pisac z ich kąt widac że nie wiedza od nich jest zaskakująco podobna do twojej.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-09-2009, 11:16   #1436
Frezko
Użytkownik Forum
 
Frezko's Avatar
 
Data dołączenia: 12 12 2008
Lokacja: Venore

Posty: 134
Stan: Usunięty
Imię: Ferionix
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Xerena
Poziom: 140
Skille: 30/30
Poziom mag.: 78
Frezko ma numer GG 2997386
Domyślny

Cytuj:
http://so.pwn.pl/ - Wejdź tam czasem i sprawdź pisownie Panie "Kąt"...
Polonista się znalazł idź poszukaj błędów może jeszcze coś znajdziesz.

Cytuj:
No tak, to najlepiej w ogóle usuńmy taką klasę jak mage bo jeszcze legion powróci.
Studnia wieczności była w posiadaniu nocnych elfów z tam tond czerpały magie
dla tego elfy nie używały magi

Cytuj:
Warlock = mage? Ahh według twojej logiki to prawie takie same klasy.
Przeczytaj kilka razy swoją i moją wypowiedź może w tedy zrozumiesz.

Cytuj:
Rofl czy do ciebie nie dociera że WoWowy hunter jest zlepkiem kilku klas z W3? Beastmaster, Ranger, i co tam jeszcze jest.
I co to ma do mojej wypowiedzi ja twierdze że Ranger to nie Undead Hunter a to co sobie wymyśliłeś o zlepku nie jest przez nikogo więcej potwierdzone tylko przez ciebie zresztą tak samo można powiedziec że Warlock jest zlepkiem Shadow Priesta i Maga.
__________________
Nie gram w tibie
Frezko jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-09-2009, 14:11   #1437
Cygan Slejter
Użytkownik Forum
 
Cygan Slejter's Avatar
 
Data dołączenia: 20 06 2006
Lokacja: Jawor
Wiek: 34
Wpisy bloga: 1

Posty: 828
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Domyślny

Cytuj:
Aha. Nie podoba ci się, nie graj, jaki problem? A jak masz płakać, to wypłacz się w poduszkę, a nie w tym temacie.
Przeciez nie kazdemu musi sie cos podobac, mi osobiscie tez nie podobaja sie nowe laczenia ras z klasami i nie bede patrzyl tylko na lore ale tez na klimat. W tym momencie narzucasz komus wlasne zdanie. Zawsze jest tak, ze komus sie cos w grze podoba a drugiemu nie, przeciez gra nie jest idealna
__________________

Ostatnio edytowany przez Cygan Slejter - 12-09-2009 o 14:14.
Cygan Slejter jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-09-2009, 14:25   #1438
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Cygan Slejter Pokaż post
Przeciez nie kazdemu musi sie cos podobac, mi osobiscie tez nie podobaja sie nowe laczenia ras z klasami i nie bede patrzyl tylko na lore ale tez na klimat. W tym momencie narzucasz komus wlasne zdanie. Zawsze jest tak, ze komus sie cos w grze podoba a drugiemu nie, przeciez gra nie jest idealna
Mi się podoba wszystko, dziwny jestem? A może doceniam to, że jednak Blizz pracuje nad tą grą, i jestem świadom, że WoW pod wieloma względami różni się od Warcrafta?
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-09-2009, 15:46   #1439
Bluray
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 08 2007
Lokacja: Outland
Wpisy bloga: 2

Posty: 1,077
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Bluray ma numer GG 9804717
Domyślny

Cytuj:
Thrall - Character class Far seer (WC3); Fighter, Healer, Blademaster, Shaman (WRPG) tekst skopiowany z http://www.wowwiki.com/Thrall i pisze tam dokłądnie Shaman

Sylvanas Windrunner - class Dark ranger (WC3); Fighter, Sorcerer, Elven ranger (WCRPG); Warrior, Mage, Elven Ranger (WoWRPG) tekst skopiowany z
http://www.wowwiki.com/Sylvanas_Windrunner i nic nie pisze że jest Undead Hunterem
A w Warcrafcie 3 pisało, że jest wróżbitą ;/

Cytuj:
Sam sobie zaprzeczasz napisałeś że wysłał ich Medivh/Sargeras a Sargeras jest założycielem Legionu
Ale kiedy jego dusza była w ciele Medivha nie miał jakieś władzy nad legionem, nawet dusza Medivha krzyżowała mu niektóre plany.
Więc był to plan Sargerasa, nie Burning Legionu.

Cytuj:
A czym była studnia jak nie wielkim źródłem magi
Bardziej niż magii, była źródłem energii którą można było przetworzyć na magie. Ale tak czy tak było to dzieło Tytanów, o olbrzymiej mocy, więc legion nie mógłby jej przeoczyć.


Mi też się podobają te zmiany.
Bluray jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-09-2009, 21:55   #1440
kołbaś
Użytkownik Forum
 
kołbaś's Avatar
 
Data dołączenia: 14 12 2004

Posty: 2,238
kołbaś ma numer GG 7494864
Domyślny

i ch*j ze byla zrodlem magii i tak ja emitowala, z Studni elfy wykozystywaly, ulamki jej mocy, Legion za huja nie mogl by jej przeoczyc czy NE by jej uzywaly czy nie, btw powiedz mi skąd czerpiesz informacje na temat wow'a oprocz samego wow'a oraz w3 ? tylko nie peirdol o stronach jak mmo bo tam czasami pisza lepsiejsze bzdury niz ty...
__________________

I staniemy się pasterzami,
Dla Ciebie mój panie dla Ciebie,
Z Potęgą otrzymaną prosto z Twej dłoni,
Nasze nogi nieść mogą spokojnie Twe rozkazy,
Tak więc rozlejemy rzekę ku Tobie,
I poskramiać duszę będziemy na wieki,
In nomine Patris et Filii,
et Spiritus Sancti. Amen.
kołbaś jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 2 (zarejestrowanych: 0, gości: 2)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 15:57.


Powered by vBulletin 3