Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 30-12-2007, 23:44   #1
neopostman
Użytkownik Forum
 
neopostman's Avatar
 
Data dołączenia: 24 09 2005
Lokacja: Łowicz.
Wiek: 35
Wpisy bloga: 6

Posty: 1,227
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Nova
Poziom: 114
Skille: 101/84
Poziom mag.: 24
Wyślij wiadomość przez ICQ do neopostman neopostman ma numer GG trzeba sobie zasłuży Adres Jabbera do neopostman Send a message via Skype™ to neopostman
Domyślny @ Livbox tp.

Witam, od pewnego czasu wystepuje u mnie problem z łączem, a dokładnie chodzi o neostradę pakiet 1mb (livebox). Chodzi o to ze od ponad miesiąca od godziny 12 w poludnie do 24 predkość łącza badana w serwisie speedtest.pl wynosi 12-24 KB/s. Czy ktos z was spotkal się z podobnym problemem? Pytam, poniewaz nie wiem czy problem dotyczy mojego liveboxa, czy jest natury zewnetrznej.
neopostman jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 30-12-2007, 23:51   #2
SzaneLL
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 11 2007
Lokacja: NS

Posty: 14
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Endok'pall
Profesja: Paladin
Gildia: Skyline
Świat: Luminera
Poziom: 36
Skille: 70
Poziom mag.: 12
SzaneLL ma numer GG 1789328
Domyślny

Powiem tak...Neo i livebox to najgorszy internet...Polecam zadzwonić do tp i to wyjaśnić bo my nic nie poradzimy

EMOOO!!!!!!!!!
__________________

[CHAR]Gandus Spizganus[/CHAR] zapomnialem passow nie mam recka....ZAJEBISCIE!!!

GG:1789328
SzaneLL jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-12-2007, 23:55   #3
neopostman
Użytkownik Forum
 
neopostman's Avatar
 
Data dołączenia: 24 09 2005
Lokacja: Łowicz.
Wiek: 35
Wpisy bloga: 6

Posty: 1,227
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Nova
Poziom: 114
Skille: 101/84
Poziom mag.: 24
Wyślij wiadomość przez ICQ do neopostman neopostman ma numer GG trzeba sobie zasłuży Adres Jabbera do neopostman Send a message via Skype™ to neopostman
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez SzaneLL Pokaż post
Powiem tak...Neo i livebox to najgorszy internet...Polecam zadzwonić do tp i to wyjaśnić bo my nic nie poradzimy

EMOOO!!!!!!!!!
Nie jest najgorzy, bo jest jeszcze radiowka, do tp sie dodzwonic sie nie moge, a pytam, bo nie wiem czy zmieniac operatora, czy u siebie cos naprawiac.

Ostatnio edytowany przez neopostman - 30-12-2007 o 23:57.
neopostman jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-12-2007, 01:47   #4
Gelt
Da Old school.
 
Gelt's Avatar
 
Data dołączenia: 04 12 2005
Lokacja: Szpital dla psychicznie i nerwowo chorych Drewnica

Posty: 2,508
Stan: Na Emeryturze
Gelt ma numer GG 4445444
Domyślny

Moja była miała podobny problem. Jak go rozwiązywała.? Sprytne dziecko odłączało i podłączało z powrotem livebox'a. Być może taka jego natura. Ogólnie nie polecam tp'sy. Lagi, kicki i w ogóle robią co chcą. Z mojej strony polecam chello A najbardziej to pakiet telefon + net. Zajebista sprawa x)

@down

Rzadko.? Miałem neo przez 2 lata.. Najgorsze moje 2 lata w zyciu Dla porównania. Chello przez ponad rok zwariowało mi raz.. A jak się chciałem dodzwonić o co chodzi to się włączała sekretarka, ze problem jest już rozwiązywany.. Profeska nie to co to tp
__________________
Jestem oazą spokoju, zajeb*** wyluzowanym kwiatem na tafli jeziora.

Jeśli Ci będzie smutno i bardzo źle, to pomyśl, że byłeś najbardziej niesfornym i aktywnym plemnikiem w całej swojej grupie.



Poradnik "Jak dojść do Demony"

Ostatnio edytowany przez Gelt - 31-12-2007 o 10:32.
Gelt jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-12-2007, 10:22   #5
Maks14
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 02 2007

Posty: 132
Profesja: Knight
Świat: Refugia
Poziom: 60
Skille: 75/74
Poziom mag.: 6
Domyślny

LOL??
Co wy macie do neo??
Nie wiem jak u Was, ale u mnie lagi i kicki sa wielka zadkoscia. Lagi to wiadomo kazdy od czasu do czasu ma i to nie koniecznie z winy neta. Kicki natomias wystepuja zadko. Chyba ze wszyscy macie tego livebox'a, moze tu lezy wina.

@Topic
Nie wiem czy dobrze mysle, ale livebox jest bezprzewodowy tak??
Więc moze wystapic cos takiego, ze jak mieszkasz w bloku to mieszkania blisko ciebie innych ludzi moga odbierac twoj net. Np. ci ktorzy maja laptopy z WLAN, albo ci ktorzy maja w PC karty WLAN.
Nie bierz tego jednak za jakas pewna opinie, gdyz nigdy nie mialem livebox'a ale jesli nie jest on niczym chroniony moze wystapic taka sytuacja.
Maks14 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-12-2007, 13:41   #6
fannet
Użytkownik Forum
 
fannet's Avatar
 
Data dołączenia: 01 07 2005
Lokacja: Stargard
Wiek: 31

Posty: 85
Stan: Na Emeryturze
Poziom: 187
fannet ma numer GG 717454
Domyślny

mam dokładnie ten sam problem, ale wiem że to jest wina neostrady + liveboxa,

po 1 livebox to syfiasty router, i działa tylko w reklamach
po 2 nie chcesz mieć lagów kicków wymątuj ten syf, i leć przez modem
po 3 wątpie żeby ktoś się podłączył do livebox i ciągnął neta, livebox ma zabezpieczenia, a więkoszść "informatyków" potrafi zadać durne pytanie na forum
po 4 jak koniecznie chcesz mieć d-linka to zainwestuj w d-linka
po 5 nie znajdziesz idealnego neta, w każdym są kicki i lagi częściej lub rzadziej, zależy tylko czy na nie trafisz
__________________
pozdrawiam tych co włożyli głowę do mikrofali ...
igracz.eu - moja skromna stronka o grach komputerowych
fannet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-12-2007, 13:46
Jejku
Ta wiadomość została usunięta przez Dwimenor. Powód: trolling
stary 31-12-2007, 19:03   #7
neopostman
Użytkownik Forum
 
neopostman's Avatar
 
Data dołączenia: 24 09 2005
Lokacja: Łowicz.
Wiek: 35
Wpisy bloga: 6

Posty: 1,227
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Nova
Poziom: 114
Skille: 101/84
Poziom mag.: 24
Wyślij wiadomość przez ICQ do neopostman neopostman ma numer GG trzeba sobie zasłuży Adres Jabbera do neopostman Send a message via Skype™ to neopostman
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Maks14 Pokaż post
LOL??
Co wy macie do neo??
Nie wiem jak u Was, ale u mnie lagi i kicki sa wielka zadkoscia. Lagi to wiadomo kazdy od czasu do czasu ma i to nie koniecznie z winy neta. Kicki natomias wystepuja zadko. Chyba ze wszyscy macie tego livebox'a, moze tu lezy wina.

@Topic
Nie wiem czy dobrze mysle, ale livebox jest bezprzewodowy tak??
Więc moze wystapic cos takiego, ze jak mieszkasz w bloku to mieszkania blisko ciebie innych ludzi moga odbierac twoj net. Np. ci ktorzy maja laptopy z WLAN, albo ci ktorzy maja w PC karty WLAN.
Nie bierz tego jednak za jakas pewna opinie, gdyz nigdy nie mialem livebox'a ale jesli nie jest on niczym chroniony moze wystapic taka sytuacja.

nie moze dojsc do takiej sytuacji, poniewaz ta osoba musiala by zalozyc maca na moim kompie co jest praktycznie niemozliwe (w moim mieszkaniu mieszka oprocz mnie moj pies ; d)
@ up.
Nie chce miec przez modem bo mi zalezy na tym zeby miec internet w calym mieszkaniu.. btw, dzwonilem do centrali i powiedzieli ze do 2008 roku mial byc problem rozwiazny.. Bede bil brawa jesli im sie uda.. Poki co maja na to 6 godzin xd
neopostman jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-01-2008, 01:27   #8
n@uriQo.
Użytkownik Forum
 
n@uriQo.'s Avatar
 
Data dołączenia: 09 10 2006
Lokacja: Siemianowice Śl.

Posty: 60
Stan: Niegrający
Domyślny

@neopostman
No to już 2008 rok . Od dzisiaj twój problem powinien zniknąć . A nie dało by sie tego zrobić tak ?
Kabelek z neo do kompa potem do routera a router do innego kompa ? Chyba tak to działa

@do innych co uważają że neo to syf
Wg. mnie neostrada to dość fajny internet, tylko ,że ja mam modem ;/. Mam ten net od 5 lat i przez ten czas mialem 6-7 kicków. Czy to dużo ? Nie wiem, ale wydaje mi sie ze nie
n@uriQo. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 19:20.


Powered by vBulletin 3