Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 14-02-2007, 09:37   #281
jakubjakub
Zbanowany
 
jakubjakub's Avatar
 
Data dołączenia: 13 01 2007

Posty: 55
Domyślny

widać robota u Clipsoft idzie
jakubjakub jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 14-02-2007, 21:08   #282
Artoniq997
Guest
 

Posty: n/a
Evul =@

Alesz wy dziwni jestescie co wy byscie chcieli zeby naprzyklad knight ktorym gracie moze odrazu dostal jakies czary typu exori vis albo zeby moze mana szybciej mu rosla w tym temacie podaliscie mase swoich prosb o przerózne uleprzenie postaci, ale cipsoft tego nie zrobi bo wtedy bylo by zalatwo ja moge powiedziec ze moim zdanie tylko palek wymaga nieco uleprzen oraz wiecej expowisk sork jest juz tak wyposazony ze nic nie trzeba w niego wciskac knight tez sobie radzi jesli chodzi o druida to mozna powiedziec ze malo do sorka mu brakuje wazniejszymi zaletami sorka jest ue ew to sa chyba 2 glowne czary druid ma za to mass heal sio pox a gdyby te druidowe pox przerobione bylo na styl ue jak to jest na OTsach to by sork juz byl gorszy wiec mowie palka niech uleprza i mapki pozesza w lewo i prawo i bedzie wszystko ok ok grafe niech tez troche uleprza
 
stary 15-02-2007, 21:32   #283
Praktikerman
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

ja bym się cieszył z tego nowego miasta jakby było w mainie, ale jak to będzie wyspa to też ok byleby była dla FACCa bo ja najprędzej będę go miał w 2010 roku ^^
ale jeżeliby znowu (PoI) zrobili miejsce na mainie (LdF - landzie dla facca) jakieś MIASTO lub w ogóle miejsce dla PACCa... to by było przegięcie....




PS. Czy ktoś zauważył, że zbanowany amilold kłócił się z różnymi osobami na różne tematy przez ok. 26 stron?? (poza tym na KAŻDEJ stronie wykazał się pychą i na ANI JEDNEJ stronie nie ukazał obiektywnego punktu widzenia - motto: "knighta mają polepszyć, ja to wiem, a jak ja to wiem to SHUT UP AND GO AWAY!!")
 
stary 14-03-2007, 20:24   #284
Tadik
Użytkownik Forum
 
Tadik's Avatar
 
Data dołączenia: 06 01 2007
Lokacja: gdzies tam >>>>>>

Posty: 35
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Sorcerer
Świat: Secura
Domyślny

Pomarzę trochę Zrobią wyspę dla facc ! Każdy kto tam wejdzie dostanie 100k c-seta itp,bendą tam super expiska z minosami,dragami,ds-ami,demonami,hydrami,hero i necro ,w depo bendą dawać za darmo itemy,bendzie można tam na bocie jechać itp. normalnie miodzio ale to tylko marzenia
Tadik jest offline  
stary 19-03-2007, 19:22   #285
duzy4
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny xD

DB wymiataconie
 
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 08:47.


Powered by vBulletin 3