Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Mainland

Notki

Mainland Wielki i tajemniczy kontynent... Tutaj odkrywamy jego tajemnice...

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 20-02-2006, 12:01   #81
frick
Użytkownik Forum
 
frick's Avatar
 
Data dołączenia: 17 02 2006
Lokacja: Nowa Sól

Posty: 580
Profesja: Paladin
Świat: Askara
Poziom: 25+
Skille: 60+
frick ma numer GG 5777674
Domyślny lol

Omfg pamelka
Naprawde sadze ze mała jesteś i poprostu chcesz założyć jakiś temat na forum, żeby Cię zauważono! (Sam to robilem z 5 lat temu, ale nie na tym forum)
Nikt przeciez nie bedzie się wyśmiewał, że pacca nie ma, już prędzej, że MA!
Bo kupił, wydal duzo kasy na grę z taka grafiką (tak u mnie w szkole mówią o Tibii) zamiast kupić kilka bajeranckich gier u pirata ! : D
Mam polewke. xD
frick jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 20-02-2006, 16:19   #82
Mar Cin
Użytkownik Forum
 
Mar Cin's Avatar
 
Data dołączenia: 02 02 2005
Lokacja: Kazordoon
Wiek: 31

Posty: 316
Stan: Aktywny gracz
Imię: Zirgin
Profesja: Sorcerer
Świat: Balera
Poziom: 20
Skille: 19/21
Poziom mag.: 21
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez frick
Omfg pamelka
Bo kupił, wydal duzo kasy na grę z taka grafiką (tak u mnie w szkole mówią o Tibii) zamiast kupić kilka bajeranckich gier u pirata ! : D
No pewnie. Wyśmiewajmy się też z posiadaczy kart graficznych, bo wydali te kilkaset złotych na karte a mogli pójsć do sklepu i gwizdnąć z póki którąś.
I uprzedzając twoje pytanie: nie, nie jestem jakimś bucem który wygrał w totolotka 5 milionów tudzież dzieckiem którego rodzicze dostają 100 tysięcy dziennie pensji. Ja po prostu kupuję gry, które są naprawdę dobre i bedę w nie grał naprawdę długo. Od kiedy mam kompa z porządną kartą graficzną (a będzie to gdzieś z 4 lata co najmniej) nie grałem w gry pirackie (tylko kilka na początku, ale szybko się z tego "wyleczyłem") a kupiłem tylko 8 gier:
- Half-Life (gdy przeszedłem grę znalazłem w sieci mod Natural Selection i ciąłem w niego po sieci ok. rok)
- X2 (również prawie rok nieprzerwanego grania)
- Earth 2160 (na tej grze się zawiodłem, bo starczyła tylko na miesiąc grania - po prostu nie lubię grać w RTS'y po sieci)
- Half-Life 2 (w nią też krótko grałem - po przejściu gry grałem trochę w CS'a i wciąż sobie pogrywam w Garry's Moda - wydzie razem tak ok. pół roku)
- BloodRayne, SpaceHack, Jets'n'Guns z CDA i GunMetal dodany do karty graficznej
No ale skoro ty wolisz kraść gry masowo i grać w każdą max. 5 dni to twoja sprawa. Ale wiesz, jeśli wszyscy zaczną kupować / ściągać piraty, to twórcy gier w końcu zobaczą, że ich praca idzi na marne i zaczną robić np. programy użytkowe. I skończy się giercowanie...
__________________

Jajco mi się zjarało


To se dzisiaj nie pogram...

Ostatnio edytowany przez Mar Cin - 21-02-2006 o 11:13.
Mar Cin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-02-2006, 17:44   #83
pamelka
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 02 2006
Lokacja: Ab =PP

Posty: 49
Stan: Niegrający
Profesja: Druid
Świat: Aldora
Poziom: 15
Poziom mag.: 8
pamelka ma numer GG 2654854 Send a message via Skype™ to pamelka
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez frick
Omfg pamelka
Naprawde sadze ze mała jesteś i poprostu chcesz założyć jakiś temat na forum, żeby Cię zauważono! (Sam to robilem z 5 lat temu, ale nie na tym forum)
Nikt przeciez nie bedzie się wyśmiewał, że pacca nie ma, już prędzej, że MA!
Bo kupił, wydal duzo kasy na grę z taka grafiką (tak u mnie w szkole mówią o Tibii) zamiast kupić kilka bajeranckich gier u pirata ! : D
Mam polewke. xD

Po pierwsze nie jestem mala) a po drugie wcale nie zalozylam tematu zeby mnie zauwazono!! Sam to robiles?? Moze dalej to robiles udając takiego ...dużego xPP Masz polewke?? to bardzo sie ciesze ze dostarczylam Ci rozrywki=PP
pamelka jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-02-2006, 09:33   #84
Master Slayer
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 21 02 2006
Lokacja: Jędzrejów

Posty: 4
Stan: Początkujący
Profesja: Paladin
Poziom: 1
Skille: 1/1
Master Slayer ma numer GG 4854780
Domyślny

Masz racie pacc powinien być dla każdego albo kosztowac mniej np 30 zł albo 40zł a nie 90;/;/to troche bezsensu jest ale co my nato poradzimy i tak tego niezmieniom ziomki z cipisoftu
Master Slayer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-02-2006, 09:50   #85
Taube
Użytkownik Forum
 
Taube's Avatar
 
Data dołączenia: 23 06 2005

Posty: 604
Domyślny

@up
pacc nie jest taki drogi, do nasza gospodarka krajowa kuleje i pozycja złotówki na rynku
dla każdego jest facc i zawsze jak się znajdzie jakiś dodatek, z którego ludzie chcą mieć zysk jakiś, to reszta od razu będzie się buntować przed 'równością', a przecież jest tak - że 'nie ma na świecie nic za darmo' więc należy się cieszyć, że ogólnie gra jest za darmo, a nie, że coś jest za dopłatą - oni coś oferują i oczekują czegoś w zamian, a to 'w zamian' to gotówka, dzięki której może sobie cipsoft dalej prosperować a tibia nie upada

d.Taube
__________________
Time after time, while their bodies lie sleeping,
incarnate they in the bodies of men.
Teaching and guiding onward and upward,
out of the darkness into the light.

she lost somewhere her time..
get me known if You find it for me XD
mam obiekcję przez opowiadaniami, gdyż zaglądając w jedno, zostanę zawalona dziesięcioma kolejnymi.. czasem jednak człowiek ulegnie, a to źle wpłynie na stan gg oraz PW, lecz cóż począć..
Taube jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-02-2006, 12:10   #86
Okrutny
Użytkownik Forum
 
Okrutny's Avatar
 
Data dołączenia: 06 08 2005
Lokacja: Gorzów Wielkopolski
Wiek: 34

Posty: 206
Okrutny ma numer GG 2232732 Okrutny ma login Tlenu orbes@o2.pl
Domyślny

Buuu.... ten świat jest niesprawiedliwy. Dlaczego ja musze jeździć jakimś oplem, jak niektórzy jeżdżą ferrari. Powinny być równouprawnienie. Kazdy powinien mieć ferrari, żeby było sprawiedliwie. A pozatym czemu one takie drogie? Powinno być za 30/40zł a nie te 100tysiaków. Life is brutal.
A tak na serio, ferrari nei jest niezbędne do życia. oplem tez dojedziesz tam gdzie chcesz. Masz więcej kasy, lepiej wyglądasz, masz więcej bajerów w ferrari. Więce płącisz, masz więcej możliwości w tibii. I bez pacc da się grać, więc nie marudź, mogłoby być dużo gorzej (tibia dostepna TYLKO za gotówke). Z czego prócz abonamentu za tibie nadal pacc TO by było chamskie już w sumie ;P A na zakończenie powiem, tibia nie jest niezbędna do zycia, tak samo komputer. Niepodoba ci się że bogatsi mają więcej, nie graj, proste. Idź z kolegami/koleżankami na dwór, taniej i zdrowiej
--------------------------
Okrutny powrócił muahaha xD
__________________
Cytuj:
11:03 Ghart: no to najlepiej przebywac jak najdalej od lagow
11:04 Okrutny: wiesz z co to jest lag?
11:04 Ghart: no potwor pisali w poradniku ale jaki to nie wiem
Gram dla przyjemności - play 4fun. Tibia to tylko gra.
Okrutny jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-02-2006, 06:06   #87
Bauerek
Użytkownik Forum
 
Bauerek's Avatar
 
Data dołączenia: 19 11 2005
Lokacja: Łódź
Wiek: 35

Posty: 38
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Oves
Świat: Saphira
Poziom: 8
Skille: xx/xx
Domyślny

Boze ludzie ale spojrzcie na to z innej strony grając na FACC mozemy byc z siebie dumni ze nie musimy siegac po jakies dodatkowe respowiska. Tylko prawdziwi twardziele i twardzielki graja na FACC i expia
wiec naprawde co do szacunku ja kazdemu chetnie pomagam chciaz mam PACC
Bauerek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-02-2006, 08:16   #88
Akamus Leon
Użytkownik forum
 
Akamus Leon's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2005
Lokacja: Bliżej szkoły;/

Posty: 15
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Sorcerer
Gildia: Red Dragons
Świat: Refugia
Poziom: 29
Poziom mag.: 31
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez pamelka
Pracowałes na dobre stopnie, ale ludzi ktorych nie stac? to moga sie uczyc i uczyc i co? to cos zmieni... Sry ale spotkalam sie z takim przypadkiem , gdzie koledzy wysmiewali sie z jednego z chlopców. A co biedny chlopiec zrobil? Nie chcial aby nim pomiatano i zaczol wynosic rzeczy z domu...a ze zaduzo to ich nie miał to zaczol krasc...naszczescie go nie zlapali...bo by sie nie wytlumaczył, bo co by powiedzal? ze zbiera na PACC? przeciesz to smieszne=// ty sie cieszysz ze masz=/ no ale inni moze nie maja..i mnie to denerwujee=/ a wogle po co ten calyy PACC?? wcale nie jest potrzebny=// bosheee
Jest bardzo potrzebny wogle do grania jak naprzykład masz 40lvl już masz dosyć chodzenia naprzykład dwarfy,cyclopy itd..Pacc dużo daje nowe expowisko nowe stwory itd..
Ja wogle nie widziałem że ktoś się wyśmiewał że ktoś niema pacca <rotfl>.
P.S
Widziałem niektórych idiotów co się śmieli że niemają gildi;/
Akamus Leon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-02-2006, 12:59   #89
Master19
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 23 02 2006

Posty: 5
Domyślny

PACC powinien byc dla wszystkich poco nowe wyspy jak niemozna ich odwiedzici poprostu te cipy sa narawde cipami,kur...
****a bym chcial sie im zżyci

Ostatnio edytowany przez Master19 - 24-02-2006 o 12:59.
Master19 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-02-2006, 15:39   #90
S.P.M
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 06 2004

Posty: 386
S.P.M ma numer GG pisz to ci dam
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Master19
PACC powinien byc dla wszystkich poco nowe wyspy jak niemozna ich odwiedzici poprostu te cipy sa narawde cipami,***a...,kur...
****a bym chcial sieim zzyci
Ktoś zrozumiał niezwykle przejmujące i dogłębne przesłanie tego posta?
S.P.M jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-02-2006, 17:49   #91
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

@up: ja nie

@pamelka: ile ty masz lat? I jAk moŻnaa siĘęę przYzwyCzaiĆ do tAkiegoo styLuu pisAniaa!?=DDPP))? >.<

@topic: który chętny do zrobienia takiej gry jak Tibia i utrzymania 70+ serverów i teamu programistów i grafików charytatywnie? Najpierw pomyślcie a potem gadajcie o PACCach za darmo -,-
Lasooch jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-02-2006, 17:59   #92
Mar Cin
Użytkownik Forum
 
Mar Cin's Avatar
 
Data dołączenia: 02 02 2005
Lokacja: Kazordoon
Wiek: 31

Posty: 316
Stan: Aktywny gracz
Imię: Zirgin
Profesja: Sorcerer
Świat: Balera
Poziom: 20
Skille: 19/21
Poziom mag.: 21
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez S.P.M
Ktoś zrozumiał niezwykle przejmujące i dogłębne przesłanie tego posta?
Po prostu autor chciał pochwalić się swoją głupotą
__________________

Jajco mi się zjarało


To se dzisiaj nie pogram...
Mar Cin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-02-2006, 17:29   #93
Calen Futh
Zbanowany
 
Calen Futh's Avatar
 
Data dołączenia: 21 11 2005
Lokacja: Chrzanów
Wiek: 32

Posty: 1,233
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

PACC Jest potrzebny, bo gdyby nie było płatnych kont to ostatni update byłby Updatem "Tibia 4.6" a nie "7.8" Dzięki pieniążkom zarobionym poprez sprzedaż "Pacców" CipSoft Utrzymuje swoje servery i cały czas pracuje nad ulepszeniami.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez pamelka
Uważam że coś trzeba zrobić żeby każdy był traktowany tak samo, bez względu na pochodzenie, wiek, lvl, czy kase... przynajmnij w tibii ) pZdr dLa wszystkich
Jeżeli chcesz żeby wszystkie levele były równo traktowane to sie zastanów nad tym. Przecież gdyby tak było to po cóż byłyby levele? A gdyby niebyło leveli to przecież ta gra niemiałaby sensu. To jest gra typu "RPG" a w takich grach chodzi równiez o zdobywanie nowego doświadczenia i umiejętności. Takie jest moje zdanie


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez pamelka
Tibia to zwykła gra, no ale kogo ona robi z tych ludzi? Rasistów- czytalam wypowiedzi w rożnych tematach, czepiacie sie brazylijczyków i szwedów
A słyszałaś kiedyś o pojęciu "Nacjonalizm" ?
Calen Futh jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-02-2006, 21:48   #94
Mar Cin
Użytkownik Forum
 
Mar Cin's Avatar
 
Data dołączenia: 02 02 2005
Lokacja: Kazordoon
Wiek: 31

Posty: 316
Stan: Aktywny gracz
Imię: Zirgin
Profesja: Sorcerer
Świat: Balera
Poziom: 20
Skille: 19/21
Poziom mag.: 21
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Calen Futh
Jeżeli chcesz żeby wszystkie levele były równo traktowane to sie zastanów nad tym. Przecież gdyby tak było to po cóż byłyby levele? A gdyby niebyło leveli to przecież ta gra niemiałaby sensu. To jest gra typu "RPG" a w takich grach chodzi równiez o zdobywanie nowego doświadczenia i umiejętności. Takie jest moje zdanie
Jej chodzi o to, że jak ktoś ma wysoki level to wszyscy go szanują (podobno na jakimś serwie pewna gildia ustalała listy cen dla całego serwa), a jak ma niski to nim pomiatają. (co jest imho logiczne, bo jak wiadomo w Tibii obowiązuje prawo dżungli, tj. prawo silniejszego )
__________________

Jajco mi się zjarało


To se dzisiaj nie pogram...
Mar Cin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-02-2006, 22:14   #95
Piotrek Marycha
Użytkownik Forum
 
Piotrek Marycha's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2006
Lokacja: Legionowo
Wiek: 34

Posty: 1,529
Stan: Niegrający
Imię: Dobrzejszy
Profesja: Paladin
Gildia: ';..;'
Świat: Xerena
Poziom: 64
Skille: 81
Poziom mag.: 16
Piotrek Marycha ma numer GG 7952466
Domyślny

niby chodzi tylko o kase ale rzeczywiscie paccow bardziej szanuja i boja sie ich, zmieniajac temat to za duzo tego maja!! nowe tereny - ok! wkoncu placa za to zeby nie musieli krzyczec co chwile "leave plz" ; nowe potwory - ok ! i tak malo ludzi wogle marzy zeby powlaczyc demonami itp ale nie pownni dostawac takich ulatwien ze pacci na 30 lvl moga lac faccow 40 lvl ( i nie chodzi mi tu o roznice w skilach czy eq -.-) cipom sie troche poprzewracalo i tyle daja paccom tylko i wylacznie dla kapuchy ( mire, more, more...) i troche przesadzili
Piotrek Marycha jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-02-2006, 12:19   #96
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Piotrek Marycha
niby chodzi tylko o kase ale rzeczywiscie paccow bardziej szanuja i boja sie ich, zmieniajac temat to za duzo tego maja!! nowe tereny - ok! wkoncu placa za to zeby nie musieli krzyczec co chwile "leave plz" ; nowe potwory - ok ! i tak malo ludzi wogle marzy zeby powlaczyc demonami itp ale nie pownni dostawac takich ulatwien ze pacci na 30 lvl moga lac faccow 40 lvl ( i nie chodzi mi tu o roznice w skilach czy eq -.-) cipom sie troche poprzewracalo i tyle daja paccom tylko i wylacznie dla kapuchy ( mire, more, more...) i troche przesadzili
To o jaką inną różnicę Ci chodzi? Bo na 30 lvl sorc z paccem ma przewagę nad sorcem bez pacca o exori vis etc, za to sorc na 40 facc ma nad sorcem 30 pacc przewage o e-wave -,- co innego szybsza mana, ale nie jest to aż taka wielka przewaga, i nie wymaga tylko pacca ale także promocji.

Knight z pacca zyskuje (do walki pvp) tylko exori >.>

A paladyn to nie wiem, ale nigdy się nim nie interesowałem szczególnie

Tak więc nie mam pojęcia na jakiej podstawie postać z paccem może bić postać bez pacca o 10 lvli nizszą. A co do respektu - ja tego nie widzę, mam pacca a nikt jakoś szczególnie mnie nie traktuje.

Co innego oczywiście jeśli chodzi o ucieczkę (utani gran hur rox), ale to nie jest bicie więc pomijam.

Ostatnio edytowany przez Lasooch - 25-02-2006 o 12:22.
Lasooch jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-02-2006, 01:20   #97
Calen Futh
Zbanowany
 
Calen Futh's Avatar
 
Data dołączenia: 21 11 2005
Lokacja: Chrzanów
Wiek: 32

Posty: 1,233
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mar Cin
Jej chodzi o to, że jak ktoś ma wysoki level to wszyscy go szanują (podobno na jakimś serwie pewna gildia ustalała listy cen dla całego serwa), a jak ma niski to nim pomiatają. (co jest imho logiczne, bo jak wiadomo w Tibii obowiązuje prawo dżungli, tj. prawo silniejszego )

Wiesz...Na szacunek trzeba zapracować. Uważam że bez sensu byłoby stawiać na równym gracza z 100 lvl oraz gracza z 10 Takie są prawa Tibi jak wspomniałeś...Niestety (?)
Calen Futh jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-02-2006, 19:46   #98
Patryczeqq
Użytkownik Forum
 
Patryczeqq's Avatar
 
Data dołączenia: 29 12 2005
Lokacja: Chełm Śląski
Wiek: 32

Posty: 54
Stan: Rookstayer
Profesja: Brak (Rookgaard)
Patryczeqq ma numer GG 6508723 Send a message via Skype™ to Patryczeqq
Domyślny

Po 1. jak ktos pochodzi z biednej rodziny to nie gra w tibie bo nie stac go na neta... -.-
po 2. najtansza neostrada jest po 60zl ale zeby zalozyc neo to trzeba oplacac abonament z tp za telefon abonament minimum 50zl. wiec razem to ponad 100zl
po 3. znam radiowki za ktore placi sie tylko 30zl na miecha... badziewne sa ale internet jest xD
po 4. to wogole jak ci sie pamelka nie podoba sposob pacca i facca w tibi to masz wala!!! i tak tego nie zmienisz wiec spier... mnie sie tez wiele rzeczy nie podoba na swiecie... to ze w piatek dostalem ze sprawdzianu +5 a nie 6... coz zycie jest brutalne... i nic na to nie poradzimy! najlepiej brac przyklad z jakiegos tam apostola, nie patrzec na forse tylko robic dobre uczynki a w niebie jak dedniemy bedzie full wypas... pp dobra spadam na dragonmu Cya
Patryczeqq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-03-2006, 17:54   #99
pamelka
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 02 2006
Lokacja: Ab =PP

Posty: 49
Stan: Niegrający
Profesja: Druid
Świat: Aldora
Poziom: 15
Poziom mag.: 8
pamelka ma numer GG 2654854 Send a message via Skype™ to pamelka
Król

hmmm.... Dawno mnie tu nie było;]

Ostatnio edytowany przez pamelka - 08-03-2006 o 17:56.
pamelka jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-03-2006, 17:55   #100
pamelka
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 02 2006
Lokacja: Ab =PP

Posty: 49
Stan: Niegrający
Profesja: Druid
Świat: Aldora
Poziom: 15
Poziom mag.: 8
pamelka ma numer GG 2654854 Send a message via Skype™ to pamelka
Król

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Patryczeqq
Po 1. jak ktos pochodzi z biednej rodziny to nie gra w tibie bo nie stac go na neta... -.-
po 2. najtansza neostrada jest po 60zl ale zeby zalozyc neo to trzeba oplacac abonament z tp za telefon abonament minimum 50zl. wiec razem to ponad 100zl
po 3. znam radiowki za ktore placi sie tylko 30zl na miecha... badziewne sa ale internet jest xD
po 4. to wogole jak ci sie pamelka nie podoba sposob pacca i facca w tibi to masz wala!!! i tak tego nie zmienisz wiec spier... mnie sie tez wiele rzeczy nie podoba na swiecie... to ze w piatek dostalem ze sprawdzianu +5 a nie 6... coz zycie jest brutalne... i nic na to nie poradzimy! najlepiej brac przyklad z jakiegos tam apostola, nie patrzec na forse tylko robic dobre uczynki a w niebie jak dedniemy bedzie full wypas... pp dobra spadam na dragonmu Cya
Ja mam spier...? No i własnie jest tak jak mówiłam...masz PACCa to pomiarasz mną dlatego ze go nie mam i nie zamierzam miec? Bardzo mi przykro że nie dostałeś tej 6 Moi rodzice troszczą się o moją nauke Prawie nie mam czasu wolnego bo mam korki po to żeby w szkole nie miec 5+ tylko 6 dlatego własnie nie było mnie na forum przez dłuższy czas! Ja za internet jak już wspominalam nie płace dużo Ale ja wole ładnie wyglądać na żywo, niż w Tibi jak japoński samuraj Bo tak własnie jest...Ktoś się pytał ile mam łat Powiem krótko że wiek tu nie ma znaczenie, no ale mam 15 Pewnie sobie myślicie ze jakaś gówniara sie dowaliła i robi wielką awanture na forum, no ale niestety wcale tak nie jest Ja tu wyrażam swoje zdanie i swoją własną opinie na dany temat Ktoś jeszcze wcześniej pisał że nie przejmuje się Dziećmi które są zabijane gdzieś tam, nie pamiętam Owszem przejmuje się i to bardzo, rodzice nauczyli mnie być wrażliwą na ludzką krzywde! A pacca i tak nie zamierzam kupować chociaż przy odrobinie chęci spokojnie bym mogła go mieć! Ja nie potępiam ludzi mających PACCa ani nie śmieje się zludzi którzy go nie posiadają bo dla mnie to jest śmieszne! Sama gram w tibie od niedawna, tylko dlatego że moja młodsza o 3 lata siostra zaczeła grać...To jest tylko gra, sami przyznacie... eh...kończe już tego posta bo sie rozpisałam...Pozdrowienia dla wszystkich;]


Ps. Teraz sie podoba jak napisałam? już oczka nie bolą? Mam nadzieje że nie;]
pamelka jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 19:37.


Powered by vBulletin 3