Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 07-07-2009, 14:21   #1021
Wielkimanitu
Zbanowany
 
Data dołączenia: 13 01 2009
Lokacja: Kraina zamków i jednego klucza...
Wpisy bloga: 25

Posty: 302
Domyślny

A co sądzicie o "Że życie ma sens". Opłaca się oglądać?
Wielkimanitu jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 07-07-2009, 21:23   #1022
Litawor
Użytkownik Forum
 
Litawor's Avatar
 
Data dołączenia: 19 03 2004
Lokacja: Szczecin/Kraków

Posty: 1,657
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wielkimanitu Pokaż post
A co sądzicie o "Że życie ma sens". Opłaca się oglądać?
Według mnie tak, pokazuje uzależnienie bez nadmiernego przejaskrawienia. Zresztą jest dostępne w całości na video.google.com.
Litawor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-07-2009, 18:59   #1023
Clockwerk
Użytkownik Forum
 
Clockwerk's Avatar
 
Data dołączenia: 05 07 2009
Lokacja: Białystok

Posty: 438
Imię: Ciocia
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Raz Dwa Trzy
Świat: Berylia
Domyślny

@topic narkotyki i inne świństwo sux papierosy też...

ostatnio żuciłem palenie, i bardzo się z tego cieszę ! nie było łatwo na początko ograniczałem i coraz mniej aż w końcu jednego dziennie i jakoś sie udało


najlepsza jest czysta (nie żebym codziennie pił i pił... bo nie mam tyle kasy ^^)
ale lubię libacje i znajomych w jakiejś melinie w krzakach i to jest o wiele lepsze od narajania się i łażenia po oście w stanie "euforii"
Clockwerk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-07-2009, 19:17   #1024
Litawor
Użytkownik Forum
 
Litawor's Avatar
 
Data dołączenia: 19 03 2004
Lokacja: Szczecin/Kraków

Posty: 1,657
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Clockwerk Pokaż post
ostatnio żuciłem palenie, i bardzo się z tego cieszę ! nie było łatwo na początko ograniczałem i coraz mniej aż w końcu jednego dziennie i jakoś sie udało
Gratuluję.

Cytuj:
ale lubię libacje i znajomych w jakiejś melinie w krzakach i to jest o wiele lepsze od narajania się i łażenia po oście w stanie "euforii"
Co kto woli. O ile nie rzygasz na chodnik i nie sikasz w bramach, na mury, czy na samachody to mi Twoje upodobania nie przeszkadzają.
Litawor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-07-2009, 20:36   #1025
Snagoth
Cease & Sekkle
 
Snagoth's Avatar
 
Data dołączenia: 27 10 2006
Lokacja: Warszawa
Wiek: 35

Posty: 773
Imię: Snagoth
Profesja: Sorcerer
Świat: Eternia
Poziom: 70
Snagoth ma numer GG 8429069
Domyślny My, narkopolacy!

Przepraszam ze nie odniose sie teraz do rzeczy ktore poruszacie od ktorejs strony ale nie mam czasu niestety na to narazie... aczkolwiek to musze umiescic!


Zadaj sobie pytanie... czy chcesz byc biernym polakiem, narzekajacym na zle prawo i zlych politykow niewiedzac w konsekwencji na kogo glosowac, czy moze jednak wolisz wziac przyszlosc swoja, swoich dzieci i wnukow we wlasne rece i poprawic sytuacje prawna w panstwie?
'moj jeden glos nic nie zdziala'... gdyby kazdy zrobił na przekor temu mysleniu.. juz dawno Polska wygladalaby duzo lepiej... nie badz bierny... podpisz petycje!


PODPISZ PETYCJE! - http://wyborcza.pl/0,100519.html


Mam wielka prosbe, kopiujcie ten tekst wraz z linkiem do jak najwiekszej liczby osob na waszych komunikatorach, innych forach, portalach spolecznosciowych itd itp etc... bez dzialania nie bedzie zmian.. pamietajcie.
__________________
Wybitne umysły są zawsze gwałtownie atakowane przez miernoty, którym trudno pojąć, że ktoś może odmówić ślepego hołdowania panującym przesądom, decydując się w zamian na odważne i uczciwe głoszenie własnych poglądów.
www.wolnekonopie.pl
www.otwartapestka.info
www.spliff.pl
~Albert Einstein

Ostatnio edytowany przez Snagoth - 15-07-2009 o 20:39.
Snagoth jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-07-2009, 20:51   #1026
Rav
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 06 2007
Wpisy bloga: 1

Posty: 907
Domyślny

Nie karać za posiadanie! ftw
__________________
Rav jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-07-2009, 21:03   #1027
Gierubesoen
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 01 2009
Lokacja: Wrocław
Wpisy bloga: 3

Posty: 995
Stan: Na Emeryturze
Świat: Iridia
Domyślny

Nie wierzę, że to coś da, ale spełniłem swój 'obywatelski obowiązek'

sadzić, palić, zalegalizować!
Gierubesoen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-07-2009, 21:19   #1028
Exodus
Użytkownik Forum
 
Exodus's Avatar
 
Data dołączenia: 14 02 2005
Lokacja: Bolesławiec
Wiek: 35

Posty: 1,577
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

ja nie jestem fanem jarania itp ale tez spelnilem obywatelski obowiazek to jest niedorzecznosc, ze za posiadanie np.2 g ma sie sprawe w sadzie i najpewniej zawiasy ...
Exodus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-07-2009, 23:24   #1029
Litawor
Użytkownik Forum
 
Litawor's Avatar
 
Data dołączenia: 19 03 2004
Lokacja: Szczecin/Kraków

Posty: 1,657
Domyślny

Ja dawno już podpisałem, a link trzymam w opisie na gg, ale nie umieszczałem tutaj, bo uznałem, że większość i tak jest niepełnoletania, więc to nie bardzo jest na miejscu. Z drugiej strony w petycji nie zastrzegli, że podpisywać mają tylko pełnoletni.

A że nic nie da... oczywiście, ta petycja nie doprowadzi do zmiany prawa. Wiedzą to jej autorzy i powinniśmy to wiedzieć też my. Co nie oznacza, że nie warto wyrazić swojego głosu - pokazać politykom, że zwolennicy zmiany stanowią elektorat, do którego warto się zwracać. Zauważcie, że taka akcja po raz pierwszy została zorganizowana przez poważne medium, a nie jakąś marginalną organizację. Mnie napawa to wielkim optymizmem.
Litawor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-07-2009, 14:18   #1030
Snagoth
Cease & Sekkle
 
Snagoth's Avatar
 
Data dołączenia: 27 10 2006
Lokacja: Warszawa
Wiek: 35

Posty: 773
Imię: Snagoth
Profesja: Sorcerer
Świat: Eternia
Poziom: 70
Snagoth ma numer GG 8429069
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Litawor Pokaż post
Zauważcie, że taka akcja po raz pierwszy została zorganizowana przez poważne medium, a nie jakąś marginalną organizację. Mnie napawa to wielkim optymizmem.
no i wlasnie dlatego ta akcja ma najwieksza szanse na poprawienie kondycji polskiego prawa narkotykowego!

Najwiekszym problemem organizacji walczacych o racjonalna polityke narkotykowa jest wlasnie to ze media o nich nie mowia przez co spoleczenstwo nie interesujace sie tym zbytnio nie ma pojecia o tym absurdalnym prawie, albo majac pojecie nie widza w nim nic zlego po prostu z braku wiedzy w tym temacie.

Mysle ze jednak czesc ludzi w Polsce na ROZUM i chyba zrozumieja ze wsadzanie kogos za jakies male ilosci nie ma zadnego ku..a sensu.

Ehh.. znowu moglbym pisac i pisac ale pewnie juz o tym pisalem wiele razu tutaj

Dzieki za wpisanie sie i jeszcze raz prosze.. wstawiajcie link gdzie tylko mozna! :*
__________________
Wybitne umysły są zawsze gwałtownie atakowane przez miernoty, którym trudno pojąć, że ktoś może odmówić ślepego hołdowania panującym przesądom, decydując się w zamian na odważne i uczciwe głoszenie własnych poglądów.
www.wolnekonopie.pl
www.otwartapestka.info
www.spliff.pl
~Albert Einstein
Snagoth jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-07-2009, 14:37   #1031
Duch Niespokojny
Moderator
 
Duch Niespokojny's Avatar
 
Data dołączenia: 10 09 2005

Posty: 2,347
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Można by jeszcze napisać na http://www.przyjaznepanstwo.pl/. Nie wiem, czy ta komisja się czymś w ogóle zajmuje, ale zawsze warto spróbować...
Duch Niespokojny jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-07-2009, 14:40   #1032
Wielkimanitu
Zbanowany
 
Data dołączenia: 13 01 2009
Lokacja: Kraina zamków i jednego klucza...
Wpisy bloga: 25

Posty: 302
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Litawor Pokaż post
Zauważcie, że taka akcja po raz pierwszy została zorganizowana przez poważne medium, a nie jakąś marginalną organizację. Mnie napawa to wielkim optymizmem.
Taa, tylko szkoda, że to poważne medium samo wpadło w sidła tego, czego miało tak ostro zwalczać - niewiedzy na temat narkotyków (klik).

W każdym razie myślę, że ta akcja spowoduje więcej pożytku niż szkód.
Wielkimanitu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-07-2009, 15:14   #1033
Litawor
Użytkownik Forum
 
Litawor's Avatar
 
Data dołączenia: 19 03 2004
Lokacja: Szczecin/Kraków

Posty: 1,657
Domyślny

Ech, widziałem ten ich "poradnik". Niestety, prawda jest taka, że jeśli chce się zostać wysłuchanym, to nie można głosić zbyt radykalnych opinii. Ale, jak sam powiedziałeś, akcja "Wyborczej" przyniesie więcej pożytku niż szkód.
Litawor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-07-2009, 14:29   #1034
Andrew
Użytkownik Forum
 
Andrew's Avatar
 
Data dołączenia: 27 10 2004
Wiek: 34

Posty: 469
Stan: Na Emeryturze
Andrew ma numer GG 6485757
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Snagoth Pokaż post
no i wlasnie dlatego ta akcja ma najwieksza szanse na poprawienie kondycji polskiego prawa narkotykowego!

Najwiekszym problemem organizacji walczacych o racjonalna polityke narkotykowa jest wlasnie to ze media o nich nie mowia przez co spoleczenstwo nie interesujace sie tym zbytnio nie ma pojecia o tym absurdalnym prawie, albo majac pojecie nie widza w nim nic zlego po prostu z braku wiedzy w tym temacie.

Mysle ze jednak czesc ludzi w Polsce na ROZUM i chyba zrozumieja ze wsadzanie kogos za jakies male ilosci nie ma zadnego ku..a sensu.

Ehh.. znowu moglbym pisac i pisac ale pewnie juz o tym pisalem wiele razu tutaj

Dzieki za wpisanie sie i jeszcze raz prosze.. wstawiajcie link gdzie tylko mozna! :*
A dlaczego ma nie być zakazane posiadanie tylko MJ? Byłaby to dyskryminacja dla pozostałych narkomanów.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Litawor Pokaż post
Ech, widziałem ten ich "poradnik". Niestety, prawda jest taka, że jeśli chce się zostać wysłuchanym, to nie można głosić zbyt radykalnych opinii. Ale, jak sam powiedziałeś, akcja "Wyborczej" przyniesie więcej pożytku niż szkód.
Więcej pożytku w takim sensie, że jak wasze dzieci przeczytają artykuł Wyborczej to stwierdzą, że MJ to fajna używka... W haszyszu jest ta sama substancja psychoaktywna co w MJ, więc czemu tego nie palić... Heroina też jest pochodzenia roślinnego...

Żadnej taryfy ulgowej dla narkomanów! Chcesz ćpać to licz się z konsekwencjami!
__________________

Najlepsze ogólno-tematyczne forum pod słońcem - sprawdź czy jesteś hardkorem!

Ostatnio edytowany przez Andrew - 20-07-2009 o 14:33.
Andrew jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-07-2009, 16:42   #1035
Litawor
Użytkownik Forum
 
Litawor's Avatar
 
Data dołączenia: 19 03 2004
Lokacja: Szczecin/Kraków

Posty: 1,657
Domyślny

Fajnie, jak przychodzi nowa osoba, nie przeczyta żadnego posta w temacie poza trzema ostatnimi i chce zaczynać rozmowę od początku.

Haszysz i marihuana to praktycznie ten sam narkotyk, więc zgadzam się z Tobą, Andrew, nie ma różnicy, co się pali. Tyle że resztę wniosków mam nieco inną.

I również zgadzam się, że niekarane powinno być posiadanie wszelkich narkotyków, nie tylko marihuany. Taka właśnie jest treść petycji.

<edited:>
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Andrew Pokaż post
Heroina też jest pochodzenia roślinnego...
Nie jest.

Ostatnio edytowany przez Litawor - 20-07-2009 o 17:26.
Litawor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-07-2009, 17:18   #1036
Exodus
Użytkownik Forum
 
Exodus's Avatar
 
Data dołączenia: 14 02 2005
Lokacja: Bolesławiec
Wiek: 35

Posty: 1,577
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Andrew Pokaż post
Więcej pożytku w takim sensie, że jak wasze dzieci przeczytają artykuł Wyborczej to stwierdzą, że MJ to fajna używka... W haszyszu jest ta sama substancja psychoaktywna co w MJ, więc czemu tego nie palić... Heroina też jest pochodzenia roślinnego...
alkohol tez sie robi z roslin i co po spozyciu flaszki masz ochote sobie w zyle dac?
Exodus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-07-2009, 12:50   #1037
Snagoth
Cease & Sekkle
 
Snagoth's Avatar
 
Data dołączenia: 27 10 2006
Lokacja: Warszawa
Wiek: 35

Posty: 773
Imię: Snagoth
Profesja: Sorcerer
Świat: Eternia
Poziom: 70
Snagoth ma numer GG 8429069
Domyślny

ja nawet czasu, na dywagowanie z tym delikwentem, tracił nie bede.

Żadnej taryfy ulgowej dla trolli! Chcesz być trollem, licz się z punktami karnymi!
__________________
Wybitne umysły są zawsze gwałtownie atakowane przez miernoty, którym trudno pojąć, że ktoś może odmówić ślepego hołdowania panującym przesądom, decydując się w zamian na odważne i uczciwe głoszenie własnych poglądów.
www.wolnekonopie.pl
www.otwartapestka.info
www.spliff.pl
~Albert Einstein
Snagoth jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-07-2009, 17:08   #1038
Andrew
Użytkownik Forum
 
Andrew's Avatar
 
Data dołączenia: 27 10 2004
Wiek: 34

Posty: 469
Stan: Na Emeryturze
Andrew ma numer GG 6485757
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Litawor Pokaż post
I również zgadzam się, że niekarane powinno być posiadanie wszelkich narkotyków, nie tylko marihuany. Taka właśnie jest treść petycji.
Nie jest.
Heroinę robi się z morfiny, którą robi się z maku. Heroina to jest to połącznie dwóch cząsteczek morfiny.

Niekaranie wszystkich narkotyków? Chciałbyś oglądać starego ćpuna, ze strzykawką w ręku na ulicy? Koleś ukradł nie wiadomo co, nie wiadomo komy, żeby spokojnie po ulicy ze świeżą działką się przechadzać? Na to się nigdy społeczeństwo nie zgodzi, no chyba, że zostanie wykonany taki zabieg jak w tym artykule.
My jesteśmy tacy biedni, że ćpamy. No musimy, bo się źle poczujemy. Zacznij ćpać to nie będziesz przegrany, będziesz dalej normalny, ćpanie jest normalne i nieszkodliwe.
Mówili nie bierz tego syfu? Mówili jakie są konsekwencję? Nie słuchałeś to się z nimi licz!
Powinni więcej pieniędzy przeznaczyć na edukację o narkotykach, a nie na nowe działki dla ćpunów.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Exodus Pokaż post
alkohol tez sie robi z roslin i co po spozyciu flaszki masz ochote sobie w zyle dac?
Nie, ponieważ flaszkę kupię w sklepie z atestem, legalnie, z akcyzą, zapłacę za to podatek.
__________________

Najlepsze ogólno-tematyczne forum pod słońcem - sprawdź czy jesteś hardkorem!
Andrew jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-07-2009, 17:18   #1039
Gierubesoen
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 01 2009
Lokacja: Wrocław
Wpisy bloga: 3

Posty: 995
Stan: Na Emeryturze
Świat: Iridia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Andrew Pokaż post
Powinni więcej pieniędzy przeznaczyć na edukację o narkotykach, a nie na nowe działki dla ćpunów.
Pisząc to, masz pewnie na myśli "dzieci nie palcie jointów bo nic nie osiągniecie w życiu i umrzecie!!!!!111" ?
Gierubesoen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-07-2009, 17:26   #1040
Wielkimanitu
Zbanowany
 
Data dołączenia: 13 01 2009
Lokacja: Kraina zamków i jednego klucza...
Wpisy bloga: 25

Posty: 302
Domyślny

Koleś, weź się ogarnij, wpadasz tutaj jak filip z (nomen omen) konopi i spamujesz debilnymi informacjami rodem ze strony policja.pl albo monar.pl. Przeczytaj parę książek mówiących o temacie, przyswój sobie definicję słowa "narkotyk", obejrzyj na spokojnie cały ten temat i wtedy się wypowiadaj. Uwierz mi, nikt nie będzie odpowiadał na Twoje wypociny z tego względu, że nikomu nie chce się pisać po osiemnasty raz tego samego.
Wielkimanitu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 22:03.


Powered by vBulletin 3