Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 25-06-2007, 23:15   #41
Nikast Shynix
Użytkownik Forum
 
Nikast Shynix's Avatar
 
Data dołączenia: 01 01 2006
Lokacja: Płock

Posty: 646
Stan: Na Emeryturze
Adres Jabbera do Nikast Shynix
Domyślny

To to państwo sprzedaje? Zawsze myślałem, że to prywatne...

@down: A no faktycznie...
__________________
Wpadłem na chwilę



Ostatnio edytowany przez Nikast Shynix - 25-06-2007 o 23:21.
Nikast Shynix jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 25-06-2007, 23:19   #42
Ciufcia
Użytkownik Forum
 
Ciufcia's Avatar
 
Data dołączenia: 22 01 2006
Lokacja: KrainaNibyNiby

Posty: 252
Profesja: Rookstayer
Świat: Eternia
Skille: 26 fist
Domyślny

@up

A państwo sciąga 1/3 ceny jako akcyze.
__________________






Ciufcia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-06-2007, 23:37   #43
Vekegi
Użytkownik Forum
 
Vekegi's Avatar
 
Data dołączenia: 31 12 2004
Lokacja: Bełchatów/"...W państwie pełnym nienawiści..."
Wiek: 32

Posty: 716
Stan: Niegrający
Świat: Kyra
Domyślny

gdyby dragi zalegalizowane (bynajmniej te lekkie), to ludzi by do tego nie ciągneło, bo nie jest to zakazane ; ]
__________________
Łza na ślipiach, nie przerwie niczego i tak 247
Nad czaszkami groźby, być złym czy dobrym?
Zero pytań, wątpisz ? Strach tonie w liczbach
One odbite w źrenicach, a świat upadły w mitach
Zamiast powstać w krytykach czynów,
kreuje co dnia lepszych skurwysynów
Od siebie minimum by z dumą się nie rozstać 2005
Realia Made in Polska
Vekegi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-06-2007, 23:52   #44
Dan the Automator
Dobo Srobo
 
Data dołączenia: 23 07 2003

Posty: 2,368
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez kamosblue Pokaż post
rofl.

takze alkohol i tyton niech s*******a z polek sklepowych.

te 2 ogolnodostepne uzywki bardziej uzalezniaja niz ganja.
Znane jest Ci słowo "konsekwencja"?

Pytania klucze:
Czy legalizacja alkoholu przyczyniła się do pogorszenia jego jakości, zwiększenia szkodliwości?
Czy legalizacja alkoholu zwiększyła tzn "czarny rynek" (punkt klucz - prohibicja w USA)
Czy to że papierosy są legalne jakkolwiek wpływa na twoją decyzje o sięgnięciu poń?
Czy fakt że marihuana jest "nielegalna" jakkolwiek wpłynął na twoją decyzje o sięgnięciu po nią?
Czy fakt, że od zalegalizowania marihuany w Holandii jej roczne "użycie" spada, jest dla Ciebie niezwykły?
Czy człowiek powinien mieć prawo do SAMOdestrukcji?
So sądzisz o haśle "Wolność i Odpowiedzialność"?

Ostatnio edytowany przez Dan the Automator - 25-06-2007 o 23:58.
Dan the Automator jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-06-2007, 23:56   #45
Scream
Użytkownik Forum
 
Scream's Avatar
 
Data dołączenia: 30 07 2004
Lokacja: who cares.....?
Wiek: 35

Posty: 1,112
Stan: Niegrający
Profesja: Master Sorcerer
Świat: tu i tam
Poziom mag.: wy
Scream ma numer GG 9478893
Domyślny

ludzie sa glupi i nie wiedza co dla nich dobre, wiec ktos z gory powinien to ustalac. no ale jesli juz pozwalamy na alkochol - marichuana rowniez nie powinna byc uwazana za wytwor szatana.
__________________


kliknij pana garrisona!

Scream jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-06-2007, 00:01   #46
Dan the Automator
Dobo Srobo
 
Data dołączenia: 23 07 2003

Posty: 2,368
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Scream Pokaż post
ludzie sa glupi i nie wiedza co dla nich dobre, wiec ktos z gory powinien to ustalac. no ale jesli juz pozwalamy na alkochol - marichuana rowniez nie powinna byc uwazana za wytwor szatana.
Ojej, a jak ktoś z "góry" ustala jakie książki są dobre do czytania, jakie poglądy są dobre do wygłaszania, jakie zespoły są dobre do słuchania i jaka religia jest dobra do wierzenia - to jest awantura i hałas.
Dan the Automator jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-06-2007, 00:15   #47
Exodus
Użytkownik Forum
 
Exodus's Avatar
 
Data dołączenia: 14 02 2005
Lokacja: Bolesławiec
Wiek: 35

Posty: 1,577
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

W sumie to czy bedzie to legalne to nie ma wielkiego znaczenia , gdyz kazdy kto chce moze po narkotyki siegnac bez wiekszego problemu.Ale coz ich jakosc pozostawia wiele do zyczenia ,wiec jest to prawdopodobne ze niektorzy siegna po 'towar' ktory bedzie lepszej jakosci.(o ile bedzie)
Exodus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-06-2007, 00:48   #48
Arrivald
Użytkownik Forum
 
Arrivald's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2004
Lokacja: Kraków
Wiek: 33

Posty: 504
Imię: Arrivald
Profesja: Paladin
Gildia: Underworld
Świat: Danubia
Poziom: 65
Skille: 85/60
Poziom mag.: 16
Arrivald ma numer GG 3371812
Domyślny

Heh, smieszne sa wypowiedzi: jestem przeciwko legalizjacji, bo ci co chca zaplic i tak zdobeda sobie trawke nielegalnie. Ale co z tego, skoro moga isc za to siedziec? :/ Chodzi o to, zeby osoba palaca marihuane mogla czuc sie bezpiecznie.
__________________
"There's no pride to be found when you follow sheep around."

Ostatnio edytowany przez Arrivald - 26-06-2007 o 00:50.
Arrivald jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-06-2007, 00:52   #49
DRoN
Użytkownik Forum
 
DRoN's Avatar
 
Data dołączenia: 02 08 2005
Lokacja: Przasnysz
Wiek: 33

Posty: 970
Domyślny

Kto chce zapalić i tak zapali, prawda?
Więc po co to legalizować? Jest dobrze dla jaraczy, bo jakoś sobie radzą.

Co do budżetu państwa, to są państwa bogatsze od Polski i jakoś nie ma w nich zalegalizowanych narkotyków. A jak bardzo państwo chce napchać sobie kieszenie kosztem ludzi, to najlepiej niech zrobią kilka łapanek i rozpoczną handel niewolnikami. Darmowa kasa chodzi po ulicach miast - woła Tusk - Zalegalizujmy niewolnictwo.

Co do papierosów - racja, są gorsze i bardziej śmierdzą od maryśki, ale to nie powód, żeby zaraz wszystko "lepsze" od fajków legalizować. Skoro często słyszę jak trąbią, że politycy kradną, to dlaczego ja mamy nie kraść na mniejszą skalę?
I do fajków wychodzi fajny przepis. Będzie całkowity zakaz palenia w miejscach publicznych i jestem za.
"Całkowitego zakazu sprzedaży i palenia tytoniu w naszym kraju chce co czwarty Polak, a większość z nas pragnie, aby papierosy wolno było palić tylko u siebie w domu - pisze "Rzeczpospolita"."
Więc można to traktować tak, jak ćpanie maryśki w ukryciu.

Co do alkoholu, to w mniejszych ilościach jest mało szkodliwy i ciężej się uzależnić, ale bym nie płakał, gdyby nawet na moją osiemnastkę wypuścili całkowity zakaz sprzedaży i picia alkoholu gdziekolwiek na świecie.

@ up
Ale nie widzisz, że palą głównie elo-ziomki, a jeśli to zalegalizują, to gdzie tu miejsce na adrenalinkę i jakieś rytualne jaranko w grupie w konspiracji przed światem?

Ostatnio edytowany przez DRoN - 26-06-2007 o 00:54.
DRoN jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-06-2007, 00:57   #50
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Arrivald Pokaż post
Ale co z tego, skoro moga isc za to siedziec? :/
1.
Za wypicie tudziez noszenie flaszki wodki nic ci nie zrobia. Za pare gramow, ktore, jednorazowo, sa znacznie mniej szkodliwe niz 0,5 - 1 czystej ( po ktorej mozna np prowadzic samochod, obic taksowkarza badz zdemolowac dworzec ) juz ci nie odpuszcza. Zelazna niekonsekwencja.

2.
Legalizacja = posiadanie nie jest zakazane = unikamy kuriozalnej sytuacji gdy karze sie osobe za posiadanie, nawet nie handel lub promocje.



Podtrzymuje swoje zdanie, ze w dojrzalym, wyksztalconym i swiadomym spoleczenstwie jest miejsce na tolerowanie dowolnych pogladow jak rowniez swiadome uzywanie srodkow odurzajacych. Niestety, do takiego modelu jest nam bardzo daleko.
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-06-2007, 01:07   #51
DRoN
Użytkownik Forum
 
DRoN's Avatar
 
Data dołączenia: 02 08 2005
Lokacja: Przasnysz
Wiek: 33

Posty: 970
Domyślny

Cytuj:
Za wypicie tudziez noszenie flaszki wodki nic ci nie zrobia.
Wina kultury europejskiej. Ten narkotyk jest zbyt przereklamowany i tolerowany.

Cytuj:
Podtrzymuje swoje zdanie, ze w dojrzalym, wyksztalconym i swiadomym spoleczenstwie jest miejsce na tolerowanie dowolnych pogladow jak rowniez swiadome uzywanie srodkow odurzajacych. Niestety, do takiego modelu jest nam bardzo daleko.
Ja zaś uważam, że w dojrzałym, wykształconym i świadomym społeczeństwie jest miejsce na tolerowanie (niecałkiem) dowolnych poglądów, ale nie istnieje żadna potrzeba używania jakichkolwiek środków odurzających i pozornej ucieczki od życia.
DRoN jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-06-2007, 02:34   #52
JUNIR
Zbanowany
 
JUNIR's Avatar
 
Data dołączenia: 31 10 2005
Lokacja: Jak najdalej od ciebie

Posty: 247
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Harmonia
Poziom: 150
Skille: 96/75
Poziom mag.: 23
Domyślny

Cytuj:
ale nie istnieje żadna potrzeba używania jakichkolwiek środków odurzających i pozornej ucieczki od życia.
Alkohol powoduje o wiele wiecej złego niż marihuana, a nie jest ucieczką od życia ?

Ja jestem w 100% za legalizacja, bo co w tym złego ? ktoś lubi piwo ja wole sobie zapalić. Jak idziesz przez ulice i widzisz że ktoś sie drze troche bełkoce etc to wiesz ze jest naje**ny, a jak idziesz ulicą i widzisz że ktoś idzie smieje sie etc tzn ze jest zapruty

Co jest gorsze ? agresja do wszystkiego co sie napotka (alko) czy głupi śmiech z niewiadomo jakiego powodu (ziółko) A co jest legalne ?

BTW

Jak można być tak głupim i oceniać coś czego sie nie zna ? jak piszesz że to uciekczka od życia tzn że miałeś z tym problemy, jeśli nigdy nie bakałeś to po co wogóle gadasz o czymś o czym nie masz pojęcia ? Skad wiesz dlaczego ludzia to pala ? z ksiązek...? z tv...? jak masz wiedze tylko teoretyczną (na dodatek błędną) i z góry oceniasz że ktoś pali bo chce uciec od problemów to mi ciebie szkoda

Piwko można wypić dla relaxu ale zapalić juz nie

A może wogóle zabronić ludzią pić, palić i oddychać ?

Ostatnio edytowany przez JUNIR - 26-06-2007 o 02:37.
JUNIR jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-06-2007, 03:00   #53
Doom Terror
Zbanowany
 
Doom Terror's Avatar
 
Data dołączenia: 08 04 2006
Lokacja: Kalisz
Wiek: 33

Posty: 716
Imię: Fayter
Profesja: Elite Knight
Świat: Rzyduf
Poziom: >_<
Skille: 85+/84+
Poziom mag.: 7
Doom Terror ma numer GG 9161169
Domyślny

moj brat byl poltora roku w monarze i gowno mu to dalo,pracy nie moze zdobyc przez brak kwalifikacji,ktorych to nie ma wlasnie przez to co chcecie zalegalizowac,nie wiem skad koluje teraz hajs na jaranie,zapewne kradnie,to chcesz zalegalizowac kolego? wszyscy jestescie tacy zajebiscie cwani dopoki nikogo bliskiego to nie wciagnie na powaznie,dopoki nie bedziesz musial zarobic na to jaranie,a jak nie bedziesz mogl zarobic to bedziesz lazil na drugim koncu miasta i wypatrywal gowniarzy z komorkami ... mowie na podstawie wielu moich znajomych,mojego brata

up* nie podawaj samych skrajnosci ze kto sie "upije'' to bedzie bil wszystkich co napotka... rownie dobrze moge powiedziec ze wszyscy co sie zjaraja wyskocza przez okno co bedzie konrketna sciema,alkho przynajmniej nie ryje glowy,zreszta kto chce to i tak bedzie jaral,z tym zebyscie nie skonczyli jak Bobson,Magik(...) ta lista jest dluga (nie musicie podawac listy tych ktorzy zgineli w wypadkach bo to przez glupote)

Ostatnio edytowany przez Doom Terror - 26-06-2007 o 03:06.
Doom Terror jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-06-2007, 06:25   #54
Ciufcia
Użytkownik Forum
 
Ciufcia's Avatar
 
Data dołączenia: 22 01 2006
Lokacja: KrainaNibyNiby

Posty: 252
Profesja: Rookstayer
Świat: Eternia
Skille: 26 fist
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez DRoN Pokaż post
Kto chce zapalić i tak zapali, prawda?
Więc po co to legalizować? Jest dobrze dla jaraczy, bo jakoś sobie radzą.
Legalizować po to żebyśmy nie musieli się chować po jakichś krzakach/domach żeby sobie zapalić i nie bać się cały czas, że nas szmaty zgarną. żule jakoś sobie mogą pić wino. I to pod monopolowym. A nikt z tego forum nie wmówi mi że marihuana na dłuższą metę jest bardziej szkodliwa niż ów trunek.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Doom Terror Pokaż post
wszyscy jestescie tacy zajebiscie cwani dopoki nikogo bliskiego to nie wciagnie na powaznie,dopoki nie bedziesz musial zarobic na to jaranie,a jak nie bedziesz mogl zarobic to bedziesz lazil na drugim koncu miasta i wypatrywal gowniarzy z komorkami ... mowie na podstawie wielu moich znajomych,mojego brata
Jak twój brat się powstrzymać to już nie nasz problem. Wystarczy trochę pomyśleć, a nie jarać codziennie.
__________________







Ostatnio edytowany przez Ciufcia - 26-06-2007 o 06:27.
Ciufcia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-06-2007, 10:32   #55
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Doom Terror Pokaż post
mowie na podstawie wielu moich znajomych,mojego brata
fajnych masz znajomych.

Moi znajomi jaraja i koncza studia z dyplomami inzynierskimi, robia za 5k/ miech i utrzymuja rodziny.
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-06-2007, 11:00   #56
Wald_Kerius
eX Moderator
 
Wald_Kerius's Avatar
 
Data dołączenia: 07 08 2005
Lokacja: www.tibiaspy.com
Wpisy bloga: 2

Posty: 847
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Secura
Poziom: 170
Skille: 96/75
Poziom mag.: 23
Domyślny

Legalizacji TAK, ale tylko jak się zacznie stosować zakaz palenia czy to papierosów, czy też zielska w miejscach publicznych. Ja nie pale i mi to przeszkadza, gdy ktoś przy mnie w restauracji pali fajke, a ja np. wcinam obiad. Nie daj borze jak wpadnie jakaś zorganizowana grupa paląca zielsko... cała restauracja zbuchana
__________________

Nowa strona o Tibii w profesjonalnym wydaniu


Mój temat ze zdjęciami



Pacc Secura - 400k. Wiadomość do Wald Kerius - Secura/Ankrahmun (list).
Wald_Kerius jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-06-2007, 11:54   #57
Thero
Użytkownik Forum
 
Thero's Avatar
 
Data dołączenia: 30 12 2004

Posty: 2,105
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vil Pokaż post
Moi znajomi jaraja i koncza studia z dyplomami inzynierskimi, robia za 5k/ miech i utrzymuja rodziny.
Tak, i ani w twoim przypadku, ani w przypadku Doom Terrora marihuana nie jest przyczyną debilizmu/rozsądku.
Ile można do pustych łbów wbijać, że to nie narkotyki zabijają, ino ludzka głupota? Dopóki ktoś zna jakiegoś dupka, który jest zbyt dużym frajerem żeby przeżyć dobrze życie uważa się za tego "oświeconego".
Thero jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-06-2007, 12:10   #58
Caer
Użytkownik Forum
 
Caer's Avatar
 
Data dołączenia: 15 01 2005
Lokacja: Łódź

Posty: 967
Caer ma numer GG 6319946
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Doom terror
up* nie podawaj samych skrajnosci ze kto sie "upije'' to bedzie bil wszystkich co napotka...
Bądź konsekwentny i sam nie podawaj samych skrajności. To, że twój brat i twoi znajomi nie mają wyobraźni i doprowadzili się do takiego stanu (fajne towarzystwo masz, tak swoją drogą), nie znaczy, że wszyscy są tak głupi.

Mam paru znajomych, którzy jarają już od dłuższego czasu, nie mają "zrytych głów", nie kradną, ani nie kombinują co zrobić, aby zarobić na kolejnego grama.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Doom terror
alkho przynajmniej nie ryje glowy
A jaką piękną wątrobę potem masz. I ogólnie pięknie wyniszczony organizm.
__________________
Follower of the Flying Spaghetti Monster.
Proud Pastafari.
Caer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-06-2007, 13:06   #59
swoosh.
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

W sumie sama nazwa tej partii, po przestawieniu daje LSD, czyli kwasa
Ja jestem za legalizacja, Marihuana i LSD niszczy organizm wiele mniej niż alkohol, czy papierosy.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 26-06-2007, 13:13   #60
SzlafRok
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 11 06 2007

Posty: 20
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Scream Pokaż post
ludzie sa glupi i nie wiedza co dla nich dobre, wiec ktos z gory powinien to ustalac. no ale jesli juz pozwalamy na alkochol - marichuana rowniez nie powinna byc uwazana za wytwor szatana.
co do satanizmu to sobe poczytaj bo ten text z szatanem to pasuje do mocherowej armi ,reszta się zgadza
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dobo Pokaż post
Znane jest Ci słowo "konsekwencja"?

Pytania klucze:
Czy legalizacja alkoholu przyczyniła się do pogorszenia jego jakości, zwiększenia szkodliwości?
Czy legalizacja alkoholu zwiększyła tzn "czarny rynek" (punkt klucz - prohibicja w USA)
Czy to że papierosy są legalne jakkolwiek wpływa na twoją decyzje o sięgnięciu poń?
Czy fakt że marihuana jest "nielegalna" jakkolwiek wpłynął na twoją decyzje o sięgnięciu po nią?
Czy fakt, że od zalegalizowania marihuany w Holandii jej roczne "użycie" spada, jest dla Ciebie niezwykły?
Czy człowiek powinien mieć prawo do SAMOdestrukcji?
So sądzisz o haśle "Wolność i Odpowiedzialność"?
1. Nie słabszy się zrobił
2. Odwrotnie
3. Nie to nie dla mnie zdaje mi się jak bym popioł żuł
4. Nie
4. Tak ? Jego ciało Jak innych niezabije to może rozjechać samego siebie
DRoN
Cytuj:
Kto chce zapalić i tak zapali, prawda?
- nie
Cytuj:
Więc po co to legalizować? Jest dobrze dla jaraczy, bo jakoś sobie radzą.
A potem do kicia ba nawet mam fajny text ale niemoge przypomnieć sobie

Cytuj:
Co do budżetu państwa, to są państwa bogatsze od Polski i jakoś nie ma w nich zalegalizowanych narkotyków.
tia gdyby niedebilstwo hamstwo itp
Cytuj:
A jak bardzo państwo chce napchać sobie kieszenie kosztem ludzi, to najlepiej niech zrobią kilka łapanek i rozpoczną handel niewolnikami. Darmowa kasa chodzi po ulicach miast - woła Tusk - Zalegalizujmy niewolnictwo.
haha ?
Cytuj:
I do fajków wychodzi fajny przepis. Będzie całkowity zakaz palenia w miejscach publicznych i jestem za.
"Całkowitego zakazu sprzedaży i palenia tytoniu w naszym kraju chce co czwarty Polak, a większość z nas pragnie, aby papierosy wolno było palić tylko u siebie w domu - pisze "Rzeczpospolita"."
Więc można to traktować tak, jak ćpanie maryśki w ukryciu.
- no to mamy 2 maryche ....
Cytuj:
Ale nie widzisz, że palą głównie elo-ziomki, a jeśli to zalegalizują, to gdzie tu miejsce na adrenalinkę i jakieś rytualne jaranko w grupie w konspiracji przed światem?
- no i git wkoncu oto chodzi legalne mniej ciągnie jak z Adamem i Ewą same +
SzlafRok jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 10:31.


Powered by vBulletin 3