Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 05-02-2008, 22:07   #141
9-NINE
Użytkownik Forum
 
9-NINE's Avatar
 
Data dołączenia: 03 06 2006
Lokacja: Warschau

Posty: 337
9-NINE ma numer GG 3344964
Domyślny

Ja pier***ę, jacy wielcy fani mangi i anime się znaleźli. Kradzione smakuje lepiej?
Czy pieprzenie że: „Ciężko kupić w Polsce oryginał”?
@edit: I zanim ktoś zacznie gadać: „Do mnie to było?”. Zastanów się i odpowiedz sobie sam/a.

@top: Lubię obejrzeć jak gdzieś leci, z młodości pamiętam „Generała Daimosa” i „Kapitana Tsubase”.
Ostatnimi czasy zapadł mi w pamięć „GTO” i „Fullmetal Alchemist”.
__________________

Ostatnio edytowany przez 9-NINE - 05-02-2008 o 22:14.
9-NINE jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 05-02-2008, 22:21   #142
Argen
Użytkownik Forum
 
Argen's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2006
Wpisy bloga: 1

Posty: 2,059
Domyślny

@up

Zakazać ludziom piractwa, to jak zakazać tlenu, niektórzy nie mogą bez tego żyć. Stanowisko mam w tej sprawie jak redaktorzy Cd-Action(wtajemniczeni wiedzą)
Argen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-02-2008, 22:37   #143
9-NINE
Użytkownik Forum
 
9-NINE's Avatar
 
Data dołączenia: 03 06 2006
Lokacja: Warschau

Posty: 337
9-NINE ma numer GG 3344964
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Argen Pokaż post
Zakazać ludziom piractwa, to jak zakazać tlenu, niektórzy nie mogą bez tego żyć.
Nie mogą żyć bez piractwa, czy bez tego co kradną?
I nie muszą kraść żeby to mieć. I nie musza tego wszystkiego mieć teraz, zaraz.
__________________
9-NINE jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-02-2008, 23:17   #144
Tompior
UnlimitedWarnWorks
 
Tompior's Avatar
 
Data dołączenia: 14 01 2004
Lokacja: Warszawa
Wiek: 34

Posty: 2,362
Stan: Na Emeryturze
Tompior ma numer GG 3186363
Domyślny

Ja proponuje skonczyc juz z ta rozmowa o piractwie, bo i tak nikogo takim gadaniem nie zmienisz.
Powrocmy do rozmowy o anime a moze kiedys podwiesza ten temat ;P

@down: a ty ciagle swoje...
Wiekszosc ludzi ma cos pirackiego na swoim kompie i tego nie zmienisz. Jedni sciagaja mp3, inni filmy, inni mange i anime, inni programy, inni gry.
__________________

Ostatnio edytowany przez Tompior - 05-02-2008 o 23:50.
Tompior jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-02-2008, 23:44   #145
9-NINE
Użytkownik Forum
 
9-NINE's Avatar
 
Data dołączenia: 03 06 2006
Lokacja: Warschau

Posty: 337
9-NINE ma numer GG 3344964
Domyślny

@up: Racja ,nie mówmy już o tym. Przepraszam tych, którym przerwałem ściąganie anime lub mangi moimi niestosownymi uwagami.
I tych, którzy pomyśleli czy dobrze robią też przepraszam.

@edit:
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tompior Pokaż post
Wiekszosc ludzi ma cos pirackiego na swoim kompie i tego nie zmienisz. Jedni sciagaja mp3, inni filmy, inni mange i anime, inni programy, inni gry.
A inni nic.
__________________

Ostatnio edytowany przez 9-NINE - 05-02-2008 o 23:58.
9-NINE jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-02-2008, 23:26   #146
Rayza
Użytkownik Forum
 
Rayza's Avatar
 
Data dołączenia: 16 10 2006
Wiek: 32

Posty: 3,057
Domyślny

ja ponownie zaczynam oglądać LUCKY STAR ^____^
zakochałem sie w tym anime od 1s. zajebiście śmieszne anime z extra kreską i fabułą ^^ i oppenig jest Kawaii* główna bohaterka jest zajebista (w sensie fajna,zabawna itp) i myśli a raczej żyje grami.anime,mangą ^^
a jej kumpelki są niezwykle zabawne...

polecam każdemu

"Aimai 3cm,sore puni te koto kai? kyuubunka sifuku na furitte koto boon?"
__________________
Zapraszam na mego bloga naukowo-wszystkowego.
(Oj tam że nie ma takiego słowa, Shakespeare też bawił się w Neologizmy!)
Ostatnia notka jest o czymś w miarę... no właśnie, w miarę jaka?
Przekonajcie się sami.

Ostatnio edytowany przez Rayza - 06-02-2008 o 23:27. Powód: *sliczne/ so cute
Rayza jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-02-2008, 18:11   #147
Chesterkaa
Użytkownik Forum
 
Chesterkaa's Avatar
 
Data dołączenia: 11 07 2005
Lokacja: Dark Zone

Posty: 641
Świat: Nebula
Domyślny

No sorry ...

Ja i piractwo? [zdjecie robione jeszcze w styczniu, nie na "potrzebe" forum]

***
Ktos Ci kaze sciagac z internetu? Nie. Poza tym jak na moje oko to praktycznie wszyscy sciagaja z neta. Nie tylko anime czy mangi. Zauwaz, ze nie wszyscy kapia sie w kasie i maja rodzicow miliarderow, zreszta jak juz napisales rynek popkultury japonskiej jest bardzo nikly w naszym kraju i to jest fakt, a to, ze Ty tego nie rozumiesz no to trudno sie mowi. A to, ze ktos nie kupije oryginalow to nie znaczy, ze nie moze byc fanem. Niektorzy bardzo by chcieli kupowac oryginaly, ale uwierz mi ze wiekszosci nastolatkow czy tez nawet doroslych po prostu na to nie stac. Zdaje soebie sprawe, ze sciagajac z internetu nie daje zadnego wynagrodzenia ludziom, ktorzy sie nad tym meczli, ale coz.
__________________
"GDYBYS BYL, CHOC W POLOWIE CZLOWIEKIEM JAK LUDZIE, KTORYMI GARDZISZ TEN SWIAT BYLBY LEPSZYM MIEJSCEM!"
Wlochaty

"Każdy chce, by jego prawda była tą jedyną. Bo przecież moja racja jest najmojsza, prawda? Daleko nam wciąż do otwartych społeczeństw, które rozumieją, że ludzie są różni, wyznają różne wartości, chcą w życiu różnych rzeczy."

Marta Wawrzyn/ pardon.pl
Chesterkaa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-02-2008, 22:01   #148
Tompior
UnlimitedWarnWorks
 
Tompior's Avatar
 
Data dołączenia: 14 01 2004
Lokacja: Warszawa
Wiek: 34

Posty: 2,362
Stan: Na Emeryturze
Tompior ma numer GG 3186363
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez 9-NINE Pokaż post
@up: Racja ,nie mówmy już o tym. Przepraszam tych, którym przerwałem ściąganie anime lub mangi moimi niestosownymi uwagami.
I tych, którzy pomyśleli czy dobrze robią też przepraszam.

@edit:

A inni nic.
Wierz mi. Z checia bym sobie obejrzal w tv Naruto w jezyku japonskim z angielskimi/polskimi napisami dzien po premierze w Japonii ale mieszkam w Polsce
__________________
Tompior jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-02-2008, 10:05   #149
Thero
Użytkownik Forum
 
Thero's Avatar
 
Data dołączenia: 30 12 2004

Posty: 2,105
Domyślny

Re.9-NINE
Nie wszystkie anime są w Polsce zlicencjonowane.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ultros Calimari Pokaż post
Co do wszelkich Narutardów, Desu Notach i podobnych - mierne. Może być tylko na dobry początek, ekscytowanie się nimi jest co najmniej smutne.
Mógłbyś podać tytuły, którymi ty się 'ekscytujesz'? W każdym razie nie powiem, że jest mi smutno z powodu twoich upodobań.
Thero jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-02-2008, 11:54   #150
eerion
CS Tibia.pl Team
 
eerion's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2003
Lokacja: Utopia
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,908
Stan: Niegrający
eerion ma numer GG 4323111
Domyślny

Cytuj:
2)Co do love hina...przeczytałem cała mangę ^^ ale anime mi sie nie podoba...podobały mi sie zwłaszcza sceny w źródłach xD...
Mi się tam anime kompletnie nei podobało, ale manga jest genialna

Cytuj:
1) Blame! - Tsutomu Nihei
http://en.wikipedia.org/wiki/Blame!
Macie tutaj artykuł z wikipedii.
2) Hotel - Boichi
Trzeba poszukać na googlach, można łatwo i za darmo i legalnie zassać. Krótkie (42 strony), ale przepiękne, po prostu zapada w pamięć na długo.
Przy chwili wolnego czasu obadam

Cytuj:
Co do wszelkich Narutardów, Desu Notach i podobnych - mierne. Może być tylko na dobry początek, ekscytowanie się nimi jest co najmniej smutne.
To zależy od punktu widzenia. Ja oglądałem już sporo tytułów, a mimo to uważam, że death note jest bardzo dobrym, i co wazne - oryginalnym anime. Narutopodobne i Bleachopodobne - lekkie serie do obejrzenia, manga o wiele lepsza

Cytuj:
Ja pier***ę, jacy wielcy fani mangi i anime się znaleźli. Kradzione smakuje lepiej?
Czy pieprzenie że: „Ciężko kupić w Polsce oryginał”?
Odbiorę od kumpla moje mangi to ci pstryknę moją półeczkę (znaczy już druga przeżywa inwazję, bo tam się nie mieściło).

A co do legalności ściaganych anime - polecam Boxtorrents.com
Jeśli jakieś anime zostanie olicencjonowane to jego torrenty spadają

Cytuj:
@up: Racja ,nie mówmy już o tym. Przepraszam tych, którym przerwałem ściąganie anime lub mangi moimi niestosownymi uwagami.
I tych, którzy pomyśleli czy dobrze robią też przepraszam.
Ja wiem, że robisz wielkiego walczącego o sprawiedliwość.
Dobra koniec ironii.
Masz rację w tym co mówisz, ale są dwa powody, dla których tą dyskusję należy skończyć.
1) To najprawdopodobniej doprowadzi do flamewar'u. A temat zamkną, czego nikt nie chce.
2) Twoje słowa nie sprawią, by człowiek który ściągał już dziesiątki GB licencjonowanych (choć często ludzie nie rozróżniają) anime, nagle przestał to robić. Ot walka z wiatrakami.
Poza tym Manga i Anime to jedno wielkie podziemie - nawet na konwentach są "Copy roomy" Przynosisz swoje DVD i przegrywają ci co tam mają . Lub kupujesz na miejscu od nich. Ale wiele rzeczy wygląda tak, ze starsi wyjadacze M&A zaczynają kupować i mangi i anime. Z jednego powodu - wiedzą, że tylko w ten sposób pomogą się rozwinąć temu rynkowi w Polsce. I choć można to różnie skwitować - większosć moich znajomych zaczęło lub zaczyna tak robić. Bo nie chcemy, żeby M&A w Polsce umarły.

Cytuj:
ja ponownie zaczynam oglądać LUCKY STAR ^____^
zakochałem sie w tym anime od 1s. zajebiście śmieszne anime z extra kreską i fabułą ^^ i oppenig jest Kawaii* główna bohaterka jest zajebista (w sensie fajna,zabawna itp) i myśli a raczej żyje grami.anime,mangą ^^
a jej kumpelki są niezwykle zabawne...

polecam każdemu

"Aimai 3cm,sore puni te koto kai? kyuubunka sifuku na furitte koto boon?"
Uwaga - przed Lucky starem trzeba koniecznie obejrzeć Full Metal Panic (wszystkie 3 serie) oraz Melancholy of Suzumiya Haruhi - Inaczej stracicie masę smaczków. A oba anime (FMP i MoSH) są także bardzo wysoko notowane i warte obejrzenia




Aha - I muszę coś zaanon... zaanuo... No ogłosić
Wszystkim, którzy obejrzeli Neon Genesis Evangelion, wraz z oba filmówkami bardzo polecam Retake Evangelion (od 18 lat! I nie - nie jest to hentai, choć na początku są tego typu akcje). Jest to naprawdę niesamowite i ciężkie zakończenie historii (akcja dzieje się po EoE!), ale w końcu można uznać historię za zamkniętą. I wraz z całą masą ludzi, którzy to obejrzeli polecam to wam. Bardzo łatwo wytorrentować.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Jezeli juz jestesmy przy Vision of Escaflowne - fajnego hentaja z tego widzialem
Wpuścić takiego maniaka do tematu o anime

eerion.blogspot.com - Jak to gaijin Japonię ogarniał, czyli relacja z kraju kwitnącej wiśni.
eerion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-02-2008, 14:04   #151
kołbaś
Użytkownik Forum
 
kołbaś's Avatar
 
Data dołączenia: 14 12 2004

Posty: 2,238
kołbaś ma numer GG 7494864
Domyślny

Kradzione lepiej smakuje ? To pokaz mi sklep gdzie bede mogl kupic cala srie chronocruade, elfen lied, green green, True Tears, Clannad, jak pokazesz to przysiegam pojade tam i kupie. Mangi nie czytam bo nie lubie wole obejzec bo nie ma to jak glosy bohaterow, fascynujaca muzyka etc.
__________________

I staniemy się pasterzami,
Dla Ciebie mój panie dla Ciebie,
Z Potęgą otrzymaną prosto z Twej dłoni,
Nasze nogi nieść mogą spokojnie Twe rozkazy,
Tak więc rozlejemy rzekę ku Tobie,
I poskramiać duszę będziemy na wieki,
In nomine Patris et Filii,
et Spiritus Sancti. Amen.
kołbaś jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-02-2008, 01:20   #152
Argen
Użytkownik Forum
 
Argen's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2006
Wpisy bloga: 1

Posty: 2,059
Domyślny

Hej, potrzebuje pomocy.
Zna ktoś tytuł utworu lecącego w 54 odc. bleacha, od ~20 minuty?
Link do odc.
http://www.bleach.wbijam.pl/index.ph...patrz&ktory=75

Błagam o odpowiedź na PW !

P.S.: Szukałem wszędzie :S
Argen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-02-2008, 12:39   #153
Nadrill
Użytkownik Forum
 
Nadrill's Avatar
 
Data dołączenia: 25 10 2005

Posty: 1,442
Nadrill ma numer GG 3764880
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Chesterkaa Pokaż post
Ja i piractwo?
lol =)

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez 9-NINE Pokaż post
Ja pier***ę, jacy wielcy fani mangi i anime się znaleźli. Kradzione smakuje lepiej?
Czy pieprzenie że: „Ciężko kupić w Polsce oryginał”?
@edit: I zanim ktoś zacznie gadać: „Do mnie to było?”. Zastanów się i odpowiedz sobie sam/a.
Tak, głównym powodem oglądania anime i mangi jest fakt, że jest kradziona. Nio!

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ultros Calimari Pokaż post
Co do wszelkich Narutardów, Desu Notach i podobnych - mierne. Może być tylko na dobry początek, ekscytowanie się nimi jest co najmniej smutne.
Wow, jesteś prawdziwym znawcą! Mogę cię dotknąć?
Nadrill jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-02-2008, 14:35   #154
9-NINE
Użytkownik Forum
 
9-NINE's Avatar
 
Data dołączenia: 03 06 2006
Lokacja: Warschau

Posty: 337
9-NINE ma numer GG 3344964
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Chesterkaa Pokaż post
Zauwaz, ze nie wszyscy kapia sie w kasie i maja rodzicow miliarderow, zreszta jak juz napisales rynek popkultury japonskiej jest bardzo nikly w naszym kraju i to jest fakt, a to, ze Ty tego nie rozumiesz no to trudno sie mowi.
Nie kąpie się w kasie i nie mam rodziców miliarderów, jak czegoś nie mogę znaleźć w żadnym sklepie to nie wbijam z miejsca na torrenty. I zdaję sobie sprawę ze rynek M&A jest w Polsce bardzo mały. Ale naprawdę, to że cos nie jest dostępne, nie usprawiedliwia w 100% do ściągania tego z neta.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez eerion Pokaż post
Odbiorę od kumpla moje mangi to ci pstryknę moją półeczkę (znaczy już druga przeżywa inwazję, bo tam się nie mieściło).
Dobra, dobra, nie musicie mi tu wklejać zdjęć z waszymi kolekcjami.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez eerion Pokaż post
To najprawdopodobniej doprowadzi do flamewar'u. A temat zamkną, czego nikt nie chce.
Nie było to, i nie jest moim zamiarem.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez eerion Pokaż post
Ale wiele rzeczy wygląda tak, ze starsi wyjadacze M&A zaczynają kupować i mangi i anime. Z jednego powodu - wiedzą, że tylko w ten sposób pomogą się rozwinąć temu rynkowi w Polsce. I choć można to różnie skwitować - większosć moich znajomych zaczęło lub zaczyna tak robić. Bo nie chcemy, żeby M&A w Polsce umarły.
I chwała wam za to.

Rozumiem, że sa ludzie, którzy traktują torrenty jako miejsce gdzie można zobaczyć, co warto kupić. I choć tego też nie pochwalam, jest to na pewno lepsze niż bezmyślne ściąganie wszystkiego jak leci. 100% ludzi nie przestanie ściągać M&A po moich postach, ale mam nadzieje że chociaż 00,01% zacznie je kupować, i kiedyś dostęp do M&A będzie normalny.

Tak, wiem, znów zabrzmiałem głupio/patetycznie.
__________________
9-NINE jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-02-2008, 16:10   #155
Hodal
Użytkownik Forum
 
Hodal's Avatar
 
Data dołączenia: 24 12 2007
Lokacja: Katowice
Wpisy bloga: 3

Posty: 439
Stan: Niegrający
Imię: Hodal~
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Kyra
LOL

Do autora : Jak Ci się podobał Air zobacz sobie Kanon 2006 i Clannada
Wg. mnie najlepsze anime to :
*Bleach
*Naruto Shippuuden
*Kanon 2006
*FMA
Death Note też fajny a napisy polskie najlepsze raczej stąd : http://animesub.info/
__________________


---
http://animecalendar.net/
Hodal jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-02-2008, 16:28   #156
Nadrill
Użytkownik Forum
 
Nadrill's Avatar
 
Data dołączenia: 25 10 2005

Posty: 1,442
Nadrill ma numer GG 3764880
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Hodal Pokaż post
Do autora : Jak Ci się podobał Air zobacz sobie Kanon 2006 i Clannada
Wg. mnie najlepsze anime to :
*Bleach
*Naruto Shippuuden
*Kanon 2006
*FMA
Tzn. tylko te widziałeś.
Nadrill jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-02-2008, 17:03   #157
Hodal
Użytkownik Forum
 
Hodal's Avatar
 
Data dołączenia: 24 12 2007
Lokacja: Katowice
Wpisy bloga: 3

Posty: 439
Stan: Niegrający
Imię: Hodal~
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Kyra
Domyślny

Niee.. widziałem wiele anime po prostu połowy już nie pamiętam a podałem wg. mnie najlepsze z tych, które pamiętam
__________________


---
http://animecalendar.net/
Hodal jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-02-2008, 17:14   #158
..::QRAS::..
Manga & Anime
 
..::QRAS::..'s Avatar
 
Data dołączenia: 25 01 2005
Wiek: 35

Posty: 1,795
..::QRAS::.. ma numer GG 638092
Domyślny

Do 9-nine : Ja nie wnikam w to kto jest tutaj fanem bo obejrzal z 2-3 odcinki jakiegos tam anime i zaraz powah pasta fan wszelkiej masci anime i te twoje glupkowate gadanie zeby all piratow spalic jest dziwaczna ... btw. posiadam 2 "kejki" (po 100szt) roznych anime wiec jesli cie to teraz za boli to sorki
__________________
Autor tego posta otrzymał pochwałę

" Choc droga jest bez konca , pozornie bez znaczenia , mniemam ze mam powody by drogi swej nie zmieniac... "

..::QRAS::.. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-02-2008, 17:26   #159
Makazis
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

ulubione mangi:
-Angel Sanctuary,
-Hellsing,
-NAruto,
-Fullmetal Alchemist

(kupuje tomiki w jpf ^^)

ulubione anime:
-green green,
-fullmetal alchemist,
-naruto,
-Black lagoon

ps. I hate bleach grrrrr...
  Odpowiedz z Cytatem
stary 09-02-2008, 19:43   #160
eerion
CS Tibia.pl Team
 
eerion's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2003
Lokacja: Utopia
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,908
Stan: Niegrający
eerion ma numer GG 4323111
Domyślny

Cytuj:
Ale naprawdę, to że cos nie jest dostępne, nie usprawiedliwia w 100% do ściągania tego z neta.
Mówisz o Anime - rzeczy, którą kiedyś ludzie kopiowali z kopii kopii (oczywiście na video ) itd. Bo rynek nie miał czegoś takiego. Ludzie oglądali co się dało, bo niczego nie było tak naprawdę. Teraz jest lepiej, ale i tak rynek M&A w polsce jest baardzo zacofany.

Cytuj:
Dobra, dobra, nie musicie mi tu wklejać zdjęć z waszymi kolekcjami.


Cytuj:
Nie było to, i nie jest moim zamiarem.
I git

Cytuj:
I chwała wam za to.

Rozumiem, że sa ludzie, którzy traktują torrenty jako miejsce gdzie można zobaczyć, co warto kupić. I choć tego też nie pochwalam, jest to na pewno lepsze niż bezmyślne ściąganie wszystkiego jak leci. 100% ludzi nie przestanie ściągać M&A po moich postach, ale mam nadzieje że chociaż 00,01% zacznie je kupować, i kiedyś dostęp do M&A będzie normalny.
Oby

Cytuj:
Tak, wiem, znów zabrzmiałem głupio/patetycznie.
nah

Cytuj:
Tzn. tylko te widziałeś.
Podpisuje się pod tym wszystkimi szponami

Cytuj:
Niee.. widziałem wiele anime po prostu połowy już nie pamiętam a podałem wg. mnie najlepsze z tych, które pamiętam
Yhy. To nie wiem co ty oglądałeś, skoro uznajesz coś tak rozwleczonego i roztasiemcowanego jako jedne z najlepszych anime.

Cytuj:
Do 9-nine : Ja nie wnikam w to kto jest tutaj fanem bo obejrzal z 2-3 odcinki jakiegos tam anime i zaraz powah pasta fan wszelkiej masci anime i te twoje glupkowate gadanie zeby all piratow spalic jest dziwaczna ... btw. posiadam 2 "kejki" (po 100szt) roznych anime wiec jesli cie to teraz za boli to sorki
To więcej ode mnie O_o.
Mój nowy życiowy cel - przegonić cię ;P

Cytuj:
ps. I hate bleach grrrrr...
Spalić! </ironia>

;P

A z cyklu "Eerion Poleca" polecam wam Ghost in the Shell. Jedno z najbardziej kultowych anime, o którym (o zgrozo!) prawie nikt nic nie mówi! Na chwilę obecną są 3 filmy i 2 serie, z których polecam wsyzstko (najlepiej zacząć od 1szego filmu - starego btw. ale jadalnie wprowadza w klimaty . Potem 1sza seria, 2gi film i 2ga seria. No i na końcu 3ci Film)

GiTS od lat trzyma się u mnie w top watched anime
I nie wygląda an to, ze spadnie w ciągu najbliższych kilku lat
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Jezeli juz jestesmy przy Vision of Escaflowne - fajnego hentaja z tego widzialem
Wpuścić takiego maniaka do tematu o anime

eerion.blogspot.com - Jak to gaijin Japonię ogarniał, czyli relacja z kraju kwitnącej wiśni.
eerion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 4 (zarejestrowanych: 0, gości: 4)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 15:28.


Powered by vBulletin 3