Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Mainland

Notki

Mainland Wielki i tajemniczy kontynent... Tutaj odkrywamy jego tajemnice...

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 05-09-2004, 19:02   #21
Drybrych
Użytkownik Forum
 
Drybrych's Avatar
 
Data dołączenia: 20 06 2004
Lokacja: Tam gdzie trzeba!!! Status: Wolny ;P
Wiek: 31

Posty: 175
Drybrych ma numer GG 4164176
LOL Moja najśmieszniejsza walka??

HAHAHAHA W pamieci zapadla mi walka z zerkiem (19lvl knight wtedy bylem)poszedlem z kolegami do zamku elve bone(czy jakos tam)Przegladali smy wieze i jak zobaczylismy zerka zaczelismy go lac.Ja mialem slabe itemy bo ledwo kupiona postac.I le***y tego biednego zerka a on tak: najpierw zabil kolege 12lvl knight (R.I.P) Potem kolege na 18 i sie dobral do mnie.Zlalem go ale mi red life zostal.Poszedlem lowic rybki a tu przychodzi jakis low lvl i mowi: chodz zobaczyc smoka plzz.:ja mowie dobra.On idzie.wchodzi po schodach na gore.A ja nie wiem co bylo dalej bo on przez 10 minut nie wrocil a ja musialem isc na obiad ;p
__________________
Forum satanków
ZAKOŃCZONY
A ten avatar dopiero teraz zobaczylem w odpowiedniej jasności. Fuuuuuu!!! Że też mogłem wyglądać jak taki debil. A była to specjalnie zrobiona mina.

Ostatnio edytowany przez Drybrych - 09-09-2004 o 17:30.
Drybrych jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 05-09-2004, 19:54   #22
lara
Użytkownik forum
 
lara's Avatar
 
Data dołączenia: 18 07 2004

Posty: 22
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez LORD VOLDEMORT
Jestem druidem mialem wtedy 15 lvl poszlem na walkirei i amazy kolo carlin no swietnie walcze se z walkiria ale tu wylazi amaza no to jusz troche paniak ale spokoj nie zatluke walke i amaza potem
ale po chcwile mialem czerwone zycie no to w nogi moze uciekne ale se walzlem w ognisko ktore zostalo zasuniete roznymi rzeczami i pojawil sie juz ten slynny wczesniej piekny napis: YOU ARE DEAD . STRACILEM SCIMITARA DWARFEN SHILEDA. LOPATE LINE 100GP
na 15 lv walenie miecem i to jeszcze slabym to kpina Mysle ze z tym 15 lv to walek
lara jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-09-2004, 20:04   #23
Bhall the Destroyer
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 02 2004
Wiek: 34

Posty: 44
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez LORD VOLDEMORT
Jestem druidem mialem wtedy 15 lvl poszlem na walkirei i amazy kolo carlin no swietnie walcze se z walkiria ale tu wylazi amaza no to jusz troche paniak ale spokoj nie zatluke walke i amaza potem
ale po chcwile mialem czerwone zycie no to w nogi moze uciekne ale se walzlem w ognisko ktore zostalo zasuniete roznymi rzeczami i pojawil sie juz ten slynny wczesniej piekny napis: YOU ARE DEAD . STRACILEM SCIMITARA DWARFEN SHILEDA. LOPATE LINE 100GP
To nie powiem dużo stracileś...scimitar (to guwno wszędzie sie wala na PoHu!!!.) A kupisz za okolo 100 gp albo za free dostaniesz , Dwarfven shield pujdziesz zaje***sz kilka solduw i masz tarcze . Czyli praktycznie nic nie stracileś (poza tymi 100 gp ale tyle kasy to w 4 min zarobisz). Co ty druid jesteś i bez uhuw łazisz że cie amazonka zatłukła z valkirią ;]
Bhall the Destroyer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-09-2004, 20:12   #24
aktus
Użytkownik Forum
 
aktus's Avatar
 
Data dołączenia: 04 06 2004
Lokacja: Bezdomny z Gor Krańca Swiata
Wiek: 41

Posty: 392
aktus ma numer GG 6005132
Cool

ta... na 15 levie kilka soldkow... nie zapomnij wziasc blokera... 10 lvl najt wystarczy w zupelnosci... moze miec nawet wooden shielda bo z nia sie najlepiej trenuje najtem... a jak znajdziecie dwarvena to idzcie na guardy to sobie loota nazbieracie takiego ze hej! i ten exp... a jak by go okrazyly to wal ostro gfb w nich <sciana>
boshe zastanowcie sie czasem co piszecie...
__________________
I feel like 11 years old nOOb...
Nie jestem podrecznym manualem. Moje gadu-gadu nie sluzy do spamowania mnie.




Ostatnio edytowany przez aktus - 05-09-2004 o 20:13.
aktus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-09-2004, 20:48   #25
Magic dziki Yo
Guest
 

Posty: n/a
LOL lol

Ja na 20 lvl lalem zerka na wiez, i kiedy mial ze 15 hp to ja mialem 122. I nagle czerwony napis: u lose 122 hitpoints..... a potem 2... bialy i : u are dead
  Odpowiedz z Cytatem
stary 05-09-2004, 22:50   #26
aktus
Użytkownik Forum
 
aktus's Avatar
 
Data dołączenia: 04 06 2004
Lokacja: Bezdomny z Gor Krańca Swiata
Wiek: 41

Posty: 392
aktus ma numer GG 6005132
Cool

yyyyy chyba na odwrot troche bo raczej duchy obrazen nie zadaja
__________________
I feel like 11 years old nOOb...
Nie jestem podrecznym manualem. Moje gadu-gadu nie sluzy do spamowania mnie.



aktus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-09-2004, 23:30   #27
Muszufasa
Użytkownik Forum
 
Muszufasa's Avatar
 
Data dołączenia: 24 08 2004
Lokacja: Wrocek (Thais)
Wiek: 39

Posty: 72
Stan: Niegrający
Imię: Lezli
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Malkavians
Świat: Hiberna
Poziom: 63
Skille: 87/74
Poziom mag.: 18
Smutny Killed by Demon Skeleton and LAG

Nio to spoks wszystkie przygody bardzo ciekawe i w wiekrzosci smieszne

Ja ostatnio se polowalem na Demon Skeletony swoim palkiem na 25
zmieniam na luk a tu lag wiedzialem ze nie mam sie czego bac bo DSy daleko
lag sie skoczyl a tu nagle kolo mnie z nikod DS sie jakby przyteleportowal ja run on za mna nawet many nimialem na uh nio i dead ponad 10k exp poszlo sie je..c i skille oczywiscie. A najlepszy byl napis u advenced from level 25 to 24
__________________
Nienawidze chamstwa
Muszufasa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-09-2004, 08:15   #28
Bhall the Destroyer
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 02 2004
Wiek: 34

Posty: 44
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez aktus
ta... na 15 levie kilka soldkow... nie zapomnij wziasc blokera... 10 lvl najt wystarczy w zupelnosci... moze miec nawet wooden shielda bo z nia sie najlepiej trenuje najtem... a jak znajdziecie dwarvena to idzcie na guardy to sobie loota nazbieracie takiego ze hej! i ten exp... a jak by go okrazyly to wal ostro gfb w nich <sciana>
boshe zastanowcie sie czasem co piszecie...
Bosze chyba logiczne że solduw nie będzie bił w zwarciu będąc drutem...a co HMM nie może se zrobić kilku albo GFB ;] i kilka uhuw też sie przyda.
ps. będąc z blokerem raczej gfb nie użyjesz (trafisz i blokera i soldy)poatym knight 10 lv skille kolo 40/40 ataku kilku solduw nie wystrzyma...Dlatego muwie ludzie bieżcie hmm'y i gfbki i idźcie sami ;] no i uhy.
Bhall the Destroyer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-09-2004, 16:02   #29
_rave_
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 29 08 2004

Posty: 5
Domyślny Hg

Hehe, kiedyś bujałem się 11lvl palkiem po hg, i po małych przeżyciach zostałem na 3hp

na szczęście spotkałem przypadkowo tam polaka
_rave_ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-09-2004, 17:26   #30
GimliSonGloin
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

heh... moze to nie byla walka (;/)
ale raz baaaardzo sprytnie stracilem 400 i to do tego na rocku <sciana>
bo postawilem boxa na desk a w nim trzymalem kase i <pufff> nie ma -_-
  Odpowiedz z Cytatem
stary 10-09-2004, 10:31   #31
Muszufasa
Użytkownik Forum
 
Muszufasa's Avatar
 
Data dołączenia: 24 08 2004
Lokacja: Wrocek (Thais)
Wiek: 39

Posty: 72
Stan: Niegrający
Imię: Lezli
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Malkavians
Świat: Hiberna
Poziom: 63
Skille: 87/74
Poziom mag.: 18
Smutny Dobijające to jest

Ostatnio bylem tu 4 dni temu widze że dalej piszecie ciekawe rzeczy ciesze się z tego


Ja jak narazie skończyłem z Tibią każdy by się zdołował gdyby na gdyby w ciągu tygodnia zaliczył 3 deady przez lagi ja tak znowu spotkałem DSa i gdy byłem pewien że go zabije lag i u are dead WHY ME??


I tak 3 razy odrabiać exp i skill w jednym tygodniu to za wiele dla mnie

Więc jak bym powiedział CYA Tibia for now
__________________
Nienawidze chamstwa
Muszufasa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-09-2004, 17:37   #32
Falcon
Użytkownik forum
 
Falcon's Avatar
 
Data dołączenia: 08 09 2004
Lokacja: Oleśnica
Wiek: 38

Posty: 29
Falcon ma numer GG 1927621 Falcon ma login Tlenu black_falcon
Domyślny

Ja to dopiero miałem piękną śmierć. Poszedłem sobie potrenić trochę defence'a. Więc wychodzę sobie z miasta i idę gdzieś na odludzie żeby znaleźć jakiegoś potworka do treningu. Najlepiej jakiś słaby, więc idę i spotykam 2 węże. OK. Mogą być. Staję sobie gdzieś z brzegu i "wyłapuje". Oczywiście obrażeń żadnych nie zadawały to ściągam zbroję i gatki żeby czasem krewka się pojawiła. Stoję tak 10 minut. Nagle... prądu nie ma. Loguję się po wznowieniu dostawy prądu. Patrzę, świątynia. No to pięknie. Patrzę na statsy na tibia.com a tam deada zaliczonego mam od snake'a.
Falcon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-09-2004, 11:13   #33
Muszufasa
Użytkownik Forum
 
Muszufasa's Avatar
 
Data dołączenia: 24 08 2004
Lokacja: Wrocek (Thais)
Wiek: 39

Posty: 72
Stan: Niegrający
Imię: Lezli
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Malkavians
Świat: Hiberna
Poziom: 63
Skille: 87/74
Poziom mag.: 18
Domyślny Long time no see

Dawno mnie tu niebylo ale ostatnio mialem troche glupiego deda
Poszlem z dwoma kumplami do ork landu na poczatek fajnie kilka zerkow, leder
szamany itd wszystko szlo fajnie dopuki nie zeszlismy do podziemi jak sie tam rozejzelismy to pomyslelismy sobie ze lepiej bedzie wyjsc z tamtad i tak do drabiny ja pierwszy 5 sek i na dul red hp zerk, warriory, szaman itd wiec kupel wziol tarcze do reki i mowi ja bronie wy lejcie z luków nio to wpadamy ja sie tak zapatrzylem na zerka i jego hp że niezauwarzylem ze sam hp niemam i u are dead .Oni przezyli ja sie wlogowuje rozmawiam z jednym i nagle cisza sprawdzam na list a go nima tez padl ale naszczescie trzeci z nas przezyl i przyniusl na ekw :tongue:
__________________
Nienawidze chamstwa
Muszufasa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-09-2004, 17:40   #34
Adik257
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 31 07 2004
Lokacja: Włocławek
Wiek: 30

Posty: 16
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Sorcerer
Gildia: (brak)
Świat: Samera
Poziom: 11
Skille: hehe;]
Poziom mag.: 15
Adik257 ma numer GG 3515028
Problem Moja walka

kiedys kiedy gralem jeszcze sorciem( teraz gram pallem) na 12lvl poszedlem z prawie zalym bp hmm i bez uchow na zwiedzanie tibii. tam gdzie lazilem nie mialem tych miejsc na mapie ale ide dalej. po chwili ide i patrze na liste battle a tam dragon (potem zobaczylem go na wlasne oczy. zaczalem pakowac w niego z hmm i odbieralem mu troche zycia. on raz walnal mnie z plomieni i zaczalem uciekac bo mialem juz zolte zycie i szlo w dol. potem smok ponownie walnal z plomieni i... YOU ARE DEAD
Adik257 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-09-2004, 18:18   #35
Kavras
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 12 09 2004

Posty: 18
Domyślny pkowanie na 10lvl i 4mlvl

hehe fajny temat...
więc ja na 10lvl i 4mlvl chcialo mi sie za pkować bo byłem zdenerwowany
wydawalo mi sie że z bp hmm-ów uda sie.
więc poszedlem na zachod od carlin do kopalnii trolli zeby jakigos nOOba spotkac i dednąć go...
i doszedlem na miejsce (nie mialem uh-ów...
w kopalnii stalo dwoch gosci
jakis pal co walil spearami 13lev bo sprawdzilem Look
i knight 10lvl
on mnie zaczeli atakowac mimo ze ich nie czepialem
i powiedzialem se daleko do swiatyni czy dp a na dodatek palek wiec nie uciekne.
dalem full def.
zaczalem nawalac hmmami i rycerz padl tylko po 6 (mial lekko żółty pasek...
pozniej zostal pall.
zaczałem w miego nawalac hmmami.
zostalo mi 5 hmm
pall mial dopiero red life...
w koncu zlapalem laga>>>
ale dalej w miejscu gdzie stal nawalalem hmmami
on myslal ze skonczyly mi sie wiec pewnie wlaczyl full atack
i jak lag sie skonczyl lezały dwa trupy!!
ja tez mialem zolty pasek
ale oplacalocie bo wypadlo razem kolo 400GP
w przyszlosci nie zamierzam miec reskulla ale czasami sobie upoluje
cya
Kavras jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-09-2004, 18:21   #36
Ziomus
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Jak mnie te dworfy guardy wkurzaja

Jestem raz z qumplem knightem (wtedy 16lev) i ja (druid 15lev) no i paczymy guard na dole. juz nieraz je zabijalismy ale tym razem to ja chcialem zeby mnie ropnol jak bede w niego szczelal.No i wchodze szczelam i nic niewyciaga mnie wkoncu yelow life i uciem z dziury juz mam urzyc Uha gdy dedy zanim qumpel zszedl to juz mnie niebylo Ziomek Misiek Harmonia 19lev,25magic piszcie
  Odpowiedz z Cytatem
stary 26-09-2004, 19:06   #37
Ellesar
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Swam troll :/

Pierwsza notka na forum hehe. Więc:
Witam!
No to było tak: wylogowywuje się w respawnie ghoula w jaskini swamp trolli pod Venore. Następny dzień, loguje się i widzę ciemność. W okienku battle ghoul. Obrywam raz, drugi. W końcy znajduję F3 i rzucam utevo luxa, żeby rozjaśnić sytuacje. Ghoul w tym czsie pojechał mnie do czerwonego, więc w nogi. Nie zdążyłem zamknąć pierwszych drzwi, ale zamknalem drugie. Uff... Kilka hp zostało. A tu nagle wychodzi swamp, ja nie miałem ubranej tarczy, miał farta i trafił. 9 hp i poison. Robie parę kroków i YOU ARE DEAD .
Jak to pięknie wygląda: Killed on lvl 12 by SWAMP TROLL ...
  Odpowiedz z Cytatem
stary 26-09-2004, 19:35   #38
Gohan
Użytkownik Forum
 
Gohan's Avatar
 
Data dołączenia: 03 03 2004
Lokacja: Whitestok
Wiek: 34

Posty: 172
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Druid
Świat: Harmonia
Poziom: 23
Poziom mag.: 22
Gohan ma numer GG 3536396
LOL

tera moja kolej
----------------
- ide z kolegą z Ab do Carlin, i mijała nas jakas gościówa; i nagle mojemu koledze pojawiła się biała czacha; pomyślałem że mój kolega ją zaatakował (często zdarzają mu sie miss kliki ) ; ona zatakowała go on ją, a ja stalem i rzucalem hmm`kami w facetkę; w końcu on na czerwonym i ona na czerwonym; walka skończyła sie; ona się uhnela i poszła, a moj kolega zostal z red hp ; później dowiedziałem się że kumpel mnie zaatakował a ona mnie broniła (O IRONIO!)

- chodze se po rooku (4lev) i nagle spotykam orc spearmana; więc bijemy się: ucieklem z pola walki na red hp (orc byl na zoltym), pobieglem do strażnika przy wejściu do miasta; poleczyłem sie i wrociłem; dalej leje sie z orckiem i w końcu ja znow na red hp i on tez czerwoniak ; na szczescie pokonalem go (zostalo mi 4hp); w nagrode za męstwo znalazlem studded legsy w cielsku martwiaka
__________________
"the world is change..." <<<<siemankoadventures.blog.onet.pl - zapraszam!>>>>
Gohan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-09-2004, 20:39   #39
Vadikel
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 02 06 2004
Lokacja: Thais ;-)

Posty: 129
Profesja: Elite Knight
Świat: Aurea
Poziom: 165
Skille: 96/90
Poziom mag.: 8
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez morphy
uciekalem przed pk 30 mster sorc a ja na 15 uh meaker taki bylem zestresowany ze uhnolem snake zamiast siebie (naszczescie przerzylem)
ja kiedyś miałem podobnie ja 11lvl druid i kolega 14 lvl no i mojego kolega zaatakowały 4 dwarf soldiery i mial juz czerwone to mówie Uhnę go miałem (tylko 2 runy przy sobie) zamiast w niego UHnąłem Dwarfa soldiera ktory był na żóltym ale druga runą naszczęscie trafiłem i jakoś rzowaliliśmy ich tylko gorzej by było gdyby po drodze też nasz kilku obstawilo ale spotykalismy po 2 góra
Vadikel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-09-2004, 20:36   #40
Berburio Knight
Guest
 

Posty: n/a
LOL Pan Hunter :)

A ja miałem fajną sprawe. Kumpel mówi że tu gdzieś jest Hunter i mam uważać (jescze nie wiedziałem że wali on z łuku ) no to ide na niego on mi deda 3 strzałami. Ale dziwne to że po pół godzinie obudziłem się w świątyni i miałem wszystko :/ tylko braki w skillach :/
ja to mam szczęście


2.

Ide na rootki i tu nagle schodzi koleś na dół i mówi że chce 1 gp. Ja mu mówie że mam w depo całą kase. A on że chce teraz to ja mówie nie mam i już. Zablokował mi wyjście ( a ja niewiedziałem jak przesuwać) więc nie mogłem użyć liny potem przyszedł kumpel jego (to było w carlin) no to schodzi mag 30 level i mnie nawala z czarów a to był polak to dałem mu teksty typu : Ty suko. Opierdo* pento ojcu albo jesteś z****ny albo ty kur*o było tego tyle. Ale zginąłem dobrze że szybko stukam po klawiaturze i dużo mu tego napisałem bo miałem dobrą tarcze i pancerzyk

straciłem: soldier helmet serpent sword plate legs gold armor i jeszcze chyba jakąś tarcze. Ale potem znalazłem trupa (nie mojego) a w nim 2 k kasy jestem happy i ide sobie do depo koleś mi jakiś sprzedał plate armor i plate legs za 100 gp no to znowu happy jestem potem przyszedł jakiś i opchnoł mi serpenta za 500 gp i se myśle że to sen jakiś. (budze się rano i to wszystko jest fuksneło mi się. I do tego dwa dni potem znalazłem w jakimś trupie w jaskini po rootkach plecak hmmów to był szczęśliwy tydzień
  Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 17:31.


Powered by vBulletin 3