Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 03-07-2009, 02:54   #1
Gonzo
Dinozaur
 
Gonzo's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2003
Wiek: 32

Posty: 1,824
Stan: Niegrający
Domyślny NOP - Narodowe Odrodzenie Polski.

http://www.nop.org.pl/

hm, co o tym sądzicie?

Albo może... czego o tym nie sądzicie? ;]

imho, jest to banda zacofanych ludzi, która chętnie podporządkowała sobie innych swoim ideałom. (= idioci)
Gonzo jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 03-07-2009, 03:06   #2
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Bardzo ładnie opisałeś problem/temat : o. Zgadzam się w 100%

Btw, co to jest?

I dlaczego teraz ten temat, jeżeli to podobno "działa" od ~25 lat? : D

Ostatnio edytowany przez Rybzor - 03-07-2009 o 03:08.
Rybzor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-07-2009, 03:09   #3
Gonzo
Dinozaur
 
Gonzo's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2003
Wiek: 32

Posty: 1,824
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rybzor Pokaż post
Btw, co to jest?
"Narodowe Odrodzenie Polski jest najdłużej istniejącą polską formacją narodową okresu powojennego. Rozwój NOP od momentu powstania (10.11.1981 r.) charakteryzował się znaczącymi przekształceniami organizacyjnymi: zaczynając jako forum dyskusyjne młodzieży o poglądach narodowych, od roku 1983 stało się zdyscyplinowanym ruchem narodowo-radykalnym o jasno sprecyzowanym obliczu ideowym. Nie było to jednak istnienie jedynie formalne, zamknięte do wąskich ram środowiskowych. W listopadzie 1983 r. ukazywać się zaczęło pismo „Jestem Polakiem” - pierwsze i przez długi czas jedyne narodowe pismo podziemne. W roku 1985 uruchomiono Wydawnictwo „Jestem Polakiem”, w którym do roku 1989 (a więc wyjścia z podziemia antykomunistycznego) ukazało się w wielotysięcznych nakładach ponad 100 tytułów książek, broszur i kolejnych tytułów prasowych (m.in. „Szczerbiec”, „Młodzież Narodowa”, „Myśl”, „Biuletyn NOP”). W okresie komunistycznej dyktatury członkowie NOP czynnie uczestniczą również w akcjach bezpośrednich, organizując m.in. strajki (głównie na terenie akademickim)."

więcej info: http://www.nop.org.pl/?o=ruch

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rybzor Pokaż post
I dlaczego teraz ten temat, jeżeli to podobno "działa" od ~25 lat? : D
Ja dopiero dzisiaj dowiedziałem się o takim czymś...
Gonzo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-07-2009, 03:12   #4
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

To, co zacytowałeś, akurat przeczytałem. Nie koniecznie coś z tego "wyniosłem". Miałem taką cichą nadzieje raczej, że dowiem się od ciebie, w twoich słowach, co by bądź co bądź po porównaniu ukazało trochę informacji na temat twojego stosunku do tej organizacji. No ale nvm : P

Swoją drogą, ten drugi mój cytat dowodzi tego, że czytałem ten akapit który wkleiłeś :x


@down
Cytuj:
Niczego nie dowodzi, mogłeś to po prostu wiedzieć.
Tylko i wyłącznie czysto teoretycznie. Czyli dowodzi.

Ostatnio edytowany przez Rybzor - 03-07-2009 o 03:32.
Rybzor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-07-2009, 03:25   #5
Gonzo
Dinozaur
 
Gonzo's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2003
Wiek: 32

Posty: 1,824
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rybzor Pokaż post
To, co zacytowałeś, akurat przeczytałem. Nie koniecznie coś z tego "wyniosłem". Miałem taką cichą nadzieje raczej, że dowiem się od ciebie, w twoich słowach, co by bądź co bądź po porównaniu ukazało trochę informacji na temat twojego stosunku do tej organizacji. No ale nvm : P
Jest to nacjonalistyczno-konserwatywna partia polityczna, głównie zrzeszająca ludzi, którzy są przeciwko liberalizmowi. Co więcej mogę dodać? Jeśli ktoś chce się wypowiadać w tym temacie, musi wszystko sam dokładnie przeczytać...

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rybzor Pokaż post
Swoją drogą, ten drugi mój cytat dowodzi tego, że czytałem ten akapit który wkleiłeś :x
Niczego nie dowodzi, mogłeś to po prostu wiedzieć.
Gonzo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-07-2009, 03:27   #6
Serious Sam
Użytkownik Forum
 
Serious Sam's Avatar
 
Data dołączenia: 27 04 2006
Wpisy bloga: 16

Posty: 1,470
Serious Sam ma numer GG 1542247
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gonzo Pokaż post
imho, jest to banda zacofanych ludzi, która chętnie podporządkowała sobie innych swoim ideałom. (= idioci)
Czemu tak sądzisz?

Tylko popatrz:
http://www.nop.org.pl/?artykul_id=6

Zawszę będę szanował ludzi za tak szczytne cele.
__________________
Jeżeli potrzebujesz pomocy, napisz. Chętnie pomogę : )



Amor patriae nostra lex!

Miłość ojczyzny naszym prawem!
Serious Sam jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-07-2009, 03:55   #7
Gonzo
Dinozaur
 
Gonzo's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2003
Wiek: 32

Posty: 1,824
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Serious Sam Pokaż post
Czemu tak sądzisz?

Tylko popatrz:
http://www.nop.org.pl/?artykul_id=6

Zawszę będę szanował ludzi za tak szczytne cele.
A jak to wygląda w praktyce?

- Nienawiść do homoseksualistów.
- Antysemityzm.
- Ograniczenie możliwości rozwoju człowieka (tylko jedna właściwa ideologia, PAŃSTWO-TO-SIŁA, jebie komuną na dwie mile).
- "NARÓD JEST NAJWAŻNIEJSZY, PIEPRZYĆ INTEGRACJĘ Z INNYMI, MY SILNA POLSKA SAMI SOBIE DAMY RADĘ" - czy to nie jest pieprzenie? Polska jest bardzo małym i słabym krajem, który potrzebuje pomocy by się szybko rozwijać.
Gonzo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-07-2009, 05:49   #8
Serious Sam
Użytkownik Forum
 
Serious Sam's Avatar
 
Data dołączenia: 27 04 2006
Wpisy bloga: 16

Posty: 1,470
Serious Sam ma numer GG 1542247
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gonzo Pokaż post
A jak to wygląda w praktyce?

- Nienawiść do homoseksualistów.
- Antysemityzm.
- Ograniczenie możliwości rozwoju człowieka (tylko jedna właściwa ideologia, PAŃSTWO-TO-SIŁA, jebie komuną na dwie mile).
- "NARÓD JEST NAJWAŻNIEJSZY, PIEPRZYĆ INTEGRACJĘ Z INNYMI, MY SILNA POLSKA SAMI SOBIE DAMY RADĘ" - czy to nie jest pieprzenie? Polska jest bardzo małym i słabym krajem, który potrzebuje pomocy by się szybko rozwijać.
Wiesz, ważne, że kochają Polskę i to się głównie liczy. Starają się promować patriotyczną postawę wśród młodych, a to mi się podoba : )

Cytuj:
"NARÓD JEST NAJWAŻNIEJSZY, PIEPRZYĆ INTEGRACJĘ Z INNYMI, MY SILNA POLSKA SAMI SOBIE DAMY RADĘ"
Czy ja wiem, trochę śmiałe twierdzenie. Może sam chcesz ich takimi widzieć?
Trudno z resztą o rozmowę, dopiero co zobaczyłem, że taka organizacja istnieje, no i jeszcze dokładnie się z nią nie zapoznałem : )
__________________
Jeżeli potrzebujesz pomocy, napisz. Chętnie pomogę : )



Amor patriae nostra lex!

Miłość ojczyzny naszym prawem!
Serious Sam jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-07-2009, 07:47   #9
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Serious Sam Pokaż post
Wiesz, ważne, że kochają Polskę i to się głównie liczy. Starają się promować patriotyczną postawę wśród młodych, a to mi się podoba : )
Prawicowych odchylow jest znacznie wiecej niz tylko sam NOP, wszystkie kochaja Polske na papierze, a w praktyce wyglada to mniej rozowo.

Generalnie mozna zalozyc (i nie tyczy sie to tylko prawicy), ze im kto bardziej radykalny tym wieksza szansa, ze jest hipokryta/ klamca.
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-07-2009, 08:29   #10
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Serious Sam Pokaż post
Wiesz, ważne, że kochają Polskę i to się głównie liczy. Starają się promować patriotyczną postawę wśród młodych, a to mi się podoba : )
A mi wręcz przeciwnie. Szerzenie miłości do "sztucznych granic i kawałka szmaty" nie jest szczytną ideą. Człowiek powinien sam decydować, czy jest patriotą, czy nie, a nie dostawać wp*erdol, bo nie jest. Ja nie jestem.

Tak, to z Włochatego.
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.
Lasooch jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-07-2009, 09:38   #11
Wylansowany
Użytkownik Forum
 
Wylansowany's Avatar
 
Data dołączenia: 27 05 2007
Lokacja: Gorzów Wlkp.

Posty: 868
Domyślny

Nie za bardzo lubię prawicowe bandy fanatyków-patriotów. Niech sobie będą, ale mi to obojętne.
Wylansowany jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-07-2009, 09:58   #12
Dragon-Fly
Arbiter Elegantiarum
 
Dragon-Fly's Avatar
 
Data dołączenia: 10 01 2008
Wpisy bloga: 2

Posty: 1,375
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Artanaro
Profesja: Knight
Świat: Menera/Nebula
Poziom: 45
Skille: ~70
Poziom mag.: 5
Dragon-Fly ma login Tlenu dragonflyer@tlen.pl
Domyślny

Ich poglądy na kwestie społeczne jestem w stanie w miarę zrozumieć, ale kapitalizm = socjalizm? PFFFFFF

Cytuj:
imho, jest to banda zacofanych ludzi, która chętnie podporządkowała sobie innych swoim ideałom. (= idioci)
Używając lewicowej retoryki, mógłbym Cię teraz nazwać zaściankowym, nietolerancyjnym, zionącym nienawiścią narodowcofobem.
Dragon-Fly jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-07-2009, 10:03   #13
gavreonien
Użytkownik Forum
 
gavreonien's Avatar
 
Data dołączenia: 28 10 2005
Lokacja: Tarnów, Bochnia, Limanowa, Stary Sącz, Dębica - róznie
Wiek: 36

Posty: 739
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

SLD w podpisie to tylko ironia?
__________________

Proud Fan
gavreonien jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-07-2009, 10:08   #14
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

Ja myslalem zeby sie do NOP zapisac bo tam sie wysyla dane itp. i mysle ze w najblizszym czasie to zrobie. Zgadzam sie z wiekszoscia ich pogladow. Kocham nasz piekny kraj i nie chce dopuscic do tego by stalo sie z nim cos takiego jak z Francja czy Belgia a u nas jeszcze mozna to uratowac. Zaraz pewnie mnie zjedziecie za to co mowie , ale napewno 85 % z was nie mieszkala za granica o ile nie wiecej i nie wiecie co to za syf! Ja bylem normalnym chlopakiem bez pogladow rasistowskich. Ale po 2 latach spedzonych za granica , gdzie na wlasne oczy widzialem do czego doprowadza tolerancja stalem sie rasista na 200 % , co smiesniejsze nawet moja mama ktora byla czlowiekiem tolerancyjnym chyba najbardziej jakiego widzialem , kiedys nawet uczyla sie z murzynem i byla jego kolezanka to teraz nienawidzi arabow. Tak jest z wiekszoscia ludzi ktorych znalem od malego a jakis czas mieszkali za granica. Wiekszosc z was o tym dopiero sie przekona jak juz bedzie za pozno a po waszych ulicach beda chodzic stada arabow , murzynow i innych takich. I jak to juz wiele razy pisalem wystarczy spojzec na Belgie gdzie napewno z 95 % Belgow to rasisci. Wiec Czy NOP nie ma racji? jak by ich nie wpuszczac do nas (ogolnie do Europy) wspolpracowac z innymi Bialymi panstwami (nie UE , tylko poprostu wspolpraca)

PS. ONR chyba jest starsze.

Cytuj:
Obóz Narodowo-Radykalny (ONR) – narodowo-radykalne, nacjonalistyczne ugrupowanie polityczne, założone w 1934 przez młodych działaczy Obozu Wielkiej Polski,

Pozdrawiam wszystkich Narodowcow i osoby pozytywnie do tego nastawione

SLAVA !
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-07-2009, 10:24   #15
Michoss
Kapłan Preclanski
 
Michoss's Avatar
 
Data dołączenia: 15 09 2006
Lokacja: Sosnowiec
Wpisy bloga: 145

Posty: 2,190
Michoss ma numer GG 5483916
Domyślny

Albertus, proszę, skasuj z podpisu odnośnik do mojego fake, bo mi wstyd ze mam takich 'fanów'.

#Edit
Dla ludzi, którzy przyczepią się ze offtopuję:
To taka bardzo subtelna informacja co myślę o ugrupowaniu i takich poglądach.
__________________
Pisał to:
ichos

Ostatnio edytowany przez Michoss - 03-07-2009 o 10:41.
Michoss jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-07-2009, 10:41   #16
Voon
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 07 2006

Posty: 1,303
Voon ma numer GG 1528304
Domyślny

Prawicowe bojówki, ta...

Ukryty tekst:
Voon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-07-2009, 11:20   #17
Pjona
Użytkownik Forum
 
Pjona's Avatar
 
Data dołączenia: 16 03 2009
Lokacja: Tu
Wiek: 33

Posty: 116
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
co smiesniejsze nawet moja mama ktora byla czlowiekiem tolerancyjnym chyba najbardziej jakiego widzialem , kiedys nawet uczyla sie z murzynem i byla jego kolezanka to teraz nienawidzi arabow
Rozjebal mnie ten tekst
Co do nopu to tak jak juz ktos wczesniej napisal smierdzi komuna czyli szczytne idealy ale nic z tego nie bedzie
Pjona jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-07-2009, 11:37   #18
Exodus
Użytkownik Forum
 
Exodus's Avatar
 
Data dołączenia: 14 02 2005
Lokacja: Bolesławiec
Wiek: 35

Posty: 1,577
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Po co zalozyles temat, tylko po by po nich jechac. Skoro to takie zlo, to chyba lepiej jak mniej osob o nich wie.
Exodus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-07-2009, 11:40   #19
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gonzo Pokaż post
A jak to wygląda w praktyce?

- Nienawiść do homoseksualistów.
- Antysemityzm.
Czy dalej propagujemy Jedna-Sluszna-Ideologie? Wydaje mi sie, ze mamy wolnosc slowa i pogladow? Ot, znalazla sie grupa ludzi, ktorzy nie lubia Zydow i homoseksualistow - maja do tego prawo i nikomu nic do tego.

Cytuj:
- Ograniczenie możliwości rozwoju człowieka (tylko jedna właściwa ideologia, PAŃSTWO-TO-SIŁA, jebie komuną na dwie mile).
I mowi to lewicowiec

Cytuj:
- "NARÓD JEST NAJWAŻNIEJSZY, PIEPRZYĆ INTEGRACJĘ Z INNYMI, MY SILNA POLSKA SAMI SOBIE DAMY RADĘ" - czy to nie jest pieprzenie? Polska jest bardzo małym i słabym krajem, który potrzebuje pomocy by się szybko rozwijać.
Oczywiscie, ze nie jest. Gdyby nie bzdurne przepisy z Eurokolchozu, Polska rozwijalaby sie o wiele szybciej niz teraz. W ogole, wytlumacz mi, co to jest "pomoc dla panstwa"? Nie ma czegos takiego, jak "pomoc" - sa grube interesy

I nie, nie jestem eurosceptykiem - uwazam, ze wspolpraca europejska jest potrzebna, ale w takim ksztalcie, jak przed Traktatem z Maastricht - gdzie byla zwykla, kapitalistyczna wspolpraca gospodarcza. Odkad utworzono WE, II i III filar, zamiast wspolpraca gospodarcza zaczeto sie interesowac wprowadzaniem chorego socjalu.
__________________
Nieaktywny.
Ashlon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-07-2009, 11:55   #20
Gonzo
Dinozaur
 
Gonzo's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2003
Wiek: 32

Posty: 1,824
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Serious Sam Pokaż post
Wiesz, ważne, że kochają Polskę i to się głównie liczy. Starają się promować patriotyczną postawę wśród młodych, a to mi się podoba : )
Jak można być dumnym z tego, że przypadkowo urodziło się w takim czy takim kraju?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
Ja myslalem zeby sie do NOP zapisac bo tam sie wysyla dane itp. i mysle ze w najblizszym czasie to zrobie. Zgadzam sie z wiekszoscia ich pogladow. Kocham nasz piekny kraj i nie chce dopuscic do tego by stalo sie z nim cos takiego jak z Francja czy Belgia a u nas jeszcze mozna to uratowac. Zaraz pewnie mnie zjedziecie za to co mowie , ale napewno 85 % z was nie mieszkala za granica o ile nie wiecej i nie wiecie co to za syf! Ja bylem normalnym chlopakiem bez pogladow rasistowskich. Ale po 2 latach spedzonych za granica , gdzie na wlasne oczy widzialem do czego doprowadza tolerancja stalem sie rasista na 200 % , co smiesniejsze nawet moja mama ktora byla czlowiekiem tolerancyjnym chyba najbardziej jakiego widzialem , kiedys nawet uczyla sie z murzynem i byla jego kolezanka to teraz nienawidzi arabow. Tak jest z wiekszoscia ludzi ktorych znalem od malego a jakis czas mieszkali za granica. Wiekszosc z was o tym dopiero sie przekona jak juz bedzie za pozno a po waszych ulicach beda chodzic stada arabow , murzynow i innych takich. I jak to juz wiele razy pisalem wystarczy spojzec na Belgie gdzie napewno z 95 % Belgow to rasisci. Wiec Czy NOP nie ma racji? jak by ich nie wpuszczac do nas (ogolnie do Europy) wspolpracowac z innymi Bialymi panstwami (nie UE , tylko poprostu wspolpraca)
Ale... dlaczego szerzysz nienawiści do wszystkich osób, które mają inny kolor skóry niż Ty? Są jednostki które tylko pasożytują na systemie danego kraju, a są jednostki, które ten kraj wspomagają.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ashlon Pokaż post
I mowi to lewicowiec
Rozwiń.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ashlon Pokaż post
Czy dalej propagujemy Jedna-Sluszna-Ideologie? Wydaje mi sie, ze mamy wolnosc slowa i pogladow? Ot, znalazla sie grupa ludzi, ktorzy nie lubia Zydow i homoseksualistow - maja do tego prawo i nikomu nic do tego.
Ta wolność słowa w którymś momencie powinna się kończyć jeśli zmierza ku złemu.
Gonzo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 22:02.


Powered by vBulletin 3