Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Tibia.pl Counter-Strike 1.6 IP: 195.42.112.1:27030 > CS.Tibia.pl - dyskusja, opinie sugestie itp.

Notki

CS.Tibia.pl - dyskusja, opinie sugestie itp. Forum dyskusyjne serwera Cs.tibia.pl Relax TP

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 22-07-2009, 13:34   #21
Puii
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 04 2008

Posty: 413
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez eerion Pokaż post
Ja to osobiście wręcz kocham. Nie ma to jak wpaść z żelazkiem i wystrzelać wszystkie 100 naboi w grupe wroga, przy okazji cośtam zabijając. Prawie jak Rambo V

Ale tak na serio Puii - to co teraz robisz to jak przekonanie ślepego, że kolory są ważne (albo inaczej - opisanie całej teorii spiskowej człowiekowi, któremu to kompletnie wisi i powiewa, niezależnie od tego czy i jakie mogą być konsekwencje). Obecne ustawienia na serwie pasują adminom oraz sporej części graczy (na pustki nie narzekamy). W związku z tym sytuacja wygląda jak wygląda. Gdyby nagle serwer zaczął mieć problemy - zaczęlibyśmy się nad tym problemem zastanawiać. Jest wystarczająco wiele serwerów, by każdy mógł sobie wybrać opcje która mu pasuje. My mamy taką i to się nie zmieni (a przynajmniej się na to nie zanosi).

A ja i tak nie przestanę się nabijać z ludzi, którzy niemożność zakładania ludziom baniek zwalają na interp xD
Ale koniowi pan to tłumacz.
Rybzor przyjmuje pozycje że mu to zwisa bo wie że nie ma racji, a kłóci się, bo myśli że jestem kretynem, jak już napisałem, daleko w nosie mam ten cały serwer, dyskutuje tu, bo posługujecie się błędnymi informacjami, a nie błędną konfiguracją serwera, grałem, nie gram, nie będę grał na tym serwerze, już to napisałem wyżej, więc nie wiem po co wracasz do tego tematu jak został on wykończony.

Proszę Cię, nie traktuj mnie "Nie podoba się to wyjdź", bo jak mi się coś nie podoba to próbuje to naprawić, i nie ma znaczenia czy będę tego używał czy nie, jak coś jest moje to ma działać dobrze i tyle.(edit here, to był akurat przykład, wiem że to nie jest moje, ale mnie denerwuje że działa źle, kapiszi?, lol)

Nie wiem po co ta marna próba ignorancji w 1 zdaniu.
__________________
Animelist
Last.FM
Homepage

Ostatnio edytowany przez Puii - 22-07-2009 o 13:42.
Puii jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 22-07-2009, 17:00   #22
*Monia*
Użytkownik Forum
 
*Monia*'s Avatar
 
Data dołączenia: 17 07 2009

Posty: 15
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Selena Pandoria
Poziom: 175
Domyślny

Jeżeli nie grasz na tym serwerze i nie masz zamiaru to po co się wogole wypowiadasz? Forum jest dla graczy i adminow którzy graja i pracuja nad serwerem i atmosfera panujaca na nim. Nie szukaj problemów na siłe... jezeli nie masz zamiaru grac tu... to nie wiem co ty robisz jeszcze na tym forum. Wypowiadaj sie tam gdzie grasz a nie truj innym zycia
PS. Nie mozemy nazucac "H@" ustawien i pluginow co jedynie mozemy im promonowac i starac sie pomóc w funkcjonowaniu serwera. Pamiętaj nie ty płacisz za ten serwer, i to nie od Ciebie zalezy jak bedzie wygladał.
Kup serwer i ustaw go sobie jak TOBIE to sie podoba, nikt wtedy nie bedzie mial prawa cokolwiek ci nazucic poniewaz ty bedziesz za niego placic i bedziesz mogł robic co ci sie żywnie podoba
*Monia* jest offline  
stary 22-07-2009, 17:05   #23
Naolin
CS Tibia.pl Team
 
Data dołączenia: 07 05 2006
Lokacja: Szczecin
Wiek: 31

Posty: 232
Stan: Niegrający
Domyślny

Niepotrzebnie marnowałeś klawiaturę, bo to i tak nic nie zmieni.
__________________
Naolin jest offline  
stary 22-07-2009, 17:36   #24
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Puii Pokaż post
Nieźle trzeba mieć w bani żeby jeszcze sie bronić, lubisz strzelać dupszoty na full auto no nie?
Podobnie jak eerion - uwielbiam.

Cytuj:
Owszem, nie potrafię udzielać rzeczowych odpowiedzi i nie umiem czytać ze zrozumieniem, wiesz, było by spoko jeżeli to ja bym się sprzeczał, że interp jest winą klatkowania 'csa', od połowy tematu próbuje Ci uświadomić że jeżeli byś miał dobre rejty do by na żadnym interpie Ci nie klatkowało, ale ty musisz mnie pouczać o czymś, o czym masz gówno pojęcia.
Daj mi cytat, gdzie się o to sprzeczam, bo na prawdę napisałeś kolejną bzdurę.

Cytuj:
Zrozum że ja nie próbuje Ci wyjaśnić, że interp nie zależy od sprzętu, tylko daje na tym przykład. "Klatkuje Ci, jednak nie ma spadku FPS'ów" więc nakierowywuje Cię raczej na myślenie w drugą stronę, jak już napisałem, jeżeli wszyscy ustawią podobne ustawienia, które będzie także wymuszał serwer, problem interpu częściowo zniknie.
No ok, ale ja to zrozumiałem kilkanaście postów temu?

Cytuj:
Jesteś za stary na myślenie czy przekleństwa? w Twoim wieku też lubiałem każdego pouczać, udawać mądrego, chwalić się swoim IQ i próbować wyśmiać innych, tak jak to próbowałeś zrobić w innym temacie, i mimo że napisałem że nie odpisze, żebyś mi pojechał, to pojechałeś, pokazałeś poziom, fakt faktem, ja też każdego pouczam i udaje mądrego, z różnicą że ja wiem co mówię, a raczej piszę.
Jestem za stary na denerwowanie się czytając posty na forum. Srsly, tu nie chodzi o to, jaką masz datę urodzenia w dowodzie osobistym, a o doświadczenie, zarówno na forum, jak i w użeraniu się w CSie z graczami, które już bardzo bardzo bardzo dawno temu nauczyło mnie, że nie warto się denerwować. Jeżeli uważasz, że ci pojechałem z tekstem o silniku (a może nie o to chodzi? nie jestem pewny do końca), to na prawdę musiałeś mieć beztroskie dzieciństwo, aka burżuj. No a co do pisania tego, że TY wiesz co mówisz pouczając wszystkich dookoła, a wszyscy inni to debile nie potrafiący czytać i wyciągać wniosków, jest bardzo, ale to bardzo żałosne. Nie trzeba być przysłowiowym hajtem, żeby stanąć z boku i ocenić jak faktycznie wygląda sytuacja. Chyba jesteś jakiś na maksa wynarcyzowany, wydaje Ci się, że pozjadałeś wszystkie rozumy, no i nie dostrzegasz tego, ale jeszcze - jakby tego było mało - próbujesz mi wbić do głowy to, że ja tak sądzę, co jest kolejną głupotą.

Cytuj:
Wiesz czemu nie użyłem 'prawie' żadnego przekleństwa w tym poście?.
Żebyś mnie w końcu zrozumiał, bo z myślenia nici, z rozumowaniem też nie najlepiej, no, i schodzę do twojego pseudorygorystycznego poziomu.
Spróbuje to robić, kiedy zaczniesz dokładać jakąś treść do swoich postów. Póki co widzę pewne próby.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez *Monia*
Jeżeli nie grasz na tym serwerze i nie masz zamiaru to po co się wogole wypowiadasz? Forum jest dla graczy i adminow którzy graja i pracuja nad serwerem i atmosfera panujaca na nim.
Nie nie, forum jest dla wszystkich : P

Ostatnio edytowany przez Rybzor - 22-07-2009 o 17:56.
Rybzor jest offline  
stary 22-07-2009, 18:55   #25
eerion
CS Tibia.pl Team
 
eerion's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2003
Lokacja: Utopia
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,908
Stan: Niegrający
eerion ma numer GG 4323111
Domyślny

Cytuj:
Nie wiem po co ta marna próba ignorancji w 1 zdaniu.
To nie była ani ignorancja ani ironia.
Ja naprawde potrafie tak zaszaleć xD

A co do reszty to rozbroiło mnie jedno
Cytuj:
jak coś jest moje to ma działać dobrze i tyle.(edit here, to był akurat przykład, wiem że to nie jest moje, ale mnie denerwuje że działa źle, kapiszi?, lol)
Ta gra jest twoja?
Zresztą - nie grasz? To who cares?
Takie naprawianie świata, jakie próbujesz (według tego co piszesz) zrobić przynosi tylko to, że ludzie się meczą, gdy im to próbujesz wyłożyć. Nie chcą to nie zmienią. Tyle.

I to ostatni mój post w tym temacie - przekazałem co chciałem.
hf & gl
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Jezeli juz jestesmy przy Vision of Escaflowne - fajnego hentaja z tego widzialem
Wpuścić takiego maniaka do tematu o anime

eerion.blogspot.com - Jak to gaijin Japonię ogarniał, czyli relacja z kraju kwitnącej wiśni.
eerion jest offline  
stary 22-07-2009, 20:45   #26
Palar
Visca El Barca
 
Palar's Avatar
 
Data dołączenia: 04 06 2006
Lokacja: Żory
Wiek: 33

Posty: 329
Stan: Niegrający
Profesja: Royal Paladin
Palar ma numer GG 4836100
Domyślny

Zamykam ten temat bo dalsza dyskusja (czyt.kłótnia) nie ma najmniejszego sensu!
Palar jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 23:14.


Powered by vBulletin 3