Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Poradniki

Notki

Poradniki Poradniki napisane przez użytkowników forum.
Podfora : Wasze propozycje poradników ; Poradniki archwialne; Poradniki nie związane z Tibią
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 22-06-2009, 00:08   #1
Eless
Użytkownik Forum
 
Eless's Avatar
 
Data dołączenia: 21 06 2009
Wiek: 38

Posty: 112
Domyślny Jaskinia Bog Raiderów


Spis treści.


1. Wstęp
2. Bog Raiderzy

3. Exp i taktyki
4. Mapa Respawnu
5. Filmoteka
6. Zakończenie
7. Podziękowania

1. Wstęp
Witam. Pragnę przedstawić poradnik o Jaskini bog raiderów na Edron.
Jaskinia oraz same bog raidery pojawiły się po updacie 8.2-8.3. Wiele osób wie jak dojść i jak expić daną profką tutaj lecz zawsze ktoś nie wie . Właśnie dla tych co nie wiedzą jest mój poradnik. A więc zaczynamy. Na początek przedstawię serię mapek które przedstawiają drogę do owej jaskini

Tu odkopujemy dziurę łopatą i schodzimy niżej. Zabijamy kilka rotwormów i idziemy zgodnie z mapką poniżej



Kierujemy się wedle strzałek.




Idziemy tunelem "tzw. ślimakiem" w którym pojawiają się większe ilości rotów w towarzystwie carionów.



Kierujemy się na południe ubijając cariony i roty.



Schodzimy do dziury na prawo i mamy już bog raidery.





2. Bog Raiderzy-

Info - To expowisko zlokalizowane jest na wschodzie części Edron-Stonehome‚w dziurze z rotwormami. Stare podania uczonych na Edron‚ dowodzą że Bog Raider to istota powstająca z dusz zmarłych wojowników‚ gotowa siać zniszczenie i pożogę. Składa ona się z glutowatej cieczy‚ pośród której egzystuje naprawdę straszliwa dusza. Potwór ten jest tajemniczy i groźny‚ lecz wiemy o nim tyle że możemy o nim powiedzieć: Żywiołak Trucizny.(źródło wiki.hunted)


Bog raiderzy posiadają 1300 HP oraz dają 800 expa. Przez 1 godzinę staminy dają 1200 expa.
Specjalne zdolności bog raidera : Zatruwa, wysysa życie, paraliżuje, haste, leczy się.
Sposób ataku: W zwarciu (0-250? hp)‚ Na dystans ziemią (1-140 hp) rzadko wyłapiemy jakiegoś porządnego hita;
Maks. obrażenia: 320hp na turę.
Zachowanie:
- Podąża za przeciwnikiem
- Nie ucieka na niskim HP
Dźwięki jakie wydaje:
- "Tchhh!"
- "Slurp!"


Loot jest całkiem dobry gdy mamy szczęście :

Plate Legs (Rzadko) Cena u NPC to 115 gp. Zaś u graczy waha się od 150 do 350 gp za sztukę. Small Emerald (Rzadko) Cena u NPC to 250GP. Rzadko kupowany przez graczy cena 300gp-400gp., White Pearl (Rzadko) Cena u NPC to 160 gp. Gracze nie kupują ich często, cena to ok. 200gp/szt., Black Pearl (Rzadko) Cena u NPC to 280 gp , zaś u gracza to ok. 400gp], Ultimate Health Potion (Bardzo rzadko) Raczej do użytku własnego. Chociaż można sprzedać graczom za 150gp~, Great Spirit Potion (Rzadko) to samo co z Ult. Health Potion, Hibiscus Dress (Bardzo rzadko) u NPC Rashida za 3000gp, u graczy cena podobna 2.5-3.5k, Belted Cape (Rzadko) u NPC 300gp, gracze rzadko kupują tą zbroję, Paladin Armor (Bardzo rzadko) u NPC 15k , u graczy cena to około 25k., Springsprout Rod (Rzadko) cena u NPC 3600gp, a u graczy to 9000gp~, 0-125 gold
Czyli nie jest tak źle.

3. Exp i taktyki

Taktyki :
- Magiem można solować już od 40 levela , lecz by tu posiedzieć z profitem potrzeba czegoś więcej. 55 level powinien w pełni wystarczyć. Summonów nie opłaca się stawiać na bog raidery ponieważ szybko padają , a bogi są wolne w miarę wieć problemu nie będziemy mieli z ucieczką. Na 40 levelu polecam założenie Bohów oraz time ringa lub używanie czaru Utani Hur / Utani Gran hur. Można expić tu także o wiele wcześniej.

Metody :

-Dla hardcorowców można już expić na 30 lvl'u. Należy liczyć się z dużym waste i należy uważać na lagi oraz trapy od innych graczy. Najlepiej uciekać na utani gran hurze i uderzać z Exori Vis / Exori Frigo. Co kto woli. Waste będzie na początku ale jak załapiemy to będzie już lepiej. No ale waste jest do czasu aż nie spadnie paladin armor , wtedy to się zwraca i oczywiście będzie 45k więcej w kieszeni oraz masa expa. Możemy pomagać sobie summonami.

-Dla osób które chcą mieć expa i zysk ale nie chcą za razem padnąć. Polecam metodę blokera. Bloker powinien mieć level 40+ i skille 70/70 w pełni wystarczą by bloknąć bog raidera. Lecz gdy wyskoczą 2 lub nawet 3 lepiej być bardziej przygotowanym. Polecam blokowanie od 50 levela i skilli 75/75+. Bloker blokuje na full defie a ty bijesz z Exori Frigo / Vis. Level idzie troche wolniej ale oczywiście jest bezpieczniej. Pamiętaj aby iść tylko z zaufanym blokerem, ponieważ może nas trapnąć , bądź ukraść dobrego loota! Lecz gdy mamy np. 20 lvl i bloker także niski ( wątpie , że się uda to ale może...) to polecam wam metodę shared. Po prostu ustawiamy party i dajemy shared exp i teraz bloker bierze full atak bije bog raidera a my stoimy za blokerem i bijemy z exori xxx. Jeśli chcemy wyczyścić poziom -1 bez narażania się‚ można użyć runa Avalanche lub "wyropać" sobie bog raidery pojedynczo.

Opłacalność- +++
Exp na godzinę- od 20 do 75k na godzinę zależy od ilości ludzi i levelu.

- Druidem praktycznie to samo co magiem tylko dodatkowo siochamy blokera.
Metody :
Te same co magiem.

Opłacalność- +++
Exp na godzinę- od 15 do 70k na godzinę zależy od ilości ludzi , levelu jak i blokera.


- Paladin - Najlepiej ma właśnie on na bog raiderach. Nie dość , że bije na dystans i rzadko kiedy oberwie , to w dodatku gdy loot spadnie to pall armor może zatrzymać dla siebie! Exp pallem jest tutaj bardzo szybki i opłacalny. Jedyny minus to daleko umieszczone depo od tej jaskini.
Paladynem solować można już na 40-50 lvl. Lecz polecam od 50 lvl dopiero. Ale trzeba będzie uważać. Skille powyżej 70 i oby jak największe by jak najszybciej zabić przeciwnika. Musimy uważać gdy schodzimy po raz 1 do jaskini bo czai się na nas 1 bog raider.

Metody :
-Dla hardcorowców Wbijamy 40 lvl i skille około 75/60 i jedziemy na bog raidery. Uderzamy z Royal spirów i pomagamy sobie od czasu do czasu czarem Exori San. Można wyciągać 50k expa/h. Wydaje się to mało , ale wyciągnij 40 palkiem więcej . Waste zależy od umiejętności uciekania, skillów, eq i lagów. Ja moim 47 palkiem w 2 h na bog raiderach zarobiłem 4k czystej kasy i x2 Belted Cape.

-Dla osób które chcą mieć expa i zysk ale nie chcą za razem padnąć.Dobijamy 45 lvl najlepiej oraz skille 75 lub dla leniwych 70 wystarczą. Idziemy z royal spirami i bijemy oraz uciekamy. Z 1 bog raiderem (tym przy schodach) polecam taki sposób:

Zeszliśmy na dół. Podchodzimy i lurujemy do siebie bog'a. Cofamy się do schodów i przejdziemy na około schodów (wolno) a bog za nami. I uciekamy bijąc go na dystans. Następne bog raidery można w ten sam sposób zabijać ale można także normalnie uciekać i klepać.

-Z blokerem- Bloker tak jak u maga powinien mieć skille i tak samo bijemy ze spirów a bloker z broni na full defie. Tutaj nic dodać nie potrzeba ponieważ u maga wszystko o blokerze jest opisane...

Opłacalność- ++++
Exp na godzinę- 20k do 85k. Zależy głównie od tego jak dużo spirów mamy.

- Knightem jest tutaj chyba najbardziej nie opłacalnie ze wszystkich profesji. Mając 50 ek straciłem 5-6 health potionów na 1 bog raidera. Gdy mi wyskoczyły 3 straciłem 8 manasek i 12 healów. Knightem polecam tu expić (bardziej lootować pall armora niż expić) od 70-80 lvla ze skillami co najmniej 80/80. Wtedy powinno być nawet przyjemnie. Waste nie będzie jeśli nie będziemy pakować się w masę potworków. Knightem solo można od 30 lvl ze skillami co najmniej 70/70 ale liczcie się z dużym waste .

Metody :
-Dla hardcorowców Wg. Mnie nie ma tu nic do pisania. Jesteś hardcorem? Lecisz na full ataku lurujesz na siebie od 4 do 8 bog raiderów otaczają cię i bijesz z exori gran lub zwykłego exori.

Dla osób które chcą mieć expa i zysk ale nie chcą za razem padnąć.Praktycznie nic, bierzemy na siebie 1-2 bogi i bijemy na full ataku z broni swojej , czasami pomagamy sobie czarem exori.

Opłacalność- ++
Exp na godzinę- 15k-60k expa/h , w większości zależy od skilli jak i eq ale także od liczby ludzi expiących.


Porada dla wszystkich profesji- Kilka małych uwag co do każdej profesji- warto wziąć ze sobą life ringi, także z softami expi się tutaj świetnie. Siedzimy do końca potionów/Softów/Ringów itp. lub do końca Cap'a. Ważne jest aby wziąć ze sobą jakieś jedzenie(polecam brown mushrooms)‚ gdyż nie wypada z Bog Raiderów. Ogólnie każdą profesją da się wyciągnąc po 60k/h‚ gdy mamy powyżej 150lvl‚ da się wyciągnąć nawet po 100k/h oczywiście gdy jesteśmy sami na expowisku. Na światach non-pvp spotkamy tam sporo osób.

4. Mapa respawnu












-Co do poziomów. Dałem takie numery aby było łatwiej się zorientować‚ normalnie musiałbym pisać poziom -6‚-5 itp. Tak poziom 0 to ten na który najpierw wchodzimy.
- Niebieskie kółko oznacza spawn bog raidera.


5. Filmoteka

Tutaj zamieszczę kilka filmików na serwisie internetowym , YouTube. Na razie wrzucę linki lecz te filmiki nie są moje. Postaram się wkrótce nagram własny.

Pall i Drut huncą bog riderów -
klik

Tutaj Sorc (26ms - hardcorowiec) -
klik

Tutaj sam knight hunci (19 lvl - to dla hardcorów) -
klik

Tutaj Pall sam hunci ale nie na edron
klik



6. Podziękowania

- Dziękuję tibiopedi za informacje dot. obrażeń które zadaje bog raider.

- Mapka respawnu pożyczyłem z poradnika z tej stronki http://tibia.org.pl/static/out/artyk...ider_Cave.html

- Dziękuję autorom filmików z YouTube.pl

- Dziękuję Slythi oraz Zerkowi za wyszukanie błędów.

7. Zakończenie

Poradnik został ukończony i mam nadzieję, że gdy zostanie przeniesiony będzie pomagać wszystkim
Proszę o komentarze i oceny!

Jest to mój 1 poradnik. Więc proszę o wyrozumiałość podczas oceniania go
Pozdrawiam ~Eless
__________________
Mój temat ze zdjęciami
Mój lepszy temat ze zdjęciami


~Eless
Ciekawostka od Eless'a:
Napisz na kalkulatorze (ręcznym nie w kompie) liczbę 55373 i obróć go o 180stopni i przeczytaj przeczytaj

Ostatnio edytowany przez Eless - 13-07-2009 o 18:32. Powód: Zmieniłem wielkość nazw profesjii. Teraz dodam dział nowy FILMOTEKA
Eless jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 22-06-2009, 00:36   #2
Berials
Użytkownik Forum
 
Berials's Avatar
 
Data dołączenia: 06 11 2003
Lokacja: Lublin
Wiek: 35

Posty: 552
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Isara
Domyślny

Przydałyby się zdjęcia samej jaskini i rozmieszczenie respawnu
Berials jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-06-2009, 10:15   #3
Eless
Użytkownik Forum
 
Eless's Avatar
 
Data dołączenia: 21 06 2009
Wiek: 38

Posty: 112
Domyślny

Już się za to zabieram , tylko muszę się spieszyć bo o 11 ide kompa zanieść do serwisu bo mi się psuje...

@edit
Przepraszam was , ale mapy respawnu nie będzie ponieważ nie jestem pewien gdzie co jest , a na tibianearth nie pokazują. :/ Ale mapy jaskini dodam , i jeszcze coś tam będzie . Proszę o ocenę

@edit2
Nie no na tibiaearth w miejscu z jaskinią bogów jest biała plama ;//. Moge dodać fotki z mapki w tibii ok?

@edit3
Jak myślicie co by tutaj dodać jeszcze?
__________________
Mój temat ze zdjęciami
Mój lepszy temat ze zdjęciami


~Eless
Ciekawostka od Eless'a:
Napisz na kalkulatorze (ręcznym nie w kompie) liczbę 55373 i obróć go o 180stopni i przeczytaj przeczytaj

Ostatnio edytowany przez Eless - 22-06-2009 o 10:50.
Eless jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-06-2009, 10:49   #4
Wald_Kerius
eX Moderator
 
Wald_Kerius's Avatar
 
Data dołączenia: 07 08 2005
Lokacja: www.tibiaspy.com
Wpisy bloga: 2

Posty: 847
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Secura
Poziom: 170
Skille: 96/75
Poziom mag.: 23
Domyślny

A biłeś kiedyś w ogóle te potwory paladynem na 30 lvlu? Bog Rider często używa haste i ogólnie w tych jaskiniach, pomimo "wolnego" do chodzenia podłoża trudno jest uciec graczom nawet 50lvl+. Nie mówiąc już o tym jak użyje "haste". Mówisz, że można pomagać sobie czarem "exori con". Wiesz w ogóle do czego ten czar służy, jakie ma właściwości? Zanim coś takiego napiszesz, mógłbyś może chociaż spojrzeć na właściwości tych potworów, jeżeli nigdy z Bog Riderem nie walczyłeś. Dowiedziałbyś się że jest on wrażliwy na "świętość". A co za tym idzie, paladyn POWINIEN POMAGAĆ SOBIE CZAREM "exori san". To tyle błędów odnośnie mojej ulubionej profesji. Reszty w sumie nie czytałem ale domyślam się że stoi na podobnym, niskim poziomie i zawiera sporo błędów, i przekłamań. Nie wspominając już o błędach stylistycznych...
__________________

Nowa strona o Tibii w profesjonalnym wydaniu


Mój temat ze zdjęciami



Pacc Secura - 400k. Wiadomość do Wald Kerius - Secura/Ankrahmun (list).

Ostatnio edytowany przez Wald_Kerius - 22-06-2009 o 10:56.
Wald_Kerius jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-06-2009, 10:54   #5
Eless
Użytkownik Forum
 
Eless's Avatar
 
Data dołączenia: 21 06 2009
Wiek: 38

Posty: 112
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wald_Kerius Pokaż post
A biłeś kiedyś w ogóle te potwory paladynem na 30 lvlu? Bog Rider często używa haste i ogólnie w tych jaskiniach, pomimo "wolnego" do chodzenia podłoża trudno uciec graczom nawet 50lvl+. Nie mówiąc już o tym jak użyje "haste". Mówisz, że można pomagać sobie czarem "exori con". Wiesz w ogóle do czego ten czar służy, jakie ma właściwości? Zanim coś takiego napiszesz, mógłbyś może chociaż spojrzeć na właściwości tych potworów, jeżeli nigdy z Bog Riderem nie walczyłeś. Dowiedziałbyś się że jest on wrażliwy na "świętość". A co za tym idzie, paladyn POWINIEN POMAGAĆ SOBIE CZAREM "exori san". To tyle błędów odnośnie mojej ulubionej profesji. Reszty w sumie nie czytałem ale domyślam się że stoi na podobnym, niskim poziomie i zawiera sporo błędów, i przekłamań. Nie wspominając już o błędach stylistycznych...
Po 1. Walczyłem z bog raiderem każdą profesją. Lecz pallem dopiero na 47lvl. I jest wrażliwy także na Obrażenia Fizyczne to exori con też się zalicza. I proszę przeczytaj więcej bo chce wiedzieć co mam poprawiać.

Eless~

I jak co by tutaj dodać i jak to narazie wygląda ? Czekam na oceny
__________________
Mój temat ze zdjęciami
Mój lepszy temat ze zdjęciami


~Eless
Ciekawostka od Eless'a:
Napisz na kalkulatorze (ręcznym nie w kompie) liczbę 55373 i obróć go o 180stopni i przeczytaj przeczytaj

Ostatnio edytowany przez Slythia - 22-06-2009 o 17:46.
Eless jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-06-2009, 12:37   #6
Akahan
Użytkownik Forum
 
Akahan's Avatar
 
Data dołączenia: 21 02 2008
Lokacja: W Polsce...

Posty: 227
Stan: Na Emeryturze
Świat: Celesta
Domyślny

Nie żebym się czepiał, ale pisałeś ten poradnik także na torgu? Gdyż mapki respawnu są z poradnika na konkurencyjnej stronie...
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez prison123 Pokaż post
+ Ghoul : Najlepiej przed nim uciekać nawet na 30lvlu bo bierze nieco dużo hp, taktyką powinna być walka z dystansu i nie danie zapędzić się w jakąś pułapkę czy ślepą uliczkę... Polecam summony Monków lub Fire Devilów. Co do lootu to Life Ring czy Brass Helmet nie są zbytnio opłacalnym sprzętem...
Akahan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-06-2009, 12:42   #7
CingCiong
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 07 2008

Posty: 46
Domyślny

Popraw:
Metody : (...) do czasu aż nie spadnie plate armor(..)

Ogólnie poradniczek niczego sobie, wszystko przejżyście napisane.

Jeżeli masz jakiegoś kumpla z tibiacam to poproś o nagranie ewentualnie poszukaj w necie jakiegoś filmiku z hunta tam

Pozdrawiam i tak trzymaj
CingCiong jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-06-2009, 16:15   #8
Szymi_11
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

soy ayuda vem que amigos sava filho ke vc tem
  Odpowiedz z Cytatem
stary 22-06-2009, 16:56   #9
Eless
Użytkownik Forum
 
Eless's Avatar
 
Data dołączenia: 21 06 2009
Wiek: 38

Posty: 112
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Akahan Pokaż post
Nie żebym się czepiał, ale pisałeś ten poradnik także na torgu? Gdyż mapki respawnu są z poradnika na konkurencyjnej stronie...
Yyy... Nie , mapki tylko poszukałem na necie bo sam nie mogłem nic zrobić ;/

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CingCiong Pokaż post
Popraw:
Metody : (...) do czasu aż nie spadnie plate armor(..)

Ogólnie poradniczek niczego sobie, wszystko przejżyście napisane.

Jeżeli masz jakiegoś kumpla z tibiacam to poproś o nagranie ewentualnie poszukaj w necie jakiegoś filmiku z hunta tam

Pozdrawiam i tak trzymaj
Wielkie dzięki , sam moge filma nagrać i wrzucić

Pozdrawiam Eless~
__________________
Mój temat ze zdjęciami
Mój lepszy temat ze zdjęciami


~Eless
Ciekawostka od Eless'a:
Napisz na kalkulatorze (ręcznym nie w kompie) liczbę 55373 i obróć go o 180stopni i przeczytaj przeczytaj

Ostatnio edytowany przez Slythia - 22-06-2009 o 17:43.
Eless jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-06-2009, 17:59   #10
Wylansowany
Użytkownik Forum
 
Wylansowany's Avatar
 
Data dołączenia: 27 05 2007
Lokacja: Gorzów Wlkp.

Posty: 868
Domyślny

Dużo błędów stylistycznych, częsty brak przecinków przed spójnikami. Jak będziesz miał czas, to powyszukuj i popraw. Zedytuj także punkt 3, tzn. wyróżnij akapity dot. poszczególnych profesji np. podpunktami z większą czcionką, bo za pierwszym razem, jak rzuciłem okiem, to nagle pomyślałem "Co? 3 razy to samo napisane?", dopiero po chwili zorientowałem się, że każdy akapit jest dla różnych profesji.

I, jak mógłbyś nagrać film to ofc. będzie lepiej. Na razie 6,5/10, jak poprawisz będzie wyżej.
Wylansowany jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-06-2009, 18:10   #11
Eless
Użytkownik Forum
 
Eless's Avatar
 
Data dołączenia: 21 06 2009
Wiek: 38

Posty: 112
Domyślny

Ok , już poprawiam
__________________
Mój temat ze zdjęciami
Mój lepszy temat ze zdjęciami


~Eless
Ciekawostka od Eless'a:
Napisz na kalkulatorze (ręcznym nie w kompie) liczbę 55373 i obróć go o 180stopni i przeczytaj przeczytaj
Eless jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-06-2009, 20:55   #12
Eless
Użytkownik Forum
 
Eless's Avatar
 
Data dołączenia: 21 06 2009
Wiek: 38

Posty: 112
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Monaroth Pokaż post
i tak tam nedzne respy.Ale poradnik ok.
Wiem , ale jak ktos zaczyna z bog'ami to wtedy to miejsce jest idealne

Dzięki za ocenę mojego poradnika

@Edit
Mam prośbę bo nie wiem co by jeszcze do poradnika dodać , jakieś propozycje?
__________________
Mój temat ze zdjęciami
Mój lepszy temat ze zdjęciami


~Eless
Ciekawostka od Eless'a:
Napisz na kalkulatorze (ręcznym nie w kompie) liczbę 55373 i obróć go o 180stopni i przeczytaj przeczytaj
Eless jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-06-2009, 13:55   #13
T33nak
Użytkownik forum
 
T33nak's Avatar
 
Data dołączenia: 01 11 2007
Lokacja: jebac psiaki

Posty: 8
Gildia: jebac psiaki
Świat: jebac psiaki
Domyślny

Użytkownicy forum.tibia.org.pl zwracają się z uprzejmą prośbą o NIE KOPIOWANIE i NIE PRZERABIANIE ich poradników...

P.S.
dobrze, że przynajmniej zmieniłeś kolor oznaczeń na mapie respawnu po skopiowaniu ich z tej strony:
http://forum.tibia.org.pl/showthread.php?t=313852


Redaktor serwisu www.tibia.org.pl
2Fast4You

Ostatnio edytowany przez T33nak - 23-06-2009 o 14:00.
T33nak jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-06-2009, 14:06   #14
Akahan
Użytkownik Forum
 
Akahan's Avatar
 
Data dołączenia: 21 02 2008
Lokacja: W Polsce...

Posty: 227
Stan: Na Emeryturze
Świat: Celesta
Domyślny

Tak dobrze znasz serwis, że nawet nie wiesz, że nie zmienił kolorów kropek
http://tibia.org.pl/static/out/artyk...ider_Cave.html
Nie miałem niczego złego na myśli.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez prison123 Pokaż post
+ Ghoul : Najlepiej przed nim uciekać nawet na 30lvlu bo bierze nieco dużo hp, taktyką powinna być walka z dystansu i nie danie zapędzić się w jakąś pułapkę czy ślepą uliczkę... Polecam summony Monków lub Fire Devilów. Co do lootu to Life Ring czy Brass Helmet nie są zbytnio opłacalnym sprzętem...
Akahan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-06-2009, 14:31   #15
Eless
Użytkownik Forum
 
Eless's Avatar
 
Data dołączenia: 21 06 2009
Wiek: 38

Posty: 112
Domyślny

@x2Up

Nic nie kopiowałem , tylko mapkę! Wszystko sam pisałem 6 godzin. Mapka respu , owszem jest z orga. Ale reszta nie. Więc proszę nie mów takich głupot jak ja tak się napracowałem a teraz ktoś mówi , że skopiowałem. Ten poradnik w tym linku z niego nic nie brałem. Brałem info z tibiopedi i mapkę tylko wziąłem z innej stronki. Powtarzam sam wszystko pisałem. Proszę o ocenę


@up
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Akahan Pokaż post
Tak dobrze znasz serwis, że nawet nie wiesz, że nie zmienił kolorów kropek
http://tibia.org.pl/static/out/artyk...ider_Cave.html
Nie miałem niczego złego na myśli.
Nom , mapki wziąłem z tego poradnika co już napisałem .
__________________
Mój temat ze zdjęciami
Mój lepszy temat ze zdjęciami


~Eless
Ciekawostka od Eless'a:
Napisz na kalkulatorze (ręcznym nie w kompie) liczbę 55373 i obróć go o 180stopni i przeczytaj przeczytaj

Ostatnio edytowany przez Eless - 23-06-2009 o 14:35.
Eless jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-06-2009, 14:41   #16
T33nak
Użytkownik forum
 
T33nak's Avatar
 
Data dołączenia: 01 11 2007
Lokacja: jebac psiaki

Posty: 8
Gildia: jebac psiaki
Świat: jebac psiaki
Domyślny

Cytuj:
Nic nie kopiowałem , tylko mapkę!
Się zdecyduj ;d
Naprawdę nie zależy nam na kolejnym flamewarze, tak jak to miało miejsce podczas cenzury na waszym forum, ale swojego będziemy bronić

Tak więc prosiłbym Cię o dopisek(chociażby najmniejszym rozmiarem czcionki), który zawierać będzie link do strony gdzie znajdują się oryginalne zdjęcia oraz nick ich autora.

Z góry dziękuję.
T33nak jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-06-2009, 18:17   #17
Zerkala
Użytkownik Forum
 
Zerkala's Avatar
 
Data dołączenia: 07 06 2009
Wiek: 30

Posty: 58
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Poziom: 188
Domyślny

Wiesz co stary powiem ci tak poradnik mi się bardzo podoba ale dodaj jakieś swoje fotki jak je bijesz a dostaniesz 5/5
Zerkala jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-06-2009, 18:22   #18
Nunnezz
Użytkownik Forum
 
Nunnezz's Avatar
 
Data dołączenia: 12 01 2008
Lokacja: W cieniu Czarnobyla
Wiek: 15
Wpisy bloga: 7

Posty: 98
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Guardia
Skille: 8x/8x
Poziom mag.: 6
Nunnezz ma numer GG 2569576
Domyślny

@Eless
Właśnie, gdzie źródła, no gdzie? Nie ma tam chyba 'praw autorskich', ale do kurwy nędzy - Netykieta obowiązuje, co nie?
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez bosal
naprawde prubowalismy
You make me day : )
Nunnezz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-06-2009, 18:50   #19
Eless
Użytkownik Forum
 
Eless's Avatar
 
Data dołączenia: 21 06 2009
Wiek: 38

Posty: 112
Domyślny

Już dodałem dział
- Podziękowania


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zerkala Pokaż post
Wiesz co stary powiem ci tak poradnik mi się bardzo podoba ale dodaj jakieś swoje fotki jak je bijesz a dostaniesz 5/5
Już się za to zabieram

Pozdrawiam Eless~
__________________
Mój temat ze zdjęciami
Mój lepszy temat ze zdjęciami


~Eless
Ciekawostka od Eless'a:
Napisz na kalkulatorze (ręcznym nie w kompie) liczbę 55373 i obróć go o 180stopni i przeczytaj przeczytaj
Eless jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-06-2009, 22:37   #20
Kromka123
Użytkownik Forum
 
Kromka123's Avatar
 
Data dołączenia: 07 11 2008
Lokacja: Venore
Wiek: 39

Posty: 312
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Candia
Domyślny

5/5 Przejrzysty poradnik dobry dla nowych! Wszystko fajnie opisane milo sie czyta. Dlaczego ten poradnik nie jest przeniesiony jeszcze? Kto jest za przeniesieniem tego poradnika??? ja jestem ZA
no i wogole GZ ELESS! Jestes nowy i taki poradnik to cudo!
__________________
Mój poradnik Dla Druida KLIK

A może? Chcesz kromke mnie?

Co za hardcorowiec LOL
Character Deaths
Feb 20 2009, 18:25:12 Died at Level 7 by an orshabaal
Feb 16 2009, 17:35:35 Died at Level 8 by a Hellfire Fighter
Feb 16 2009, 17:34:52 Died at Level 8 by an orshabaal
Feb 16 2009, 17:34:26 Died at Level 8 by a Demon
Feb 16 2009, 11:28:44 Died at Level 8 by a Tortoise
Kromka123 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 13:31.


Powered by vBulletin 3