Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 04-02-2007, 15:25   #81
Zummer
Użytkownik Forum
 
Zummer's Avatar
 
Data dołączenia: 04 01 2006
Lokacja: Sosnowiec
Wiek: 32

Posty: 442
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Icearahor
Profesja: Druid
Świat: Galana
Domyślny

No, no. Nowe miasto, hmm, czyżby na jednej z lodowych wysp je zrobią ? ;p
__________________
'No moon is there, no voice, no sound of breating heart; a sight profound.'
Zummer jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 04-02-2007, 15:27   #82
Sir Heike
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 04 2006

Posty: 34
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez amilold Pokaż post
Ja bym się posrał patrząc 500 godzin w zielone gluty. Nie wiem jak wy to wytrzymujecie. Już wolę robić runy niż skillować, chociaż to też jest nudne.
tym tekstem mnie ubawiles... <hahaha> kto ci kutwa kaze lampic sie caly czas w slimy ? znasz kogos co tak robi ??? ja nie...
Sir Heike jest offline  
stary 04-02-2007, 15:28   #83
amilold
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sir Heike Pokaż post
tym tekstem mnie ubawiles... <hahaha> kto ci kutwa kaze lampic sie caly czas w slimy ? znasz kogos co tak robi ??? ja nie...
Jesli masz na mysli kumpli to: wole gadac z kumplami w rl niz na guild chacie a do tibii sie logowac tylko na exp, questy, hunty, wojny i inne ciekawe wydarzenia. Skillowanie jest nudne jak flaki z olejem, a bycie online 24/7 mija sie z celem. Gra jest po to zeby dostarczac przyjemnosci a nie zanudzać tak jak skillowanie knightem.

Ostatnio edytowany przez amilold - 04-02-2007 o 15:31.
 
stary 04-02-2007, 15:36   #84
Sir Heike
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 04 2006

Posty: 34
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez amilold Pokaż post
Jesli masz na mysli kumpli to: wole gadac z kumplami w rl niz na guild chacie a do tibii sie logowac tylko na exp, questy, hunty, wojny i inne ciekawe wydarzenia. Skillowanie jest nudne jak flaki z olejem, a bycie online 24/7 mija sie z celem. Gra jest po to zeby dostarczac przyjemnosci a nie zanudzać tak jak skillowanie knightem.
ja jak skilowalem to robilem tak: biore full food ide na te zielone gluty zbijam matke do reda leje summony i czytam ksiazke... przeczytam 2 strony zmieniam slima, bardzo kozyste rozgospodarowanie czasu.... a to ze dla ciebie skilowanie rowna sie granie w tibie 24/7 to juz nie moja wina

Sir Heike jest offline  
stary 04-02-2007, 15:40   #85
amilold
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sir Heike Pokaż post
ja jak skilowalem to robilem tak: biore full food ide na te zielone gluty zbijam matke do reda leje summony i czytam ksiazke... przeczytam 2 strony zmieniam slima, bardzo kozyste rozgospodarowanie czasu.... a to ze dla ciebie skilowanie rowna sie granie w tibie 24/7 to juz nie moja wina

Uhahahahahahaha, to mnie teraz rozwaliłeś. Przecież slimy się same nie leczą i co chwilę zabijasz jednego z nich jeśli cały czas atakujesz, więc nie można na nich skillować afk. Twój komentarz świadczy albo o tym ze uzywasz bota ktory ci sam zmienia atak na innego slime'a albo grasz na otsach. Slimy mają tak żałośnie słaby def że padają co chwilę jak muchy nawet jesli uzywasz zwyklego nozyka! Jesli padnie ten co go atakujesz to musisz zmienic atak na nastepnego klona, a to wymaga ingerencji czlowieka bo sam klient tibii tego nie zrobi.

Ostatnio edytowany przez amilold - 04-02-2007 o 15:43.
 
stary 04-02-2007, 15:41   #86
--Cienius--
Użytkownik Forum
 
--Cienius--'s Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2007
Lokacja: u ciebie

Posty: 1,150
Stan: Zbanowany
Profesja: Elite Knight
Domyślny

Modus przerwa na rozmowy z przyjaciołmi 800 h + to co ty nakreciles? Rozmowy w toku?
--Cienius-- jest offline  
stary 04-02-2007, 15:45   #87
Sir Heike
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 04 2006

Posty: 34
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez amilold Pokaż post
Uhahahahahahaha, to mnie teraz rozwaliłeś. Przecież slimy się same nie leczą i co chwilę zabijasz jednego z nich jeśli cały czas atakujesz, więc nie można na nich skillować afk. Twój komentarz świadczy albo o tym ze uzywasz bota ktory ci sam zmienia atak na innego slime'a albo grasz na otsach. Slimy mają tak żałośnie słaby def że padają co chwilę jak muchy nawet jesli uzywasz zwyklego nozyka! Jesli padnie ten co go atakujesz to musisz zmienic atak na nastepnego klona to wymaga ingerencji czlowieka bo sam klient tibii tego nie zrobi.
przepraszam bardzo ale czy ty umiesz czytac ? napisalem "przeczytam 2 strony i ZMIENIAM slima"... bot to se wiesz gdzie mozesz wsadzic...

Ostatnio edytowany przez Sir Heike - 04-02-2007 o 15:47.
Sir Heike jest offline  
stary 04-02-2007, 15:46   #88
tomektrz
Użytkownik Forum
 
tomektrz's Avatar
 
Data dołączenia: 09 06 2006
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 302
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: nonPvP
Poziom: 25
Skille: 65/65
Poziom mag.: 4
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Glonsher Pokaż post
No no, CipSoft bierze sie do roboty .

Pewnie cos knightowi zrobia nowego w letnim updacie .
Urwą mu łapy... tak dobrze jak kiedyś to już nigdy nie będzie.
__________________
Debata tygodnia: Gra palem
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez grave Pokaż post
Jak Myslicie Skad Najlepiej Dla Pala Brac Szczaly,belty Sperary Small Stones Oprocz Trade I Czrow ???

tomektrz jest offline  
stary 04-02-2007, 15:47   #89
--Cienius--
Użytkownik Forum
 
--Cienius--'s Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2007
Lokacja: u ciebie

Posty: 1,150
Stan: Zbanowany
Profesja: Elite Knight
Domyślny

Up nei wierzysz ze ludzie skilluja na bocie na sslimach?? phi pokazalbym ci jak to zrobic ale nie chce ;p
--Cienius-- jest offline  
stary 04-02-2007, 15:50   #90
Finch
Użytkownik Forum
 
Finch's Avatar
 
Data dołączenia: 04 02 2007
Lokacja: Bartoszyce

Posty: 98
Stan: Niegrający
Finch ma numer GG 3884618
Domyślny OMg

Przeczytałem cały ten post i uważam że niektórzy wiedza co piszą ale niestety są i tacy co klepią bzdury...

Proszę o uszanowanie mojego zdania a nie wyzywanie mnie i nietolerancję!!

Pierwsza uwaga do almoid'a: czy ty piszesz o wyrównaniu profesjii czy tylko ulepszeniu knighta, gdyz zapewne taką profesją grasz?! Gdyż z Twojego pisania wynika że tylko knight jest taki słaby i że on nic nie ma i że trzeba tylko to zmienić...
Wkurza mnie to że niektórzy piszą że najlepiej jakby ulepszyć knighta ewentualnie palla ale sorca i druta nie....Moim zdaniem :
-owszem knightowi powinni zmniejszyć potzrebną mane na exori, dać exurę gran ( i tak mu wiele nie da bo ma mały mlvl),
-palladynowi tez powinni dodać jakis czar ofensywny,
-ale za to sorca i druida udupić np zwiększając potzrebna manę na dany czar np żeby takie exori vis/mort/flam i te inne brały tyle many ile wynosi lvl danego sorca/ druta, czyli na 200 lvlu po 200many,

Jeżeli będa cięgle coś dodawać i tak ciągle udupiać tą grę to w końcu nikt nie będzie w to grał,.. Moim zdaniem powinni dużo zabrać magom a cos dodać pallkom i druidom (pisze tu o wyrównywaniu profesjii a nie o ulepszaniu jednej z nich).
To nie prawda że łatwiej sie expi knightem niż pallkiem i sorcem. Knight zużywa dużo uhów bo jest w ciągłym kontakcie z potworkami. Wiem że trochę namieszałem ale mógłbym o tym pisać w nieskończoność....
Tak więc podsumowując knight i pall są prawie równi gdyż pall wiecej wali ze strzał ale ma za to słabszy def (lub wogóle go nie ma) i te profesje powinny być ulepszone. Sorci i druty powinny być udupione i to nie lekko..!!
__________________
Bo liczą się ludzie a nie cyferki przy lvlu

Finch jest offline  
stary 04-02-2007, 15:50   #91
Sir Heike
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 04 2006

Posty: 34
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez --Cienius-- Pokaż post
Up nei wierzysz ze ludzie skilluja na bocie na sslimach?? phi pokazalbym ci jak to zrobic ale nie chce ;p
nie to ze nie wieze.. ja poprostu nigdy nie uzywalem zadnych "pomocy" do tibi... zawsze all osiagalem sam, dla mnie koles ktory ustawi se bota i pojdzie w kime poprostu nie mam do niego szacunku...
Sir Heike jest offline  
stary 04-02-2007, 15:52   #92
amilold
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sir Heike Pokaż post
przepraszam bardzo ale czy ty umiesz czytac ? napisalem "przeczytam 2 strony i ZMIENIAM slima"... bot to se wiesz gdzie mozesz wsadzic...
1 slime starczy tylko na 1-2 minuty treningu, więc trening afk na slime jest niemozliwe. Trzeba się prawie cały czas gapić w ekran.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez --Cienius--
Up nei wierzysz ze ludzie skilluja na bocie na sslimach?? phi pokazalbym ci jak to zrobic ale nie chce ;p
Wierzę, ale to nielegalne. Chętnie zraportuje takiego nooba, mimo ze sam posiadam bota (w celach poznawczych) to go nie uzywam i staram sie grac uczciwie.

@Finch
Zgadzam się z tobą w 100%.

Ostatnio edytowany przez amilold - 04-02-2007 o 15:57.
 
stary 04-02-2007, 15:58   #93
Sir Heike
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 04 2006

Posty: 34
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez amilold Pokaż post
1 slime starczy tylko na 1-2 minuty treningu, więc trening afk na slime jest niemozliwe. Trzeba się prawie cały czas gapić w ekran.
wiesz jak nielubisz czytac to se mozesz wlaczyc filmiki na maxiorze.... mi wkazdym razie te 1-2 minuty wystarczaja na przeczytanie tych moich 2 stron ksiazki po ktorych spokojnie se moge zmienic slima i pospamowac jakims zakleciem dla m lvl...
ale mam taka propozycje, zakonczmy ta dyskusje bo poki co to polowa calego tego tematu to wymiana pogladow miedzy nami xD jeszcze nas zbanuja albo cos xd
Sir Heike jest offline  
stary 04-02-2007, 16:23   #94
Draggy_Slayer
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 10 2006

Posty: 912
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Domyślny

i teraz bedzie gdybanie pol roku kogo ulepsza a kogo nie

moim zdaniem zadnej rewolucyjnej zmiany nie bedzie

z moich poboznych zyczen -
mogliby pozwolic knightom na spalanie sp (bo po co mi 200)
np. ice rapier (ale wtedy by musieli ice axe i ice cluba dodac co raczej nie mozliwe) making
przydaloby sie bo (przynajmniej ja) nie bylbym zmuszony szukac ice rapier providerow przed anihilatorem, postalbym afk 2 dni i juz;p
sword/club/axe ring making
tez przydatne albo np zrobic jeden blank ring (z jakiegos questa) i za xx many mozna byloby go doladowywac np -1mp - 1 sekunda dzialania
i mozna byloby go ladowac
wreszcie jakies zaklecia spontaniczne
np. podwojenie sily exori za np 50 souli albo 100 souli (przydatne na questach, takie male ue) co wreszcie pozwalaloby knightowi troche bardziej sie usamodzielnic

a propo sorcow i druidow
co im jeszcze trzeba? sorcom
maja ue maja visy i expia sobie z zawrotnymi predkosciami)

a propo druidow
jakis nowy czar? albo ulepszenie poxa

a propo palkow to sie nie wypowiadam bo zrobilem go tlyko po to zeby pojsc na deserta i mi gdzies zalega
ale z tego co wiem to palkowie narzekaja na zdobywanie kamieni, wiec moze czar spontaniczny ktory tworzy kamienie


mam nadzieje ze w nowym miescie znajdzie sie nowe expiwisko dla 100+ knghtow bo zolwie troche przeludnione
Draggy_Slayer jest offline  
stary 04-02-2007, 16:35   #95
Finch
Użytkownik Forum
 
Finch's Avatar
 
Data dołączenia: 04 02 2007
Lokacja: Bartoszyce

Posty: 98
Stan: Niegrający
Finch ma numer GG 3884618
Domyślny Up

Mądrze się wypowiedziałeś tylko szkoda że na temat knighta, którym grasz...
Szkoda tylko że CipSoft i tak nic nie wyciągnie z tego co my tu piszemy A niektórzy rozpisuja się jakby książke pisali
__________________
Bo liczą się ludzie a nie cyferki przy lvlu

Finch jest offline  
stary 04-02-2007, 16:51   #96
SaDDaM
Użytkownik forum
 
SaDDaM's Avatar
 
Data dołączenia: 27 01 2007

Posty: 13
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Zuture
Profesja: Paladin
Gildia: brak
Świat: Pacera
Poziom: 19
Skille: 64+/55+
Poziom mag.: --
Domyślny Paladyn

Dla paladyna mogli by zrobić czar który by zadawał jednorazowo, jakimś kosztem podwójne obrażenia (double dmg) czy coś takiego

No i jak ktoś u góry wspomniał czar na kamienie lub coś takiego. Sam jestem palem i mnie męczy takie nudne zbieranie kamieni bo na respie goblinów tyle noobków łazi że aż ciężko zliczyć.

I chciałbym jeszcze dodać że mogły by powstać distans ringi coś podobnego do sword/club/axe ringów

Ostatnio edytowany przez SaDDaM - 04-02-2007 o 17:36.
SaDDaM jest offline  
stary 04-02-2007, 16:54   #97
Draggy_Slayer
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 10 2006

Posty: 912
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Domyślny

@up

wiesz bo ja zawsze gralem knightem i szczerze nie wyobrazam sobie gry inna voc a knighta znam od podszewki wiec tylko na tem temat umiem sie jakos z sensem wypowiedziec
Draggy_Slayer jest offline  
stary 04-02-2007, 16:59   #98
Finch
Użytkownik Forum
 
Finch's Avatar
 
Data dołączenia: 04 02 2007
Lokacja: Bartoszyce

Posty: 98
Stan: Niegrający
Finch ma numer GG 3884618
Domyślny Up

OMg Jakby to wyglądało że pallek se kamienie robi Moim zdaniem powinni zmniejszyć łamanie siespearów i kamieni i dodali jakis czar dla knighta i palla że zabira ileś tam many a zwieksza tam o iles hity przez pewien czas....
Ale osobiscie jestem za tym żeby nic nie dodawać tylko odjąc bo gra w której potworka można miec na 2 czy 3 hity to nie ma sensu...
__________________
Bo liczą się ludzie a nie cyferki przy lvlu

Finch jest offline  
stary 04-02-2007, 17:22   #99
amilold
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sir Heike
wiesz jak nielubisz czytac to se mozesz wlaczyc filmiki na maxiorze.... mi wkazdym razie te 1-2 minuty wystarczaja na przeczytanie tych moich 2 stron ksiazki po ktorych spokojnie se moge zmienic slima i pospamowac jakims zakleciem dla m lvl...
ale mam taka propozycje, zakonczmy ta dyskusje bo poki co to polowa calego tego tematu to wymiana pogladow miedzy nami xD jeszcze nas zbanuja albo cos xd
Czytanie książki w ten sposób jest bardzo uciążliwe. Trudno się wtedy skupić na treści tej książki. Sytuacja wyglada duzo lepiej w przypadku sorca/druta poniewaz robiac runy wystarczyc cos zjesc i powiedziec raz na 10+ minut. (nawet jak sie robi z life ringiem to majac 1k+ many możemy długo poczekać i mana się nie marnuje) Mlvl sorcowi/drutowi daje duzo wiecej niz knightowi skill. Kazdy mlvl to vis/mort mocniejszy o 2-3 hp podczas gdy kazdy skill to cios z broni mocniejszy o 1-2 hp. Na dodatek sorc moze pojsc expic i wtedy juz sytuacja zmienia sie znacząco na jego korzysc bo lvl ma wplyw na obrazenia zadawane z magii a nie ma wplywu (lub prawie nie ma) na obrazenia zadawane wrecz.

Ostatnio edytowany przez amilold - 04-02-2007 o 18:07.
 
stary 04-02-2007, 17:31   #100
Shiantis
Użytkownik Forum
 
Shiantis's Avatar
 
Data dołączenia: 11 11 2006

Posty: 29
Smutny

Moim zdaniem najlepszą profesją jest sorc i to właśnie nim gram. Mam nadzieję tylko, że "ulepszenie profesji" nie będzie wyglądało tak, że odejmą coś magowi albo wprowadzą jakieś ograniczenia... Życie maga wcale nie jest takie kolorowe. Pozostaje mi tylko z niepokojem czekać na update...
A z nowego miasta się cieszę, jak nie będzie dla pacc to od razu się przeprowadzam ^^
__________________
Zapałki: 1 zł
Benzyna: 40 zł
Widok palącej się szkoły: bezcenne

[CHAR]Vanessa Thylia[/CHAR] <--shackowana
[CHAR]Arya Thylia[/CHAR] <--aktualny char

Elysia is my server
Shiantis jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 01:10.


Powered by vBulletin 3