Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 13-06-2004, 16:31   #41
Igi
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 02 2004

Posty: 46
Domyślny

Jezu ale macie problemy, muj nauczycielz fizyki zawsze mówi
Cytuj:
Kto się wam każe uczyć
.
Ja sie ucze tylko na sprawdziany, reszte wiem z lekcji.I powiem więcej, cała filozofia w nauce to
Cytuj:
Wykuć, napisać, zapomnieć
. )
Igi jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 13-06-2004, 16:42   #42
majq
Użytkownik Forum
 
majq's Avatar
 
Data dołączenia: 03 06 2004
Lokacja: Piła
Wiek: 34

Posty: 131
majq ma numer GG 4002226
Domyślny

ci co powiedzieli ze nie trzeba sie uczyc to ich starsi chyba maja koncerny naftowe lub inne i sa ustawieni do konca zycia, oczywiscie ze trza sie uczyc
!!!
__________________
^...^

Wróciłam ... nie mam zamiaru kończyć
majq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-06-2004, 21:52   #43
noxlif
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 03 2004
Lokacja: Poznań
Wiek: 33

Posty: 116
noxlif ma numer GG 8745426
Domyślny

W sumie to poco nam np.:matematyka???? Jak raz się spytałem nauczycielki po co mi to się przyda w przyszłości. To ona odpowiedziała że jak np będe chciał sobie zrobić półkę w kształcie trójkąta to będe wiedział jak.....lololololol'z. Ale w sumie w przyszłości żeby znaleść pracę potrzeba dobrego wykształecenia itd. A wg mnie to Ci co się nie chcą uczyć, to trochę downy- pomyślecie-nie uczycie się-nie macie pracy-nie stać was na komputer-na internet-nie możeciecie grać w TIBIĘ lolki!!!.................Kur... rozpisałem się....
noxlif jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-06-2004, 09:50   #44
sir abaddon
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 06 2004

Posty: 56
sir abaddon ma numer GG 1361498
Domyślny

Przeciesz wszycy wiedza ze czeba sie uczyc rodzice ciebie niebeda ciagle utrzymywac
sir abaddon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-06-2004, 21:59   #45
Kpt. Meszkoni
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Heh! Fajnie Gonzo, nie uczysz się i potem lądujesz na ulicy ;[. Jak dla mnie taka przyszłość to bagno! Uczyć się trzeba! ;P

Pozdrawiam.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 20-06-2004, 15:11   #46
JołAsia
Użytkownik Forum
 
JołAsia's Avatar
 
Data dołączenia: 14 06 2004
Lokacja: Piła
Wiek: 34

Posty: 61
Domyślny

Moim zdaniem warto się uczyć bo:
-znając angielski łatwiej jest nam grać w Tibie
-gdy jesteśmy dobrze wykształceni to łatwiej nam jest znaleźć dobrą prace i zarobioną kasę przeznaczyć na buje życie towarzyskie
-poznajemy to co nas otacza, ładniej się wypowiadamy
-wykształceni ludzie są szanowani przez społeczeństwo
-możemy coś zrobić dla ludności (wynaleść fajną grę, lub szczepionkę na AIDS)
-nie zadajemy pytań typu "dlaczego liście są zielone"

No to chyba na tyle. Oczywiście powodów jest więcej Ja tam się uczyć nie lubie za bardzo, ale się staram żeby spełnić wszystkie wyżej wymienione punkty
JołAsia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-06-2004, 15:27   #47
Podpalacz
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 03 2004
Wiek: 40

Posty: 170
Domyślny

Cytuj:
1. Tracimy czas.
To sie nie ucz jak tak uwazasz. Ja uwazam inaczej, jakby to byla dla mnie strata czasu to po LO poszedlbym do woja a pozniej pod posredniak.

Cytuj:
2. Psujemy wzrok w nieodpowiednim oświetleniu.
Ucze sie i uczylem sie duzo. Nie zauwazylem zeby mi sie "zepsul" wzrok. Grajac w tibie 24h na dobe na pewno wiecej zepsujesz wzrok niz uczac sie 3-6h dziennie


Cytuj:
3. Marnujemy pieniądze na podęczniki.
W podstawowce i szkole sredniej zawsze kupowalem podreczniki od kumpli ze starszych lat a pozniej korzystalo z nich rodzenstwo. Teraz na studiach jak kupuje ksiazki to takie ktore przydadza mi sie nie tylko do szkoly. Jak cos mnie nie interesuje to szukam info na necie, zaliczam przedmiot i mam z glowy.

Cytuj:
4. Przez naukę, co za tym idzie brak czasu nie prowadzimy życia towarzyskiego co w potęgującym znaczeniu ma związek z rozwojem psycho-fizycznym dziecka w okresie dojrzewania w stopniu negatywnym.
Jakos nie zauwazylem w moim przypadku

Cytuj:
Nauka to pożeracz czasu!
Tibia tez





Pozdro
__________________
We are Podpalacz's
Podpalacz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-06-2004, 19:00   #48
Gloria
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 17 06 2004

Posty: 5
Domyślny

No prosto jak trza to trza ! Tylko byłoby fajnie gdyby nie było ocen tylko egzamin na koniec roku z każdego przedmiotu. Mniej stresu. Jak w Potterze
Gloria jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-08-2004, 20:42   #49
Dranit II
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Ludzie jak możecie mowić ze nauka jest niepotrzebna ??!!!!!!!!Przeciez gdybysmy nie mieli na przyklad jezyka angielkiego w szkole to by przeciez duzo trudniej w tibie gralo!!!!!!!!!A poza tym jesli chce ktos z was byc takim popychadłem w życiu, to nie stoje na przeszkodzie ale moim zdaniem nie ma nic gorszego od bycia takim wlasnie Glupolem który grzebie po smietnikach!!!!!!!!!!!!!!!!!!I jeszcze poza tymprzyjdzie taki czas kiedy tibia wam sie znudzi i nie bedziecie mieli nic innego do roboty a wtedy na doszktałcanie sie jest juz troche za późno..... Ps: Moze i nie jestem jakim geniuszem ale nigdy nie powiem ze jestem nieudaczniekiem i ze nic w zyciu nie wychodzi tylko gra w tibie ten kto tak mysli jest na pewno bardzo poje****!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Możecie se myslec ze ja jestem jakis laluś ale nie chce w przyszłosi wykonywac zawody typu szambiarz, smieciarz albo inne gowno!!!!!!!!!!!!!
  Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 17:41.


Powered by vBulletin 3