Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)
Pokaż wyniki sondy: Wolisz psy czy koty?
Psy 37 57.81%
Koty 27 42.19%
Głosujących: 64. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 25-07-2009, 14:02   #41
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Exodus Pokaż post
Co do tego, ze psy sa glupie i naiwne. Moj pradziadek mial psa, ktory byl bardzo inteligenty, nawet do sklepu chodzil po zakupy. Kiedys jakis niemiecki/ruski oficer powiedzial do pradziadka, ze ten pies go polubi i z nim pojdzie. No to sie zalozyli, oficer codziennie przynosil mu jakas kielbase czy inne miejsca, pies normalnie jadl i sie cieszyl. W koncu po paru tygodniach chcial zabrac psa ze soba, no i zostal pogryziony... Z tego wynika, ze psa nie jest tak latwo przywiazac do siebie i rzeczywiscie sa BARDZO wierne.
Nie, to tamten pies był inny. Mieszkałem w kilku miejscach w Polsce, i zawsze przynajmniej jeden sąsiad miał psa. Wystarczyło, że miałem w ręce jakiś smakołyk, a pies zapominał o swoim właścicielu, istniałem tylko ja i smakołyk. Inny przypadek, kiedy sąsiedzi wyjeżdżali na wczasy i nie mieli z kim psa zostawić. Spora kiełbaska - i piesek nawet nie obejrzał się za siebie, kiedy państwo wychodzili. Jak zaczął wyć - inny smakołyk i już zapomina. Rzeczywiście są BARDZO wierne.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 25-07-2009, 15:01   #42
Lotress
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 09 2006
Wpisy bloga: 2

Posty: 1,222
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Nebula
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
Jak zaczął wyć - inny smakołyk i już zapomina. Rzeczywiście są BARDZO wierne.
To już zależy od samego psa. Mam 2, jednego ładniejszego i drózszego, więc go nie puszczam luzem. Drugi to normalny, zwykły kundelek, lata sobie po okolicy, ale zawsze wraca. Tak samo było z tym pierwszym. Został wywieziony na wieś, gdzie miał lepsze warunki, a tu po kilku dniach słychać skomlenie i drapanie w drzwi
Lotress jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-07-2009, 15:10   #43
Michoss
Kapłan Preclanski
 
Michoss's Avatar
 
Data dołączenia: 15 09 2006
Lokacja: Sosnowiec
Wpisy bloga: 145

Posty: 2,190
Michoss ma numer GG 5483916
Domyślny

Jak widzimy na powyższym przykładzie, psy są faktycznie aż nazbyt wierne.
__________________
Pisał to:
ichos
Michoss jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-07-2009, 15:27   #44
Exodus
Użytkownik Forum
 
Exodus's Avatar
 
Data dołączenia: 14 02 2005
Lokacja: Bolesławiec
Wiek: 35

Posty: 1,577
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Chcialbym jeszcze dodac, ze jak ktos mieszka w bloku i ma psa to powinien chodzac na spacery latac z torebka na gowna, zamiast zostawiac je na trawniku jak ostatni cham. To samo tyczy sie puszczana psow swobodnie, rozumiem przypadkiem ucieknie, ale puszczanie psa to tez chamstwo, czasem jakies male dziecko sie go boi i tylko problemy stwarza.
Exodus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-07-2009, 16:16   #45
Lord Dreathan
Użytkownik Forum
 
Lord Dreathan's Avatar
 
Data dołączenia: 06 08 2004
Wiek: 34
Wpisy bloga: 4

Posty: 1,520
Stan: Niegrający
Lord Dreathan ma numer GG 5945841
Domyślny

Osobiście posiadam psa, ponieważ pilnuje domu. Trzymam psa na dworze, bo tam jego miejsce. Jednocześnie chciałby odwołać się do wypowiedzi Exodusa - wg mnie posiadanie dużych psów w mieszkaniach mija się z celem. Zwykle śmierdzi psem wewnątrz, oprócz tego właściciele nawet po nich nie sprzątają jak ich kochane zwierzątka się wypróżnią na chodnik (o czym zresztą wspomniał Exodus), zatem gdzie tu logika?
__________________
Althunus, Fallen Dark, Harlequin Vito, Gutesco Vito, Acutus and Sinistril - always in my heart.

"We are falling - falling to rise"


Ukryty tekst:
[b] Pomogłem? Wkurzyłem? Mam fajny nick? Zostaw po sobie ślad w postaci NOTKI
Lord Dreathan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-07-2009, 16:20   #46
Andrew
Użytkownik Forum
 
Andrew's Avatar
 
Data dołączenia: 27 10 2004
Wiek: 34

Posty: 469
Stan: Na Emeryturze
Andrew ma numer GG 6485757
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Exodus Pokaż post
Chcialbym jeszcze dodac, ze jak ktos mieszka w bloku i ma psa to powinien chodzac na spacery latac z torebka na gowna, zamiast zostawiac je na trawniku jak ostatni cham. To samo tyczy sie puszczana psow swobodnie, rozumiem przypadkiem ucieknie, ale puszczanie psa to tez chamstwo, czasem jakies male dziecko sie go boi i tylko problemy stwarza.
Dokładnie popieram. Masz psza to Twój obowiązek, żeby po nim sprzątać. Jeszcze pół biedy jak pies się załatwi gdzieś gdzie nikt nie chodzi, ale szczytem są stare baby i dziady (delikatniej nazwać się tego nie da!) co wyprowadzają psa przed dom na chodnik! Jak upomnisz taką osobę, to zacznie biadolić, że jak ma wyprowadzać, nogi bolą i w ogóle, a jak taką z gróbej rury opieprzysz to zacznie Cię wyzywać, co z tego że co 50m jest kubeł na psie odchody i są worki jak ona woli, żeby jej pod oknem się załatwoł. Masz psa to masz obowiązki, wszystko jest robione, żeby ułatwić życie, a ludzie nie kożystają z tego. Pies wali w miejscu publicznym to sprzątasz, a jak zesra Ci się na podwórko to Ty decydujesz kiedy to posprzątać.

Jeszcze fenomenem jest to, że na mojej dzielnicy na każdym rogu, a ulicach co 50m są pojemniki na odchody, a gówna więcej niż chodnika...
__________________

Najlepsze ogólno-tematyczne forum pod słońcem - sprawdź czy jesteś hardkorem!

Ostatnio edytowany przez Andrew - 25-07-2009 o 16:22.
Andrew jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-07-2009, 16:34   #47
Michoss
Kapłan Preclanski
 
Michoss's Avatar
 
Data dołączenia: 15 09 2006
Lokacja: Sosnowiec
Wpisy bloga: 145

Posty: 2,190
Michoss ma numer GG 5483916
Domyślny

Hah, Andrew, masz szczęście. U mnie (tj. w Sosnowcu) w ogóle nie ma takich pojemników. A worki, co prawda, można zdobyć, ale w sklepie 8zł za rolkę. Na szczęście, nie ma tez w mojej okolicy nikogo kto pozwalałby się załatwiać na chodnik. Jest dużo trawników, nawet bezpośrednio pod blokiem, to nie ma tego problemu.
__________________
Pisał to:
ichos
Michoss jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-07-2009, 16:44   #48
Exodus
Użytkownik Forum
 
Exodus's Avatar
 
Data dołączenia: 14 02 2005
Lokacja: Bolesławiec
Wiek: 35

Posty: 1,577
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

To samo tyczy sie trawnika, pozniej dzieci po nim biegaja, czasem sie wywroca i laduja twarza w gownie...
No chyba, ze ktos idzie gdzies w las na kompletne zadupie to rozumiem.

Ostatnio edytowany przez Exodus - 25-07-2009 o 16:45.
Exodus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-07-2009, 16:53   #49
Dark Sven
Użytkownik Forum
 
Dark Sven's Avatar
 
Data dołączenia: 20 08 2005
Lokacja: Śrem

Posty: 2,539
Domyślny

Poza tym, po co ludziom psy, jeżeli nie mogą poświęcić im czasu. Większość psów potrzebuje dużo ruchu i dwa spacery po pięć minut to za mało.
Dark Sven jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-07-2009, 16:55   #50
Vasudanin
Słitaśny Krulik
 
Vasudanin's Avatar
 
Data dołączenia: 21 05 2007
Wiek: 29
Wpisy bloga: 64

Posty: 2,049
Stan: Niegrający
Imię: Slayekau
Profesja: Rookstayer
Świat: Isara
Poziom: 12
Skille: 18/20
Vasudanin ma numer GG 7128157 Vasudanin ma login Tlenu Vasudanin@tlen.pl Send a message via Skype™ to Vasudanin
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dark Sven Pokaż post
Poza tym, po co ludziom psy, jeżeli nie mogą poświęcić im czasu. Większość psów potrzebuje dużo ruchu i dwa spacery po pięć minut to za mało.
Signed. Koty mogą przynajmniej po domu latać. (A czasem rozpędzone głową o grzejnik przyładować, ale cii, koty są fajniejsze.)
__________________
Notek!
_
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Niecny_Rozbojnik Pokaż post
Wiesz, znam osobiście jednego zoofila, i on nigdy nie zrobił krzywdy swojej suczce, nawet jej się to podobało. Tzn. nie wiem jak by było z pchaniem w pipkę, bo tego z nią nie próbował, ale palcówka jej się podobała, nigdy nic na siłę nie robił.
Vasudanin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-07-2009, 17:10   #51
Andrew
Użytkownik Forum
 
Andrew's Avatar
 
Data dołączenia: 27 10 2004
Wiek: 34

Posty: 469
Stan: Na Emeryturze
Andrew ma numer GG 6485757
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Michoss Pokaż post
Hah, Andrew, masz szczęście. U mnie (tj. w Sosnowcu) w ogóle nie ma takich pojemników. A worki, co prawda, można zdobyć, ale w sklepie 8zł za rolkę. Na szczęście, nie ma tez w mojej okolicy nikogo kto pozwalałby się załatwiać na chodnik. Jest dużo trawników, nawet bezpośrednio pod blokiem, to nie ma tego problemu.
Trawnik nie trawnik, posprzatać trzeba!
__________________

Najlepsze ogólno-tematyczne forum pod słońcem - sprawdź czy jesteś hardkorem!
Andrew jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-07-2009, 17:20   #52
Kashek
Użytkownik Forum
 
Kashek's Avatar
 
Data dołączenia: 07 04 2007
Lokacja: Białystok
Wpisy bloga: 9

Posty: 401
Stan: Na Emeryturze
Imię: (Rencista)
Kashek ma numer GG 406216 Kashek ma login Tlenu cornn@tlen.pl
Domyślny

Psy.
Już jako mały szkodnik zauważyłem bliznę na plecach. Spytałem rodziców skąd jest, okazało się, że wpychałem kotu (!) kredki w pysk i go dźgałem - wynik wiadomy. Poza tym jakoś zawsze wolałem psy.
__________________
;c;CUIp;
Kashek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 15:05.


Powered by vBulletin 3