Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 21-08-2008, 14:16   #1
Sapthor
Użytkownik Forum
 
Sapthor's Avatar
 
Data dołączenia: 04 06 2008
Lokacja: Gdynia

Posty: 46
Stan: Na Emeryturze
Imię: Sapthor
Profesja: Elite Knight
Świat: Azura
Poziom: 75+
Poziom mag.: 6+
Sapthor ma numer GG 7257752
Domyślny Wojsko Polskie!!!

Witam!!!

Chodzę do 3 gim. i Niedługo(za rok) wychodzę z Gimnazjum i chciałbym iść do jakiejś Szkoły Oficerskiej
Najlepiej Sił Lądowych we Wrocławiu, lecz nie wiem czy byłby tam dla mnie odpowiedni wydział,
ponieważ interesuję się bardziej Wydziałem Sił Lądowych strzelanie itd. niż Marynarka Wojenną.
Mieszkam w Gdyni(Woj. Pomorskie) . Niedaleko(to same miasto mam Do Akademii Marynarki Wojennej, lecz Ona mnie nie kręci, Osoby które mniej więcej orientują się w tych kierunkach , proszę o pomoc w Wybraniu Wydziału itd



Szkoły, Wydziały jakie mnie interesują:

- Wyższa Szkoła Oficerska Sił Powietrznych w Dęblinie

Wydział: Lotnictwa
Specjalizacja: pilotaż samolotów i śmigłowców, nawigacja lotnicza
Kryteria przyjęć: test matematyczno - fizyczny, test z j. obcego; wychowanie fizyczne - biegi na 100 i 1000m, pływanie (50m), podciąganie się na drążku, a dla kandydatów na kierunek pilotażu dodatkowo - bieg na 60m, skłony z leżenia w czasie 1 min., przewroty łączone w przód i w tył; rozmowa kwalifikacyjna



- Wyższa Szkoła Oficerska im. Tadeusza Kościuszki we Wrocławiu

Wydział: Wojsk Zmechanizowanych
Specjalizacja: kierunek: zarządzanie i marketing; specjalność: dowodzenie pododdziałami wojsk zmechanizowanych, dowodzenie pododdziałami wojsk rozpoznawczych
Kryteria przyjęć: sprawdzian z wychowania fizycznego- biegi na 100 i 1000m, pływanie, podciąganie się na drążku (dla dziewcząt bieg na 100 i 800m, rzut piłką lekarską i pływanie); egzamin pisemny: matematyka, j. obcy, indywidualna rozmowa kwalifikacyjna


Wydział: Inżynierii Wojskowej
Specjalizacja: kierunek: budownictwo; specjalność: budowa dróg i mostów
Kryteria przyjęć: sprawdzian z wychowania fizycznego- biegi na 100 i 1000m, pływanie, podciąganie się na drążku (dla dziewcząt bieg na 100 i 800m, rzut piłką lekarską i pływanie); egzamin pisemny: matematyka, j. obcy, indywidualna rozmowa kwalifikacyjna

Wydział: Obrony Przeciwlotniczej
Specjalizacja: kierunek: chemia; specjalność: analiza instrumentalna
Kryteria przyjęć: sprawdzian z wychowania fizycznego- biegi na 100 i 1000m, pływanie, podciąganie się na drążku (dla dziewcząt bieg na 100 i 800m, rzut piłką lekarską i pływanie); egzamin pisemny: matematyka, j. obcy, indywidualna rozmowa kwalifikacyjna
__________________
23:12 You advenced in chair fighting.
Sapthor jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 21-08-2008, 14:34   #2
Davido16
Użytkownik Forum
 
Davido16's Avatar
 
Data dołączenia: 02 02 2007
Lokacja: Toruń
Wiek: 29

Posty: 568
Stan: Na Emeryturze
Davido16 ma numer GG 6040279 Davido16 ma login Tlenu davido16@o2.pl
Domyślny

Co do Dęblina to poczekaj na Korektora, ale chyba ma bana xd
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mystlich
P.S. Bardzo ładne piszę opowieści i ładnie maluję.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ten_Obok
Osobiście myślę że Tibia traci swój urok. Jak grałem rok temu w listopadzie to aż mi stawał. Teraz jakoś mniej ;/
Davido16 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-08-2008, 14:39   #3
Grue
Użytkownik Forum
 
Grue's Avatar
 
Data dołączenia: 16 06 2005
Lokacja: Poznań - Rataje
Wiek: 37

Posty: 886
Grue ma numer GG 8009267
Domyślny

Zmechanizowana zawsze i na zawsze. Pchaj sie do zmechu, a dobrze na tym wyjdziesz xD

A pozatym zeby isc do szkoly oficerskiej trzeba skonczc srednia, wiec do roboty chlopie ;d
__________________
<Take a look inside my head, do you see how I feel, 'cos I'm a freak dirty rocker with sex appeal, 'cos I will take your drugs, and I'll get you high, 'cos I'm a freak dirty rocker, and i'll make you fly>

-- Mitsubishi Eclipse Klub Polska --
www.eclipse.net.pl


Grue jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-08-2008, 14:47   #4
Sapthor
Użytkownik Forum
 
Sapthor's Avatar
 
Data dołączenia: 04 06 2008
Lokacja: Gdynia

Posty: 46
Stan: Na Emeryturze
Imię: Sapthor
Profesja: Elite Knight
Świat: Azura
Poziom: 75+
Poziom mag.: 6+
Sapthor ma numer GG 7257752
Domyślny

Tak lecz gdybym chciał iśc do zmechanizowanego wybrałbym coś w stylu Mechanika(w Gdyni Taka jest)
__________________
23:12 You advenced in chair fighting.
Sapthor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-08-2008, 14:47   #5
Voon
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 07 2006

Posty: 1,303
Voon ma numer GG 1528304
Domyślny

Ewentualnie inżynierka.

Btw, Gru, ile zarabia taki starszy szeregowy? Zawsze mnie to interesowało.

@
davido:
Korek ma perma.
Voon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-08-2008, 14:57   #6
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sapthor Pokaż post
Witam!!!
Chodzę do 3 gim. i Niedługo(za rok) wychodzę z Gimnazjum i chciałbym iść do jakiejś Szkoły Oficerskiej

- Wyższa Szkoła Oficerska im. Tadeusza Kościuszki we Wrocławiu

Wydział: Wojsk Zmechanizowanych
Specjalizacja: kierunek: zarządzanie i marketing; specjalność: dowodzenie pododdziałami wojsk zmechanizowanych, dowodzenie pododdziałami wojsk rozpoznawczych
Kryteria przyjęć: sprawdzian z wychowania fizycznego- biegi na 100 i 1000m, pływanie, podciąganie się na drążku (dla dziewcząt bieg na 100 i 800m, rzut piłką lekarską i pływanie); egzamin pisemny: matematyka, j. obcy, indywidualna rozmowa kwalifikacyjna
Jak sama nazwa wskazuje, jest to szkola wyzsza, a nie srednia, wiec teraz nijak sie nie dostaniesz do niej. Dla ciebie sa 2 wyjscia - pierwszy sposob to dostac sie do dobrego LO (albo po prostu innej dobrej szkoly), zakuwac matme i angielski, oba przedmioty zdac dobrze na maturze na poziomie rozszerzonym, a w miedzyczasie cwiczyc wymagane dyscypliny (gdzies czytalem, ze w tym roku brali od 60%+ mozliwych do zdobycia punktow). Drugim sposobem jest wygranie olimpiady np z matematyki i zlozenie papierow na tej uczelni. Jesli dobrze pamietam, w tej szkole masz 4 glowne kierunki - dowodztwo, mechanika, szkolenie saperskie i chemiczne.
__________________
Nieaktywny.
Ashlon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-08-2008, 15:22   #7
Tovob Lard
Użytkownik Forum
 
Tovob Lard's Avatar
 
Data dołączenia: 21 01 2006
Wiek: 34

Posty: 295
Domyślny

Ja sie dostałem do wso wroc, za 7 dni zaczynam nauke
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ashlon Pokaż post
Jak sama nazwa wskazuje, jest to szkola wyzsza, a nie srednia, wiec teraz nijak sie nie dostaniesz do niej. Dla ciebie sa 2 wyjscia - pierwszy sposob to dostac sie do dobrego LO (albo po prostu innej dobrej szkoly), zakuwac matme i angielski, oba przedmioty zdac dobrze na maturze na poziomie rozszerzonym, a w miedzyczasie cwiczyc wymagane dyscypliny (gdzies czytalem, ze w tym roku brali od 60%+ mozliwych do zdobycia punktow). Drugim sposobem jest wygranie olimpiady np z matematyki i zlozenie papierow na tej uczelni. Jesli dobrze pamietam, w tej szkole masz 4 glowne kierunki - dowodztwo, mechanika, szkolenie saperskie i chemiczne.
na podstawowym mozna tez zdawac, o tych 60% to nieprawda, w tym roku bylo 3-4 osoby na 1 miejsce, w tamtym roku bylo mniej, wiec kazdy rok rekrutacyjny to niespodzianka.
Cytuj:
Wyższa Szkoła Oficerska im. Tadeusza Kościuszki we Wrocławiu

Wydział: Wojsk Zmechanizowanych
Specjalizacja: kierunek: zarządzanie i marketing; specjalność: dowodzenie pododdziałami wojsk zmechanizowanych, dowodzenie pododdziałami wojsk rozpoznawczych
Kryteria przyjęć: sprawdzian z wychowania fizycznego- biegi na 100 i 1000m, pływanie, podciąganie się na drążku (dla dziewcząt bieg na 100 i 800m, rzut piłką lekarską i pływanie); egzamin pisemny: matematyka, j. obcy, indywidualna rozmowa kwalifikacyjna
zdajesz nowa mature nie masz zadnych egzaminow pisemnych wewnetrznych, pływania nie ma wiec nie wiem skad to wytrzasnales biegu na 100m nie ma jest tylko 10x10.
Pamietaj ze do wso wroc jeszcze trzeba przejsc badania lekarskie, zreszta do kazdej szkoly wojskowej, w moim przypadku bylo to : badanie krwii, psycholog, psychiatra, ortopeda, internista, laryngolog, ekg, psychotesty

Swoją drogą jeszcze conajmniej 4 lata przed tobą [3gim, 1,2,3 liceum]

Ostatnio edytowany przez Tovob Lard - 21-08-2008 o 15:42.
Tovob Lard jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-08-2008, 16:09   #8
.Matrik.
Użytkownik Forum
 
.Matrik.'s Avatar
 
Data dołączenia: 24 01 2007

Posty: 1,438
Domyślny

Cytuj:
Do Akademii Marynarki Wojennej, lecz Ona mnie nie kręci, Osoby które mniej więcej
Mam Wrażenie, Że Do Wojska Chcesz Iść Nie Tylko Ze Względu Na Zamiłowanie Do Broni.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mystlich Pokaż post
Tomek poszedł do centrum po upragnioną wódkę gdy nagle wpadł do zapaści
.Matrik. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-08-2008, 18:04   #9
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tovob Lard Pokaż post
na podstawowym mozna tez zdawac, o tych 60% to nieprawda, w tym roku bylo 3-4 osoby na 1 miejsce, w tamtym roku bylo mniej, wiec kazdy rok rekrutacyjny to niespodzianka.
O, to sie zdziwilem, bo slyszalem, ze w tym roku trudno bylo sie tam dostac, a widze, ze jednak nie bylo tak ciezko
__________________
Nieaktywny.
Ashlon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-08-2008, 18:14   #10
Cafe
Użytkownik Forum
 
Cafe's Avatar
 
Data dołączenia: 18 07 2005
Lokacja: Daleko
Wpisy bloga: 1

Posty: 516
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elder Druid
Świat: Iridia
Cafe ma numer GG 5247922
Domyślny

Skoro już mowa o wojsku, ktoś kiedyś próbował dostać sie do FORMOZY ? Jak to wygląda i trzeba ukończyć jakiś specjalny kierunek ?
__________________
Kiedy czegoś gorąco pragniesz,
to cały Wszechświat działa potajemnie,
by udało ci się to osiągnąć.
Cafe jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-08-2008, 18:31   #11
JestemZRoku2050
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 13 08 2008

Posty: 76
Domyślny

Szczerze to do Dęblina są najbardziej wygórowane wymagania i bardzo dużo chętnych więc odpada się nawet jak jesteś zdrowy... Jak masz nawet krzywy palec, albo inne głupie problemy zdrowotne to nawet nie licz, że uda się do Dęblina - ale dla chcącege nic trudnego i czasem jak jesteś wytrwały to i może uda się dostać, ale testy na pilotów nie wyglądają przyjemnie tzn. stracisz kilka razy przytomność ale to standard i większość traci przy przeciążeniach Narazie to staraj się w liceum aby dobrze zdać maturę.

Ja też się zastanawiam nad wojskiem ale coś z łącznością i informatyką bo to mi wychodzi najlepiej.

Jak osiągniesz 18 lat to dostaniesz wezwanie na komisję wojskową w której Ci przydzielą kategorię A lub inną jak coś Ci jest, jak nie przedstawisz żadnych papierów to najprawdopodobniej dostaniesz A. Wtedy będziesz miał możliwość porozmawiania o wojsku z bardziej kompetentnymi osobami chyba, że trafisz na idiotów (wojsko obowiązkowe znoszą (zawieszają od stycznia 2009) ale komisji nie bo gdyby była wojna to wiecie trzeba wiedzieć kto się nadaje, więc każdego z nas to czeka i może więcej się dowiemy)

A co do wojska polecam http://forum.wojsko-polskie.pl (coś ostatnio się długoooo ładuje...)

Ostatnio edytowany przez JestemZRoku2050 - 21-08-2008 o 18:40.
JestemZRoku2050 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-08-2008, 19:39   #12
Tovob Lard
Użytkownik Forum
 
Tovob Lard's Avatar
 
Data dołączenia: 21 01 2006
Wiek: 34

Posty: 295
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ashlon Pokaż post
O, to sie zdziwilem, bo slyszalem, ze w tym roku trudno bylo sie tam dostac, a widze, ze jednak nie bylo tak ciezko
Dużo osób odpadło na badaniach, ogólnie dostali powyżej 1100 zgłoszeń[220miejsc], ale jak napisałem jakiś chorowity ten rocznik(podobno, te informacjie usłyszałem na testach fizycznych), a co do pdst matury 80% z ang 78% z matmematyki i jestem

Ostatnio edytowany przez Tovob Lard - 21-08-2008 o 19:45.
Tovob Lard jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-08-2008, 20:57   #13
zoliax
Użytkownik Forum
 
zoliax's Avatar
 
Data dołączenia: 17 12 2004
Lokacja: Białystok
Wiek: 32

Posty: 830
zoliax ma numer GG 6035236 Adres Jabbera do zoliax
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez JestemZRoku2050 Pokaż post
ale testy na pilotów nie wyglądają przyjemnie tzn. stracisz kilka razy przytomność ale to standard i większość traci przy przeciążeniach Narazie to staraj się w liceum aby dobrze zdać maturę
(...)
Jak osiągniesz 18 lat to dostaniesz wezwanie na komisję wojskową
A to tylko testy? Czytałem o jakimś bombowcu nurkującym ostatnio... miał(bo to sprzęt z II WŚ) automat to wyprowadzenia samolotu do poziomu, gdyby pilot przypadkiem odleciał.
A WKU go chyba nie wezwie, bo już dwa lata przed jego 18 skończy się to i armia będzie zawodowa. hehe... No chyba, jeśli dobrze kiedyś tam policzyłem... ;p

@down
A, więc to tak działa... no cóż, dobrze wiedzieć, bo możliwe, że chcę zostać żołnierzem. Chociaż może to być tylko chwilowa zachcianka...

Ostatnio edytowany przez zoliax - 21-08-2008 o 23:02.
zoliax jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-08-2008, 21:05   #14
JestemZRoku2050
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 13 08 2008

Posty: 76
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez zoliax Pokaż post
A to tylko testy? Czytałem o jakimś bombowcu nurkującym ostatnio... miał(bo to sprzęt z II WŚ) automat to wyprowadzenia samolotu do poziomu, gdyby pilot przypadkiem odleciał.
A WKU go chyba nie wezwie, bo już dwa lata przed jego 18 skończy się to i armia będzie zawodowa. hehe... No chyba, jeśli dobrze kiedyś tam policzyłem... ;p
Testy są chore (zwłaszcza na samoloty), bardzo dużo osób zdrowych przy niektórych testach wysiada i fizycznie i psychicznie...

WKU będzie wzywać każdego kto ukończył 18 lat tylko w celu nadania kategorii zdrowotnej - przydatność do wojska w czasie wojny.

Od 2009 zawieszają zasadniczą służbę, a od 2010 całkowicie znoszą. Ale komisja zostanie najprawdopodobniej na zawsze. Chodzi tylko o czas wojny aby wiedzieli kogo brać.
JestemZRoku2050 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-08-2008, 01:06   #15
Fintex
Użytkownik Forum
 
Fintex's Avatar
 
Data dołączenia: 17 08 2005
Lokacja: Krosno
Wiek: 34

Posty: 968
Stan: Na Emeryturze
Imię: Seecinha
Świat: Astera
Poziom: 123
Fintex ma numer GG 5302851 Fintex ma login Tlenu maciekz9@tlen.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez JestemZRoku2050 Pokaż post
Szczerze to do Dęblina są najbardziej wygórowane wymagania i bardzo dużo chętnych więc odpada się nawet jak jesteś zdrowy... Jak masz nawet krzywy palec, albo inne głupie problemy zdrowotne to nawet nie licz, że uda się do Dęblina
Dokładnie. Mój kuzyn odpadł bo miał plomby.. rotfl. Wrocław wydaję się ciekawy. Jeżeli interesuję Cię lotnictwo to idź do Rzeszowa na pilota Tam fizyka i matma się liczy chyba. Tak jak większość Ci doradza.. najpierw myśl o tym aby dostać się do jakiegoś dobrego liceum i dobrze zdać maturę.
Fintex jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-08-2008, 05:52   #16
JestemZRoku2050
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 13 08 2008

Posty: 76
Domyślny

20 minutowy film reklamujący nasze wojsko.

http://pl.youtube.com/watch?v=FxD1Ott4Ve4
http://pl.youtube.com/watch?v=RWbjQFV7t8M
JestemZRoku2050 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-08-2008, 08:17   #17
Erhion
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 03 2006

Posty: 2,104
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fintex Pokaż post
Dokładnie. Mój kuzyn odpadł bo miał plomby.. rotfl.
Nie rotfl tylko dobrze. Jakby mu za przeproszeniem wyjebało plomby z powodu ciśnienia to by dopiero miał problem.
Erhion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-08-2008, 08:50   #18
Tovob Lard
Użytkownik Forum
 
Tovob Lard's Avatar
 
Data dołączenia: 21 01 2006
Wiek: 34

Posty: 295
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bloodwin Pokaż post
Nie rotfl tylko dobrze. Jakby mu za przeproszeniem wyjebało plomby z powodu ciśnienia to by dopiero miał problem.
Ogólnie, to gówno wiadomo co do plomb, jedni piszą, że przepuszczają, inni że nie, może chodzi o rodzaj plomby, pewnie te co składają/zawierają metal, mogą stanowić zagrożenie, ale i tak gowno wiadomo

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez JestemZRoku2050 Pokaż post
koment najlepszy
Cytuj:
Jebać morderców okupujących Polskę na tej samej zasadzie co wojska carskie, hitlerowskie albo radzieckie. Każda armia na danym terenie jest okupantem. A te dupki dodatkowo za zabierane mi pod groźbą represji pieniądze!
Cytuj:
czy moge wybrac sobie jakim rodzajem czołgów będę jezdzic i zdać prawo jazdy na czołg (być kierowcą czołgu), ale nikim innym jak kierowcą, ogólnie chciałbym też zrobić prawo jazdy na samochody osobowe i samochody ciężarowe, ale to dodatkowo.

Ostatnio edytowany przez Tovob Lard - 22-08-2008 o 08:54.
Tovob Lard jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-08-2008, 11:25   #19
Grue
Użytkownik Forum
 
Grue's Avatar
 
Data dołączenia: 16 06 2005
Lokacja: Poznań - Rataje
Wiek: 37

Posty: 886
Grue ma numer GG 8009267
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Voon Arculin Pokaż post
Ewentualnie inżynierka.

Btw, Gru, ile zarabia taki starszy szeregowy? Zawsze mnie to interesowało.

@
davido:
Korek ma perma.
Ok. 1900zl (2200zl brutto) na reke wychodzi, zalezy tez ile sluzb, wolnego itp. A po nowym roku podwyzki ^^ woohoo! xD

Co do misji:
gołej pensji st .szer ma 6900zł chyba z małym kawałkiem sam nie wiem do końca ile, plus 44zł dziennie za każde wyjście poza baze liczy się tylko jedno wyjście więc jak tego samego dnia wyjdziesz pare razy to tylko 44 zyka i plus 88zł za warte,pierwsze wyjście jest dodatek 220zł po czterech kolejne 220zł a posiedmiu jest maks 660zł plus jak wcześniej napisałem 44zł za dzień.Jeżeli wychodziłeś każdego dnia poza baze to możesz maksymalnie dorobić prawie 2000zł.Każdy przelot śmigłowcem ale raz w miesiącu plus 220 i to wszystko
(znalezione gdzies na nfow.pl)
__________________
<Take a look inside my head, do you see how I feel, 'cos I'm a freak dirty rocker with sex appeal, 'cos I will take your drugs, and I'll get you high, 'cos I'm a freak dirty rocker, and i'll make you fly>

-- Mitsubishi Eclipse Klub Polska --
www.eclipse.net.pl


Grue jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-08-2008, 12:12   #20
Zenuś
Użytkownik Forum
 
Zenuś's Avatar
 
Data dołączenia: 28 01 2006
Lokacja: Ab'dendriel
Wpisy bloga: 7

Posty: 287
Stan: Usunięty
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Antica
Poziom: 8
Skille: 15/16
Poziom mag.: 1
Domyślny

jako ze mieszkam blisko jednostki i mam duzo znajomych to wiem jedno. bez plecow do szkoly oficerskiej trudno sie dostac. co do szkoly oficerskiej w Gdyni slyszalem ze koperty rozdaje sie od 15tyś.
__________________
;-
Zenuś jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 19:47.


Powered by vBulletin 3