Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Thoria

Notki

Thoria Wydarzenia ze świata Thoria
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 01-09-2007, 17:18   #21
Gonzo
Dinozaur
 
Gonzo's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2003
Wiek: 32

Posty: 1,824
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Luthi Pokaż post
Ja jestem przykładem?. łałałiła. A Ty jestes przykładem na nooba który kupuje postacie i jego rola w Tibii polega na lizaniu dupy h lvlom. Bo jezeli chodzi o pvp to stary... Tiusa nie umiałes trapnac na 5 sqm w dwie osoby, rzucajac ogien pod siebie, gdybym ja akurat wtedy grał miałbys frytki. Wiec zastanów się do kogo mówisz, bo skill w Tibii raczej jest baj maj sajd.

.Co do mojego błędu- to chyba może się zdarzyc kazdemu?

btw. pozdrowienia od Elvenosa.

kthxbye.
Kto to jest Tius?

.Co do Twojego błędu - każdemu, oprócz wspaniałego Kubusia, który wie wszystko!

Dzięki za pozdrowienia, pozdrów go i Khalana dzięki którym Xarturo i Nick Dec czy jakoś tak stracili swoje eq .
Gonzo jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 01-09-2007, 19:48   #22
rentoN
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gonzo Pokaż post
Huh, na temat mojego pvp to się nie odzywaj. Widziałem Ciebie na tym Twoim 33 msem podczas zabijania Juupiego. Rofl.

Na jednego Assassin stara byś padł, a jeszcze się równo pchałeś na początek.

A co do Natho- nie padł.
Moj net nie pozwala grac w tibie a wpadlem trzepnac go z sd (o malo gran combo dostalem )

Gallarku a mnie nie ?
  Odpowiedz z Cytatem
stary 01-09-2007, 20:03   #23
krzysiek033
Użytkownik Forum
 
krzysiek033's Avatar
 
Data dołączenia: 12 11 2005
Wiek: 39

Posty: 98
Stan: Na Emeryturze
Imię: ?
Domyślny

OMFG. Grałem na Belera? Moze mi ktos przypomniec bo maze faktycznie stracilem pamiec i gdzies tam mam chara jkiegos fajnego.

Czyli podsumowujac, ignorujac 8 latki, gracze na thori zachowuja sie tak bo im zal ze wylecieli z Berylii i musieli od poczatku zaczynac.

Ladnie, Ladnie prosze sie dalej wypowiadac, tylko na poziomie.
krzysiek033 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-09-2007, 20:36   #24
rentoN
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez krzysiek033 Pokaż post
OMFG. Grałem na Belera? Moze mi ktos przypomniec bo maze faktycznie stracilem pamiec i gdzies tam mam chara jkiegos fajnego.

Czyli podsumowujac, ignorujac 8 latki, gracze na thori zachowuja sie tak bo im zal ze wylecieli z Berylii i musieli od poczatku zaczynac.

Ladnie, Ladnie prosze sie dalej wypowiadac, tylko na poziomie.
Raczej nie jest im zal, nei musza widziec polacks matadors
  Odpowiedz z Cytatem
stary 01-09-2007, 21:06   #25
Vunio
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 22 10 2006

Posty: 4
Domyślny

Mówiąc o "psach" daffiego to gniewko najglosniej szczekales jak byles w jego grupie znajomych , na kazdego najezdzales ze jego rl jestes i wiecej znaczysz od innych , ehh no niestety pomylka mieli cie za lizodupa i frajera ktorego mozna zrobic w h*ja z korzyscia dla nich) Tak samo zreszta bylo na beryli co ty gadales ze byles w Lifestyle dextim? Na ani jednym battle nie byles , wogole nikt nie wiedzialem ze tam jestes a na thori sie obnosiłeś jaki to ty walczak o freedom beryli nie byłeś. śmiech.pl A co do krzyśka hmm dziwne kazdy co napisal co myśli
napisaleś ze prosisz o wypowiedz kogos normalnego haha, 2 gniewko ? Kup sobie chara i wloguj sie na stronie do gildi a pozatym nic innego nie rob , siedz i czekaj az inni beda za was robic czarna robote. I PAMIETAJ ZE CI TO TERAZ GRAJA NA THORI DO KONCA SIE LALI POMIMO TEGO ZE NIE BYLO DAFFIEGO I WIEKSZEJ CZESCI GIPO , NA ICH MIEJSCU ZROBILBYM TO SAMO ONI OLALI ICH , TO ZROBILI TO SAMO PROSTE.

ps.corso smiec)
Vunio jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-09-2007, 21:46   #26
Gonzo
Dinozaur
 
Gonzo's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2003
Wiek: 32

Posty: 1,824
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vunio Pokaż post
Mówiąc o "psach" daffiego to gniewko najglosniej szczekales jak byles w jego grupie znajomych , na kazdego najezdzales ze jego rl jestes i wiecej znaczysz od innych , ehh no niestety pomylka mieli cie za lizodupa i frajera ktorego mozna zrobic w h*ja z korzyscia dla nich) Tak samo zreszta bylo na beryli co ty gadales ze byles w Lifestyle dextim? Na ani jednym battle nie byles , wogole nikt nie wiedzialem ze tam jestes a na thori sie obnosiłeś jaki to ty walczak o freedom beryli nie byłeś. śmiech.pl A co do krzyśka hmm dziwne kazdy co napisal co myśli
napisaleś ze prosisz o wypowiedz kogos normalnego haha, 2 gniewko ? Kup sobie chara i wloguj sie na stronie do gildi a pozatym nic innego nie rob , siedz i czekaj az inni beda za was robic czarna robote. I PAMIETAJ ZE CI TO TERAZ GRAJA NA THORI DO KONCA SIE LALI POMIMO TEGO ZE NIE BYLO DAFFIEGO I WIEKSZEJ CZESCI GIPO , NA ICH MIEJSCU ZROBILBYM TO SAMO ONI OLALI ICH , TO ZROBILI TO SAMO PROSTE.

ps.corso smiec)
Nie mówiłem, że byłem w Lifestyle. Lifestyle powstało długo po moim odejściu z serwera. Byłem w Team Pentagram oraz GiPO. W Lifestyle byłem tylko na Thorii. Nie najeżdżałem na nikogo, chyba, że ktoś mnie wkur...

Swoją drogą, wiesz, czym jest interpunkcja?

Btw. Na temat lizodupstwa już się wypowiadałem kilkakrotnie .
Gonzo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-09-2007, 06:19   #27
Tokkyuu_Shirei
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 15 01 2007

Posty: 9
Domyślny

"Post tyczy sie do tej "paczki" z berylia ( Tiques, Hidaren, Rincognito, Sefua, Attien, Fayola, Sargatos i inni)"

znasz name na berylii chociaz polowy tych ktorych wymieniles ??

o co chodzi z berylia ? ..trzeba bylo tam byc 2 lata temu..

dlaczego Thoria ?

"Lepiej być królem w piekle, niż sługą w niebie"
Tokkyuu_Shirei jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-09-2007, 02:10   #28
krzysiek033
Użytkownik Forum
 
krzysiek033's Avatar
 
Data dołączenia: 12 11 2005
Wiek: 39

Posty: 98
Stan: Na Emeryturze
Imię: ?
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tokkyuu_Shirei Pokaż post
"Post tyczy sie do tej "paczki" z berylia ( Tiques, Hidaren, Rincognito, Sefua, Attien, Fayola, Sargatos i inni)"

znasz name na berylii chociaz polowy tych ktorych wymieniles ??
Tak, znam wszystkich.





Widze tutaj rozne odpowiedzi na moje pytanie. Ladnie, ladnie, poczekamy moze jeszcze ktos napisze.

Ostatnio edytowany przez krzysiek033 - 13-09-2007 o 06:50.
krzysiek033 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-09-2007, 16:44   #29
Tokkyuu_Shirei
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 15 01 2007

Posty: 9
Domyślny

no to podaj jesli mozesz, bo Ci nie wierze
to pogadamy dalej
Tokkyuu_Shirei jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-09-2007, 01:37   #30
krzysiek033
Użytkownik Forum
 
krzysiek033's Avatar
 
Data dołączenia: 12 11 2005
Wiek: 39

Posty: 98
Stan: Na Emeryturze
Imię: ?
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tokkyuu_Shirei Pokaż post
no to podaj jesli mozesz, bo Ci nie wierze
to pogadamy dalej
HIdaren - Main Dankor
Sefua - Vashi'se
Rincognito - Johny ripper
Attien - Anezis
Sargatos- Gornik
Fayola - Kajn
Tiques - Pall Xito

Tak przynajmniej bylo na poczatku, a mozliwe ze pozamieniali sie charami o czym niewiem.

Pasi?
krzysiek033 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-09-2007, 23:35   #31
Kajn
Zbanowany
 
Kajn's Avatar
 
Data dołączenia: 24 08 2005
Lokacja: Kraków

Posty: 348
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Kajn ma numer GG 1337
Domyślny

Fayola=Kajn ?

lol
Kajn jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-09-2007, 22:38   #32
krzysiek033
Użytkownik Forum
 
krzysiek033's Avatar
 
Data dołączenia: 12 11 2005
Wiek: 39

Posty: 98
Stan: Na Emeryturze
Imię: ?
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kajn Pokaż post
Fayola=Kajn ?

lol
Well, ty tylko kajn to na tym forum sie nazywasz. Kajnem grales wieki temu, i prawdopodobnie nie o tobie mowa. Info to mam od jednego z tej listy.
krzysiek033 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-09-2007, 19:33   #33
tikues
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 27 09 2007

Posty: 4
Domyślny

te Krzyś, kim Ty jestes zeby mnie oceniac? Co takiego zrobiles ze wogole mozesz mnie oceniac bałwanie? Zastanow sie zanim cos napiszesz.Przypuszczam ze jestes 20-latkiem ktory wbil 40-lvl zostal zhuncony przez kh i siedzi na forum tibia.pl ...
Daj sobie spokoj z ocenianiem mnie i innych , popatrz na siebie? Kim Ty ku*** jestes? Daj swoje name z berylii, porownany kto ile zrobil dla tamtego serva
Ucieklem? Ofc ze nie ucieklem, nie mialem zamiaru dopoki Gipo nie poszlo na Elysie, razem z nimi kilku polakow ktorzy sporadycznie pojawiali sie na mass-logach ktore ja organizowalem, to co mialem zrobic? Grac na Berylii skoro 90% ja olalo? Daffy zaproponowal mi gre na Thorii, czemu mialem tam nie grac hm?Zanim wojna sie zaczela mialem juz lepszego chara tutaj, lepsze warunki do gry .
Daj swoje name lepiej kozaczku zanim zaczniesz wypisywac bzdury.
Znasz mnie? Gowno wiesz o mnie i ludziach ktorzy graja na Thorii.
tikues jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-09-2007, 15:35   #34
Luthi
Użytkownik Forum
 
Luthi's Avatar
 
Data dołączenia: 29 12 2005

Posty: 330
Stan: Na Emeryturze
Imię: Elvenar
Profesja: Elite Knight
Domyślny

Wraca Gniewko od Złotej Rybki z trzema lalkami Barbie -Europejką, Azjatką i Kenem.

żart na ten weekend
__________________
.
Luthi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-10-2007, 21:28   #35
krzysiek033
Użytkownik Forum
 
krzysiek033's Avatar
 
Data dołączenia: 12 11 2005
Wiek: 39

Posty: 98
Stan: Na Emeryturze
Imię: ?
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez tikues Pokaż post
te Krzyś, kim Ty jestes zeby mnie oceniac? Co takiego zrobiles ze wogole mozesz mnie oceniac bałwanie? Zastanow sie zanim cos napiszesz.Przypuszczam ze jestes 20-latkiem ktory wbil 40-lvl zostal zhuncony przez kh i siedzi na forum tibia.pl ...
Daj sobie spokoj z ocenianiem mnie i innych , popatrz na siebie? Kim Ty ku*** jestes? Daj swoje name z berylii, porownany kto ile zrobil dla tamtego serva
Ucieklem? Ofc ze nie ucieklem, nie mialem zamiaru dopoki Gipo nie poszlo na Elysie, razem z nimi kilku polakow ktorzy sporadycznie pojawiali sie na mass-logach ktore ja organizowalem, to co mialem zrobic? Grac na Berylii skoro 90% ja olalo? Daffy zaproponowal mi gre na Thorii, czemu mialem tam nie grac hm?Zanim wojna sie zaczela mialem juz lepszego chara tutaj, lepsze warunki do gry .
Daj swoje name lepiej kozaczku zanim zaczniesz wypisywac bzdury.
Znasz mnie? Gowno wiesz o mnie i ludziach ktorzy graja na Thorii.


Ok, w ktorym miejscu cie "ocenialem" cipeuszu? Zadalem proste pytanie, dlaczego macie problem do tych co zostali na Beryli. Ty natomiast wypociles sie, wypisujac przerozne rzeczy omijajac glowny watek tego mojego temetu.

And again: Wyzywacie ludzi od noobow itp. Jak juz powiedzialem, wiele z nich bylo waszymi kolegami przez dlugi okres a teraz sie nagle "znobili" tak bardzo ze zasluguja tylko na wyzwiska. Tyle narazie moj ty masta sroc'ererku.

Edit:

A co do "ucieczki" to zbierzmy fakty. Gdzie grasz? Na thori. Co zostalo po tobie na Beryli? Nic, moze nieswiezy odor i tyle. Takie zjawisko sie nazywa UCIECZKA. Jednakze, skoro boisz sie tak tego slowa, powiem to inaczej. Zrobiles to co robia szczury gdy okręt tonie.

A tak wogole to masz strasznie wysokie mniemanie o sobie. Pall Xito nigdy nie byl zadnym hero ani nic z tych rzeczy. Zwykly pionek, tak ze nie przypisuj sobie za duzo jakis zaslug.

Pare slow o tobie dla polepszenia humoru: Juz jestes pochloniety przez ta gre do tego stopia ze robisz sobie rl life w grze. Zobaczyles ze Kaczynscy rzadza w rl polsce to musiales poszukac podobnego przywodcy w grze. Akurat tak sie zlozylo ze nawinal sie kaczor daffy, i sie przykleiles do niego, a on ma cie w tylku. Get some life MR.NoTengoRlVita

Ostatnio edytowany przez krzysiek033 - 02-10-2007 o 07:02.
krzysiek033 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-10-2007, 15:12   #36
tikues
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 27 09 2007

Posty: 4
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez krzysiek033 Pokaż post
Ok, w ktorym miejscu cie "ocenialem" cipeuszu? Zadalem proste pytanie, dlaczego macie problem do tych co zostali na Beryli. Ty natomiast wypociles sie, wypisujac przerozne rzeczy omijajac glowny watek tego mojego temetu.

And again: Wyzywacie ludzi od noobow itp. Jak juz powiedzialem, wiele z nich bylo waszymi kolegami przez dlugi okres a teraz sie nagle "znobili" tak bardzo ze zasluguja tylko na wyzwiska. Tyle narazie moj ty masta sroc'ererku.

Edit:

A co do "ucieczki" to zbierzmy fakty. Gdzie grasz? Na thori. Co zostalo po tobie na Beryli? Nic, moze nieswiezy odor i tyle. Takie zjawisko sie nazywa UCIECZKA. Jednakze, skoro boisz sie tak tego slowa, powiem to inaczej. Zrobiles to co robia szczury gdy okręt tonie.

A tak wogole to masz strasznie wysokie mniemanie o sobie. Pall Xito nigdy nie byl zadnym hero ani nic z tych rzeczy. Zwykly pionek, tak ze nie przypisuj sobie za duzo jakis zaslug.

Pare slow o tobie dla polepszenia humoru: Juz jestes pochloniety przez ta gre do tego stopia ze robisz sobie rl life w grze. Zobaczyles ze Kaczynscy rzadza w rl polsce to musiales poszukac podobnego przywodcy w grze. Akurat tak sie zlozylo ze nawinal sie kaczor daffy, i sie przykleiles do niego, a on ma cie w tylku. Get some life MR.NoTengoRlVita
Eee masta, daj swoje name z Berylii blz. Mowisz ze ja bylem pion? A kim Ty byles co? Przedstaw sie kozaku.Jak napisalem to nie ja ucieklem cymbale, tylko gipo i kilku polakow, ja zostalem do konca i organizowalem masslogi, nie Ci ktorzy dalej teraz graja , tylko ja i kilka osob ktorym sie chcialo.Co Ty pokazales psie?Nic.
Pochwal sie co Ty zrobiles dla Berylii to pogadamy

Kogo wyzywam od noobów? Kogo wyzywam od noobow kto teraz gra na Berylii?
Zbastuj pizdo bo gowno wiesz.A co do mojego rl life, zdzwilbys sie jak bardzo sie mylisz xD! Boshhh

PS. Czekam az zdobedziesz sie na odwage NAPISAC NAME Z BERYLII.
tikues jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-10-2007, 18:48   #37
krzysiek033
Użytkownik Forum
 
krzysiek033's Avatar
 
Data dołączenia: 12 11 2005
Wiek: 39

Posty: 98
Stan: Na Emeryturze
Imię: ?
Domyślny

Ale ty tiques glupi jestes. Nie umiesz zdania zklecic bez obrazania ludzi. Widze ze Kaczor Daffy zmusil cie zebys zdepozytowal rozum u niego zanim mogles zostac jego przydupnikiem. Chlopak poprostu nie lubi miec madrzejszych ludzi od niego w poblizu. Za duzo masz dumy i wyobrazni, widzisz rzeczy w inny sposob niz inni je widza, z tym ze problem w tym ze zawsze na twoja korzysc wszystko widzisz.

Ok, chyba trzeba zakonczyc ta dyskusie bo to do niczego nie prowadzi. Wiekszosc thorian jest poprostu zbyt dziecinna/glupia zeby powaznie mozna bylo cos pokonwersowac.

Ostatnio edytowany przez krzysiek033 - 02-10-2007 o 18:51.
krzysiek033 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-10-2007, 15:55   #38
Kajn
Zbanowany
 
Kajn's Avatar
 
Data dołączenia: 24 08 2005
Lokacja: Kraków

Posty: 348
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Kajn ma numer GG 1337
Domyślny

a ty jestes forum troll, caly czas go oceniasz ze pionek itp, ale swojego nicku na berylia nie podasz?

Jak ktos rozmawia do kogos to powinien sie pierw przedstawic.
Kajn jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-10-2007, 16:30   #39
R3T
Zbanowany
 
Data dołączenia: 15 09 2007
Lokacja: Sweden

Posty: 484
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Thoremos
Profesja: Elder Druid
Świat: Thoria
Domyślny

Ale o co chodzi krzysiu, kazdy gra tam gdzie chce.

Wygraliscie wojne z kh ktore tak naprawde nic nie potrafi tylko znaja obsluge ***********.
Natomiast oni potrafili pokonac graczy ktorzy grali na tym serwerze od poczatku i expia.
R3T jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-10-2007, 17:12   #40
tikues
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 27 09 2007

Posty: 4
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez krzysiek033 Pokaż post
Ale ty tiques glupi jestes. Nie umiesz zdania zklecic bez obrazania ludzi. Widze ze Kaczor Daffy zmusil cie zebys zdepozytowal rozum u niego zanim mogles zostac jego przydupnikiem. Chlopak poprostu nie lubi miec madrzejszych ludzi od niego w poblizu. Za duzo masz dumy i wyobrazni, widzisz rzeczy w inny sposob niz inni je widza, z tym ze problem w tym ze zawsze na twoja korzysc wszystko widzisz.

Ok, chyba trzeba zakonczyc ta dyskusie bo to do niczego nie prowadzi. Wiekszosc thorian jest poprostu zbyt dziecinna/glupia zeby powaznie mozna bylo cos pokonwersowac.
Krzyś! Ja jestem glupi? Jezeli Cie nie wychowali, powinines sie przedstawic tak jak pisze Jeect ...Daj swoje name, tylko tego od Ciebie chce

A co do tego ze jestem taki i taki.Zastanow sie co piszesz, popytaj osob ktore
byly ze mna na vent, ktore mnie znaly, ktore ze mna graly ale zostali na Berylii
A zostali tam tylko dlatego bo nie zrobili lepszych charów gdzie indziej (ja zrobilem to po co mam wracac?)...Nie daje mi spokoju Twoja głupota, glupota ludzi ktorzy mowia ze ucieklem...Zapamietaj pionku jedna rzecz, napisze CI to kazdy kto zostal do konca:
-Robilismy mass-logi, mimo tego ze gipo i część polakow poszla na Elysie, mimo ze Daffy-lider wyjechal, robilismy co sie dalo jak kh bylo nieaktywne.Zaczeli byc active , co moglismy zrobic w 10 osob? Sry, odpusc sobie plebsie bo nie udaje Ci sie mnie obrazic tudzież zblaznic, jestem pewien ze wiekszosc osob ktore to czytaja smieja sie z Ciebie, bo nawet nie masz ODWAGI NAPISAC SWOJEGO NAME.
tikues jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 05:43.


Powered by vBulletin 3