Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów

Notki

Wydarzenia ze światów Na tym forum możesz porozmawiać o wszelkich ważnych wydarzeniach z Twojego serwera.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 13-02-2006, 23:40   #1
Obsidion
Guest
 

Posty: n/a
Pytanie War!!!

Długo czekalem aż ktoś sie zainteresuje tym tematem ale jak widac nikomu sie nie chcialo. Otóż Obsidia to serwer na którym po wygranej wojnie z Boomem panuje Next Generation ( znana tez z Kyry ). W ostatnich dniach zaszla jednak swoista rewolucja. Wiekszosc hlvl Polaków polaczylo swe sily i powstała nowa gildia - NEW Generation. Każdy na serwerze wie ze pomiedzy tymi dwoma zespolami jest widoczna niechec... zabijaja sie nawzajem choc wojna oficjalnie nie zostala ogloszona. Wiele Polakow ktorzy wycofali sie po tym jak Boom przegral powraca (m. in Lord Erus, Katmai i Yunichi)... wydaje sie ze Polacy rosna w sile. New Generation ma chyba troche klopotów. Kilku z nich odeszlo ( m.in Xarabek - hunted by Mannow, Myztiq tez wylecial - ?a wlasnie moze warto go miec po stronie polskiej ? ) czy jednak mimo to Polakom uda sie Next G. panowanie nad serwerem ? Co sie wtedy stanie ? Czy bedzie pokoj ( wiele Polakow oficiajnie oglaszalo ze sa przeciwko rasizmowi i PA ) ? Czas pokaze... czekam na opinie.

p.s jesli chodzi o fragi podawane sa rozne wyniki ktorymi chyba nie mozna sie narazie sugerowac .
  Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 14-02-2006, 08:14   #2
Gothican
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 06 2005
Lokacja: -=NSc=-

Posty: 113
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Paladin
Świat: Morgana
Poziom: 25
Skille: 62/40
Poziom mag.: 10
Gothican ma numer GG 8498037 Gothican ma login Tlenu onil100@tlen.pl
Domyślny

oby w takim razie NEW Generation wygralo
czas na zmiany next generation jest juz nudne wreszcie bedzie sie tam cos dzilo -.^
__________________
Morgana 4ever
Gothican jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-02-2006, 09:09   #3
Slyth
Użytkownik Forum
 
Slyth's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2005
Wiek: 34

Posty: 194
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Świat: Kyra
Slyth ma numer GG 8339652
Domyślny

"Wiele Polakow ktorzy wycofali sie po tym jak Boom przegral powraca (m. in Lord Erus, Katmai i Yunichi)..."
Lord Erus to szwed
a wojne i tak nasi przegrają to już 3 hehe a nawet 4 jeśli liczyć lord erus i jego gildia + boneshardy vs ng
Slyth jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-02-2006, 09:35   #4
pitt6ull
Użytkownik Forum
 
pitt6ull's Avatar
 
Data dołączenia: 02 10 2005
Lokacja: Głogów
Wiek: 44

Posty: 91
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Hurricanes
Świat: Morgana
Domyślny

Heh wojna bedzie bez wzgledu na wynik. Planuje po powrocie z delegacji zaplanowac mass logi na szwedow. Moze nie wygramy ale napewno popsujemy im skutecznie zabawe. Szkoda jedynie ze nie bede mogl karac moim charem (lobuzy mi go hakneli). Pozdro slyth ;] Juz niedlugo ekipa PG uderzy na nowszy server niza kyra;]
__________________
"Pamiętajcie, żaden głupi bękart nie wygrał żadnej wojny umierając za swój kraj, wojny można wygrać tylko zabijając innego głupiego bękarta za jego kraj."
George Smith Patton
pitt6ull jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-02-2006, 11:13   #5
majk
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 09 2005
Lokacja: Gdańsk
Wiek: 33

Posty: 118
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Obsidia
Domyślny

buahhaha jesli uwazacie ze new g. wygra to oj macie cos chyba z glowa
tak jak pokazaliscie inteligencje z poprzedniej wojny boob wygra wygra a co sie okazalo? to co zwykle NG rozdupilo boom

@pitt6ull popsujecie im zabawe? buahhah oni wlasnie tylko czekaja na wojny bo sie chlopaki nudza i musza kogos po ubjac
__________________
Trójmiasto jest Nasze,
Trójmiasto do Nas należy.
Nie damy nikomu, nikomu nie damy
Trójmiasto do Lechii należy!!
majk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-02-2006, 11:46   #6
Slyth
Użytkownik Forum
 
Slyth's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2005
Wiek: 34

Posty: 194
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Świat: Kyra
Slyth ma numer GG 8339652
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez majk
@pitt6ull popsujecie im zabawe? buahhah oni wlasnie tylko czekaja na wojny bo sie chlopaki nudza i musza kogos po ubjac
to sie lognij i daj im sie pozabijac omg

No szkoda tego Twojego konta Kala (((. Jak już przegracie wojenke chodzcie na Nebule pograć sobie 4 fun ) tam całkiem miło. A przecież o to biega żeby sobie pograć a nie po Power Gamerować )

Ostatnio edytowany przez Slyth - 14-02-2006 o 11:48.
Slyth jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-02-2006, 15:19   #7
Obsidion
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Kalamatrius a czy New nie moze sie dogadac z Myztiqem i Xarabkiem ? Oni pewnie beda chciali sie zemscic za wyrzucenie z gildii...
A tak po za tym to ludzie zorganizujcie sie. Kazdy ded New Generation jest zrobiony przez dwoch z Next. czy nie mozecie chodzic w grupkach... ??? !!! No jak jestescie slabsi to musicie prowadzic wojne podjazdowa...
czy tak naprawde trudno jest sie zebrac w 5 czy 6 i zaatakowac samotnego Next ??? Jezeli chcecie wygrac to sie postarajcie...
  Odpowiedz z Cytatem
stary 14-02-2006, 15:50   #8
pitt6ull
Użytkownik Forum
 
pitt6ull's Avatar
 
Data dołączenia: 02 10 2005
Lokacja: Głogów
Wiek: 44

Posty: 91
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Hurricanes
Świat: Morgana
Domyślny

Majk ja nie walczylem po stronie boom bo uwazalem ze maja kipska organizacje,teraz mam fajna grupke znajomych z ktorymi bedziemy robic masslogi. U nas nie bedzie nikt siedzial na obidii tylko na ts-ie i jak bedzie cynk do ataku to poprotu naraz sie wlogujemy. To zupelnie inny typ partyzantki
Nazgool niestety chodzi o PG bo na nebuli moze sie powtorzyc sytuacja z obsidi. Nie mam zamiaru byc czyims pieskiem. O nasze smierci sie nie bojcie, dla nas obsidia i tak jest skonczona (przynajmniej wiekszej czesci moich znajomych) o ile rzadzi na niej NG a tak przynajmniej sobie potrenujemy na nich taktyki (oczywiscie potrenujemy tez na otsie). Wygrana nie jest latwa ponieważ dużo dupowlazów się podłączylo do NG ale myśle że zabawa bedzie przednia

PS: Nazgool teraz to sobie moge zrobic gdzies PG bo od poniedziałku rzucam prace
__________________
"Pamiętajcie, żaden głupi bękart nie wygrał żadnej wojny umierając za swój kraj, wojny można wygrać tylko zabijając innego głupiego bękarta za jego kraj."
George Smith Patton
pitt6ull jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-02-2006, 16:53   #9
Mancubus
Użytkownik forum
 
Mancubus's Avatar
 
Data dołączenia: 29 09 2005
Lokacja: Głogów
Wiek: 44

Posty: 11
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: White Wolfs
Świat: Obsidia
Poziom: 50
Poziom mag.: 50
Domyślny

hehe ja sie tam nie znam, ktos powiedzial ze to wojna - nawet ktos sobie dodaje fragi na tibia.com -a ja to widze tak : po prostu NG zabija sobie pozostale hi-lev ktore dolaczaja sie do New Generation i chca odwetu na NextGenach.
Poniewaz oni maja duze levele otwata wojna to glupota (laczenie sie w 1 gildie, rozglaszanie o tym wszystkim itp.) Dlatego dla mnie to glupota. Liczy sie tylko zaskoczenie, masslogi, hacki, zdrady i podstepy - nie jest to zbyt piekne ale po wojnie nikt sie nie bedzie pytal jak do doszlo do zwyciestwa.
Zawsze bylem przeciw wojnie ale do czego doszlo przez glupote dzieciakow z NG rozzloscilo mnie. Zostalo jakies 200-300 osob na serwie, ktory jest stosunkowo mlody :[ Ci ktorzy nie mieli klopotow z NG odchodza przez low-resp na expowiskach.
Ja to widze tak - jezeli chcecie wojne zorganizujcie sie - i tak NG szykowalo sie do ataku wiec oni sa przygotowani.

Za tydzien i tak sie bedzie dzialo oj bedzie
Mancubus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-02-2006, 19:01   #10
Ssreb
Użytkownik Forum
 
Ssreb's Avatar
 
Data dołączenia: 14 02 2006
Lokacja: Braniewo

Posty: 48
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Anti NG
Świat: Obsidia
Ssreb ma numer GG 1319509
Oczko

Co do wojny to wydaje mi sie ze mozna ja wygrac. Owszem NG to mocna gildia ktora gra ze sobą juz wiele czasu, ale nie sa nie do pokonania. Tym razem nasza gildia, czyli N-G jest juz inna niz stare BOOM.Z tego co słyszalem ma do nas dolaczyc sporo osob i wojna zapowiada sie naprawde ciekawie. Narazie ng (low lvle typu Jaloz) wkurzaja sie bo my ciagle siedzimy w pz, robiac od czasu do czasu mass logi i czekajac na odpowiedni moment. Moim zdaniem narazie nie mamy zadnych szans w open battle...ale jezeli tylko dolaczy do nas Lord Erus ze swoimi ludzmi bedziemy gotowi. Mamy pieniadze,ludzi,zorganizowanie brakuje jeszcze tylko dobrego przywodcy ktorym mam nadzieje bedzie Erus.To tyle co wiem narazie o tej "wojnie" mam nadzieje ze wkoncu uda sie przejac obsidie choc i tak juz tam nie gram ale walcze dla kolegow ktorzy za wysoki lvl sa hunted od ng (gratz).
Ssreb jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-02-2006, 22:49   #11
Slyth
Użytkownik Forum
 
Slyth's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2005
Wiek: 34

Posty: 194
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Świat: Kyra
Slyth ma numer GG 8339652
Domyślny

ale rotfla zaliczyłem ) nie jestem nazgool, wręcz przeciwnie
dałeś dupy nieźle
Slyth jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-02-2006, 09:29   #12
pitt6ull
Użytkownik Forum
 
pitt6ull's Avatar
 
Data dołączenia: 02 10 2005
Lokacja: Głogów
Wiek: 44

Posty: 91
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Hurricanes
Świat: Morgana
Domyślny

No nie wazne ale na tsie u nas siedziałes z tego co pamietam, eh ciagle musicie miec inne xywy na tibia.pl niz na tibia.com
Co do lorda erusa to nie wiem jaki to dowodca jednak ja wiem ze z moimi ziomami bede robil wjazdy jedynie z wykorzystaniem team speaka, w CSie sie sprawdzalo , w pkowaniu w tibi tez to i na wojnie sie sprawdzi Bedzie fajna jatka ale tak jak mancu powiedzial to bedzie wojna w ktorej wystapi wiele zlych elementow (zdrady ,hacki itd. ) i nikt po wojnie nie bedzie w to wnikal (no może jedynie przegrani). Hacki zreszta kazdy czlowiek z malym rozumkiem wyjasni sobie uzywaniem cheatow (tak jakby to był jedyny sposób hacka).
__________________
"Pamiętajcie, żaden głupi bękart nie wygrał żadnej wojny umierając za swój kraj, wojny można wygrać tylko zabijając innego głupiego bękarta za jego kraj."
George Smith Patton
pitt6ull jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-02-2006, 11:36   #13
Slyth
Użytkownik Forum
 
Slyth's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2005
Wiek: 34

Posty: 194
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Świat: Kyra
Slyth ma numer GG 8339652
Domyślny

na TS też u was nie siedziałem PPPP jedynie w gildi
Slyth jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-02-2006, 14:04   #14
Nirvy
Użytkownik Forum
 
Nirvy's Avatar
 
Data dołączenia: 31 12 2005
Lokacja: Piła
Wiek: 32

Posty: 456
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Gildia: Thumbs up
Domyślny :p

Jest tak: za czasów boomu wszyscy mówili że wygra ponieważ ma dużo high lvli i duzo membersów... co sie okazał zaczęła się rozpadać tak samo będzie z new generation wy myślicie ze ng nie ma sprzymierzeńców? co z tego ze xarabek i myztiq wyszli z next gene? jak narazie ZDECYDOWANIE new gene przegrywa czemu? bo siedzi cały czas w domq a większość ng se spokojnie expi ponieważ wie że new gene boi się wyjść jestem pewien ,że się skończy na płaceniu i wychodzeniu z serva i przez ten występ next gene będzie bardziej nienawidziło polaków.
Nirvy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-02-2006, 16:25   #15
pitt6ull
Użytkownik Forum
 
pitt6ull's Avatar
 
Data dołączenia: 02 10 2005
Lokacja: Głogów
Wiek: 44

Posty: 91
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Hurricanes
Świat: Morgana
Domyślny

Nirvy a twoim zdaniem New generation powinno walczyc w open battle ?? Jest to totalna glupota , biorąc pod uwage różnice lvlowe, pozatym jak widzisz New G. sie dopiero organizuje, i narazie musi pozostac na atakach malych grupek. Nawet jesli przegramy nie ma to wiekszego znaczenia bo lepiej probowac cos zrobic i przegrac niz dostawac po dupie od panów szwedów bo maja humor na zabicie kogos. Zesztą jeszcze zobaczymy jak to bedzie, mamy pare ciekawych posuniec których NG się nie spodziewa i z pewnoscia ich zaskoczy.
__________________
"Pamiętajcie, żaden głupi bękart nie wygrał żadnej wojny umierając za swój kraj, wojny można wygrać tylko zabijając innego głupiego bękarta za jego kraj."
George Smith Patton
pitt6ull jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-02-2006, 17:01   #16
Obsidion
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

No wlasnie ... podstepem mozemy wygrac ta war... a nie w open battle.
Moze sprobujcie nakłonic inne gildie do wojny po naszej stronie ( jest przeciez wiele gildii ... nie tylko Next gen). Albo sprobujcie ich sklucic ( jakby Hetchachi byl po naszej stronie i cale Red Sun to by byl wielki + ). Mozecie tez pisac do GM zeby banowali gdy uwidzicie jak np red scull kiluje ...
Pomyslów jest wiele...
  Odpowiedz z Cytatem
stary 15-02-2006, 19:31   #17
Nirvy
Użytkownik Forum
 
Nirvy's Avatar
 
Data dołączenia: 31 12 2005
Lokacja: Piła
Wiek: 32

Posty: 456
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Gildia: Thumbs up
Domyślny xd

wątpie że red sun do was przyłączy ale looz po prostu mówie wam że nie wchodzi sie dwa razy do tej samej rzeki.Tak samo było z boomem a była lepsza sytuacja.

tak apropo...

19:29 You see Mentor de'Vrie (Level 82). He is a royal paladin. He is Disciple of the Next Generation. organizujecie sie? niestety next gene też -.-

Ostatnio edytowany przez Nirvy - 15-02-2006 o 19:32.
Nirvy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-02-2006, 13:10   #18
Obsidion
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Kto mi powie dlaczego Yaugardo wycofal sie z New Generation... ?
  Odpowiedz z Cytatem
stary 17-02-2006, 20:18   #19
Konzbi
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 10 2005
Lokacja: Legnica

Posty: 59
Imię: Konzbi
Profesja: Elder Druid
Gildia: Rambo Style
Świat: Obsidia
Poziom: 100
Poziom mag.: 64
Domyślny Czy ktoś idzie na new serva z Obsidii?? :)

Czy ktoś idzie na new serva z Obsidii??
Kala słyszałem ale podkreślam że slyszalem ze wolfiki ida na tego nowego serva?? Bo ja idę i spotkalem Algothina i Lorda Maviego i Ludu Scorpiona i wielu innych) Prosiłbym o wypowiedzenie się tu jak ktoś idzie na xerene
Powodzenia zyczę all znajomym z Obsidii
Cya Konzbi ^^
Konzbi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-02-2006, 23:24   #20
Obsidion
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Zostane... Obsidia jak by nie bylo nie jest zla.. przynajmniej dla mnie... Może warto spojrzeć na to z innej strony... ale Szwedzi nie sa tacy źli... Jak dotad kilka razy padlem ofiara pk czy jakiegos podstepu, noi niestety w 90% padlem ofiara Polaków ( mimo że dobrze wiedzieli ze równiez jestem Polakiem ), a nie Szwedów. nauczylo mnie to równiez tego ze w tej grze sie nie pomaga bo jak tu byc dobrym dla nowych kiedy okazje sie ze to podstep i zostajesz zabity przez 2 razy silniejszych od ciebie rodaków ??? Natomiast Szwed Szweda nie ruszy... chyba ze ma wyrazny ku temu powód
Obecnie mam wielu przyjaciol wsrod Szwedow i jak narazie nikt nie wbil mi noza w plecy....
  Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 07:55.


Powered by vBulletin 3