Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > RPG

Notki

RPG Wszystko o grach RPG i cRPG, czy może MMORPG.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 05-03-2011, 13:21   #1581
_WrD_
Użytkownik Forum
 
_WrD_'s Avatar
 
Data dołączenia: 01 05 2007

Posty: 1,261
_WrD_ ma numer GG 5762125
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yoh Asakura Pokaż post
Nie podlizuj się już
A ty sobie nie wlewaj i nie rozum opacznie wszystkiego :x
_WrD_ jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 05-03-2011, 13:50   #1582
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez robek Pokaż post
Mnie nie obchodzi? Mowie o ogole graczy, czytaj ze zrozumieniem prosze. Chcialem poweidziec to, ze jakies pewnie 75% graczy to nie obchodzi i gra 4fun tajk jak pisalem. Reszty nie komentuje, bo to nie dotyczy mnie.
No to pokaż, jak obliczyłeś ten procent. W dupę sobie możesz takie randomowe liczby wsadzić
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-03-2011, 14:54   #1583
Maldoryz
Użytkownik Forum
 
Maldoryz's Avatar
 
Data dołączenia: 31 05 2006
Lokacja: Belchatow

Posty: 364
Stan: Początkujący
Imię: -
Profesja: Knight
Gildia: -
Świat: Morgana
Poziom: -
Skille: -
Poziom mag.: -
Maldoryz ma numer GG 1329083
Domyślny

panowie, wy sie znacie. Powiedzcie mi co mam kupic, jezeli gram 1vs1 Xinem przeciwko Pantheonowi. On niby jest newbie motzno, ale jak sobie kupi itemy dmg to ja zlatuje na pare hitow (kupuje tylko takie itemy, ktore daja dmg i armor penetration, zero jakies survi czy jak to sie mowi).
Maldoryz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-03-2011, 14:58   #1584
Erverse
Użytkownik Forum
 
Erverse's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2007
Lokacja: Olecko

Posty: 2,259
Stan: Na Emeryturze
Erverse ma numer GG 9055526
Domyślny

Ja zawsze po youmuu kupowałem banshee veil. Możesz kupić to albo np frozen malleta który jest całkiem spoko na xinie. Ogólnie pant sie wysra ze spelli i może uciekać, powinieneś go ownowac bez problemu.
Erverse jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-03-2011, 15:44   #1585
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Maldoryz Pokaż post
panowie, wy sie znacie. Powiedzcie mi co mam kupic, jezeli gram 1vs1 Xinem przeciwko Pantheonowi. On niby jest newbie motzno, ale jak sobie kupi itemy dmg to ja zlatuje na pare hitow (kupuje tylko takie itemy, ktore daja dmg i armor penetration, zero jakies survi czy jak to sie mowi).
Przecież Xin gwałci Pantheona jak chce, najważniejsze to przewidzieć jego W - jak wiesz, że będzie cię stunował, to ty w tym samym czasie E, wtedy jego Heartseeker jest praktycznie zrujnowany. Panth bazuje na skillach, albo combo Xina E + R + Q + W + Q jest znacznie mocniejsze i niszczy Pantheona bez problemu. Nie daj się trafić pełnemu HSS i będzie ok. To nie jest kwestia przedmiotów.
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-03-2011, 15:59   #1586
VarianWrynn
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 03 2010

Posty: 150
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Poziom: 134
Skille: 10/19
Poziom mag.: 71
Domyślny

Ale robek dobrze mowi.
Wkurza mnie to czepianie sie cudzych buildow, itemow itp. Kazdy gra jak chce i kupuje co chce, a mowienie ze nie powinien tego i tego bo taki jest jego styl gry albo bo tak uwazaja jacys pro elo masterzy.
Np. kazdy mowi,ze janna to support , zeby budowac ja w ten czy tamten sposob. Ja gram np. Ap/Cdr i gra sie super, buduje
Buty 2speed 15%cdr-Archangel staff-Ksiazka AP/CDR/Mana regen-Czapka 155ap i 30% ap - lichbane -a potem byle co z ap i hp.
Nie dosc ze czesc championow zabijam bez zadnych problemow (Ashe,sivir,nidalee i podobne) to dzieki cdr i ap mam czestsze i lepsze shieldy (lepsze survi i lepszy support) do tego Q calkiem ladnie farmi i bije w teamfightach. Jedynie z nukerami i charami z lifestealem mam problemy (ryze ,fiddlestick itp)

Nie wiem co to za fun w budowaniu janny pod hp i itemy dla teamu -.-
__________________
TORG > to forum
VarianWrynn jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-03-2011, 17:08   #1587
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Hahahahaha, już widzę, jak Janną niszczysz Ashe 1 vs 1 Nie mówiąc już o Nidalee czy Sivir DD
IE + Vamp Scepter, jezu, nawet lifesteal z Doransa wystarczy, żeby zgwałcić Jannę w przypadku AD carry, a Nidalee w formie kota robi z tobą, co tylko chce.

Nie rozumiesz tego, że Janna jest supportem, nie chodzi o jej przeliczniki, nie chodzi o jej tornado i damage z tego, bo nie to się liczy. Liczy się w niej to, że jej Q przerywa TRYLION channelingów, jej W to potężny slow, jej E to darmowy BF Sword, a R to magiczny guzik "Zresetuj Team Fight". Równie dobrze mogłaby nie mieć żadnych przeliczników na AP, nic by to nie zmieniło. W Jannie najważniejsze jest to, żeby mieć jak najniższe CD i jak najczęściej móc korzystać z umiejętności.

Nie rozumiesz też tego, że farmiąc z Q zabierasz last hity innym, którzy znacznie bardziej tego potrzebują niż Janna (miałem wiele gier, w których kończyłem grę Janną z jakimiś 3 tanimi randomowymi itemami na CDR, bo reszta poszła na wardy i pełną kontrolę nad mapą, a i tak byłem niesamowicie użyteczny w team fightach).

Nie rozumiesz też, że jeśli ty wyfarmisz odpowiednią ilość złota (także ksując) na to, by mieć Rabadony i inne duperele, oznacza to, że jakiś caster/carry/ktokolwiek, kto ciągnie gre nie będzie miał swoich przedmiotów, a to dla drużyny po prostu strata. Nie rozumiesz tego i dlatego jesteś słabym graczem.

Co to za fun w budowaniu Janny pod HP/aury? Taki, że Aegis to POTĘŻNY item w mid game, dający resy i damage, często ratujący dupę bardziej niż dodatkowe 60 AP z blasting wanda. Dodatkowy regen many i CDR może uratować dupę casterom, którzy nie będą tak szybko wysrywać się many. Will of the Ancients na Jannie, kiedy w drużynie jest Swain/Anivia to gwarancja prawie nieśmiertelności tym dwóm.

Cytuj:
Kazdy gra jak chce i kupuje co chce, a mowienie ze nie powinien tego i tego bo taki jest jego styl gry albo bo tak uwazaja jacys pro elo masterzy
Gówno prawda, są po prostu buildy, które działają w określonych sytuacjach najlepiej i nic tego nie zmieni.
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-03-2011, 17:25   #1588
_WrD_
Użytkownik Forum
 
_WrD_'s Avatar
 
Data dołączenia: 01 05 2007

Posty: 1,261
_WrD_ ma numer GG 5762125
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez VarianWrynn Pokaż post
Ale robek dobrze mowi.
Wkurza mnie to czepianie sie cudzych buildow, itemow itp. Kazdy gra jak chce i kupuje co chce, a mowienie ze nie powinien tego i tego bo taki jest jego styl gry albo bo tak uwazaja jacys pro elo masterzy.
Np. kazdy mowi,ze janna to support , zeby budowac ja w ten czy tamten sposob. Ja gram np. Ap/Cdr i gra sie super, buduje
Buty 2speed 15%cdr-Archangel staff-Ksiazka AP/CDR/Mana regen-Czapka 155ap i 30% ap - lichbane -a potem byle co z ap i hp.
Nie dosc ze czesc championow zabijam bez zadnych problemow (Ashe,sivir,nidalee i podobne) to dzieki cdr i ap mam czestsze i lepsze shieldy (lepsze survi i lepszy support) do tego Q calkiem ladnie farmi i bije w teamfightach. Jedynie z nukerami i charami z lifestealem mam problemy (ryze ,fiddlestick itp)

Nie wiem co to za fun w budowaniu janny pod hp i itemy dla teamu -.-
A to, że od zabijania jest Ashe/Trynda/Yi/ktokolwiek, najlepiej wcześnie wyznaczony przez drużynę w sensie "o, Ashe to nasz carry dps, starajcie się dawać jej kille i last hitować miniony jak najwięcej. Farmimy ją jak najszybciej, poprowadzi naszą grę a my jej pomagamy i robimy wszystko, żeby nie zginęła. Ty, Janna, maksuj tarczę dając jej jak największą obronę i jak największy dodatkowy damage razem z Aegis, ty, Rammus, tauntuj wrogów tak, by atakowali ciebie, nie naszą Ashe, ty, LeBlanc, staraj się szybko wyeliminować wrogą MF i chroń naszą Ashe używając podwójnego E, a ty, Maokai, rzucaj ulti w przewidzianym miejscu teamfigha i harassuj wrogów kulkami". Tak się powinno robić, a Janna która zabiera kille drużynie to głupia Janna. Twoje skille są dobre same w sobie, nie potrzebujesz AP żeby były przydatne, bo one są przydatne nawet jeśli nie masz żadnych itemów - chodzi o sam ich efekt. Każdy pojedyńczy czar Janny to ostre cc (prócz shielda oczywiście), które w teamfighach są nieocenioną pomocą dla drużyny. Połącz to z aura itemami, które dają twoim sojusznikom CDR, regeny, resisty, armory i damage.
_WrD_ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-03-2011, 18:23   #1589
Koszyk
Moderator
 
Koszyk's Avatar
 
Data dołączenia: 10 05 2005
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 3,026
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Dobra, dobra ziomy ziomeczki. Wszystko fajnie ale jak czytam te wasze posty to połowy nie rozumiem. Mógłby ktoś napisać co oznacza większość tych skrótów? (tak jestem leniwy i nie chce mi się ich szukać na innych stronach.)


Btw. zmieniam zdanie co do Teemo, kozacka postać. Jak w speed atk i crt dmg lece, to pozniej miodzio jest.
__________________
Koszyk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-03-2011, 19:25   #1590
_WrD_
Użytkownik Forum
 
_WrD_'s Avatar
 
Data dołączenia: 01 05 2007

Posty: 1,261
_WrD_ ma numer GG 5762125
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Koszyk Pokaż post
Dobra, dobra ziomy ziomeczki. Wszystko fajnie ale jak czytam te wasze posty to połowy nie rozumiem. Mógłby ktoś napisać co oznacza większość tych skrótów? (tak jestem leniwy i nie chce mi się ich szukać na innych stronach.)
A dokładnie? Cc to crowd control, czyli wszelkiego rodzaju stuny/slowy/rooty i inne gówna spowalniające/blokujące przeciwnika. A cdr to cooldown reduction, niektóre itemy dają np. 15% reduced cooldowns, co oznacza, że możesz swoich skilli używać o 15% częściej. Maksymalna wartość cdr to 40%.

@down
:D

Ostatnio edytowany przez _WrD_ - 05-03-2011 o 19:55.
_WrD_ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-03-2011, 19:36   #1591
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

A dmg to na przykład damage, z angielskiego "obrażenia", no a nidalee zaś to skrót od takiego championa, "Nidalee".
Rybzor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-03-2011, 20:14   #1592
Koszyk
Moderator
 
Koszyk's Avatar
 
Data dołączenia: 10 05 2005
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 3,026
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez _WrD_ Pokaż post
A dokładnie? Cc to crowd control, czyli wszelkiego rodzaju stuny/slowy/rooty i inne gówna spowalniające/blokujące przeciwnika. A cdr to cooldown reduction, niektóre itemy dają np. 15% reduced cooldowns, co oznacza, że możesz swoich skilli używać o 15% częściej. Maksymalna wartość cdr to 40%.

@down
Co to jest cooldown reduction to wiem, ale chodzi mi ogólnie, bo rzucacie na prawo i lewo wszystkimi skrótami a jeszcze nie wszystko łapie
__________________
Koszyk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-03-2011, 20:28   #1593
Erverse
Użytkownik Forum
 
Erverse's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2007
Lokacja: Olecko

Posty: 2,259
Stan: Na Emeryturze
Erverse ma numer GG 9055526
Domyślny

No to napiszę ci kilka które przychodzą mi do głowy

cs - creeps slain(?)
gank - wpadnięcie kilku osób na raczej mniejszą ilość przeciwników
taunt - prowokacja (wymuszenie normal ataku)
dive - wbijanie się pod turret aby kogoś zabić
survi - survival, itemki dające hp/resy
harrass - bicie przeciwnika w celu odgrodzenia go od creepow/b (chyba ^^)
lasthit - dobijanie creepów w celu uzyskania golda
early/mid/late game - wczesna/"środkowa"/późna gra
ad - attack damage
as- attack speed
and so on, nazwy itemków można się domyśleć... ie - infinity edge etc.

napisz jak coś konkretnie Ci potrzeba, bo tak to ciężko powiedzieć^^
Erverse jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-03-2011, 20:48   #1594
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Spadło mi głupie elo, bo nie grałem długo ranków, musiałem odrobić, przedostatni pick, jungla albo support, no to poszedł WW. Kata, Malz, Malphite, WW i Blitz vs Vlad, Mundo, Yi, Galio, Karthus.

WW kontruje Vlada, Mundo, Galio i tego Karthusa też, bo miał ze 3k hp. Aż mi ich szkoda było
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-03-2011, 23:36   #1595
Mafuss
Użytkownik Forum
 
Mafuss's Avatar
 
Data dołączenia: 12 06 2005
Lokacja: Wroclaw
Wiek: 18

Posty: 422
Imię: Mafuss
Mafuss ma numer GG 7990262 Send a message via Skype™ to Mafuss
Domyślny

WW kontruje wszystko przecież.

Prócz bv. Ej, Afc pograsz rankedy ?
__________________
Arsenal 4ever. i Tyle
Mafuss jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-03-2011, 23:38   #1596
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Wbij 1400 to się zastanowię.
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-03-2011, 23:45   #1597
Mafuss
Użytkownik Forum
 
Mafuss's Avatar
 
Data dołączenia: 12 06 2005
Lokacja: Wroclaw
Wiek: 18

Posty: 422
Imię: Mafuss
Mafuss ma numer GG 7990262 Send a message via Skype™ to Mafuss
Domyślny

E, to nie ma problemu. Dziś przegrałem, jakbym wygrał to by było 1400
__________________
Arsenal 4ever. i Tyle
Mafuss jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-03-2011, 12:55   #1598
_WrD_
Użytkownik Forum
 
_WrD_'s Avatar
 
Data dołączenia: 01 05 2007

Posty: 1,261
_WrD_ ma numer GG 5762125
Domyślny


Now that's what I call true skill!

Ostatnio edytowany przez _WrD_ - 06-03-2011 o 13:06.
_WrD_ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-03-2011, 13:10   #1599
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Czemu Void Staff? W przypadku, kiedy jedynym itemem na magic res jest BV i przeciwnicy mają resy w okolicach 70, lepszym wyborem jest flat magic pen, tak mi się wydaję, nie chcę mi się liczyć % wartości ;p
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-03-2011, 13:44   #1600
_WrD_
Użytkownik Forum
 
_WrD_'s Avatar
 
Data dołączenia: 01 05 2007

Posty: 1,261
_WrD_ ma numer GG 5762125
Domyślny

I tak zadawałem true damage, więc co to za różnica? Wcześniej miałem jeszcze Haunting Guise, ale wywaliłem i kupiłem Lich Bane.

Ostatnio edytowany przez _WrD_ - 06-03-2011 o 13:46.
_WrD_ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 4 (zarejestrowanych: 0, gości: 4)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 01:29.


Powered by vBulletin 3