Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 31-07-2006, 00:11   #181
Hakuoh
Użytkownik Forum
 
Hakuoh's Avatar
 
Data dołączenia: 30 04 2005
Lokacja: Bełchatów/Reading
Wiek: 32
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,622
Stan: Niegrający
Imię: Eldryzif
Profesja: Rookstayer
Świat: Calmera
Poziom: 74
Domyślny

@- Prodigy -
Mówiłem że to nadrobisz? ConGz lvla.
__________________
I'm in league with satan. Obey his commands. With the goat of Mendes. Sitting at his left hand. I'm in league with satan. I love the dead. No one prayed for Sodom. As the people fled.
Hakuoh jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 31-07-2006, 00:30   #182
Kshaq
Prezes Supportu
 
Kshaq's Avatar
 
Data dołączenia: 14 09 2005

Posty: 847
Domyślny

Pell Gz level'a szkoda, że to juz kolejny Rookstayer z retiredem (ja jestem jednym z nich, ale jak ja mam 15 level to nie ma się czym chwilić, wracam do gry po update).

No i całej reszcie też składam Gratulacje, tylko że nie będe was wymieniał po kolei, bo dużo by sie tego uzbierało...
Kshaq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-07-2006, 00:35   #183
Gobii
Zbanowany
 
Gobii's Avatar
 
Data dołączenia: 29 01 2006
Wiek: 32

Posty: 223
Imię: Kardes
Profesja: Rookstayer
Świat: Xantera
Poziom: 17
Skille: 18/22
Gobii ma numer GG 3681649 Send a message via Skype™ to Gobii
Domyślny

GZ for all advance.
@-Prodigy-
Ja też retired witam w spółce
@Vantage
Widze że założyłes viking helmet ja też miałem taki zamiar bo nowy jest zajefajny ale uznałem że wole cap.
PS: Gz advance
@Dark Alphadron
Boże kolejny zaczyna o kogo tym razem chodzi może o mnie albo o Milana?? -.-

Ostatnio edytowany przez Gobii - 03-08-2006 o 11:45.
Gobii jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-08-2006, 12:04   #184
- Prodigy -
Użytkownik Forum
 
- Prodigy -'s Avatar
 
Data dołączenia: 03 07 2006

Posty: 575
Domyślny

Gratuluje wszystkim osiągnieć - i tych w expie i tych w zbieraniu nowych itemów.

Tylko błagam ! Nie zakładajcie tematów, bo znaleźliście nowy item/potwór ma nowy wygląd/znaleźliście jakąś notatkę. Od tego jest temat "Album Rookgaardu" i choćbyście zobaczyli Elvisa trapującego Matkę Teresę na Mino Hell, to zdjęcia mają być tylko tam !
__________________
You have the strongest armour, because you are the weakest.

- Prodigy - jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-08-2006, 13:19   #185
Milan ognia
Użytkownik Forum
 
Milan ognia's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2005
Lokacja: Rookgaard / Gorzów Wlkp.
Wiek: 32

Posty: 668
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Antica
Poziom: 43
Milan ognia ma numer GG Dam na Pw... może.
Evul

@Gobii:
Nie, mu chodzi o coraz większy bałagan.
@Topic:
Tia... Wszystkim życzę dedów, byście to wszystko potracili i żeby po odrobieniu wam jeszcze cofkę zrobili - no co? Trzeba być oryginalnym xD
A tak seryjnie: Gratuluję (i taka wydeptana formułka). I tak jak powiedział Prdigy: Zdjęcia tam - komentarze tu.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dobo Pokaż post
@Thoro
ROTFL, Twoje posty są głupsze niż ustawa przewiduje, gratulacje.
Ogólnie to spadaj, nikt nie wierzy w te spedalone bajki, poza tym, jak takiś eko, to wyłącz komputer, bo energia elektryczna u nas pochodzi w większości z węgla .
Milan ognia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-08-2006, 19:11   #186
Kshaq
Prezes Supportu
 
Kshaq's Avatar
 
Data dołączenia: 14 09 2005

Posty: 847
Domyślny

Tak jak Milan cos powie to normalnie rozsadza ze śmiechu

Gz wszystkim, ale największe gratulacje należą się Austinowi W końcu nie codziennie widzi się taki level na Rook'u Gogogogo 60!!!
Kshaq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-08-2006, 01:34   #187
Jarassimus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 06 2006

Posty: 138
Domyślny

Witam.

A ja bym chciał napisać pozdrowienia dla mojego dobrego kumpla @ Small Macioo, którego zauważyłem na zdjęciu umieszczonym przez @ Sarimesa (na forum @ Bihunek) tutaj. Samego @ Sarimesa zresztą także pozdrawiam. ;-)

Drodzy Koledzy (zwracam się do nich, bo myślę, że tu zajrzą). Obecnie celowo nie włączam nawet Tibii (choć ze wszystkimi wiadomościami, włącznie z update'm jestem na bieżąco), bo jest ku temu kilka powodów. Jednym z nich jest to, że dopiero dziś uporałem się z włamaniem na stronę, jakie niedawno mnie spotkało. Innym jest to, że grając w Tibię nie zajmowałbym się już niczym innym, a mam ostatnio mnóstwo pracy. No, a już jeszcze jednym powodem jest to, że obecnie resztę czasu poświęcam na pisanie nowego programu związanego z Tibią.



Czy nie brakuje Wam czegoś w powyższym okienku dialogowym? Pewnie obrazka z podglądem ustawienia outfitu - no właśnie mi też tego brakuje ;-) i chcę to zrobić, a mam z tym pewien problem, bo mam już procedury kolorujące outfit, ale nie mam procedur powiększania obrazka (32×32 piksele to za mało; w grze też jest więcej). Aha, nie patrzcie na te "Head", "Body", "Legs" i "Feet", bo napisy na tych przyciskach będzie można ustawiać sobie w okienku konfiguracji programu (a przecież po update są tu inne napisy).

Tak więc, jak widzicie, nie mam za bardzo czasu na granie w Tibię. Spokojnie: Tibia nie zając - nie ucieknie. ;-)

Przesyłam serdeczne pozdrowienia.
__________________
Co mógłbym rzec o tym forum? Choć strona, na której ono jest "mieni się" tytułem supported fansite, dzięki pracy moderatorów jest to najgorsze forum, jakie w życiu widziałem. Mają oni bowiem w nosie użytkowników, ich prawa, a nawet sam regulamin. Uważają się za bogów, za nieomylnych. :-P

Nie będę się już udzielał tutaj i napisałem do Administratora priva z prośbą o usunięcie mojego profilu z bazy danych forum. Nie bedę tu siedział ani dłużej.

NA TYM FORUM PANUJE BEZPRAWIE!
Jarassimus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-08-2006, 02:39   #188
Kshaq
Prezes Supportu
 
Kshaq's Avatar
 
Data dołączenia: 14 09 2005

Posty: 847
Domyślny

@up
A mogę się zapytać po co właściwie jest ten program, bo z tego co widze to tylko do wybrania sobie odpowiedniego outfitu i później ustawienia sobie go w tibi, ale czy przypadkiem nie od tego jest ta cała konsola w tibi z kolorami, które możemy wybrać...?

@topic
Gobi nieźle sobie to wymyśliłeś. Ale nie wyrobiłem ze śmichu jak zobaczyłem w consoli jak piszesz "Dobij go fast... " Gz dla ciebie (1 exp point a by była okrągła sumka)

Ostatnio edytowany przez Kshaq - 04-08-2006 o 02:41.
Kshaq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-08-2006, 02:49   #189
Jarassimus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 06 2006

Posty: 138
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kshaq
A mogę się zapytać po co właściwie jest ten program, bo z tego co widze to tylko do wybrania sobie odpowiedniego outfitu i później ustawienia sobie go w tibi, ale czy przypadkiem nie od tego jest ta cała konsola w tibi z kolorami, które możemy wybrać...?
Jasne, że możesz spytać ;-D. Ale nie bardzo mogę jeszcze puścić parę z ust, bo to okienko dialogowe jest tylko malutkim ułameczkiem o wiele większego projektu. Takiego, że z pewnością bedziesz o nim jeszcze czytał na tym forum, a i same wyniki pracy w tym programie także będziesz ogladał na tym forum (tak myślę i taką mam nadzieję ;-). I zapewniam Cię, że wówczas to okienko ustawiania kolorów outfitu postaci będzie tak samo niezbędne w moim programie, jak jest niezbędne w samej grze. ;-)

Nic więcej nie powiem - czekaj cierpliwie. ;-)

Pozdrawiam Cię.
__________________
Co mógłbym rzec o tym forum? Choć strona, na której ono jest "mieni się" tytułem supported fansite, dzięki pracy moderatorów jest to najgorsze forum, jakie w życiu widziałem. Mają oni bowiem w nosie użytkowników, ich prawa, a nawet sam regulamin. Uważają się za bogów, za nieomylnych. :-P

Nie będę się już udzielał tutaj i napisałem do Administratora priva z prośbą o usunięcie mojego profilu z bazy danych forum. Nie bedę tu siedział ani dłużej.

NA TYM FORUM PANUJE BEZPRAWIE!

Ostatnio edytowany przez Jarassimus - 04-08-2006 o 02:50.
Jarassimus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-08-2006, 17:54   #190
Shan Demon
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 16 01 2006
Lokacja: Gdynia

Posty: 13
Domyślny

Hiho.
Big gz dla wszystkich, ale wg. mnie special Gratz należą się Pholtus'owi, za zdobycie addona. Mi jeszcze brakuje troszke honeycombów. Życze wszystkim powodzenia w wyścigu po addony
Pozdro.

Edit
O kurcze, szybcy jesteście. Gratz Arto Saari.

@Down
Rzeczywiście, dzięki że mnie kulturalnie poprawiłeś, pozdro.

Ostatnio edytowany przez Shan Demon - 05-08-2006 o 01:25.
Shan Demon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-08-2006, 23:59   #191
Radzioo
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 09 06 2006
Lokacja: Gdynia
Wiek: 35

Posty: 4
Radzioo ma numer GG 8221630
Domyślny Poprawka

Nie Tecunseh (Rihekel) go zdobył tylko Pholtus
Radzioo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-08-2006, 09:23   #192
Dark Alphadron
Użytkownik Forum
 
Dark Alphadron's Avatar
 
Data dołączenia: 29 11 2005
Lokacja: Dark Dimension - Plains of Shadows
Wiek: 33

Posty: 942
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Gildia: Patrz nick.
Świat: Antica
Poziom: N/A
Skille: Zmienne
Poziom mag.: ..
Domyślny

I teraz zacznie się plaga zdjęć pod tytułem "First addon on xantera", "First Bear Paws Addon on Astera", "First BackPack Addon on Harmonia" itp. Ech...
@Jarassimus
Ciekawe co to będzie... Mam nadzieję że legalne i pomocne. Powodzenia.
@Gobii
Jak powiedzial Milan - i tak jest tu dość gówna, ja już nie chce go produkować dokarmiając trolle. Przy okazji - szybko go dobił? ;P
__________________

Wkurzyłem, pochwaliłem, obraziłem kumpla? Podoba/nie podoba Ci się coś we mnie/moim avatarze/stylu pisania itp? Wyraź to TU, wstawiając mi notę.
----(\_/)
<=(x.x)=|-o - Stop zającom w podpisach!
--- (> <)
Dark Alphadron jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-08-2006, 10:57   #193
Jarassimus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 06 2006

Posty: 138
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dark Alphadron
Ciekawe co to będzie... Mam nadzieję że legalne i pomocne. Powodzenia.
Od razu powiem, że nie będzie to żaden bot czy choćby jakiekolwiek usprawnienie do klienta. Prawdę mówiąc nie rozpracowałem jeszcze w ogóle klienta Tibii ani samego protokołu, żeby umieć takie coś napisać. Będzie to aplikacja niezwiązana z samą grą w sensie on-line, ale rzecz, która pewnie przyda się niektórym osobom.

Tyle tylko mogę o tym powiedzieć. ;-)
__________________
Co mógłbym rzec o tym forum? Choć strona, na której ono jest "mieni się" tytułem supported fansite, dzięki pracy moderatorów jest to najgorsze forum, jakie w życiu widziałem. Mają oni bowiem w nosie użytkowników, ich prawa, a nawet sam regulamin. Uważają się za bogów, za nieomylnych. :-P

Nie będę się już udzielał tutaj i napisałem do Administratora priva z prośbą o usunięcie mojego profilu z bazy danych forum. Nie bedę tu siedział ani dłużej.

NA TYM FORUM PANUJE BEZPRAWIE!
Jarassimus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-08-2006, 12:05   #194
PawieOczko
Użytkownik Forum
 
PawieOczko's Avatar
 
Data dołączenia: 20 11 2005
Lokacja: Wrocław, Polska
Wiek: 30

Posty: 103
Profesja: Rookstayer
Świat: Antica
PawieOczko ma numer GG 3484993 PawieOczko ma login Tlenu pawieoczko@tlen.pl
Domyślny

Witam Wszystkich!

@Jarassimus
No ciekawe, ciekawe... Godny podziwu pomysł. Gratuluję. Rzozumiem, że link do dzieła podasz na forum?

Gratuluję Wam wszystkich awansów i życze kolejnych.

Pozdrawiam!
__________________

Kiedy z serca płyną słowa,
Uderzają z wielką mocą,
Krążą blisko wśród nas, od tak,
Dając chętnym szczere złoto,
I dlatego lubię mówić z tobą,
I dlatego lubię mówić z tobą...
PawieOczko jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-08-2006, 12:48   #195
Zillek Edonek
Zbanowany
 
Data dołączenia: 30 01 2006

Posty: 471
Domyślny

Tak, gratulacje wszystkim i mam proźbę do jednego z premium, czy możecie podać przedmioty potrzebne do wszytskich 3 addonów? Oczywiście nie zapomnijcie o QS...
Zillek Edonek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-08-2006, 12:53   #196
Jarassimus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 06 2006

Posty: 138
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez PawieOczko
No ciekawe, ciekawe... Godny podziwu pomysł. Gratuluję. Rzozumiem, że link do dzieła podasz na forum?
Hmmm... a dla mnie wcale nie jest to takie pewne, że zamieszczę, bo nie chce mi się pisać posta, a potem dyskutować z ewentualnymi użytkownikami wiedząc, że mój temat zostanie usunięty.

Tak jak to się stało z innym moim wątkiem. Nie wiem, czy nie spodobał się moderatorom mój TibiaCalc, a może po prostu ja coś nie tak napisałem - najlepszym sposobem było po prostu usunąć wątek bez podania przyczyny. Po co zaś odpowiadać na pytanie użytkownika, co się stało z wątkiem, skoro ma się go (tego użytkownika, jak i wątek) w d... :-/

Kurna, "moderator ma zawsze rację" - taaa... jasne. :-/

Ale pewnie program zamieszczę na jakiejś swojej stronie, a w podpisie tylko dam link. Tylko, że już mi znaków na to w podpisie nie styka. Echhh...

Żebym to ja jeszcze zarabiał na tym programie, to by można było powiedzieć, że spamuję. No, ale ja przecież tylko chciałem dać narzędzie, które zrobiłem sam dla siebie, także innym ludziom, którym mogłoby się też ono przydać. To też jest spam? Dziwne to forum - no, ale już pisałem tu o tym nieraz.

Sam już nie wiem. OK, najpierw jednak trzeba program zrobić, żeby móc o nim mówić ;-). A tymczasem biedzę się nad skompilowaniem pewnej freeware-owej biblioteki ImageMagick, która jest bardzo potrzebna, bo z niej będę dość często korzystał w programie. No cóż - nie ma lekko ;-). Ale może się uda.

Pozdrawiam Cię.
__________________
Co mógłbym rzec o tym forum? Choć strona, na której ono jest "mieni się" tytułem supported fansite, dzięki pracy moderatorów jest to najgorsze forum, jakie w życiu widziałem. Mają oni bowiem w nosie użytkowników, ich prawa, a nawet sam regulamin. Uważają się za bogów, za nieomylnych. :-P

Nie będę się już udzielał tutaj i napisałem do Administratora priva z prośbą o usunięcie mojego profilu z bazy danych forum. Nie bedę tu siedział ani dłużej.

NA TYM FORUM PANUJE BEZPRAWIE!
Jarassimus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-08-2006, 21:56   #197
Kshaq
Prezes Supportu
 
Kshaq's Avatar
 
Data dołączenia: 14 09 2005

Posty: 847
Domyślny

No to zobaczymy co Jaras znów wykombinował...

@PawieOczko
No super ci to wyszło... Jednak szkoda tego co się stało...

@Dark Alphadron
Dużo ss'ów wklejasz, ale ten mit to mnie rozbawił...

@-Prodigy- (nie wiem czy dobrze napisałem )
No to kiedy 30 levelik
Kshaq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-08-2006, 22:47   #198
Dark Alphadron
Użytkownik Forum
 
Dark Alphadron's Avatar
 
Data dołączenia: 29 11 2005
Lokacja: Dark Dimension - Plains of Shadows
Wiek: 33

Posty: 942
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Gildia: Patrz nick.
Świat: Antica
Poziom: N/A
Skille: Zmienne
Poziom mag.: ..
Domyślny

@up
Jeśli mam być szczery, to mnie też. W momencie kiedy to usłyszałem to spadłem z krzesła (dosłownie!) a potem ruszyłem obalać. Co do SSów - taki najazd śmiesznych/ciekawych sytuacji.
__________________

Wkurzyłem, pochwaliłem, obraziłem kumpla? Podoba/nie podoba Ci się coś we mnie/moim avatarze/stylu pisania itp? Wyraź to TU, wstawiając mi notę.
----(\_/)
<=(x.x)=|-o - Stop zającom w podpisach!
--- (> <)
Dark Alphadron jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-08-2006, 14:21   #199
kuba1324
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 05 2005
Lokacja: wygodna
Wiek: 34

Posty: 207
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Aldora
Poziom: 50
Domyślny

@Pell
Gratuluję zdobycia addona, podobnie jak dwóm innym graczom, którzy też je zdobyli...

1. Czy ktoś ma już więcej "bear paws" niż 10?
Ciągle siedze w tej jaskini niedźwiedzi i nic...

2. Moim zdaniem zdobycie addona(plecaka) będzie strzasznie trudne. Chyba nikt nie jest w stanie tego dokonać przed zimowym update...<O ile wogóle jest w stanie tego dokonać>
Chyba że specjalnie dla tej jednej osoby, cała gildia by polowała na minotaury, a w "centrum wsi" ciągle by ktoś składał propozycje kupna...

3. Ile średnio wypada skór mino na jeden bronze amulet? <Pytanie retoryczne>

EDIT:
@down:
Może dla ciebie zdobycie 100 skór minotaura jest niczym trudnym, ale uwierz mi, że dla większości rookstayerów to "katorga"...

Skoro wypada 2 razy na 1 bronze amulet, to gdyby od początku mojego grania w tibie<2 lata> wypadałyby, to miałbym dopiero 14 skór ;/ <Bronze amulet mi wypadl 7 razy>

Ostatnio edytowany przez kuba1324 - 06-08-2006 o 17:20.
kuba1324 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-08-2006, 15:24   #200
Hakuoh
Użytkownik Forum
 
Hakuoh's Avatar
 
Data dołączenia: 30 04 2005
Lokacja: Bełchatów/Reading
Wiek: 32
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,622
Stan: Niegrający
Imię: Eldryzif
Profesja: Rookstayer
Świat: Calmera
Poziom: 74
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez kuba1324

2. Moim zdaniem zdobycie addona(plecaka) będzie strzasznie trudne. Chyba nikt nie jest w stanie tego dokonać przed zimowym update...<O ile wogóle jest w stanie tego dokonać>
Chyba że specjalnie dla tej jednej osoby, cała gildia by polowała na minotaury, a w "centrum wsi" ciągle by ktoś składał propozycje kupna...

3. Ile średnio wypada skór mino na jeden bronze amulet? <Pytanie retoryczne>
2. Bez problemu nawet. Wystarczy wylootować Mino Leather i masz plecak.
3. 2 Mino leather na 1 Bronze amulet.

@Pell
Fajny kapelusz Ja potrzebuje jeszcze 23 Honeycombs :/ ale lvl dzisiaj będzie ^^
__________________
I'm in league with satan. Obey his commands. With the goat of Mendes. Sitting at his left hand. I'm in league with satan. I love the dead. No one prayed for Sodom. As the people fled.

Ostatnio edytowany przez Hakuoh - 06-08-2006 o 15:26.
Hakuoh jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 07:18.


Powered by vBulletin 3