Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > RPG

Notki

RPG Wszystko o grach RPG i cRPG, czy może MMORPG.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 25-12-2010, 14:11   #721
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Lol Wardzioch, hakłeś konto xxlolkingaxx? Przecież to nie on pisał.
Rybzor jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 25-12-2010, 14:37   #722
Luker's
Użytkownik Forum
 
Luker's's Avatar
 
Data dołączenia: 29 11 2008
Lokacja: Warszawa
Wiek: 34
Wpisy bloga: 1

Posty: 519
Stan: Niegrający
Profesja: Rookstayer
Gildia: Brak
Świat: Thoria
Poziom: 1
Skille: 10/10
Luker's ma numer GG 8570011
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yoh Asakura Pokaż post
Ja się na własnej skórze przekonałem, jak Wardzioch koksi tą swoją Evką, po prostu mistrz team fightów.
Yoh przemówił ludzkim głosem 0_o
__________________

----------------- o LoLu... ------------------
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ruszek Pokaż post
Rybzor i Lukers to wyższa liga, oni z pospólstwem się nie zadają
Luker's jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-12-2010, 14:49   #723
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Przecież to ironia, wbijał się na pałę w środek drużyny, która miała oracle, padał po 2 sekundach. To i tak był cud, że razem z kolegą ciągnąłem tę grę do 60 minuty, bo my tylko we 2 coś tam graliśmy. Jeszcze early i mid było ok, ale w late kompletnie nie potrafił się odnaleźć.
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-12-2010, 14:57   #724
Luker's
Użytkownik Forum
 
Luker's's Avatar
 
Data dołączenia: 29 11 2008
Lokacja: Warszawa
Wiek: 34
Wpisy bloga: 1

Posty: 519
Stan: Niegrający
Profesja: Rookstayer
Gildia: Brak
Świat: Thoria
Poziom: 1
Skille: 10/10
Luker's ma numer GG 8570011
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yoh Asakura Pokaż post
Przecież to ironia, wbijał się na pałę w środek drużyny, która miała oracle, padał po 2 sekundach. To i tak był cud, że razem z kolegą ciągnąłem tę grę do 60 minuty, bo my tylko we 2 coś tam graliśmy. Jeszcze early i mid było ok, ale w late kompletnie nie potrafił się odnaleźć.
ironia na ironie...
lolkingu...
__________________

----------------- o LoLu... ------------------
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ruszek Pokaż post
Rybzor i Lukers to wyższa liga, oni z pospólstwem się nie zadają
Luker's jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-12-2010, 15:22   #725
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Loool, kolejny ranked 4v5, kolejny przegrany. przewaga we fragach, ale to oni nam w końcu wieże pocisnęli. Ostantio mam wrażenie, że na otatnie 20 przegranych gier w 2-3 max nie było to przez leavera albo innego downa.

Najbardziej mnie dobija jak przeciwnik po godzinie męczenia się z nami 4v5 napisze jeszcze na koniec "gg"

A to log z gry:
Wystarczy wpaść na 5 moronów pod rząd i o wyjściu z 1200 można zapomnieć.

http://img820.imageshack.us/img820/110/asasl.png

Ostatnio edytowany przez Rybzor - 25-12-2010 o 15:33.
Rybzor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-12-2010, 15:32   #726
Argen
Użytkownik Forum
 
Argen's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2006
Wpisy bloga: 1

Posty: 2,059
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Luker's Pokaż post
Widze że świąteczny nastrój aż huczy...

Jezu szkoda że se nie pogram asz do poniedziałku... ile mnie ominie
-.-

@up

GG to taki zwrot grzecznościowy ziom. To tak jak masz zły dzień i witając się z kimś mówisz dzień dobry. Kmini? Wiem, że to czasem wkurza ale lepsze to niż nerdy strzelające focha na 9 pozostałych osób za swoją przegraną:
-gg
-lol not. noob lucker win. l2p.
Argen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-12-2010, 15:38   #727
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Zwrot grzecznościowy, rotfl. GG to good game i tyle, a nie jakiś tam zwrot. Jeżeli gra była dobra, na wysokim poziomie, na ogół wyrównana i wszyscy mieli jednakowe szanse, to niezależnie od wyniku wypada napisać GG. Jak ktoś gra 5v4, ma 0 skilla, a wygrywa tylko dlatego, że ma przewagę 1 zawodnika, to to absolutnie nie jest gg.
Rybzor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-12-2010, 16:22   #728
Argen
Użytkownik Forum
 
Argen's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2006
Wpisy bloga: 1

Posty: 2,059
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rybzor Pokaż post
Zwrot grzecznościowy, rotfl. GG to good game i tyle, a nie jakiś tam zwrot. Jeżeli gra była dobra, na wysokim poziomie, na ogół wyrównana i wszyscy mieli jednakowe szanse, to niezależnie od wyniku wypada napisać GG. Jak ktoś gra 5v4, ma 0 skilla, a wygrywa tylko dlatego, że ma przewagę 1 zawodnika, to to absolutnie nie jest gg.
Etykieta ziom. Coś tam kojarzę, że grałeś w sc chyba więc nie mam pojęcia jak możesz tego nie rozumieć. Wiem co znaczy gg, ale przyjęte jest, że zawodnicy piszą gg pod koniec (a czasem na początku) gry jako właśnie ZWROT GRZECZNOŚCIOWY. Oczywiście pro stage to nie to samo co pub i możesz lać na to wszystko, ale dużo mniej wysiłku kosztuje wklepanie tego gg (nawet po grze, która skróciła twoje życie o pare ładnych miesięcy) niż robienie jakichś żenujących scen typu wypisywanie BAD GAME itd. A próbując być "tru" albo "oryginalnym" wcale takim nie jesteś, takich łebków uważających się za królów gier on-line są tysiące (patrz: lolking). Tak więc, DŻIIIIIIII DŻIIIIIIIIII (korea : ]).

@edit

About korea: http://www.youtube.com/watch?v=VnZU_PYamFI&feature=sub

patrz wykciukowany komentarz : ]

Ostatnio edytowany przez Argen - 25-12-2010 o 16:26.
Argen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-12-2010, 17:09   #729
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Argen Pokaż post
Etykieta ziom. Coś tam kojarzę, że grałeś w sc chyba więc nie mam pojęcia jak możesz tego nie rozumieć. Wiem co znaczy gg, ale przyjęte jest, że zawodnicy piszą gg pod koniec (a czasem na początku) gry jako właśnie ZWROT GRZECZNOŚCIOWY. Oczywiście pro stage to nie to samo co pub i możesz lać na to wszystko, ale dużo mniej wysiłku kosztuje wklepanie tego gg (nawet po grze, która skróciła twoje życie o pare ładnych miesięcy) niż robienie jakichś żenujących scen typu wypisywanie BAD GAME itd. A próbując być "tru" albo "oryginalnym" wcale takim nie jesteś, takich łebków uważających się za królów gier on-line są tysiące (patrz: lolking). Tak więc, DŻIIIIIIII DŻIIIIIIIIII (korea : ]).

@edit

About korea: http://www.youtube.com/watch?v=VnZU_PYamFI&feature=sub

patrz wykciukowany komentarz : ]
Ja nie mam pojęcia jak to jest, że ty możesz tego nie rozumieć, że SC to zupełnie inna gra, gdzie gra się XvX, a nie XvY (mam nadzieję, że to nie za trudne). Oboje gracze na starcie mają identyczne szanse na wygraną. Nigdzie nie napisałem, że komentuje takie gry w stylu "bad game", "l2p", czy cokolwiek tam jeszcze napisałeś, po prostu wychodzę. Nie wiem, czemu zarówno w tym jak i poprzednim poście próbujesz mi wmówić, że jest inaczej. To, że mnie coś irytuje, nie oznacza, że muszę wypisywać takie czy inne teksty jak jakiś retard na czacie.

I nie, wbrew temu co napisałeś, gówno wiesz co to znaczy GG. A już na pewno kiedy się go używa. Próbujesz być true, ale taki nie jesteś.

Jakbym miał porównać 4v5 w LoLa i 1v1 w SC, to bym zapytał, czy napisałbyś GG na PW do przeciwnika po grze, w której cisnął cię przez cały czas, ale jak został ci jeden budynek to dostał disconnecta i wygrałeś. Lub grasz 3v3, ale jednemu z przeciwników padł komp i nie mógł grać, a pozostali nie mieliby kontroli jego jednostek, więc graliście w praktyce 3v2. Jeżeli tak, to jesteś kompletnym idiotą i próbujesz mi wyjaśniać coś, o czym nie masz zielonego pojęcia.

Swoją drogą teraz wiem, skąd się biorę te retardy w lolu, piszące gg po z grze 4v5 (czyt. w większości przypadków z góry przegranej)

Ostatnio edytowany przez Rybzor - 25-12-2010 o 17:18.
Rybzor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-12-2010, 17:10   #730
_WrD_
Użytkownik Forum
 
_WrD_'s Avatar
 
Data dołączenia: 01 05 2007

Posty: 1,261
_WrD_ ma numer GG 5762125
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yoh Asakura Pokaż post
Przecież to ironia, wbijał się na pałę w środek drużyny, która miała oracle, padał po 2 sekundach. To i tak był cud, że razem z kolegą ciągnąłem tę grę do 60 minuty, bo my tylko we 2 coś tam graliśmy. Jeszcze early i mid było ok, ale w late kompletnie nie potrafił się odnaleźć.
K, wymagaj ode mnie trzeźwego myślenia o 4 nad ranem. Zresztą cokolwiek bym zrobił, od razu padałem pod ostrym focusem, nawet jak wbijałem pod koniec teamfightu. Skontrowali mnie, mieli dużo hp, a ten Korun nie wiem czemu tak flame'ował, jak widzi że goniłem Malphite z 1/10 hp. Jeszcze gdyby ten Malph nie miał oracle, to k. Ale zależało mi, by zginął. Zresztą potem wróciłem i pomogłem, a teamfight był wygrany. I doskonale wiesz, że Eve jest sytuacyjna i przeciw niektórym championom po prostu gówno może zrobić. Starałem się focusować MF, nawet gdy byli zajęci wami, padałem od razu. Nie wiem, co to było, ale na pewno nie brak skilla, ciekawy jestem co ty byś robił :)
_WrD_ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-12-2010, 17:12   #731
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Napisać GG to jak uścisnąć rywalowi rękę po meczu. Po prostu wypada to zrobić.
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-12-2010, 17:23   #732
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

W meczu fair dla obu stron jak najbardziej

Swoją drogą, właśnie odpaliłem sobie HotShota jak bardzo ostro rejdżował na lola, że racje bytu ma tylko w premade 5v5, gdzie masz pewność, że nie trafisz na moronów, bo wypadło mu 3 losy z rzędu z brainafkami z samymi wg niego wadami : P. Jedna gra podobno była gg po 10 minutach. Napisał, że jedynym dobrym, co riot robi to wypuszczanie nowych champów. Ostatnio ogólnie miałem podobne wrażenie jeśli chodzi o morony i zgadzam się z nim po części : P

Ogólnie mówił, że ludzie za duzo zaczęli grać solo kolejkowanie, przez co model 5v5 premade prawie umarł. Że pewnego dnia po tym jak upadł AION czyli jego zdaniem jedyny team jaki próbował wygrywać z CLG to wszystko się rozsypało. Mówił, że musieli po 4h w kolejce czekać i nic. Że jedynie dablju si dżi dawało mu radoche z LoLa i do tego czasu wszystko inne w nim ssie.

Co jak co, ale LoL ma strasznie dużo wad i można by chociaż nad częścią popracować.

Ostatnio edytowany przez Rybzor - 25-12-2010 o 17:45.
Rybzor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-12-2010, 18:22   #733
_WrD_
Użytkownik Forum
 
_WrD_'s Avatar
 
Data dołączenia: 01 05 2007

Posty: 1,261
_WrD_ ma numer GG 5762125
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rybzor Pokaż post
Napisał, że jedynym dobrym, co riot robi to wypuszczanie nowych champów
Którymi nikt nie gra, więc jaki to ma sens?
_WrD_ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-12-2010, 18:35   #734
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rybzor Pokaż post
Ogólnie mówił, że ludzie za duzo zaczęli grać solo kolejkowanie, przez co model 5v5 premade prawie umarł. Że pewnego dnia po tym jak upadł AION czyli jego zdaniem jedyny team jaki próbował wygrywać z CLG to wszystko się rozsypało. Mówił, że musieli po 4h w kolejce czekać i nic. Że jedynie dablju si dżi dawało mu radoche z LoLa i do tego czasu wszystko inne w nim ssie.
.
Ta, było to widać szczególnie wtedy, kiedy w jednym teamie z EU brakowało zawodnika i nie mogli zagrać z Dimigio czy jak ten team Wickda się nazywa i Hotshot zaproponował, że go zastąpi. Było widać, że strasznie rajcuje go granie premade, ale niestety nie wypaliło i nie zagrał przeciwko Wickdowi.

Ale potem wbił na EU na smurfie Wickda, w ranku dostał go w opp teamie i zniszczył go Udyrem
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-12-2010, 19:48   #735
eerion
CS Tibia.pl Team
 
eerion's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2003
Lokacja: Utopia
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,908
Stan: Niegrający
eerion ma numer GG 4323111
Domyślny

@Ryba i Argen:
Zwrot gg (oczywiście stosując go poprawnie) jest używany przez stronę przegraną, tylko i wyłącznie na końcu meczu. Jakby nie patrzeć - ich strona wygrała, czyli w tym setupie była od twojej (nieważne czy solo czy team) lepsza. Później w ten sam sposób odpisuje wygrany - z szacunku dla przegranego i kultury.
A to, że prostaki nie potrafią uszanować podstawowych zasad etykiety - jest takie powiedzenie, że chłop ze wsi wyjdzie, ale wieś z chłopa nigdy. I tyle na ten temat.

Samo określenie powstało na SC - tak jak kilka innych, między innymi QQ (które zmieniło przy okazji znaczenie) - jednak weszło ono do internegowego "słownika" i nie można go wiązać tylko z SC

PS - w LoLa nie gram, ponieważ nie bawi mnie "pro" gaming w czymś takim, ale ten temat czytam dzielnie. Takie flamy i jaki pojazd jest tutaj momentami, to nie mam pytań ^^
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Jezeli juz jestesmy przy Vision of Escaflowne - fajnego hentaja z tego widzialem
Wpuścić takiego maniaka do tematu o anime

eerion.blogspot.com - Jak to gaijin Japonię ogarniał, czyli relacja z kraju kwitnącej wiśni.
eerion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-12-2010, 20:00   #736
_WrD_
Użytkownik Forum
 
_WrD_'s Avatar
 
Data dołączenia: 01 05 2007

Posty: 1,261
_WrD_ ma numer GG 5762125
Domyślny

@up
W LoL niestety wygrani piszą "gg", przegrani zwykle "bg". Eh...

Btw, kupiłem Lux i narazie idzie mi słabo. 2/9 w pierwszej grze. Ale będę trenował!
_WrD_ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-12-2010, 20:05   #737
Luker's
Użytkownik Forum
 
Luker's's Avatar
 
Data dołączenia: 29 11 2008
Lokacja: Warszawa
Wiek: 34
Wpisy bloga: 1

Posty: 519
Stan: Niegrający
Profesja: Rookstayer
Gildia: Brak
Świat: Thoria
Poziom: 1
Skille: 10/10
Luker's ma numer GG 8570011
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez _WrD_ Pokaż post
@up
W LoL niestety wygrani piszą "gg", przegrani zwykle "bg". Eh...

Btw, kupiłem Lux i narazie idzie mi słabo. 2/9 w pierwszej grze. Ale będę trenował!
Lux... Lux... Lux... pięknie się nią gra tylko potem często ludzie krzyczą OP ulti...
__________________

----------------- o LoLu... ------------------
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ruszek Pokaż post
Rybzor i Lukers to wyższa liga, oni z pospólstwem się nie zadają
Luker's jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-12-2010, 20:08   #738
Erverse
Użytkownik Forum
 
Erverse's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2007
Lokacja: Olecko

Posty: 2,259
Stan: Na Emeryturze
Erverse ma numer GG 9055526
Domyślny

Jak można powiedzieć o kimś, że jest prostakiem lub wieśniakiem, bo pierwszy jako strona wygrana napisze GG? <facepalm>
poza tym - tak, jestem pewien, że jakże trudny i w ogóle skomplikowany skrót GOOD GAME na pewno wziął się ze starcrafta, chociaż nigdy w niego nie grałem, a od początków mojej historii z grami online był używany chociażby w cs, cod i innych takich.
Erverse jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-12-2010, 20:12   #739
Argen
Użytkownik Forum
 
Argen's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2006
Wpisy bloga: 1

Posty: 2,059
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rybzor Pokaż post
Ja nie mam pojęcia jak to jest, że ty możesz tego nie rozumieć, że SC to zupełnie inna gra, gdzie gra się XvX, a nie XvY (mam nadzieję, że to nie za trudne). Oboje gracze na starcie mają identyczne szanse na wygraną. Nigdzie nie napisałem, że komentuje takie gry w stylu "bad game", "l2p", czy cokolwiek tam jeszcze napisałeś, po prostu wychodzę. Nie wiem, czemu zarówno w tym jak i poprzednim poście próbujesz mi wmówić, że jest inaczej. To, że mnie coś irytuje, nie oznacza, że muszę wypisywać takie czy inne teksty jak jakiś retard na czacie.

I nie, wbrew temu co napisałeś, gówno wiesz co to znaczy GG. A już na pewno kiedy się go używa. Próbujesz być true, ale taki nie jesteś.

Jakbym miał porównać 4v5 w LoLa i 1v1 w SC, to bym zapytał, czy napisałbyś GG na PW do przeciwnika po grze, w której cisnął cię przez cały czas, ale jak został ci jeden budynek to dostał disconnecta i wygrałeś. Lub grasz 3v3, ale jednemu z przeciwników padł komp i nie mógł grać, a pozostali nie mieliby kontroli jego jednostek, więc graliście w praktyce 3v2. Jeżeli tak, to jesteś kompletnym idiotą i próbujesz mi wyjaśniać coś, o czym nie masz zielonego pojęcia.

Swoją drogą teraz wiem, skąd się biorę te retardy w lolu, piszące gg po z grze 4v5 (czyt. w większości przypadków z góry przegranej)
Po pierwsze rozepnij rozpora bo się spiąłeś strasznie ; ) Nie pisałem tego O tobie, użyłem może troche niefortunnie formy "ty" ale nie zarzucam ci niczego, ponieważ najzwyczajniej w świecie nie znam cię. Fajnie więc byłoby, gdybyś ty nie zarzucał niczego mi.
Po drugie jeśli olewasz takie "gg" to ok, ale dlaczego miałbyś się nimi irytować? Ok, wiadomo, przegrana gra to nic fajnego ale nikt nie pisze gg po to, żeby cię wkurzyć. Nie wiem, ja pisząc po wygranej czy przegranej grze gg robie to na tej samej zasadzie, na której mówie "dzień dobry" a nie "dzień chu**wy" sąsiadom -.-
Po trzecie SC i lol to dwie różne gry, ale "gg" znaczy w nich dokładnie to samo. A jeśli ktoś flejmuje mnie i wyzywa całą gre to oczywiście nie będe mu gratulował wygranej, ale w pierwszym poście nic nie wspomniałeś o takim zachowaniu. A gra 4v5 i gra z hejterami to ZUPEŁNIE co innego.
Po czwarte (punkt spinka) to ty gówno wiesz o tym co piszesz, a nazywając ludzi piszących "gg" po grze 4v5 retardami stawiasz się na pozycji totalnego retard-fightera sapiącego do wszystkich nie ważne czy wygrasz czy przegrasz. Chyba, że chcesz być rozpoznawany jak Idra znany z tego, że raguje o wszystko. Chociaż tobie to nie grozi i tak zostaniesz pub-bojem do końca swoich dni.

P.S.: Powodzenia życzę, dalej łam zasady, skur**aj na ludzi, którzy ośmielą się napisać gg po grze, która TWOIM zdaniem była kiepska. W końcu GG to good game (czyt. wygrana przez ciebie). Żenua.

Ostatnio edytowany przez Argen - 25-12-2010 o 20:15.
Argen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-12-2010, 20:26   #740
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez eerion Pokaż post
Samo określenie powstało na SC - tak jak kilka innych, między innymi QQ (które zmieniło przy okazji znaczenie) - jednak weszło ono do internegowego "słownika" i nie można go wiązać tylko z SC
QQ nie pochodzi przypadkiem z Warcrafta, gdzie skrót klawiszowy alt albo ctrl + q wyłączało grę?

Btw:
pro Malzahar is pro
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 3 (zarejestrowanych: 0, gości: 3)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 11:57.


Powered by vBulletin 3