Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 16-09-2006, 23:30   #121
Adow Adan
Użytkownik Forum
 
Adow Adan's Avatar
 
Data dołączenia: 03 05 2006
Lokacja: Brzezie

Posty: 399
Profesja: Elite Knight
Gildia: Jest
Świat: Honera
Poziom: 82
Skille: 80/73
Poziom mag.: 6
Adow Adan ma numer GG 7709842
Domyślny

ludzie co wy robicie?? usuwacie teraz tematy na temat "brak logowania w tibi" zamiast normalnie zrobić 1 duzy temat o tym i napisac tam o wszystkim. tutaj nic sie nie moge dowiedziec bo zanim ktos odpowie to temat juz jest w koszu. LUDZIE JAK TACY MĄDRZY JESTEŚĆIE TO MI POKAZCIE TEMAT O TYCH KICKACH NA TIBI.COM lub PL a jak nie to widze ze was to g... obchodzi ze xx osób przez to dedla i teraz nie mozna sie lognąć. juz wole tibie.org.pl bo przynajmniej tam zawsze odpowiedz dostane a nie odrazu skasuja temat
__________________
~Counter Strike 1.6~
IP:77.79.210.73:27199
Hasło:klan

Nie toleruje Noobow z Honery ....

Cytuj:
"Gdyby te dzieci neo postawić jedno na drugim, ostatnie 'łupło' by główką w słońce..."
Adow Adan jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 16-09-2006, 23:54   #122
Celoz
Zbanowany
 
Celoz's Avatar
 
Data dołączenia: 24 12 2005
Wiek: 30

Posty: 1,233
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Thy slayer
Profesja: Rookstayer
Świat: Candia
Poziom: 9
Celoz ma numer GG 2451090 Celoz ma login Tlenu Celoz@o2.pl
Domyślny

tak trudno poszukać?
Celoz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-09-2006, 23:57   #123
Adow Adan
Użytkownik Forum
 
Adow Adan's Avatar
 
Data dołączenia: 03 05 2006
Lokacja: Brzezie

Posty: 399
Profesja: Elite Knight
Gildia: Jest
Świat: Honera
Poziom: 82
Skille: 80/73
Poziom mag.: 6
Adow Adan ma numer GG 7709842
Domyślny

taa myślisz ze nie szukałem?? wasza super zajefajna opcja szukaj wyszukała mi "tylko" 13 stron zbędnych tematów. i myślisz ze znalazlem odpowiedz?? nie!! weszlem na tibia.org.pl i juz w 2 min mi odpisali na temat.po prostu tam szanują graczy nie tak jak tutaj.
__________________
~Counter Strike 1.6~
IP:77.79.210.73:27199
Hasło:klan

Nie toleruje Noobow z Honery ....

Cytuj:
"Gdyby te dzieci neo postawić jedno na drugim, ostatnie 'łupło' by główką w słońce..."
Adow Adan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-09-2006, 00:02   #124
Raynold
eX Moderator
 
Raynold's Avatar
 
Data dołączenia: 13 10 2003
Lokacja: Tychy
Wiek: 41

Posty: 1,816
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Adow Adan Pokaż post
ludzie co wy robicie?? usuwacie teraz tematy na temat "brak logowania w tibi" zamiast normalnie zrobić 1 duzy temat o tym i napisac tam o wszystkim. tutaj nic sie nie moge dowiedziec bo zanim ktos odpowie to temat juz jest w koszu. LUDZIE JAK TACY MĄDRZY JESTEŚĆIE TO MI POKAZCIE TEMAT O TYCH KICKACH NA TIBI.COM lub PL a jak nie to widze ze was to g... obchodzi ze xx osób przez to dedla i teraz nie mozna sie lognąć. juz wole tibie.org.pl bo przynajmniej tam zawsze odpowiedz dostane a nie odrazu skasuja temat
Ojej... Właśnie: taka jest różnica między naszym forum a innymi - ze wszystkich sił staramy się, żeby nie było śmietnika. Dzięki, że poprzez odejście z naszego forum pomagasz nam. Tak, autentycznie nam pomagasz. W tym momencie chciałbym uścisnąć Ci rękę i powiedzieć: "gratuluję słusznego wyboru. Tak bardzo się cieszę, że odchodzisz i będzie jednego mniej, który robi syf na forum".

A ponieważ czuję się w obowiązku odpowiedzieć trochę bardziej szczegółowo, oto: tak, nie obchodzi nas, że ileśtam osób dedło przez jakieś kicki w grze. Wyobraź to sobie! NIC NAS TO NIE OBCHODZI! Absolutnie, zupełnie nic. To, że ktoś się nie może lognąć - też nas to nie obchodzi. Zapytaj innych; każdy z Modów odpowie Ci tak samo, że go to nic nie obchodzi, że ktoś umarł w grze, a ktoś inny nie może się zalogować.

Chcesz, żebyśmy zrobili jeden duży temat, w którym poszkodowani userzy będą zakładali swoje durne tematy? Wyjdzie na to samo, jak otworzysz Notatnik, wyrzucisz tam wszystkie swoje żale, potem zapiszesz na dysku twardym i po paru minutach skasujesz.
__________________
Emerytura... Dzięki za wszystko.
Raynold jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-09-2006, 00:12   #125
Adow Adan
Użytkownik Forum
 
Adow Adan's Avatar
 
Data dołączenia: 03 05 2006
Lokacja: Brzezie

Posty: 399
Profesja: Elite Knight
Gildia: Jest
Świat: Honera
Poziom: 82
Skille: 80/73
Poziom mag.: 6
Adow Adan ma numer GG 7709842
Domyślny

taa a co daja tematy typu "shakowali mnie plix" lub "chcesz sie z noobów powyśmiewać pisz tu" ?? tylko zasmiecaja forum . I jeżeli wy nie jesteście od pomagania innym graczą to po jakiego .... jesteście na tym forum?? Zeby sobie powiększyć popularnosć?? jeżeli tak to wyjdz na ulice z transparentem (nick postaci, lvl, swiat) i tez popularność zdobędziesz. 3/4 modków tutaj to zwykle .... nie obrazając tej 1/4 która nie zachowóje sie jak dziecko. fora są po to aby pomagać a nie po to zeby wydzierać się na kogoś bo dopiero grać zaczął a nie wie gdzie dość zeby nie dednać. nie każdy gra tak jak wy od kilku lat i przez xx h dziennie w tibie. mają lepsze rozrywki niż tibia. a to ze ktoś jest newbie to nie odrazu musi być noobem tak jak większość z tąd uważa.
__________________
~Counter Strike 1.6~
IP:77.79.210.73:27199
Hasło:klan

Nie toleruje Noobow z Honery ....

Cytuj:
"Gdyby te dzieci neo postawić jedno na drugim, ostatnie 'łupło' by główką w słońce..."
Adow Adan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-09-2006, 00:35   #126
Raynold
eX Moderator
 
Raynold's Avatar
 
Data dołączenia: 13 10 2003
Lokacja: Tychy
Wiek: 41

Posty: 1,816
Stan: Niegrający
Domyślny

Skoro zadajesz takie pytania i piszesz, jak przed chwilą, to właśnie pokazałeś zdolności swojego umysłu. Wiesz, mam nawet dobry humor, więc odpiszę. Zdaję sobie sprawę z tego, że powinienem olać takie idiotyczne posty, no ale co jakiś czas trzeba wytłumaczyć pewne rzeczy pewnym ludziom...

Wiesz - bycie Moderatorem nie oznacza odpowiadanie użytkownikom na każde pytanie, ale oznacza pilnowanie porządku na forum, żeby użytkownicy czytali regulamin, żeby pisali po polsku, żeby nie spamowali, nie trollowali, nie zakładali głupich tematów, żeby zorganizować jakoś forum, zadbać o przyklejane tematy, nadzorować poradniki etc.

3/4 z nas to w ogóle nie gra w Tibię, to od tego trzeba zacząć. Ale masz rację, 1/4 pozostałych to pg i gramy 25h/dobę, a pokarm mamy podawany dożylnie. Nasze nicki w Tibii to Bubel, Enter Obvilon, Paladynka, Tajfun Tornado i inni.

Weź zastanów się trochę, dziecko. Forum nie jest od tego, żeby wypłakiwać się tutaj. Mówię: pamiętnik sobie załóż i całą stronę zapisz "O ja! Tibia nie DZIAŁA!!!!!!! Co ja teraz zrobię?". O ile na forum istnieje kilka tematów, które są niejako pójściem na kompromis, to nigdy nie będę bezczynnie patrzył, jak ludzie spamują tematami "Tibia mi nie działa, pomocy!". Czy przez taką informację pomogłeś komuś? Tożto bezsensowny spam, a my spamu nie lubimy.

A teraz idź już, przecież obiecałeś...
__________________
Emerytura... Dzięki za wszystko.
Raynold jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-10-2006, 20:07   #127
Mat_Kajfuszki
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 01 10 2006
Lokacja: Tu i tam

Posty: 18
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Świat: Luminera
Poziom: 27
Skille: Fish.44
Poziom mag.: 32
Domyślny

Niby kur** źle szukałem!!!
nie moja wina że macie taką pojeb*** wyszukiwarke jak google i musicie odrazu usuwać tematy !!!! Teraz mi znajdz Dwimenor kur** taki temat w którym bedą wszyskie odpowiedzi na moje pytania!!!
Albo mogłbyś mi chociarz mi powiedzieć że już jest taki a potem usuwać i podać link do tematu a nie usuwasz i jeszcze piszesz jako powód jakieś byleco co niewiem o co ci chodzi!!!!!



,,l,,(-_-),,l,,



Ta daj mi jeszcze bana jak umiesz!
Mat_Kajfuszki jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-10-2006, 20:13   #128
Raul
eX Moderator
 
Raul's Avatar
 
Data dołączenia: 14 03 2004
Lokacja: Estadio Santiago Bernabéu

Posty: 2,197
Domyślny

@up
Nie dziwię się. Twoje pytania były banalne i odpowiedzi na nie można znaleźć w pierwszym lepszym temacie o pacc. Wystarczy poszukać, a skoro Ty tego nie umiesz to już nie nasza wina.
__________________


De las glorias deportivas que campean por Espa
ñ
a,
Va el Madrid con su bandera, limpia y blanca que no empa
ñ
a.
Club castizo y generoso, todo nervio y corazón,
Veteranos y noveles, veteranos y noveles,
Miran siempre sus laureles con respeto y emoción.
¡
Hala Madrid! ¡Hala Madrid!
Raul jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-10-2006, 14:36   #129
Tibijczyk1
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

A gdzie mam napisać temat ze złym działaniem gry?Wczoraj napisałem a dzisiaj ktoś usunoł!
  Odpowiedz z Cytatem
stary 10-10-2006, 14:40   #130
Deox
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Mi jeszcze nieusuneliście ale... Jak widzę każecie szukać tematów osobom. DObra sam starałem się szukać i gówno znalazłem. Potem jeszcze pewnie dajecie warna za trolling...
  Odpowiedz z Cytatem
stary 31-10-2006, 08:28   #131
driff
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 18 10 2006

Posty: 7
Domyślny

super napsiałem posta a teraz nawet nie wiem co się z nim stało zadnego maila, widomości NIC ! Te forum jest #$%^@ I DO @#$& I %$@ MNIE BAN OBCHODZI FORUM JEST *%#@ I ^%(#!

//emil: teraz ładniej to wygląda

Ostatnio edytowany przez emilok - 31-10-2006 o 08:42.
driff jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-11-2006, 23:29   #132
Avrerk
Użytkownik Forum
 
Avrerk's Avatar
 
Data dołączenia: 25 10 2006

Posty: 132
Stan: Aktywny gracz
Imię: Avargak
Profesja: Paladin
Świat: Morgana
Domyślny

Napisalem temat, a tu ciach-ciach i go niema.
Nigdzie nic.
Temat dotyczyl okna ktore mi wyskoczylo gdy wlaczylem www.photobucket.com.
Why usuneliscie?
W okienku bylo napisane ze wygralem, a ja pytalem czy to nie wkret.
Avrerk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-11-2006, 00:30   #133
Parys
Mytho(L)ogy Hero
 
Parys's Avatar
 
Data dołączenia: 13 04 2004
Lokacja: Warszawa
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 928
Domyślny

Cytuj:
W okienku bylo napisane ze wygralem, a ja pytalem czy to nie wkret.
To, że to wkręt to raczej logiczne. Kto by Ci dawał nagrodę za nic i to jescze w pop-upie? /-;
__________________
Their fight is your fight, their freedom- your freedom WARSAW 44'


Miasto, które przeżyło własną śmierć!

Regulamin
Zbiór poradników Wystaw notkę! Pajacyk
Parys jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-11-2006, 19:54   #134
dagothar
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 06 2005
Wiek: 36

Posty: 202
Stan: Tutor
Imię: Dagothar
Profesja: Paladin
Poziom: 7
Domyślny

Lol, jeżeli macie problemy z kulturalnym wyslawianiem sie i ogolniej z impulsywna osobowoscia, to nie dziwcie sie, ze macie pod gorke i ktos wam usuwa tematy. Naprawde wystarczy tylko nauczyc sie uzywac wlasnego mozgu zeby caly swiat ulozyc pod stopami. Przyda sie nie tylko tu.

Nie umiecie czegos znalesc? Nigdzie tego nie ma? Zadziwiajace, ze sa ludzie, ktorzy jakos potrafia znalesc to czego chca i to bez nadmiernego wysilku.

Tak fajnie jest byc idiota? Nie lepiej samemu sie czegos dowiedziec?

Edit:
Btw. Parys: Nie pisze się: 'Nic nie mówiącym nazwą', tylko 'nazwom'. Wyslalem ci PW na ten temat, ale pewnie masz sporo wiadomosci i ci gdzies umknelo
__________________
Foul beast approaches?!

Ostatnio edytowany przez dagothar - 23-11-2006 o 21:14.
dagothar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-12-2006, 12:09   #135
Hunter of Morale
Użytkownik Forum
 
Hunter of Morale's Avatar
 
Data dołączenia: 21 07 2006
Lokacja: Venore

Posty: 56
Profesja: Paladin
Świat: Luminera
Poziom: 54
Skille: 78/56
Poziom mag.: 16
Hunter of Morale ma numer GG 6606065
Domyślny

Ja dalem w tym dziale na forum temat ze mam problemy z zalogowaniem sie na candi, nikt nie zdazyl mi pomoc i moj temat zostal usuniety ;/ dlaczego ?
Hunter of Morale jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-12-2006, 18:04   #136
Raynold
eX Moderator
 
Raynold's Avatar
 
Data dołączenia: 13 10 2003
Lokacja: Tychy
Wiek: 41

Posty: 1,816
Stan: Niegrający
Domyślny

Ostatnimi czasy prowadzę kampanię przeciwko nic nie mówiącym nazwom tematów. Jeśli założyłeś temat w stylu "Mam problem" albo "Help! Nie mogę się zalogować", to prawdopodobnie został usunięty bez zaglądania do środka. Dopóty będą usuwane tematy, dopóki nie będą miały normalnej nazwy.
__________________
Emerytura... Dzięki za wszystko.
Raynold jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-01-2007, 11:36   #137
NoCka
Użytkownik forum
 
NoCka's Avatar
 
Data dołączenia: 06 01 2007

Posty: 9
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Saphira
NoCka ma numer GG 7163680
Domyślny

To chyba logiczne? Tematy są usuwane po to aby nie zaśmiecać forum. Zanim ktoś coś napisze może wcześniej wypadało by poszukać czy taki temat już nie istnieje zamiast potem się czepiać.

Ostatnio edytowany przez NoCka - 30-06-2007 o 13:43.
NoCka jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-01-2007, 19:43   #138
Golion Xara
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

To forum jest jakieś lipne bo już drugi temat skasowany bez podania przyczyny.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 10-01-2007, 23:23   #139
Golion Xara
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gremlin Pokaż post
Moj dawny znajomy kiedys powiedzial:
"Jacy uzytkownicy takie forum".
Psie ;p HUNTED
  Odpowiedz z Cytatem
stary 13-01-2007, 12:36   #140
kukuruku
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

OOoooo..
Nie moge -.^
"Dlaczego usuwacie moje tematy?plz free itans"
MOżna pęknąć ze śmiechu...
Może dlatego TWOJE tematy są usuwane bo nie mają sensu,
są idiotyczne, lub po prostu już takie są?
  Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 11:20.


Powered by vBulletin 3