Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Updates

Notki

Updates Forum zawiera wszelkie informacje o najnowszym update oraz pod fora z informacjami o byłych update.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 18-11-2007, 14:16   #21
Foxbee
Użytkownik Forum
 
Foxbee's Avatar
 
Data dołączenia: 30 08 2007

Posty: 18
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Pergamin Od autora

Widzę, że sporo jest głosów tęsknoty, że tak powiem, za "starą" Tibią. Pozwólcie, że dodam coś od siebie. Otóż moim zdaniem i ogólnie rzecz ujmując, tamte czasy gracze pamiętają przede wszystkim jako zwyczajnie spokojne. Każde uaktualnienie wnosiło do gry nowe rozwiązania, ale nie naruszało starych, dobrze wszystkim znanych. Dziś można powiedzieć, że niektórzy są zwyczajnie niepewni jutra.

Z tego, co zaobserwowałem, kłopot zaczął się, gdy osiągi graczy zaczęły gwałtownie wzrastać, a CipSoft wziął się do majstrowania przy zakurzonych mechanizmach profesji, czego efektem jest trwający właśnie "balans". Wielu świeżo upieczonych graczy nie pamięta "tamtych czasów", więc w większości z entuzjazmem przyjmują zmiany, czego nie mogę do końca powiedzieć o "starych bywalcach", dla których rewolucja często wcale nie wydaję się potrzebna. Wielu nie widzi najmniejszej potrzeby przewracania do góry nogami całego systemu gry - czy na wzór innych pozycji?, może i coś w tym jest. Ja zauważyłem, że rozgrywka staje się łatwiejsza, tak aby przyciągnąć, z czym się zgodzę, coraz więcej i coraz młodszych potencjalnych płatników...
To prowadzi do obniżenia kultury graczy.

Tak na marginesie, to sam zaobserwowałem, że o ile kiedyś bez problemu dołączałem do przypadkowo spotkanej ekspedycji, to teraz o wiele łatwiej paść ofiarą fałszywych "towarsyszy". W związku z napływem młodszego pokolenia, zanikają pewne zasady "honoru". Być może nie wszędzie tak było, to tylko moje spostrzeżenia...
__________________
Jestem lisek - kogo liznę, wykituje na wściekliznę!

Ostatnio edytowany przez Foxbee - 18-11-2007 o 15:11.
Foxbee jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 18-11-2007, 14:16   #22
Foxbee
Użytkownik Forum
 
Foxbee's Avatar
 
Data dołączenia: 30 08 2007

Posty: 18
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Pergamin Od autora

Przepraszam za podwójny post. A tak przy okazji, proszę o zachowanie powściągliwości w wyrażaniu emocji.
__________________
Jestem lisek - kogo liznę, wykituje na wściekliznę!

Ostatnio edytowany przez Foxbee - 18-11-2007 o 14:20.
Foxbee jest offline  
stary 18-11-2007, 14:18   #23
Erhion
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 03 2006

Posty: 2,104
Domyślny

W lepszą stronę
Erhion jest offline  
stary 18-11-2007, 16:03   #24
tadel
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 07 2004
Lokacja: Bełchatów
Wiek: 33

Posty: 86
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Aldora
Poziom: 79
Skille: 77/78
Poziom mag.: 6
tadel ma numer GG 4402533
Problem

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Foxbee Pokaż post
Widzę, że sporo jest głosów tęsknoty, że tak powiem, za "starą" Tibią. Pozwólcie, że dodam coś od siebie. Otóż moim zdaniem i ogólnie rzecz ujmując, tamte czasy gracze pamiętają przede wszystkim jako zwyczajnie spokojne. Każde uaktualnienie wnosiło do gry nowe rozwiązania, ale nie naruszało starych, dobrze wszystkim znanych. Dziś można powiedzieć, że niektórzy są zwyczajnie niepewni jutra.

Z tego, co zaobserwowałem, kłopot zaczął się, gdy osiągi graczy zaczęły gwałtownie wzrastać, a CipSoft wziął się do majstrowania przy zakurzonych mechanizmach profesji, czego efektem jest trwający właśnie "balans". Wielu świeżo upieczonych graczy nie pamięta "tamtych czasów", więc w większości z entuzjazmem przyjmują zmiany, czego nie mogę do końca powiedzieć o "starych bywalcach", dla których rewolucja często wcale nie wydaję się potrzebna. Wielu nie widzi najmniejszej potrzeby przewracania do góry nogami całego systemu gry - czy na wzór innych pozycji?, może i coś w tym jest. Ja zauważyłem, że rozgrywka staje się łatwiejsza, tak aby przyciągnąć, z czym się zgodzę, coraz więcej i coraz młodszych potencjalnych płatników...
To prowadzi do obniżenia kultury graczy.

Tak na marginesie, to sam zaobserwowałem, że o ile kiedyś bez problemu dołączałem do przypadkowo spotkanej ekspedycji, to teraz o wiele łatwiej paść ofiarą fałszywych "towarsyszy". W związku z napływem młodszego pokolenia, zanikają pewne zasady "honoru". Być może nie wszędzie tak było, to tylko moje spostrzeżenia...
Genialna wypowiedź, kiedyś jak zaczynałem grać, to na questa z chain armorem na rooku zbierała się ekipa 8 osob, zabrali mnie bez pytania i gry w połowie questa musiałem się wylogować, 2 z nich odprowadziło mnie do wyjścia, nie zostawili mnie na pastwe orcow, to były czasy honoru...

Nie zgadzam sie jednak co do tego że my tęsknimy bo uważamy że kiedyś było lepiej, OCZYWIŚCIE że było lepiej, ekonomia była na wysokim i dobrym poziomie, nie potrzeba było nic dodawac i nic ujmować poszczególnym profesjom, to co obecnie cipsoft nazywa balansacją to próba naprawienia błędów z update 7.6 kiedy to nastąpił krach na giełdzie tibijskiej...

Ps. do tego pana co mi coś o różdżki zarzuca, mówiąc różdżki miałem na mysli całość zmian, czyli visy za małą ilość many również, to naprawde zrujnowało tibie, ceny drastycznie przez to zmalały, naprawde było widać że dzieci visa zniszczyły ekonomie...
__________________

[url=http://www.ubar.pl/]
tadel jest offline  
stary 18-11-2007, 17:18   #25
Piotrek Marycha
Użytkownik Forum
 
Piotrek Marycha's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2006
Lokacja: Legionowo
Wiek: 34

Posty: 1,529
Stan: Niegrający
Imię: Dobrzejszy
Profesja: Paladin
Gildia: ';..;'
Świat: Xerena
Poziom: 64
Skille: 81
Poziom mag.: 16
Piotrek Marycha ma numer GG 7952466
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez tadel Pokaż post
Ps. do tego pana co mi coś o różdżki zarzuca, mówiąc różdżki miałem na mysli całość zmian, czyli visy za małą ilość many również, to naprawde zrujnowało tibie, ceny drastycznie przez to zmalały, naprawde było widać że dzieci visa zniszczyły ekonomie...
nie update zniczyl ekonomie, a popularność gry + nowe tereny, a to jest nieuniknione, chyba ze oczekujesz ze Cipsoft walnie limit ludzi online na 300 osob po to zeby wyzsze ceny byly ?
BTW, nie wiem co maja dzieci visa do ogolnej ekonomii...

@down: a co, knighti i paladyni to tylko roty bili i nic nie lootowali?
__________________
"Istnieja dwie bezgraniczne rzeczy - wszechswiat i ludzka glupota. Chociaż co do wszechswiata nie jestem calkiem pewien... " (ALBERT EINSTEIN )
-------------------------------------------------------------------------------

Ostatnio edytowany przez Piotrek Marycha - 18-11-2007 o 22:17.
Piotrek Marycha jest offline  
stary 18-11-2007, 18:07   #26
tadel
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 07 2004
Lokacja: Bełchatów
Wiek: 33

Posty: 86
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Aldora
Poziom: 79
Skille: 77/78
Poziom mag.: 6
tadel ma numer GG 4402533
Domyślny

God, to jest proste jak konstrukcja cepa...

dzeci dostały visa - mogły tanim kosztem zabijać dobre potwory - siedzieć wiele godzin na nich - lootowac dużo itemow - sprzedawać - rezultat? - popyt>podaż - ceny maleją...
__________________

[url=http://www.ubar.pl/]
tadel jest offline  
stary 18-11-2007, 22:08   #27
Mortegus
Użytkownik forum
 
Mortegus's Avatar
 
Data dołączenia: 09 09 2007

Posty: 6
Domyślny

Uważam, że częstotliwość updateów (2 na rok) i ich jakość (ilość nowości, ulepszeń) jest bardzo niska. Ciężko mi sobie wyobrazić ekipę Cipsoftu pracującą przez pół roku nad tak ubogim updatem. Szczyt jakości tibi wg. mnie to ta wersja z wprowadzeniem różdżek. Zbliżający się update upodabnia tibie do Diablo II, gry sprzed 6 lat co jest żałosne. Cipsoft ma coraz mniej nowych, oryginalnych pomysłów. Tibia traci swój klimat i graczy. Ale tibia się nie skończy, ponieważ przyjdą nowi gracze, którzy nie znają starej, lepszej tibi i tak to będzie się ciągnęło.
Mortegus jest offline  
stary 19-11-2007, 00:41   #28
Wiechoss
Użytkownik Forum
 
Wiechoss's Avatar
 
Data dołączenia: 05 02 2007
Lokacja: Poland

Posty: 116
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Neo Thrill
Profesja: Knight
Gildia: -||-
Świat: Eternia
Wiechoss ma numer GG 3352375
Domyślny

Zapowiedzi Cipsoftu - Pnie sie ku gorze ja orzeł

po ukazaniu sie screenow z TS - lotem pikujacym w dol

a calosc od czasow kiedy zaczełem grac w tibie czyli 7.4 to caly czas spada na psy ...
Wiechoss jest offline  
stary 19-11-2007, 01:26   #29
Faylen
Użytkownik forum
 
Faylen's Avatar
 
Data dołączenia: 19 11 2007
Lokacja: Olsztyn
Wiek: 33

Posty: 3
Stan: Na Emeryturze
Faylen ma numer GG 9015127
Domyślny

Osobiście uważam że tibia jest grą która opierała sie głownie na niepowtarzalnym klimacie różniącym ją od innych gier online. Jeśli nie klimat to co innego sprawia że tibia posiada aż tak dużą grywalność?
z graficznego punku widzenia jest to bieganie kwadratem i strzelanie prostokątem. Z upływem czasu i wprowadzaniem nowych aktualizacji tibia powoli zaczyna tracić swój sens ponieważ system gry jest coraz prostszy, exp coraz szybszy przez co większość osób stawia jedynie na poziom swojej postaci, skille, eq itd. Wiadome jest też to ze stare czasy nie wrócą więc po części nie ma sensu odkopywać tego co było kiedyś a przyjmować twardo to co CIP'y wymyślą. Myślę że cały system gry będzie coraz prostszy, ekonomia raczej zostanie na tym poziomie jaki mamy teraz bo gorzej raczej być nie może, miedzy graczami nie będzie żadnej więzi, a ostatecznie gra zostanie zmieniona na 3D i tym oto sposobem będziemy sie mogli cieszyć kolejna gra pozbawiona sensu typu MU, Silkroad czy Flyff
Faylen jest offline  
stary 19-11-2007, 01:30   #30
Rafals from hell
Użytkownik Forum
 
Rafals from hell's Avatar
 
Data dołączenia: 04 06 2004
Lokacja: Kraśnik
Wiek: 35
Wpisy bloga: 5

Posty: 290
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Hiberna
Poziom: 106
Rafals from hell ma numer GG 6467258
Domyślny

Myślę, że chciałem zrobić olejny temat w stylu... Co chcielibyście nowego dla FACC, albo dlaczego PACC ma a FACC nie...

Swoje spostrzeżenia mogłeś umieścić w odpowiednim temacie.
__________________
http://forum.tibia.pl/blog.php?b=260 - Mój Blog na tibia.pl

Wejdź, zobacz, oceń, skomentuj.

Z góry dziękuję.

Album of Solonius Jhee
Rafals from hell jest offline  
stary 19-11-2007, 02:00   #31
Faylen
Użytkownik forum
 
Faylen's Avatar
 
Data dołączenia: 19 11 2007
Lokacja: Olsztyn
Wiek: 33

Posty: 3
Stan: Na Emeryturze
Faylen ma numer GG 9015127
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rafals from hell Pokaż post
Myślę, że chciałem zrobić olejny temat w stylu... Co chcielibyście nowego dla FACC, albo dlaczego PACC ma a FACC nie...

Swoje spostrzeżenia mogłeś umieścić w odpowiednim temacie.
Jeśli ta wypowiedz dotyczy mnie to uważam ze post którego napisałem jest adekwatny to tematu, a przedstawione w nim myśli uzasadniają mój pogląd na to "Dokąd zmierza Tibia?"
Faylen jest offline  
stary 19-11-2007, 09:42   #32
Rafals from hell
Użytkownik Forum
 
Rafals from hell's Avatar
 
Data dołączenia: 04 06 2004
Lokacja: Kraśnik
Wiek: 35
Wpisy bloga: 5

Posty: 290
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Hiberna
Poziom: 106
Rafals from hell ma numer GG 6467258
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Faylen Pokaż post
Jeśli ta wypowiedz dotyczy mnie to uważam ze post którego napisałem jest adekwatny to tematu, a przedstawione w nim myśli uzasadniają mój pogląd na to "Dokąd zmierza Tibia?"
Odniosłem to do założyciela tego tematu.
__________________
http://forum.tibia.pl/blog.php?b=260 - Mój Blog na tibia.pl

Wejdź, zobacz, oceń, skomentuj.

Z góry dziękuję.

Album of Solonius Jhee
Rafals from hell jest offline  
stary 19-11-2007, 17:31   #33
Foxbee
Użytkownik Forum
 
Foxbee's Avatar
 
Data dołączenia: 30 08 2007

Posty: 18
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Pergamin Od autora

Drogi Rafals from hell, w tym temacie mieliśmy okazję doświadczyć dyskusji naprawdę kulturalnej i na wysokim poziomie, jak na dotychczasowe warunki tego forum. Przedstawione opinie użytkowników to w zdecydowanej większości szczere i niezależne komentarze. Daleko im do znanych wszystkim ubolewań nad zapowiadanymi zmianami. Nie rozumiem Twoich podejrzeń, że moim zamiarem było sprowokowanie wybuchu żalu wśród forumowiczów posiadających darmowe konto w Tibii. Jak pewnie mogłeś zauważyć, pytanie zawarte w temacie brzmi: "Dokąd zmierza Tibia?" Ponadto, w pierwszym poście sprezycowałem je w następujący sposób:

Cytuj:
Nie chodzi mi o konkrety, nowe rozwiązania w grze, tylko o to, co, Waszym zdaniem, stanie się np. z klimatem gry, co sądzicie o kursie, jaki obrał dziś Cipsoft, jak na zmiany zareagują np. posiadacze konta FACC.
Tym bardziej więc nie rozumiem, dlaczego swoją wypowiedzią wywołujesz zamęt wśród uczestników dyskusji. Podejrzewam również, że mogło Ci chodzić o następującą moją opinię, którą także znajdziesz w pierwszym poście. Otóż nikomu jej nie narzucam i oczekuję wyrażania przez Was własnego zdania, na których to oczekiwaniach zresztą się nie zawiodłem. Jeżeli uważasz, że powiększająca się przepaść pomiędzy graczami z FACC a tymi z PACC nie jest jednak tak poważnym problemem, napisz to! A może nie jest to wcale przepaść? Zapraszam do, powtórzę, kulturalnej i wyważonej dyskusji.
__________________
Jestem lisek - kogo liznę, wykituje na wściekliznę!

Ostatnio edytowany przez Foxbee - 19-11-2007 o 17:34.
Foxbee jest offline  
stary 19-11-2007, 19:30   #34
Sesef
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 11 2005
Lokacja: Warszawa
Wiek: 34

Posty: 1,111
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Piotrek Marycha Pokaż post
nie update zniczyl ekonomie, a popularność gry + nowe tereny, a to jest nieuniknione, chyba ze oczekujesz ze Cipsoft walnie limit ludzi online na 300 osob po to zeby wyzsze ceny byly ?
BTW, nie wiem co maja dzieci visa do ogolnej ekonomii...
Czyli dla ciebie siedzenie z visem na hydrach albo mortem na wrl nie było niczym złym. Tylko dlaczego od czasu dzieci morta sprzedaż g-arma jest praktycznie nie możliwa?, albo rotsa u mnie na serwie po wprowadzeniu addonow cena rotsa na jakies 2 miesiące skoczyła z 20 do 25k teraz jak jest z cenami to nie wiem bo nie gram w tibie prawie 2 lata
__________________

sesef: 11,386 Points (Rank: #269,651)

Join World Community Grid today!

Twój komputer w służbie nauki - obliczenia rozproszone, pomóż znaleźć leki na różne choroby.

Jak dołączyć do WCG dowiesz się pod tym linkiem: http://www.boincatpoland.org/wiki/Instrukcja_BOINC-WCG

Ostatnio edytowany przez Sesef - 19-11-2007 o 19:31.
Sesef jest offline  
stary 19-11-2007, 19:39   #35
Faratiz
Użytkownik Forum
 
Faratiz's Avatar
 
Data dołączenia: 08 06 2007
Lokacja: Polnoc Polski
Wiek: 33

Posty: 65
Stan: Na Emeryturze
Imię: Faratiz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Arcania
Poziom: 54
Poziom mag.: 54
Domyślny

Moim zdaniem w taki sposob Cipsoft sprawia ze expowiska takei jak dragi czy tomby staja sie coraz bardziej zatloczone bo ulatwia walke z potworkami pzrez co byle "newbie" moze sobie isc na lepsze stworki na ktorych kiedys wymagane byloz nacznie wieksze doswiadczenie
__________________
NIE CHCESZ HACKA?
WEJDZ I POCZYTAJ! TO NIE BOLI ;P


KLICK!
Łatwy sposób na Owntibie i inne gówna
Faratiz jest offline  
stary 19-11-2007, 21:18   #36
Piotrek Marycha
Użytkownik Forum
 
Piotrek Marycha's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2006
Lokacja: Legionowo
Wiek: 34

Posty: 1,529
Stan: Niegrający
Imię: Dobrzejszy
Profesja: Paladin
Gildia: ';..;'
Świat: Xerena
Poziom: 64
Skille: 81
Poziom mag.: 16
Piotrek Marycha ma numer GG 7952466
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Faylen Pokaż post
tibia powoli zaczyna tracić swój sens ponieważ system gry jest coraz prostszy
to jest akurat godne wyśmiania...
edit: ok ujme to tak - porownaj sobie ilosc czarow, broni, expowisk, roznych nowych zmian w grze typu soul pointsy, stamina, i dziesiatki innych rzeczy ktore teraz mi nie przychodza na mysl, tibia 7.4 bedzie przy 8.1 wygladac jak łysa choinka...
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sesef Pokaż post
Czyli dla ciebie siedzenie z visem na hydrach albo mortem na wrl nie było niczym złym.
taa to najlepiej nie dodawac zadnych terenow, zadnych monsterow! w ogole najlepiej jakby 99% tibii to byly trole roty i guardy + po jedynym spawnie draga, hydry, hero, wrl i demona... tak, wtedy ceny bylyby swietne
__________________
"Istnieja dwie bezgraniczne rzeczy - wszechswiat i ludzka glupota. Chociaż co do wszechswiata nie jestem calkiem pewien... " (ALBERT EINSTEIN )
-------------------------------------------------------------------------------

Ostatnio edytowany przez Piotrek Marycha - 20-11-2007 o 00:39.
Piotrek Marycha jest offline  
stary 19-11-2007, 21:23   #37
Makasto
Użytkownik Forum
 
Makasto's Avatar
 
Data dołączenia: 29 09 2007
Lokacja: Kraków

Posty: 101
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Valoria
Poziom: 45
Makasto ma numer GG 8028351
Domyślny

Zgadzam sie z kolegami z up


Przedtem to CIP-y robili tibie żeby była fajna, fajnie się grało, a teraz co? tylko dla pieniędzy... i co dostają te pieniądze i co z nimi robią ?! mogli by chociaz 25% z tego zainwestowac w ochrone serwerów
__________________
Mogę prosić o namelocka?
Makasto jest offline  
stary 19-11-2007, 23:42   #38
Faylen
Użytkownik forum
 
Faylen's Avatar
 
Data dołączenia: 19 11 2007
Lokacja: Olsztyn
Wiek: 33

Posty: 3
Stan: Na Emeryturze
Faylen ma numer GG 9015127
Domyślny

@Piotrek Marycha
Zacznijmy od tego że ten temat nie powstał by wyśmiewać opinie innych użytkowników tego forum, a dzielić sie swoimi odczuciami na temat "Dokąd zmierza Tibia?".
Całe szczęście że forum tibia.pl nie posiada widocznego licznika postów bo takie sytuacje powtarzały by się nagminnie .
Jeśli masz coś do powiedzenia to w przyszłości pisz na temat.
Faylen jest offline  
stary 19-11-2007, 23:53   #39
BaxCrow
Użytkownik Forum
 
BaxCrow's Avatar
 
Data dołączenia: 25 02 2006
Lokacja: Żory
Wiek: 32

Posty: 653
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Tibia, jak tibia, będzie, najstarszą i jak dla mnie najlepszą grą MMORPG, bo teraz w świecie 3D wszystkie te gry, niby ładniejsze, niby fajniejsze, ale co z tego, jeżeli poznanie jakiegoś człowieka w tych grach graniczy z cudem.
Co do rozwoju, każdy z was tam mówi, że 7,6 było najlepsze, ale co to za różnica, popatrzcie na to z tej strony. Gdyby nie update, przez 3 lata o ile się nie mylę od 7,6 mielibyśmy nudę i non-stop to samo, a tak z każdym UPem mamy coś nowego i tyle.

Dla mnie tibia w skali ocen od 1-10 plasuje się w miejscu 9/10.

Ps. POWIEM TIBII NIE GDY BĘDZIE 3D.
__________________
Jeżeli nie wiesz co przedstawia ten obrazek.
To znaczy, że nie wiesz co to prawdziwy futbol.
Jeżeli nigdy ich nie widziałeś.
To znaczy, że nie wiele w życiu widziałeś.
Jeżeli nie znasz ich przydomku.
To znaczy, że nie rozumiesz mnie.
Jeżeli mnie nie rozumiesz.
To znaczy, że... CZERWONE DIABŁY!

NA ZAWSZE WIERNY! OD 1997 ROKU!

You see dead Game. You recognized Tibia. It was killed by CipSoft.
BaxCrow jest offline  
stary 20-11-2007, 10:47   #40
Rafals from hell
Użytkownik Forum
 
Rafals from hell's Avatar
 
Data dołączenia: 04 06 2004
Lokacja: Kraśnik
Wiek: 35
Wpisy bloga: 5

Posty: 290
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Hiberna
Poziom: 106
Rafals from hell ma numer GG 6467258
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Foxbee Pokaż post
Jeżeli uważasz, że powiększająca się przepaść pomiędzy graczami z FACC a tymi z PACC nie jest jednak tak poważnym problemem, napisz to! A może nie jest to wcale przepaść? Zapraszam do, powtórzę, kulturalnej i wyważonej dyskusji.
Przepaść jest i jestem z tego powodu niezmiernie zadowolony. Ja wydaje na 3 miesiące 90 zł, żeby móc spokojnie pograć i mieć dostęp do wszystkiego. FACC chieli by mieć dostęp do wielu rzeczy za darmo No cóż mi tu od razu nasuwa się myśl z naszymi politykami. Większośc FACC che tego co PACC za darmo, gdyby tak było można by to porównać z sytuacją w naszym kraju... My płacimy za polityków, a oni nie robiąc nic i nie płacąc mają wszystko

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Makasto Pokaż post
Zgadzam sie z kolegami z up


Przedtem to CIP-y robili tibie żeby była fajna, fajnie się grało, a teraz co? tylko dla pieniędzy... i co dostają te pieniądze i co z nimi robią ?! mogli by chociaz 25% z tego zainwestowac w ochrone serwerów
A utrzymanie serverów? Nie robią nic. Jeżeli mówisz, że servery są niestabilne to tylko i wyłącznie przez FACC, którzy je zapychają i narzekają, tak jak ty, że chodzi tu tylko o kasę i źle jest ona pożytkowana. Jesteś taki mądry spróbuj założyć firmę i wykładaj pieniądze z własnej kieszeni uprawiając wolontariat i tracąc przy tym miesięcznie tysiące złotych nie zarabiając nic.
__________________
http://forum.tibia.pl/blog.php?b=260 - Mój Blog na tibia.pl

Wejdź, zobacz, oceń, skomentuj.

Z góry dziękuję.

Album of Solonius Jhee

Ostatnio edytowany przez Rafals from hell - 20-11-2007 o 10:50.
Rafals from hell jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 08:41.


Powered by vBulletin 3