Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 06-10-2010, 14:49   #21
MaloSilny
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 09 2010

Posty: 20
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez AnArAki Pokaż post
Nie podoba sie? To nie graj.
No i nie gram w gówno bo tak teraz można nazwać ten syf jeszcze do tego jak widzę większość ludzi zapierdziela po serwerkach Knightami I pallami.
Haha pierdziele ale mi to wyrównanie profesji hahaha.
Mag ma dupny demage z rózg a te jego nie dorobione czary to już jest śmiech na sali. Jak robili balans to mogli dać magom taki demage jaki powinien być a nie że dwa skille i to jeszcze gówniane bo trzeba się odwrócić co liczy się przyjęciem na klatę paru ciosów potem odpalić gz.
A te runy to przegięcie pół dnia walić moby żeby wziąć sobie iść na spota i jeszcze robić w pory że się nie zwróci albo że padniemy gz.
W innych mmorpg to mag ma największy demage i sensowne skille nie tam jakieś co są tylko na wprost.
Dosłownie gra magiem to sadomasochizm tutaj macie jak powinien wyglądać druid w tej grze.
http://www.youtube.com/watch?v=xXJBqMoNqUs
Myślałem że coś się zmieniło ale mag to nadal g...

Ostatnio edytowany przez MaloSilny - 06-10-2010 o 15:13.
MaloSilny jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 07-10-2010, 21:40   #22
AnArAki
Użytkownik Forum
 
AnArAki's Avatar
 
Data dołączenia: 31 12 2006
Lokacja: Peterborough
Wiek: 31

Posty: 189
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
AnArAki ma numer GG 3532964
Domyślny

noo masz zdeczka racje, tam druid wymiata (w sensie robi to co ma robic) mnie najbardziej boli tylko to ze druid mogl robic uhy i je sprzedawac, za to nie mial kasy z huntow (lub mial bardzo malo). Knight za to mial duzo kasy z huntow (ze 70%) z czego czesc szla na uhy od druidow, sorc robil SD ktore kupowal druid a pal to jak pal wcale ciezko mu nie bylo.

wtedy system ekonomi byl o niebo lepszy a teraz? ***jnia ;/

naprzyklad, ja zawsze marzylem zeby w tibi byly rare itemki, ktore by byly nie do zdobycia, albo niezwykle trudne do zdobycia. Teraz coraz czesciej juz ktos ma golden bootsy itd. ;p ale z drugiej strony, wcale nie tak czesto bo wszystko zalezy od szczescia a dokladnie kiedy sie zrespi boss + drop rate
__________________
AnArAki jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-10-2010, 06:16   #23
MaloSilny
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 09 2010

Posty: 20
Domyślny

Dokładnie o tym mówię powinni zwiększyć demage magów.
Hehe wyczytałem gdzieś migiem na oficjalnym forum tibi. Żale takich właśnie magów. Jest to temat porządny i jest w nim zawarte to wszystko co ja napisałem. Ktoś to mówił że na demon hunta to mogą teraz chodzić pall 2x knight jeden z 2 handed weaponem. I gdzie tu balans.
Do tego raportujemy przynajmniej 2 osoby jednego bota i ciul lvl 72 już knighta.
Lata tylko po jednym piętrze nie schodzi niżej wyżej. I co i g.... dalej lata.
Bo taka jest prawda że magowie w tibi to sadomasochiści. Kiedyś to chociaż zatrzymywało się na tym lvl'u 25 i robiło się uhy/GFB.
I szło nabić ten mlvl a teraz co Uhy to się nie opłaca w ogóle się nie opłaca robić czegokolwiek.
Ja robisz runy to tracisz w ciul dużo czasu i nie wiadomo czy to sprzedaż.
Magowie są już nie przydatni no ja pindole żeby knight miał lepszy demage niż mag.
Ja powiem inaczej przed tym rozwaleniem systemu magii ja drudem na lvl 25 miałem 32 lvl, po tygodniu siedzenia i robienia uhy na rotach.
A teraz kolesie siedzą i tracą na robienie run i to może nie zejść czyli towar do wywalenia.

Ostatnio edytowany przez MaloSilny - 08-10-2010 o 08:08.
MaloSilny jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-10-2010, 10:59   #24
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez AnArAki Pokaż post
wtedy system ekonomi byl o niebo lepszy a teraz? ***jnia ;/
system ekonomii stał jako tako tylko dlatego, że ludzie mieli niskie levele i na 1 gościa hlvl zużywającego runy miałeś 10 produkujących.

Wystarczyło poczekać rok albo dwa i miałbyś 10x tyle ludzi chcących expić i jako konsekwencję 10x mniej ludzi siedzących i klepiących runy pod depotem.

Elementarna matematyka podpowiada, że stara Tibia funkcjonowała jako tako tylko i wyłącznie przez przypadek, w związku z czym nie ma absolutnie żadnego powodu innego niż sentyment, aby do starej Tibii wracać.

Cytuj:
Magowie są już nie przydatni no ja pindole żeby knight miał lepszy demage niż mag.
no faktycznie, to knighci latają z UE zabijając ekran potworków na 3 strzały.

Cytuj:
Ktoś to mówił że na demon hunta to mogą teraz chodzić pall 2x knight jeden z 2 handed weaponem. I gdzie tu balans.
A gdzie był balans dawniej, gdy gość na 200 levelu sorcem bił z sd 800-1000 i demona składał solo w <15 sekund ?

Narzekasz na balans - robiłem kiedyś testy ile knightowi z dobrymi skillami zejdzie na zabicie demona z broni. Wyniki były takie, że po 35 minutach stukania zrezygnowałem.
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-10-2010, 12:03   #25
Maksous
Użytkownik Forum
 
Maksous's Avatar
 
Data dołączenia: 04 08 2007

Posty: 73
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Maksous
Profesja: Royal Paladin
Świat: Selena
Domyślny

Op is a fag
Maksous jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-10-2010, 12:18   #26
MaloSilny
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 09 2010

Posty: 20
Domyślny

@Vil
Kiedyś był balans bo run mogłeś używać im wyższy lvl tym większy demage z runy i Heal. Więc nie mów mi że był dysbalans bo za tyle mag w normalnej grze wali. Bo tych run mógł używać każdy a teraz zrobili z magów jakieś cioty.
We wszystkich poradnikach na temat magów w tibi pisze trzeba się liczyć z tym że będzie się padać. No lol mag powinien zostać takim jakim był kiedyś i demage z rózg powinien być wyższy.
MaloSilny jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-10-2010, 12:25   #27
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Nie łapiesz tego, że im wyższy level, tym mag szybciej expi i wbija wyższy level i expi szybciej ?

Jeśliby zostawić stary system magii, nie miałbyś teraz w top5 knightów na levelu 450+, tylko sorców na levelu 550+, czyli ~3000hp, dmg z SD na poziomie 1600-2000, demony w 5 sek, polowanie na monsterki z PoI solo, najprawdopodobniej na samych softach/ z niewielką ilością mf, Orshabaal solo z leczeniem exurą gran.

W tym czasie knighci biegaliby z mieczykiem/ toporkiem bijąc po 0-300, jeśliby któryś z nich się uchował do 300 levelu - biegałby z gfb/ hmm, bo z run wyciągałby znacznie większy dmg niż z broni w której używaniu w założeniach miał być mistrzem. Nie byłby potrzebny do absolutnie niczego poza przenoszeniem loota.

Jeśli wg Ciebie to jest balans, to z całym szacunkiem, ale masz coś z głową.
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-10-2010, 22:20   #28
MaloSilny
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 09 2010

Posty: 20
Domyślny

A to co ma być
Notation - A Notation in the criminal record as a warning.
Statement: "You fucking mother fucker dick sucker" (Sep 27 2010, 20:16:46 CEST in Private Message).
wiem co to za ciota skurczybyk latał mi po spocie upierdzielał wormy z FB i podwalał perce nie dał pobić skilli nie no to są jakieś jaja.
Kiedy to zniknie??
Coraz bardziej uważam że ta gra to dla szczeniaków robiona teraz jest.
@Vil
No ok z tym SD to się zgodzę sam na lvlu 30 po tygodniowym robieniu Uhów miałem draga na 2x SD
Ciekawie było, ale to co teraz magowi zrobili to się nazywa kastracja bez znieczulenia.

Ostatnio edytowany przez MaloSilny - 08-10-2010 o 22:34.
MaloSilny jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-10-2010, 00:05   #29
c3ler0
Użytkownik Forum
 
c3ler0's Avatar
 
Data dołączenia: 30 09 2009
Lokacja: London
Wiek: 27

Posty: 25
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez MaloSilny Pokaż post
A to co ma być[...]
Na pewno, nie temat, którym służy do żalenia się, po "ciężkim" dniu w Tibii. Jak Ci się tak bardzo nie podoba ta gra, to nie graj.
__________________
Nic na świecie nie zostało tak sprawiedliwie rozdzielone jak rozum: każdy uważa, że otrzymał dostateczną porcję.
Jacques Tati
c3ler0 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-10-2010, 10:27   #30
Richard56
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 04 2008

Posty: 213
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Gildia: Czarne Kruki
Świat: Menera
Poziom: 84
Skille: 76/72
Poziom mag.: 6
Domyślny

Narzekasz, że mag ma tylko 2 czary, musi się obracać, aby z nich bić i słabo z nich bije. Ale mag to profesja, którą praktycznie nie da się grać bez pacca. Jak chcesz grać magiem to musisz go kupić. A jak grasz na facc to twoja sprawa. Nikt ci nie każe grać, ani wybierać maga. Mag na paccu to właśnie bije najwięcej. I leczy się także najwięcej.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Hudy_Pogromca Pokaż post
"Faithfully minotaur mage has escaped from secret room!" po przetłumaczeniu "Wiernie Minotaur mage popiół cytował z sekretnego pokoju!"
Richard56 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 17:55.


Powered by vBulletin 3